Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Powiększ Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Zgłoszony przez czerwonapoziomka

Świat Natury to linia oparta na drogocennych olejach, wzbogacona najcenniejszymi roślinnymi esencjami z różnych stron świata.
Regenerujący olejek do twarzy to wyjątkowa mieszanka szlachetnych naturalnych olejów: arganowego, migdałowego, z róży, z amarantusa, wzbogaconych w witaminy E i F oraz olejowy ekstrakt z nagietka. Esencja stworzona została z myślą o kobietach, które pragną pielęgnować swoją cerę w sposób niebanalny, dający poczucie maksymalnego nasycenia skóry składnikami odżywczymi, komfortu i luksusu. Jego formuła dostarcza skórze substancji regenerujących i przeciwstarzeniowych. Naskórek staje się niezwykle gładki i elastyczny, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Skład: Caprylic/Capric, Triglyceryde, Helianthus Annus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Amaranthus Cruenthus Seed Oil, Calendula Officinals Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool.

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Tak Tak Tak
  • Uwielbiam tłuste preparaty do skóry. Olejek świetnie pielegnuje skórę. Używam go od kwietnia 2013 roku i widzę, że świetnie nawilża skórę, odżywia ją i poprawia koloryt.
    Kosmetyku używam raz dziennie na noc, pod krem. Kilka kropel olejku rozcieram w dłoniach i nakładam na skórę twarzy, szyi i dekoldu. Po kilku minutach nakładam jeszcze krem na noc (z innej serii).
    Dodatkowo olejek pięknie pachnie i przyjemnie się go używa.
    Kosmetyk jest bardzo wydajny - przy stosowaniu raz dziennie wystarcza na pół roku.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam już dwa opakowania, teraz jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić M.Cz. za czytelną i pomocną recenzję?

• HIT
  • to mój pierwszy olejek, kupiony z pewnym wahaniem czy aby nie zaszkodzi mojej mieszanej skórze
    i taka piękna niespodzianka
    stosuję na noc, a porankiem w lustrze oglądam zadbaną , nawilżoną skórę
    nie zapycha
    mega wydajny
    szybko się wchłania
    przyjemny zapach
    polecam gorąco

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach
  • Będąc miłośniczką wszelkich olejków i ten wpadł w moje ręce. Przy mojej mieszanej cerze tylko i wyłącznie do stosowania na noc ale jako dodatek do kremu( jednak nie taki suchy), stosowałam również na noc na włosy. Idealny za to do ciała..Ma bardzo ładny zapach, nawet szukałam perfum pachnących podobnie Bardzo wydajny. Skóra po nim staje się bardzo gładka i ładnie wygląda.Myślę jednak,że więcej go nie kupie. Opakowanie jakieś nieporęczne, no i za wiele on niestety nie robi.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aina_w za czytelną i pomocną recenzję?

• To nie to.
  • Mam skórę mieszaną z tendencją do zapychania.

Kupiłam ten produkt ponieważ moja skóra lubi pielęgnację olejami. Niestety nie jestem z niego zadowolona. W czasie systematycznego używania go samodzielnie na noc zaobserwowałam widoczne pogorszenie stanu skóry - zapchanie i jej wysuszenie.

Olejek zapakowany jest w estetyczne opakowanie, jednak jego aplikacja jest niewygodna i łatwo go rozlać.

Używam tego produktu od: Używałam ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Obawiałam się trochę oleistości tego olejku, ale niepotrzebnie, bo o dziwo wcale tłusty nie jest. Idealnie nawilża, wygładza. Nakładam go na noc ,również na szyję i dekolt . Jest bardzo wydajny. Używam go używam, a on wciąż jest w buteleczce

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Lenka 100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - ładny ziołowy zapach ze słodką nutą
    - wygodne dozowanie
    - wydajny
    - nawilża, pozbyłam się suchych skórek
    - wygładza, skóra na drugi dzień jest jedwabista w dotyku
    - dostępność
    - cena
    Minusy:
    - tłusty, na pewno nie na dzień ani pod makijaż
    - po posmarowaniu powiek łzawią mi po nim oczy.
    Nie kupię ponieważ mimo regularnego stosowania nie zauważyłam żadnego efektu przeciwzmarszczkowego a na tym najbardziej mi zależało. Mam zamiar stworzyć własną mieszankę z naturalnych olejków.

Używam tego produktu od: Ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić Curly Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, ale..

• Na wstępie coś o mojej cerze: mieszana w kierunku tłustej, ale odwodniona + nieznośna strefa T. Ten olejek uratował moją buzię, przywrócił jej blask, z ziemnistej moja cera stała się promienna i odżywiona. I tu właśnie wyjaśnie dlaczego ALE... dla mojej cery w pojedynkę jest za suchy! Dlatego świetnym rozwiązaniem okazało się mieszanie na noc tego olejku z kremem - efekt niesamowity. Budzę się z mięciutką i promienną buzią o ładnym kolorycie.

Mnie osobiście zapach bardzo odpowiada i nakładając go na szyję i dekolt w ciągu dnia dostawałam masę komplementów i zapytań o markę perfum, których używam

Podsumowując produkt ten jest godny uwagi. Mimo, że nie radził sobie w pojedynkę stał się moim ulubieńcem pielęgnacyjnym za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: 8 miesIlość zużytych opakowań: 3/4 op

Chcesz pochwalić jekatherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Olejek przyjemnie pachnie i ma bardzo fajny skład, ujednolica cerę, uspokaja i, jeśli nie mamy problemów z suchą skórą, fajnie wygładza.

Niestety gdy mam suche skórki na policzkach, kompletnie sobie z nimi nie radzi. Odradzam zatem suchym, łuszczącym się cerom. Raczej natłuszcza niż nawilża.

Użyty na szyję robi cuda, wygładza nierówności

Raczej nie kupię ponownie, bo znam lepsze

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić solangeashtray za czytelną i pomocną recenzję?

• super
  • Nie mam wielkiego porowania z innymi olejkami, bo do tej pory oliwke mialam tylko jedna- Clarinsa z lotosem. Prownujac produkty Soraya bije Clarinsa na glowe. Przede wszystkiem cudny zapach, duza pojemnosc, tania, latwo dostepna. Najpierw robie peeling z tej samej serii i pozniej nakladam oliwke. Uzywam 2-3 razy w tygodniu. Bardzo dobrze sie wchlania, odzywia, nawilza, buzia po niej jest miekka. Spelnia swoje zadanie, nie pczukuje od takiego produktu nic wiecej. Jestem bardzo zadowlona. Jedyne co mnie irytuje to opakowanie. Jakos trudno sie wylewa przez ten otwor. Powinni zrobic butelke z jakims dziubkiem. Ja sobie ja przelalam do pojemniczka z pipetka po Clarinsie. Mam zamiar jak inne wizazanki sprobowac na do suchych lokci i skorek przy panzokciach.

Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuda-wianki za grosze, lepszy niz Decléor, Clarins i dr. Hauschka.
  • Zaprawde, nadal tkwie w szoku. Pozytywnym, jednak wszechswiat dba o rownowage, bo dopiero co wyszlam z szoku negatywnego po serum Retexturing Activator SkinCeuticals, ktory to okazal sie bublem nie z tej ziemi.

Powiem tak: moja 35-letnia, mieszana w kierunku suchej, bardzo zadbana i bezmarszczkowa cera z AZS kocha ten olejek. Od pol roku na noc uzywam tylko kremu z retinolem SkinCeuticals na zmiane z olejkiem arganowym. Ale kiedy przyjechalam do Polski, zapomnialam wziac olejek arganowy i w te pedy pobieglam do drogerii, zeby cokolwiek kupic, myslac, ze argan skombinuje sobie nastepnego dnia.

Popatrzylam na sklad Sorai, te 5 olejkow, plus witaminy i plus ekstrakt z nagietka, ktory wybornie koi moja cere, nie mogl byc zly. Buteleczka calkiem przyjemna, nie wylatuje za duzo, choc fakt, ze wole dozownik. Zapach taki lekko trawasty. Nie za intensywny, ale cos swiezego jednak czuc. Kocham intensywe wonie, pielegnacja ma byc rownie skuteczna, co przyjemna

Konsystencja idealna, olejkowa - mozna wykonac sobie 10-minutowy masaz, ktory - jak wiadomo - poprawia limfe, zapobiega opuchliznom, poprawia koloryt i przede wszystkim pozwala nadal nie miec zmarszczek. Olejek Sorai swietnie sie rozprowadza, ma idealny poslizg, nie jest jakos szalenie tlusty, wrecz przeciwnie: moja sucha cera miejscami od razu go wypija.

To, co mi zostanie na rekach, wcieram we wlosy i tez nie przyspiesza ich przetluszczania.

Bardzo polecam, bo cena smieszne niska, a olejek dziala. Nastepnego dnia budze sie z promienna cera o ujednoliconym kolorycie, znikaja nawet podraznienia, ktore czasem wieczorem mi wychodza. Twarz nawilzona, napojona, wyprasowa, wypoczeta, czyli taka, jaka ma byc. Oczywiscie, umowmy sie: polowa tego sukcesu to wszystkie te uciski, gnioty, smyrania w odpowiednich miejscach, ale wlasnie w tym celu stosuje olejki. Moim faworytem jest czysty olejek arganowy, ale na pewno Soraya przebija wszystkie olejki Clarinsa, dr. Hauschki czy Decléor, ktore niestety czesto mnie uczulaly. A Sorayka nic a nic nie uczula.

Wydajnosc typowa dla olejku, ale przy tej cenie to w ogole nie ma znaczenia.

Aha, fantastycznie sprawdza sie na szyi i dekolcie, znikaja wszystkie kreseczki z odwodnienia, a dekolt wyglada naprawde zadbanie.

Z calego serca polecam, bo to cudo za grosze! Swietnie radzi sobie z suchymi plamami - dzien dobry, AZS - ale, tak jak mowie, grunt to dobry masaz. Olejek musi sie rozgrzac pod wplywem ciepla dloni i wtedy dopiero pokazuje pelnie swoich mozliwosci.

Jezeli ktos nie ma sily, checi itd. do masazu, to lepiej pozostac przy szybkim wklepywaniu kremu, chociaz ja i w tym przypadku robie masaz.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 8 pochwał. Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij