Pharmena, Dermena Lash, Odżywka do rzęs i brwi

Powiększ Pharmena, Dermena Lash, Odżywka do rzęs i brwi

Zgłoszony przez scandalistka

Odżywka do rzęs i brwi Dermena Lash dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników hamuje wypadanie rzęs/brwi. Jednocześnie wzmacnia je, regeneruje i odżywia. Przywraca zdrowy wygląd rzęs i brwi. Lekka, żelowa konsystencja powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Odżywka nie skleja i nie obciąża rzęs/brwi. Aplikator w postaci pędzelka umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu oraz zapewnia łatwość użycia. Jako jedyny na rynku preparat zawiera chlorek-1-methylonikotynamidu - aktywną substancję pochodzenia witaminowego, wzmacniającą mieszek włosowy, poprawiającą jego odżywienie i stymulację odrastania włosów.
Wskazania: nadmiernie wypadające, osłabione, delikatne, zniszczone i wymagające regeneracji rzęsy i brwi. Produkt zalecany również po zakończeniu chemioterapii.

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, 1-methylmicotinamide Chloride, Creatine, Biotinoyl, Tripeptide-1, Biosacharide Gum-1, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA.

Cena: ok. 50zł / 10ml

• poprawa
  • używam odżywki od 3 tygodni
    Dermenę kupiłam w aptece za ok. 37PLN.
    Rzęsy wyraźnie się zagęściły i przyciemniły, może nie ma jakichś spektakularnych efektów, ale na pewno warto.
    Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić doloresc2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • Odżywka jest bezbarwna i bezzapachowa.

Aplikacja za pomocą pędzelka jest bardzo wygodna. Konsystencja jest żelowa, dosyć rzadka, ale to plus, ponieważ łatwiej jest ją precyzyjnie nałożyć.

Po aplikacji na brwi wchłania się całkowicie po kilku minutach, nie sklejając ich i nie pozostawiając sztywnych. Brwi wyglądają naturalnie, nie widać, że cokolwiek się z nimi robiło.

Kiedy aplikuje się ją przy linii rzęs górnej powieki wchłania się praktycznie natychmiast, także nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

Odżywka spowodowała:
    - brak wypadania rzęs i brwi

- zagęszczenie brwi i wyraźnie grubsze włoski, ciemniejsze niż były

- w wewnętrznych kącikach oczu widzę nowe, maleńkie rzęsy, których tam na pewno nie było przed stosowaniem odżywki

- rzęsy także stały się wyraźnie grubsze i ciemniejsze, ale niestety nie zauważyłam, aby były dłuższe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić justynkapro1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • Testuję odżywkę od prawie miesiąca i pomimo mojego dość sceptycznego podejścia muszę stwierdzić, że naprawdę widać efekty, szczególnie na brwiach. Brwi i rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają przy demakijażu, brwi dodatkowo jakby trochę zgęstniały, zdecydowanie jest ich więcej. Co do wydłużenia rzęs nie jestem w stanie powiedzieć czy zaszły jakieś zmiany, na to chyba muszę jeszcze trochę poczekać.
    Odżywka zamiast szczoteczki, jaka zwykła być przy maskarach, ma pędzelek, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo odżywkę powinno się nakładać u nasady rzęs (no i na brwi).
    Zalety:
    + wygodny aplikator
    + nie uczula, nie podrażnia
    + bezzapachowa
    + dobra konsystencja, przypomina żel
    + szybko i bezproblemowo się wchłania - nie zlepia włosków
    + estetyczne opakowanie
    + sposób aplikacji, skład - wszystko dokładnie opisane w załączonej ulotce
    + dość wydajna

Wady:
    - w sumie nie zauważyłam

Chcesz pochwalić lemavrica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zrobiłam DOŚWIADCZENIE
  • Odżywka rzeczywiście wzmacnia rzęsy i brwi. Rzęsy stały się mocniejsze i dłuższe. Odżywka jest niezwykle łagodna, nie uczula. Plusem jest fakt iż jest tania w porównaniu z innymi bardzo drogimi odzywkami typu x-lash. Trzeba ją, jednak stosować regularnie aby zauważyć jakiekolwiek efekty. Ja nakładałam ją dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Pojemność jest bardzo duża, wystarcza na około 3 miesiące użytkowania. Uważam że pędzelek jest za duży, co utrudnia aplikację produktu. Opakowanie jest kryte i niestety nei widać ile produktu ubywa, co , oczywiście uważam za minus. Generalnie polecam, tak na 4.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Jeśli ktoś oczekuje spektakularnych efektów typu rzęsy jak firanki to zawiedzie się na tym produkcie. Po zużyciu całego opakowania (aplikacja codziennie na wieczór) moje rzęsy na pewno się wzmocniły – przy demakijażu na waciku zwykle nie było ani jednej wypadniętej rzęsy, stały się odrobinę dłuższe (ale widzę to tylko ja, koleżanki nie pytały co zrobiłam że mam takie super rzęsy), nie zauważyłam zagęszczenia ani też pociemnienia. Warto zaznaczyć, że moja sytuacja wyjściowa nie była zła – nie miałam problemów z bardzo cienkimi czy wypadającymi rzęsami – ot zwykłe średnio długie i średnio gęste rzęsy, które po zużyciu tej odżywki takie pozostały.
    Plus że odżywka nie podrażniała moich wrażliwych oczu i była tania (na promocji nawet 15 zł).
    Można spróbować jeśli ma się naprawdę liche rzęsy – pewnie coś pomoże, w innym wypadku używanie to strata czasu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1, 10ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monikab1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obiecanki cacanki a głupi kasę wydaje.
  • Szkoda mi było wyłożyć kasę na RevitaLash więc kupiłam w aptece Dermenę. Nie było warto nawet z domu wychodzić po to coś.

Odżywkę kupiłam głównie przez wzgląd na moje brwi - kiedyś piękne, gęste i ciemne, teraz jakby rzadsze, krótsze i w zdecydowanie gorszej kondycji. Rzęsy chciałam odżywić przy okazji

Stosowałam sumiennie przez prawie trzy miesiące. Dzień w dzień, brwi smarowałam też i rano a nie tylko wieczorem, jak rzęsy. Efektów nie zauważyłam. Na szczęście odżywka nie spowodowała wypadu ale tez i nie było porostu czy lepszej kondycji włosków. Nie było niczego (parafrazując klasyka ) - ani dobrego, ani złego.

Porażką jest ogromny pędzel (OGROMNY!), który może do brwi się nadaje ale na linię rzęs?! Duża część płynu migruje do oka, które zaczyna szczypać i ogólnie jest nieprzyjemnie :/
    Opakowanie jest tandetne i rozwala się przy pierwszej nadarzającej się okazji (upadek na podłogę w łazience)

Cena, przy braku jakichkolwiek efektów, jest zdecydowanie za wysoka

Marzą mi się piękne brwi i długaśne rzęsy. Ale chyba muszę kupić nową odżywkę do testów. Cały czas szkoda mi wywalić trzy stówy na RevitaLash, dlatego będę szukać tańszego substytutu

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około połowy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu skusiłam sie na tą odżywkę i niestety był to wielki błąd. Aplikator jest dobry do brwi ale nie rzęs. Po 3-krotnym zastosowaniu na brwi i rzęsy rano chcialam wytuszować rzęsy i się okazało, że na jednej powiece wypadła połowa rzęs, a zostały tylko takie malutkie nowe odrastające więc od razu przestałam stosowac na rzęsy co by sobie bardziej nie pogorszyć. Na razie stosuję od 2 tygodni na brwi i niestety nie widzę żadnej poprawy. Wcześniej używałam innych tańszych odżywek z drogerii i już po kilku zastosowaniach był widoczny efekt a tu niestety był widoczny ale efekt negatywny. Jedyny plus to taki, że kupiłam w doz-ie na duzej promocji ale mimo to żałuje wyrzuconych pieniędzy

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić ajcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strata kasy
  • Zmęczyłam opakowanie tej odżywki. Stosowałam na brwi i rzęsy i efektów nie zauważyłam u siebie żadnych. Nie oczekiwałam cudów, tylko ciut lepszych efektów jak w przypadku stosowania tanich odżywek po kilku tygodniach. Myślałam, ze rzęsy będą ciut grubsze i mocniejsze, może nieco dłuższe- i będzie to zauważalne po pomalowaniu rzęs- jak to bywa w większości odżywek nieinwazyjnych- tzn nie na bazie leku na jaskrę.
    Niestety- efekty zerowe.
    Kolejny minus: aplikator. Maziałam nim rzęsy u nasady, przy linii rzęs, ale kiedy szeroki pędzelek miał kontakt z powieką zaczęły mi wyskakiwać takie pokrzywkowe kropy na powiece. Nie były mocno widoczne, ale jednak wskazywały na to, ze coś w tym preparacie mnie uczula.
    Pół gwiazdki za wydajność.
    I to na tyle.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy temu

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt placebo?
  • Niestety nie zrobiłam sobie zdjęć przed i po kuracji, bo miałabym porównanie. Wydaje mi się, że moje rzęsy się wydłużyły. Zauważyłam też, że nie zgubiłam ani jednej rzęsy przy demakijażu.

Być może kupię jeszcze jedno opakowanie i zrobię te zdjęcia.

Mały plus/minus: nie zdążyłam zużyć całego opakowania, zanim nie stracił ważności (6 m-cy)

Godny wypróbowania.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (10 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić storczyk_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna
  • Używałam powyższej odżywki od kwietnia do końca sierpnia. Wydajność na plus, a stosowałam ją regularnie niemal codziennie.Zapłaciłam ok.30 zł. Wzmacnia rzęsy, w miejscach,gdzie wypadły,szybciej pojawiały się nowe włoski.Zapobiega wypadaniu, podczas demakijażu nie zauważyłam rzęs na płatkach kosmetycznych.
    Jako odzywka pielegnacyjna jest ok,ale nie ma co spodziewać się po niej efektu sztucznych rzęs. Ja szczególnego wzrostu czy zagęszczenia nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kwiecień-sierpień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij