Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• Niska cena, świetna jakość!
  • +wydajność
    +konsystencja
    +cena
    +pojemność

Minusów nie zauważyłam

Moje włosy są po tej masce przyjemne w dotyku, gładkie, lśniące i pięknie pachną
    Musze też dodać że nie mam zbyt wymagających włosów, ale u mnie sprawdza się świetnie! Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kallosy
  • kocham kallosy

genialna maska do włoisów kocham wszystkie kallosy

Zalety:
    - nadaje miękkość i połysk włosom
    - odżywienie włosów
    - łatwość rozczesywania włosów
    - włosy się nie puszą
    - wydajność
    - niska cena

Warta wypróbowania

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: ze sto xd

Chcesz pochwalić Kaaroollinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie
  • Na samą myśl o niej aż się wzdrygam. Dostałam ją w prezencie. Zaczęłam używać i co? I NIC! Śmierdząca i beznadziejna. Włosy po niej ani nie stały się miękkie, ani elastyczne, a wręcz sianowate. Używałam z pół roku, po czym "puściłam ją dalej w obieg". I te litrowe opakowanie- zdecydowanie za duże.

Chcesz pochwalić claudiaimportant88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z ulubionych od Kallosa
  • Mam suche i rozjaśnione włosy ze skłonnością do puszenia się.

Do tej pory maskę Silk omijałam szerokim łukiem, bo sprzedawczyni w Hebe powiedziała mi, że może ona obciążać włosy. Jednak pewnego dnia miałam ochotę wypróbować kolejną maskę od Kallosa, więc kupiłam ten produkt i się nie zawiodłam.

Według mnie jest to jedna z najlepszych masek od Kallosa, ponieważ jak żadna do tej pory wypróbowana przeze mnie(Keratin, Algea, Argan, Latte, Vanilla czy Chocolate) tak dobrze jak ta nie wygładziła moich włosów.

I okazało się, że to nie prawda, że obciąża włosy. U mnie nie było z tym problemu. Poza tym ta maska bardzo ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że włosy są miękkie, sypkie i wyglądają zdrowo. Nie puszą się i nie elektryzują.

Do tego wszystkie maska Silk jest jedną z najtańszych odżywek Kallos, bo kosztuje chyba coś koło 10 zł i ma standardowo 1 l, a to dla mnie wielki plus, bo ja zużywam ogromne ilości masek i odżywek do włosów.

Polecam!! Ja będę z chęcią do niej wracać

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedwab nie dla mnie
  • Testuję po kolei wszystkie maski Kallos, a więc przyszedł czas i na tę. Tym razem się zawiodłam. Nie poprawiła w żaden sposób kondycji moich włosów, na szczęście nie zrobiła im żadnej krzywdy. Właściwie jedyną zaletą jest ułatwienie rozczesania kosmyków po umyciu. Zapach jest nieprzyjemny, ale do wytrzymania. Aktualnie mieszam tę maskę z odżywką Garniera Awokado i masło karite, wtedy widać przynajmniej jakieś efekty.
    Moje włosy zdecydowanie nie lubią się z jedwabiem, a ta maska jest na to kolejnym dowodem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Nie jest warta zachodu
  • Maski Kallos kupuję od dobrych kilku lat, ogólnie jestem zadowolona ze wszystkich, wyjątkiem jest SILK. Nie wiem co skłoniło mnie do jej kupna, chyba soczyście różowe opakowanie i obietnica wygładzenia włosów, którą można między bajki włożyć
    Plusy:
    -Cena- 10 PLN za taką pojemność jest absolutną rewelacją,
    -Kolor opakowania- zwyczajnie podoba mi się ten jaskrawy słoik
    ... i to by było na tyle zalet...
    Minusy:
    -Maska strasznie śmierdzi- mam wrażenie, że ta chemiczna woń wrzera się we włosy i niestety utrzymuje się na nich przez dwa dni...
    -Nie zauważyłam jakiegokolwiek wygładzenia,
    -Preparat przyspiesza przetłuszczanie się włosów, natomiast końcówki stają się masakrycznie wysuszone i puszą się jak jasna cholera- ogólnie wyglądają jak sucha miotła;/
    -Po użyciu tego kosmetyku moje włosy dodatkowo robią się sztywne, jakby oblepione lakierem- efekt tragiczny.
    Podsumowanie:
    Polecam wszystkie maski Kallos oprócz tego ustrojstwa, zniszczone włosy (od ucha w dół) po użyciu tego specyfiku są przesuszone, a końcówki napuszone, natomiast na zdrowych partiach (od czubka głowy do ucha) powoduje przetłuszczanie.
    Maska nie jest warta uwagi.

Używam tego produktu od: Kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • przetłuszcza włosy
  • Identycznie jak inne maski Kallosa - wygładza i nawilża. Jednak zauważyłam, że po niej moje włosy szybciej się przetłuszczają także polecam do sporadycznego użytku dla włosów bardzo suchych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • To moja pierwsza maska tej firmy.
    Na początku byłam zachwycona,z biegiem czasu zachwyt maleje.
    +Wygładza włosy
    + włosy stają się miekkie,pięknie błyszczą
    + poprawia kondycje włosów
    + włosy można łatwiej rozczesać
    +Cena
    +- jest mega wydajna. Dla jednych to plus ale używam tej maski od kilku miesięcy i zużyłam nie całą połowę opakowania. Zaczeła mi sie nudzić
    - nie poręczne opakowanie
    - trochę chemiczny zapach
    - lubi przeciążyć włosy kiedy przesadzi się z dawkowaniem
    - chyba używałam jej zbyt często bo po jakimś czasie włosy zaczęły się puszyć. Po ograniczeniu do 2 razy w tygodniu wszystko wróciło do normy

Ogólnie polecam. A raczej już jej nie kupię,wybiorę inna maskę kallosa w mniejszym opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Dla moich włosów ta maska jest świetna!
    Są błyszczące, lejące i ładnie się układają. Maska ich nie przeciąża i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie a miałam z tym poważny problem.
    Duża pojemność w świetnej cenie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiatoya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłam wybrać inną
  • Miałam już dwie maski kallosa i były to strzały w 10, ta trzecia okazała się pudłem.
    \nMinusy:
    \n-Zapach (nie lubię go od samego początku, dziwny, jak dla mnie nie przyjemny)
    \n-Włosu ciężko się po niej rozczesują
    \n-Nie wygładza
    \n-Nie nawilża
    \n-Nie odżywia
    \n-Nie nadaje połysku
    \n-Obciąża (używam jej rzadziej niż poprzednie maski tego producenta, ponieważ bardzo obciąża moje włosy)
    \n
    \nMam wrażenie, że odkąd używam tej maski moje włosy są w gorszym stanie.
    \nPlusy:
    \n-Dla kogoś może to być duże opakowanie

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?