Nivea, Stress Protect, Antyperspirant w sztyfcie

Nivea, Stress Protect, Antyperspirant w sztyfcie

Działanie:
- ochrona przed poceniem nawet w sytuacjach stresujących – zawiera formułę StressProtect i kompleks cynku,
- 48h ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja Nivea,
- przebadany dermatologicznie,
- nie zawiera alkoholu i barwników.
Nanieść na skórę pod pachami. Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

ochronne
antyperspiranty
podrażniona, normalna
bez alkoholu, nie pozostawiająca plam
w sztyfcie

Nieudany zakup

Niestety, ale u mnie nie zdaje egzaminu. Lubię antyperspiranty od nivea ten jednak zupełnie mi nie podpasował - zostawiała białe plamy pod pachą, które brzydko się rolują, nie zauważyłam też żeby specjalnie dobrze chronił przed potem , wręcz przeciwnie czasem mialam wrażenie że pocę się bardziej po używaniu dezodorantu. Jeśli chodzi o zapach to mi odpowiada jest neutralny taki mydlany i to chyba wszystko na pewno nie kupię ponownie

Skuteczny

Jeśli chodzi o antypespiranty, właśnie te w sztyfcie sprawdzają mi się najlepiej. Przetestowałam wiele z rożnych firm i ten póki co jest liderem.
Poręczne opakowanie, z ładną szatą graficzną. Przyjemny zapach ale najważniejsze produkt jest skuteczny! Używam od 2 lat a nie miałam sytuacji w której by mnie zawiódł pomimo że pracuje fizycznie. Produkt nie szczypie, nie podrażnia, nie roluje się.
Jedyny minus to taki że może zostawiać ślady na ciemnych ubraniach jeśli założy się koszulke zaraz po aplikacji.

Idealny na ciepłe dni

Ten antyperspiracyjny sztyft uratował mnie nie tylko od potu i nieprzyjemnego uczucia, ale jest również bardzo delikatny dla mojej skóry pod pachą.
Ma świeży zapach i jest idealny na ciepłe dni.
Zapach nie jest drażniący i nie pozostawia śladów.
Uważam ten produkt za bardzo przydatny w radzeniu sobie z potem.

U mnie się sprawdza

Antypenspiranty marki NIVEA znam już chyba wszystkie. Z tego jestem wyjątkowo zadowolona. Produkt łatwo się aplikuje,daje przyjemne uczucie suchości i pozwala poczuć się pewnie w stresujących sytuacjach.

Dobrze chroni przed potem, ale brzydko roluje się pod pachami

Spontaniczny zakup, po który sięgnęłam na wyprzedaży w holenderskim Kruidvacie i kosztował mnie mniej niż 1 euro. Aż żal było nie wziąć. Nie zauważyłam jednak, że to antyperspirant w sztyfcie, a ja za taką formą nie przepadam... Postanowiłam jednak dać mu szansę. Sztyft jest nieco twardy i ciężko się go używa - muszę mocno przycisnąć po pachą, by w ogóle miało to sens. Wydajny, zapach neutralny. Przy użyciu zbyt dużej ilości, niestety później roluje się pod pachami, co wygląda bardzo nieestetycznie i bardzo mi to przeszkadza w pracy (wysoka temperatura w pomieszczeniu), więc na razie rezygnuję z dalszego używania i odkładam na chłodniejsze dni (jesień-zima). Może wtedy jego używanie będzie bardziej komfortowe.

Oceniam wersję kupioną w DM, nie wiem, czy jest taka sama jak ta na polski rynek.

Dezodorant kupiłam awaryjnie podczas wakacji. Okazał się hitem.
- wchłania się błyskawicznie
- nie brudzi ubrań
- chroni rewelacyjnie, dał radę we wrześniu na południu Europy
- nienarzucający się zapach
- nieprawdopodobnie wydajny
- tani

Kupie ponownie, ale zrobię przerwę, wystarczył na tak długo, że zwyczajnie mi się znudził.

kiepski

Niestety pod wieczór gdy ściągam ubranie czuję delikatny zapach potu... znam lepsze antyperspiranty niż ten. Dodam, że nie pocę się jakoś bardzo. Nie polecam. Kupiłam go pod wpływem impulsu w drogerii, był akurat na promocji ale nie wart jest nawet tych 5 złotych, które za niego zapłaciłam.

Kiepsko...

No zawiodlam sie!

Kupilam te Nivee dlatego, ze normalnie na codzien nie poce sie tak bardzo, jednak jesli w gre wchodzi stres- to po mnie.

Mam ja juz od ponad miesiaca i wyglada to mniej wiecej tak:
aplikuje ja ok 7 rano, dojezdzam do pracy, pozniej czeka mnie 5 min spacerku. Wchodze do biura i co? Piekne plamy. Niespelna godzine od aplikacji!
Malo tego, przeciez podroz autobusem czy wolny spacerek nie sa ani stresujace ani niewiadomo jak meczace! Nie rozumiem tego.

Ale dalej...
Zaczyna sie praca, u mnie poranki sa najbardziej stresujace- wszyscy biegaja, ciagle ktos czegos chce- wtedy tez Nivea pieknie zawodzi.

Zdecydowanie NIE polecam, zwlaszcza tym, ktorzy maja nadzieje na poradzenie sobie z potliwoscia wynikajaca ze stresu.

Ale pachnie za to ladnie, moze jej jedna gwiazdke za to rzuce...

super

Moje małe odkrycie ! Sztyft idealny który na pewno zostanie ze mną na dłużej.
Pierwsza ważna rzecz: nie zostawia śladów na ubraniach. Poza tym nie roluje się, nie szczypie po depilacji a na dodatek zostawia mięciutką skórę. Zapach bardzo delikatny, nie będzie kolidował z perfumami. Na chwilę obecną jest to mój ideał, na pewno kupie jeszcze nie jeden sztyft tej serii.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Niezły

Powiem szczerze, że w domu z braku laku musiałam pożyczyć męski sztyft Nivea- nawet mi się spodobał i postanowiłam wtedy, że zaryzykuję i kupie sztyft. Wybór padł na ten. Nie zawiodłam się. Nivea szwindlu nie kręci.

Jestem zadowolona, ponieważ jako jeden jedyny (!) nie zostawia plam na ubraniach, jest to dla mnie szczególnie ważne, dlatego że bardzo często chodzę w czarnych ciuchach.
Doskonale chroni przed potem i przykrym zapachem. Wiadomo, podczas uprawiania sportów nie można liczyć na cuda, bo pocimy się i tak na całej powierzchni ciała.
Ma tak jakby kremową konsystencję, nie roluje się, łatwo się rozprowadza, jest niezwykle delikatny (stosowałam wiele razy tuż po depilacji i nie szczypie ani nie podrażnia). Ma nawilżającą i pielęgnującą formułę.
Niska cena, praktyczne i estetyczne opakowanie, delikatny i ładny zapach, bardzo wydajny.

Odzyskałam wiarę w sztyfty ;)

Używam tego produktu od: lipiec 2015

Najgorszy

Najgorszy antyperspirant jak miałam w życiu. Nie chroni przed potem ani przykrym zapachem. Po jego zastosowaniu mam wrażenie, że nawet zwiększa produkcje potu... Zapach ma taki mydlany, ale w połączeniu z potem po prostu śmierdzi,
Nigdy więcej nie kupię go, Zakup dokonałam pod wpływem chwili i promocji w drogerii.
Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: Pół opoakowania

Taki sobie

Wybrałam ten antypespirant ze względu na to że uwielbiam firmę nivea i naprawdę rzadko się na niej zawodzę, w tym przypadku było jednak inaczej. Antypespirant nie robi praktycznie nic, nie hamuje pocenia, może pierwsze dwie godziny ale jak jest ciepły dzień to nawet dwie godziny nie daje rady. Formuła stress protect? Nie zauważyłam działania w sytuacjach stresowych jak i w codziennym życiu bez wysiłku lecz przy normalnym funkcjonowaniu.

Na plus:
-cena
-dostępnośc
-zapach odświeżający - nie kłóci się z perfumami
-forma sztyftu

Na minus:
-brak ochrony przed poceniem
-nie neutralizuje zapachu potu
-trudno się rozprowadza
-delikatnie ściąga skórę pod pachami podczas rozprowadzania go
-nie pielęgnuje skóry, wolę troszkę delikatniejsze produkty

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania