Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Badgequo, Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Zgłoszony przez *Cafe Latte*

Płynny rozświetlacz do twarzy, ust i policzków w kolorze bardzo jasnego, perłowego różu. Zaopatrzony w pędzelek, bardzo dobrze się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Nie posiada brokatowych drobinek.
Można go stosować na kilka sposobów:
- zmieszać z kremem lub podkładem,
- zaaplikować na krem lub podkład akcentując jedynie poszczególne partie twarzy.

• mój KWC
  • Rozświetlacz swietnie nadaje się nawet do tłustej skóry, użyty prawidłowo daje szlachetne wykończenie makijazu. W konsystencji przypomina bazę i szybko zastyga nie dając uczucia tłustości. Możemy nim zrobic efekt mokrej skóry. Nie zawiera drobinek i nie ściera się, mozna go mieszać z podkładami.
    To dobra jakość za rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić Morgiana1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dośc dobry
  • Plusy:
    - niska cena
    - ładnie się mieni (aczkolwiek trzeba uważać na ilośc makijażu- gdy jest zbyt gruba warsta to staje się mało widoczny)

Minusy:
    - trzeba dobrze rozprowadzić, ponieważ pozostawia małe ślady
    - niezbyt interesujący pędzelek (ale w niczym nie przeszkadza)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie piewszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić abbccc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieidealny
  • Wachałam się pomiędzy nim a Maryśka z TheBalm ale Maryśka czmychneła z magazynu sklepowego więc zostałam bardzo entuzjastycznie nastawioną posiadaczką Technica. Jeśli chodzi o efekt końcowy to stosowany z umiarem daje piękny efekt nienachalnego zdrowego rozświetlenia,nie roluje się przy nakładaniu,nie zbija się,nie smuży nie uczula i nie podrażnia.Długo utrzymuje się na twarzy ale używam fixera więc nie wiem ile potrafi utrzymać się samodzielnie.Jedną gwiazdke odejmuje za dwa minusy ale jakże istotne: beznadziejne opakowanie z króciutkim pędzelkiem chociażbym miała pęknąc nie będe w stanie zużyć do końca-może i jest tani ale też mi się nie uśmiecha wywalać kosmetyku od tak.No i minus drugi-nakładam delikatnie oszczędnie i nie rusza mi podkładu ani dupru ale potrafi zmazać mi róż..No bez komentarza po prostu.Zużyje ale więcej nie wróceUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Daje wspaniały efekt o ile rozsądnie i z umiarem go stosujemy. Pięknie rozświetla cerę...
    B.dobrze się rozprowadza, nie robi smóg, nie wyciera się...jedynie co moge uznać za minus to po długim czasie rozświetlona jest prawie cała buzia...w minimalnym stopniu! Jednak to nie zmienia mojego zdania, że jest b.dobry i jeszcze taki tani!Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pseudoona87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt w niskiej cenie
  • Produkt na pewno jest warty uwagi.
    Daje piękny, wyjątkowy efekt rozświetlenia.

Plusem jest niska cena i wydajność. Jest też trwały.

Gdy go kupowałam właśnie na taki efekt liczyłam.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Za taką niską cenę ten kosmetyk jest rewelacyjny. Przy umiejętnym stosowaniu nie pozostawia smug, daje piękny efekt, zwłaszcza na kościach policzkowych i np na dekolcie. Ma cudny, naturalny kolor ( nie fioletowy, jak wiele rozświetlaczy). Efekt jest mega naturalny. Odejmuję pół gwiazdki za niefortunny pędzelek.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale w małej ilości!
  • Nakładając go za dużo pozostawia smugi. Lecz zdecydowanie wole jednak rozświetlacze w kompakcie.
    Ale jak na taką cenę jest dobry, świetnie się mieni, jest trwały i łatwy w użyciu.Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bleydys za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie rozświetla
  • Świetny rozświetlacz.
    Wcześniej używałam kilku rozświetlaczy prasowanych w tym z Loreala i żaden nie dawał takiego efektu. To mój pierwszy kremowy i od razu strzał w 10.

+ idealna, gładka tafla bez drobinek, brokatu
    + skóra dzięki niemu wygląda na zdrową, odświeżoną, wypoczętą
    + dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję
    + nie ściera podkładu
    + wydajny - wystarczy mała plamka i uzyskujemy efekt ładnego rozświetlenia
    + efekt naturalny, trochę jak z photoshopa. Nie rzuca się w oczy, że mamy na twarzy rozświetlacz, bo nie widać żadnych drobinek i wygląda jakby skóra sama z siebie miała piękny glow.

- pędzelek - rozświetlacz trzeba pod koniec wydobywać czym innym, bo pędzelek jest cienki, giętki i krótki przez co dużo produktu zostaje na dnie i na ściankach

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno, którego pewnie długo nie zużyję

Chcesz pochwalić CatherineRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski Boski Boooski
  • Wspaniały produkt.

+ łatwość w użyciu
    +przepiękny efekt tafli bez tandetnych drobinek
    +kolor, bardzo naturalny
    +nie można z nim przesadzić
    +TRWAŁOŚĆ
    +cena!

+/- opakowanie, plus za buteleczkę, minus za fatalny pędzelek

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić aga2609 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Pięknie rozświetla, idealnie stapia się z podkladem, ma piękny kolor, nie posiada nachalnych drobinek, nie ma brokatu, którego nie znosze. Jest bardzo tani i wydajny. Pędzelek, aplikacja i konsystencja są ok produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kamka138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezbrokatowiec
  • Piękny, subtelny, mega wydajny, z możliwością stopniowania efektu. Identyczny jak jego duuużo droższy odpowiednik (sprawdzałam w sephorze oba na ręce) więc nie ma sensu przepłacać. Nawet wydawało mi się, że rozświetlacz z technic jest bardziej perłowy niż brokatowy high beam.
    Jest to mój pierwszy płynny rozświetlacz i chyba jednak wolę te pudrowe. Dlatego i tylko dlatego odejmuję pół gwiazdki. Szkoda, że nie udało mi się tego efektu uzyskać niczym sypkim ani prasowanym

Poniżej zdjęcia produktu na dłoni oraz zaaplikowanego na policzek (choć zazwyczaj aplikuję tylko na szczyty kości policzkowych) tak żeby lepiej przybliżyć błysk.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić likier za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • + cena
    + naprawdę rozświetla skórę, idealny do konturowania twarzy (ale wtedy stosujemy go pod podkład)
    + ładny słoiczek, wzorowany na Beneficie
    + nie zawiera chamskich brokatowych cząstek, masa jest perłowa, jednolita
    + bardzo wydajny

- pędzelek jest jakiś taki..."rozczapierzony" i pomimo tego, że umiem sobie z tym radzić, jest to niewątpliwa wada jeśli chodzi o jakość opakownia. co do samej zawartości nie mam zastrzeżeń.

POLECAM, jeśli ktoś szuka tańszej alternatywy dla marki Benefit.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Bardzo fajny rozświetlacz - efekt tafli lustra, bez irytujących nachalnych drobinek. Utrzymuje się na buzi dość długo. Już to czyni go wartym zarekomendowania, z żadnego innego nie byłam tak zadowolona. Jest bardzo wydajny - wydaje się w ogóle nie ubywać.

Niestety trzeba zaznaczyć, że produkt ma też minusy. Pierwszym jest dziwna konsystencja. Bardziej gęstą, jak wyjmujemy pędzelek to mamy na nim po prostu "czapę" produktu. Ja robię tak że w ogóle nie aplikuję go pędzelkiem - trochę z tej masy na pędzelku biorę na palec i rozprowadzam właśnie palcami. Drugim minusem jest kształt buteleczki - przy takiej konsystencji pewnie sporej części kosmetyku nie da się "wygrzebać". Trzecim minusem jest ciężkość buteleczki - wiem, że to szczegół, ale jakby ktoś chciał go ze sobą zabrać do poprawek, to musi się liczyć z tym, że to taki mini-słoiczek i trochę waży.

Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest tani (ok 8 złotych). Jest naprawdę moim liderem wśród wydajności u wszystkich moich kosmetyków, jednak polecałabym bardziej obeznanym użytkowniczkom. Można zdziałać nim cuda, rozświetlić twarz, podkreślić kości policzkowe. Przy odpowiednim użyciu jest nienachalny, ładnie dopełnia się z podkładem. Do zdjęć można go użyć jako transparentu (sprawdzone!).
    Spadł mi na podłogę w efekcie ułamała się szklana zakrętka. I nie ma to wpływu na konsystencje przez dłuższy czas, pod warunkiem że umieści się go w ciemnym miejscu np. w torebce foliowej.

Podsumowanie
    PLUSY:
    +cena
    +SUUUPER WYDAJNY
    + jest ładny, nie natrętny,przy odpowiednim użyciu nadaje lekko błyszczącego odcienia jednocześnie nie błyszczy się jak przysłowiowe psu jajca na wiosnę.
    +spełnia swoją rolę.
    +konsystencja i zapach jest okej. Nawet przy mojej wpadce z ułamaniem zakrętki praktycznie nic się nie zmieniło.

MINUSY
    - łatwo z nim przesadzić,
    - polecam tylko wprawionym

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nawet nie wiem czy zużyłam chociaż 1/4

Chcesz pochwalić La Volpe za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Tani, ale bywa irytujący
  • +ładne, nienachalne rożswietlenie
    +nie uczula, nie zapycha
    +dość długo utrzymuje się na skórze
    +taniutki
    +pasuje do każdej cery, makijażu
    +wydajny

-mój rozświetlacz jest bar dzo gęsty a jestem pewna , że był nowy. Tworzy się z niego taki glut. Podejrzewam, że przez to dużo produktu u;egnie zmarnowaniu. Poza tym lichy pędzelek w połączeniu z taka konsystencją powoduję , ze co którąś aplikację jestem zmuszona wycierać pędzelek z nadmiaru produktu w chusteczkę

Używam tego produktu od: stycznia 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tani rozświetlacz.
  • + niesamowicie wydajny. Nie wolno z nim przesadzić, może wydawać się niepozorny, ale odrobina starcza na całe skronie i kości policzkowe.

+cena vs. pojemność vs. wydajność - jestem pod wrażeniem.

+wygodne opakowanie.

- w buteleczce mogłaby się znajdować kuleczka ułatwiająca mieszanie produktu.

Mam w planach domieszać odrobinkę rozświetlacza do podkładu i wtedy wrócę z opinią na ten temat.

Nie kupiłabym go ponownie, ponieważ chce przetestować inne produkty, poza tym mysle ze to co mam starczy mi na wieki.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić kas_fiuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOMBA!!!!!!!!!!!
  • To jest cud, miód, rewelacja. Używam go jako rozświetlacza na skronie, kiedy nakładam bb lub mieszam z podkładem, wygląda wtedy dużo naturalniej:
    + cena - kupiłam za 8 zł
    + efekt - pięnie rozświetlona wyglądająca naturalnie skóra
    + wystarczy kropla dla uzyskania pięknego efektu

na minus opakowanie i pędzelek - cięzko mi się z nim współpracuje

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę cudo
  • Plusy:
    -Tani
    -wydajny
    -bardzo trwały
    -ma delikatną poświatę
    - można nim uzyskać bardzo fajne efekty

minusy
    -badziewny pędzelek, który nie nadaje się do nakładania tylko wybierania produktu ze środka
    - szybko zasycha

Mimo wszystko polecam!!!!

Chcesz pochwalić Antek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Zacznę od tego, że jest to mój pierwszy rozświetlacz brak mi zatem porównania z innymi produktami. Kupiłam na allegro przy okazji innych zakupów. Mimo, że był to zakup nieplanowany, to jak najbardziej udany.

Plusy:
    + niska cena
    + piękny efekt tafli na twarzy
    + świetna trwałość

Minusów brak

Używam tego produktu od: luty 2013
    Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego

Chcesz pochwalić jagosza89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny rozświetlacz.
  • Cudowny kosmetyk za niską cenę, delikatne, miałkie, drobinki na policzkach nadają subtelnego blasku. Można bardzo ładnie dodać twarzy "zdrowego" wyglądu. Używam na wyjścia, gdzie dominuje sztuczne światło i buzia prezentuje się elegancko, nie nachalnie.

Chcesz pochwalić madameczajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tańszy odpowiednik drogiego rozświetlacza
  • Opakowanie rozświetlacza na pierwszy rzut oka bardzo przypomina lakier do paznokci - kosmetyk aplikuje się na skórę za pomocą pędzelka. Wystarczy niewielka ilość, aby ładnie rozświetlić kości policzkowe, skórę pod łukami brwiowymi czy łuk Kupidyna. Rozświetlacz daje efekt tafli, bez tandetnych drobinek brokatu. Jest bardzo wydajny. Delikatnie i przyjemnie pachnie. Trwały - przez cały dzień nie wymaga poprawek. Rewelacyjny kosmetyk za niewielkie pieniądze!

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 12 ml

Chcesz pochwalić cypressangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Używam go do podkreślenia kości policzkowych. Bardzo ładnie się rozprowadza, ma dosyć rzadką konsystencję. Jest bardzo wydajny - końca nie widać

Mały minus za to, że nie utrzymuje się cały dzień i po ok 6 godzinach można go troszeczkę dołożyć.

Aktualnie mam w domu również jego odpowiednik z Benefita i stwierdzam stanowczo, że na ciele SĄ IDENTYCZNE!!! Benefit ma gęstszą konsystencję i jest oczywiście wspaniały, ale po nałożeniu są nie do odróżnienia!

Wspaniały kosmetyk za niewielkie pieniądze!!!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić _Tarja_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Świetny rozświetlacz - wcale nie ustępuje swoim droższym odpowiednikom.
    Efekt nie jest nachalny, kosmetyk tworzy fantastyczny efekt tafli, nie widać drobinek ani żadnej chamskiej perły. Jest przy tym BARDZO wydajny, wystarczy niewielka ilość, by ładnie zaakcentować kości policzkowe. Jest bardzo trwały, trzyma się przez całutki dzień, bez szwanku. Wygodnie się go aplikuje - wystarczy rozetrzeć odrobinę na palcu i wklepać w podkład (nie w puder! bo mogą się zrobić plamy!). Do tego cena - kosmicznie niska, biorąc pod uwagę piękny efekt i dużą ilość kosmetyku. Opakowanie okej - wygodne, higieniczne.
    Drobnym minusem jest pędzelek, ale ja go nie używam do aplikowania kosmetyku na twarz, tak więc nie odejmuję za to żadnej gwiazdki.

Edit 28.08.:
    Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu pierwowzoru, czyli High Beamu i muszę przyznać, że różnica między nimi jest naprawdę minimalna! Mając w rękach High Lights nie kupiłabym High Beamu - na szczęście dostałam go. Nie opłaca się, nie różnią się praktycznie niczym. Jedynie marką i oczywiście, ceną.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostatnio nie mogę bez niego żyć
  • Muszę zaznaczyć, że to mój pierwszy taki prawdziwy rozświetlacz. Kupowałam go na allegro za 11 zł.

Opakowanie po paru dniach mi się uszkodziło....ale zapewne jest to za sprawą mojej nieuwagi. Więc nie mogę się do tego przyczepić.
    Sama konsystencja nie jest lejąca. Kładąc kropelkę na palcu ona tam zostanie....a uwierzcie mi..więcej nie będzie Wam potrzebne...baaaardzo wydajny.

Różowego koloru po roztarciu nie widać.
    Samo rozświetlenie jak dla mnie bardzo naturalne...ładnie podkreślone, ale nie chamsko rzucające się w oczy. Ładna tafla. Wygląda obłędnie. bałam się, że będą jakieś drobinki, które będą wyglądać tandetnie...ale tak nie jest.

odjęłam gwiazdkę za to...że trzeba jednak uważać....można z nim przesadzić. i trzeba dość szybko rozcierać...

za taką cenę warto kupić...choć jest trudno dostępny. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mloda363 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij