Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Powiększ Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Zgłoszony przez czerwonapoziomka

Świat Natury to linia oparta na drogocennych olejach, wzbogacona najcenniejszymi roślinnymi esencjami z różnych stron świata.
Regenerujący olejek do twarzy to wyjątkowa mieszanka szlachetnych naturalnych olejów: arganowego, migdałowego, z róży, z amarantusa, wzbogaconych w witaminy E i F oraz olejowy ekstrakt z nagietka. Esencja stworzona została z myślą o kobietach, które pragną pielęgnować swoją cerę w sposób niebanalny, dający poczucie maksymalnego nasycenia skóry składnikami odżywczymi, komfortu i luksusu. Jego formuła dostarcza skórze substancji regenerujących i przeciwstarzeniowych. Naskórek staje się niezwykle gładki i elastyczny, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Skład: Caprylic/Capric, Triglyceryde, Helianthus Annus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Amaranthus Cruenthus Seed Oil, Calendula Officinals Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool.

• UJDZIE, ALE NIE ZACHWYCA
  • ZALETY:
    - mała, plastikowa buteleczka
    - niby mała ilość, ale olejek wbrew pozorom jest mega wydajny
    - olejek pozostawia delikatną, tłustawą warstewkę, dlatego należy uważać z aplikacją
    - skóra po olejku jest gładka, nawilżona
    - nie zauważyłam zapychania porów

WADY:
    - nieprzyjemny zapach, no nie potrafię się do niego przekonać
    - niby olejek, ale raczej tylko z nazwy (lepsze olejki występują tuż po zapachu, zatem w śladowej ilości)
    - wysoka cena
    - olejek wylewa się przy dozowaniu
    - brak porządnego dozownika, pompki

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do twarzy
  • Mnie ten olejek wręcz zniechęcił, stoi w kącie nieżywany, bo nie wiem do czego, na pewno nie do twarzy. Po rozprowadzeniu twarz jest cała tłusta, olejek wcale nie wsiąka, a w dodatku "wędruje i spływa" i dostaje się np. do oczu i do ust. Potem przez cały dzień widzę niewyraźnie przez ten olejek a w ustach czuje jego smak. Chyba nie muszę pisać, że nie jest to przyjemne. Na noc tez się nie nadaje, bo można otłuścić nie tylko pościel, ale i włosy. Stosowałam go jedynie w soboty, a teraz już praktycznie wcale. Zniechęciła mnie jego konsystencja. Moim zdaniem powinien to byc kosmetyk zdecydowanie gęstszy. Zużyję go chyba razem z balsamem do ciała.

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Nenufara za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Tak Tak Tak
  • Uwielbiam tłuste preparaty do skóry. Olejek świetnie pielegnuje skórę. Używam go od kwietnia 2013 roku i widzę, że świetnie nawilża skórę, odżywia ją i poprawia koloryt.
    Kosmetyku używam raz dziennie na noc, pod krem. Kilka kropel olejku rozcieram w dłoniach i nakładam na skórę twarzy, szyi i dekoldu. Po kilku minutach nakładam jeszcze krem na noc (z innej serii).
    Dodatkowo olejek pięknie pachnie i przyjemnie się go używa.
    Kosmetyk jest bardzo wydajny - przy stosowaniu raz dziennie wystarcza na pół roku.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam już dwa opakowania, teraz jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić M.Cz. za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • HIT
  • to mój pierwszy olejek, kupiony z pewnym wahaniem czy aby nie zaszkodzi mojej mieszanej skórze
    i taka piękna niespodzianka
    stosuję na noc, a porankiem w lustrze oglądam zadbaną , nawilżoną skórę
    nie zapycha
    mega wydajny
    szybko się wchłania
    przyjemny zapach
    polecam gorąco

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach
  • Będąc miłośniczką wszelkich olejków i ten wpadł w moje ręce. Przy mojej mieszanej cerze tylko i wyłącznie do stosowania na noc ale jako dodatek do kremu( jednak nie taki suchy), stosowałam również na noc na włosy. Idealny za to do ciała..Ma bardzo ładny zapach, nawet szukałam perfum pachnących podobnie Bardzo wydajny. Skóra po nim staje się bardzo gładka i ładnie wygląda.Myślę jednak,że więcej go nie kupie. Opakowanie jakieś nieporęczne, no i za wiele on niestety nie robi.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aina_w za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • To nie to.
  • Mam skórę mieszaną z tendencją do zapychania.

Kupiłam ten produkt ponieważ moja skóra lubi pielęgnację olejami. Niestety nie jestem z niego zadowolona. W czasie systematycznego używania go samodzielnie na noc zaobserwowałam widoczne pogorszenie stanu skóry - zapchanie i jej wysuszenie.

Olejek zapakowany jest w estetyczne opakowanie, jednak jego aplikacja jest niewygodna i łatwo go rozlać.

Używam tego produktu od: Używałam ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Obawiałam się trochę oleistości tego olejku, ale niepotrzebnie, bo o dziwo wcale tłusty nie jest. Idealnie nawilża, wygładza. Nakładam go na noc ,również na szyję i dekolt . Jest bardzo wydajny. Używam go używam, a on wciąż jest w buteleczce

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Lenka 100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - ładny ziołowy zapach ze słodką nutą
    - wygodne dozowanie
    - wydajny
    - nawilża, pozbyłam się suchych skórek
    - wygładza, skóra na drugi dzień jest jedwabista w dotyku
    - dostępność
    - cena
    Minusy:
    - tłusty, na pewno nie na dzień ani pod makijaż
    - po posmarowaniu powiek łzawią mi po nim oczy.
    Nie kupię ponieważ mimo regularnego stosowania nie zauważyłam żadnego efektu przeciwzmarszczkowego a na tym najbardziej mi zależało. Mam zamiar stworzyć własną mieszankę z naturalnych olejków.

Używam tego produktu od: Ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić Curly Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, ale..

• Na wstępie coś o mojej cerze: mieszana w kierunku tłustej, ale odwodniona + nieznośna strefa T. Ten olejek uratował moją buzię, przywrócił jej blask, z ziemnistej moja cera stała się promienna i odżywiona. I tu właśnie wyjaśnie dlaczego ALE... dla mojej cery w pojedynkę jest za suchy! Dlatego świetnym rozwiązaniem okazało się mieszanie na noc tego olejku z kremem - efekt niesamowity. Budzę się z mięciutką i promienną buzią o ładnym kolorycie.

Mnie osobiście zapach bardzo odpowiada i nakładając go na szyję i dekolt w ciągu dnia dostawałam masę komplementów i zapytań o markę perfum, których używam

Podsumowując produkt ten jest godny uwagi. Mimo, że nie radził sobie w pojedynkę stał się moim ulubieńcem pielęgnacyjnym za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: 8 miesIlość zużytych opakowań: 3/4 op

Chcesz pochwalić jekatherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Olejek przyjemnie pachnie i ma bardzo fajny skład, ujednolica cerę, uspokaja i, jeśli nie mamy problemów z suchą skórą, fajnie wygładza.

Niestety gdy mam suche skórki na policzkach, kompletnie sobie z nimi nie radzi. Odradzam zatem suchym, łuszczącym się cerom. Raczej natłuszcza niż nawilża.

Użyty na szyję robi cuda, wygładza nierówności

Raczej nie kupię ponownie, bo znam lepsze

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić solangeashtray za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij