Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Soraya, Świat Natury, Regenerujący olejek do twarzy `5 drogocennych olejów`

Świat Natury to linia oparta na drogocennych olejach, wzbogacona najcenniejszymi roślinnymi esencjami z różnych stron świata.
Regenerujący olejek do twarzy to wyjątkowa mieszanka szlachetnych naturalnych olejów: arganowego, migdałowego, z róży, z amarantusa, wzbogaconych w witaminy E i F oraz olejowy ekstrakt z nagietka. Esencja stworzona została z myślą o kobietach, które pragną pielęgnować swoją cerę w sposób niebanalny, dający poczucie maksymalnego nasycenia skóry składnikami odżywczymi, komfortu i luksusu. Jego formuła dostarcza skórze substancji regenerujących i przeciwstarzeniowych. Naskórek staje się niezwykle gładki i elastyczny, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Skład: Caprylic/Capric, Triglyceryde, Helianthus Annus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Amaranthus Cruenthus Seed Oil, Calendula Officinals Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool.

Cena: 17zł / 50ml
/m/

rewelacyjny

Używam go od ponad roku, na noc właściwie, mam cerę suchą dlatego czuję , że po uzyciu olejku moja skóra mniej wysycha w ciagu dnia.
Kupiłam go przypadkowo- myslałam, ze to krem. z tej serii polecam jeszcze krem z woskiem akacjowym.
mąż mi podbiera olejek- zapach ,mnie akurat uspokaja.
mała wada- faktycznie dozownik do wymiany.
trezba przyznać, że wydajny.

Używam tego produktu od: roku 2013
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

szału nie ma

Kupiłam w przypływie olejkowego szału, zakochałam się po pierwszym powąchaniu, i chyba tyle było z tej miłości...
Zapach niesamowity, choć dla wielu osób może być za intensywny w produkcie do twarzy.
Wchłaniał się dość dobrze, jednak na twarzy zostawała wyraźna, tłusta olejkowa warstwa, więc nadawał się jedynie na noc.
Nie wiem czy to przez bogactwo olejków czy jakieś inne paskudztwo w składzie, ale ten olejek po kilku użyciach paskudnie zapychał mi twarz. Odstawiałam go i próbowałam ponownie, ale za każdym razem kończyło się to strasznym wysypem krostek na twarzy.
W konsekwencji został zużyty do rąk i nóg oraz jako dodatek do kawowego peelingu.
Bardzo wydajny więc strasznie długo się zużywał, ale poczułam dziś ogromną ulgę aplikując go po raz ostatni...
Opakowanie wg mnie bardzo niepraktyczne jak na olejek do twarzy, bo łatwo zaaplikowac go za dużo, i nie jest specjalnie higieniczne-tzn, w ogóle nie jest higieniczne. Zbiera się na nim kurz, klei się.
Zdecydowanie pożegnałam się z nim na zawsze!

Jak dla mnie super

Niedrogi a bardzo dobry.

+ cena
+ pojemność
+ zapach
+ aplikacja
+ konsystencja... no olejek, więc wiadomo jaka być powinna

Minusów absolutnie nie widzę. Znam lepsze olejki ale w kosmicznej cenie przy małych opakowaniach.

a miało być tak fajnie...

Kupiłam go bo w składzie są olejki które moja skóra bardzo lubi. I faktycznie - wygładzał, odżywiał, troszkę spłycał zmarszczki ale niestety po kilku zastosowaniach zapchał i pojawiły mi się bolące krochy. Odstawiłam i ponowiłam próbę. Znów to samo - promienna cera i krochy. Żeby nie zmarnować tych drogocennych olejków postanowiłam wmasować je w dekold i szyję. I nawet tu pojawiły się bolące niespodzianki. Zdziwiło mnie to bo skórę mam normalną w kierunku suchej. Szkoda, wielka szkoda. Może jeszcze kiedyś spróbujemy się zaprzyjaźnić.

niemal doskonaly

Jako posiadaczka suchej cery, bardzo lubię tłuste preparaty do twarzy. Ku swojemu zdziwieniu stwierdziłam, że ten dodatkowo działa tak, że widać.
Moim problemem jest lwia zmarszczka między brwiami, a że dodatkowo śpię na twarzy, więc co rano budzę się ze sponiewieraną przez poduszkę twarzą i dekoltem.
W miarę używania olejku zauważyłam, że:
- lwia zmarszczka, choć nadal widoczna, przestała być wyczuwalna pod palcami
- mój dekolt poznaczony pionowymi kreseczkami znacznie się wygładził /aż żałuję, że nie zrobiłam zdjęć "przed" i "po", bo różnica niesamowita
-nareszcie nie mam twarzy pogniecionej od poduszki - olejek nadal jej dodatkową sprężystość .
Mogę tylko przyczepić się do nawilżenia, bo w moim przypadku jest niewystarczające, szczególnie pod oczami. Rano czuję potrzebę nałożenia tam kremu.
Aplikatorek moim zdaniem w porządku, nakładam olejek bezpośrednio na twarz. Zapach taki sobie, jakby męski, ale nienachalny. Wchłanianie dobre, nie jest to lepka substancja.
Przyznam, że olejek kupiłam bez większej wiary w jego działanie, tak na zasadzie ciekawostki, a dla mnie to odkrycie roku.

dobry olejek

Pomimo mojej mieszanej cery olejek jest dla niej dobry.
W miarę szybko sie wchłania, choć lepiej go nie stosować codziennie, jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropel.
Dobrze natłuszcza i wygładza skóre, spłyca zmarszczki, miły zapach. Nie zapycha !
Można go dodać do kremu do twarzy lub balsamu.
Same plusy. Dobra cena.

