Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• bardziej odżywka niż maska
  • W związku z tym że maski jest tak dużo za tak niewielkie pieniądze używam jej zarówno jako maski jak i odżywki. Jako odżywka spełnia swoje zadania - pomaga rozczesać włosy, sprawia że są śliskie i miękkie. Jako maska nie poprawia stanu moich włosów. Zapach niezbyt przyjemny imo.
    Raczej nie kupię ponownie bo jest jeszcze tyle masek do przetestowania a ta mi do gustu jakoś nie przypadła.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska za niewielkie pieniądze
  • Maskę zaczęłam stosować na kilka miesięcy przed studniówką, aby w tym specjalnym dniu włosy wyglądały jak najlepiej . Zachęciły mnie opinie w internecie, nie zawiodłam się i chętnie polecam zakup tej maski koleżankom. W skrócie:

Zalety:
    + niska cena (ok. 11 zł w Hebe)
    + duża pojemność
    + super wydajność - opakowanie wystarczyło mi na prawie 2 miesiące codziennego stosowania
    + przyjemna konsystencja - maska nie przelewa się przez palce, jest dość gęsta ale nie ciężka
    + ładny zapach, co prawda nie utrzymywał się na moich włosach, ale na tym akurat mi nie zależało
    + włosy łatwo się rozczesywały, nie plątały się też przez cały dzień po użyciu
    + nadaje włosom połysku
    + włosy są po niej super miękkie
    + po zużyciu całego opakowania na włosach utrzymywał się efekt miękkości przez kilka tygodni
    + kiedy używałam tej maski, to mimo, że miałam mocne ombre, końcówki były zawsze w dobrej kondycji.

Wady:
    - nie znalazłam żadnych

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Maskę kupiłam przy okazji większych zakupów kosmetycznych na allegro, zachęciła mnie jej cena (ok 4zł).

PLUSY:
    + całkiem wydajna
    + ładny zapach, który utrzymuje się na włosach, niestety tylko ok kilku godzin
    + wygładza włosy, które są bardziej miękkie i lepiej się rozczesują
    + zdecydowanie niska cena

MINUSY:
    - odżywka nie poradzi sobie z bardzo zniszczonymi włosami

Podsumowując, odżywki używało się całkiem przyjemnie, mogę ją polecić. Ja raczej do niej nie wrócę, ponieważ chciałabym wypróbować inne produkty, a ta odżywka niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna.
  • Naprawdę świetna maska. Poprawia 'kondycję' włosów, wygładza i sprawia, że się nie puszą. Ułatwia rozczesywanie, włosy są miękkie w dotyku i ma całkiem ładny zapach

+ cena
    + ułatwia rozczesywanie
    + wygładza
    + ładny zapach
    + włosy są błyszczące

- może trochę obciążać włosy.
    - nie bardzo nawilża.

Używam tego produktu od: 1 rok.
    Ilość zużytych opakowań: 2, albo 3.

Chcesz pochwalić woonderland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała
  • Doskonały produkt w super cenie.
    Maskę zakupilam w Hebe za niecałe 6 zł (250 ml), teraz żałuję że nie wybrałam większej pojemności. Produkt jest doskonały. Posiada świetną konsystencję, pięknie wygladza moje puszące się włosy. Ponadto przywrócił je do lepszej kondycji po używaniu Sunkiss'a.
    Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: jedno, 250 ml

Chcesz pochwalić raison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorna a świetna
  • Kupiłam tą malutka wersję, tak na próbę. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Moje zniszczone dekoloryzacja włosy są wygładzone, mięsiste, miłe w dotyku.
    Nakładam ją na 10 - 20 minut co 2-3 mycia, czyli mniej więcej raz w tygodniu. Zapach jest nawet przyjemny, taki pudrowo mydlany. Co ma dla mnie znaczenie bo przejadły mi się już te mleczne i czekoladowe zapachy. Nie chciałam inwestować dużo w maskę, bo jestem zwolenniczka naturalnej pielęgnacji (a ta maska ma bardzo krótki skład, nie jest przeładowana chemią). Polecam gorąco.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić VeganRawKitchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • Rewelacyjna
  • Maska - prawie ideał.
    Wspaniale poprawia kondycję moich włosów.

+ Włosy stają się bardziej sprężyste i ładnie się układają same z siebie.
    + Włosy są nawilżone.
    + Pięknie błyszczą.
    + Świetny stosunek jakości do ceny.

- Niestety troszkę obciąża.

Maska ma przyjemny, bardzo delikatny zapach, prawie neutralny.

Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny produkt w super cenie
  • bardzo dobra maska, świetnie nawilża przesuszone włosy, wygładza je i nabłyszcza. Po jej użyciu włosy są miękkie i świetnie się rozczesują. Pomimo sporej zawartości silikonów nie zauważyłam obciążana. Używam jej codziennie jako odżywki,świetnie się sprawdza w tym celu. Zapach jest bardzo przyjemny, konsystencja dosyć gęsta, nie spływa z włosów. Wydajność też w porządku. Przy moich długich włosach starczyła na na ponad miesiąc a sobie naprawdę nie żałowałam i nakładałam ją na całą długość włosów. Jedyny minus to opakowanie w którym ewidentnie brakuje pompki, bardzo ciężko ją odkręcić mokrymi rękami, dlatego musiałam sobie skonstruować do niej własną pompkę. Producent powinien o tym pomyśleć, ponieważ utrudnia to korzystaniem, szczególnie gdy w opakowanie jest dużo produktu, ponieważ jest dość ciężkie i łatwo może wyślizgnąć się z rąk, za tą nieporęczność odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Kupiłam ją przez internet za ok .10 zl.Maske stosuje mniej więcej raz w tygodniu,trzymam ją pod czepkiem ok. pół godziny (chociaż nawet jak będzie krócej to efekty te same). Bardzo ułatwia rozczesywanie,szczególnie po szamponach ziołowych ;P Zapach nie najgorszy,choć chemiczny.
    Już podczas spłukiwania czuć,że włosy są miękkie.
    Plusy : - cena
    -wydajność
    -ułatwia rozczesywanie
    -włosy są po niej miekkie i śliskie
    -idealna do wzbogacania półproduktami,jest jej dużo więc nie szkoda i można eksperymentować
    -nie obciąża włosów
    Minusy: - dostępność

Jak narazie pewnie nie kupię ponownie,bo chcę przetestować inne maski Kallosa.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Od kiedy zaczęłam zapuszczać włosy, borykam się z problemem ich niewystarczającego nawilżenia. Maska jest bardzo wydajna, starczyła mi na rok. Nie używałam co każde mycie, bo wtedy włosy były oklapnięte. Zapach fajny, choć po jakimś czasie przebywania w łazience i kontakcie z wilgocią zmienił zapach na jakiś taki chemiczny. Nawilża bardzo dobrze, ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są lśniące i takie lejące, choć trzeba trzymać na włosach trochę dłużej niż te 5 min, jak pisze na opakowaniu. Trochę mam problemy z niepręcznym 'baniakiem", ale jakoś sobie radzę, zresztą widziałam, co kupuję.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Aurea_3 za czytelną i pomocną recenzję?