Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Zgłoszony przez _Aneks_

Niverosin to specjalistyczny preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ CapricTriglyceride, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Diosmine, Glycerin, Alcohol Denat. / Ruscus Aculeatus roqt Extract / Sodium Laureth Sulfate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol / Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Parfum / D-limonene / Linalool / Butylphenyl Methylpropional / Alpha-lsomethyl lonone Hesperidin.

Cena: 16zł / 50g

• ulubiony
  • nie mam jakiś wielkich problemów z pękającymi naczynkami, jednak alergia i ciągły katar powodują u mnie pękanie naczynek na skrzydełkach nosa. Po zastosowaniu kremu przez jakiś czas naczynka słabiej widać. Dla mnie krem idealny, mieszam go z podkładem, a jeśli nie mam jakiś problemów skórnych bez podkładu. Fajnie wyrównuje koloryt, delikatnie matuje, nie zapycha porów, nie "śmierdzi" i nie powoduje podrażnień.

Używam tego produktu od: 4ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Agatapa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy
  • kupiłam bo lubie testowac rzeczy do twarzy a ten specyfik miał rozprawić sie z naczynkami; miał to dobre słowo bo nie zrobił wiele; wyciszył twarz i to tyle, po dwóch tygodniach stwierdziłam że o taki efekt mi nie chodziło; krem jest dośc tani i ti jego zaleta; po nałozeniu na twarz po raz pierwszy próbuje cos tam zrobic i naczynka sa przygaszone; następnego dnia sa z powrotem;
    podsumowanie; krem nie spełnia obietnic producenta, nie wycisza na długo a tylko na chwile; ma skład jak i inne kremy dla tego ja postanowiłam przezucić sie na DERMIKE CAPILARES i to jest to co działa.
    nie polecamUżywam tego produktu od: miesiąIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodłam się
  • Zakupiłam ten produkt pod wpływem opinii w internecie i nie zawiodłam się.... mam skórę problemową, naczynkową... ten krem ją wycisza, koi, łagodzi zaczerwienienia idealny pod makijaż...!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trkcie 1

Chcesz pochwalić olamikimar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Dużo pozytywnych opini czytałam o tym kremie ale się zawiodłam. Moja twarz bez makijażu jest bardzo często czerwona i myślałam że ten krem mi pomoże niestety prawda okazała się inna. Krem jest dobry pod podkład, szybko się wchłania ale nic pozatym twarz mam nadal różowawą po nałożeniu go więc nic mi nie pomógł. Kupiłam go za niecałe 16zł ale okazało się że krem nie działa na mojej twarz.
    Szkoda pieniędzy bo mogłam sobie kupić jakiś inny tańszy krem zamiast tego. Dodatkowo krem nie pachnie ładnie. Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić muddleska za czytelną i pomocną recenzję?
  • SOS za niewielkie pieniądze...
  • Cera naczynkowa -och....trudno z nią żyć, ale przy właściwej pielęgnacji i zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, nawet cerę naczynkową można „oswoić” i mimo towarzyszącym jej dolegliwościom, cieszyć się pięknym odbiciem w lustrze. Ten krem napewno nie zamknie naczynek i ich nie wyeliminuje,ale za to wyciszy cerę,nada jej bielszy odcień-bez tej znienawidzonej czerwieni..Krem jest gęsty,lekko żółtawy.Trochę się obawiałam nakładania na twarz,ale cóż zrobić -jak właśnie do twarzy potrzebuję SOS szybko i skutecznie działającego..Ma dobry skład - zawiera diosminę, hesperydynę, ruszczyk kolczasty oraz kasztanowiec.Używam go na noc.Narazie zauważyłam wyciszenie i uspokojenie mojej cery..A ta,ostatnimi czasy-traktowana była brutalnie.Retinolem,kwasami..W końcu sie bidulka zbuntowała i musiałam zacząć traktować ją z należnym szacunkiem.Krem sie dobrze wchłania,jest treściwy.Warto spróbować.Polecam

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzuję po raz DRUGI
  • Obecnie najlepszy krem jaki stosowałam na naczynka,które są moja zmorą (twarz).

To dla niego porzuciłam Ivostin i w końcu mam uspokojoną (czytaj nie czerwoną jak burak ) cerę.

Zakupiony pod wpływem opinii jednej z Wizażanek, której notabene recenzja również zniknęła zapewne "w tajemniczych okolicznościach" ;(
    Mam nadzieję,że moja tym razem się uchowa.

Krem:
    - nie zapycha
    - nie pozostawia uczucia lepkości
    - nie rujnuje portfela
    - szybko się wchłania
    - szybki efekt
    - trochę nawilża
    - wydajny

Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • To trzeci krem jaki wypróbowałam na cerę naczynkową. Krem stosuję tylko na twarz bo tylko tam mam problem z pękającymi naczynakmi i rumieniem. Używam specyfiku od około miesiąca i widać wyraźną poprawę co na tle innych kremów czyni go wyjątkowym. Od czasu kiedy go stosuję rumień wyraźnie się zmniejszył a popękane naczynka zrobiły się mniej wyraźne i nie rzucają się w oczy tak jak wcześniej. Krem ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję, nie jest ani zbyt wodnisty ani za tłusty. Ma lekko żółtawy kolor, ale to nie kolor kremu odpowiada za złagodzenie czerwonych miejsc ponieważ nie tworzy na twarzy maski bo wprost fantastycznie się wchłania co jest jego ogromną zaletą. Wiadomo, że cudów na sprawia, ale za tą cenę (ja kupiłam go za 20 zł) jest naprawdę rewelacyjny. Polecam serdecznie!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 50g

Chcesz pochwalić Annetoinette za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja dla dłoni
  • Krem jest przeznaczony do pękających naczynek. Jeśli chodzi o twarz to mam tylko kilka zmienionych naczynkami miejsc. Większy problem stanowiły dla mnie dłonie, na których ciągle pojawiały się pęknięte pajączki. Krem pomaga zmniejszyć widoczność zaczerwienionych miejsc, a w dodatku dłonie przestały mi tak marznąć, co jest dosyć niespotykane i pozytywnie mnie zaskoczyło. Krem ma mocną konsystencję, kremową, rozgrzewa skórę i działa ochronnie. Najważniejsze, że nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Dostępny w większości aptek za niską cenę, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Mam wrażliwą cerę z widocznymi pękniętymi naczynkami na twarzy tzw. pajączkami, które są moją zmorą długo szukałam jakiegoś kremu, który choć troszkę zmniejszy ich widoczność. Stosowałam drogie kremy typu iwostin, la roche..i nic tak nie poprawiło wyglądu mojej naczynkowej twarzy jak ten krem już po pierwszym tygodniu zauważyłam poprawę, skóra na twarzy jest uspokojona naczynka jakby bledsze, byłam zachwycona teraz jestem w trakcie 3 opakowania. Smaruje się nim rano i wieczorem. Wiadomo pęknięte naczynko nigdy już nie zniknie, nie ma cudów, ale dzięki temu kremowi są one bledsze i mniej czerwone, a co najważniejsze nie zauważyłam nowych "pajączków" jak narazie mój KWC wśród kremów na naczynka Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: całe 3 opakowania

Chcesz pochwalić motyylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • W związku, z tym że mam cerę naczynkową, ciągle czerwoną, poszukiwałam kremu, który zlikwiduje choć w mały sposób naczynka i rumień, temu się nawet udało.\\* twarz już nie jest tak intensywnie czerwona\\* mam wrażenie, że naczynka na skrzydełkach nosa są mniej widoczne, a kolejne nie pojawiają sie juz na pewno\\* radzi sobie z nawilżeniem, nawet zimą\\* szybko się wchłania\\* wydajny\\* cena\\\\Wcześniej stosowałam pharmaceris i ivostin, ale ten jest lepszy od nich z pewnością.

Chcesz pochwalić annbella za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij