L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry)

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujący się podkład od L'Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formuła z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Efekt? Cera jest nieskazitelna i gładka w dotyku.

3 SEKRETY NOWEJ FORMUŁY:
NOWE PIGMENTY JESZCZE LEPIEJ DOPASOWANE DO ODCIENIA
Nowa formuła True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.

OLEJKI DLA IDEALNEGO STAPIANIA SIĘ PODKŁADU ZE SKÓRĄ
Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonałe rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.

NOWY STANDARD NAWILŻENIA DLA KOMFORTU TWOJEJ SKÓRY
Nowa, kremowa formuła zawiera kombinację gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Nie nie nie

Szukam czegoś jasnego.
I NEUTRALNEGO.
Mam kolor N1.

- jest za żółty mimo tego że ma być neutralny.
- gryzie się z korektorem z tej samej serii
- Najjaśniejszy kolor jest za ciemny
- okropnie rzadki
- podkreśla niedoskonałości
- cena jest okropna, nie warto
- delikatnie ciemnieje
- szybko ściera się z twarzy

+Nie widzę plusów... pieniądze wyrzucone w błoto .

Naturalna twarz

Używałam wiele podkładów, ale to właśnie ten podkład podbił moje serce!

Zalety:
- lekka konsystencja,
- łatwo się nakłada,
- przystosowuje się do koloru mojej skóry,
- brak efektu maski,
- krycie średnie, ale rewelacje,
- drobinki trochę odstraszają lecz nie widać ich na twarzy,
- wygodna aplikacja,
- produkt jest zużyty w 100% bez odkręcania pompki,

Wady:
- zero!

Ważne jest aby dobrze dobrać sobie kolor. Cyfry i literki opisujący kolor podkładu jest bardzo ważny. Polecam nakładanie podkładu pędzlem, gąbką .. Wtedy efekt jest naturalny.

Wykorzystała: kilka próbek

jestem na NIE

Do tego podkładu podchodziłam wiele razy. Moje koleżanki często go zachwalają, poza tym bardzo lubię nazwę "True Match" - daje ona mega obietnicę dobrego podkładu.
Niestety, podkład niezależnie od bazy lub nawet jej braku, według mnie jest zbyt płynny, nie wtapia się w skórę, a tworzy raczej place z prawie kryciem i place bez krycia. Rozsmarowywanie go powoduje tragedię z zatkanymi porami i podkreślonym skórkami.
Plusem jest opakowanie i ogólnie ładny wygląd. No i pozytywnie brzmiąca nazwa, na którą pewnie znowu się skuszę, jak zapomnę, że jest dla mnie fatalny ;)

bezpieczny

Najbezpieczniejszy podkład jakiego używałam. Niezależnie od tego, czy rozprowadzamy pędzlem, palcem, beaty blenderem krycie jest dokładnie takie samo. Bardzo lekkie, ale dokładne. Komfortowy. Nie czuć go na twarzy. Zachowuje się tak samo latem, jesienią, zimą. Taki podkład który wybieram, gdy nie mam pomysłu na makijaż i nie chce mi się poprawiać ewentualnych błędów, bo wiem czego oczekiwać. Nie zmienia koloru. Ale...niestety schodzi z twarzy dość szybko - w moim przypadku: cera mieszana, dojrzała- jakieś 3-4h. Nie jest drogi, więc w sumie wybaczam. Opakowanie szklane doceniam bo widać ile produktu ubywa. Osobiście lubię. Polecam . Ciężko o wpadkę w przypadku zakupu.

Nie dla mnie

Kupiłam odcień N2. Przed zakupem sprawdziłam kolor na testerze i wydawał się ok. Niestety nie dla mnie. Choć podkład ma odcień neutralny to na mojej naczynkowej cerze wygląda na różowy. Dla takiej cery ma też za małe krycie. Jest nietrwały. Podkład jest dosyć rzadki i sporą jego ilość wchłania pędzel czy gąbka. A należy do tej wyższej półki cenowej np. w Rossmanie,a więc nie jest ekonomiczny. Plus za ładne opakowanie z pompką.

bardzo fajny drogeryjny podkład

Uważam, że ten podkład jest bardzo dobrym produktem zarówno na lato jak i na okres zimowy, jeśli ktoś nie lubi mocnego krycia. Używam odcienia N1 Ivory.

-podkład świetnie stapia się z kolorem mojej skóry, nie ma różowych tonów, raczej żółte
- ładnie zachowuje się z pudrem matującym Rimmel Stay Matte (akurat tylko z nim go obecnie łączę)
- nie oksyduje, a wręcz dopasowuje się do koloru mojej skóry
-ma przyjemną, lejąca konsystencję, dzięki której nie muszę się męczyć przy nakładaniu podkładu
- w moim przypadku po około 9h wymaga tylko jednego przypudrowania, ale to jest naprawdę bardzo dobry wynik. Po przypudrowaniu wytrzymuje spokojnie jeszcze trochę czasu, ale wiem, że gdybym tego nie zrobiła, mógłby spłynąć albo zważyć się. Jest to jednak tylko kwestia przypilnowania. Myślałam, że mogę spodziewać się po nim wszystkiego co najgorsze, a tymczasem bardzo mnie zaskakuje.
- krycie można delikatnie budować, podkład nie tworzy maski
- jest łatwo dostępny
- nie wiem, jakby się sprawdził nałożony pędzlem, bo nie próbowałam, ale nałożony dłońmi lub gąbeczką daje ładny, delikatny, satynowy efekt
- opakowanie jest estetyczne i wygodne, podkład posiada pompkę, która się nie zacina

Jedynym minusem jest cena. Kupuję go stacjonarnie tylko i wyłącznie na promocjach albo w internecie, ponieważ cena regularna jest dla mnie przesadą.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Elegancik

Jako blady stwór mam wiele problemów z dobraniem odpowiedniego podkładu. Przeżyłam już z pomarańczową twarzą, z różową niczym malinka, a co do L'oreal w odcieniu 1N, muszę stwierdzić - nie jest idealny, ale o wiele lepszy od pozostałych.
- nadaje się do cery mieszanej (w kierunku suchej); zanim nałożę puder zawsze czekam parę minut aż się wchłonie - staje się wtedy lekko matowy na twarzy, ale nie wysusza
- tych szkodliwych dla wielu drobinek nie zauważam na mojej skórze, przynajmniej nie dają złego efektu, a ładnie rozświetlają (w tym wypadku niekorzystnie może działać na cery tłuste)
- ma średnie krycie, naturalnie wygląda na twarzy
- nie jest wyjątkowo trwały
- nie ma chamskich pomarańczowych czy różowych tonów, jest lekko żółty, ale kolor całkiem zgrywa się z moją szyją
- ładna, elegancka buteleczka, ale niestety nie umiem dokładnie stwierdzić ile produktu pozostało
- cena w drogeriach zbyt wysoka, ale gdzieniegdzie da się kupić taniej ;)

Nie dla mnie..

Po ok miesiacu uzywania oddalam go siostrze, ktora sie nim zachwyca. Podklad mimo ladnego odcienia, sredniego krycia, wygodnego opakowania z pompka u mnie sie nie sprawdzil.. troche sie ciastkowal i byl nietrwaly, przy wieczornym demakijazu niewiele dostawalo na płatku kosmetycznym.. probowalam go na roznych kremach i na kazdym wygladal dziwnie nienaturalnie.. podobno zmienila sie jego formula i moze okaze sie lepszy..na poczatek wezme probke, moze jeszcze sie dogadamy<?> starsza wersja na ,,nie"

Przyjemny kosmetyk :)

Kupiłam go skuszona opisem producenta i muszę przyznać, że się nie zawiodłam.
Plusy:
+stapia się z cerą
+nie tworzy maski
+szeroka gama odcieni
+niezłe krycie
+nie podkreśla suchych skórek

Jeśli chodzi o wady to wg mnie jest to tylko cena.
Z pewnością kupię go ponownie, ponieważ lubię naturalny look.

Najlepszy jaki miałam

Kupiłam go w Rossmannie na promocji, okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Jest bardzo lekki i łatwo sie rozprowadza, nie da rady przesadzić i jak zapewnia producent świetnie dopasowuje się do kolorytu skóry. Polecam każdemu, ja na pewno zostanę z nim na dłużej :)

Trwały jak diament

L'oreal True Match używam od paru miesięcy. Miałam okazję przetestować i tę starszą wersję i tę nową.
Jestem bardzo zadowolona.
Gdy zobaczyłam w domu konsystencję podkładu strasznie się wystraszyłam. Po prostu woda! Ale po pierwszym użyciu już wiedziałam, że marka zobowiązuje, i podkład jest świetny.
Jak na taką konsystencję- super krycie (wielkie zaskoczenie), mega wydajność, ładnie stapia się z cerą, dłuuugo się utrzymuje na twarzy. W pracy nie mam czasu ani głowy do poprawek- podkład rano lekko przypudruję pudrem tej marki albo rimella i jest super, trzyma się bez problemu te 8-10h bez plam i błyszczenia.
Dodatkowo podkład nie niszczy skóry, nawet mogłabym powiedzieć że ją nawilża i wygładza.
Jeśli chodzi o paletę kolorów- bardzo duży wybór każdy coś dla siebie wybierze. Mnie podoba się w końcu paleta podkładów w różnych odcieniach - od różowych, przez waniliowe po pomarańcze i beże. W końcu są neutralne odcienie!
Minusem może być tylko cena- chociaż z doświadczenia wiem, że można na promocji wyrwać podkład po całkiem niezłej stawce.
Dodatkowo- najgorzej z wydostaniem z buteleczki końcówki podkładu- ale to chyba dotyczy wszystkich podkładów w szklanych opakowaniach..

Ogólnie bardzo polecam. Jeżeli ktoś poszukuje lekkiego, a dosyć dobrze kryjącego podkładu, który nie podrażnia skóry - warto wypróbować.

Niezły ale nic specjalnego

Kupiłam podkład bo słyszałam o nim wiele pozytywnych opini, a wciąż poszukuję mojego podkładu idealnego. Mimo, że był niezły to mnie nie zachwycił i raczej nie sięgnę po niego ponownie w najbliższym czasie.
Plusy:
-konsystencja
-stapia się ze skórą
-opakowanie
-odcienie
-dostępność
Minusy:
-trwałość
-cena
-krycie
Polecam dla osób z mało wymagająca skórą bez wielu niedoskonałości.

Mieszane odczucia, jednak na plus

Mam jasną karnację o odcieniu brzoskwiniowym i prawie wszystkie podkłady drogeryjne są dla mnie za żółte/pomarańczowe. W końcu trafiłam na Loreala w odcieniu N1, który jest odrobinę za różowy, ale dużo lepiej wypada niż te za żółte. Jest lekki, za bardzo nie czuć go na twarzy, wydaje się być bardzo wydajny i ma niezłe krycie. Prawie bym go skreśliła, gdyż używany z nieodpowiednim korektorem, warzył mi się w okolicy nosa, oczu i czoła. Po zmianie na korektory Bell, takiego brzydkiego efektu nie ma.
Mam co do niego jednak mieszane uczucia, wydaje się nie być odpowiedni na codzienny makijaż i trzeba porządnie przygotować pod niego twarz (krem, baza).
Miłą niespodzianką okazała się przecena na 27zł w sklepie internetowym Smyk (sic!), więc kieszeń już tak nie boli.

Zalety:
+ lekki
+ wydajny
+ dużo kolorów do wyboru
+ odpowiednie krycie

Wady:
- wchodzi w pory
- podkreśla wszystkie skórki
- trochę zapycha, mam po dłuższym używaniu wysyp na twarzy
- trochę szybko się ściera