Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Powiększ Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Zgłoszony przez czerwonapoziomka

Świat Natury to linia oparta na drogocennych olejach, wzbogacona najcenniejszymi roślinnymi esencjami z różnych stron świata.
Regenerujący olejek do twarzy to wyjątkowa mieszanka szlachetnych naturalnych olejów: arganowego, migdałowego, z róży, z amarantusa, wzbogaconych w witaminy E i F oraz olejowy ekstrakt z nagietka. Esencja stworzona została z myślą o kobietach, które pragną pielęgnować swoją cerę w sposób niebanalny, dający poczucie maksymalnego nasycenia skóry składnikami odżywczymi, komfortu i luksusu. Jego formuła dostarcza skórze substancji regenerujących i przeciwstarzeniowych. Naskórek staje się niezwykle gładki i elastyczny, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Skład: Caprylic/Capric, Triglyceryde, Helianthus Annus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Amaranthus Cruenthus Seed Oil, Calendula Officinals Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool.

• Może być
  • Plusy:
    - ładny ziołowy zapach ze słodką nutą
    - wygodne dozowanie
    - wydajny
    - nawilża, pozbyłam się suchych skórek
    - wygładza, skóra na drugi dzień jest jedwabista w dotyku
    - dostępność
    - cena
    Minusy:
    - tłusty, na pewno nie na dzień ani pod makijaż
    - po posmarowaniu powiek łzawią mi po nim oczy.
    Nie kupię ponieważ mimo regularnego stosowania nie zauważyłam żadnego efektu przeciwzmarszczkowego a na tym najbardziej mi zależało. Mam zamiar stworzyć własną mieszankę z naturalnych olejków.

Używam tego produktu od: Ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić Curly Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, ale..

• Na wstępie coś o mojej cerze: mieszana w kierunku tłustej, ale odwodniona + nieznośna strefa T. Ten olejek uratował moją buzię, przywrócił jej blask, z ziemnistej moja cera stała się promienna i odżywiona. I tu właśnie wyjaśnie dlaczego ALE... dla mojej cery w pojedynkę jest za suchy! Dlatego świetnym rozwiązaniem okazało się mieszanie na noc tego olejku z kremem - efekt niesamowity. Budzę się z mięciutką i promienną buzią o ładnym kolorycie.

Mnie osobiście zapach bardzo odpowiada i nakładając go na szyję i dekolt w ciągu dnia dostawałam masę komplementów i zapytań o markę perfum, których używam

Podsumowując produkt ten jest godny uwagi. Mimo, że nie radził sobie w pojedynkę stał się moim ulubieńcem pielęgnacyjnym za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: 8 miesIlość zużytych opakowań: 3/4 op

Chcesz pochwalić jekatherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Olejek przyjemnie pachnie i ma bardzo fajny skład, ujednolica cerę, uspokaja i, jeśli nie mamy problemów z suchą skórą, fajnie wygładza.

Niestety gdy mam suche skórki na policzkach, kompletnie sobie z nimi nie radzi. Odradzam zatem suchym, łuszczącym się cerom. Raczej natłuszcza niż nawilża.

Użyty na szyję robi cuda, wygładza nierówności

Raczej nie kupię ponownie, bo znam lepsze

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić solangeashtray za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • super
  • Nie mam wielkiego porowania z innymi olejkami, bo do tej pory oliwke mialam tylko jedna- Clarinsa z lotosem. Prownujac produkty Soraya bije Clarinsa na glowe. Przede wszystkiem cudny zapach, duza pojemnosc, tania, latwo dostepna. Najpierw robie peeling z tej samej serii i pozniej nakladam oliwke. Uzywam 2-3 razy w tygodniu. Bardzo dobrze sie wchlania, odzywia, nawilza, buzia po niej jest miekka. Spelnia swoje zadanie, nie pczukuje od takiego produktu nic wiecej. Jestem bardzo zadowlona. Jedyne co mnie irytuje to opakowanie. Jakos trudno sie wylewa przez ten otwor. Powinni zrobic butelke z jakims dziubkiem. Ja sobie ja przelalam do pojemniczka z pipetka po Clarinsie. Mam zamiar jak inne wizazanki sprobowac na do suchych lokci i skorek przy panzokciach.

Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuda-wianki za grosze, lepszy niz Decléor, Clarins i dr. Hauschka.
  • Zaprawde, nadal tkwie w szoku. Pozytywnym, jednak wszechswiat dba o rownowage, bo dopiero co wyszlam z szoku negatywnego po serum Retexturing Activator SkinCeuticals, ktory to okazal sie bublem nie z tej ziemi.

Powiem tak: moja 35-letnia, mieszana w kierunku suchej, bardzo zadbana i bezmarszczkowa cera z AZS kocha ten olejek. Od pol roku na noc uzywam tylko kremu z retinolem SkinCeuticals na zmiane z olejkiem arganowym. Ale kiedy przyjechalam do Polski, zapomnialam wziac olejek arganowy i w te pedy pobieglam do drogerii, zeby cokolwiek kupic, myslac, ze argan skombinuje sobie nastepnego dnia.

Popatrzylam na sklad Sorai, te 5 olejkow, plus witaminy i plus ekstrakt z nagietka, ktory wybornie koi moja cere, nie mogl byc zly. Buteleczka calkiem przyjemna, nie wylatuje za duzo, choc fakt, ze wole dozownik. Zapach taki lekko trawasty. Nie za intensywny, ale cos swiezego jednak czuc. Kocham intensywe wonie, pielegnacja ma byc rownie skuteczna, co przyjemna

Konsystencja idealna, olejkowa - mozna wykonac sobie 10-minutowy masaz, ktory - jak wiadomo - poprawia limfe, zapobiega opuchliznom, poprawia koloryt i przede wszystkim pozwala nadal nie miec zmarszczek. Olejek Sorai swietnie sie rozprowadza, ma idealny poslizg, nie jest jakos szalenie tlusty, wrecz przeciwnie: moja sucha cera miejscami od razu go wypija.

To, co mi zostanie na rekach, wcieram we wlosy i tez nie przyspiesza ich przetluszczania.

Bardzo polecam, bo cena smieszne niska, a olejek dziala. Nastepnego dnia budze sie z promienna cera o ujednoliconym kolorycie, znikaja nawet podraznienia, ktore czasem wieczorem mi wychodza. Twarz nawilzona, napojona, wyprasowa, wypoczeta, czyli taka, jaka ma byc. Oczywiscie, umowmy sie: polowa tego sukcesu to wszystkie te uciski, gnioty, smyrania w odpowiednich miejscach, ale wlasnie w tym celu stosuje olejki. Moim faworytem jest czysty olejek arganowy, ale na pewno Soraya przebija wszystkie olejki Clarinsa, dr. Hauschki czy Decléor, ktore niestety czesto mnie uczulaly. A Sorayka nic a nic nie uczula.

Wydajnosc typowa dla olejku, ale przy tej cenie to w ogole nie ma znaczenia.

Aha, fantastycznie sprawdza sie na szyi i dekolcie, znikaja wszystkie kreseczki z odwodnienia, a dekolt wyglada naprawde zadbanie.

Z calego serca polecam, bo to cudo za grosze! Swietnie radzi sobie z suchymi plamami - dzien dobry, AZS - ale, tak jak mowie, grunt to dobry masaz. Olejek musi sie rozgrzac pod wplywem ciepla dloni i wtedy dopiero pokazuje pelnie swoich mozliwosci.

Jezeli ktos nie ma sily, checi itd. do masazu, to lepiej pozostac przy szybkim wklepywaniu kremu, chociaz ja i w tym przypadku robie masaz.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nasycona, kwitnąca cera.
  • Był czas, kiedy wielce lubowałam się w rozmaitych formach olejowania skóry ciała i twarzy. W chwili obecnej to zamierzchłe czasy, ponieważ już wiem, że nie jest to najlepsza terapia dla mojej cery, jednakże nadal uważam, że olejek od Sorayi jest świetnym kosmetykiem Oczywiście nie jest to serum, więc jest tłusty i nie wchłania się całkowicie i nie można tego od niego oczekiwać. Mała kropelka jest całkowicie wystarczająca do pokrycia całej twarzy i nie zalecam większej ilości, ponieważ może uczynić więcej krzywdy niż pożytku. Ma bardzo przyjemny zapach w przeciwieństwie do chociażby olejku arganowego, więc wspaniale sprawdza się jako jednoczesna terapia odżywcza i aromatyczna. Dzięki pięknemu, naturalnemu składowi mamy pewność, że podtuczamy swoją skórę jedynie witaminami i prawdziwymi skarbami natury. Najpoważniejszym atutem jest tu oczywiście działanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego dziubka :
    * idealnie nawilża, odżywia, natłuszcza, jak zwał tak zwał - koi podrażnioną skórę, likwiduje napięcie po np. użyciu mydła
    * regeneruje wszelkie suche skórki, czerwone placki atopowe, ślady po jakichkolwiek wypryskach, wysypce, zadrapaniach
    * mam wrażenie, że odrobinę ujędrnia, sprawia że skóra jest bardziej sprężysta i bije z niej zdrowy blask

Jedynym zastrzeżeniem jest tu uważne kontrolowanie nakładanej ilości, ponieważ jak już wspomniałam zbyt duża może się przyczynić do blokowania porów i ogólnego zapchania skóry. Polecam przede wszystkim do cer dojrzałych, bez skłonności do niedoskonałości )

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt tłusty
  • Miałam okazję testować sporo różnych olejków i ten niestety nie należy do moich faworytów; Jego konsystencja jest mocno za tłusta. Lepiej nie smarować się nim na noc, bo wtedy wciera się w poduszkę;

Dodatkowo obciąża twarz i zapycha. Po jego użyciu zrobiłam od razu peeling. Zapach również mnie nie zachwycił, a jest dla mnie ważne, by kosmetyk, które noszę na twarzy pachniał atrakcyjnie.

Do plusów zaliczyłabym niezłe nawilżenie i łatwe rozprowadzanie; olejek nie spływa po twarzy, więc jest także plus tej tłustej konsystencji. Nakładać go wystarczy niewiele; Niestety nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o koloryt skóry, co było naturalnym efektem w przypadku stosowania innych olejków.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Chcesz pochwalić eksperymentatorka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Świetny olejek. Bardzo dobrze nawilża, wygładza. skórę Sprawił że moja skóra jest miękka i delikatna w dotyku. Nie mam żadnych suchych skórek w okolicy nosa. Odkąd go sobie kupiłam nie boję się już olejków, bo wchłania się też dobrze, a tego się obawiałam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Mirka222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia moje oczekiwania
  • Kupiłam ten olejek ok 2 miesięcy temu i stosuje go codziennie, jednak nie na noc (ponieważ mam krotkie wlosy a rano przez ten olejek konce mam mega przetluszczone). Dla mnie jest świetną bazą pod make-up Wczesniej stosowałam oliwke do nawilzenia twarzy jednak byla nieco za ciezka szczególnie latem...
    Natomiast olejek z Sorayi sprawdzil sie rewelacyjnie

+ nawilża (widocznie i faktycznie)
    + nie spływa wraz z podkładem (w polaczeniu z podkladem matujacym nadaje cerze zdrowy polysk z matowym wykonczeniem- nie ma mowy o swieceniu)
    + ladnie pachnie jak na olejek
    + kupilam w promocji za 14zł
    + baaaaaardzo wydajny

nie zauważyłam, żeby podrażniał czy zapychal a uzywam go codziennie rano i czasami po peelingu na twarz oraz szyję

polecam nie przesadzać z ilością bo może przetłuszczać włosy jak w moim przypadku - jest naprawdę wydajny nie wymaga aplikacji litrami ;-)

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (codziennie)
    Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Chcesz pochwalić nie A ty za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie.
  • Kupiłam ten olejek kilka miesięcy temu. Po pierwszym powąchaniu byłam zachwycona. Po pierwszym użyciu, już wiedziałam, że nic z tego

+ faktycznie troszkę nawilża

i to będzie jedyny plus

-zapycha, zapycha, zapycha. użyłam na noc, rano moja twarz wyglądała jakbym miała ospę :/ i ciężko później poradzić sobie ze skórą i doprowadzić ją do pierwotnego stanu.

- zapach. w pierwszej chwili piękny, ale już po 30min zaczyna się robić nieznośnie. a utrzymuje się bardzo, bardzo długo. w perfumach to zaleta, tu nie.

- konsystencja. wodnisty i przez to wydajny, ale jest wszędzie. cała buteleczka jest tłusta.

podsumowując, szkoda mi było wydanych pieniędzy o odkryłam dla niego inne zastosowanie
    sprawdza się do nóg, jako olejek po goleniu. do stóp też polecam.
    do twarzy, wcale.

Chcesz pochwalić viciaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla fanek olejków bardzo dobry
  • Bardzo dobry olejek do twarzy. Używam go jedynie na noc, bo w innych wypadkach by się nie sprawdził... Jest dobry. Wg mnie wygładza, rozświetla skórę, cera staje się promienna, miękka, taka odświeżona, w moim przypadku stosowanie olejku sprawiło, że pozbyłam się suchych skórek na nosie. Zapach bardzo przyjemny, nie zmienia się z czasem w nieprzyjemnie pachnącą woń, jak mają czasem olejki...Baaardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Kilka tygodni temu kupiłam ten produkt, przyznam skusiła mnie cena ok. 15 zł, moje duże zainteresowanie różnymi olejkami oraz trochę fakt, że jest to nowość.

Na początku chciałam używać ten olejek tylko kilka razy w tygodniu na noc zamiast kremu. Zapach mi się podobał i do tej pory mi nie przeszkadza, stosowanie tego olejku od czasu do czasu nie przyniosło od razu zauważalnych efektów, nadal miałam kilka suchych skórek i cera nie była dobrze nawilżona. Po jakimś czasie zdecydowałam, że będę używać olejku codziennie wieczorem i okazało się, że już po kilku dniach skóra była nawilżona, gładka, zniknęły suche skórki, poza tym delikatny wieczorny masaż twarzy dobrze działał na moje samopoczucie . I tak przez dwa tygodnie codziennie efekt jest super. Teraz wróciłam do kremu na noc ale za jakiś czas ponownie wrócę do olejku.

A teraz w skrócie:

Plusy:
    +cena
    +jakość
    + konsystencja (lekki, dobrze się wchłania)
    +dobrze wpływa na moją cerę

Minusy:
    - opakowanie trochę się wylewa za dużo podczas nakładania

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Chcesz pochwalić marchewka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Olejek jest w bardzo fajnej cenie. I niestety na tym dla mnie jego plusy się kończą. Zapach jest bardzo intensywny, na początku prześliczny. Po kilku godzinach od użycia zaczyna się jakby utleniać i zwyczajnie śmierdzi. Okropnie. Po jednym uzyciu suche skórki nie znikają nic a nic, po kilku skóra jest lepiej nawilżona, ale u mnie zaczęły pojawiać się krostki na czole (niestety dość duzo tych krostek). Konsystencja oljekowa- dość rzadka, a butelka nie ułatwia stostowania- po kilku użyciach cała się paskudzi, bo olejek się wylewa w nadmiarze. Zużywam do stóp, bo szkoda wyrzuconej kasy

Używam tego produktu od: kilku tygodni z przerwami

Chcesz pochwalić psycholka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna kolekcja
  • Świetna kolekcja Firmy Soraya.
    Olejek do twarzy nie ma sobie równych.
    Żaden kosmetyk nie daje takiego efektu wygładzonej, aksamitnej i jedwabistej skóry.
    Mam dość suchą cerę i starałam się używać kosmetyków przeznaczonych do takiej właśnie cery, ale ten olejek jak do tej pory przyniósł najlepsze efekty
    Skóra jest doskonale nawilżona i natłuszczona po suchych punktach nie ma śladu. Bardzo polecam !!!
    Na marginesie wspomnę tylko, że mleczka z tej serii są też super

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić afrodyta200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY SKŁAD = DOBRE EFEKTY
  • + dobry skład, rózne oleje,( argan,mogdał, amarantus,krokosz,nagietek)
    + zmniejsza,redukuje zaczerwienienia i stany zapalne skóry( po niedoskonałościach),
    +bardzo mocno nawilża i natłuszcza skórę, pozostawia ją jędrną i miłą w dotyku,
    +idealny na noc,
    +bardzo łatwo rozprowadza się,
    +jest wydajny, niewielka ilość starcza na twarz,szyję i dekolt,
    + stosunkowo przystępny cenowo,
    + polecam cerom suchym jak moja,
    -tandetne, plastikowe opakowanie jak z lat 90-tych szampony,
    - odstraszajacy zapach, staroswieckich kosmetykow,( ze wzgledu na widoczne dobroczynne działąnie, przemoglam się i stosuję go na twarz omijajac okolice pod nosem)

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alice1057 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za mocny zapach
  • Ładny skład, ładne działanie. Moja skóra bardzo się przesusza, a ten olejek nieźle sobie radzi z tym problemem.

Duży plus - niska cena.

Duży minus - bardzo intensywny zapach, w moim odczuciu sztuczny. Na tyle mi przeszkadza na twarzy, że zaczęłam tego olejku używać do ciała po kąpieli (daje radę )

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić officelady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Kupiłam przypadkowo i nie żałuję. Stosuję przed samym snem na oczyszczoną twarz. Początkowo błam sceptycznie nastawiona lecz po dwoch miesiącach używania tego produktu zauważyłam, że kondycja mojej skóry zmieniła się. Wygląda o wiele zdrowiej, przestały mi wychodzić w tak wielkich ilościach pryszcze, zredukowane zostały zaczerwienienia. Ogólnie jestem zadowolona z efektu. Produkt świetnie pachnie, nie zapycha, fajnie się wchłania oraz jest niesamowicie wydajny!!!
    Szczerze polecam

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham <3
  • Kocham ten produkt od pierwszego użycia Używam codziennie na noc. Moje odczucia:
    +pięknie pachnie
    +wydajny
    +niska cena
    +natłuszcza ale nie jak oliwka lecz suchy olejek
    +szybko się wchłania
    +daje natychmiastowe uczucie komfortu skorze bardzo suchej, ściągniętej
    +redukuje zaczerwienienia (cera naczynkowa)
    +nie zapycha mi porów
    minusów nie widzę i mam nadzieję, że nie zobaczę Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lenka17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry zamiennik kremu na noc
  • Kupiłam do stosowania na noc zamiast kremu. Nie zapycha, nie powoduje powstawania zaskórników (używam codziennie), nie podrażnia. Buzia jest po nim aksamitnie gładka, napięta i wypoczęta. Na poczatku drażnił mnie dziwny zapach, który pojawiał się w połączeniu z moja skórą (jakby stęchlizny) ale teraz albo już się przyzwyczaiłam i go nie czuję albo zgrał się z moja skórą. Jest bardzo wydajny tylko trzeba go używać w niewielkiej ilości żeby nie robić sobie na twarzy tłustej maski i nie zatłuścić włosów. Używany w niewielkich ilościach pięknie się wchłania a to, że twarz się troszkę błyszczy zupełnie mi nie przeszkadza ponieważ nakładam go i idę spać

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niewielka ilość z pierwszego

Chcesz pochwalić czuszka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Olejek jest bardzo wydajny, nakładam go codziennie na noc. Rano skóra jest mięciutka, gładka, nawilżona, po 2 tygodniach stosowania dzięki peelingom i olejkowi pozbyłam się suchych skórek. Warto

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić wiola60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam zastrzeżeń.
  • Nie jestem ekoświrusem, który w lodówce trzyma mnóstwo olejków, codziennie się nimi naciera i kręci własne mikstury. Nawet jakbym chciała, to nie miałabym wystarczająco dużo czasu i determinacji, żeby nim zostać. Dlatego też gotowa mieszanka olejków to jedyna opcja olejowania, która wchodzi dla mnie w grę i która mnie zainteresowała.

Olejek kupiłam krótko po tym, kiedy pokazał się na rynku i od tego czasu używam go codziennie na noc i bardzo go lubię. Nakładam go odrobinę przed snem, na krem i codziennie rano podzieiwma w lustrze jednolity kolor, elastyczność i zdrowy wygląd mojej skóry. Całe życie zmagam się z suchą skórą, podrażnieniami, rozszerzonymi porami, niedawno doszły do tego wrażliwe naczynka i pierwsze zmarszczki. Moja skóra ogrzewanie, klimatyzację, zmiany pór roku znosiła zawsze skrajnie źle. Ale odkąd używam tego olejku problemy jakby stały się mniej dotkliwe. Mam za sobą pierwsza od lat zimę bez przesuszonej i ściągniętej skóry i jestem w trakcie pierwszego lata, kiedy biurowa klimatyzacja nie robi mi cienia krzywdy.

Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność. Regularnie stosowany nadaje piękny koloryt, zmniejsza widoczność zaczerwienień. Jest doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji.

Jego aplikacja jest bezproblemowa, chociaż żadnego dozownika nie ma. Buteleczka ma 50 ml, a produkt jest diabelnie wydajny. Jedyne co mi przeszkadza od strony estetycznej to fakt, że od tłustych rak po olejku odkleja się naklejka na opakowaniu (mam lekkie zboczenie na punkcie estetycznych opakowań kosmetyków). Cena jest niska, jest dostępny w Rossmannie.

Używam tego produktu od: grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Nic specjalnego. W porównaniu do innych olejków jest dość kiepski. Jednak czego się spodziewać za tak niską cenę.Producent pisze iż "Naskórek staje się niezwykle gładki i elastyczny, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu" Co do elastyczności i jędrności coś jest na rzeczy ale ze spłyceniem zmarszczek troszkę przesadzili. Czysty olej arganowy (jeśli kroś nie jest uczulony) choć intensywnie pachnie a niektórym nawet śmierdzi ma zdecydowanie lepsze efekty.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania czyli około 25 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ojtamara za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Absolutny król wśród olejków
  • Jest doskonały!
    * nawilża na długi czas,
    * skóra jest przyjemna w dotyku i elastyczniejsza,
    *piękny, nienachalny zapach,
    * niesamowicie wydajny, mała kropla starcza na całą twarz,
    *moim zdaniem, poprawił również koloryt mojej skóry

Używam go tylko i wyłącznie na noc, zostawia lekki film ( ale tego nie da się uniknąć przy olejkach), wię nie jest najlepszy pod makijaż.

Mam zamiar wypróbować także inne produkty z tej serii, mam nadziejeż że będą równie dobre jak ten!

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić NatiM za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Bardzo dobry!
  • Używam od dwóch miesięcy, czasem codziennie, czasem co drugi, trzeci dzień, jak podleci. Zazwyczaj na dzień, czasem na noc. Efekt jest super - żadnych suchych skórek, skóra łądnie odżywiona i lekko natłuszczona (okropnie mi sie przesusza, taki kosmetyk to błogosławieństwo), nawet koloryt jest ładniejszy. Przyjemny zapach. Niestety, nie wchłania się do matu, więc trzeba trochę odczekać, a potem zmatowić się jakąś chusteczką i pudrem - jeśli ktoś nie wyjdzie z domu bez makijażu, a bardzo się rano spieszy, to polecam używać na noc. Wydajnośc genialna - odrobina starcza na twarz, szyję i dekolt.

Ilość zużytych opakowań: Połowa 1 buteleczki

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO
  • Nie nawilża, zapycha, nie ma mowy o żadnej regeneracji! Wręcz przeciwnie skóra po nim wygląda na bardziej zmęczoną. Stosowałam pod krem i oddzielnie a także jako maseczkę. W żadnej wersji się nie sprawdził. Nie polecam.

Chcesz pochwalić speak za czytelną i pomocną recenzję?