Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• Hm...
  • Ciężko ją ocenić.
    + wydajność
    + cena (13 zł za litr? aż śmieszne)
    + dostępność
    + konsystencja białego budyniu, gęsta
    + zapach ♥ (niby chemiczny, ale szczerze mówiąc bardzo mi się podoba)
    +/- opakowanie. niby wygodne, ale masywne i czasem trudno się otwiera. jest ładne
    +/- produkt chyba przeciąża moje włosy, nawet nakładany jako odżywka sprawia, że moje włosy wypadają... ale są lśniące, ładne w dotyku i łatwiej się rozczesują.
    Może wypróbuje inny rodzaj.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby ok ale...
  • tyle kolorowych kallosów a życie takie krótkie
    keratin była świetna ale stwierdziłam, że muszę spróbować wszystkich i na drugi ogień poszła silk. no cóż, kiepsko wypadła

+powiedzmy, że tafla z włosów się robi (po godzince trzymania)
    +w miarę milutkie po
    +wydajna (chociaż nie wiem czy to plusik.. )

-za bardzo obciąża, a trzymana za krótko mało co robi
    -zapach ujdzie w tłumie

no cóż, biovax to to nie jest, za słabiutka na moje traktowane rozjaśniaczem włoski

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić elomilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra odżywka
  • Moim hitem z masek Kallosa jest ta z keratyna ale skusiłam się i na tą aby przetestować.

Jest fajna i w sumie nie odbiega zbytnio od tamtej i używanie ich zamiennie daje naprawdę fajne efekty

Włosy są po niej wygładzone i łatwiej się rozczesują, jest mega wydajna - chyba jak wszystkie maski tej firmy. Nie przetłuszcza włosów, dobrze się spłukuje, ładnie pachnie, kosztuje grosze, ma ładne opakowanie.

Jest dość gęsta i dzięki temu nie spływa po włosach.

Polecam wypróbować - super maski w super pojemności za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona.
  • Do tej pory używałam maski latte, którą uwielbiałam oraz z keratyną, która totalnie mi nie odpowiadała.

Chciałam przetestować kolejną, więc wybrałam maskę z jedwabiem. I jestem w pełni zadowolona z rezultatów. Tak jak obiecuje producent, włosy są błyszczące, bardzo łatwo się je rozczesuje po umyciu, są miękkie w dotyku. Dodatkowo maska bardzo ładnie pachnie, jest to zapach typowo perfumowany, ale podoba mi się.

Nie zauważyłam by maska obciążała moje włosy lub by szybciej się po niej przetłuszczały. Polecam!

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz wygładzania włosów
  • Cóż jako że jestem posiadaczką kręconych kudełków największym moim problemem jest przesuszenie włosów- siano! Kallosy zawsze mnie do siebie przekonywały nie mniej używałam oprócz tej jeszcze tylko latte i algową (nawiasem mówiąć bubel jakich mało). Tą dostałam w prezencie i użyłam bez większego przekonania gdyż nasłuchałam się opinii nie pochlebnych wiele. Za pierwszym razem szału nie było ale włosy były miękkie w dotyku. Nauczona że ta moja szopa bywa oporna postanowiłam użyc po raz kolejny i kolejny... Po około 3-4 użyciach przeżyłam szok. NIe nakładając na włosy nic ponadto zobaczyłam w lusterku istne cudeńko... Włosy były pięknie nawilżone, wyglądały na zdrowe i odżywione i ten skręt loczków! Panie! Jak z obrazka! Bez pianek i innych dupereli! Włosy dotykałam niemal non stop bo były takie mięciuteńkie Niestety jakby to było jakbym nie przesadziła. Myjąc włosy co drugi dzień i tą maske nakładałam co drugi dzień... efekt wiadomy... oklapnięte... Wróciłam do nakładania jej 1-2razy w tygodniu i było super.
    Podusmowując
    Plusy:
    -super miękkie włosy
    -nawilżone
    -wyglądają bardzo zdrowo
    -podkreśla kręcone włosy
    -cena!
    -łatwa w nałozeniu, dobra konsystencja
    -przyjemny zapach
    -wydajny
    Minusy:
    -przy bardzo częstym stosowaniu obciąża włosy

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania litrowe

Chcesz pochwalić Pula9339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena, świetna jakość!
  • +wydajność
    +konsystencja
    +cena
    +pojemność

Minusów nie zauważyłam

Moje włosy są po tej masce przyjemne w dotyku, gładkie, lśniące i pięknie pachną
    Musze też dodać że nie mam zbyt wymagających włosów, ale u mnie sprawdza się świetnie! Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kallosy
  • kocham kallosy

genialna maska do włoisów kocham wszystkie kallosy

Zalety:
    - nadaje miękkość i połysk włosom
    - odżywienie włosów
    - łatwość rozczesywania włosów
    - włosy się nie puszą
    - wydajność
    - niska cena

Warta wypróbowania

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: ze sto xd

Chcesz pochwalić Kaaroollinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie
  • Na samą myśl o niej aż się wzdrygam. Dostałam ją w prezencie. Zaczęłam używać i co? I NIC! Śmierdząca i beznadziejna. Włosy po niej ani nie stały się miękkie, ani elastyczne, a wręcz sianowate. Używałam z pół roku, po czym "puściłam ją dalej w obieg". I te litrowe opakowanie- zdecydowanie za duże.

Chcesz pochwalić claudiaimportant88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z ulubionych od Kallosa
  • Mam suche i rozjaśnione włosy ze skłonnością do puszenia się.

Do tej pory maskę Silk omijałam szerokim łukiem, bo sprzedawczyni w Hebe powiedziała mi, że może ona obciążać włosy. Jednak pewnego dnia miałam ochotę wypróbować kolejną maskę od Kallosa, więc kupiłam ten produkt i się nie zawiodłam.

Według mnie jest to jedna z najlepszych masek od Kallosa, ponieważ jak żadna do tej pory wypróbowana przeze mnie(Keratin, Algea, Argan, Latte, Vanilla czy Chocolate) tak dobrze jak ta nie wygładziła moich włosów.

I okazało się, że to nie prawda, że obciąża włosy. U mnie nie było z tym problemu. Poza tym ta maska bardzo ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że włosy są miękkie, sypkie i wyglądają zdrowo. Nie puszą się i nie elektryzują.

Do tego wszystkie maska Silk jest jedną z najtańszych odżywek Kallos, bo kosztuje chyba coś koło 10 zł i ma standardowo 1 l, a to dla mnie wielki plus, bo ja zużywam ogromne ilości masek i odżywek do włosów.

Polecam!! Ja będę z chęcią do niej wracać

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedwab nie dla mnie
  • Testuję po kolei wszystkie maski Kallos, a więc przyszedł czas i na tę. Tym razem się zawiodłam. Nie poprawiła w żaden sposób kondycji moich włosów, na szczęście nie zrobiła im żadnej krzywdy. Właściwie jedyną zaletą jest ułatwienie rozczesania kosmyków po umyciu. Zapach jest nieprzyjemny, ale do wytrzymania. Aktualnie mieszam tę maskę z odżywką Garniera Awokado i masło karite, wtedy widać przynajmniej jakieś efekty.
    Moje włosy zdecydowanie nie lubią się z jedwabiem, a ta maska jest na to kolejnym dowodem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?