Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• Może być
  • Trudno mi powiedzieć czy bym kupiła ponownie ...
    Strasznie włosy się przyzwyczajają do tej maski
    Na poczatku bylo super lecz po jakims czasie maska jak by nie dzialala ..
    Trudno bylo je rozczesac moim zdaniem nie nadaje sie do wlosow suchych i zniszczonych .
    Polecam goraco z tej samej serii ale maske z keratyna jest super nawilza i odboduwuje mocne zniszczenia

Plusy
    Cena 10 zl za pojemnosc 1000 ml
    Ladny zapach
    Na poczatku dobre dzialanie

Minusy
    Wlosy sie szybko przyzwyczajaja do produktu

Ilość zużytych opakowań: Nie całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dzidziaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Niby spoko, ale coś nie gra. Maskę kupiłam zachęcona dużą pojemnością i niską ceną jednak nie do końca spełniła moje oczekiwania. Opakowanie jest cholernie nie wygodne, trzeba się nieźle namęczyc żeby otworzyć je mokrymi rękami. Konsystencja OK nie spływa z włosów, zapach mi nie przeszkadza. Po spłukaniu włosy są mięciutkie, jedwabiste, ale po wysuszeniu czar pryska.. Puszą się i ciężko je ułożyć ;( Ta maska chyba nie ma końca używam od września 2013, nie jestem nawet w połowie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, jedna z najlepszych kallosa!
  • Mam tę maskę od paru miesięcy już..
    Od 1 razu zauważyłam w niej same plusy

maska jest wydajna, gęsta
    straczy na meeega długo.. 1litr to dużo
    zmiękcza i wygładza włosy
    ułatwia rozczesywanie
    nie puszy.
    moje loczki się fajnie układają po niej
    zapach lekki i nie duszący

Minus jest 1
    nie dawac jej za duzo i dobrze spłukiwać bo tłuści wtedy włosy!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za!
  • Jestem typową włosomaniaczką, testowałam już wiele masek różnych firm i z różnych półek cenowych - od tych naprawdę drogich (50 zł za 100 ml) do tych najzwyklejszych i najtańszych. Za namową koleżanek, postanowiłam kupić tego wychwalane przez nie Kallosa. Co prawda polowałam na wersję z keratyną, niestety nie mogłam jej dostać w żadnym Hebe w regionie, dlatego w moje ręce wpadła ta z jedwabiem. I po pierwszym myciu przeżyłam szok. Za dyszkę otrzymałam ogromną puszkę całkiem przyzwoitego produktu, który działaniem niczym, podkreślam NICZYM nie różnił się od sporej części o wiele droższych konkurentów.

Plusy:
    -ułatwia rozczesywanie
    -pozostawia włosy miękkie
    -nadaje włosom lekki połysk i wygładza je
    -nie spływa z włosów
    -zależnie od długości pozostawienia na włosach, daje proporcjonalny efekt
    -bardzo tania i bardzo wydajna (mimo, że stosuję też jako odżywkę przy każdym myciu)
    -ładny zapach

Co do minusów... Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu nawilżenia, aby włosy były naprawdę gładkie i lśniące, muszę je potraktować odpowiednią ilością olejku arganowego. Również opakowanie może być trudne do otwarcia, szczególnie kiedy mam mokre ręce, ale to jest do przeżycia

Ogólnie jestem za, naprawdę nie spodziewałam się, że produkt w tej cenie może zapewnić mi taką pielęgnację włosów, jaką otrzymywałam za kilkadziesiąt złotych. A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angelene06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Ta maska jest lepsza od Kallos Latte ale słabsza od Kallos Color..

Dla mnie to bardziej odżywka niż maska.. Trochę zmiękcza włosy, trochę nawilża, ułatwia rozczesywanie ale nie robi efektu wow.. ale też nie obciąża włosów.

Ale uważam że jak za 7zł można spróbować. Opakowanie ogromne to można kupić z kimś na spółkę i wychodzi groszowa sprawa..

Skład prosty..przyjazny..polecam spróbować
    Zapach ma przyjemny nie tak intensywny jak latte więc dla mnie to plus!

Używam tego produktu od: 4mce
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś więcej
  • Przeczytałam gdzieś, że ta maska powinna być właściwie nazywana odżywką, bo skład nie jest wystarczający jak na maskę. Nie znam się na składach, ale to prawda.
    Ten produkt:
    -obciąża włosy
    -nie zmniejsza puszenia
    -nie odżywia
    -nie naprawia
    Ogólnie, jest słaby. Daję jedną gwiazdkę, a nie pół, bo przynajmniej jest tani. Ale co z tego, skoro nie działa.
    Jak ktoś chce odkupić ode mnie za 5 zł 800 ml tego to proszę o wiadomość Warszawa. Już drugi tani produkt, na którym się nacięłam, po Stapizie Color.

Ilość zużytych opakowań: zuzylam ok. 200 ml z litrowego opakowania

Chcesz pochwalić piernik_666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam !
  • Kupując tą maskę nie spodziewałam się po niej większych cudów...

Myliłam się

Za 1 litr maski płacimy 9,90 zł.

Maska przepięknie wygładza i nawilża włosy, po wyschnięciu są mega lśniące, odżywione i wyglądają bardzo zdrowo...
    W dodatku bardzo dobrze się rozczesują...

Choć lubię większość masek firmy Kallos, ta jest zdecydowanie najlepsza !

Używam tego produktu od: czerwca 2013

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogromna kaszana
  • Z trudem udało mi się dobrnąć do 3/4 tego baniaka. Maska (?) jest do niczego, nie nadaje się nawet na odżywkę. Nakładałam ją na długo/krótko, pod czepek/bez czepka, normalnie/podgrzewając i jedynie do czego jest dobra to do mycia włosów i jako "pianka" do golenia nóg.
    Zapach jest okropny, włosy co prawda zaraz po spłukaniu mięciutkie, gładkie, po wyschnięciu... jedno wielkie nieporozumienie...

Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Chcesz pochwalić susuanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt w niskiej cenie
  • Z czystym sumieniem polecam, dla mnie ma praktycznie same zalety.
    * cena oki 10zł
    * dostępność drogeria Hebe
    * przyjemna konsystnecja
    * łatwa aplikacja
    * nawilża włosy
    * ja często jej uzywam nawe na 2 czy 3 min i widzę działanie: włosy są miekkie i lejące a takie własnie lubię
    * ułatwia rozczesywanie tym samym włosy mniej się plączą

Wady
    Nie zauważyłam żebym jakos specjalnie odżywiała włosy,

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Madzia9999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z gorszych
  • Skusiłam sie na kupno tej maski przez atrakcyjną cene ok 7.90 za 1l. Niestety na tym koniec. Przez cały okres jej stosowania nie zauważyłam żadnych obiecywanych na etykiecie rezultatów.

+zapach
    +opakowanie( maskę łatwo nakładać i wykorzystać do końca)

-działanie a raczej jego brak
    -włosy nie są nawilżone
    -zero połysku

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić mmc9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA
  • Kupiłam w hebe za 9.99zł za litr. Polecam!
    +włosy nawilżone
    +wygładzone
    +mają połysk
    +milutkie w dotyku
    +wyraźnie widać ich poprawę
    +maska ładnie pachnie
    +jest wydajna
    +przyjemne opakowanie

W hebe rozchodzą się dosłownie w chwilę trzeba na nie polować

Używam tego produktu od: 2 albo 3 miesięcy

Chcesz pochwalić 94Marta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita maska.
  • Jestem wielka wielbicielka maski Keratin, postanowilam wiec wyprobowac i ta- slyszalam o niej wiele dobrych opinii. Od razu zaznaczam, ze nie jest dla mnie takim hitem jak keratynowa, ale jest naprawde bardzo przyzwoita i zasluguje na mocne 4!

Moje wlosy sa niefarbowane od 1,5 roku- takze gdzies tam na koncowach resztki sa. Dlugie, z regularnie podcinanymi koncami. W okresie jesien-zima zawsze mam za to problemy z lekkim przesuszeniem.

+ 10 zl za litrowe opakowanie? patrzac na jakosc produktu i wydajnosc- wielkie WOW. keratynowa starczyla mi na ponad pol roku uzytkowania raz w tygodniu wiec z ta pewnie bedzie podobnie

+ma fajna konsystencje- taka w sam raz. dobrze sie naklada,latwo sie zmywa, nie trzeba nakladac jej toanmi.

+nie obciaza, nie przetluszcza wlosow co dla mnie jest ogromnym plusem

+/- zapach. kiedy powachalam ja w opakowaniu.. o rany, fuj fuj fuj! myslalam ze bede musiala z niej zrezygnowac ze wzgledu na zapach, ktorego nie zniose. na szczescie zapach schodzi bardzo szybko lun jest ale bardzo delikatny. zupelnie inaczej niz przy keratynowej- tej zapach uwielbiam i utrzymuje sie z kolei dlugo.

+/- dzialanie. no wlasnie. ani to plus ani minus. wiadomo nie spodziewalam sie cudow (choc wlosy mam niewymagajace. Oczekiwalam duzego blasku i wygladzenia i szczerze mowiac troche sie zawiodlam. Bo to wszystko jest ale w mniejszym stopniu niz sie spodziewalam. Chyba po prostu wysoko postawilam poprzeczke- za sprawa Keratin. Ale jako takie przyzwoite dzialanie ma, 'cos' pozytywnego z wlosami robi, uzywam, nie narzekam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze.

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałość za grosze
  • Maskę zakupiłam w Hebe za ok 10 zł, nauczona pozytywnymi doświadczeniami z Kallos al Latte.

PLUSY:
    - pojemność ( rewelacyjna w stosunku do ceny )
    -wydajność ( maska starcza na naprawdę długo - po 5 miesiącach regularnego stosowania widzę dopiero dno słoika)
    -cena
    -prosty skład
    -działanie :
    * nawilża
    *ułatwia rozczesywanie ( a z włosami prawie do pasa nie jest to proste ani przyjemne, gdy ma się tendencję do splątanego włosa )
    *dodaje blasku

MINUSY: brak.

Podsumowanie: Dobry zakup ! Zarówno przy regularnym, jak i okazjonalnym stosowaniu efekt jest widoczny na włosach.

Dobra rada dla wszystkich kobiet stosujących maski i odżywki do spłukiwania : odżywkę/maskę nakładajcie nie od skalpu , a od pewnej bezpieczniejszej długości włosa - wtedy nie będzie mowy o niespodziankach typu łupież, przetłuszczone włosy, przeciążone włosy etc. . Maski i odżywki są do włosów, a nie do skóry głowy - a potem dobrym produktom się obrywa za nieumiejętne stosowanie opiniujących.

Używam tego produktu od: lipiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1.

Chcesz pochwalić Psotniczka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża za grosze
  • PLUSY:

- zaskakujące ale to chyba pierwsza maska dzięki które wiem co to nawilżenie włosów, dotychczas wszystkie maski mocno natłuszczały i obciążały włosy, dodając im blasku i kondycji ale paradoksalnie nie były ona jakoś lepie nawilżone, po tej masce włosy są nawilżone,

- bardzo lekka, zupełnie nie obciąża, nawet trzymana na głowie przez 20-30 minut,

- ładnie odświeża kolor włosów farbowanych,

- łatwo ą zmyć z włosów

- zauważalnie wygładza, włosy są bardzo gładkie i miękkie, łatwo się układają,

- niska cena, prosty skład a dobra jakość- duży plus

-ma przyjemy zapach, najlepszy z masek kallos

MINUSY:

- nie dostrzegam

Używam tego produktu od: 2 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani dobra, ani zła
  • Polowałam na maskę keratynową z tej serii, niestety jej nie było i z braku laku wzięłam tą.

W zasadzie nie bardzo wiem co mam pisać, bo ta maska z moimi mocno wysuszonymi włosami nie zrobiła absolutnie nic...

-nie są nawilżone
    -nie rozczesują się lepiej
    -zero połysku
    -dodatkowo obciąża moje włosy mimo, że nakładam od połowy...

Jedyny plus to cena, ale czy chcę wydawać 10zł na bezużyteczny bubel?
    Wolę jednak zainwestować te pieniądze w coś inego...

NIE POLECAM.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aleksiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska za śmieszną cenę
  • Kupiłam tę maskę zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję Maskę stosuję na kilka sposobów:
    - po umyciu włosów na 2-3 min
    - jako odżywkę pod olejowanie
    - bazę do stworzenia własnej, wzbogaconej maski, którą pozostawiam na włosach całą noc.

Po stosunkowo krótkim czasie stosowania zauważyłam, że włosy stały się bardziej miękkie, błyszczące i podatne na stylizację. Moje zniszczone, kręcone, wysokoporowate włosy zareagowały na nią bardzo dobrze.

Plusy:
    - prosty skład, brak zbędnej chemii. Maskę śmiało można wzbogacić olejami czy półproduktami
    - włosy po niej pięknie się błyszczą
    - ułatwia rozczesywanie
    - konsystencja w sam raz (nie spływa, ale jednocześnie łatwo ją rozprowadzić)
    - relacja ceny do ilości!
    - miłe dla oka opakowanie

Mały minus za brak trwałej poprawy stanu włosów, ponieważ w krótkim czasie po odstawieniu jej wróciły do poprzedniego stanu. Dopiero wzbogacenie jej prostymi odżywczymi dodatkami spowodowało, że stała się jednym z fajniejszych kosmetyków do włosów

Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Beatrice S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy ładnie się błyszczą
  • Maskę kupiłam przy okazji wizyty w Hebe. Moja kuzynka podziwiała te maski. Zobaczyłam cenę i postanowiłam kupić i wypróbować. Pomyślałam sobie, ze może to akurat bedzie mój hit . Niestety hitem nie jest, ale tragedii też nie ma.

+ włosy sie ładnie błyszczą
    + wygładza i prostuje (ale nie ma efektu tafli)
    + zapach chemiczny ale nie uciążliwy , miły dla nosa
    + nie trzeba trzymać 15-20 min tylko ok 5
    + cena ( 9,99 zł / 1000 ml )
    + zdecydowanie ułatwia rozczesywanie

- mogłaby zdecydowanie lepiej nawilżać (włosy są gładkie ale widać, że końcówki są suche)
    - po każdym kolejnym stosowaniu nie widać poprawy w odżywianiu włosa
    - efekt jednorazowy
    Używam tego produktu od: 1 tydzień Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić klaudia_t za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest najgorsza, ale...
  • PLUSY
    + cena
    + pojemność
    + TROCHĘ ułatwia rozczesywanie
    + po wysuszeniu włosy miękkie i miłe w dotyku
    + ładnie podkreśla refleksy na naturalnych włosach

MISNUSY
    -bardzo sztuczny zapach(chemią mi pachnie ;/)
    -nie nawilża tak jakbym chciała

Szału nie ma. Poleciałam koleżance, jej pasuje. Średnio mnie urzekła, ale za tą cenę i z taką pojemnością może być. Niby swoje zadania :"(...) sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne. " spełnia, bo mam bardzo zniszczone końcówki przez wcześniesze rozjaśnianie.

Używam tego produktu od: maj 2013,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 104moni za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszna
  • Piękne opakowanie, niska cena, piękny zapach i na tym koniec plusów. Po użyciu tej maski nie mogę nawet rozczesać włosów. Fakt, pięknie się błyszczą, ale moim zdaniem maska ma za zadanie zmiękczanie włosów. Pokusiłam się na niską cenę w Hebe i więcej tego nie zrobię.

+ gęstość
    + zapach

- włosy suche jak siano, nie układają się

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić dzona_dzolanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA!
  • Kupiłam w promocji za 8 zł i jest cudowna ! Włosy są gładkie miękkie i bardzo łatwo się rozczesują. Nakładam ja tylko na końcówki dlatego z pewnością wystarczy na baaardzo długo

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania 1L

Chcesz pochwalić annetkaa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kremowa konsystencja, nie spływa z włosów, wygładza włosy, nie obciąża ich, używam jej jak odżywki, po kilku minutach spłukuję, a i to wystarczy, by był rezultat. Włosy łatwo rozczesują się i są miękkie w dotyku. Cena bardzo niska za tak spory i dobry produkt.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić Delfix za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Właściwie mogłabym tutaj skopiować moją recenzję zielonej keratynowej "siostry" tej maseczki. Ich działanie jest niemal identyczne na moich włosach.Są po niej miękkie, gładkie, sypkie, puszyste, lekkie, pięknie błyszczą i nie puszą się. Do ideału brakuje jeszcze odrobiny nawilżenia - nie jest wystarczające. Poza tym jest bardzo bardzo fajnie.
    Podobnie jak przy masce z keratyną mogę się także tutaj przyczepić troszkę do zapachu. Nie jest jakoś straszliwie brzydki, ale bardzo chemiczny i nachalny. Trochę męczący podczas nakładania, ale po spłukaniu już jest ok.
    W każdym razie warto spróbować maseczki, bo to niezły produkt za śmieszną cenę

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Bardzo przyjemna maska , konsystencja gęsta nie spływa z włosów, ładnie wygładza ,włosy łatwo się rozczesują.
    Zapach jak dla mnie jest drażniący, naszczescie szybko się ulatnia z włosów.
    Jakość bardzo dobra w sstosunku do ceny.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić karolduch za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna dla gładkich prostych włosów
  • Jeśli któraś z Was chce osiągnąć efekt gładkich, lśniących prostych włosów jest to z pewnością maska dla niej. Cena rewelacyjna, opakowanie 1000ml, maska bardzo wydajna. Trzeba uważać aby nie użyć jej za dużo bo można sobie przetłuścić włosy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić silvia2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ganialna odżywka!
  • Ta maska ma same plusy!
    Cena 10 zł
    Pięknie pachnie
    Opakowanie jest RÓŻOWE Love
    Włosy po nej stają się miękkie, lśniące, lejące boskie!
    Niestety nie jestem w stanie określić na ile starcza tak duże opakowanie ponieważ ja odżywkę na moje zniszczone włosy nakładam garściami.
    Szczerze polacam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić xbasiaxxx za czytelną i pomocną recenzję?