FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Powiększ FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Zgłoszony przez Mirianka

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

• Działa !
  • Pierwszy produkt tego typu który zadziałał na moje rzęsy. Uzywam go juz 7 tydzień i wyraźnie widzę wydłużenie moich rzęs , które zaczynają pomału dosięgać do brwi Kupiłam z uwagi na rekomendacje koleżanek z pracy, które uzywały jej wcześniej i wszystkie dorobiły sie gęstwiny rzęs.
    \nPrzy pierwszych użyciach stosowałam na górne i dolne rzęsy i niestety miałam permanentnie czerwone oczy. Zostałam pouczona, z e nalezy stosować tylko na górne rzęsy i faktycznie oczy sa zaczerwienione wyrażnie mniej. Jeżeli zroboie 1 dzień przerwy zaczerwienienie znika załkowicie. Troche mnie niepokoi objaw zaczerwienionych oczu , nie mniej jednak one nie pieką ani nie łzawią, nie są w inny sposób podraznione a jedyna uciązliwość to włąsnie zaczerwienienie. W każdym razie odżywka działa, moje górne rzęsy stały sie wyraźnie j dłuższe, nie jestem pewna czy po 7 tygodniach rózniez gestsze , w kazdym razie wyrosła mi jedna siwa ! rzęsa ktorej wcześniej nie widziałam. Nie wypowiem sie na temat w ydajności, gdyz używam dopiero od 7 tygodni, jednak po resztkach bulgocacych w pojemniczku powinna starczyc na drugie tyle. Produkt korzystny cenowo, widząłam na Allegro po 20 zł u mojego zaufanego sprzedawcy.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRODUCENT NIE KŁAMIE! ))
  • Byłam załamana moimi rzęsami i próbowałam wielu domowych sposobów na ich "pobudzenie". Niestety efektów zero. Nie stać mnie było na odżywkę za 300zł więc znalazłam sprzedawcę, który w przystępnej cenie oferuje niebo a jeśli się nie sprawdzi - zwraca pieniądze. Odżywkę kupiłam na allegro za 89zł (sprowadzana z Chin nick chyba Julka). Efekt jest powalający, nie wierzę że można wyhodować sobie takie firanki aplikując raz dziennie odżywkę !! Napewno kupię drugie opakowanie bo chcę utrzymywać ten efekt cały czas !!

Używam tego produktu od: 3 miesięce

Chcesz pochwalić PINKPUNK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Witam

odżywka jest moim drugim produktem. Pierwszym była Rejuvi, jednak mimo wydania 250zł efektów nie było. Zaryzykowałam 39zł i kupiłam na allegro odżywkę Feg, twierdząc że albo będzie jak poprzednio albo będą efekty. Używam drugi miesiąc i moje rzęsy są dłuższe, lepiej się malują, są gęstsze. Pierwsze efekty były zauważalne w wewnętrznych kącikach, gdzie moje rzęsy były bardzo krótkie lub nie było ich wcale. Teraz są zdecydowanie dłuższe. Nie zauważyłam przyciemnienia rzęs więc musze je nadal malować tuszem.

Chcesz pochwalić iwoneczka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Zachęcona recenzjami nabyłam odżywkę z nadzieją na wyhodowanie pięknych rzęs. Generalnie moje rzęsy zawsze były gęstę, grube i dość długie a po wytuszowaniu zawsze zachwycały. Pomyślałam jednak, że mogę przecież mieć jeszcze ładniejsze Stosowałam odżywkę przez 2,5 miesiąca dzień w dzień, nakładałam na rzęsy zawsze wieczorem po demakijażu. Na początku rzęsy zaczęły wypadać jak szalone, dosłownie jedna po drugiej, strasznie się przerzedziły. Jednak z opinii wielu dziewczyn wyczytałam, ze to normalne bo wypadają stare rzęsy dając miejsce nowym, więc uznałam, że tak ma być i nie przejmowałam się tym. Nakładałam odżywkę dalej sądząc, że poprostu wyrastające nowe rzęsy będą mocniejsze, gęstsze i grubsze. Jednak po 2,5 miesiąca nic takiego się nie stało niestety jak dla mnie jedna wielka tragedia... nie wiem może na moje rzęsy ta odżywka nie działa tak jak powinna... rzęsy co prawda stały się dłuższe ale są bardzo cienkie, poza tym opadają jakoś dziwnie w dół, a zawsze bardzo ładnie podkręcały się w górę. Poza tym teraz rzęsy rosną w różne strony, mam problem z ładnym wytuszowaniem. Oglądając w tej chwili swoje rzęsy widzę, ze są bardzo przerzedzone i cienkie, nie ma czego tuszować Stwierdzam, ze miałam dużo ładniejsze rzęsy przed zastosowaniem tej odżywki. Napewno nie zakupię ponownie. Mam nadzieję, ze moje "stare" rzęsy odrosną i będą takie jak przed zastosowaniem odżywki.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić nina125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarownie
  • Wiązałam z tą odżywką wiele nadziei jednak okazała się ona bublem. Po pierwsze chciałabym sprostować, że ona nie kosztuje wcale 280 zł... Patrzyłam w różnych sklepach internetowych i nie przekracza ona ceny 50 zł. Wracając do recenzji... Używam jej od 3 miesięcy więc wydaje mi się, że po takim czasie mogę już coś powiedzieć. A więc, ta odżywka nie zrobiła z moimi rzęsami zupełnie nic. Stosowałam ją regularnie, codziennie wieczorem i niestety nie gra nie była warta świeczki. Cóż... Będę szukać dalej.

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne serum
  • Kupilam na portalu aukcyjnym u "sklepestetyka" za 39zl z przesylka, pomyslalam tandeta czy nie sprawdze, nie wiem czym ma sie roznic orginal jak nie cena... efekt po 2 tyg - rzesy dluzsze brak na lini rzes sie zmniejszyl, po 4tyg rzesy sa dosc dlugie, dluzsze niz byly, gestsze elastyczne i dosc fsjnie podkrecone, troszeczke szczypie gdy przejade za blisko spojowki i czasem troszke swedzi miejsce aplikacji ale zapene kupie jeszcze nie jedno opakowanie ale nie w cenie regularnej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W oczy patrzeć mi
  • Wyglądać jak laleczka, z rzęsami do nieba, rumianymi policzkami i cerą jak pergamin. Ooooj chciałoby się, chciało.

Policzków rumianych nie mam, bo blada jestem jak śnieg, cera jak pergamin też nie jest mi dana, no to może chociaż rzęsy do nieba? Jak postanowiłam, tak zrobiłam.

Zaopatrzyłam się w odżywkę FEG za ok. 50 PLN w grudniu 2013r. Regularnie, codziennie (nawet dwa razy dziennie) nanosiłam tak, jak producent kazał: wzdłuż linii rzęs. Odstawiłam zalotkę, tusz na jakieś trzy tygodnie (przyznaję, nie miałam potrzeby się malować) a w tym czasie działa się magia.

Rzęsy, dzięki mamusi i tatusiowi, mam raczej przyzwoite, długość tak na 6-7 mm, czarne, proste. Łatwo się podkręcają zalotką, więc nawet w wersji podstawowej nie wyglądają najgorzej. jednak to, co się z nimi stało teraz, to jest coś niebywałego.

Owe pierwsze trzy tygodnie stosowania odżywki przyniosły efekt. Pierwsze malowanie spowodowało zdziwienie, z niedowierzaniem popatrzyłam się w lusterko i uznałam, że coś tam wyraźnie drgnęło. Rzęsy były dłuższe, było ich więcej. A potem to już było szaleństwo. Rzęsy rosły jak rzeżucha, wolne, frywolne, ograniczone chyba tylko brwiami.

Cztery miesiące stosowania (na tyle bowiem wystarczyła butelka) pozwoliły osiągnąc naprawdę piękny efekt. Rzęsy mam takie, że aż kosmetyczki pytają skąd takie cuda na moich oczach.
    Rzęsy są długie, długaśne, przepiękne. Po jednej warstwie tuszu mam boski wachlarz na powiece, którym mogę sobie trzepotać i trzepotać. Jak tak dalej pójdzie to nawet letnie upały nie będą mi straszne. Będę się wachlować sama.

Rzęsy poza nieprzyzwoitą długością wyraźnie się zagęściły i wzmocniły. Wypada ich też znacznie mniej.

Teraz mała uwaga dla noszących soczewki: producent radzi uzywanie produktu po zdjęciu soczewek. Też tak robiłam, raz na jakiś czas zdażyło mi się uzyć produktu podczas noszenia soczewek. Nie wystąpiła nigdy reakcje alergiczna.

Pędzelek jest bardzo precyzyjny, aplikacja nie jest żadnym problemem, produkt nie dostaje się do oka i nie podrażnia. Stosowanie odżywki jest wygodne, nie stanowi problemu, szybko się wchłania, jest bezbarwna.

Czy kupię ponownie? Juz kupiłam, a teraz pora zatrzepotać rzęsami... zauważyłam, że mam teraz lepszą skuteczność w zamawianiu dostawy herbaty prosto do ręki, bez wstawania z fotela I tylko pod nosem nucę "być kobietą, być kobietą..."

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje rzęsy mają ją tam gdzie słońce nie dochodzi - Ja też.
  • Odżywka na mnie nie działa. A sprawdziłam to solidnie, w lewym oku pomiędzy zewnętrznym kącikiem a środkiem moje rzęsy zrobiły się o połowę krótsze, nie wiem dlaczego akurat w jednym oku i w tym miejscu, prawdopodobnie winowajcą jest zalotka do rzęs, używałam jej nadgorliwie w tym miejscu rzęsy rosną mi w dół. W każdym bądz razie, skrupulatnie, przez 4 miesiące smarowałam odżywką tylko te miejsce - włoski ani drgnęły. Nie jest to mój pierwszy produkt tego typu, z tym że wcześniej używałam ich po całości rzęs, górnych i dolnych, za każdym razem miałam wrażenie że coś tam ruszyło, ale podkreślam to było tylko "wrażenie" ta odżywka miała pecha, bo akurat przy niej postanowiłam ze tym razem nie dam się nabrać Uważajcie na oczy, jeśli się do nich dostanie piecze jak cholera poza tym nie zaszkodziła w żaden sposób, po odstawieniu nie zaobserwowałam też wzmożonego wypadania itp. Mam zamiar wypróbować jeszcze osławionego Revitalasha i cacko Oceanica, jeśli i one nie zadziałają, dam sobie spokój bo najwidoczniej na moich firankach odżywki wrażenia nie robią.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem.!
  • Sama nie wiem mam mieszane uczucie jeśli chodzi o ten produkt. Stosuję tą odżywkę od stycznia. Niby rzęsy są dłuższe trochę bardziej gęste jest dużo nowych. Ale spodziewałam się lepszego efektu. Lepiej się malują i podkręcają ale nie ma efektu łał.!

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monikape18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa!!!
  • Używam odżywki od 3 miesięcy.
    Moje rzęsy są dłuższe, ciemniejsze oraz gęstsze i bardzo ładnie podkręcone
    Polecam wszystkim dziewczyną, ktore tak jak ja z natury mają krótkie jasne rzęsy.
    SUPERRRRRRRRRRRRRRRR
    PS
    Dostępne na allegro za bardzo przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: nie skonczyłam jednego

Chcesz pochwalić moss33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC - moje rzęsy to uwielbiają
  • Działa To jedyny komentarz jaki przychodzi mi na myśl. Trzeba tylko regularnie stosować zgodnie z założeniami i na efekty poczekać ok 2 miesięcy.
    Rzęsy są:
    - czarniejsze
    - dłuższe
    - gęstsze (jest ich naprawdę więcej)
    Gorąco polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Felicitaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Kupiłam aby przetestować czy odżywki tego typu faktycznie działają. Moje rzęsy były ekstremalnie krótkie, słabe, nawet najlepszej jakości tusze nie dawały sobie z nimi rady. Do tego codzienne używanie zalotki aby wyciągnąć rzęsy ku górze dało o sobie znać... Kupno odżywki było moim najlepszym zakupem. Nigdy bym się nie spodziewała, że moje rzęsy będą zachwycające nawet bez użycia tuszu! Kiedyś było to tylko możliwe gdy dokleiłam sobie kępki. Obecnie nawet zalotka poszła w odstawkę ponieważ po 3 miesiącach używania odżywki moje rzęsy są długie, widocznie ciemniejsze i pięknie podkręcone! Jestem zachwycona efektami i chyba już nigdy nie przestanę używać tego cuda!

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3ml

Chcesz pochwalić arish88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna odżywka!!!
  • Na początku byłam bardzo rozczarowana, bo otrzymałam produkt, który w składzie nie posiadał słynnego bimatoprostu. Czułam się oszukana, jednak postanowiłam, że zużyję odżywkę. Jakie było moje zdziwienie, gdy rzęsy zaczęły rosnąć jak szalone. Najlepszy efekt jest po conajmniej dwóch m-cach używania. Jedno opakowanie starczyło mi na ok 4 m-ce kuracji. Smaruję górne i dolne rzęsy. Polecam!

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Życie jest niesprawiedliwe
  • Cóż, widocznie należę do tego ułamka osób, na które ta odżywka nie działa. Po prostu jedno wielkie NIC, a uzywałam jej 2,5 miesiąca. Skrupulatnie co wieczór nakładałam ją z nadzieją i nie pominęłam nawet dnia! Ponieważ miałam rzęsy w kiepskim stanie po zdjęciu sztucznych, dodatkowo co rano nakładałam serum regenerujace do rzęs. Po 2,5 miesiąca rzęsy owszem, odrosły, ale nie wydłużyły się nawet o milimetr. Po prostu mam z powrotem moje stare, zdrowe rzęsy. Myślałam, że może mam podróbkę, ale na mojej odżywce wszystko się zgadza, skład jest właściwy, zapłaciłam 60 zł. Najgorzej wydaje 60 zł w moim życiu.

Dołączam zdjęcie po miesiącu używania i po dwóch. Rzęsy są niepomalowane. Używam tego produktu od: 2,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić margitta za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega rzęsiska
  • odżywke kupiłam na allegro ok 60zł efekt zauważyłam juz po ok 1,5 tyg po miesiącu moje rzęsy urosły i się zagęściły po wytuszowaniu mam rzęski baaaardzo długie i gęste.Wadą mała tej odżywki jest to że wyrosły małe włoski pod okiem w kacikach zew ale nie sa one jakos mocno widoczne ale co tam jakieś małe włoski przy moich pięknych rzęsach.1 Opakowanie używałam ponad pół roku.Na początku używałam systematycznie codziennie wieczorem a po dwóch miesiącach co drugi dzień.Acha casami miałam rano spuchnięte powieki ale po opłukaniu zimna woda było lepiej.

Używam tego produktu od: 7 mcy
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić phobee za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • KUpiłam odżywkę na allegro za ok 6ozł, używam jej ok 6 m-cy, codziennie i nadal jestem w trakcie pierwszego opakowanie

Jest niesamowita, nie spodziewałam się że zadziała, a ona uczyniła cuda z moimi marnymi, krótkimi rzęsami

pierwsze efekty widać było po kilku tygodniach, choć rzęsy nie rosły równo, teraz jest ok

Teraz moje rzęsy są niesamowicie długie-sięgają do brwi, koleżanki z pracy najpierw dziwnie patrzyły mi w oczy, później zaczęły pytać gdzie doczepiałam sztuczne rzęsy, i jakiego cudownego tuszu używam.

Naprawdę polecam i dziękuję że KTOŚ ją stworzył bo jest rewelacyjna, zapłaciłabym za nią nawet 2stówki

Używam tego produktu od: 6 mc-y
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Stosuję już ponad 1,5 miesiąca. Rzęsy znacznie urosły, zauważalnie (słyszałam komentarze już ), ale nietstety są tylko dłuższe, nie wzmocniły się, nie zagęściły, nadal cieniutkie i jasne. Mam nadzieję, że z czasem to nastąpi.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mineralka bez gazu za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Na początku stosowania rzęsy miałam w opłakanym stanie, przerzedzone i cieńkie. Nie wiedziałam czy to przez tą odżywkę czy po prostu były takie osłabione. Ale nie zrezygnowałam z używania odżywki i systematycznie ją stosowałam. Efekty widoczne były już po 1,5miesiąca natomiast teraz po 4 miesiącach wszystkie rzęsy wróciły ze zdwojoną siłą! Są ciemniejsze i dłuższe teraz używam jej 2 razy w tygodniu. SZCZERZE POLECAM kupiłam ją za 50zł wiec nie wiem skąd ta cena wyżej

Używam tego produktu od: 4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3ml

Chcesz pochwalić Infinity11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko <3
  • Uwielbiam tą odżywkę!
    Ładne rzęy mama w genach dała, ale wiadomo, że zawsze chce się więcej/lepiej. Rzęsy uważałam za swój atut i dlatego zawsze o nie dbałam.
    Jakiś rok temu zaczęłam się bardziej interesować ich odżywianiem. Moje początki to olejek rycynowy, a jego efekty byly dla mnie tak zadowalające, że myślałam, że to był strzał w 10.. do czasu aż liście "najwyżej ocenianych" KWC pojawiła się ta odżywka. Bardzo lubię testować kosmetyki z tej listy, więc i tym razem postanowiłam wybróbować czegoś innego. Pierwsze efekty zauważyłam po 10 dniach! i było to znacznie więcej niż dawał mi olejek rycynowy. Jak mogłam się nie zakochać?
    Dziś mija 4 miesiąc jak używam jej codziennie. Czytałam, ze dziewczyny robią przerwy, żeby nie przyzyczajać rzęs, ale ja wciąż widzę efekty jej używania i nie chce z tego rezygnować. Coraz więcej osób podejrzewa, że noszę sztuczne rzęsy Nawet mój chłopak, który jest anty wszystkim kosmetykom- docenił efekty i uwaga- kupił to swojej mamie! To naprawdę jest dowód na to, że kupując FEG kupujemy cudzik w butelce
    + oczywicie również za wydajność (4 miesiące codziennego używania i wciąż pierwsza buteleczka)
    + cena (nie wiem skąd wzięłą się ta na górze. szukałam o tym informacji w internecie, ale wygląda na to, że ktoś chce sporo zarobić na ludziach. ja kupiłam w sklepie internetowym za ok. 50zł)
    +EFEKTY <3 <3
    + nie podrażnia (a mam wrażliwe oczy)

Używam tego produktu od: czwarty miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić fatfright za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche podrażnia
  • Od kilku dni strasznie bolały mnie oczy , myslalam ze to od komputera, niestety winna okazala sie ta odzywka Uzywam jej na brwi, na oczy niestety nie moge

Używam tego produktu od: pare tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brighid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydłużacz/Zagęszczacz.
  • Odżywkę tą wyczaiłam na Allegro za - o dziwo - niecałe 60zł. Zdziwiłam się niemało, kiedy odkryłam na Wizażu, że jego normalna cena wynosi około 280zł. Stwierdziłam - zapewne trafiłam na podróbę. Jednak patrząc na efekty...

Plusy: zagęszcza; wydłuża; moje proste z natury rzęsy zaczęły samoistnie się podkręcać; cena; wydajność; aplikacja.

Minusy: jak większość odżywek, niestety, po odstawieniu trzeba przywitać się ze stanem pierwotnym rzęs; wykryłam małe zaczerwienienie tam, gdzie aplikowałam kosmetyk.

Używam tego produktu od: ohoho i jeszcze trochę.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić dreamcharlie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • FEG po prostu działa. Moje rzęsy są dłuższe, bardziej wywinięte i grubsze. Kiedy patrzę w górę, sięgają brwi, a kiedy w dół, po prostu są bardzo ładne Nie wywijają się w dziwne strony, są regularne. Nie mogę wypowiedzieć się co do przyciemnienia, bo regularnie farbuję je henną.

Plusy:
    - rzęsy dłuższe, grubsze, podkręcone
    - wygodny aplikator, mało upierdliwe nakładanie
    - duża wydajność
    - rosną regularnie i równomiernie
    - nie zauważyłam zwiększonego wypadania

Minusy
    - cena - chociaż ja kupiłam oba swoje opakowania na allegro/grouponie za odpowiednio 40 i 70zł
    - szczypie po dotknięciu pędzelka do okaUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: drugie w trakcie

PS Moja mama też używała tej odżywki i też osiągnęła wachlarz rzęs aż do brwi.

Chcesz pochwalić trzysta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam wieksze oczekiwania co do tak zachwalanej odżywki
  • Uzywam ten produkt od 3 miesicy. Nie tuszuję rzęs tylko 2x dziennie aplikuję na rzęsy oraz brwi. Brwi mam jak afrykański busz a na rzesach nic nie widać. szkoda że nie ma tu ile kto ma lat i w jakim przedziale wiekowym dane kosmetyki działają. Mi przy 37 słabo

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kicia0940 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Po przeczytaniu tylu zachwalających opinii chyba zaczęłam wymagać Bóg wie czego. Faktycznie czekałam na firankę pięknych długich rzęs.

Niestety tego efektu się nie doczekałam. Ale być może dlatego, że własnych naturalnych rzęs nie miałam wspaniałych: krótkie, proste i słabe;(

Ale odżywka na prawdę działa już po miesiącu! Rzęsy widocznie są mocniejsze, ciemniejsze, dłuższe i nie wypadają Za taką cenę warto!

Małe opakowanie ale baaaaaardzo wydajne! W dodatku fajny i wygodny pędzelek do aplikacji!

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka jaką miałam
  • Zawsze miałam krótkie rzęsy. Postanowiłam więc zrobić sobie mega spojrzenie w postaci sztucznych. Po ściągnięciu ich przeżyłam szok... wraz ze sztucznymi odpadły moje. Wtedy zakupiłam na allegro tę odżywkę. (była w promocji) i zdziałała cuda. Stosowałam tylko na noc. Rzęsy wzmocnione, wydłużone i nie wypadają.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić natalianab za czytelną i pomocną recenzję?