Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej (stara wersja)

Niverosin to specjalistyczny krem przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

godny polecenia

moje nowe odkrycie :) bardzo fajny kremik, w tym momencie to jest mój numer 1 (lub też ex æquo razem z Ruborilem który niestety jest droższy i coraz trudniej dostępny) poleciła mi go pani dermatolog, stosowałam razem z tabletkami i wyciszenie mojego rumienia było naprawdę imponujące, nie spowoduje że rumień w ogóle zniknie bo żaden krem nie jest w stanie tego zrobić ale paprawa jest naprawdę widoczna
fajna konsystencja, w miarę szybko sie wchłania ale polecam zaopatrzyć sie jeszcze dodatkowo w jakiś dobry krem nawilżający i stosować naprzemiennie bo mi sie zdarzyło że sie rolował
w każdyn razie będę mu wierna za właściwości no i ta cena! :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mogę polecić

Do kupna skłoniło mnie sporo poleceń. Mam cerę naczyniową i rumienie często są bardzo mocne u mnie. Kupując w aptece krem, porozmawiałam chwilę z farmaceutką, powiedziała że warto dodać do tego coś od wewnątrz.

Stosuje tabletki od 2 miesięcy(wzięłam też te niverosinu, żeby mieć komplet), krem też. Powiem szczerze, że widze poprawę. Wiadomo, że krem nie zdziała cudu ale nawet moja kosmetyczka zauważyła mniejsze rumieńce u mnie przy zmianie temperatur chociażby.

Najbardziej zatykający pory krem, jaki miałam

Kupiłam ten produkt z wielką nadzieją dla mojej naczynkowej, a jednocześnie mieszanej cery. Niestety, być może krem działa super na naczynka, jednak ja poddałam się po kilku aplikacjach. Już od pierwszego użycia na skórze pojawiło się mnóstwo zaskórników, skóra w strefie T przeżywała istny łojotok... Z dwojga złego wolę mieć problem z naczynkami, niż twarz usianą milionem wyprysków.

Na obronę kremu powiem, że oddałam go mamie (65 lat), i u niej sprawdza się znakomicie.

Krem cera naczynkowa

Jedyny krem ktory pomaga cerze naczynkowej. Inne firmy moga sie schowac sa nie skuteczne. Zdecydowanie polecam ten krem. Trzeba regularnie stosowac min 3 miesiace 2 razy dziennie.

Polecam!

Od zawsze walczę ze skórą naczynkową. Do tej pory żadne produkty w pełni mnie nie zadowalały…
Krem jest dla mnie wygodnym rozwiązaniem i co najwazniejsze - skutecznym! Cena jest bardzo przystępna wiec nie obciąża budżetu :)

Treściwy krem

Krem jest zamknięty w tubce (plus za higieniczność), jest bardzo gęsty o kremowym kolorze. Ma bardzo ładny zapach, ale jest on dość intensywny. Idealny na noc, bądź na zimę. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Ma nawet mały, ale jest spf 15. Mogłabym tu skończyć, ale kupiłam go w innym celu. Jako posiadaczka cery z rumieniem liczyłam, że zahamuje bądź chciaż trochę uspokoi moją cerę, jednak nic takiego się nie stało :(
Nie zmienia to faktu, że koniec końców polecam ten krem, jako treściwy i nawilżający.

Cudowny ratunek dla cery naczynkowej

Ten krem mnie uratował. Jest najlepszy! Naczynka dawały u mnie efek nieestetycznego zaczerwienienia ale przede wszystkim strasznego pieczenia. Inne kremy albo nie pomagały albo wręcz nasilały objawy. Ten krem stosuję raz dziennie rano i to wystarczy żeby nie czuć dyskomfortu, a samo zaczerwienienie jest już prawie niewidoczne. Używam go już kilka lat na same policzki i nos, a jak się wchłonie to nakładam na całą twarz krem przeciwzmarszczkowy lub nawilżający.

Moja cera naczynkowa bardzo się z nim polubiła

Opakowanie wygodne, łatwo jest zużyć krem do końca.
Zapach jest delikatny oraz nie męćzy. Używałam do tej pory wielu kosmetyków o bardzo męczących zapachach, ten jednak jest neutralny. Konsystencja jest dość gęsta, mi to jednak nie przeszkadza bo nakładam ten krem na twarz nanoc. Wystarczyl mi na miesiąc użytkowania, przy totalnym braku oszczędzania - nakładalam grubą warstwę na twarz oraz na szyję. Nie wysusza, nie podrażnia, ale zdecydowanie poprawia stan skóry. Oczywiście po dłuższym czasie stosowania, bo raczej nikt nie oczekuje efektu po kilku użyciach. Naczynka na policzkach staly się mało widoczne. Moja skora po umyciu nie wyglada jak świeży pomidor. Ma działanie kojące i uspokajające. Kupiłam niedawno już chyba czwarte opakowanie. Jak do tej pory nie znalazłam lepszego zamiennika.

Polecam u mnie się sprawdził.

Kremu używałam przez miesiac, głównie na wieczór chociaż i z rana się zdarzało. Dobrze się na nim robi makijaz, nic mi się nie rolowało. Daje na początku lekki film na twarzy, ale jest delikatny i wszystko potem ładnie się wchłania. Nie powoduje świecenia się buzi, daje dobrą ochronę od czynnikow zewnętrznych, no i dodatkowy plusik za filtr uv w składzie. Zmniejsza istniejące naczynka na twarzy, nie dopuszcza do pojawiania sie nowych. W trakcie stosowania nie zauważyłam na policzkach denerwującego rumienia.

zadowolona z działania

kupuje krem niverosin zawsze w zimie, do używania przed nartami, po nartach, moja cera bardzo źle reaguje na takie ekstremalne zmiany temperatury, po powrocie z zimnego, kiedy już się zagrzeję, policzki płoną żywym ogniem, do tego szczypią, kłują i wtedy aplikuję niverosin, oczywiście to nie jest tak, że w cudowny sposób, natychmiastowo ukoi cerę, zamknie naczynka i sprawi, że będzię blada, a teleangiektazje nie będą się pojawiały, on po prostu delikatnie łagodzi wszystkie te nieprzyjemne uczucia, a przez to, że lekko bieli, to ta nietwarzowa czerwień jest trochę rozjaśniona, nigdy nie stosowałam kremu regularnie i stale, więc nie wiem czy długofalowo przyczynia się do wyciszenia naczynek, dla mnie jego toporna baza (taka bieląca maść apteczna, tochę podobne bazy jak acne-derm czy skinoren krem) jest na tyle irytująca, że ograniczam używanie do sytuacji awaryjnych, niverosin nie ma może właściwości chłodzących, ale sprawia, że rumień nie jest już tak nieznośnie uciążliwy, stosuję tylko na suche, wrażliwe policzki, gdyż moją łojotokową strefę T lubi obciążyć (daje taki efekt niezdrowej, przetłuszczonej i zmęczonej cery)

Postanowiłam kupić ten produkt po poleceniu dermatologa. Jest całkiem dobry, aczkolwiek konsystencja mnie trochę zawiodła. Mam dosyć duże zaczerwienienia, mimo że nadal są spore to widzę zdecydowanie pozytywną różnicę przed i w trakcie stosowania produktu.

Bardzo dobry krem w niskiej cenie. Krem poleciła mi dermatolog. Po około tygodniu stosowania miejscowego (tam, gdzie pojawiają się widoczne naczynka) zauważyłam ich wyciszenie, zmniejszenie zaróżowienia. Krem bardzo ładnie pachnie, ma dobry skład. Jest trochę tłusty i zostawia lekką poświatę, ale nie zapycha.

Najlepszy krem do cery naczynkowej jaki miałam

Jak w tytule recenzji i absolutnie tutaj nie przesadzam. Mialam do czynienia z wieloma kosmetykami do cery naczynkowej, ale żaden z nich nie wykazał takiego dobrego działania, jak krem niverosin. Piszę tutaj również o kosmetykach z górnej półki. Odkrycie zupełnie przypadkowe, kremu nie kupiłam sama ale dostałam od koleżanki, która równiez krem od kogoś dostała, ale że sama nie miała problemu z naczynkami, to przekazała go mi. Nie miałam do niego dużych oczekiwań, byłam uprzedzona z uwagi na .... cenę, bo tłumaczyłam sobie, ze co moze mi dac kosmetyk w tak niskiej cenie. I był to błąd bo cera z dnia na dzień wygladała o wiele lepiej. Nie czerwienię sie tak mocno, nie mam już takich mocnych wykwitów, jak wcześniej. Kupiłam już drugie opakowanie.

Polecam!