Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Powiększ Kallos, KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 7,35 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez weewee

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z wyciągiem z oleju oliwkowego i białego jedwabiu do włosów suchy i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękki, błyszczące i elastyczne.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone i>

Cena: 9,60zł / 1000ml

• nie wiem o co ten szum
  • Czaiłam sie na Kallosy juz od jakiegos czasu, niby cena niewielka i nie bedzie zal jak sie nie sprawdzi ale zawsze ''cos''-inny kosmetyk, stawało na przeszkodzie
    Skusiłąm sie na małe opakowanie( na szczescie) wersji z jedwabiem. I co? I nic..zwykła odzywka do włosow z mocno sredniej połki.
    Lekko nawilza, lekko wygładza, ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk...do nastepnego dnia, pozniej juz tylko wiszace w strąkach smęty
    Sprzyja szybszemu wytracaniu swiezosci pukli i nie, nie nakłądam jej przy skorze.
    Efekt njaki, wiem ze niedroga ale o co ten szum to nie rozumiem.
    Standardowa, drogeryjna odzywka do włosow. Nazywanie jej maska regenerujaca jest dla mnie naduzyciem.
    Pachnie chemicznie, typowo fryzjerski zapach.
    Jak na złosc wydajna

Mam chec wyprobowac jeszcze wersje z aloesem, koleanka mo mowila ze jest o niebo lepsza od wersji silk..

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Szału nie ma
  • Moja ocena będzie raczej negatywna ,bo mam kręcone włosy z natury i tak czy inaczej będą w jakimś stopniu szorstkie i suche ZAWSZE! Do włosów prostych nawet by się nadała ,ponieważ je można wygładzić i widać , że są błyszczące i zdrowsze po prostu.
    +cena(to jakiś żart w porównaniu do ilości ( 1litr))
    +włosy po wypukaniu są mega wygładzone i wgl. ale po wysuszeniu szału nie ma.
    +konsystencja
    -działanie(akurat w moim przypadku za wiele nie dała)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bardzofajnaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadł moim włosom do gustu
  • Kończę 1 opakowanie tej maski. Włosy zdecydowanie lepiej się rozczesują i są miękkie w dotyku. Jednak nie widzę znaczącej poprawy kondycji moich włosów, może i są miękkie, ale nadal nie wyglądaj na ładne i zdrowe. Dodatkowo od momentu gdy zaczęłam stosować tą maskę, bardzo mocno zaczęły mi się przetłuszczać włosy (maskę nakładam naprawdę w minimalnych ilościach).

Na pewno dużym jej plusem jest wydajność i cena. Może spróbuję z innymi maskami Kallos.

Używam tego produktu od: od co najmniej 6 miesięcy

Chcesz pochwalić Paula18187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Uwielbiam maski Kallos.
    Nie pasuje mi praktycznie tylko pomaraćzowa z siemieniem lnianym.
    Odżywka silk jest ok:
    -nawilża,
    -wygładza.

Jedynym minusem jest brzydki zapach i dziwna rzadka konsystencja. Miałam lepsze.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić paaaaaulinka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre wrażenie
  • Jak za tak niską cenę i tak duże opakowanie jestem zadowolona. Dostałam tę odżywkę w kwietniu i skończyła mi się dopiero niedawno (myję włosy co 1/2 dni). Odżywka faktycznie pomagała mi, włosy były gładsze i lepiej się rozczesywały. Poza tym po umyciu włosów, nałożeniu odżywki i wyprostowaniu włosów wyglądały one bardzo dobre (mimo, że są zniszczone od prostownicy i farbowania:p). Myślę, że skuszę się kiedyś na kolejną zdobycz z tej firmy.

Używam tego produktu od: kwietnia tego roku

Chcesz pochwalić whiteberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska z proteinami
  • Będę tą maskę kupować na zmianę z maską z kreatyną (innych z tej serii nie planuję, bo opakowania 1000ml są nie dla mnie). Maska mi się bardzo spodobała.

Opis moich włosów:
    Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie w kolorze mahoniu. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią (choć ostatnio je testuję i są dni gdy je akaceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Słoik z możliwością wyjęcia aż do samego dna. Odkręcany z łatwą możliwością zamknięcia.

Konsystencja / zapach:
    Zapach jest bardzo delikatny, lekko kremowy. Konsystencja kremowa, ładnie się nakłada na włosy, nie ścieka z ręki.

Działanie:
    Moje włosy kochają wręcz proteiny. Ta maska regeneruje je, wygładza. Nawilża i odżywia. Zmniejsza puch. Jest dobrym składnikiem odżywczym do mojej kuracji (stosowanej po każdym myciu) z proteinami i humektanami. Ona w połączeniu z emulsją glorią i maseczką gloria daje wspaniały efekt wygładzenia, nawilżenia i regeneracji. Dobry następca dla kuracji jedwabnej w tubce z Isany (choć ze względu na 2 sylikony niezgodny z metodą CG). Nie podrażnia mi skóry głowy. Nie uczula, nie zwiększa ŁZS. Sama w sobie jest dobrze odżywczo - wygładzająco - regenerujaca, ale moje włosy kochają glicerynę. Poza tym ta maska jest świetna.

Cena / dostępność / wydajność:
    Cena - niska - ja za małe opakowanie 250 ml płacę ok. 10zł
    dostępność - drogerie Hebe, sklepy Fryzjerskie czyli dobra
    wydajność - mała (250ml) schodzi mi w miesiąc czyli norma.

Ponowny zakup?
    Tak. Maska spełnia moje wymagania dt. nawilżenia, regneracji i odżywienia moich specyficznych włosów. Poza tym jest dostępna w małej pojemności 250ml co zachęca mnie do zakupu - podobnie jak tej z kreatyną. Pojemności masek pozostałych (poza kreatyną i silkiem właśnie) są zbyt duże.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoiczek 250ml

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że ładnie nie pachnie
  • Maska dostałaby ode mnie 5 gwiazdek, gdyby nie jej zapach. Jeśli czysty sylikon jakoś pachnie, to ta maska oddaje jego zapach w 100%.
    Nie przypadł mi do gustu niestety.

Poza tym zapachem, maska ma sporo plusów:
    -tania
    -łatwo dostępna
    -fajne różowe opakowanie
    -wydajna
    -regeneruje suche i zniszczone włosy
    -nie przetłuszcza skóry głowy

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt za niewielki pieniądze
  • Włosy miałam w stanie tragicznym - przeszły dwa zabiegi nieudanego rozjaśniania i przyznaję, z bólem, że ciągle są katowane farbami które wyrównają kolor. Ale do rzeczy.

Produkt w świetnej cenie. Wydajny - mi co prawda wystarczył na około 2 miesiące, ale używam go 2-3 razy w tygodniu na długie włosy. Osobiście używam zgodnie z zaleceniem producenta, nie próbowałam trzymac maski dłużej niż 10-15 minut, więc traktuję ją bardziej jako odżywkę do spłukiwania.

Włosy są gładkie, świetnie się rozczesują. A przyznam, że jeżeli użyję tylko szamponu, to z moich wyrwanych szczotką włosów można ulepić drugą mnie:/ OdZywka ma dość neutralny zapach, mnie osobiście nie drażni, ani nie zachwyca. Maska w jakikolwiek sposób nie podrażniła mi skóry głowy.

Generalnie - polecam gorąco!

Chcesz pochwalić mmagduszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska ostatniego ratunku;-)
  • Po nietrafionych zabiegach fryzjerskich, tj.farbowanie i rozjaśnianie miałam włosy w dramatycznym stanie, po czym zmieniłam fryzjera, nowa pani zajęła się moimi włosami i zamówiła dla mnie tę maskę. Dzięki niej ( oraz masce SILK Callos) zamiast ściąc włosy na krótko własnie je zapuszczam

Używam tego produktu od: maja 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże 1000 ml

Chcesz pochwalić anna_bozena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Kupiłam tą maskę do włosów przez przypadek i bardzo się cieszę, że trafiła w moje ręce. Jest cudowna, ładnie pachnie, wygładza i odżywia bardzo zniszczone włosy. A co najważniejsze jest bardzo wydajna i tania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić iczkvx za czytelną i pomocną recenzję?