Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Zgłoszony przez latarka92

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- lokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

Cena: ok. 235zł

• Cudo
  • Kupiłam ją zachęcona opiniami. Myślałam, że jest przereklamowana jednak się myliłam. Moja poprzednia prostownica kupiona była za grosze. Bardzo mocno się rozgrzewała, prostowanie włosów zajmowało mi dużo czasu przez co bardzo je męczyło (mam dosyć grube włosy). Po 30 minutach od zakończenia prostowania włosy znów się kręciły. Po prostownicy remington włosy ślicznie się błyszczą i cudownie prostują. Nie trzeba spędzać 30 minut na prostowanie. Wystarczy kilka razy przejechać aby włosy były prościutkie. Ja prostuje na najniższej temperaturze i spokojnie mi ona wystarcza. Włosy są proste cały dzień bez żadnych poprawek.
    Naprawdę polecam zakup tej prostownicy.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić sysynecka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Kupiłam prostownicę zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję. Wczesniej przez kilka lat używałam również z firmy remington ale technologias poszła do przodu więc postwanowiłam kupić coś nowego. Mam włosy lekko falowane ale bez prosowania są niesworne, puszą się. Po użyciu prostownicy remingto keratin therapy do następnego mycia mam spokój. Wystarczy że przejade raz bez powtarzania po paśmie włosów i są idealnie proste i gładkie. Polecam gorąco ten model. W media expert zapłaciłam za nią 169 zł.

Ilość zużytych opakowań: stpsuje od mięsiąca

Chcesz pochwalić k_kasia088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza prostownica ever
  • Prostownica Remington Keratin Therapy to zdecydowana numer jeden. Używałam wielu prostownic, ale ta jest bezkonkurencyjna. Nagrzewa się bardzo szybko, wystarczy jedno pociągnięcie aby pasmo włosów było idealnie proste. Jest lekka, poręczna, włosy są miękkie, błyszczące, nie sklejają się i nie wyglądają na zniszczone. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach, który wydziela się podczas prostowania

Używam tego produktu od: 14 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić meditative12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK!
  • To już druga prostownica Remingtona jaką zakupiłam. Jestem pod wrażeniem tego co robi z włosami. Szybko i przyjemnie się prostuje, włosy są gładkie, efekt długo się utrzymuje. Poprzednio używałam Remington Sleek & Curl i różnica jest bardzo zauważalna. Co więcej, często używam prostownicy do robienia loków i Keratin Therapy sprawdza się nawet lepiej niż dedykowana do tej czynności Sleek&Curl. Loki mają śliczny kształt i utrzymują się cały dzień. Świetna prostownica za dobrą cenę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić lynka61 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, ale wyrywa włosy...
  • Kupiłam ją razem z suszarką z serii Keratin Therapy.

+ szybko się nagrzewa (ok. 10 sek)
    + jest stosunkowo lekka
    + można ustawić stałą temperaturę, nie trzeba za każdym razem jej zmieniać
    + różne temperatury prostowania
    + ma funkcję dostosowywania temperatury do poziomu zniszczenia włosów, nie wiem na ile to działa, ale faktycznie włosy nie niszczą się tak bardzo

- powłowa keratynowa raczej nie działa, nie widze wiekszej roznicy w poziomie nawilzenia / nablyszczenia włosów
    - najwiekszy minus - ma ruchome płytki przez co szarpie i wyrywa mi włosy przy prostowaniu ;/

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Właśnie stałam się szczęsliwą posiadaczką ww. prostownicy i.. jest rewelacyjna! Mam bardzo mocno kręcone i grube włosy, mało która prostownica sobie z nimi radzi a remington keratin therapy nie ma z tym najmniejszych problemów. Szybko sie nagrzewa, jest bardzo poręczna, sygnalizacja dzwiękowa nagrzania jest bardzo przydatna. Nie mogłam chyba lepiej wybrać- i to w tak atrakcyjnej cenie- zapłaciłam za nią na oleole.pl 140 zł z wysyłką- a za tą cenę naprawdę ciężko znaleźć tak dobrą prostownicę! Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić niusia05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nie rwie włosów, nie pali, włosy są lśniące, wyglądam jakbym wyszła prosto od fryzjera
    Już dawno nie miałam takiego efektu po prostowaniu,
    teraz widzę, że moja stara prostownica już dawno przestała nią być..

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić mlodziutka_glupiutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! Tak!! TAK!!!
  • Kiedy mój "przedpotopowy" sprzęt do prostowania odmówił posłuszeństwa postanowiłam poświęcić swoje oszczędności i rozejrzeć się za czymś "bardziej profesjonalnym". Skuszona promocją w jakimś sklepie internetowym wybrałam właśnie Keratin Therapy od Remingtona, i było warto.
    Używam tej prostownicy od około 1,5 roku i muszę przyznać, że jest rewelacyjna! Mimo, iż mam dość grubą "szerść";-) minimalna temperatura w zupełności wystarczy, żeby dobrze ją wyprostować, a efekt utrzymuje się do następnego mycia. Nawet przy dużej wilgotności powietrza moja czupryna pozostaje ładnie wygładzona i nie muszę martwić się o efekt "pudla" ;-). Włosy są miękkie, błyszczące, gładkie jak po wizycie w salonie fryzjerskim i naprawdę wcale się nie niszczą i nie wysuszają ;-)(stosuję też kosmetyki termoochronne). Na wizytach u fryzjera też zaoszczędziłam, bo nie muszę już tak często podcinać zniszczonych i porozdwajanych końcówek. Mimo ogromnej dbałości o włosy, stosowaniu profesjonalnych kosmetyków, masek, odżywek itp.przy starej prostownicy podcinałam włosy niemal co miesiąc. Teraz nożyczki idą w ruch tylko wtedy, kiedy włosy są za długie i fryzura - jak to się mówi - "traci kształt" . Moja siostra nawet żartuje, że ta "prostownicowa inwestycja" szybko mi się zwróciła, i chyba coś w tym jest;-).
    Nawet moja fryzjerka widząc te zmiany sama zakupiła Keratin Therapy od Remingtona do swojego salonu
    Polecam tę prostownicę każdemu, naprawdę warto w nią zainwestować.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

Chcesz pochwalić Migi_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo na TAK!
  • Do zakupu namówiła Mnie koleżanka z pracy. Co tydzień biegałam do Boots'a sprawdzając czy w końcu jest na promocji ( w końcu 40funtów to nie to samo co 89..) Aż w końcu mi się udało. I jestem ZACHWYCONA!!!
    Moje dotąd zniszczone i przesuszone włosy w końcu wyglądają pięknie. Nie puszą się i przepięknie błyszczą.

Poleciłabym każdemu to cudeńko!!

Mam nadzieję że będzie mi służyła jak najdłużej!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sympatyczna93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Zamówiłam tą prostownicę ze względu na to, że moje włosy są dosyć grube i gęste. Każda inna prostownica do 100 zł nie dawała sobie z nimi rady. Postanowiłam zainwestować i zakupic owy przedmito. Jestem mega zadowolona! Moje włosy nigdy nie były takie proste jak teraz. Nie muszę co miesiąc latać do fryzjera by mocno cieniować włosy, gdyż po wyprostowaniu efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Włosy są jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego poza tym fajnie się świecą.

Plusy:
    -bardzo szybko się nagrzewa, co sygnalizuje dźwięk,
    -wydzielana keratyna sprawia, że moje włosy wyglądają ładnie,
    -po wyprostowaniu włosy nie puszą się,
    -bardzo szybko prostuje włosy, wystarczy temperatura 200 stopni przy grubych i gęstych włosach
    -ma efektowne etui.

Jedynym minusem jest to, że wydaje dziwny zapach, którego nadal nie mogę się pozbyć (choć już nie jest tak mocny jak na początku), ale na szczęście nie zostaje on na włosach

Używam tego produktu od: maja 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić anioleczek1024 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij