Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 9,95 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez *Cafe Latte*

Płynny rozświetlacz Badgequo Technic High Lights do twarzy, ust i policzków w kolorze bardzo jasnego, perłowego różu. Zaopatrzony w pędzelek, bardzo dobrze się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Nie posiada brokatowych drobinek.
Badgequo Technic High Lights można stosować na kilka sposobów:
- zmieszać z kremem lub podkładem,
- zaaplikować na krem lub podkład akcentując jedynie poszczególne partie twarzy.

• Rewelacja
  • Uwielbiam rozświetlacze, ale tylko w odcieniach chłodnego, bardzo jasnego różu. Robiłam nieskończenie wiele podejść do Mary Lou Manizer, ale jest on za żólty i za złoty, Cindy Lou jest z kolei za różowa. Do tej pory kupowałam co popadło, przeważnie za grosze, lub używałam ulubionego cienia Inglota, który został wycofany (bo jakżeby mogło być inaczej). Kilka miesięcy temu wpadło mi w ręce to cudo w buteleczce.

Zalety:

- dla mnie największa ze wszystkich: rozświetlacz nie zawiera drobinek brokatu, dzięki czemu rozświetlenie jest subtelne ale z mocą
    - tworzy piękną, migotliwą taflę
    - nadaje się dostosowania solo i do mieszania z podkładem (w skromnej ilości, ponieważ mocno rozświetla), lub kremem bb bądź cc
    - trwały i siedzi w miejscu, nie migruje w niechciane rejony przy każdym dotknięciu twarzy dłonią
    - prostota aplikacji, trochę pędzelkiem a resztę wklepać palcami
    - nienachalny, przyjemny zapach
    - nie wysusza
    - tani
    - ekstremalnie wydajny

Wady:

- dosyć szybko zasycha w buteleczce i pędzelek nie nabiera produktu, wywalanie jej do góry nogami i trząchanie nic nie daje

Uwielbiam ten rozświetlacz. W moim przypadku sprawdza się o wiele lepiej, niż tradycyjne w kamieniu lub sypkie. Można nim pięknie i dokładnie wymodelować twarz, podkreślić łuki brwiowe i znaleźć wiele innych zastosowań. Od kilku miesięcy mój zdecydowany ulubieniec!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiej 12 ml

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy

• Mocna czwórka
  • To mój pierwszy rozświetlacz w płynnej konsystencji. Kupiłam go bez większych oczekiwań i pozytywnie mnie zaskoczył.
    +Cena ok. 10 zł
    +Ładny, zimny odcień (mojej karnacji służy)
    +Efekt tafli na skórze
    +Dobrze się rozprowadza
    +Wchłania się i nie waży
    +Dobry dla początkujących bo ciężko z nim przesadzić
    +Pędzelek do dozowania ok. Wklepuję palcem.
    +Trwały
    +Wydajny

Mam pewne "ale".
    -Estetyka opakowania. Napisy szybko i nierównomiernie się ścierają. Nie wygląda to ładnie.
    -Nie wiem jak rozświetlacz spływa po nakrętce. Kiedy odkręcam kosmetyk spływa po ściankach. Nie higienicznie bo brudzi ręce :/

Za tą cenę warto wypróbować kosmetyk. Nie jest drogi a efekt może być bardzo pozytywny. U mnie sprawdza się świetnie. Jeżeli masz zimną karnację- polecam spróbować!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w połowie zużyte

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Dostałam ten produkt od znajomej.

Był to pierwszy mój rozświetlacz. Nie uzywalam nigdy żadnego w ziązku z tym produkt wydawał się mi bardzo dobry. Coś nowego na twarzy.. coś się dzieje, coś troszkę widać. Delikatne drobinki. I po dłuższym stosowaniu plusów produktu tylko tyle.

Zakupilam zaraz rozświetlacze z Lovly (Gold i Silver) więc różnicę widać gołym okem. Ten z Technic poszedł w odstawkę.

Wracając do produktu Technic wg. mnie opakowanie pozostawie wiele do życzenia. Produkt zakręcam mocno a mimo to zawsze jest jego nadmiar na szyjce słoiczka jakby się wylewał gdy lezy.

Nie podoba się mi też spsób aplikacji bo mimo iż jest pędzelek to i tak trzeba użyć palców do wklepania poduktu. Zdecydownie wolę używć jedynie pędzelka.

Produkt bardzo krótko trzyma się na tarzy około godziny czy maksymalnie dwóch godzin. Do tego nie ma efektu tafli..

Mam jeszcze 3/4 produktu także z pewnością go wykorzystam i dam szansę może zmienię też ocenę. Jednak na dziś produkt mnie nie zachwyca bo już znalazlam coś lepszego, trwalszego, tańszego i lepiej wyglądającego na buzi.

Produktu z benefitu nie mialam więc nawet nie porównuję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Plaisir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny gadżecik
  • Skusiłam się po wielu ochach i achach. Produkt w bardzo nisiej cenie. Kolor zimny, szkoda, że tylko jedna opcja. Aplikacja bardzo łatwa - konsystencja w sam raz , pędzelek ułatwiający nałożenie, bardzo prosto rozsmarować go na wybranych partiach. Ogólnie efekt ładny, zarówno pod podkład jak i na. Niemniej nie jest to totalny efekt tafli, a trwalośc pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na cenę i efekt warto.

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim!!!
  • Mój ukochany!
    Najlepszy rozświetlacz jaki używałam!
    Plusy:
    +pojemność
    +cena
    +trwałość
    +efekt
    +aplikacja
    NIE MA MINUSÓW!
    Jest nieodłącznym elementem mojego makijażu, wspaniale podkreśla kości policzkowe i rozświetla twarz bez denerwujących drobinek brokatu. Efekty po użyciu go są naturalne na czym mi bardo zależy.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić sara_j za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny dodatek
  • To tani, ale użyteczny produkt. Nie używam go jako prześwietlacza nad kości policzkowe - od tego jest rozświetlacz TheBalm. Lubie natomiast pomieszać go z jasnym korektorem i wstemplować go pod oczy. Przejechać sobie tym pędzlem po powiekach, pod łukiem brwiowym.
    Dobrze się też spisuje pomieszany z podkładem. Lubie lekkie rozświetlenie twarzy.
    Ogółem fajny, tani produkt, któremu można znaleźć kilka fajnych zastosowań dopasowanych do potrzeb. Chciałabym jeszcze taką drugą wersje bardziej szampańską, złotawą. Ale nie narzekam. Za taką cenę mam fajny dodatek do kosmetyków. Wydajny, z fajnym pędzelkiem do aplikacji. : )

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znajduję wad
  • Produktu z Benefit'u nie miałam więc nie jestem w stanie go porównać, ale nie zamierzam go kupować ponieważ z tego efektu jestem zadowolona.

Jego zaletą jest wygoda aplikacji - można nałożyć na podkład lub z nim zmieszać. Pędzelkiem można wygodnie nałożyć na poszczególne punkty strategiczne twarzy i wklepać gąbeczką albo rozetrzeć pędzlem. Daje bardzo ładny efekt, nie ma drobinek i pod warunkiem, że się nie przesadzi z ilością to wygląda dosyć naturalnie. Nie zauważyłam żeby zbierał się jakoś nieładnie na twarzy lub aby cos się złego z nim działo w ciągu dnia. Jest wydajny i przy tym tani więc czego chcieć więcej.....

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlające cudo
  • 15 ml rewelacyjnego rozświetlacza w buteleczce z pędzelkiem?
    Ooo jak najbardziej

U mnie tylko zalety i zachwyty.

- kremowy, płynny, lekko różowy produkt, bez uczucia lepkości przy rozprowadzaniu
    - nakłada się z lekkością
    - możemy go mieszać z czym mamy ochotę, czy to z kosmetykami do pielęgnacji czy z kolorówką
    - pełna paleta miejsc na które chcemy go położyć (kości policzkowe, łuki brwiowe czy łuk Kupidyna, skronie, kąciki oczu, ramiona... itd)
    - nie zawiera drobinek, brokatu
    - nie robi smug
    - nie ściera podkładu i pudru
    - jest niesamowicie wydajny
    - przepięknie rozświetla, promieniejemy
    - daje efekt tafli przez co skóra wygląda na świeżą i wypoczętą
    - jest doprawdy najlepszym i najpiękniejszym wykończeniem makijażu
    - trzyma się do momentu zmycia ze skóry, nie przemieszcza się i nie znika
    - buteleczka szklana, solidna, porządnie wykonana, nie zaszkodziło jej nawet parę upadków
    - mam go już długo, a konsystencja pozostała bez zmian co jest tylko ogromnym plusem
    - aż wreszcie - nie mieć go w swoim kosmetycznym zbiorze to prawdziwa gafa

Uwielbiam go. Jest to mój pierwszy rozświetlacz i od razu strzał w dziesiątkę.. Jestem nim zachwycona gdyż sprawia, że moja twarz przybiera zdrowego blasku. Odpowiednio nałożony wydobywa piękno i subtelność.

Polecam z całego serca.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ediria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej!
  • Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem. Za śmieszną cenę 10 zł dostałam idealny zamiennik rozświetlacza z Benefit za 100 zł. Tworzy efekt świeżej, "wilgotnej" skóry, można go zaaplikować precyzyjnie tam, gdzie chcemy, drobinki są subtelne, jest super wydajny, pozwala na stopniowanie efektu, nie schodzi przez cały dzień, mieści się do kosmetyczki.

Należy tylko pamiętać o tym, żeby szybko rozetrzeć naniesiony kosmetyk, bo szybko wysycha i może stworzyć takie biało-piaskowe plamki, jeśli pozostawimy go zbyt długo bez roztarcia. Trzeba na to uważać, bo naprawdę może stworzyć efekt zmrożonej smugi królowej śniegu Mimo wszystko, gorąco polecam tym, którzy nadal są na etapie poszukiwania idealnego rozświetlacza.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić bones_will_fall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • Wypoczęta, rozświetlona skóra
  • High lights kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, szukając taniego rozświetlacza.

OPAKOWANIE
    + szklane, solidne, do odkręcanego korka przytwierdzony jest pędzelek
    - pędzelek już od początku wyglądał na dość "zmęczony", jest dość gruby
    + opakowanie zawiera 12 ml, w moim przypadku codziennego używania na kości policzkowe, pod brwiami i nad ustami niemożliwym jest wykończenie go w ciągu 24 miesięcy (tyle czasu rozświetlacz jest "ważny" od pierwszego otwarcia, jak zapewnia producent)

ZAPACH
    + / - podczas używania produktu nie zauważyłam szczególnie nieprzyjemnego zapachu

KONSYSTENCJA
    + kremowa, lekka, posiada drobno zmielone, bardzo delikatne drobinki,
    + po ok. 30 sekundach "zastyga", przez co trzyma się naprawdę cały dzień,

KOLORYSTYKA
    + / - brak kolorów do wyboru, jednak absolutnie nie jest to minusem, ponieważ ma rozświetlać twarz, cieszę się, że nie ma w nim różowych tonów, rozświetlacz nie jest ani różowy, ani złoty, daje jedynie delikatny efekt "mroźnego połysku"

UPŁYW CZASU W CIĄGU DNIA
    + trzyma się cały dzień!
    + nie spływa,
    + dobrze zaaplikowany nie tworzy plam,
    + nie znika z twarzy,
    + nie brudzi,
    + nie zapycha, nie tworzy krostek.

WYDAJNOŚĆ
    + jak pisałam na samym początku, w moim przypadku niemożliwe jest wykończenie go w ciągu 24 miesięcy, super wydajny

ROZŚWIETLENIE
    + efekt jest zależny od sposobu aplikacji. ja nakładam go pędzelkiem, dołączonym do opakowania, tworząc malutkie kropeczki i następnie wklepując owe kropeczki w skórę, tworząc jednolitą taflę rozświetlenia. efekt jest bardzo naturalny, skóra wygląda na świeżą, wypoczętą, młodszą.

INNE
    + / - po zaaplikowaniu na skórę trzeba go dość szybko rozetrzeć, gdyż po około 30 sekundach po kontakcie ze skórą "twardnieje" i wtedy po rozetrzeniu rozstawi plamy. należy go także nakładać na podkład, przed przypudrowaniem twarzy, w przeciwnym wypadku też może się dziwnie zachować.

Nigdy nie stosowałam High Beam Benefit, High Lights to mój pierwszy rozświetlacz, ale nie zamieniłabym go na żaden inny. W 100% spełnia swoje przeznaczenie, twarz jest pięknie rozświetlona, a w dodatku kosztuje tylko kilka złotych. Z całego serca polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 12ml

Chcesz pochwalić kcx za czytelną i pomocną recenzję?