Włącz obsługę Javaskryptu w przeglądarce!

Jeżli widzisz ten tekst, oznacza to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. Bez włączonego JavaScript nie możesz korzystać z wielu funkcji KWC.

Zdjęcia

Dermika, Mesotherapist, Naprawczy krem na noc

Powiększ Dermika, Mesotherapist, Naprawczy krem na noc
Produkt dostępny w 28 sklepach. Cena już od 67,00 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Noor

Nieinwazyjna mezoterapia + czarna orchidea. Wzmocnienie, odnowa skóry i nieinwazyjne wypełnianie zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym NG.
Krem przeznaczony dla kobiet 45+ do pielęgnacji skóry z widocznym problemem spadku gęstości, jędrności, elastyczności i napięcia skóry pojawiającym się z wiekiem zarówno pod wpływem czynników środowiskowych, jak i wewnętrznych (genetycznych). W linii Mesotherapist Dermika po raz pierwszy połączyła rewolucyjną metodę nieinwazyjnej mezoterapii stymulującej głębokie partie skóry ze składnikiem wypełniającym zmarszczki (usieciowanym kwasem hialuronowym), tworząc unikalną technologię Repair&Fill o niezwykłym, podwójnym działaniu, aby jeszcze efektywniej spłycić zmarszczki oraz wzmocnić efekt liftingu. Dopełnieniem tego specjalistycznego kremu jest ekstrakt z czarnej orchidei. Obecna w ekstrakcie rutyna chroni struktury skóry przed wolnymi rodnikami, przyczyniając się do poprawy kondycji skóry.
Krem doskonale uzupełnia dzienną pielęgnację, a regularnie stosowany prowadzi do:
- zauważalnej poprawy jakości i kondycji skóry,
- poprawy nawilżenia skóry i jej wygładzenia,
- wzrostu jędrności i elastyczności skóry,
- spłycenia zmarszczek powierzchniowych i głębokich bruzd,
- poprawy napięcia, aby dać wzmocniony efekt liftingu.
Skuteczność potwierdzona badaniami*

* Skutecznie redukuje oznaki starzenia się skóry w kluczowym dla młodego wyglądu "wielokącie piękna" twarzy. Badania aparaturowe przeprowadzone w niezależnym ośrodku badawczym przez 4 tyg. wykazały: poprawę elastyczności skóry w okolicach skroni o 28%; spłycenie zmarszczek na czole o 12%; spłycenie zmarszczek wokół ust o 11%.

Cena: 109zł / 50ml
/n/

  • Sortowanie:
  • Ocena recenzji
  • Data
  • Ocena
  • Nick recenzentki
Niestety, ten produkt nie otrzymał jeszcze żadnej oceny od naszych Recenzentek. Jeśli znasz ten produkt, możesz być pierwszą osobą recenzującą Dermika, Mesotherapist, Naprawczy krem na noc.

  • W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).