Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Zgłoszony przez _Aneks_

Niverosin to specjalistyczny krem przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ CapricTriglyceride, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Diosmine, Glycerin, Alcohol Denat. / Ruscus Aculeatus roqt Extract / Sodium Laureth Sulfate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol / Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Parfum / D-limonene / Linalool / Butylphenyl Methylpropional / Alpha-lsomethyl lonone Hesperidin.

Cena: 16zł / 50g

• No niezbyt
  • Do kupna zachęciły mnie pochlebne recenzje, jednak dotrwałam do zużycia 3/4 tubki kremu i dalej nie zdzierżyłam. Może za krótko stosowałam, ale krem powodował dyskomfort i maltretował moją i tak już nadwyrężoną skórę. Nie zauważyłam żadnej poprawy, za to strasznie wysuszył mi skórę. Odrazu po nałożeniu czułam pieczenie i rumień jeszcze bardziej się wzmagał.
    Skład też jakiś taki nieciekawy, nie dość , że alkohol wysoko, to jeszcze SLS - no na Boga - krem na naczynka ze składnikiem, który pogarsza funkcje barierowe skóry i jest mocno drażniący. Jakoś mi nie zagrała muzyczka i niestety u mnie się nie sprawdził. Może dla skóry która się przetłuszcza byłby ok, ale dla suchej i nadwrażliwej jak moja niestety jest do bani. Na plus mogę zaliczyć, to że nadaje się pod podkład i nie kosztuje jakiś bajońskich pieniędzy,więc można sobie spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić Precious things za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Koniec problemu czerwienienia się!
  • Działanie na naczynka rewelacyjne! Już po kilku użyciach kremu przestałam się czerwienić, po dłuższym okresie stosowania niektóre drobne naczynka wchłonęły się! Zmiany temperatur czy jakikolwiek wysiłek nie są mi już straszne, bo w końcu nie wyglądam jak burak.
    Poza tym:
    -fajnie się rozprowadza i wchłania
    -nadaje się pod makijaż (chociać teraz w te prawie 40stopniowe upały nie do końca, ale chyba cudów nie ma, teraz się lepiej nie malować;p)
    -nie zapycha
    -niewiele kosztuje
    Niewielki minus: trochę słabo nawilża, ale nie wymagam tegoo od kremu na naczynka. Wieczorem po jego nałożeniu i wchłonięciu dokładam jeszcze inny krem lub olejek i jest ok.
    Polecam!

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w całości

Chcesz pochwalić marfefka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Przy pierwszym opakowaniu działał. Po przerwie i rozpoczęciu drugiego opakowania zawiodłam się.

+Nieuciążliwy zapach
    +Niweluje małe naczynka
    +Koi
    +Dobry na noc

-Długo wsiąka w skórę
    -Wszystko (np. podkłady, pudry, korektory) się na nim "roluje"
    -Nie nawilża
    -Powoduje nieodporność na zmiany temperatur

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pakowania

Chcesz pochwalić sanguinem za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem, który działa cuda
  • Krem polecony przez dermatologa na zaczerwienioną i naczynkową cerę. Zawsze zmagałam się z problemem czerwonych policzków, reakcją na zmianę temperatury. Przetestowałam wiele kremów. Od tanich, aż po te z wyższej półki. Nie chce wymieniać tutaj produktów znanych producentów, które są nierzadko reklamowane w tv. Używam tego kremu już ponad pół roku. Moja cera jest gładka, słabiej reaguje na zmianę temperatury, policzki nie są czerwone. To jest dla mnie nowością bo żaden krem nie dał mi takich efektów. Stosuje go dwa razy dziennie. Może być stosowany pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy co jest jak najbardziej na plus. Szybko się wchłania. Jest to mój ulubiony krem do twarzy. Gorąco polecam dla tych którzy zmagają się z problemem cery naczynkowej. Pozdrawiam ciepło :3

Używam tego produktu od: października 2014r.
    Ilość zużytych opakowań: 7 małych

Chcesz pochwalić magdalenka7991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny
  • Zużyłam już 3 opakowania tego kremu i mimo, że dalej testuję inne kosmetyki, to wciąż przekonuję się, że Niverosin jest dla mnie po prostu najlepszy.
    To chyba jedyny krem, po którym moja twarz nie świeci się jak morska latarnia. Do tego ma przyjemny zapach, jest lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, znakomicie sprawdza się pod makijaż. Jeżeli chodzi o naczynka, moich co prawda nie zlikwidował, ale nie są one u mnie zbyt widoczne. Za to (być może w efekcie placebo) mam wrażenie, że po jego użyciu moja cera nie ma skłonności do nagłych reakcji na zmianę temperatury, do tzw. buraka
    Cena jest również w porządku, jak na specjalistyczny krem apteczny.
    Jedyną wadę może stanowić brak filtra UV.

Używam tego produktu od: hoho
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić imperfect za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak ale nie do twarzy niestety
  • Krem ten dostałam w kilku próbkach od mojej dermatolog ,ktorego sama używa i była bardzo zadowolona.Na poczatku też byłam zadowolona bo on zawiera diosmine ,hespadrydyne które fajnie obkurczają naczynia krwionośne i troche zmniejszały moje rumieńce,postanowiłam kupić całą tubke bo cena w aptece była przystępna.Wszystko jednak sie skończyło bo zawarty w tym kremie alkohol wysoko w składzie nie nadaje sie do cery wrażliwej z rumieniem po prostu mega podrażnia taką cere,troche dalej w składzie jest też glikol propylenowy drugi winowajca tego podrażnienia.Zostałam więc z prawie całą tubką kremu ,którego do twarzy użyć nie mogłam,więc zużyłam go do szyi i dekoltu gdzie też dokuczają mi rumieńce okazjonalne.I tam ten krem spisuje sie świetnie nic nie podrażnia,choć przeszkadza mi ten alkoholowy zapaszek który z czasem ulatnia sie na całe szczęście.Kupuje go więc nadal i stosuje sobie,żałuje tylko że producenci nas tak oszukują ,gdyż krem lub inny produkt z przeznaczeniem do cery naczynkowej która jest skórą prawie zawsze nadreaktywną dodają składniki ,które ja podrażniają tego nie potrafie zrozumieć.Dobra ale czytać umiesz ktoś powie więc po co kupiłaś ?
    Naiwna wciąż łudze sie ,że ktoś wie co robi kierując produkt w strone takiej cery naczyniowej bardzo wymagającej...

Używam tego produktu od: kwiecień 2014r tylko do szyi i dekoltu
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki i kilka próbek od dermatologa

Chcesz pochwalić testerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Krem jest świetny. Przyjemnie pachnie, redukuje rumień i uczucie pieczenia na skórze. Naczynek nam nie pozamyka ale sprawia, że nowe nie pękają. Dla mnie idealny - lepszy niż Iwostin. Nie zapycha - nie wyskakują po nim ani zaskórniki, ani pryszcze, więc spokojnie nadaje się do skóry tłustej/mieszanej ze skłonnością do zapychania.

Jedyny minus - jak dla mnie za słabo nawilża, więc na nim ląduje krem nawilżający. Ale dla mnie to nie problem.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe plus próbki

Chcesz pochwalić lavenda87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Od wielu lat zmagam się z cerą naczynkową i rumieniem na polikach i nosie ale wreście na trafiłam na odpowiedni krem i nie zamienie go na inny!!
    + redukuje zaczerwienienie
    + zmniejsza naczynka
    + skóra się po nim nie świeci
    + dobrze się wchłania
    Cena kremu w aptece ok 15 zł więc Warto Kupić!!
    Ja polecam i jestem na tak wkońcu wyglądam jak człowiek

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja dla cery naczynkowej!!!
  • Wreszcie natrafiłam na rewelacyjny kosmetyk do cery naczynkowej!!! Bardzo szybko się wchłania, a po kilku dniach stosowania moje czerwone policzki (miałam z nimi największy problem) zmieniły kolor na naturalny Naczynka stały się niewidoczne i w końcu przestałam mieć "buraka" :P
    Szczerze polecam!!! Krem jest bardzo wydajny, stosuję go już kilka miesięcy i dopiero zbliżam się do końca tubki. Wystarczy jego niewielka ilość. Naprawdę bardzo skuteczny.

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić gadamiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem wywiązuje się z głównego zadania: wycisza rumień, lekko maskuje zaczerwienienia. Jest wydajny :stosowałam latem przez 3 miesiące, na noc, ( u mnie kremy stosowane raz dziennie zużywają się w ciągu 2 miesięcy). Dodatkowo redukował wypryski. Przypuszczam ,że jest świetny dla osób z trądzikiem różowatym. Opakowanie tuba: higieniczne i ekonomiczne. Tani i polski
    Nie jest to krem pielęgnacyjny, raczej nie nawilża i nie odżywia, więc będę go stosować raz/2x do roku jako kurację i w takim zastosowaniu polecam.
    Posumowując, plusy:
    -redukuje rumień-działa
    -nie podrażnia, nie uczula
    -tani, polski, wydajny
    -redukuje wypryski!
    Minusy:
    -bez działania p/zmarszczkowego
    -konserwanty, ale bez nich się pewnie nie da

Używam tego produktu od: lato 2014 na noc
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?