Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• Niepozorna a świetna
  • Kupiłam tą malutka wersję, tak na próbę. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Moje zniszczone dekoloryzacja włosy są wygładzone, mięsiste, miłe w dotyku.
    Nakładam ją na 10 - 20 minut co 2-3 mycia, czyli mniej więcej raz w tygodniu. Zapach jest nawet przyjemny, taki pudrowo mydlany. Co ma dla mnie znaczenie bo przejadły mi się już te mleczne i czekoladowe zapachy. Nie chciałam inwestować dużo w maskę, bo jestem zwolenniczka naturalnej pielęgnacji (a ta maska ma bardzo krótki skład, nie jest przeładowana chemią). Polecam gorąco.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić VeganRawKitchen za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Rewelacyjna
  • Maska - prawie ideał.
    Wspaniale poprawia kondycję moich włosów.

+ Włosy stają się bardziej sprężyste i ładnie się układają same z siebie.
    + Włosy są nawilżone.
    + Pięknie błyszczą.
    + Świetny stosunek jakości do ceny.

- Niestety troszkę obciąża.

Maska ma przyjemny, bardzo delikatny zapach, prawie neutralny.

Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny produkt w super cenie
  • bardzo dobra maska, świetnie nawilża przesuszone włosy, wygładza je i nabłyszcza. Po jej użyciu włosy są miękkie i świetnie się rozczesują. Pomimo sporej zawartości silikonów nie zauważyłam obciążana. Używam jej codziennie jako odżywki,świetnie się sprawdza w tym celu. Zapach jest bardzo przyjemny, konsystencja dosyć gęsta, nie spływa z włosów. Wydajność też w porządku. Przy moich długich włosach starczyła na na ponad miesiąc a sobie naprawdę nie żałowałam i nakładałam ją na całą długość włosów. Jedyny minus to opakowanie w którym ewidentnie brakuje pompki, bardzo ciężko ją odkręcić mokrymi rękami, dlatego musiałam sobie skonstruować do niej własną pompkę. Producent powinien o tym pomyśleć, ponieważ utrudnia to korzystaniem, szczególnie gdy w opakowanie jest dużo produktu, ponieważ jest dość ciężkie i łatwo może wyślizgnąć się z rąk, za tą nieporęczność odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Kupiłam ją przez internet za ok .10 zl.Maske stosuje mniej więcej raz w tygodniu,trzymam ją pod czepkiem ok. pół godziny (chociaż nawet jak będzie krócej to efekty te same). Bardzo ułatwia rozczesywanie,szczególnie po szamponach ziołowych ;P Zapach nie najgorszy,choć chemiczny.
    Już podczas spłukiwania czuć,że włosy są miękkie.
    Plusy : - cena
    -wydajność
    -ułatwia rozczesywanie
    -włosy są po niej miekkie i śliskie
    -idealna do wzbogacania półproduktami,jest jej dużo więc nie szkoda i można eksperymentować
    -nie obciąża włosów
    Minusy: - dostępność

Jak narazie pewnie nie kupię ponownie,bo chcę przetestować inne maski Kallosa.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Od kiedy zaczęłam zapuszczać włosy, borykam się z problemem ich niewystarczającego nawilżenia. Maska jest bardzo wydajna, starczyła mi na rok. Nie używałam co każde mycie, bo wtedy włosy były oklapnięte. Zapach fajny, choć po jakimś czasie przebywania w łazience i kontakcie z wilgocią zmienił zapach na jakiś taki chemiczny. Nawilża bardzo dobrze, ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są lśniące i takie lejące, choć trzeba trzymać na włosach trochę dłużej niż te 5 min, jak pisze na opakowaniu. Trochę mam problemy z niepręcznym 'baniakiem", ale jakoś sobie radzę, zresztą widziałam, co kupuję.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Aurea_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • kupiłam maseczkę przy okazji, gdy kończyła mi się poprzednia. nie oczekiwalam cudów, po prostu liczylam, że odżywi moje wlosy i będą gładsze.
    nie zawiodłam się, włosy są bardzo miłe w dotyku i badzo łatwo się rozczesują.
    spełnia obietnice.
    plusy:
    *włosy są błyszczące
    *łatwo się rozczesują
    *cena, ja kupiałam za 6 zł opakowanie 275 ml więc to i tak nie drogo, ale bardziej opłaca się kupić większe
    *nie spływa z włosów

minusy:
    nie zaważyłam

Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Kiepska maska, która nie regeneruje włosów.

Zalety:
    +zapach
    +opakowanie
    +wydajność
    +konsystencja
    +po użyciu włosy bez problemu się rozczesują
    +nabłyszcza i wygładza włosy
    -łatwo zmyć maskę z włosów

Wady:
    -nie odżywia włosów
    -nie regeneruje włosów
    -nie nawilża włosów

Maska nie poprawia kondycji włosów. Sprawia tylko, że po użyciu kosmyki są lśniące i miękkie.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywało lepiej
  • Pani bardzo polecała mi tę maskę. Myślałam, że pomoże mi ona na moje wysuszone końcówki, jednak nie przyniosła zdumiewających efektów.

Plus:
    + zapach
    + konsystencja
    + cena
    + połysk
    + łatwe rozczesywanie

Minus:
    - nieporęczne opakowanie
    - nie regeneruje włosów (przynosi jedynie efekt zewnętrzny)
    - krótkotrwałe działanie

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić distanceloving za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska
  • Maska bardzo dobrze nawilża włosy. Po jej użyciu są miękkie i dobrze się rozczesują. Pięknie pachnie, nadaje włosom ładny połysk. Jedynym minusem jest zbytnie obciążanie kosmyków. Trzeba uważać z nakładaną ilością.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić nitka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Trudno mi powiedzieć czy bym kupiła ponownie ...
    Strasznie włosy się przyzwyczajają do tej maski
    Na poczatku bylo super lecz po jakims czasie maska jak by nie dzialala ..
    Trudno bylo je rozczesac moim zdaniem nie nadaje sie do wlosow suchych i zniszczonych .
    Polecam goraco z tej samej serii ale maske z keratyna jest super nawilza i odboduwuje mocne zniszczenia

Plusy
    Cena 10 zl za pojemnosc 1000 ml
    Ladny zapach
    Na poczatku dobre dzialanie

Minusy
    Wlosy sie szybko przyzwyczajaja do produktu

Ilość zużytych opakowań: Nie całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dzidziaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-