FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Powiększ FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 17,00 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Mirianka

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

• Totalny bubel
  • Zamówiłam odżywkę na Allegro i albo trafiłam na podróbkę albo w moim przypadku totalnie się nie sprawdziła... Stosowałam przez około pól roku, aż zniesmaczona brakiem efektów, wyrzuciłam ją. Zapłaciłam ok. 30-40zł... Odżywka na moje rzęsy działała jak woda (i miałam wrażenie, że w opakowaniu zamiast oryginalnej odżywki rzeczywiście jest wlana woda...). Poleciła mi ją koleżanka.

Używam tego produktu od: Używałam pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Uwaga na buble
  • Moja odżywka była kupiona w ulubionym renomowanym sklepie internetowym, który nigdy mnie nie zawiódł. Na opakowaniu znajdowały się wszystkie możliwe hologramy i inne cuda. W składzie co prawda nie było bimatoprostu, ale w opisie sklep zapewnił, że na 100% sie tam znajduje i to taki chwyt, żeby można było sprowadzać produkt w większej ilości.
    Niestety po 4 tygodniach męczarni (po aplikacji bolały mnie oczy i budziłam się opuchnięta) żadnego efektu nie zauważyłam. Pomyślałam, że być może nie działa na mnie ta magia, ale jakiś czas później skusiłam się na Long4lashes, który zadziałał...

Nie kupię już więcej tej odżywki, zbyt duże ryzyko trafienia bubla. Wole zapłacić więcej i mieć pewność, że nie kupiłam kota w worku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Chcesz pochwalić Narin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, tak!!!
  • Najlepsze cudeńko, jakiego używałam do rzęs!

Mam średnio długie, średnio jasne, proste jak drut i grube włoski, do których bez zalotki nie podchodź. Kupiłam z koleżanką na Allegro (uwaga na podróbki!) i używam sumiennie co wieczór od pierwszego dnia maja. Moje niepodatne na cokolwiek rzęsy stały się dłuższe od dobre 2-3mm, są jeszcze grubsze, ściemniały, a do tego... zaczęły się same podkręcać Jestem w szoku, że kosmetyk może zrobić coś takiego.

Polecam z czystym sumieniem, warto

Używam tego produktu od: 1 maja
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • działa
  • Rzęsy faktycznie urosły tak, jakbym je przedłużała albo miała sztuczne - wciąż używam jeden raz dzienie. Chcę jeszcze dłuśze. Jak osiągne efekt wow to może będę używać rzadziej.
    Trzeba aplikować tego odrobinkę i tylko tam gdzie są rzęsy. Mnie się regularnie zdarzało wyjeżdżać odrobinę przed oko - tam gdzie już rzęs nie ma nad okiem i mam tam... rzęsy. Wyrywam je pęsetą bo wyglądają idiotycznie. Uważajcie dziewczyny by nie wyjeżdżać z tym poza rzęsy bo urośnie wam meszek. Mam nadzieję, że te rzęsy które mi urosły tam gdzie ich nigdy nie było przez moją głupote i nakładanie preparatu za blisko mi wylecą. A jesli nie to trudno bęe wyrywać pęsetą. Teraz jestem mądrzejsza.
    Stosowalam też na brwi, ale nie ma efektu jednak to przez nieregularność. Będę dalej używała i jak zobaczę zagęszczenie brwi za 4 miesiące to napiszę. Na rzęsy w każdym razie działa rewelacyjnie.
    Trzeba uważać, by nie trafić na podróbę bo oryginał cięzko dostać. Cena jest niewygórowana jak na taki efekt. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych poza pieczeniem oczu gdy przypadkiem dostał mi się tam preparat - trzeba na to uważać.

=Edytuje: po dluższym czasie używania puchnąpowieki i mocno bolą oczy. Odstawiam to świństwo, będę stosować tylko na brwi. Szkoda oczu. Nie warto

Używam tego produktu od: od czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strata czasu i pieniędzy...
  • Odżywkę kupiłam na Allegro zachęcona pozytywnymi opiniami. Niby orginalna, niby z hologramem, ale efektów zero. Stosuję ponad miesiąc sumiennie co wieczór a rzęsy ani drgnęły.
    Ze smutkiem powiększam zatem grono dziewczyn fegoodpornych na które odżywka nie działa

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić beti86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Odżywkę kupiłam na allegro za ok 40 zł. Używam jej już dokładnie 3 tygodnie (codziennie wieczorem), czasami nawet dwa razy dziennie. U mnie efekt co najmniej dziwny. Rzęsy minimalnie podrosły, lecz podkreślam słowo minimalnie. Pojawił się jednak problem - na prawym są przerzedzone i tusz nie chce się ich trzymać - muszę się naprawdę napracować, aby wyszły w miarę ładnie. U mnie się nie sprawdził. Liczyłam na wiele więcej. Zaznaczam, że BARDZO podrażnia gałkę oczną, okropny ból jak wpadnie do oka.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić xx9asia4xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety to nie mój hit
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami na forum i z bólem muszę przyznać, że się zawiodłam bo nie było efektu WOW.
    Odżywka jest droga i za te pieniądze człowiek oczekuje efektu sztucznych rzęs :P a ta odżywka ani nie pomogła ani nie zaszkodziła...

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodłam się
  • Zakupiłam tę odżywkę kilka miesięcy temu na allegro za ok. 35 zł. Po kilkunastu dniach używania moje rzęsy były gęste, długie i same się podkręcały - koleżanki nie wierzyły, że to odżywka może tak działać i mówiły, że mam przedłużone rzęsy.
    Po skończeniu opakowania i po upływie kilku tygodni rzęsy zaczęły wypadać prawie jedna za drugą. I nie wiem czy przez to, że odżywka się skończyła a rzęsy się przyzwyczaiły, czy akurat przyszedł czas na wymianę rzęs. Ale na pewno kupię jeszcze raz bo takich rzęs nie miałam po rzadnej odżywce.

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best of the best of the best...
  • Działa!!!!
    I na tym powinna zakończyć sie recenzja tego produktu, jednak szkoda się nie rozpisywać, ponieważ tak rewelacyjnych kosmetyków nie jest za wiele.Chciałabym jednak nadmienić,że cena podana w opisie jest dalece wygórowana, gdyż za oryginalnego FEG'a płaci się max 60zł, przy czym przestrzegam przed podróbkami za 30zł na allegro, które są tylko zafoliowane w bublowatym opakowaniu a samo serum jest wodniste. Oryginał to pudełko, hologram i kilka dodatkowych szczegółów, o których można poczytać u wujka google.
    Na zakup serum namówiła mnie koleżanka, ktorej rzęsy z tygodnia na tydzień robiły się coraz dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Podeszłam do tego sceptycznie, bo przecież "co jej to mi nie musi". Zdziwiłam się kiedy już po tyg widać było efekty, a po 2 m-cach wszyscy pytali czy mam naturalne rzęsy. Podobnie u mojej siostry, której kupiłam feg'a i teraz wachluje rzęsami. Opakowanie wystarczy na pół roku codziennego używania. Ja stosuje również na brwi i efekt jest podobny-gęstnieją,ciemnieją i wyrastają szybciej tam gdzie chcemy. Podsumowując:

Zalety:
    - działa: wydłuża, pogrubia, zagęszcza, przyciemnia, przyspiesza wzrost rzęs
    - niska cena
    - wydajność
    - nie uczula

Wady:
    - jedna pseudo wada - dużo tanich podróbek które mogą zniechęcić do zakupu

Polecam!!!!!!

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić sokolowka za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia oczekiwania w 100%
  • Powiem krótko - odżywka działa w 100%, używam jej od ponad roku, obecnie 4 opakowanie, poleciłam przynajmniej 10 innym osobom, efekty u wszystkich dobre, acz dużo zależy od stanu wyjściowego rzęs.
    Moje sa naturalnie dość długie i gęste, ale po FEG są.. spektakularne! Nie ma prawie dnia żeby ktoś mnie nie zapytał czy mam sztuczne rzesy..
    Efekt pojawia się po ok. 2 misiącach stosowania, i utrzymuje cały czas, o ile nie robi się między opakowaniami przerw dłuższych niż 2tyg. Mnie nie uczuliła, mimo iż mam wrażliwe oczy i noszę szkła kontaktowe, czego nie mogę powiedzieć o Revitalash'u.
    Na Allegro z przesyłką płacę max 40zł.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4szt. po 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Kika78 za czytelną i pomocną recenzję?