Ziaja, Ziajka, Płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający (nowa wersja)

Hebe
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Natłuszczający płyn dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. Dokładnie oczyszcza i doskonale pielęgnuje skórę. Lekko natłuszcza pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną. Wyraźnie zmiękcza i wpływa osłaniająco na naskórek. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Nie zawiera mydła, barwników i konserwantów.

ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
płyny do kąpieli, żele do kąpieli
bez alkoholu
żel
wrażliwa

Mogę polecić

Produkt świetnie nawilża, nie przesusza. Zachowuje się jak emolient - woda się nie pieni, ma jednak mydlany, mętny kolor. Nie szczypie w oczy. Płyn ma przyjemny, neutralny i prawie Nie zauważalny zapach . Stosuje go zamiennie z emolientami i sprawdza się a cena nie jest wygórowana

Ukojenie dla skóry

Często podkradałam córce ten płyn, aby skóra była ukojona i nawilżona.
Wystarczy niewielką ilość, aby skóra była solidnie nawilżona.
Produkt ma trochę specyficzny zapach, ale mnie to nie przeszkadza.
Kosmetyk jest rzadkim produktem, przez co przelewa się przez palce i może szybko się skończyć.
Cena ok 20 zł

Lyn do kąpieli

Używałam Ziajki od pierwszego dnia życia mojej córki i muszę powiedzieć, że sprawdził się świetnie. Wybrałam Ziaje ze względu na to, że ma delikatny skład i byłam pewna, że nie podrażni skóry mojego dziecka i nie myliłam się. Po tym jak przetestowałam sama masę kosmetyków z tej firmy, mogłam spokojnie zaufać tej marce przy wyborze produktów pielęgnacyjnych dla mojego dziecka. Żel jest natłuszczający, co spowodowało, że nie muszę używać dodatkowych kosmetyków by nawilżyć skórę swojej córki. Jest dosyć wydajny. Jedyne co mi osobiście przeszkadza troszeczkę to jego mdlacy zapach. Nie wiem dlaczego, ale mi osobiście troszkę przeszkadza. Jest on specyficzny, jednak najważniejsze jest dla mnie to, że nic nie dzieje się że skóra mojego dziecka a co więcej dzięki natłuszczającym właściwością żelu, nie muszę używać dodatkowych kosmetyków.

delikatny, przyjemny zapach,

Trochę mało wydajny ale bardzo dobry. Nie uczula i ze wszystkich płynów do kąpieli dla mojego dziecka jest najlepszy. Ne używamy żadnych oliwek, balsamów i kremów. Skóra jest rózowiutka, zdrowa i aksamitna w dotyku. Można spokojnie stosować od razu po wyjściu ze szpitala (bo tam mają swoje płyny).

Od pierwszego dnia...

...bardzo się polubiliśmy. Płyn jest delikatny, ma ledwo wyczuwalny zapach. Skóra synka jest nawilżona i odpowiednio wypielęgnowana. Najfajniejsze jest to, że po kąpieli nie muszę dodatkowo smarować jego skórę kremem albo balsamem dedykowanym dla niemowląt, tym bardziej, że mały jest nerwowy po kąpieli i chcę jak najszybciej go ogarnąć bez dodatkowych bodźców.

Dużo lepszy

Rewelacyjny ten płyn, dużo lepszy niż jego poprzednia wersja.
Doskonale nawilża, skóra długo po kąpieli jest miękka, delikatna, lekko nawilżona.
Nie uczula, nie podrażnia.
Stosuję go codziennie.
Wydajny, starcza na długo.

Pomogło w walce z suchą skóra

Tutaj wyszłam z założenia że mniej produktów w składzie może więcej i lepiej zdziałać na skórze. Nie pomyliłam się. Córka po skończeniu roczku zaczęła mieć kłopoty z suchą skóra. Po kilku zastosowaniach kondycja jej skóry się bardzo poprawiła. Przestala mieć nowe suche placki na plecach i brzuchu, a do tego te które już się pojawiły zaczęły pomału zanikać. Wystarczy wlać troszkę i już widać efekty. Płyn jest rzadki i w połączeniu z wodą zabarwia ją na biało. Jak dla dzieci jest to płyn magiczny ;) polecam

Delikatny płyn dla maluszków

Płyn zakupiłam dla mojego dzieciaczka. Używaliśmy go od 1 dnia życia. Polubiliśmy go, ale po zużyciu pierwszej butelki skusiliśmy się na płyn Hipp'a. I zostaliśmy już przy tamtym. Ale chętnie podzielę się wrażeniami po użyciu Ziaji.

Zaczynając od początku. Ładna, wygodna butelka, pozwalająca zużyć płyn aż do ostatniej kropelki.
Konsystencja produktu bardzo rzadka, wodnista. Pieni się bardzo delikatnie, ale wydaje mi się, że ta cecha jest akurat plusem bo u takich małych dzieciaczków zbyt duża ilość piany nie jest raczej potrzebna.
Płyn ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Pachnie świeżością i kojarzy się od razu z malutkim dzieckiem :D.
Delikatny i dobry dla skóry. Nie zauważyłam żadnych podrażnień, wręcz przeciwnie skóra po kąpieli była miękka, delikatna, nawilżona. Nie szczypie w oczy.
Cena bardzo niska, ale jakość wysoka.

Aż zatęskniłam za tym produktem, chyba kupię go ponownie dla urozmaicenia :D i dla zapachu! Jest naprawdę przyjemny.
Skład produktu według mnie w porządku. w ogóle wydaje mi się, ze produkty Ziaja, Ziajka są godne polecenia, zwłaszcza w stosunku do dzieci.

fajny

Bardzo przyciagajaca buteleczka taka no mi się podoba. Tak jak wszystkie kosmetyki Ziaja jest dość tani. Bardzo ładnie pachnie a do tego jest dość wydajny - fajnie sie pieni i pozostawia przyjemny zapach na skórze dziecka. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie szczypie w oczka.

Mój ulubieniec

Stosowałam płyn w wieku niemowlęcym u syna i córki. Od tej pory stał sie moim ulubionym, jeśli chodzi o produkt do mycia dla dzieci.

Produkt jest bardzo wydajny, ze względu na duże opakowanie. Wystarczy trochę wlać do wanny aby skóra była pięknie natłuszczona. Moje dzieci nigdy nie miały problemów skórnych dlatego produkt u nas spisywał się bardzo dobrze. Po kąpieli nie musialam balsamować ciała.
Jest to jedyny produkt po którym włosy pachną tak obłędnie.

Myśle, że to jest kosmetyk z serii dobry produkt w dobrej cenie

Używamy płyn dla córeczki od pierwszych dni i u nas świetnie się sprawdził, pięknie pachnie, myje i nawilża skórę. U nas nie spowodował podrażnień ani nie wysuszył skóry. Używamy go teraz i zapewne posłuży nam jeszcze przez pewien okres. Polecam!

super nawilżenie

kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji, wiec musze dodac też swoją. jest świetny! uzywam nie tylko dla córki, ale też czasem dodaje do swojej kapieli. piekny zapach i naprawde miekka skora. nie potrzeba balsamu po wyjsciu z wanny!