Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Zgłoszony przez *Cafe Latte*

Płynny rozświetlacz do twarzy, ust i policzków w kolorze bardzo jasnego, perłowego różu. Zaopatrzony w pędzelek, bardzo dobrze się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Nie posiada brokatowych drobinek.
Można go stosować na kilka sposobów:
- zmieszać z kremem lub podkładem,
- zaaplikować na krem lub podkład akcentując jedynie poszczególne partie twarzy.

• Super zamiennik High Beam
  • Moze zaczne od jego brata czyli High Beam.Mialam ten drogi produkt,jednak po kilku miesiacach skonczyl w kawalkach na posadzce mojej lazienki.Nie chcialam ponownie wydawac takiej sumy za rozswietlacz i poszukalam tanszego zamiennika.W internecie natrafilam na to cudo.Zaplacilam za niego jakies 5-7zl Moim zdaniem poza dosc duzym i niewygodnym pedzelkiem i slabszym wykonaniem opakowania te dwa produkty niczym sie nie roznia Jakosc obu jest rownie dobra.Uzywam go na szczyty kosci policzkowych na puder i nie zauwazylam zeby moj makijaz wygladal przez to na zwazony,albo zeby produkt byl malo widoczny.Czasami uzywalam go tez mieszajac z podkladem i dawalo to efekt bardzo wypoczetej lsniacej skory-bardzo fajny zwlaszcza latem Ciesze sie ze w tym przypadku nie bede musialam martwic sie ze nie zuzyje produktu przed uplywem daty waznosci,jest tak tani ze nie bedzie szkoda mi go wyrzucic i kupic nowego.Polecam wielbicielkom high beam

Używam tego produktu od: ok pol roku

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Rozświetlacz swietnie nadaje się nawet do tłustej skóry, użyty prawidłowo daje szlachetne wykończenie makijazu. W konsystencji przypomina bazę i szybko zastyga nie dając uczucia tłustości. Możemy nim zrobic efekt mokrej skóry. Nie zawiera drobinek i nie ściera się, mozna go mieszać z podkładami.
    To dobra jakość za rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić Morgiana1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dośc dobry
  • Plusy:
    - niska cena
    - ładnie się mieni (aczkolwiek trzeba uważać na ilośc makijażu- gdy jest zbyt gruba warsta to staje się mało widoczny)

Minusy:
    - trzeba dobrze rozprowadzić, ponieważ pozostawia małe ślady
    - niezbyt interesujący pędzelek (ale w niczym nie przeszkadza)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie piewszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić abbccc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieidealny
  • Wachałam się pomiędzy nim a Maryśka z TheBalm ale Maryśka czmychneła z magazynu sklepowego więc zostałam bardzo entuzjastycznie nastawioną posiadaczką Technica. Jeśli chodzi o efekt końcowy to stosowany z umiarem daje piękny efekt nienachalnego zdrowego rozświetlenia,nie roluje się przy nakładaniu,nie zbija się,nie smuży nie uczula i nie podrażnia.Długo utrzymuje się na twarzy ale używam fixera więc nie wiem ile potrafi utrzymać się samodzielnie.Jedną gwiazdke odejmuje za dwa minusy ale jakże istotne: beznadziejne opakowanie z króciutkim pędzelkiem chociażbym miała pęknąc nie będe w stanie zużyć do końca-może i jest tani ale też mi się nie uśmiecha wywalać kosmetyku od tak.No i minus drugi-nakładam delikatnie oszczędnie i nie rusza mi podkładu ani dupru ale potrafi zmazać mi róż..No bez komentarza po prostu.Zużyje ale więcej nie wróceUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Daje wspaniały efekt o ile rozsądnie i z umiarem go stosujemy. Pięknie rozświetla cerę...
    B.dobrze się rozprowadza, nie robi smóg, nie wyciera się...jedynie co moge uznać za minus to po długim czasie rozświetlona jest prawie cała buzia...w minimalnym stopniu! Jednak to nie zmienia mojego zdania, że jest b.dobry i jeszcze taki tani!Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pseudoona87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt w niskiej cenie
  • Produkt na pewno jest warty uwagi.
    Daje piękny, wyjątkowy efekt rozświetlenia.

Plusem jest niska cena i wydajność. Jest też trwały.

Gdy go kupowałam właśnie na taki efekt liczyłam.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Za taką niską cenę ten kosmetyk jest rewelacyjny. Przy umiejętnym stosowaniu nie pozostawia smug, daje piękny efekt, zwłaszcza na kościach policzkowych i np na dekolcie. Ma cudny, naturalny kolor ( nie fioletowy, jak wiele rozświetlaczy). Efekt jest mega naturalny. Odejmuję pół gwiazdki za niefortunny pędzelek.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale w małej ilości!
  • Nakładając go za dużo pozostawia smugi. Lecz zdecydowanie wole jednak rozświetlacze w kompakcie.
    Ale jak na taką cenę jest dobry, świetnie się mieni, jest trwały i łatwy w użyciu.Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bleydys za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie rozświetla
  • Świetny rozświetlacz.
    Wcześniej używałam kilku rozświetlaczy prasowanych w tym z Loreala i żaden nie dawał takiego efektu. To mój pierwszy kremowy i od razu strzał w 10.

+ idealna, gładka tafla bez drobinek, brokatu
    + skóra dzięki niemu wygląda na zdrową, odświeżoną, wypoczętą
    + dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję
    + nie ściera podkładu
    + wydajny - wystarczy mała plamka i uzyskujemy efekt ładnego rozświetlenia
    + efekt naturalny, trochę jak z photoshopa. Nie rzuca się w oczy, że mamy na twarzy rozświetlacz, bo nie widać żadnych drobinek i wygląda jakby skóra sama z siebie miała piękny glow.

- pędzelek - rozświetlacz trzeba pod koniec wydobywać czym innym, bo pędzelek jest cienki, giętki i krótki przez co dużo produktu zostaje na dnie i na ściankach

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno, którego pewnie długo nie zużyję

Chcesz pochwalić CatherineRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski Boski Boooski
  • Wspaniały produkt.

+ łatwość w użyciu
    +przepiękny efekt tafli bez tandetnych drobinek
    +kolor, bardzo naturalny
    +nie można z nim przesadzić
    +TRWAŁOŚĆ
    +cena!

+/- opakowanie, plus za buteleczkę, minus za fatalny pędzelek

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić aga2609 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij