Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• taki sobie
  • + cena
    + pojemność
    + zapach
    + wydajność

- skład (alkohol)
    - z kręconych włosów po użyciu robi się siano

zużyję do końca i spróbuję czegoś innego z tej firmy, zasługuje na drugą szansę

Ilość zużytych opakowań: połowa litrowego

Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie...ale chyba jednak na nie
  • Włosy po niej się puszą, są miękkie, ale miewałam już miększe po innych produktach Kallos, więc zdecydowanie jak mam wybór następnym razem wybiorę inną. Zapach trochę zbyt upierdliwy i gryzący w nos, za bardzo słodki.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić czarny_susel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować...
  • Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach określiłabym jako kosmetyczno-oliwkowy, sztuczny, a do tego nieprzyjemny. Jednakże efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Maska odczuwalnie zmiękcza i wygładza włosy, a także nadaje im lekkości i blasku. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: 2015 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 275 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale bez szału
  • Fajna maska, ale nie powaliła mnie. Szczerze mówiąc kupiłam ją chyba ze względu na piękne opakowanie

+ Przyjemna konsystencja, wg mnie dobrze się ją nakłada
    + Efekt wygładzenia zauważyłam, aczkolwiek używałam masek dających lepsze efekty (np. bardzo chwalona na KWC odżywka Crema al Latte)

- Zapach - niestety duży minus. Jest dość nieprzyjemny i chemiczny.

Chcesz pochwalić MrsMiaWallace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Zużyłam już kilka małych opakowań tejże maski/odżywki i byłam bardzo zadowolona. Moje włosy preferują silikony, jedwab, i bez tego mam trudne do rozczesania siano, w dodatku nie wygładzone i falujące się w różnych nieplanowanych miejscach .

Ostatnio zakupiłam pierwszy raz duże opakowanie iiii... to jest chyba coś innego. Ma zupełnie inny zapach, tzn. mała odżywka miała zapach dość intensywnie słodki, duża natomiast tylko taki lekki 'kosmetyczny'. Niestety nie mam małego opakowania, żeby porównać skład, ale wydaje mi się, że jest jakoś inaczej... I czy aby na pewno mogę stosować ją 2-3 razy w tygodniu tak jak małą? Bo na dużej nic nie jest napisane :/

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić amigdalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OGÓLNIE DOBRA - ALE BEZ SZAŁU
  • Miałam kilka masek z Kallosa i ta nie jest moją ulubioną, która porwała mnie zarówno zapachem, konsystencją i działaniem.

Zalety:
    - tania
    - poreczne opakowanie
    - włosy dobrze się po niej rozczesują
    - włosy miekkie w dotyku

Wady:
    - nie odpowiada mi konsystencja (przypomina klej w sztyfcie ale nieco żadszy - ciagnie się, przy próbie nałozenia na włosy spływają cząsteczki i cięzko ja wmasować we włosy)

Zdecydowanie byłaby lepsza gdyby jej konsystencja była bardziej kremowa poniewaz stawiam tez na łatwośc uzycia.

Ale ogólnie maska godna polecenia.

Nie kupie jej drugi raz tylko dlatego że kallos ma lesze maski - ale gdyby nie tamte maski kupowałabym ta zdecydowanie.

Używam tego produktu od: 3mc

Chcesz pochwalić MYCHA895 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita maska
  • Moje wlosy: bardzo dlugie, krecone, podatne na niszczenie sie, niefarbowane.

* Juz od jakiegos czasu testuje kosmetyki KALLOS i jestem nimi naprawde mile zaskoczona… Calkiem dobra jakos i baaaardzo niska cena!

*Te maske uzywam 2/3 razy w tygodniu, robie kompres albo pozostawiam ja na umytych, rozpuszczonych wlosach ok. 15 minut. Odkad ja uzywam (zaczelam zarazpo wizycie u fryzjera ) moje wlosy sa w znacznie lepszej kondycji! Sa wyraznie nawilzone, maska pozostawia na nich jakby ochronny filtr. Juz widze, ze Uzywanie jej na pewno pozwoli mi na pozniejsza wizyte w salonie, aby pozbyc sie zniszczonych koncowek

*Co wazne, wlosy nie przetluszczaja sie, nie wygladaja jakby nie byly myte 3 dni. Sa za to lsniace i sprezyste

*Cena- mysle, ze tutaj nie trzeba wiele dodawac, natomiast cudowne jest to, ze maska za tak niska cene, ma tak dobre dzialanie.

*Ze wzgledu na cene nie ma co tez oceniac wydajnosci, chociaz mam wrazenie, ze maska nigdy sie nie skonczy, a nakladam jej dosc gruba wartswe!

*Nieporownywalnie lepsza od kallos zielonej z kreatyna

* Delikatny zapach - moglby byc troche ladniejszy i nieco bardziej wyrazny - lubie maski, ktore nie tylko dbaja o wlosy, ale pozostawiaja na nich ladny, trwaly zapach

* Opakowanie, dzieki ktoremu mozna zuzyc kosmetyk do konca - lubie to!

*Sa dostepne nie tylko litrowe opakowania, ale tez mniejsze, 275 ml - bardzo mnie to ucieszylo, bo za pierwszym razem nie chcialam kupowac 1l - nie wiedzialam czy maska sie sprawdzi.

*Dostepna w internecie bez problemu.

Maska Moze smialo konkurowac z tymi o wiele drozszymi. Warto wyprobowac. U mnie sie sprawdzila i jestem zadolowna

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań: 3 miesięcy

Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla zdrowych włosów
  • mam rozjaśniane blond włosy, powoli wracam do mojego natrualnego ciemnego blondu. moje wlosy sa zniszczone, ale bardzo o nie dbam i mam nadzieje, ze beda zdrowsze. ta maska zdecydowanie nie jest dla mnie, nic nie robi z wlosami. jest zbyt delikatna. jak dla mnie nadaje sie tylko do omo.

Używam tego produktu od: maj

Chcesz pochwalić RozanyWarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Na moich włosach maska sprawdza się bardzo dobrze. Po nałożeniu włósy stają się miękkie i śliskie. Może nie daje efektu wow ale na pewno ułatwia rozczesywanie i niweluje puszenie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić wiola60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Naprawdę dobra
  • Zakupiłam ją w osiedlowej drogerii za szalone 12 zł za 1l! Maska jest super wydajna , ładuje jej sporo na moje wcale nie krótkie hery a ubytek w baniaku jest niewidoczny. Włosy są mięciutkie, błyszczące i nawet dociążone, co prawda nie jakoś super odżywione, ale sama maska raczej taka nie jest, jak dla mnie jest to bardziej odżywka do częstego stosowania. Świetnie nadaje się do tuningowania niewielką ilością olejku czy też gliceryny. Mogę się jedynie przyczepić zapachu taki chemiczno-kwiatkowy, nie drażni mnie szczególnie ale do przyjemnych go nie zaliczę :p

Chcesz pochwalić myre za czytelną i pomocną recenzję?