Powiększ L'Oreal, Excellence Creme Blonde Supreme (krem superrozjaśniający potrójna ochrona)

Zgłaszająca osoba: alinab
Krem superrozjaśniający z potrójną ochroną przed podczas i po koloryzacji. Serum ochronne przed koloryzacją pielęgnuje uszkodzone partie włosów, a w szczególności końcówki. Włosy są ochronione i przygotowane do farbowania. Podczas koloryzacji krem superrozjaśniający chroni włosy i nadaje im pełen blasku, długotrwały blond. Nie spływa z włosów, łatwo się nakłada.
Po koloryzacji odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny przewidziana do wielokrotnego zastosowania przedłuża ochronę włosów aż do następnej koloryzacji.
Rezultat: Pełen blasku, długotrwały blond. Włosy, nawet wrażliwe, ochronione na długo.

Cena: 34 zł

• Dobra farba rozjaśniająca
  • Od dawna szukam farby która nie zrobi mi żółtego odcienia na odrostach ale chyba już takiej nie znajdę bo próbowałam prawie wszystkie. Może moja znajoma fryzjerka wreszcie mi pomoże używając profesjonalnej farby fryzjerskiej, sklepowe nie dają rady. Użyłam koloru 01, ten jasny naturalny blond. Ta farba różni się tym od innych, że nie niszczy tak włosów po farbowaniu i nie są przesuszone. To chyba dzięki temu serum ochronnemu. Podoba mi się też dołączona odżywka, ładnie pachnie i naprawdę odżywia. Szkoda że nie sprzedają jej oddzielnie.

Używam tego produktu od: Około tygodnia

Chcesz pochwalić Alicja1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 💙 💙 💙
  • Uratował mi włosy i życie Nie szukajcie dłużej: to najlepszy rozjaśniacz jaki jest na rynku, przynajmniej drogeryjnym. Po bez mała 10 latach salonowego blondu, w poszukiwaniu nieco innego, mniej sztampowego looku fryzjerskich pasemek/balejaży zaliczyłam większość znanych farb, niestety sięgnięcie po większość było wielkim błędem, czego skutki odczuwam do dziś (przestrzegam zwłaszcza przed niewinnie wyglądającym rozjaśniaczem w sprayu Joanna!). Tą kupiłam jako "kolejną niewiadomą", niby recenzje ok, ale tak już było z kilkoma,po czym okazywało się, że włosy są zniszczone, matowe i pomarańczowo-zielone i trzeba biec po kolejny specyfik bo wstyd się ludziom pokazać (kto farbuje na blond ten wie przez co trzeba nieraz przechodzić...), krótko mówiąc co miesięc czekał mnie horror. Ale teraz nad moją głową zaświeciło słońce, dosłownie: Excellence jest genialne, proste, szybkie i skuteczne. Pięknie radzi sobie z odrostami, odcień jest taki jak sobie wykoncypowałam, czyli słoneczny, delikatnie świetlisty "baby blond", nie wpadający broń Bóg w biel lub odwrotnie, w pomarańcz. Dodawany do niego balsam chroniący włosy podczas zabiegu jest również dobrym pomysłem, ja wcześniej głowiłam się nad ochroną reszty i jedyne co mi przychodziło na myśl to olejek kokosowy. Hm, nie wiem czy właściwe to było, w każdym razie teraz ten problem odpadł.
    Ładny zapach, białe rękawiczki, białe opakowanie, dodatkowy grzebyczek (raz spróbowałam, u mnie się nie sprawdził), estetycznie, czysto i schludnie

Moje rady: do nakładania nie używam tradycyjnego pędzla, który wg mnie pokrywa włosy w nieco passe stylu, tzn. całościowo co daje efekt lalczany (patrz avatar ), znacznie wolę grzebyk dodany do serii L'Oreala Ombre, kupuję opakowanie tylko dla niego, jest idealny, za jednym machnięciem robi kolor i jasniejsze pasemka, aplikuje się szybko i dziecinnie łatwo.
    Dodatkowo do połowy opakowania farby, bo tyle potrzebuję na pokrycie odrostów dodaję trochę tradycyjnego rozjaśniacza (najczęściej jest farba do pasemek Schwarzkopf, odpowiada mi jej prosta, dwuskładnikowa formuła oraz kolor jaki daje), tak żeby jej proporcja wynosiła 1:3 z Excellence. Po próbach uznałam, że lekkie wzmocnienie pozwala uzyskać nieco pewiejszy odcień pożądanego blondu, ale nałożenie samej farby Excellence daje też świetny rezultat (sprawdzone), niuansowa różnica.

Wyjściowy kolor włosów: szatyn, ciemny blond z lekko rudawym pigmentem, dosyć trudne w uzyskaniu ładnego odcienia blondu

Farba nr 01

Używam tego produktu od: wiosna 2013
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z farb do samodzielnego stosowania
  • Oceniam koloor 01.

Od farb nieprofesjonalnych, czyli tych do samodzielnego nakładania w domu, nie można oczekiwać cudów. Ich działanie z zasady jest słabsze, żeby sobie nie zrobić krzywdy
    No więc jak na farbę drogeryjną, to ta jest naprawdę przyzwoita.

Mam włosy naturalne w kolorze ciemnego popielatego blondu i tylko czasem samodzielnie rozjaśniam końcówki oraz te miejsca, gdzie pojawiają się pierwsze siwe włosy.
    Od farby oczekuję, że mi te włosy przywoicie rozjaśni, nie zniszczy, że nie upapram się cała przy aplikowaniu Excellence wszystkie te warunki spełnia.
    W efekcie mam ładnie rozjaśnione pasma, które wyglądają w miarę naturalnie.

Wiadomo, że domowa farba lepiej chwyta w tych miejscach, które były już rozjaśniane, a słabiej na odrostach, więc wychodzi efekt stopniowanego koloru - dół mocno jasny, góra ciemniejsza i wpadająca w żółte tony. Mnie to akurat nie przeszkadza, ale jeśli ktoś liczy, że ciemny blond czy szatyn podczas jednego farbowania w domu zmieni się w superjasny "baby blond", to może się z deka rozczarować Na żółtawe odrosty polecam jakiś niebieski szampon lub płukankę - u mnie świetnie się to sprawdza w niwelowaniu żółcizny

Aplikacja jest dość prosta, zapach podczas nakładania momentami bardzo ostry, ale da się przeżyć. Włosy po użyciu są miękkie, ładnie się układają, nie są szorstkie.

Dołączonego serum użyłam raz - wydaje mi się, że osłabił działanie rozjaśniające farby, więc później już go nie użwałam.

Raczej przy tej farbie zostanę, bo jak wiadomo, "lepsze" jest wrogiem dobrego

P.S. 1 Raz użyłam odcienia popielatego (03?) - ale nie odpowiadała mi różowawa poświata, wolę jednak tonację bardziej złotą, którą można ładnie rozjaśnić niebieskim szamponem.

P.S. 2 Farbę trzymam na włosach nieco dłużej niż jest zalecane w instrukcji - ok. 45 minut, bo z doświadczenia już wiem, że przy krótszym trzymaniu kolor chwyta za słabo.

Używam tego produktu od: ok. 5 opakowań
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3 lat

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie złapała
  • Sama aplikacja bardzo przyjemna...troszke smierdzi. Akcesoria bardzo wygodne.
    Co do samego koloru to na moich suchych kreconych wlosach (ciemny blond...taki bardziej mysi) nie wyszedł. Troche rozjasniala mi farba wloski do takiego...rudo zlotego, ale jest to prawie niewidoczne. Trzymałam na włosach jakieś 50 minut (na opakowaniu jest napisane 30min). Moje wlosy na rozjaśnianie sa toporne i spodziewalam sie ze moze nie wyjsc blond...nawet taki jak pokazywalo zdjecie na pudelku (ciemniejszy).
    Probowalam juz farby jakies blond z joanny i efekt byl ten sam poz wzgledem koloru, choooooc....kondycja wlosow po loreal wydaje mi sie byc lepsza. Joanna mam wrazenie bardziej zniszczyla mi wlosy.
    Ilośc farby jak na moje wlosy za ramiona nie byla wystarczająca ( ja probowalam zrobic sobie refleksy pasemka...wiec wystarczylo, jednak gdybym chciala nalozyc na cale wlosy farby bylo by za malo) .

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić orbitka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie to mój hit!
  • zacznę od tego, że żałuję, iż wcześniej nie wypróbowałam tej farby, uniknęłabym wielu bardzo drogich kuracji odbudowujących moje włosy, ta farba nie niszczy włosów, co przy takim odcieniu jest bardzo istotne i rzadko się zdarza- wcześniejsze farby wręcz spaliły mi włosy, włosy były jak z gumy, całe pasma odrywały się, a tutaj nic takiego się nie dzieje, włosy po farbowaniu do 2 myć są lekko przesuszone i to jedyny efekt uboczny farbowania, reszta rewelacja, kolor wygląda bardzo naturalnie, a włosy są zdrowe,nie trafiłam na lepszą farbę do włosów od tej

Ilość zużytych opakowań: około 15 opakowań

Chcesz pochwalić anilorak412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem.
  • Długo szukałam farby, ale żadna nie zaspokoiła moich potrzeb. Sięgnęłam po tą najdroższą z wyższej półki czyli loreal. Fakt, opakowanie bardzo duże,dużo dodatków. Podczas farbowania głowa troche parzyła ale wytrzymałam. Kolor wyszedł ładnie, ale nie taki jak na opakowaniu, chociaż miałam taki kolor jak z tyłu w tonacji, to nie osiągnełam wyniki czyli na bardzo bardzo jasny blond z jasnego blondu. Włosy są takie jak przedtem bardziej bielsze, gdzieniegdzie pojawiły się miedzaniane refleksy. Zobaczymy dalej.

Chcesz pochwalić JohanaTomana za czytelną i pomocną recenzję?
  • oooooo takkkkkk
  • To bedzie dluga recencja oczywiscie na plus
    Zawsze uzywalam farbe (niby bez amoniku) -Casting Cream Gloss oczywiscie z Loreala po ktorej moje wlosy (co miesiac farbowane) wygladaly prawie ze tak samo :/ , z natury mam kolor wlosow "ciemny blond " -casting dawal mi odcien pomaranczowo-zolty,teraz jestem pewna ze po niej wlosy mi wypadaly :// wlosy mialam po niej szorskie ,matowe ,skora glowy mnie swedziala,odzywka dolaczona obciazala mi wlosy ,tam gdzie mialam ciemny blond -casting nie pokrywal nic a nic tylko te wlosy ktore szybciej juz byly rozjasnione , tak na prawde wydawalam 29 zl w bloto -teraz to wiem )

A teraz napisze o tej CUDOWNEJ FARBIE
    SZKODA ZE SZYBCIEJ NIE SIEGNELAM PO NIA
    -dolaczone cudne SERUM -ktore moim zdaniem na prawde chroni włoski (starczylo spokojnie na dlugie wlosy ,ja nakladalam od polowy dlugosci wlosow -koncowki )
    -latwe , szybkie mieszanie farby
    -dolaczony grzebyczek , dobry do odrostow (ja tylko uzywalam go wlasnie na odrosty , a reszte "przelewalam " przez "cypek " )
    -balsam -ktory ma piekny zapach (starczyl na 2 aplikacje , wlosy po nim delikatne ,zdrowe ,nie przetluszczal wlosow )

Co do aplikacji to : farba wydajna , troszeczke smierdzi , skora glowy nie swedziala mnie "cud "

Po wysuszeniu wlosow :wlosy nie wypadaly wogole , zdrowe , co najwazniejsze kolor prawie wyszedl idealny (delikatny blond, pokryl wszystkie wlosy ) mysle ze za 2 razem bedzie jeszcze ladniejszy kolorek

Jestem po tygodniu od farbowania : wlosy nie wypadaja , kolor sie utrzymuje nadal

Po okolo 2 miesiacach od farbowania: wlosy nadal nie wypadaja , widze dopiero male odrosty , kolor jest nadal taki sam

warto wydac 33 zl
    Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna farba!
  • Używałam odcienia popielatego.

Znajomi pytali mi się, czy mój kolor nie jest naturalny (!!!), takie wypowiedzi świadczą chyba same za siebie.

Odcień bardzo ładny, dobrze współgrał z niebieskim kolorem oczu.

Na początku zawsze jest lekka naleciałość "popiołu" na włosach, ale po ok. 3 myciach całkowicie znika.

Bardzo polecam!!

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić mlvvn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona z tej lini farb. Godne polecenia.
  • Kolor za każdym razem jak od poczatku zamierzony choc dlugo szukalam zeby jakas farba potrafila spelnic moje oczekiwania co do odcienia.
    Zawartość opakowania ze wzgledu na ilosć artykułów i jakość zadowalająca - wszystko czego potrzeba.
    Farbowalam wczesniej wlosy które bardzo poniszczyly moje wlosy ze wzgledu na duza ilosc amoniaku i od razu po otwarciu dalo sie wyczuc a w farbie L'Oreal zaskoczyl mnie zapach bo juz na szczescie nie byl tak nieprzyjemny :P najwazniejsze co zawazylo na zostaniu przy tym produkcie to mniej zniszczone wlosy jak po innych "wypalających" farbach

Foto recenzja
Chcesz pochwalić haney16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, sliczny kolor
  • Kupiłam jeszcze w czasie wakacji, bo znudziło mi się farbowanie włosow castingiem- wolałam coś trwalszego i niezmywającego się Wybór padł na excellence creme blonde- kolor jasny, naturalny blond. Początkowo bałam sie czy sobie poradzę z nakładaniem, ale wraz z mamą szybko rozgryzłyśmy instrukcję i nałożyłysmy Po wykonaniu wszystkich zalecanych w instrukcji czynności- zmyłam farbę pod prysznicem , potem wysuszyłam- i byłam zachwycona Śliczny, jasny, bezowy blond- zero żółci czy platyny ( a z takimi kolorami kojarzyły mi się zazwyczaj sklepowe farby), stonowany wygląd- a same włoski mięciutkie, lśniace, gładkie w dotyku ( to chyba zasługa serum i odżywki). Kolor praktycznie przez 1,5 miesiąca nie zmienił się ( może minimalnie zjaśniał), a ja zbierałam komplementy za kolor Dziś ponowiłyśmy farbowanie tym samym odcieniem- i znów wyszło tak samo jak za pierwszym razem Śliczny kolorek i pełne zadowolenie Bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najepsza ze sklepowych!!!!!
  • Użyłam najjaśniejszego odcienia P01. ogólnie zależalo mi na rozjaśnieniu mojego ciemnego odrostu koloru blond-tzw mysiego;/

jestem bardzo zadowolona!!!
    włosy są w miarę jednolite, odrost może troszkę ciemniejszy od reszty ale nie razi po oczach rudością, żółtością ani niczym zielonym.

Przetestowałam juz wiele farb blond ale ta zdecydowanie najepsza. Położyłam ją na odrost gdzieś na 40 minut, resztę tylko zmieszałam na chwilę żeby odświeżyć kolor. Ogólnie jestem zadowolona, bo za tą cenę mam coś pewnego.

pół * odejmuję za zapach i delikatne swędzenie głowy zaraz po nalożeniu.

Ale generalnie polecam***-bez wcześniejszego rozjaśniania mam ładny naturalny blond******nie platynę i nie za żółto;D

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić paulinee911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jasny blond
  • Używam 03 Superjasny blond popielaty, który wcale nie jest popielaty, ale ma chłodniejszy odcień niż 01. Moje naturalne włosy to ciemnawy blond. Powiem tak- żadna inna farba nie dała mi tak jasnego i naturalnie wyglądającego odcienia jak ta, choć nie jest to kolor superjasny, a raczej mozna powiedzieć bardzo jasny i bardzo dobrze bo nie chcę mieć białych włosów. Najmiej ze wszystkich też niszczy włosy, zauważyłam, że jeśli farbuję same odrosty to włosy są po tej farbie w naprawde dobrej kondycji, wcześniej gdy kilka razy nakładałam na całość stały sie trochę szorstkie, przesuszone i łamliwe. Kolor wychodzi bardzo równy, pod spodem nieco ciemniejszy niż z wierzchu, ale wygląda to bardzo naturalnie. Dostałam kilka komplementów i to nawet od koleżanek fryzjerek za bardzo dobrze dobrany i bardzo ładny odcień. Na razie jestem z niej tak zadowolona, że nie mam ochoty zmieniać na żadną inną. Jeśli chcecie mieć ładny jasny blondzik i dodatkowo zdrowo wyglądający polecam tę farbę nakładać w kolejnych koloryzacjach na same odrosty. Za pierwszym razem spokojnie wystarcza jedno opakowanie na długie włosy, a później farbując odrosty opakowanie mam na 4 razy. Więc wcale nie wychodzi drogo zważywszy też na to, że w Rossmannie często mozna ją kupić w promocji za 23-26 zł. Jednak niszczyła i przesuszała mi włosy więc edytuję ocenę i przerzuciłam się na inną firmę i ciemniejszy odcień blkondu. Używam tego produktu od: 2,5 latIlość zużytych opakowań: kilka opakowań, około 8...

Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łał!
  • Zadanie miała mega niełatwe, bo po różnych domowych eksperymentach połączonych z zemstą fryzjera (nawet tego nie opiszę) miałam włosy w czterech kolorach: końcówki ładny beżowy blond, potem nagle pasmo prawie białe^^, potem złoto po popielatym Majiblond i na koniec mały odrost mój naturalny ciemny blond. Cudu się nie spodziewałam, a jednak:
    - użycie tej farby jest mega wygodne w porównaniu z innymi! Grzebyczek jako aplikator rewelacja!
    - nałożyłam farbę najpierw na odrosty stare i nowe, a na końcu na 5 minut na resztę włosów,
    - farby starczyło mi tylko na odrosty i potem roztarcie na resztę, ale mam bardzo długie i bardzo gęste włosy,
    - odżywka jak na L'Oreal przystało - super.

Efekty? Najpierw lekkie przerażenie, bo włosy w miejscach prawie białych - intensywny popiel! Ale poza tym nie mogłam rozróżnić gdzie były które kolory! Odrost rozjaśniony bardzo ładnie, a odcień wszystkich włosów tak bardzo wyrównany, że naprawdę nie mam się do czego przyczepić! Do tego włosy super błyszczące i nie wysuszone. Popiel zmył się przy trzecim myciu i kolor jest naturalny.

Minusy: śmierdzi oczywiście, ale da się przeżyć, przez kilka dni swędziała mnie skóra głosy i do trzech myć czułam zapach farby.

Używam tego produktu od: na razie raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno, jasny popielaty blond (03)

Chcesz pochwalić margitta za czytelną i pomocną recenzję?
  • super nie rozjasnia ale cos rozjasnia
  • zachęciła mnie do zakupu PROMOCJA w drogerii. za cenę 25 złotych zakupiłam ową farbkę.
    + zapach wcale nie jest taki straszny
    + aplikacja farby jest bardzo fajna dzięki grzebyczkowi
    + włosy są mięciutkie i błyszczące
    + cena była przystępna
    + ładna pani na opakowaniu (mam faceta)
    + fajny pomysl z aplikacja ochronną przed malowaniem

- trochę mam żółtoland na głowie ale przeżyje
    -cena przed promocją trochę za droga jak na takie efekty

oczywiscie zebym byla wiarygodna zrobilam dokumentacje dla was w postaci zdjec
    1 zdjecie - odrost po niecalych 3 tygodniach i zoltko ktore zostawil Casting 1021
    pozostale zdjecia - po aplikacji, godzina 23

także szukam dalej mojego ukochanego farbocuduUżywam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: jedno

edycja: farba beznadziejna, mam mocno rude odrosty ;/

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić sztukakamuflazu za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie za dobrze
  • niestety ale nie jestem zadowolona z tej farby a słyszałam tyle pozytywnych opini na jej temat.
    zacznę od początku:
    +przygotowanie mieszanki i nakładanie
    -strasznie szczypała-piekła w skórę głowy
    -średnio poradziła sobie z włosami jasny -średni blond
    -skóra głowy swędziała mnie jeszcze przez kilka dni po farbowaniu
    -włoski trochę przesuszone pomimo serum ochronnego nałożonego przed farbowaniem

niestety za samo to pieczenie podczas nakładania nie zdecyduję się więcej na jej zakup ponieważ nawet palette C12 z 12% oks tak mnie nie paliło w skórę głowy jak ta farba a wydaje mi się, że za tą cenę powinna mieć same plusy.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić asiabb1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Przed farowaniem miałam na głowie 3 kolory, od dołu sprany rudy, dalej odrost ok 5 cm ciemniejszego rudego, i przy samym czubku ok 1 cm mojego średniego brązu. (to wszytsko efety dekoloryzacji i nalożenia 'sredniego blondu' u fryzjera no ale tak to jest jak się wcześniej średnio co miesiąc katowało włosy brazami miedziami henna i innymi wynalazkami TAK WIĘC EFEKTY : moj naturalny SREDNI BRĄŻ wyszedł hmm taki blond mieniący się na rudo, ale ogólnie ładny. farba nadała mu ciepły odcień jednak nie rozjaśniła do blondu mimo iż trzymałam ok 50 min, moze więcej, co do moich spranych RUDOSCI to wyszedł na nich blond, jednak z żółtą poświatą. Farba początkowo szczypała, ale potem nie - a trzymałam ją ogólnie na głowie dłuuuugo i mimo tego włosy są miękkie no i nie wypadły Spróbuje nią rozjaśnić to co mam za jakies dwa tygodnie pewnie i zobaczymy co wyjdzie...

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 - włosy za ramiona (ledwo wystarczyło opakowania)

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CZAARNYKOT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po raz pierwszy w życiu z czystym sumieniem mogę polecić farbę do domowego użytku dla włosów blond :
  • Do tej pory zazwyczaj farbowałam włosy w salonach fryzjerskich, niestety, od czasu rezygnacji z baleyage, efekt nigdy nie był zadowalający w pełni. Nawet jeśli włoski po wyjściu od fryzjera wyglądały ok, wystarczyło 1-2 mycia, aby - zwłaszcza na odrostach - prześwitywał rudawy odcień :-( Tego efektu nie mam po farbowaniu Excellence Creme 01! Sięgnęłam po ten odcień po dogłębnej lekturze niniejszego forum i przyznam, że nie żałuję. Włoski są miękkie, lśniące, kolor pokrył równomiernie i co ważne dla mnie - nie wyszedł aż tak bardzo jasny jak na opakowaniu. Włosy są jaśniutkie, ale nie białe. Dodam, że poprzednio kilka razy farbowałam INOA w salonie w Warszawie, co rujnowało mój budżet, a efekt utrzymywał się w stanie zadowalającym zaledwie ok. 2 tygodni, porażka - potem kolor (z wyjściowego zimnego odcienia) wypłukiwał się na żółtawe, nieatrakcyjne refleksy. Dodam, że odrosty mam na poziomie 6 i Excellence Creme 01 świetnie poradził sobie z ich rozjaśnieniem, równo i co dla mnie ważne - nie rudawo!
    \nPonieważ farbowałam po raz pierwszy tym produktem, postąpiłam zgodnie z instrukcją nr 2, tzn. najpierw serum ochronne na końcówki, potem farba na odrosty i zaraz potem na resztę włosów - i tak trzymałam 30 min. Jestem naprawdę zadowolona - wolę wydać 30 zł na farbę i zainwestować w profesjonalną odżywkę i szampon, aniżeli co 1,5 m-ca zostawiać w salonie prawie 300 zł i być zadowoloną zaledwie przez 2 tygodnie.

Chcesz pochwalić Madzialenka1210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Używam odcienia blond popielaty.

Włosy farbowałam na odcienie blondu od ok. roku , prawie zawsze próbowałam innej farby bo efekty nigdy mnie nie zadawalały. Po tańszych sklepowych włosy wypadały i wyglądały na baardzo zniszczone a z kolei po profesjonalnych (majiblond) bardzo sztuczny kolor i pofarbowana podrażniona skóra głowy.

Aż postanowiłam kupić tą farbkę i efekt zadowala mnie w 100 %. Kolor rzeczywiście wychodzi chłodny ale bez szarych refleksów (które miałam po Vikingu), taki bardziej biały, dzieciecy blond. Bardzo naturalny. A dodam , że moje włosy mają tendencję do rozjaśniania na żółto. Mimo dość ciemnych naturalnych włosów- nawet przy odrostach nie zrobiły się pomarańczowe czy żółtawe.

Włosy nie zniszczone, super odżywione. Może rzeczywiście odżywka- serum przed farbowaniem działa bo końcówki mam w idealnym stanie, włosy nie łamią się.

Polecam!!!
    Używam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 1 normalne

Mi starczyło 1/2 farby do zafarbowania włosów do ramion, także wg. mnie bardzo wydajna. Jak się dobrze pokombinuje to wychodzi to cenowo bardzo ekonomicznie- zostawiłam sobie resztę produktu na drugie farbowanie.

Chcesz pochwalić s01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobra, droga, ale raczej ostra i słabo kryje siwki
  • Używałam odcienia 01 naturalny (jak na miniaturce w opisie produktu). Radzę otworzyć opakowanie przed zakupem i sprawdzić, czy ktoś nie podmienił wody (łatwo zauważyć, bo etykiety na wodzie w zwykłych excellence mają inny kolor), bo niestety ja trafiłam na takie jedno opakowanie...

PLUSY:
    + łatwo się rozprowadza
    + dobrze rozjaśnia nawet farbowane włosy (ale nie oczekiwałam koloru tak jasnego jak na opakowaniu), ładnie poradziła sobie z odrostem jasny brąz/ciemny blond
    + bardzo fajna odżywka, która jest naprawdę wydajna i przy moich grubych średniej długości włosach starcza na kilka użyć, szkoda że nie sprzedają jej osobno, bo bym chętnie kupiła
    + rękawiczki dobrej jakości
    + czytelna instrukcja użycia rozpisana dla różnych wariantów włosów (farbowane, rozjaśniane, etc.)

MINUSY:
    - cena
    - śmierdzi amoniakiem mocniej niż np. Wellaton
    - odrost po ok. 3 tygodniach trochę rudzieje
    - słabo pokrywa siwe włosy (jestem w stanie je odróżnić od pozostałych mimo, że jest ich niewiele, także jeśli ktoś ma sporo - odradzam)
    - mam wrażenie, że połamała mi trochę włosów w miejscach gdzie pod farbą miałam stare odrośnięte pasemka

PODSUMOWUJĄC: rozjaśnia dobrze, jest dość agresywna, jednak szału nie robi i za tę cenę oczekiwałabym więcej, zwłaszcza że na moje włosy potrzebowałam dwóch opakowań, więc cenowo wyszło po prostu drogo (ale mam bardzo dużo włosów)

Używam tego produktu od: luty 2011
    Ilość zużytych opakowań: dwa (na jedno farbowanie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katie100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra ale za droga
  • Plusy:

- mieszanki jest bardzo dużo przez co nadaje się na długie włosy
    - mieszankę bardzo łatwo wykonać, nic nie rozlewa się więc mamy pewność, że nie pobrudzimy sobie ani ciuchów
    - łatwo się aplikuję
    - mieszanka nie spływa z włosów
    - jeżeli marzymy o NATURALNYM EFEKCIE to ta farba jest idealna
    - po codziennym myciu głowy kolor włosów nie zrobił się żółty

Minusy:

- cena farby
    - mam wrażenie, że ta farba śmierdzi amoniakiem bardziej niż inne

Ogólne wrażenie: Włosy farbuję od kilku miesięcy. Dzięki tej farbie (upolowanej w promocji za 19,99) uzyskałam bardzo naturalny odcień blondu. Używałabym regularnie ale cena farby mnie odstrasza.

Używam tego produktu od: użyłam raz chyba z 6 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie farby

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odcien 01
  • Użyłam tego odcienia już dwa razy. Na moim ciemnoblond odroście (poziom 6-7, łatworozjaśniające się włosy) wychodzi blond na poziomie 9/10 czyli bardzo jasny. Odcien jest na początku ciepły a po dwóch trzech myciach wypłukuje się do takiego bardzo naturalnego jaśniutkiego blondu, po miesiącu kolor się nie zmienia, nie żółknie tak jak wellaton.
    Włosy są błyszczące, wogóle nie zniszczone. To jedyna farbka rozjaśniająca, którą szczerze polecam.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Chcesz pochwalić kedud86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Produktu zaczęłam uzywać z przymusuWcześniej farbowałam włosy matrixem loreala i tylko w salonach. Niestety musiałam wyjechać na jakiś czas a w tutejszych salonach nie posiadają mojej farby. Wolałam nie ryzykować bo szczerze mówiąc nie ufam fryzjerom i postanowiłam sama kupić sobie stosowny odcień. Fryzjer nałożył mi ją na około 40 min- włosy pokryło ładnie i równomiernie. Kolor identyczny jak na załączonym obrazku. Farba ma jednak jedno ale- przy dłuższym stosowaniu ( ja uzywam jej już 4 miesiąc) jednak niszczy włosy. Porównując kondycje moich włosów sprzed farbowania widzę ogromną różnicę. Podczas nakładania bardzo swędzi mnie skóra głowy, co przy matrixie nie było tak uciążliwe- a to już daje wiele do myślenia. Jeśli jesteście zmuszone farbować włosy samodzielnie lub poprostu chcecie to robić to jak najbardziej tak- natomiast ja zdecydowanie polecam salony Loreala i ogólnie produkty profesjonalne tej firmy. Włosy są odżywione, piękne i stają się naprawdę grubsze.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Chcesz pochwalić izabela2525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJ JEDYNY KWC ! ! ! !
  • Moja przygoda z farbowaniem zaczęła się dosyć dawno.Na samym poczatku farbowałam włoski u fryzjera, jednak po pewnym czasie postanowiłam spróbować sama. Pierwszą farba jaką kupiłam była Loreal Excellence Creme w odcieniu super jasny blond naturalny czyli 01 i to był STRZAŁ W 10. Rozjaśniam włosy raz w miesiącu, wszyscy myślą i powtarzają, ze kolor moich włosów wygląda na 100% naturalny. Jedyna rzeczą po której można poznać, ze farbuje włoski jest odrost

Aby uzyskać, kolor taki jak jest "na obrazku" trzymam farbę ok 35 min, na odrostach, po czym nakładam resztę mieszanki na pozostałą część włosów i trzymam jeszcze ok 15min.

Jedynym problemem, są wypadające nadmiernie włosy, jednak nie jest w stanie przestać ich farbować, a to jedyny skuteczny sposób na wypadanie.

Trudno jest mnie zadowolić, jednak ten krem rozjaśniający jest MOIM JEDYNYM KWC !

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 15

Chcesz pochwalić piesek_preriowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarna nikomu bym nie polec
  • wczoraj farbowalam wlosy ta farba w kolorze jasny popielaty blond, wczesniej farbowalam na jasny blond miesiac temu u fryzjera ale pojawily sie juz odrosty i lekko zzolkl mi kolor wiec postanowilam go troche ochlodzic dlatego wzielam farbe ktora miala "popielaty" w nazwie, to co wyszlo to koszmar, wlosy nabraly siwo niebieskiegio koloru takiego ciemnego, masakra, dzisaj farbuje od nowa safira

Używam tego produktu od:wczeoraj uzylam
    Ilość zużytych opakowań:1 i zadnego wiecej

Chcesz pochwalić missajgon za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę superprodukt
  • Miałam włosy po dekoloryzacji lorealem eclair declair i po nałożeniu blondu 7 z tej firmy. Wyszedł jasny brąz miedziany ze złotymi refleksami, ale dośc ciemny. Tydzień po dekolorze nałożyłam krem superrozjaśniający i efekt jest zdumiewający. Włosy są znacznie jasniejsze- o jakies 3 tony, mają wspaniały połysk, są miękkie a ruda poświata ustąpiła miejsca złotej. Takze jestem obecnie posiadaczką włosów ciemnoblond o karmelowym odcieniu.

Farbę nałożyłam najpierw na włosy zdekoloryzowane, a wiec jakies 2-3 cm od skóry głowy i trzymałam 20 minut, nastepnie nałozyłam na odrosty na 10 minut i kolor wyszedł dosc równo, choc przy skórze są jaśniejsze. Spodziewałam się tego, bo miałam ok 3 cm własnych ciemnoblond włosów i to musiało dosc jasno złapac, jednak w oglądzie ogólnym wcale tej różnicy nie widac.

Na pewno kupie ten produkt po raz kolejny aby uzyskac jeszcze jaśniejsza barwe włosów i miec pewnosc, że rozjaśnianie nie zawsze oznacza włosy zniszczone.

Ilość zużytych opakowań: 1 na włosy do ramion.
    Używam tego produktu od dziś

Chcesz pochwalić mysia m za czytelną i pomocną recenzję?