Napewno do niego wrócę ;-)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Przydatny

Kupiłam w podróży-zmiana wody przez kilka tygodni, suche powietrze w okresie grzewczym. Faktycznie , pomógł zlikwidować suche skórki, nieco nawilżał i na pewno mocno natłuszczał, niestety aż za bardzo..
Nie wchłaniał się nawet na promil, co było dość niekomfortowe i nieco zapychał( ale tak mam z wiekszością olejków, z które nie są przeznaczone do cer tłustych).
Potem stosowałam jako dodatek do kosmetyków, maseczek z glinki, posłużył kilka miesięcy .
Produkt bardzo wydajny i wygodny z uwagi na lekką poręczną buteleczkę .Miła dla oka szata graficzna i niska cena.
Polecam miłośniczom olejków z suchą/normalną cerą , posiadaczkom cer tłustych -niekoniecznie
Daję 4 gwiazdki: produkt dobry, lecz nie przeznaczony dla mojej pryszczatej dojrzałej cery-po prostu ;)

Używam tego produktu od: ponad rok temu przez kilka miesięcy

UJDZIE, ALE NIE ZACHWYCA ;)

ZALETY:
- mała, plastikowa buteleczka
- niby mała ilość, ale olejek wbrew pozorom jest mega wydajny
- olejek pozostawia delikatną, tłustawą warstewkę, dlatego należy uważać z aplikacją
- skóra po olejku jest gładka, nawilżona
- nie zauważyłam zapychania porów

WADY:
- nieprzyjemny zapach, no nie potrafię się do niego przekonać
- niby olejek, ale raczej tylko z nazwy (lepsze olejki występują tuż po zapachu, zatem w śladowej ilości)
- wysoka cena
- olejek wylewa się przy dozowaniu
- brak porządnego dozownika, pompki

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

nie do twarzy

Mnie ten olejek wręcz zniechęcił, stoi w kącie nieżywany, bo nie wiem do czego, na pewno nie do twarzy. Po rozprowadzeniu twarz jest cała tłusta, olejek wcale nie wsiąka, a w dodatku "wędruje i spływa" i dostaje się np. do oczu i do ust. Potem przez cały dzień widzę niewyraźnie przez ten olejek a w ustach czuje jego smak. Chyba nie muszę pisać, że nie jest to przyjemne. Na noc tez się nie nadaje, bo można otłuścić nie tylko pościel, ale i włosy. Stosowałam go jedynie w soboty, a teraz już praktycznie wcale. Zniechęciła mnie jego konsystencja. Moim zdaniem powinien to byc kosmetyk zdecydowanie gęstszy. Zużyję go chyba razem z balsamem do ciała.

Używam tego produktu od: 1 rok

Tak Tak Tak

Uwielbiam tłuste preparaty do skóry. Olejek świetnie pielegnuje skórę. Używam go od kwietnia 2013 roku i widzę, że świetnie nawilża skórę, odżywia ją i poprawia koloryt.
Kosmetyku używam raz dziennie na noc, pod krem. Kilka kropel olejku rozcieram w dłoniach i nakładam na skórę twarzy, szyi i dekoldu. Po kilku minutach nakładam jeszcze krem na noc (z innej serii).
Dodatkowo olejek pięknie pachnie i przyjemnie się go używa.
Kosmetyk jest bardzo wydajny - przy stosowaniu raz dziennie wystarcza na pół roku.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: zużyłam już dwa opakowania, teraz jestem w trakcie trzeciego

HIT

to mój pierwszy olejek, kupiony z pewnym wahaniem czy aby nie zaszkodzi mojej mieszanej skórze
i taka piękna niespodzianka
stosuję na noc, a porankiem w lustrze oglądam zadbaną , nawilżoną skórę
nie zapycha
mega wydajny
szybko się wchłania
przyjemny zapach
polecam gorąco

Używam tego produktu od: od miesiąca

Ładny zapach

Będąc miłośniczką wszelkich olejków i ten wpadł w moje ręce. Przy mojej mieszanej cerze tylko i wyłącznie do stosowania na noc ale jako dodatek do kremu( jednak nie taki suchy), stosowałam również na noc na włosy. Idealny za to do ciała..Ma bardzo ładny zapach, nawet szukałam perfum pachnących podobnie:) Bardzo wydajny. Skóra po nim staje się bardzo gładka i ładnie wygląda.Myślę jednak,że więcej go nie kupie. Opakowanie jakieś nieporęczne, no i za wiele on niestety nie robi.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

To nie to.

Mam skórę mieszaną z tendencją do zapychania.

Kupiłam ten produkt ponieważ moja skóra lubi pielęgnację olejami. Niestety nie jestem z niego zadowolona. W czasie systematycznego używania go samodzielnie na noc zaobserwowałam widoczne pogorszenie stanu skóry - zapchanie i jej wysuszenie.

Olejek zapakowany jest w estetyczne opakowanie, jednak jego aplikacja jest niewygodna i łatwo go rozlać.

Używam tego produktu od: Używałam ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego