FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Powiększ FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Zgłoszony przez Mirianka

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

• odżywka o silnym działaniu ubocznym
  • używałam odżywki do rzęs FEG, z której byłam zadowolona, dopóki zawarty w niej lek na jaskrę, nie spowodował u mnie skutków ubocznych - bóle głowy, zamglone widzenie, łzawienie przez całą dobę, bóle gałek ocznych, spuchnięte powieki :-( a rzęsy jakie były, takie pozostały, bez większych efektów. odstawiłam. miesiąc przerwy i zdecydowałam się na regenerum, bo nie zawiera niebezpiecznych składników.

drogie Panie - czytajcie skład kosmetyków. wiekszość znanych odżywek do rzęs zawiera lek na jaskrę, który niestety nie pozostaje obojętny dla organizmu. ja się o tym przekonałam boleśnie, bo zmiany, które wywołał FEG zostały ze mną na dłużej, zamiast pieknych rzęs...
    dodam, że kupiłam go normalnie, w sklepie, w pudełku. wydaje mi się, że musiał być oryginalny, bo kosztował około 2 stów.
    z pewnością długie i piękne rzęsy nie są warte bólu głowy i braku ostrości widzenia.

Używam tego produktu od: około 1,5miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić linkaewe za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa!
  • Jedno słowo: DZIAŁA!
    Jestem pod wrażeniem. Już po dwóch tygodniach zauważyłam różnicę. Rzęsy zaczęły się wyrównywać, wydłużyły się, pojawiły się nowe małe rzęski.
    Po miesięcu stosowania rzęsy wyraźnie się zagęściły i miałam wrażenie, że są mocniejsze, bardziej elastyczne. Po użyciu tuszu efekt wachlarza z rzęs naprawdę niesamowity

Co dla mnie dodatkowo ważne - nie podrażnia ani oczu ani powiek.

Aplkacja bardzo łatwa, bo będzelek jest cieniutki i można idealnie rozprowadzić preparat wzdłuż linii rzęs

Same plusy

Używam tego produktu od: rok z różną regularnością
    Ilość zużytych opakowań: trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić eriesa za czytelną i pomocną recenzję?
  • na prawdę działa!
  • ZACZNĘ OD POCZĄTKU

kupiłam odzywkę, bo słyszałam że mimo że jest tania to jest nie droga a akurat straciłam WSZYSTKIE SWOJE RZĘSY po przedłużaniu.. ;( byłam załamana..

i wiecie co? faktycznie, miałam wrażenie że widzę pierwsze efekty juz po tyggodniu ( nie wiem, czy to bardziej nie był mój naturalny wzrost rzęs)
    Stosowałam sobie tą odzywkę i widziaam jak pomału rzęsy SZLY W GÓRĘ.

Dopiero jakoś ok.6 tygodnia zauważyłam że rzęsy są dłuższe i to nawet o bardzo. Ale nie był to efekt wow!
    Mimo wszystko, jak maluję rzęsy są dłuuugie dłuugie ale... jest ich jakos mało!
    nie wiem czy kupię ja znów, bo brakuje mi tego efektu wow, ale

POLECAM WAM DZIEWCZYNY TĄ ODŻYWKĘ BO NA PRAWDĘ DZIAŁA!

Ilość zużytych opakowań: 1 Opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martachudzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne rzęsy!
  • Odżywke stosuję od 20 lutego. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 6 tygodniach codziennego stosowania. Rzęsy zaczęły się wydłużać pojedynczo, najpierw kilka w zewnętrzym kąciku prawego oka, po jakimś tygodniu pojawiły się w oku lewym. Mijał czas, a wewnętrzna i środkowa część oka nie robiła się imponująca. Pomyślałam, że taki efekt raczej mnie nie zadowala, ale miałam nadzieję, że coś się jeszcze poprawi... no i się poprawiło Rzęsy się wydłużyły i zagęściły na całym oku. Nadal dużo dłuższe mam w zewnętrznych kącikach, ale to akurat mi się bardzo podoba. Gdy pomaluję je tuszem efekt jest super. Kilka osób zdecydowanie zauważyło różnicę w wyglądzie moich rzęs.

W trakcie używania przez pierwsze kilka dni czułam, że bardzo wysusza moje oczy, co szybko minęło. Nad rzęsami pojawiła się natomiast ciemniejszy pasek, który mam nadal. Oczywiście trzeba uważać przy aplikacji, ponieważ gdy odżywka dostanie się do oka bardzo szczypie.

Serum zakupiłam na allegro za ponad 26 zł plus przesyłka. Teraz u tego sprzedawcy można ją nabyć za 20 zł, więc cena bardzo korzystna.

Nadal używam pierwszego opakowania, ale razem z koleżankami już zamówiłam drugie - widząc moje rzęsy, chciały ten sam efekt również u siebie

Zdecydowanie polecam spróbować. Zawsze miałam w miarę gęste rzęsy i tusz ładnie na nich wyglądał, ale chciałam, żeby były też dłuższe. Teraz są i gęste i długie

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maggie6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie czemu nie?
  • Po recenzji scrabble chyba dowiedziałam się, że kupiłam podróbkę cudownej odzywki (oceniłam to nie po wielkości opakowania, a po aplikatorze)
    Zapakowana była dokładnie tak jak na zdjęciu, ale cóż - ryzyko z kupnem przez allegro.
    Samą odżywkę kupiłam zachęcona przez koleżankę, która zapewniała, że uczyni ona cuda.
    Dodatkowo przeczytałam pozytywne opinie wizazystek, co dodatkowo zachęcało do kupna
    Powiem szczerze, że nigdy nie miałam jakiś problemów z rzęsami- zawsze były długie, ale brakowało mi w nich gęstości. Efekt, który by mnie uszczęśliwił to zagęszczenie tak by nie trzebavbyło malować rzęs.
    Ogólnie odżywkę kupiłam, aplikowałam zgodnie z instrukcjami, ale spektakularnego efektu po miesiącu jeszcze nie zauważyłam. Fakt faktem przy małej luce miedzy rzęsami jaką miałam wyrosły nowe rzęsy.
    Na ten moment nic poza tym nie zaobserwowałam. Spodziewałam się spektakularnej poprawy i odrobinę się rozczarowałam. Może to kwestia stosowania za krótko odżywki, albo kupienia nieświadomie podróbki, do czego doszłam po przeczytaniu recenzji scrabble...
    Może jeszcze czegoś się doczekam odnośnie zużywania tego opakowania. Następne oczywiście kupię i zwrócę większa uwagę na aplikator.
    Samo stosowanie dość proste - dziennie używam linera więc nie mam problemu z rysowaniem kreski.
    Konsystencja dość wodnista, ale do przeżycia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czyni cuda ale uważajcie.
  • Moja przygoda z FEG trwa już 7 miesięcy. Jest dosyć... wyboista ale postaram się żeby recenzja była szybka i konkretna.

FEG kupiłam w listopadzie 2013, naczytałam się o podróbkach ale i tak MUSIAŁAM sprawdzić na sobie
    No i się przekonałam.

Pierwsze opakowanie zdziałało cuda. Zawsze byłam zadowolona ze swoich rzęs, koleżanki nie raz je komplementowały ale marzyła mi się większa gęstość, długość tak abym nie miała potrzeby ich malowania.

Produkt kupiłam przez internet za 49 zł. Był w kartonowym opakowaniu (fotka na dole, FEG nr. 1 po lewej stronie).
    Pierwsze rezultaty zauważyłam po jakiś 3 tygodniach, po 5 byłam już wniebowzięta i wiedziałam, że kosmetyk działa.
    Aplikowałam je co wieczór, początkowo nie żałowałam produktu, "rysowałam " linię przy rzęsach nawet trzykrotnie. Chciałam aby rezultaty były szybsze i bardziej spektakularne. Zamiast tego wyrosło mi kilka rzęs ( dwie- trzy) odrobinę wyżej od reszty. Najgorsze, że nie rosły równolegle z innymi, zalotka ani tusz nie dawały sobie z tym rady więc musiałam je podciąć.
    Możecie mi uwierzyć, że takie sterczące rzęsy były bardzo irytujące.

Wracając do sedna. Stwierdziłam, że nie ma co kombinować i zaczęłam aplikować serum zgodnie z instrukcją, jedno pociągnięcie blisko linii rzęs raz dziennie, konkretnie wieczorem. Oczywiście serum nadal działało, rzęsy rosły dłuższe i gęstsze

Przyznam, że momentami wyglądałam dziwnie. Rzęsy które wypadały naturalnie "zastępowane" były sporo dłuższymi. Trochę trwało zanim pięknie się wyrównały i zagęściły ale na pewno było warto.

Po około 3 miesiącach kuracji stwierdziłam, że czas kupić kolejne opakowanie (chociaż w poprzednim jeszcze coś zostało). Kolejne znów kupiła przez internet.

Nie wiem co mnie podkusiło ale wybrałam (podobno oryginalne z obietnicą obecności "magicznego" składnika bimatoprostu w składzie) takie bez opakowania a jedynie zabezpieczone w folię . Kosztowało 45 zł.

Zamiast wykończyć poprzednie opakowanie zaczęłam stosować nowe. W ciągu 1,5 miesiąca upewniłam się, że nie jest to to samo serum albo ujmę to inaczej, upewniłam się, że zupełnie nie działa !
    Rzęsy które wypadały naturalnie odrastały naturalne. Bardzo szybko wróciły do normy, po 2 miesiącach miałam już tylko po kilka dłuższych rzęs.
    Odstawiłam "nowe" opakowanie i do dziś wykańczam pierwsze. Minęło już kilka tygodni, rzęsy znacznie podrosły, efekt "cudownego specyfiku" się powtórzył.

Zastanawiałam się jak je ocenić, chciałam dać mu 2,5 gwiazdki żeby było sprawiedliwie ale stwierdziłam, że nie mogę, bo nigdy w życiu, nic , żaden z kosmetyków nie zadziałał tak spektakularnie . FEG rzeczywiście działa, zależy tylko czy trafimy na właściwy.

Spójrzcie jeszcze na opakowania produktu, od razu widać różnice. Po lewej (mniejszy) to ten skuteczny, jest nawet różnica w wyglądzie aplikatorów...

1 fotka- przed
    2 fotka po 5-6 tygodniach
    3 różnica w opakowaniach
    4 różnica w pędzelkach

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ DZIAŁA
  • Kupiłam na allegro za jakieś 45 zł. Nie stosowałam nigdy odżywek na porost rzęs za 200 zł, ale FEG EYELASH ENHANCER jak za tą cenę jest Super, radzi sobie i za tą cenę mam ten sam efekt co koleżanka ze studiów która ma odżywkę za ponad 200 zł ! Efekt jest naprawdę widoczny. Stosuję od miesiąca, mam dłuższe i gęstsze rzęsy. Nakładam prawie codziennie na noc, aplikacja przypomina malowanie zwykłym czarnym eyelinerem więc nie jest trudna Czasami jak pędzel dotknie oka to trochę piecze, ale nie jest to jakiś wielki ból. POLECAM TEN PRODUKT

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

Chcesz pochwalić majeczka18pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Kupiłam ta odzywke zamiast Lilash ze wzgledu na oszczedności, ale jak przysłowie mówi chytry dwa razy traci. Swoją odżywke zakupiłam na allegro ale u sprawdzonego sprzedawcy mial sprzedanych ponad 100 odzywek i same pozytywne recenzje. Wracając do tego "cuda" stosowałam ja od połowy stycznia na początku rano i wieczorem pozniej raz dziennie na wieczór. Codziennie patrzyłam w lusterko czy nic mi nie urosło Ale złudne nadzieje ta odzywka nie zrobiła nic z moimi rzesami ani nie urosły ani nie zrobiły się gęstsze.Odżywka ma rzeczywiście konsystencji wody.Szkoda pieniedzy nastepną kupię znowu drogą ale sprawdzoną Lilasha.

Używam tego produktu od: stycznia 2014

Chcesz pochwalić martys36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nie, zero efektu
  • Witam
    Długo zwlekałam z wystawieniem opini tutaj ale ponieważ sama zawsze kieruje się tym forum kiedy chce zakupić kosmetyk podzele się moim doświadczeniem z tą odzywka.Odżywke stosowałam długo bo zurzyłam prawie całe opakowanie i był to czas 4miesiacy.Niestety dziennie wierzyłam,że zoabcze jaki kolwiek efekt ale niestety nic.Przez te 4 miesiace zapomniałam użyć jej tylko raz więc stosowałam ją naprawde rzetelnie.Nie wiem jak to jest z tymi podróbkami ale ja swoją kupiłam na allegro za czterdzieści pare zł i sądze,że trafiłam właśnie na podróbke.Odżywka była bardzo wodnista i w ogóle nie szczpypała w oczy(czytałam ,że inne dziewczyny tak).Nie polecam kupowania na allegro tych odżywek bo to spore ryzyko.Szkoda mi tylko tego czasy który zmarnowałam na stosowanie jej.Teraz testuje odżywke z oceanic long 4 lashes i napewno też wystawie opinie,mam nadzieje,że poztywną

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Chcesz pochwalić marika19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To ma być żart?
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu, postanowiłam że zakupię to cudo. Nie mam większych problemów z rzęsami, są ciemne, jest ich dość dużo, ale byłoby miło, gdyby były dłuższe. Producent obiecuje wiele, więc i moje oczekiwania były spore. Zawiodłam się na tym produkcie całkowicie. Używam od ponad trzech miesięcy i rezultatów brak. No może odrobinkę się zagęsciły i nie wypadają, ale taki efekt można uzyskać przy pomocy olejku rycynowego i wazeliny. Pieniądze wyrzucone w błoto. Pół gwiazdki za to, że nie podrażnił mi oczu.
    Podsumowując:
    - o efekcie WOW nie ma mowy, na pierwszy rzut oka nie widać żadnej różnicy, nikt nie pyta jakim cudem mam ładne rzęsy, ani nic z tych rzeczy
    - cena wygórowana
    - niewygodnie się go aplikuje, bo na pędzelek nabiera się bardzo mała ilość płynu, więc trochę trzeba się namachać
    - dostępność tragiczna- wyłącznie internet, w dodatku zawalony podróbkami, więc trzeba uważać

Jednym słowem: bubel.

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, ale jeszcze trochę zostało

Chcesz pochwalić ChicaGuapa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij