Miss Sporty, So Matte Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Ania17

Podkład matujący do cery normalnej i tłustej, nie zawiera w swojej formule żadnych składników natłuszczających. Pomaga kontrolować błyszczenie się skóry i zapewnia naturalne, delikatne wykończenie makijażu przez cały dzień. Zabezpiecza skórę przed wpływem środowiska i utrzymuje ją w stanie świeżym przez cały dzień. Przebadany dermatologicznie. Dostępny w 3 odcieniach.

Skład: Aqua, cyclopentasiloxane, glycerin, isododecane, cera alba, talc, PEG/PPG-18/18, dimethicone, PEG-22/dodecyl glycol copolymer, sodium chloride, stearyl stearate, phenoxyethanol, methylparaben, lecithin, parfum, behenic acid, paraffin, faex, linalool, quaternium-15, citronellol, coumarin, benzyl benzoate, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, geraniol [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499] (3.05.2007.)

• Źle go wspominam
  • Używałam go 2 lata temu. Nie wspominam go dobrze. Tworzył efekt maski, rolował się, zostawiał ślady na ubraniach, twarz była pomarańczowa. Grrrr! A w dodatku strasznie się kleił i okropnie śmierdział! Jeśli chodzi o matowienie to nawet ujdzie. Ale cóż z tego, jeśli grzeszy czym innym?
    Obrzydliwy, wg mojego odczucia. Blee ;/

Używam tego produktu od: w 2009/2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania, reszta wylądowała w koszu

Chcesz pochwalić CoffeeToffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • Kupiłam kiedyś w liceum, dziś, wiedząc o istnieniu Revlon Color Stay pewnie bym nawet na niego nie spojrzała

Ale w sumie wspominam go dość dobrze
    + ładnie pachniał
    + ujednolicał cerę, bardzo dobrze maskował jakieś drobne zaczerwienienia
    + nie robił smug

- nie matował jakoś szczególnie dobrze, ot, w połączeniu z pudrem efekt matowej skóry utrzymywał się przez jakieś dwie godziny
    - bardzo szybko schodził z twarzy

Myślę, że dobry dla osób, które nie lubią wydawać majątku na kosmetyki kolorowe, a także dla tych z Was, które nie borykają się z problemem tłustej skóry.

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Mam cere tlusta i jednoczesnie czasami przesuszajaca sie. Ten podklad jest jedym z najlepszych do mojego typu cery z tych dostepnych w drogeriach. Ma srednie krycie w kierunku mocnego, ale nie robi maski na twarzy. Zawsze mialam problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego koloru, bo ZAWSZE ale to zawsze podklad byl zbyt rozowy, a tutaj jest idealny! Niestety jezeli nie nawilze przynajmniej 2 razy w tyg cery i zaczynam miec widoczne suche skórki, to ten podklad je podkresla i tworzy wtedy smugi..
    Matuje srednio, ale na pewno jest lepszy niz inne tego typu produkty, bo ma jakiekolwiek krycie i chociaz troche matuje... u mnie matowa skore utrzymuje sie ok 2 h, ale dobre i to, bo inne podklady wytrzumuja max. 30 min.

I co wazne, jest bardzo tani!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić regordete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Matowi na jakies 3-4h pozniej trzeba robić poprawki
    ładnie dopasowuje się do skory
    ma przyjemną konsystencje
    na każdą kieszen
    zapach też jest ok
    krycie srednie

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinia187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Świetny podkład moim zdaniem.
    Moja skóra jest tłusta z niedoskonałościami.
    Trzyma się długo, ładnie matowi cerę, a na dodatek z korektorem z tej serii ładnie kryje.
    Godny polecenia

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: na razie 1

Chcesz pochwalić Euforiax33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • powyżej średniej ..
  • Zacznę od tego , że poleciła mi go moja dobra koleżanka i za to jej dziękuję
    Puder służy mi jedynie do zmatowienia nosa , ponieważ jest to ta część twarzy która jest mokra i świecąca 5 minut po umyciu twarzy .
    Puder nie zakrywa zaczerwienień , lecz na korektorze sprawdza się idealnie , mam odcień 1 choć posiadam ciemną karnację więc dla mnie jest to dość dziwne ;D
    Oczywiście muszę go poprawiać co 1,5 -2 h dla zmatowienia , ale to nie jest żadna przeszkoda jak dla mnie ponieważ czy tym czy innym musiałabym to robić z taką samą częstotliwością ..

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić HairMania za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia...!
  • Kupiłam ten podkład z ciekawości, cena atrakcyjna... No i się zawiodłam. Moje małe podsumowanie:

Plusy - nie mam!

Minusy:

- słabe krycie
    - rozprowadza się źle
    - kleisty
    - kiepska konsystencja

Szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno nie całe

Chcesz pochwalić bella21pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod cienie
  • Naprawdę matuje i świetnie kryje, ale jest bardzo ciężki, za ciężki. Na specjalne wyjścia jest świetny, ale nie na co dzień.
    Znalazłam dla niego inne zastosowanie-służy mi jako baza pod cienie. Z czystym sumieniem stwierdzam, że jest lepszy niż baza artdeco!, szczególnie do ciemnych cieni.
    Cienie trzymają się nawet kilkanaście godzin, a nałożenie cienia na odrobinę nie zaschniętego fluidu powoduje że kolor staje się niesamowicie intensywny i ciemniejszy, i co zaskakujące, bardziej perłowy. Dziwne...ale działa i warto znać takie trikiUżywam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić olga220988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szajs
  • Kupując go nie przypuszczałam że kupuję takie g*wno.Ten fluid jest okropny:nie matuje,nie dopasowuje się do cery,co więcej tworzy maskę.Brzydki zapach.Najjaśniejszy kolor był niezdrowo blady,a ten trochę ciemniejszy-za ciemny.Ale odkryłam sposób na zużycie opakowania-pomieszałam go z kolejnym badziewiem,kremem Nivea Visage Young "Be beautiful".Po zmieszaniu powstał całkiem dobry produkt
    Ogólnie nie polecam i sama już nigdy go nie kupię. ;p

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić Chrissy123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Całkiem, całkiem, nie narzekam. Dobrze się rozprowadza, rzeczywiście matuje, długo się trzyma, nie podrażnia skóry, ładnie pachnie, niedrogi i ogólnie OK.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić romanetti2008 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij