Działanie:
-- ochrona przed poceniem nawet w sytuacjach stresujących – zawiera formułę StressProtect i kompleks cynku,
- 48h ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja Nivea,
- przebadany dermatologicznie,
- nie zawiera alkoholu i barwników.
Rozpylać z odległości 15cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostawić do wyschnięcia.
Dostępny w dwóch pojemnościach: 150ml i 250ml.

ochronne
antyperspiranty
bez alkoholu, hipoalergiczna
w sprayu
normalna

Nie..

Produkt kupiłam po to, aby rano spiesząc się szybko użyć dezodorantu, nie martwiąc się o to czy wyschnie.
Nie podrażnia skóry pod pachami, robi białe ślady na ubraniach (ale nie zawsze, umiejętnie popsikany daje radę). Jednak nie spełnia swojej głównej roli- nie chroni przed poceniem. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, lecz jakim kosztem! Jest on tak duszący, kłóci się z perfumami, ledwo da się go wytrzymać w dzień. Więc tym bardziej, nie wyobrażam go sobie użyć w stresującym dniu. Na plus zaliczam też fajny dozownik, który się nie zacina.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Na czwórkę

Antyperspirant kupiłam przez Internet zamawiając w jednej z drogerii. Lubię antyperspiranty Nivea, stosowałam już różne wersje zapachowe, w kulce, w sztyfcie i sprayu.
Jeśli chodzi o opakowanie, to jest ono typowe dla produktów tej marki- estetyczne, z prostą szatą graficzną. Rozpylacz nie sprawia żadnych problemów, w nakrętce mamy również blokadę która jest dużym plusem zarówno w podróży (nic się przez przypadek nie rozpyli) jak i w przypadku gdy w domu jest dziecko które czasem niestety "dorwie się" do kosmetyczki.
Podczas użytkowania kilka razy zdarzyło się, że produkt parę sekund po aplikacji zaczął się osypywać niczym mąka. Kiedy rozpylałam go z większej odległości już nie było tego problemu.
Zapach produktu jestem bardzo przyjemny , lekko perfumowany z cytrusową nutą... I teraz będzie minus, bowiem po około 2 godzinach ten zapach zaczyna się zmieniać a ja wyczuwam gorzkawo- kwaśny zapach. Nie, nie jest to zapach mojego potu, do działania antyperspirantu nie mam zastrzeżeń. Z potliwością mam umiarkowany problem- to znaczy nie jest źle ale też nie mogę sobie pozwolić na wyjście z domu bez użycia antyperspirantu, dość szybko zaczynam się pocić. Antyperspiranty albo działają u mnie dobrze (te od Nivea zawsze się u mnie sprawdzały ) albo działają słabo i wtedy czuję się niekomfortowo i pojawia się nieprzyjemny zapach potu. Ten produkt działa bardzo dobrze, ale ta dziwna mieszanka zapachowa... I to niezależnie od tego czy jest gorące lato czy zima. Tak jakby zachodziła w nim jakaś reakcja chemiczna. Nadal czuję jego zapach, pachy są suche, ale ta dziwna woń... I do tego pozostaje ona na ubraniach.
Poza tym minusem jest wszytko ok.
Wydajność również bardzo dobra.
Zużyłam kilka opakowań i muszę przyznać że jest dobry, ale za każdym razem przeszkadza mi zmiana zapachu więc nie jestem pewna czy do niego wrócę.

Bez szału

Po obietnicach producenta spodziewałam się antyperspirantu, który działa dłużej i lepiej od innych, radząc sobie wyjątkowo dobrze w stresujących sytuacjach.

Trochę się zawiodłam, bo moim zdaniem nie ma w tym produkcie nie ma nic wyjątkowego. Ani specjalnie mocniej nie chroni, ani dłużej nie działa. Zwykły antyperspirant.

Jego zapach jest całkiem ładny, świeży. Dozownik dobry, jak we wszystkich produktach tej marki. Więcej po niego nie sięgnę, bo spodziewałam się czegoś więcej.

Dobry, ładny zapach

Od czasu do czasu kupuję i jest ok. Dość dobrze chroni w stresie, miejsca nim popsikane nie pocą się aż tak mocno. A jeśli już, to pot nie ma żadnego "zapachu". Sam zapach antyperspirantu świeży i lekki - utrzymuje się na ciele cały dzień. Opakowanie niestety niezbyt wydajne, szybko się kończy.

U mnie się nie sprawdził

Lubię antyperspiranty Nivea, niektóre, ten do nich nie należy. Zużyłam dwa opakowania w dużym odstępie czasu. Kupiłam ponownie, ponieważ zapomniałam, że go już miałam. Teraz nie zapomnę. Definitywnie nie jestem zadowolona.

Podoba mi się, że marka wypuszcza różne pojemności, to bardzo praktyczne. Zazwyczaj kupuję tę większą (250ml), bo wychodzi taniej, ale kiedy wiem, że będę potrzebować go ze sobą gdzieś wziąć, chętniej zaopatruję się w mniejszą wersję.
Opakowanie wygląda standardowo tak, jak pozostałe wersje. Super opcją jest tutaj możliwość blokady, aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia dozownika, np. w podróży.
Nie mogę powiedzieć, że zapach tego antyperspirantu mi się nie podoba, jest ładny. Trochę jak perfumy. Jednak jest mocny i długo wyczuwalny, a to już po jakimś czasie zaczyna mnie męczyć, no i gryzie się z innymi zapachami. Wiele osób wymienia go jako zaletę, dla mnie jest zbyt mocny, choć początkowo przyjemny.

Co do działania...
Nie jestem z niego zadowolona. Działanie jest krótkotrwałe, a to mnie tym bardziej rozczarowuje, że producent zapewnia o 48h ochrony, nawet w sytuacjach stresujących, czyli takich, w których teoretycznie bardziej się pocimy. Po takim opisie spodziewam się, że ten produkt wśród pozostałych w ofercie marki będzie wyjątkowo skuteczny. Dla mnie paradoksalnie jest odwrotnie - inne sprawdzają się lepiej.
Wydaje mi się, że nie mogę nazwać się osobą, która ma szczególny problem z obfitym poceniem się. Pocę się umiarkowanie, nie obficie i nie w ogóle, a już po kilku godzinach od aplikacji produkt przestaje spełniać swoją funkcję. A mówię tu o zwyczajnym codziennym funkcjonowaniu, bo podczas uprawiania sportu, tańca, po prostu większej aktywności fizycznej czy wyjątkowych upałów działa jeszcze krócej.
Dodatkowo potrafi brudzić ubrania - żółte plamy na białym i białe na czarnym. Także skończyło się na tym, że używałam go tylko kiedy nosiłam luźne ubrania, przy dopasowanych wymieniałam go na inny.

Podsumowując, więcej nie kupię tego produktu. Nie wiem z czego to wynika, ale u mnie się nie sprawdza, a co ciekawe większość innych antyperspirantów Nivea, które miałam do tej pory okazję używać, spisywała się.

Nie dla mnie

Niby dobry, niby działa, ale nie podoba mi się, że zostawia biały talk po użyciu. Bardzo nie lubię tego efektu, bo po założeniu ubrania to wszystko się osypuje. Miałam go dwukrotnie, zużyłam (nie do czarnych ubrań, bo to dopiero byłaby masakra), ale nie sięgnę po niego ponownie. Jeżeli komuś odpowiada taka forma to jest całkiem ok, spełnia swoją funkcję.

Jak każdy inny

Porządny antyperspirant jak wiele innych na rynku. Ładny lekko cytrusowy zapach. Ja mam duże problemy z poceniem się i ten nie poradził sobie żeby całkowicie to wykluczyć. Ale i tak długo się utrzymuje i nie przenika przez niego zapach potu.
Co dziwne to na początku psikał na biało i się kruszył (nie wiem może za blisko trzymałam). Jest też drażniący, czuć że rozpyla się proszek i mam wtedy atak kaszlu.

Antyperspirant

Dosyć wydajny antyperspirant. Miły, delikatny cytrusowy zapach. Zostawiał u mnie białe ślady, ale też nie pryskałam nim z odległości 15 cm, jak zaleca producent. Szybko wysycha, nie pozostawia mokrego uczucia. Może być. Kupiłam na jakiejś promocji w supermarkecie. Nie podrażniał mnie, był raczej delikatny.

Nivea, Stress Protect, Antyperspirant w sprayu

Z tym antyperspirantem jestem "zaprzyjaźniona" od wielu lat :) najlepszy do tej pory stosowany przeze mnie produkt! Gdyby jeszcze nie brudził ubrań to już w ogóle byłby HIT :)

Jest Super, Ale mam jedno Ale

Bardzo się polubiliśmy. Teraz w okresie jesiennym pocę się mniej, więc dla mnie jest perfect! Zapach super- długo się utrzymuje nawet do wieczora. Minusiki są dwa: pozostawia białe ślady na ubraniach i gdy nałożysz zbyt dużo robi się pękająca skorupa. Mimo tych minusików i tak kiedyś do niego wrócę.

Bez szału

Producent obiecuje ochronę w stresujących sytuacjach. Nie zauważyłam tego u siebie. Miałam odczucie, że "działał" przez pierwsze trzy godziny. Nie polecam osobom bardziej pocącym się

Bardzo fajny

Używałam go w okresie, gdy pociłam się nieco intensywniej, i muszę przyznać, że sprawdził się bardzo dobrze. Zapach może nieco duszący, ale inaczej się chyba nie da w przypadku antyperspirantu w sprayu. Nie podrażnia, niestety wydajność mogłaby być nieco lepsza.
Mi osobiście podoba się zamknięcie, mając go w torebce mam pewność, że przypadkiem nie wydostanie się z opakowania.
Fakt faktem, pozostawia białe plamy na ubraniach, ale z ochrony przed potem wywiązuje się świetnie. Dodatkowy plus za dostępność, dostępny też w supermarketach, nie tylko drogeriach.

mój pewniak

Bardzo się lubimy, dobrze działa, długo czuje się dzięki niemu świeżo i pewnie. Potrafi bielić, ale nie jakoś tragicznie, ma przyjemny, dosyć neutralny zapach. Chętnie do niego wracam.