Helena Rubinstein, Prodigy Powercell, Eye Urgency (Korektor pod oczy)

Powiększ Helena Rubinstein, Prodigy Powercell, Eye Urgency (Korektor pod oczy)

Zgłoszony przez annaboo

Korektor pod oczy wygładzający i odmładzający,redukujący cienie pod oczami. Ma dwuelementowe działanie zarówno na powierzchni skóry, jak i głęboko w komórkach skóry - od razu odświeża spojrzenie i dodaje młodzieńczości.
Występuje w dwóch odcieniach:
- 02 narural beige,
- 03 warm beige.

Cena: ok. 70zł / 7,9ml

• Wspaniały!!!
  • Korektor jest naprawdę wspaniały, mam idealnie dobrany kolor o2 tonacja żółta. świetnie tuszuje cienie, naczynka i niedoskonałości, nie ciemnieje, nie zbiera się w załamaniach, jest bardzo trwały, dodatkowo pielęgnuje skórę wokół oczu. Cena jest wysoka ale biorąc pod uwagę pojemność jaką dostajemy w zamian i wydajność naprawdę to inwestycja, która bardzo szybko się nam zwróci. Ja kupiłam w Sephorze za prawie 180zł więc podane ceny są ostro zaniżone.
    Jedyny mankament taki maluni to że mógłby być odrobinkę gęstszy. Myślę, że wtedy jego wydajność podskoczyła dodatkowo 3-krotnie. Naprawdę mój kwc wśród korektorów pod oczy!!

Używam tego produktu od: 3msc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZCZERZE POLECAM !
  • Kupiłam go zachwycona kosmetykami Heleny, ich jakością. Nie każdy jest idealny, ale jakość wszystkich jest na wysokim poziomie.
    Co do korektora-jest świetny. Idealnie rozjaśnia cienie, nie jest zbyt gęsty ani rzadki. A do tego ma działanie p/zmarszczkowe . Cena , ok. 100 zł, ale pojemność większa niż większość korektorów pod oczy, np. ysl - 2,5 ml, a tu ponad 8 !
    Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić dotab za czytelną i pomocną recenzję?