FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Powiększ FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Zgłoszony przez Mirianka

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

• The best of the best of the best...
  • Działa!!!!
    I na tym powinna zakończyć sie recenzja tego produktu, jednak szkoda się nie rozpisywać, ponieważ tak rewelacyjnych kosmetyków nie jest za wiele.Chciałabym jednak nadmienić,że cena podana w opisie jest dalece wygórowana, gdyż za oryginalnego FEG'a płaci się max 60zł, przy czym przestrzegam przed podróbkami za 30zł na allegro, które są tylko zafoliowane w bublowatym opakowaniu a samo serum jest wodniste. Oryginał to pudełko, hologram i kilka dodatkowych szczegółów, o których można poczytać u wujka google.
    Na zakup serum namówiła mnie koleżanka, ktorej rzęsy z tygodnia na tydzień robiły się coraz dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Podeszłam do tego sceptycznie, bo przecież "co jej to mi nie musi". Zdziwiłam się kiedy już po tyg widać było efekty, a po 2 m-cach wszyscy pytali czy mam naturalne rzęsy. Podobnie u mojej siostry, której kupiłam feg'a i teraz wachluje rzęsami. Opakowanie wystarczy na pół roku codziennego używania. Ja stosuje również na brwi i efekt jest podobny-gęstnieją,ciemnieją i wyrastają szybciej tam gdzie chcemy. Podsumowując:

Zalety:
    - działa: wydłuża, pogrubia, zagęszcza, przyciemnia, przyspiesza wzrost rzęs
    - niska cena
    - wydajność
    - nie uczula

Wady:
    - jedna pseudo wada - dużo tanich podróbek które mogą zniechęcić do zakupu

Polecam!!!!!!

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić sokolowka za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia oczekiwania w 100%
  • Powiem krótko - odżywka działa w 100%, używam jej od ponad roku, obecnie 4 opakowanie, poleciłam przynajmniej 10 innym osobom, efekty u wszystkich dobre, acz dużo zależy od stanu wyjściowego rzęs.
    Moje sa naturalnie dość długie i gęste, ale po FEG są.. spektakularne! Nie ma prawie dnia żeby ktoś mnie nie zapytał czy mam sztuczne rzesy..
    Efekt pojawia się po ok. 2 misiącach stosowania, i utrzymuje cały czas, o ile nie robi się między opakowaniami przerw dłuższych niż 2tyg. Mnie nie uczuliła, mimo iż mam wrażliwe oczy i noszę szkła kontaktowe, czego nie mogę powiedzieć o Revitalash'u.
    Na Allegro z przesyłką płacę max 40zł.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4szt. po 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Kika78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziala. Na 100%.
  • Wnerwiaja mnie recenzje Pan, ktore twierdza ze po uzyciu tej odzywki mialy przez miesiac bolesnosc galek ocznych, pieczenie, czekam kiedy niektore z nich napisza ze stracily wzrok i przestaly miesiaczkowac, a wszystko to przez serum zawierajace bimatoprost, skladnik ktory od lat, ze 100% powodzeniem powoduje wzrost rzes poprzez dzialanie na cebulki rzes.
    Tak, sporadycznie moze pojawic sie uczulenie u tych z Was ktore maja super wrazliwe oczy, ale super wrazliwe oczy jest w stanie podraznic wszystko wlacznie z ciepla filtrowana woda do przemywania oczu.
    Co za bzdury niektore z Was pisza, ze kupily ten produkt za cytuje "dwie stowy". Nie wiem u kogo i gdzie ten produkt kosztuje dwie stowy, od momentu wprowadzenia do sprzedazy nie kosztowal inaczej niz w granicach rekomendowanej przez producenta ceny, 28 zlotych.
    Produkt dziala.
    A jesli w Twoim przypadku nie dziala, to znaczy ze nie uzywasz go wedlug info na ulotce.
    Skladniki typu wyciag z lipy czy pokrzywy moze miec kwestionowane dzialanie placebo, ale skladnik przetestowany na populacji setek tysiecy ludzi na calym swiecie, bimatoprost, nagle przestal dzialac i rownie nagle zaczal powodowac brak widzenia.
    Co za bzdury.
    Jak cie oczy pieka, to odstaw, a nie pisz ze od miesiaca widzisz za mgla ale nadal ciapiesz produktem powieki i wypisujesz glupoty w polu recenzji produktu.
    Niektore Panie, mam wrazenie, pisza recenzje bo nie maja z kim pogadac i tworza mity na temat zwiazku chemicznego, z ktorego reszta swiata, wlacznie z gwiazdami kina, jest zadowolona.
    Latisse i inne produkty zawierajace bimatoprost sa sygnowane i uzywane przez znane Hollywoodzkie aktorki.
    Nie zastanawia Was dlaczego zadna z nich do tej pory nie pozwala do sadu zadnego producenta serum do rzes zawierajacego bimatoprost???

FEG dziala i tyle.
    Na 100%.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Delicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie
  • Cena dla mnie odstarszająca, ale tak na prawdę to nie wiem do końca ile ona kosztuje, bo otrzymałam tą odżywkę w prezencie. Rzęsy mam nie najgorsze, takie zwykłe, normalne, nie za krótkie, nie za rzadkie. Ale skoro już miałam w posiadaniu taki kosmetyk nie zawahałam się go użyć

I tyle w zasadzie.... Używam od 3 miesięcy (no może nie regularnie, choć staram się) i jak do tej pory nie zauważyłam ani wydłużenia, ani większej ilości moich rzęs. Jakie były takie są.

Także dla mnie to zupełnie zbyteczny produkt....

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić aramara za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Produkt stosowałam w lecie, zachęcona pozytywnymi opiniami. Wcześniej używałam odżywki firmy Oceanic Long4Lashes, z której byłam bardzo zadowolona. Niestety, serum FEG bardzo mnie rozczarowało. Rzęsy były długie, ale poza tym kosmetyk ma więcej wad:
    - bardzo podrażnia oczy, efekt pieczenia po chwili znika, ale na początku ... koszar!
    - wodnista konsystencja, a co za tym idzie: słaba wydajność,no i migrowanie do spojówek oka
    - brak zagęszczenia czy wzmocnienia rzęs, jak wspomniałam, odżywka tylko wydłuża
    - cena: w hurtowni zapłaciłam za nią 69 zł. Można kupić coś tańszego i bardziej skutecznego...
    Jedna gwiazdka tylko za efekt wydłużenia rzęs ...

Używam tego produktu od: lipiec 2014

Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula!
  • Przede wszystkim witam wszystkich użytkowników forum, bo właśnie, po kilku tygodniowym śledzeniu recenzji, zdecydowałam się zarejestrować i powtącać swoje 3 grosze .

Rzeczona odżywka sprawdziła się w moim przypadku głównie jako świetny środek...uczulający , dlatego z całą pewnością nie kupię jej ponownie.

Zdecydowałam się na zakup tańszego odpowiednika Revitalash (tak myślałam) i w zasadzie chodziło mi o zachowanie efektu uzyskanego dzięki Revital tańszym kosztem. To zadanie odżywka w zasadzie spełniła. W zasadzie, bo rzęsy mam w miarę długie (dłuższe niż swoje), jednak nie tak SPEKTAKULARNIE długie i w ogóle nie podkręcone jak po Revitalu. Na gęstość natomiast nie wpłynęła w żadnym stopniu. Dodam, że odżwykę kupiłam po ok. 3 miesiącach przerwy od ostatniej aplikacji Revitalashu.

Rezultaty w moim przypadku mogą jednak być niemiarodajne, bo odżywki używałam w następujący sposób:

- 5 dni i przerwa ze względu na stan górnej powieki (czerwona, opuchnięta, oko wyglądające na tyle niekorzystnie, że rzęsy przestają mieć znaczenie
    - po przerwie 5 - 7 dniowej reaktywacja
    - efekt identyczny ale jakby bardziej umiarkowany
    - więc znowu przerwa
    - i trzecia (ostatnia szansa), po której zdecydowałam się na zakup Relash.

Odżywkę zakupiłam na grouponie albo gruperze.

Co jeszcze zwróciło moją uwagę, to stosunkowo mała wydajność w porównaniu do Revitalash.

Zobaczymy, jak poradzi sobie Relash.

Używam tego produktu od: 1,5
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

***

Edytuję tę recenzję, bo po zaprzestaniu stosowania odżywki do rzęs, zaczęłam ją używać do brwi. I tutaj śmiało mogę ją polecić

- nie uczula ( w tej okolicy skóra nie jest tak wrażliwa)
    - działa:

* w ciągu miesiąca wypełniła mi ubytki brwiowe (pozostałości po znacznym przerzedzeniu się brwi w wyniku niedoczynności tarczycy)
    * przyciemniła brwi
    * włoski są twarde i sztywne, co w połączeniu z użyciem trymera oraz taniego zestawu do stylizacji brwi Essence wreszcie dało mi wymarzone brwi!
    * cena jest bardzo przystępna (zapłaciłam za nią ok. 35 zł) w porównaniu z ponoć cudownym (nie wypróbowywałam) Long Lashes Oceanic, który koszuje 80 zł

- jednak jest mało wydajna; stosowanie na rzęsy według powyższego schematu i 1 miesiąc stosowania na brwi i odżywka się skończyła

Chcesz pochwalić Zyta_Flores za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna
  • Używa od kilku tygodni, zdecydowanie zauważyłam poprawę kondycji swoich rzęs: dłuższe i więcej! Były osłabione po zagęszczaniu, postanowiłam więc je wzmocnić. Przypadkowo usłyszałam o właściwościach tego specyfiku, ale cena (19 zł) nie budziła większych nadziei na cud.
    Ale...
    Nie ma potrzeby wydawać 300 zł na super odżywki, bo FEG doskonale się sprawdził. Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe 3 ml

Chcesz pochwalić TheEyesWideShut za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Długo zastanawiałam się czy napisać recenzję tego produktu. Przez długi czas byłam przekonana, ze mam podrobe, bo mój egzemplarz kosztował tylko 28zł (na allegro) i przez prawie dwa miesiące nie było różnicy.Spektakularne efekty zauważyłam dopiero dwa tygodnie temu. Stosuje ją 13tygodni. Rzęsy są sporo dłuższe, ciemniejsze, mniej wypadają. W polaczeniu z tuszem daje efekt sztucznych rzęs. Nie jest to mój wymysł, od dobrych kilku dni słyszę komplementy na ich temat, kilka koleżanek pytalo czy przedłużalam rzesy. 1:1.

Używam tego produktu od: 13 tyg

Chcesz pochwalić domcisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Zdecydowanie polecam! Kupiłam odżywkę na allegro za ok. 50 zł. Co do efektu to rzęsy są widocznie dłuższe i gęstsze. Co prawda rosły nierówno, ale teraz, po pół roku stosowania są mega długie. Jak je wytuszuję, ludzie pytają mnie czy nie mam doczepianych rzęs. Poleciłam ją już kilkunastu osobom, które pytały mnie o moje rzęsy. Co do ich przyciemnienia to takiego efektu nie zauważyłam, jednak mimo to, jestem niesamowicie zadowolona z tej odżywki. Jak widać nie trzeba wydawać kilku stów żeby mieć piękne długie rzęsy. Pomimo tego, że odżywka jest malutka, starczyła mi na ponad 4 miesiące codziennego stosowania. Zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić naajna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mały efekt
  • Odżywkę kupiłam na allegro za ok 60 zł i sama nie wiem czy była oryginalna czy nie. Sprzedawca zapewniał, że tak. Po 4 miesiącach stosowania były małe efekty tzn. rzesy trochę się wydłużyły i zrobiły się ciemniejsze., ciemniejszy pasek na powiece wzdłuż lini rzęs też. Efekt taki utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas po odstawieniu.
    Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam, ale też mnie nie zachwyciła. Jest bardzo wydajna, jedno opakowanie wystarczyło na 4 miesiące

Używam tego produktu od: 4 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iga506 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij