Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Zgłoszony przez latarka92

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- lokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

Cena: ok. 235zł

• Najlepsza, jakiej używałam
  • Zdecydowanie najlepsza, jaką miałam.
    Miałam już okazję przetestować kilka róznych prostownic, niestety z większości nie byłam zadowolona. Zmieniło się to, gdy zakupiłam pierwszą prostownicę remingtona. Byłam zachwycona, niestety zepsuła się, więc przyszedł czas na nową. Wybór padł na keratin therapy pro. I nie rozczarowałam się. Szybko się nagrzewa, prostuje już za pierwszym pociągnięciem, wygładza i nabłyszcza włosy. Wyglądają po niej pięknie, u mnie efekt utrzymuje się do kolejnego mycia, ale używam dość wysokich temperatur (moje włosy są naprawdę niesforne). Używam jej już dwa lata i nie zauważyłam, aby włosy były jakoś bardziej zniszczone, niż wcześniej. Tak samo nic nie zmieniło się w jej działaniu - nadal wszystko bez zarzutu.

Plusy:
    - długotrwały efekt
    - nabłyszczenie
    - szybkie nagrzewanie
    - prostowanie za pierwszym pociągnięciem
    - wygładzenie
    - przeciwdziała puszeniu się na wilgoci
    - śliczne etui

Minusy:
    - kabel - jest trochę nieporęczny i niewygodny, zbyt sztywny
    - czasem wyrywa włosy, ale to mankament wszelkich z ruchomymi płytkami
    - przednia część obudowy trochę zbyt mocno się nagrzewa (przy 230 stopniach lubi poparzyć, więc trzeba uważać, by jej tam nie chwycić)

Chcesz pochwalić NelehFly za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• NAJLEPSZA
  • Używam prostownicy jak uzależniona i przetestowalam wiele firm i modeli ale ta prostownica jest najlepsza .! Kocham ją. Prostowanie zajmuje chwile a efekt utrzymuje się bardzo długo.
    + szybkie nagrzewanie
    + szybko prostuje
    + dlugotrwaly efekt
    + wlosy po prostowaniu są lśniące
    + cena jest super.
    - brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Tarlesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry sprzęt!
  • bardzo dobra prostownica! robi wszystko, co trzeba. Prostuje i nie powoduje ogromnych zniszczen

nie dam 5 gwiazdek poniewaz moje serce 5 lat temu skradla prostownica remington shine therapy <3 (bylam oczarowana jej dzialaniem, niestety minelo 4.5 roku plytki trochę się zużyły i komfort użytkowania spadl). postanowłam kupić nową. wybor firmy byl oczywisty remington wczesniej mnie nie zawiodl wiec ponownie mu zaufalam. Slusznie! Prostowanie zajmuje mi mniej czasu niż kiedys. teraz ok 10 minut (mam wlosy dlugie do polowy plecow ale cienkie).
    Gwarancja 5 lat (poprzednim razem zgubilam paragon, tym razem mam ) dobra cena ok 150 zł ( w lipcu 2014)
    Polecam bardzo mocno! Jednak gdybym miała wybrac shine therapy czy keratin terapy - nie wiem...

Używam tego produktu od: lipca 2014 r
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Kupiłam ją zachęcona opiniami. Myślałam, że jest przereklamowana jednak się myliłam. Moja poprzednia prostownica kupiona była za grosze. Bardzo mocno się rozgrzewała, prostowanie włosów zajmowało mi dużo czasu przez co bardzo je męczyło (mam dosyć grube włosy). Po 30 minutach od zakończenia prostowania włosy znów się kręciły. Po prostownicy remington włosy ślicznie się błyszczą i cudownie prostują. Nie trzeba spędzać 30 minut na prostowanie. Wystarczy kilka razy przejechać aby włosy były prościutkie. Ja prostuje na najniższej temperaturze i spokojnie mi ona wystarcza. Włosy są proste cały dzień bez żadnych poprawek.
    Naprawdę polecam zakup tej prostownicy.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić sysynecka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Kupiłam prostownicę zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję. Wczesniej przez kilka lat używałam również z firmy remington ale technologias poszła do przodu więc postwanowiłam kupić coś nowego. Mam włosy lekko falowane ale bez prosowania są niesworne, puszą się. Po użyciu prostownicy remingto keratin therapy do następnego mycia mam spokój. Wystarczy że przejade raz bez powtarzania po paśmie włosów i są idealnie proste i gładkie. Polecam gorąco ten model. W media expert zapłaciłam za nią 169 zł.

Ilość zużytych opakowań: stpsuje od mięsiąca

Chcesz pochwalić k_kasia088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza prostownica ever
  • Prostownica Remington Keratin Therapy to zdecydowana numer jeden. Używałam wielu prostownic, ale ta jest bezkonkurencyjna. Nagrzewa się bardzo szybko, wystarczy jedno pociągnięcie aby pasmo włosów było idealnie proste. Jest lekka, poręczna, włosy są miękkie, błyszczące, nie sklejają się i nie wyglądają na zniszczone. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach, który wydziela się podczas prostowania

Używam tego produktu od: 14 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić meditative12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK!
  • To już druga prostownica Remingtona jaką zakupiłam. Jestem pod wrażeniem tego co robi z włosami. Szybko i przyjemnie się prostuje, włosy są gładkie, efekt długo się utrzymuje. Poprzednio używałam Remington Sleek & Curl i różnica jest bardzo zauważalna. Co więcej, często używam prostownicy do robienia loków i Keratin Therapy sprawdza się nawet lepiej niż dedykowana do tej czynności Sleek&Curl. Loki mają śliczny kształt i utrzymują się cały dzień. Świetna prostownica za dobrą cenę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić lynka61 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, ale wyrywa włosy...
  • Kupiłam ją razem z suszarką z serii Keratin Therapy.

+ szybko się nagrzewa (ok. 10 sek)
    + jest stosunkowo lekka
    + można ustawić stałą temperaturę, nie trzeba za każdym razem jej zmieniać
    + różne temperatury prostowania
    + ma funkcję dostosowywania temperatury do poziomu zniszczenia włosów, nie wiem na ile to działa, ale faktycznie włosy nie niszczą się tak bardzo

- powłowa keratynowa raczej nie działa, nie widze wiekszej roznicy w poziomie nawilzenia / nablyszczenia włosów
    - najwiekszy minus - ma ruchome płytki przez co szarpie i wyrywa mi włosy przy prostowaniu ;/

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Właśnie stałam się szczęsliwą posiadaczką ww. prostownicy i.. jest rewelacyjna! Mam bardzo mocno kręcone i grube włosy, mało która prostownica sobie z nimi radzi a remington keratin therapy nie ma z tym najmniejszych problemów. Szybko sie nagrzewa, jest bardzo poręczna, sygnalizacja dzwiękowa nagrzania jest bardzo przydatna. Nie mogłam chyba lepiej wybrać- i to w tak atrakcyjnej cenie- zapłaciłam za nią na oleole.pl 140 zł z wysyłką- a za tą cenę naprawdę ciężko znaleźć tak dobrą prostownicę! Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić niusia05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nie rwie włosów, nie pali, włosy są lśniące, wyglądam jakbym wyszła prosto od fryzjera
    Już dawno nie miałam takiego efektu po prostowaniu,
    teraz widzę, że moja stara prostownica już dawno przestała nią być..

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić mlodziutka_glupiutka za czytelną i pomocną recenzję?