Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Zgłoszony przez _Aneks_

Niverosin to specjalistyczny preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ CapricTriglyceride, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Diosmine, Glycerin, Alcohol Denat. / Ruscus Aculeatus roqt Extract / Sodium Laureth Sulfate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol / Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Parfum / D-limonene / Linalool / Butylphenyl Methylpropional / Alpha-lsomethyl lonone Hesperidin.

Cena: 16zł / 50g

• Recenzuję po raz DRUGI
  • Obecnie najlepszy krem jaki stosowałam na naczynka,które są moja zmorą (twarz).

To dla niego porzuciłam Ivostin i w końcu mam uspokojoną (czytaj nie czerwoną jak burak ) cerę.

Zakupiony pod wpływem opinii jednej z Wizażanek, której notabene recenzja również zniknęła zapewne "w tajemniczych okolicznościach" ;(
    Mam nadzieję,że moja tym razem się uchowa.

Krem:
    - nie zapycha
    - nie pozostawia uczucia lepkości
    - nie rujnuje portfela
    - szybko się wchłania
    - szybki efekt
    - trochę nawilża
    - wydajny

Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • To trzeci krem jaki wypróbowałam na cerę naczynkową. Krem stosuję tylko na twarz bo tylko tam mam problem z pękającymi naczynakmi i rumieniem. Używam specyfiku od około miesiąca i widać wyraźną poprawę co na tle innych kremów czyni go wyjątkowym. Od czasu kiedy go stosuję rumień wyraźnie się zmniejszył a popękane naczynka zrobiły się mniej wyraźne i nie rzucają się w oczy tak jak wcześniej. Krem ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję, nie jest ani zbyt wodnisty ani za tłusty. Ma lekko żółtawy kolor, ale to nie kolor kremu odpowiada za złagodzenie czerwonych miejsc ponieważ nie tworzy na twarzy maski bo wprost fantastycznie się wchłania co jest jego ogromną zaletą. Wiadomo, że cudów na sprawia, ale za tą cenę (ja kupiłam go za 20 zł) jest naprawdę rewelacyjny. Polecam serdecznie!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 50g

Chcesz pochwalić Annetoinette za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja dla dłoni
  • Krem jest przeznaczony do pękających naczynek. Jeśli chodzi o twarz to mam tylko kilka zmienionych naczynkami miejsc. Większy problem stanowiły dla mnie dłonie, na których ciągle pojawiały się pęknięte pajączki. Krem pomaga zmniejszyć widoczność zaczerwienionych miejsc, a w dodatku dłonie przestały mi tak marznąć, co jest dosyć niespotykane i pozytywnie mnie zaskoczyło. Krem ma mocną konsystencję, kremową, rozgrzewa skórę i działa ochronnie. Najważniejsze, że nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Dostępny w większości aptek za niską cenę, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Mam wrażliwą cerę z widocznymi pękniętymi naczynkami na twarzy tzw. pajączkami, które są moją zmorą długo szukałam jakiegoś kremu, który choć troszkę zmniejszy ich widoczność. Stosowałam drogie kremy typu iwostin, la roche..i nic tak nie poprawiło wyglądu mojej naczynkowej twarzy jak ten krem już po pierwszym tygodniu zauważyłam poprawę, skóra na twarzy jest uspokojona naczynka jakby bledsze, byłam zachwycona teraz jestem w trakcie 3 opakowania. Smaruje się nim rano i wieczorem. Wiadomo pęknięte naczynko nigdy już nie zniknie, nie ma cudów, ale dzięki temu kremowi są one bledsze i mniej czerwone, a co najważniejsze nie zauważyłam nowych "pajączków" jak narazie mój KWC wśród kremów na naczynka Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: całe 3 opakowania

Chcesz pochwalić motyylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • W związku, z tym że mam cerę naczynkową, ciągle czerwoną, poszukiwałam kremu, który zlikwiduje choć w mały sposób naczynka i rumień, temu się nawet udało.\\* twarz już nie jest tak intensywnie czerwona\\* mam wrażenie, że naczynka na skrzydełkach nosa są mniej widoczne, a kolejne nie pojawiają sie juz na pewno\\* radzi sobie z nawilżeniem, nawet zimą\\* szybko się wchłania\\* wydajny\\* cena\\\\Wcześniej stosowałam pharmaceris i ivostin, ale ten jest lepszy od nich z pewnością.

Chcesz pochwalić annbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • moje nowe odkrycie bardzo fajny kremik, w tym momencie to jest mój numer 1 (lub też ex æquo razem z Ruborilem który niestety jest droższy i coraz trudniej dostępny) poleciła mi go pani dermatolog, stosowałam razem z tabletkami i wyciszenie mojego rumienia było naprawdę imponujące, nie spowoduje że rumień w ogóle zniknie bo żaden krem nie jest w stanie tego zrobić ale paprawa jest naprawdę widoczna
    fajna konsystencja, w miarę szybko sie wchłania ale polecam zaopatrzyć sie jeszcze dodatkowo w jakiś dobry krem nawilżający i stosować naprzemiennie bo mi sie zdarzyło że sie rolował
    w każdyn razie będę mu wierna za właściwości no i ta cena!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić enlevé za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie nawilżający produkt
  • plusy:
    +wydajność
    +pojemność
    +nawilżenie (b.d się sprawdzał przy minusowych temp.)
    +konsystencja (ni to krem ni to maść)
    +buzia jest bardziej jednolita (czerwone plamy były zmniejszone)
    +dostępność
    +bez recepty

Za minus biorę pod uwagę cenę. Prawdopodobnie kupię go ponownie, ale raczej na mroźne miesiące w których sprawdził się dobrze

Używam tego produktu od: ok 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1, 50g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajdija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to najlepszy krem na naczynka jaki do tej pory odkryłam!
  • Walczę z pękającymi naczynkami już od dłuższego czasu, w tym czasie zdązyłąm wydać fortunę na kremy z Avene, Iwostinu, Pharmaceris, SVR, Biodherma ... Na szczęście moja dermatolog poleciła mi krem Niverosin ze względu na jego skład (Diosmina,Hesperydyna, Ruszczyk kolczasty, Kasztanowiec, D-pantenol).
    Kremu używam już od roku i efekty są naprawdę zadowalające - naczynka nie pękają już tak jak kiedyś. Inne kremy nie ograniczały pojawiania się nowych naczynek na mojej twarzy. Podczas stosowania Niverosinu cera jest bardziej jednolita, czerwone punkty nie są tak widoczne. Krem ma bogatą konststencję, dobrze nawilża skórę, jest wydajny.
    Jeśli chodzi o zapach to jest on całkiem przyjemny.
    Niedawno zaczęłam dodatkowo zażywać suplement diety Niverosin i liczę na jeszcze lepsze efekty.
    Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to mój hit pod względem kremów na pękające naczynka - radzi sobie lepiej od kremów, które kosztowały mnie czasami i nawet 10 razy więcej niż ten (Kupuje go za 13 zł/50 ml).
    Ponadto jest wydajny 50 ml wystarcza mi na 1,5 miesiąca stosując go dwa razy dziennie.
    Nadaje się pod makijaż, nie roluje się, skóra nie świeci się po nim.
    Jedyną jego wadą jest brak filrta oraz kilka razy zdażyło mi się, ze gwint od zakrętki ułamał się , ale jakoś dałam sobie z tym radę

Ilość zużytych opakowań: około 7

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić _Aneks_ za czytelną i pomocną recenzję?