Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Zgłoszony przez *Cafe Latte*

Płynny rozświetlacz Badgequo Technic High Lights do twarzy, ust i policzków w kolorze bardzo jasnego, perłowego różu. Zaopatrzony w pędzelek, bardzo dobrze się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Nie posiada brokatowych drobinek.
Badgequo Technic High Lights można stosować na kilka sposobów:
- zmieszać z kremem lub podkładem,
- zaaplikować na krem lub podkład akcentując jedynie poszczególne partie twarzy.

• Fajny dodatek
  • To tani, ale użyteczny produkt. Nie używam go jako prześwietlacza nad kości policzkowe - od tego jest rozświetlacz TheBalm. Lubie natomiast pomieszać go z jasnym korektorem i wstemplować go pod oczy. Przejechać sobie tym pędzlem po powiekach, pod łukiem brwiowym.
    Dobrze się też spisuje pomieszany z podkładem. Lubie lekkie rozświetlenie twarzy.
    Ogółem fajny, tani produkt, któremu można znaleźć kilka fajnych zastosowań dopasowanych do potrzeb. Chciałabym jeszcze taką drugą wersje bardziej szampańską, złotawą. Ale nie narzekam. Za taką cenę mam fajny dodatek do kosmetyków. Wydajny, z fajnym pędzelkiem do aplikacji. : )

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie znajduję wad
  • Produktu z Benefit'u nie miałam więc nie jestem w stanie go porównać, ale nie zamierzam go kupować ponieważ z tego efektu jestem zadowolona.

Jego zaletą jest wygoda aplikacji - można nałożyć na podkład lub z nim zmieszać. Pędzelkiem można wygodnie nałożyć na poszczególne punkty strategiczne twarzy i wklepać gąbeczką albo rozetrzeć pędzlem. Daje bardzo ładny efekt, nie ma drobinek i pod warunkiem, że się nie przesadzi z ilością to wygląda dosyć naturalnie. Nie zauważyłam żeby zbierał się jakoś nieładnie na twarzy lub aby cos się złego z nim działo w ciągu dnia. Jest wydajny i przy tym tani więc czego chcieć więcej.....

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlające cudo
  • 15 ml rewelacyjnego rozświetlacza w buteleczce z pędzelkiem?
    Ooo jak najbardziej

U mnie tylko zalety i zachwyty.

- kremowy, płynny, lekko różowy produkt, bez uczucia lepkości przy rozprowadzaniu
    - nakłada się z lekkością
    - możemy go mieszać z czym mamy ochotę, czy to z kosmetykami do pielęgnacji czy z kolorówką
    - pełna paleta miejsc na które chcemy go położyć (kości policzkowe, łuki brwiowe czy łuk Kupidyna, skronie, kąciki oczu, ramiona... itd)
    - nie zawiera drobinek, brokatu
    - nie robi smug
    - nie ściera podkładu i pudru
    - jest niesamowicie wydajny
    - przepięknie rozświetla, promieniejemy
    - daje efekt tafli przez co skóra wygląda na świeżą i wypoczętą
    - jest doprawdy najlepszym i najpiękniejszym wykończeniem makijażu
    - trzyma się do momentu zmycia ze skóry, nie przemieszcza się i nie znika
    - buteleczka szklana, solidna, porządnie wykonana, nie zaszkodziło jej nawet parę upadków
    - mam go już długo, a konsystencja pozostała bez zmian co jest tylko ogromnym plusem
    - aż wreszcie - nie mieć go w swoim kosmetycznym zbiorze to prawdziwa gafa

Uwielbiam go. Jest to mój pierwszy rozświetlacz i od razu strzał w dziesiątkę.. Jestem nim zachwycona gdyż sprawia, że moja twarz przybiera zdrowego blasku. Odpowiednio nałożony wydobywa piękno i subtelność.

Polecam z całego serca.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ediria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Jestem absolutnie pozytywnie zaskoczona tym produktem. Za śmieszną cenę 10 zł dostałam idealny zamiennik rozświetlacza z Benefit za 100 zł. Tworzy efekt świeżej, "wilgotnej" skóry, można go zaaplikować precyzyjnie tam, gdzie chcemy, nie ma brokatu, jest super wydajny, pozwala na stopniowanie efektu, nie schodzi przez cały dzień, mieści się do kosmetyczki... po prostu kosmetyk idealny. Nigdy nie kupię już innego rozświetlacza! Wcześniej używałam pudrowych, ale teraz już naprawdę nie potrzebuję żadnego innego. Należy tylko pamiętać o tym, żeby szybko rozetrzeć naniesiony kosmetyk, bo szybko wysycha i może stworzyć takie biało-piaskowe plamki, jeśli pozostawimy go zbyt długo bez roztarcia. Gorąco polecam wszystkim, którzy nadal są na etapie poszukiwania idealnego rozświetlacza.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić bones_will_fall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • Wypoczęta, rozświetlona skóra
  • High lights kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, szukając taniego rozświetlacza.

OPAKOWANIE
    + szklane, solidne, do odkręcanego korka przytwierdzony jest pędzelek
    - pędzelek już od początku wyglądał na dość "zmęczony", jest dość gruby
    + opakowanie zawiera 12 ml, w moim przypadku codziennego używania na kości policzkowe, pod brwiami i nad ustami niemożliwym jest wykończenie go w ciągu 24 miesięcy (tyle czasu rozświetlacz jest "ważny" od pierwszego otwarcia, jak zapewnia producent)

ZAPACH
    + / - podczas używania produktu nie zauważyłam szczególnie nieprzyjemnego zapachu

KONSYSTENCJA
    + kremowa, lekka, posiada drobno zmielone, bardzo delikatne drobinki,
    + po ok. 30 sekundach "zastyga", przez co trzyma się naprawdę cały dzień,

KOLORYSTYKA
    + / - brak kolorów do wyboru, jednak absolutnie nie jest to minusem, ponieważ ma rozświetlać twarz, cieszę się, że nie ma w nim różowych tonów, rozświetlacz nie jest ani różowy, ani złoty, daje jedynie delikatny efekt "mroźnego połysku"

UPŁYW CZASU W CIĄGU DNIA
    + trzyma się cały dzień!
    + nie spływa,
    + dobrze zaaplikowany nie tworzy plam,
    + nie znika z twarzy,
    + nie brudzi,
    + nie zapycha, nie tworzy krostek.

WYDAJNOŚĆ
    + jak pisałam na samym początku, w moim przypadku niemożliwe jest wykończenie go w ciągu 24 miesięcy, super wydajny

ROZŚWIETLENIE
    + efekt jest zależny od sposobu aplikacji. ja nakładam go pędzelkiem, dołączonym do opakowania, tworząc malutkie kropeczki i następnie wklepując owe kropeczki w skórę, tworząc jednolitą taflę rozświetlenia. efekt jest bardzo naturalny, skóra wygląda na świeżą, wypoczętą, młodszą.

INNE
    + / - po zaaplikowaniu na skórę trzeba go dość szybko rozetrzeć, gdyż po około 30 sekundach po kontakcie ze skórą "twardnieje" i wtedy po rozetrzeniu rozstawi plamy. należy go także nakładać na podkład, przed przypudrowaniem twarzy, w przeciwnym wypadku też może się dziwnie zachować.

Nigdy nie stosowałam High Beam Benefit, High Lights to mój pierwszy rozświetlacz, ale nie zamieniłabym go na żaden inny. W 100% spełnia swoje przeznaczenie, twarz jest pięknie rozświetlona, a w dodatku kosztuje tylko kilka złotych. Z całego serca polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 12ml

Chcesz pochwalić kcx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super zamiennik High Beam
  • Moze zaczne od jego brata czyli High Beam.Mialam ten drogi produkt,jednak po kilku miesiacach skonczyl w kawalkach na posadzce mojej lazienki.Nie chcialam ponownie wydawac takiej sumy za rozswietlacz i poszukalam tanszego zamiennika.W internecie natrafilam na to cudo.Zaplacilam za niego jakies 5-7zl Moim zdaniem poza dosc duzym i niewygodnym pedzelkiem i slabszym wykonaniem opakowania te dwa produkty niczym sie nie roznia Jakosc obu jest rownie dobra.Uzywam go na szczyty kosci policzkowych na puder i nie zauwazylam zeby moj makijaz wygladal przez to na zwazony,albo zeby produkt byl malo widoczny.Czasami uzywalam go tez mieszajac z podkladem i dawalo to efekt bardzo wypoczetej lsniacej skory-bardzo fajny zwlaszcza latem Ciesze sie ze w tym przypadku nie bede musialam martwic sie ze nie zuzyje produktu przed uplywem daty waznosci,jest tak tani ze nie bedzie szkoda mi go wyrzucic i kupic nowego.Polecam wielbicielkom high beam

Używam tego produktu od: ok pol roku

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Rozświetlacz swietnie nadaje się nawet do tłustej skóry, użyty prawidłowo daje szlachetne wykończenie makijazu. W konsystencji przypomina bazę i szybko zastyga nie dając uczucia tłustości. Możemy nim zrobic efekt mokrej skóry. Nie zawiera drobinek i nie ściera się, mozna go mieszać z podkładami.
    To dobra jakość za rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić Morgiana1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dośc dobry
  • Plusy:
    - niska cena
    - ładnie się mieni (aczkolwiek trzeba uważać na ilośc makijażu- gdy jest zbyt gruba warsta to staje się mało widoczny)

Minusy:
    - trzeba dobrze rozprowadzić, ponieważ pozostawia małe ślady
    - niezbyt interesujący pędzelek (ale w niczym nie przeszkadza)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie piewszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić abbccc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieidealny
  • Wachałam się pomiędzy nim a Maryśka z TheBalm ale Maryśka czmychneła z magazynu sklepowego więc zostałam bardzo entuzjastycznie nastawioną posiadaczką Technica. Jeśli chodzi o efekt końcowy to stosowany z umiarem daje piękny efekt nienachalnego zdrowego rozświetlenia,nie roluje się przy nakładaniu,nie zbija się,nie smuży nie uczula i nie podrażnia.Długo utrzymuje się na twarzy ale używam fixera więc nie wiem ile potrafi utrzymać się samodzielnie.Jedną gwiazdke odejmuje za dwa minusy ale jakże istotne: beznadziejne opakowanie z króciutkim pędzelkiem chociażbym miała pęknąc nie będe w stanie zużyć do końca-może i jest tani ale też mi się nie uśmiecha wywalać kosmetyku od tak.No i minus drugi-nakładam delikatnie oszczędnie i nie rusza mi podkładu ani dupru ale potrafi zmazać mi róż..No bez komentarza po prostu.Zużyje ale więcej nie wróceUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Daje wspaniały efekt o ile rozsądnie i z umiarem go stosujemy. Pięknie rozświetla cerę...
    B.dobrze się rozprowadza, nie robi smóg, nie wyciera się...jedynie co moge uznać za minus to po długim czasie rozświetlona jest prawie cała buzia...w minimalnym stopniu! Jednak to nie zmienia mojego zdania, że jest b.dobry i jeszcze taki tani!Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pseudoona87 za czytelną i pomocną recenzję?