Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Zgłoszony przez _Aneks_

Niverosin to specjalistyczny preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ CapricTriglyceride, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Diosmine, Glycerin, Alcohol Denat. / Ruscus Aculeatus roqt Extract / Sodium Laureth Sulfate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol / Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Parfum / D-limonene / Linalool / Butylphenyl Methylpropional / Alpha-lsomethyl lonone Hesperidin.

Cena: 16zł / 50g

• Uwielbiam go
  • Od wielu lat zmagam się z cerą naczynkową i rumieniem na polikach i nosie ale wreście na trafiłam na odpowiedni krem i nie zamienie go na inny!!
    + redukuje zaczerwienienie
    + zmniejsza naczynka
    + skóra się po nim nie świeci
    + dobrze się wchłania
    Cena kremu w aptece ok 15 zł więc Warto Kupić!!
    Ja polecam i jestem na tak wkońcu wyglądam jak człowiek

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja dla cery naczynkowej!!!
  • Wreszcie natrafiłam na rewelacyjny kosmetyk do cery naczynkowej!!! Bardzo szybko się wchłania, a po kilku dniach stosowania moje czerwone policzki (miałam z nimi największy problem) zmieniły kolor na naturalny Naczynka stały się niewidoczne i w końcu przestałam mieć "buraka" :P
    Szczerze polecam!!! Krem jest bardzo wydajny, stosuję go już kilka miesięcy i dopiero zbliżam się do końca tubki. Wystarczy jego niewielka ilość. Naprawdę bardzo skuteczny.

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić gadamiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem wywiązuje się z głównego zadania: wycisza rumień, lekko maskuje zaczerwienienia. Jest wydajny :stosowałam latem przez 3 miesiące, na noc, ( u mnie kremy stosowane raz dziennie zużywają się w ciągu 2 miesięcy). Dodatkowo redukował wypryski. Przypuszczam ,że jest świetny dla osób z trądzikiem różowatym. Opakowanie tuba: higieniczne i ekonomiczne. Tani i polski
    Nie jest to krem pielęgnacyjny, raczej nie nawilża i nie odżywia, więc będę go stosować raz/2x do roku jako kurację i w takim zastosowaniu polecam.
    Posumowując, plusy:
    -redukuje rumień-działa
    -nie podrażnia, nie uczula
    -tani, polski, wydajny
    -redukuje wypryski!
    Minusy:
    -bez działania p/zmarszczkowego
    -konserwanty, ale bez nich się pewnie nie da

Używam tego produktu od: lato 2014 na noc
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych jakie przetestowałam
  • Kupiłam pod wpływem dobrych opini na wizażu.
    Plusy:
    - dobrze sie wchłania, nie klei, nie świeci się,
    - wydajny nawet bardzo przy smarowaniu policzków.

Długo czekałam na efekty, ale jestem cierpliwa. Po upływie ponad 3 miesięcy mogę powiedzieć, że działa doraźnie, na krótką metę. Nie pogorszył stanu skóry, ale nie zauważyłam by rumień był mniejszy, rzadziej występował, szybciej przemijał. Skórę musze dodatkowo nawilżać. Nic się nie zmieniło od 3 miesięcy, ale na szczęście też nie pogorszyło chociaż.... od 3 dni budzę się z piekącymi policzkami... Zdarzało mi się to gdy rano czekała mnie jakaś stresująca sytuacja typu egzamin, ważna rozmowa. Myślę sobie,że może alkohol w składzie dał o sobie znać właśnie teraz. Dlatego odstawiam kosmetyk choć mam jeszcze ponad połowę tubki.

Dodam,że wypróbowałam już wiele marek typu Avene, Iwostin, Bielenda, Ziaja, Isispharma. Ten krem plasuje się na ostatnim miejscu.

Ja nie polecam, zero zalet, które spowodowałyby przygodę na dłuższą metę.

Używam tego produktu od: 3,5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić odstajaca za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • nie mam jakiś wielkich problemów z pękającymi naczynkami, jednak alergia i ciągły katar powodują u mnie pękanie naczynek na skrzydełkach nosa. Po zastosowaniu kremu przez jakiś czas naczynka słabiej widać. Dla mnie krem idealny, mieszam go z podkładem, a jeśli nie mam jakiś problemów skórnych bez podkładu. Fajnie wyrównuje koloryt, delikatnie matuje, nie zapycha porów, nie "śmierdzi" i nie powoduje podrażnień.

Używam tego produktu od: 4ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Agatapa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy
  • kupiłam bo lubie testowac rzeczy do twarzy a ten specyfik miał rozprawić sie z naczynkami; miał to dobre słowo bo nie zrobił wiele; wyciszył twarz i to tyle, po dwóch tygodniach stwierdziłam że o taki efekt mi nie chodziło; krem jest dośc tani i ti jego zaleta; po nałozeniu na twarz po raz pierwszy próbuje cos tam zrobic i naczynka sa przygaszone; następnego dnia sa z powrotem;
    podsumowanie; krem nie spełnia obietnic producenta, nie wycisza na długo a tylko na chwile; ma skład jak i inne kremy dla tego ja postanowiłam przezucić sie na DERMIKE CAPILARES i to jest to co działa.
    nie polecamUżywam tego produktu od: miesiąIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodłam się
  • Zakupiłam ten produkt pod wpływem opinii w internecie i nie zawiodłam się.... mam skórę problemową, naczynkową... ten krem ją wycisza, koi, łagodzi zaczerwienienia idealny pod makijaż...!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trkcie 1

Chcesz pochwalić olamikimar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Dużo pozytywnych opini czytałam o tym kremie ale się zawiodłam. Moja twarz bez makijażu jest bardzo często czerwona i myślałam że ten krem mi pomoże niestety prawda okazała się inna. Krem jest dobry pod podkład, szybko się wchłania ale nic pozatym twarz mam nadal różowawą po nałożeniu go więc nic mi nie pomógł. Kupiłam go za niecałe 16zł ale okazało się że niepotrzebnie wydałam kasę.
    Szkoda pieniędzy bo mogłam sobie kupić jakiś inny tańszy krem zamiast tego. Dodatkowo krem nie pachnie ładnie. Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić muddleska za czytelną i pomocną recenzję?
  • SOS za niewielkie pieniądze...
  • Cera naczynkowa -och....trudno z nią żyć, ale przy właściwej pielęgnacji i zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, nawet cerę naczynkową można „oswoić” i mimo towarzyszącym jej dolegliwościom, cieszyć się pięknym odbiciem w lustrze. Ten krem napewno nie zamknie naczynek i ich nie wyeliminuje,ale za to wyciszy cerę,nada jej bielszy odcień-bez tej znienawidzonej czerwieni..Krem jest gęsty,lekko żółtawy.Trochę się obawiałam nakładania na twarz,ale cóż zrobić -jak właśnie do twarzy potrzebuję SOS szybko i skutecznie działającego..Ma dobry skład - zawiera diosminę, hesperydynę, ruszczyk kolczasty oraz kasztanowiec.Używam go na noc.Narazie zauważyłam wyciszenie i uspokojenie mojej cery..A ta,ostatnimi czasy-traktowana była brutalnie.Retinolem,kwasami..W końcu sie bidulka zbuntowała i musiałam zacząć traktować ją z należnym szacunkiem.Krem sie dobrze wchłania,jest treściwy.Warto spróbować.Polecam

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzuję po raz DRUGI
  • Obecnie najlepszy krem jaki stosowałam na naczynka,które są moja zmorą (twarz).

To dla niego porzuciłam Ivostin i w końcu mam uspokojoną (czytaj nie czerwoną jak burak ) cerę.

Zakupiony pod wpływem opinii jednej z Wizażanek, której notabene recenzja również zniknęła zapewne "w tajemniczych okolicznościach" ;(
    Mam nadzieję,że moja tym razem się uchowa.

Krem:
    - nie zapycha
    - nie pozostawia uczucia lepkości
    - nie rujnuje portfela
    - szybko się wchłania
    - szybki efekt
    - trochę nawilża
    - wydajny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?