Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, Silk, Silk Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• OGÓLNIE DOBRA - ALE BEZ SZAŁU
  • Miałam kilka masek z Kallosa i ta nie jest moją ulubioną, która porwała mnie zarówno zapachem, konsystencją i działaniem.

Zalety:
    - tania
    - poreczne opakowanie
    - włosy dobrze się po niej rozczesują
    - włosy miekkie w dotyku

Wady:
    - nie odpowiada mi konsystencja (przypomina klej w sztyfcie ale nieco żadszy - ciagnie się, przy próbie nałozenia na włosy spływają cząsteczki i cięzko ja wmasować we włosy)

Zdecydowanie byłaby lepsza gdyby jej konsystencja była bardziej kremowa poniewaz stawiam tez na łatwośc uzycia.

Ale ogólnie maska godna polecenia.

Nie kupie jej drugi raz tylko dlatego że kallos ma lesze maski - ale gdyby nie tamte maski kupowałabym ta zdecydowanie.

Używam tego produktu od: 3mc

Chcesz pochwalić MYCHA895 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita maska
  • Moje wlosy: bardzo dlugie, krecone, podatne na niszczenie sie, niefarbowane.

* Juz od jakiegos czasu testuje kosmetyki KALLOS i jestem nimi naprawde mile zaskoczona… Calkiem dobra jakos i baaaardzo niska cena!

*Te maske uzywam 2/3 razy w tygodniu, robie kompres albo pozostawiam ja na umytych, rozpuszczonych wlosach ok. 15 minut. Odkad ja uzywam (zaczelam zarazpo wizycie u fryzjera ) moje wlosy sa w znacznie lepszej kondycji! Sa wyraznie nawilzone, maska pozostawia na nich jakby ochronny filtr. Juz widze, ze Uzywanie jej na pewno pozwoli mi na pozniejsza wizyte w salonie, aby pozbyc sie zniszczonych koncowek

*Co wazne, wlosy nie przetluszczaja sie, nie wygladaja jakby nie byly myte 3 dni. Sa za to lsniace i sprezyste

*Cena- mysle, ze tutaj nie trzeba wiele dodawac, natomiast cudowne jest to, ze maska za tak niska cene, ma tak dobre dzialanie.

*Ze wzgledu na cene nie ma co tez oceniac wydajnosci, chociaz mam wrazenie, ze maska nigdy sie nie skonczy, a nakladam jej dosc gruba wartswe!

*Nieporownywalnie lepsza od kallos zielonej z kreatyna

* Delikatny zapach - moglby byc troche ladniejszy i nieco bardziej wyrazny - lubie maski, ktore nie tylko dbaja o wlosy, ale pozostawiaja na nich ladny, trwaly zapach

* Opakowanie, dzieki ktoremu mozna zuzyc kosmetyk do konca - lubie to!

*Sa dostepne nie tylko litrowe opakowania, ale tez mniejsze, 275 ml - bardzo mnie to ucieszylo, bo za pierwszym razem nie chcialam kupowac 1l - nie wiedzialam czy maska sie sprawdzi.

*Dostepna w internecie bez problemu.

Maska Moze smialo konkurowac z tymi o wiele drozszymi. Warto wyprobowac. U mnie sie sprawdzila i jestem zadolowna

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań: 3 miesięcy

Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla zdrowych włosów
  • mam rozjaśniane blond włosy, powoli wracam do mojego natrualnego ciemnego blondu. moje wlosy sa zniszczone, ale bardzo o nie dbam i mam nadzieje, ze beda zdrowsze. ta maska zdecydowanie nie jest dla mnie, nic nie robi z wlosami. jest zbyt delikatna. jak dla mnie nadaje sie tylko do omo.

Używam tego produktu od: maj

Chcesz pochwalić RozanyWarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Na moich włosach maska sprawdza się bardzo dobrze. Po nałożeniu włósy stają się miękkie i śliskie. Może nie daje efektu wow ale na pewno ułatwia rozczesywanie i niweluje puszenie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić wiola60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra
  • Zakupiłam ją w osiedlowej drogerii za szalone 12 zł za 1l! Maska jest super wydajna , ładuje jej sporo na moje wcale nie krótkie hery a ubytek w baniaku jest niewidoczny. Włosy są mięciutkie, błyszczące i nawet dociążone, co prawda nie jakoś super odżywione, ale sama maska raczej taka nie jest, jak dla mnie jest to bardziej odżywka do częstego stosowania. Świetnie nadaje się do tuningowania niewielką ilością olejku czy też gliceryny. Mogę się jedynie przyczepić zapachu taki chemiczno-kwiatkowy, nie drażni mnie szczególnie ale do przyjemnych go nie zaliczę :p

Chcesz pochwalić myre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia.
  • Dałam za nią trochę więcej niż sugerowana cena(15-20zł. nie pamiętam), bo kupiłam ją w centum handlowym na pasażu, ale nie żałuję. Jest warta tej ceny.
    Jest moim drugim z kolei zakupem maski kallos i w porównaniu do pierwszego, czyli maski z keratyną w zielonym opakowaniu - wypada lepiej.
    Ładny zapach, nawilżenie, łatwość rozczesywania i przede wszystkim wygląd końcówek - widoczna poprawa. Końcówki mam trochę zniszczone, ale po użyciu tej maski tego nie widać. Nie jest konieczne używanie dodatkowo jedwabiu. Ostatni skończył mi się grubo ponad miesiąc temu i radzę sobie bez niego, dzięki niej.
    Opakowanie jest wielkie, maska wydajna, kupię ją jeszcze pewnie nie raz, jeśli kolejne zakupy produktów Kallosa nie zadowolą mnie jeszcze bardziej.
    Mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lemonhaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskakująca
  • Do zakupu maski zachęciła mnie promocja w drogerii Hebe, jak i dobre recenzje vlogerek na jej temat

+ ogromna pojemność, starcza na bardzo długi okres
    + niska cena( na promocji kupiłam ją za 7,79)
    + duża wydajność( używam ją od miesiąca z mamą, 2 razy w tygodniu i zużycie to około 1/4 opakowania)
    + bardzo przyjemna konsystencja( nie jest rzadka, ani zbyt gęsta), gładko rozprowadza się na włosach
    + włosy po użyciu mają zdrowy blask, są odżywione
    + nie skleja włosów, są łatwe w rozczesywaniu

- skład nie jest mega powalający ale czego się można spodziewać po tak niskiej cenie

Polecam raz w tygodniu nałożyć maskę na około 2h i trzymać włosy pod folią, wtedy maska lepiej sie wchłonie w strukture włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Chcesz pochwalić Prostuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej odżywka niż maska
  • W związku z tym że maski jest tak dużo za tak niewielkie pieniądze używam jej zarówno jako maski jak i odżywki. Jako odżywka spełnia swoje zadania - pomaga rozczesać włosy, sprawia że są śliskie i miękkie. Jako maska nie poprawia stanu moich włosów. Zapach niezbyt przyjemny imo.
    Raczej nie kupię ponownie bo jest jeszcze tyle masek do przetestowania a ta mi do gustu jakoś nie przypadła.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska za niewielkie pieniądze
  • Maskę zaczęłam stosować na kilka miesięcy przed studniówką, aby w tym specjalnym dniu włosy wyglądały jak najlepiej . Zachęciły mnie opinie w internecie, nie zawiodłam się i chętnie polecam zakup tej maski koleżankom. W skrócie:

Zalety:
    + niska cena (ok. 11 zł w Hebe)
    + duża pojemność
    + super wydajność - opakowanie wystarczyło mi na prawie 2 miesiące codziennego stosowania
    + przyjemna konsystencja - maska nie przelewa się przez palce, jest dość gęsta ale nie ciężka
    + ładny zapach, co prawda nie utrzymywał się na moich włosach, ale na tym akurat mi nie zależało
    + włosy łatwo się rozczesywały, nie plątały się też przez cały dzień po użyciu
    + nadaje włosom połysku
    + włosy są po niej super miękkie
    + po zużyciu całego opakowania na włosach utrzymywał się efekt miękkości przez kilka tygodni
    + kiedy używałam tej maski, to mimo, że miałam mocne ombre, końcówki były zawsze w dobrej kondycji.

Wady:
    - nie znalazłam żadnych

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Maskę kupiłam przy okazji większych zakupów kosmetycznych na allegro, zachęciła mnie jej cena (ok 4zł).

PLUSY:
    + całkiem wydajna
    + ładny zapach, który utrzymuje się na włosach, niestety tylko ok kilku godzin
    + wygładza włosy, które są bardziej miękkie i lepiej się rozczesują
    + zdecydowanie niska cena

MINUSY:
    - odżywka nie poradzi sobie z bardzo zniszczonymi włosami

Podsumowując, odżywki używało się całkiem przyjemnie, mogę ją polecić. Ja raczej do niej nie wrócę, ponieważ chciałabym wypróbować inne produkty, a ta odżywka niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?