Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590, Remington

Zgłoszony przez latarka92

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- lokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

Cena: ok. 235zł

• Tak! Tak!! TAK!!!
  • Kiedy mój "przedpotopowy" sprzęt do prostowania odmówił posłuszeństwa postanowiłam poświęcić swoje oszczędności i rozejrzeć się za czymś "bardziej profesjonalnym". Skuszona promocją w jakimś sklepie internetowym wybrałam właśnie Keratin Therapy od Remingtona, i było warto.
    Używam tej prostownicy od około 1,5 roku i muszę przyznać, że jest rewelacyjna! Mimo, iż mam dość grubą "szerść";-) minimalna temperatura w zupełności wystarczy, żeby dobrze ją wyprostować, a efekt utrzymuje się do następnego mycia. Nawet przy dużej wilgotności powietrza moja czupryna pozostaje ładnie wygładzona i nie muszę martwić się o efekt "pudla" ;-). Włosy są miękkie, błyszczące, gładkie jak po wizycie w salonie fryzjerskim i naprawdę wcale się nie niszczą i nie wysuszają ;-)(stosuję też kosmetyki termoochronne). Na wizytach u fryzjera też zaoszczędziłam, bo nie muszę już tak często podcinać zniszczonych i porozdwajanych końcówek. Mimo ogromnej dbałości o włosy, stosowaniu profesjonalnych kosmetyków, masek, odżywek itp.przy starej prostownicy podcinałam włosy niemal co miesiąc. Teraz nożyczki idą w ruch tylko wtedy, kiedy włosy są za długie i fryzura - jak to się mówi - "traci kształt" . Moja siostra nawet żartuje, że ta "prostownicowa inwestycja" szybko mi się zwróciła, i chyba coś w tym jest;-).
    Nawet moja fryzjerka widząc te zmiany sama zakupiła Keratin Therapy od Remingtona do swojego salonu
    Polecam tę prostownicę każdemu, naprawdę warto w nią zainwestować.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

Chcesz pochwalić Migi_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo na TAK!
  • Do zakupu namówiła Mnie koleżanka z pracy. Co tydzień biegałam do Boots'a sprawdzając czy w końcu jest na promocji ( w końcu 40funtów to nie to samo co 89..) Aż w końcu mi się udało. I jestem ZACHWYCONA!!!
    Moje dotąd zniszczone i przesuszone włosy w końcu wyglądają pięknie. Nie puszą się i przepięknie błyszczą.

Poleciłabym każdemu to cudeńko!!

Mam nadzieję że będzie mi służyła jak najdłużej!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sympatyczna93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Zamówiłam tą prostownicę ze względu na to, że moje włosy są dosyć grube i gęste. Każda inna prostownica do 100 zł nie dawała sobie z nimi rady. Postanowiłam zainwestować i zakupic owy przedmito. Jestem mega zadowolona! Moje włosy nigdy nie były takie proste jak teraz. Nie muszę co miesiąc latać do fryzjera by mocno cieniować włosy, gdyż po wyprostowaniu efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Włosy są jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego poza tym fajnie się świecą.

Plusy:
    -bardzo szybko się nagrzewa, co sygnalizuje dźwięk,
    -wydzielana keratyna sprawia, że moje włosy wyglądają ładnie,
    -po wyprostowaniu włosy nie puszą się,
    -bardzo szybko prostuje włosy, wystarczy temperatura 200 stopni przy grubych i gęstych włosach
    -ma efektowne etui.

Jedynym minusem jest to, że wydaje dziwny zapach, którego nadal nie mogę się pozbyć (choć już nie jest tak mocny jak na początku), ale na szczęście nie zostaje on na włosach

Używam tego produktu od: maja 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić anioleczek1024 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Prostownica jest najlepsza , prostuje włosy w 100 % i zato jest warta swojej ceny
    -prostuje dokładnie
    -szybko sie nagrzewa
    -regulacje temperatury
    -kabel obrotowy

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić Magddaaax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super gdyby nie kabel.
  • Zamówiłam sobie tę prostownicę na święta, skuszona recenzjami poprzedniczek. Mam ją od 2 dni i uzyłam ją dwa razy.
    Pierwsze wrażenie- ładny wygląd.
    Pierwsze stosowanie- łatwo się prowadzi, nie wyrywa włosów, nie trzeba kilka razy prostować tego samego pasma, szybko się nagrzewa, sygnalizuje gotowość dzwiekiem, ładne poręczne etui.
    Ogólne zadowolenie. Natomiast minusy jakie od razu zauważyłam to:
    - kabel jest beznadziejny jak z miksera, zwykły nie rozumiem jak można było coś takiego tam dać, mając inną prostownice remingtona kupioną 6 lat temu kabel jest super, elastyczny, giętki, nie załamuje się, był gruby. Ten natomiast jest zwykły i uważam że szybko się zepsuje bo moj poprzednik po 5 latach przerwał kabeki.
    - nagrzewam prostownice do 200 st. i zewnetrzna srtrona prostownicy w okolicy płytek to strasznie sie nagrzewa że broń boże dotknąć, co bedzie przy 220 i więcej?

Teraz stosuję tę prostownicę pół roku i moje wrażenie zbytnio się nie zmieniło. Prostownica godna polecenia, szybko i łatwo prostuje wlosy, ze względu na moje i tak bardzo proste włosy, użycia Remingtona wystarczy kilka pociągnięć i efekt porządany.
    Szprzęt szybki i łatwy w obsłudze. Dodam że posiada czujnik automatycznego wyłączenia po ok 60 min, więc dla zapominalskich przydatna opcja.

nie kupię więcej tej prostownicy ponieważ wypóbóje inna ;]

Używam tego produktu od: 2 dni/6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić jacqueline88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna prostownica!
  • Prostownica daje efekt jak z salonu fryzjerskiego, całkowicie profesjonalna. Z łatwością poradziła sobie z moimi puszystymi, grubymi i kręconymi włosami. Jestem z niej bardzo zadowolona. Co najlepsze włosy po całej nocce są nadal proste. Szczerze polecam ten produkt, a i co do ceny to nie jest tak drogo, poza tym można trafić na wyprzedaż.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić vmorgan za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła prostownica
  • Byłam zadowolona na początku ale już tak mam, że jak kupię coś nowego to jestem zajarana przez pierwsze dni. Teraz, kiedy mam ją prawie rok czasu, mogę powiedzieć co jest fajne a co nie. Prostuje włosy dość dobrze, w miare się trzymają przez cały dzień ale już rano po wstaniu z łóżka są powywijane. Kerantyna nic nie daje, moim zdaniem to taki chwyt,ma zachęcić do zakupu poza tym chyba każda prostownica działa na zasadzie wysokiej temperatury = niszczy włosy. Planuję wydać więcej na profesjonalną,fryzjerską i po umyciu raz wyprostować i mieć spokój.

Plusy:
    -bardzo ładne etui (pikowana,kremowa kopertówka,ale co z tego?)
    - włosy są proste prawie cały dzień

Minusy:
    - kabel to jakieś nieporozumienie i nie chodzi tu o długość
    -nie jest najtańsza więc spodziewałam się dłuższego efektu
    -nie raz, nie dwa ale napewno więcej niż 10 razy wyrwała mi włosy które dostały się między płytkę a obudowę (standard) grrrr

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe?

Chcesz pochwalić Joannaymcmb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała!
  • Odkąd pamiętam używam prostownicy. Miałam ich już kilka i żadna z nich się do tej nie umywa. Mam niesforne włosy, które po prostowaniu już na drugi dzień są powywijane, co nie wygląda dobrze. Ta prostownica robi z nimi cuda.

-bardzo szybko się nagrzewa, co sygnalizuje dźwięk,
    -wydzielana keratyna sprawia, że moje wysuszone włosy wyglądają ładnie,
    -po wyprostowaniu włosy nie puszą się,
    -absolutnie nie wyrywa włosów,
    -bardzo szybko prostuje włosy, nawet większe pasma (mimo, że moje są bardzo gęste i trudne do modelowania),
    -po 60 min sama się wyłącza, co jest bardzo ważne (często po używaniu prostownicy rano wracałam do domu bo nie miałam pewności czy ją wyłączyłam. Teraz nie muszę się tym przejmować),
    -mimo dużych rozmiarów prostownica jest bardzo lekka, nie męczy ręki,
    -ma efektowne etui, przypominające kopertówkę,
    -posiada 5 letnią gwarancję.
    Moim zdaniem prostownica ma same plusy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz !!
  • Zachwycona opiniami innych dziewczyn skusiłam się na zakup prostownicy. I nie zawiodłam się. Moje włosy są długie, niesforne bez określonego rodzaju, zawsze się wywijają i wyglądają bardzo niechlujnie. Aż do użycia tego cudu. Teraz wyglądają rewelacyjnie !! Są dużo gładsze, lśniące i efekt utrzymuje się przez długi czas. Owszem cena jest przerażająca bo w sklepach stacjonarnych waha się od 300 do 350 zł, ale jeśli się dobrze poszuka można znaleźć promocję - ja kupiłam przez internet za 192 zł z możliwością odbioru w sklepie. Polecam bo warto wydać większą kwotę na porządny sprzęt niż męczyć się z byle czym !

Używam tego produktu od: miesiąca ( codzienne użytkowanie )

Chcesz pochwalić chmurka_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Achh i ochh
  • Zacznę od tego, iż prostuję włosy raz w tygodniu może dwa razy zależy od tego jak mi się włosy układają po nocy ;p. Wcześniej miałam już jedną prostownicę Remington, która służyła mi 6 dobrych lat.
    Z racji solidarności do tej marki następczynią mojej poprzedniczki była owa prostownica. Skusił mnie chwyt reklamowy o kuracji keratynowej. Więc kupiłam ją za 300 zł i....
    NIE ŻAŁUJĘ!
    Wlosy prostuję w temp. 200stopni i wystarczy JEDNO pociągnięcie niezbyt małego pasma włosów aby stały się nie tylko proste lecz lśniące przede wszystkim!!
    Polecam każdemu kto się zastanawia nad wyborem tego produktu!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Dzusiii7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij