Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Nie jest warta zachodu
  • Maski Kallos kupuję od dobrych kilku lat, ogólnie jestem zadowolona ze wszystkich, wyjątkiem jest SILK. Nie wiem co skłoniło mnie do jej kupna, chyba soczyście różowe opakowanie i obietnica wygładzenia włosów, którą można między bajki włożyć
    Plusy:
    -Cena- 10 PLN za taką pojemność jest absolutną rewelacją,
    -Kolor opakowania- zwyczajnie podoba mi się ten jaskrawy słoik
    ... i to by było na tyle zalet...
    Minusy:
    -Maska strasznie śmierdzi- mam wrażenie, że ta chemiczna woń wrzera się we włosy i niestety utrzymuje się na nich przez dwa dni...
    -Nie zauważyłam jakiegokolwiek wygładzenia,
    -Preparat przyspiesza przetłuszczanie się włosów, natomiast końcówki stają się masakrycznie wysuszone i puszą się jak jasna cholera- ogólnie wyglądają jak sucha miotła;/
    -Po użyciu tego kosmetyku moje włosy dodatkowo robią się sztywne, jakby oblepione lakierem- efekt tragiczny.
    Podsumowanie:
    Polecam wszystkie maski Kallos oprócz tego ustrojstwa, zniszczone włosy (od ucha w dół) po użyciu tego specyfiku są przesuszone, a końcówki napuszone, natomiast na zdrowych partiach (od czubka głowy do ucha) powoduje przetłuszczanie.
    Maska nie jest warta uwagi.

Używam tego produktu od: Kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • przetłuszcza włosy
  • Identycznie jak inne maski Kallosa - wygładza i nawilża. Jednak zauważyłam, że po niej moje włosy szybciej się przetłuszczają także polecam do sporadycznego użytku dla włosów bardzo suchych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • To moja pierwsza maska tej firmy.
    Na początku byłam zachwycona,z biegiem czasu zachwyt maleje.
    +Wygładza włosy
    + włosy stają się miekkie,pięknie błyszczą
    + poprawia kondycje włosów
    + włosy można łatwiej rozczesać
    +Cena
    +- jest mega wydajna. Dla jednych to plus ale używam tej maski od kilku miesięcy i zużyłam nie całą połowę opakowania. Zaczeła mi sie nudzić
    - nie poręczne opakowanie
    - trochę chemiczny zapach
    - lubi przeciążyć włosy kiedy przesadzi się z dawkowaniem
    - chyba używałam jej zbyt często bo po jakimś czasie włosy zaczęły się puszyć. Po ograniczeniu do 2 razy w tygodniu wszystko wróciło do normy

Ogólnie polecam. A raczej już jej nie kupię,wybiorę inna maskę kallosa w mniejszym opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Dla moich włosów ta maska jest świetna!
    Są błyszczące, lejące i ładnie się układają. Maska ich nie przeciąża i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie a miałam z tym poważny problem.
    Duża pojemność w świetnej cenie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kasiatoya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłam wybrać inną
  • Miałam już dwie maski kallosa i były to strzały w 10, ta trzecia okazała się pudłem.
    \nMinusy:
    \n-Zapach (nie lubię go od samego początku, dziwny, jak dla mnie nie przyjemny)
    \n-Włosu ciężko się po niej rozczesują
    \n-Nie wygładza
    \n-Nie nawilża
    \n-Nie odżywia
    \n-Nie nadaje połysku
    \n-Obciąża (używam jej rzadziej niż poprzednie maski tego producenta, ponieważ bardzo obciąża moje włosy)
    \n
    \nMam wrażenie, że odkąd używam tej maski moje włosy są w gorszym stanie.
    \nPlusy:
    \n-Dla kogoś może to być duże opakowanie

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • + cena
    + pojemność
    + zapach
    + wydajność

- skład (alkohol)
    - z kręconych włosów po użyciu robi się siano

zużyję do końca i spróbuję czegoś innego z tej firmy, zasługuje na drugą szansę

Ilość zużytych opakowań: połowa litrowego

Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie...ale chyba jednak na nie
  • Włosy po niej się puszą, są miękkie, ale miewałam już miększe po innych produktach Kallos, więc zdecydowanie jak mam wybór następnym razem wybiorę inną. Zapach trochę zbyt upierdliwy i gryzący w nos, za bardzo słodki.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić czarny_susel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować...
  • Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach określiłabym jako kosmetyczno-oliwkowy, sztuczny, a do tego nieprzyjemny. Jednakże efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Maska odczuwalnie zmiękcza i wygładza włosy, a także nadaje im lekkości i blasku. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 275 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale bez szału
  • Fajna maska, ale nie powaliła mnie. Szczerze mówiąc kupiłam ją chyba ze względu na piękne opakowanie

+ Przyjemna konsystencja, wg mnie dobrze się ją nakłada
    + Efekt wygładzenia zauważyłam, aczkolwiek używałam masek dających lepsze efekty (np. bardzo chwalona na KWC odżywka Crema al Latte)

- Zapach - niestety duży minus. Jest dość nieprzyjemny i chemiczny.

Chcesz pochwalić MrsMiaWallace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Zużyłam już kilka małych opakowań tejże maski/odżywki i byłam bardzo zadowolona. Moje włosy preferują silikony, jedwab, i bez tego mam trudne do rozczesania siano, w dodatku nie wygładzone i falujące się w różnych nieplanowanych miejscach .

Ostatnio zakupiłam pierwszy raz duże opakowanie iiii... to jest chyba coś innego. Ma zupełnie inny zapach, tzn. mała odżywka miała zapach dość intensywnie słodki, duża natomiast tylko taki lekki 'kosmetyczny'. Niestety nie mam małego opakowania, żeby porównać skład, ale wydaje mi się, że jest jakoś inaczej... I czy aby na pewno mogę stosować ją 2-3 razy w tygodniu tak jak małą? Bo na dużej nic nie jest napisane :/

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić amigdalinka za czytelną i pomocną recenzję?