W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Essence, Gel Tint (D逝gotrwa造 b造szczyk - lakier do ust)

Powi瘯sz Essence, Gel Tint (D逝gotrwa造 b造szczyk - lakier do ust)

Zg這szony przez madulka

Unikatowa 瞠lowa formu豉 nadaje ustom d逝gotrwa造 kolor na wiele godzin. Innowacyjny aplikator zapewnia 豉twe i r闚nomierne rozprowadzenie koloru. Dost瘼ny w czterech kolorach.

Cena: 9z / 4ml

• Mocno na nie...
  • "Tint" od Essence upolowa豉m w Naturze. By豉 promocja, kosztowa mnie ca貫 3,99 z. Wzi窸am kolor 02 - Deep Red, bo tylko ten kolor by przeceniony.

Czerwie lubi, nawet bardzo. Niestety wci捫 szukam "tej jedynej", w kt鏎ej poczuj si jak kr鏊owa.

Ta niestety tego nie sprawi豉...

Zalety? Tylko s這dkawy smaczek, kt鏎y z czasem zmieni si na gorzkawe ble. Dlatego tint niedawno wyl康owa w koszu.

Wad jest znacznie wi璚ej...

Po pierwsze: to nie jest tint. On nie zasycha na ustach i nie zostaje z nami na kilka godzin. 圭iera si w tempie ekspresowym. Malujesz, a po kilkunastu minutach ju go nie ma

Po drugie: kto wpad na pomys tak beznadziejnego aplikatora? D逝gi i p豉ski. Zawsze, ale to ZAWSZE wyjecha豉m nim poza lini ust.

Kolor nawet fajny, ale nie "moja" czerwie.

Nie polecam. Spodziewa豉m si fajnego tintu, a dosta豉m badziew.

U篡wam tego produktu od: 9 lutego 2014
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa pierwszego, wyl康owa w koszu

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali fallenart91 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Niestety na nie
  • Gel? hmmm..
    Tint? hmmmm...
    Niestety oczekiwa豉m czego innego.
    Essence - marka znana ka盥emu, lubiana chyba przez wszystkich. Tanie dobre i dost瘼ne.

+ cena
    + kolor
    +dost瘼nos
    + ko鎍闚ka do nak陰dania produktu

-trwa這嗆
    -nie pokrywa r闚nomiernie ust, nawet je郵i na這篡 si kilka warstw
    -trzeba uwa瘸 przy nak豉daniu, 瞠by na sk鏎 wok馧 ust nie najecha, gdy ci篹ko schodzi

U篡wam go na szmink podobnego koloru, aby podbi intensywno嗆 ust.
    Posiadam kolor 01 Hot red

U篡wam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Lolcia25 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Homo niewiadomo - wszystko i nic...
  • Essence to taka moja ma豉 s豉bo嗆: tanie, dobre, 豉twodost瘼ne, w przyjemnych dla oka opakowaniach, 豉dnie pachn帷e, itp, itd. Te kosmetyki zawsze znajduj miejsce w mojej szufladzie

Niestety, tym razem daleko mi do zachwytu nad ich produktem do ust, kt鏎y niedawno naby豉m.

Zaczn od tego, 瞠 w zasadzie nie wiem jak nazwa ten kosmetyczny wytw鏎. W internecie pada s這wo "lakier". Na buteleczce - "tint" (ang. farbka, farbowa). Na nakr皻ce - "b造szczyk w 瞠lu". Wi璚 czym do licha jest ten produkt?

Po zapoznaniu si z tym produktem przyznam, 瞠 faktycznie mo積a mie problem z jego klasyfikacj. Wg mnie nie jest to w 100% ani tint-farbka, ani b造szczyk, ani tym bardziej b造szczyk w 瞠lu. Dlaczego? A no dlatego, 瞠 nie spe軟ia porz康nie ani funkcji farbki, ani funkcji b造szczyka. S康z, 瞠 producent chcia jednak stworzy w tym przypadku farbk do ust, ale przyznam szczerze, niezbyt si to uda這.

Co tak naprawd otrzymujemy?

Musz to opisa, wi璚 powiem tak: w opakowaniu czeka na nas ciut g瘰tawy p造n (ale wci捫 nie 瞠l!), kt鏎y zabarwi nam usta. W zasadzie by這by wszystko pi瘯nie i wydawa這by si ju, 瞠 mo積a ten produkt spokojnie podci庵n望 pod tint, ale nie, nie... Na tym niestety koniec. Tint MUSI mie to do siebie, 瞠 b璠zie trwa造, a tutaj trwa這軼i nie ma si co spodziewa. Musz uczciwie przyzna, 瞠 da si tym kosmetykiem 豉dnie stopniowa kolor poprzez dok豉danie kolejnych porcji, ale co z tego, skoro jedno ma幡i璚ie j瞛ykiem po wargach i wszystko idzie na marne. Pigment prawie w og鏊e nie trzyma si ust i kolor znika szybciej ni si pojawi. Uwie盧ie mi - pr鏏owa豉m malowa si t farbk na wiele sposob闚 - smarowa豉m usta poziomo, pionowo, zatacza豉m nawet k馧ka(!) na swoich wargach, wciera豉m to ustrojstwo - na nic wszystko! Sytuacj poprawia這 jedynie nieznacznie malowanie ust rozci庵ni皻ych w szerokim u鄉iechu - wtedy pigment troch lepiej osiada w zakamarkach, ale po kiego grzyba tyle kombinowania? Gdy ju udawa這 mi si co porz康nie nanie嗆 to efekt by do嗆 豉dny, nie mog zaprzeczy - usta by造 matowe, wyra幡e i zdrowo wygl康aj帷e, w pi瘯nym kolorze maliny (nr 04 Pink Exposed - pierwszy z prawej). Jednak tak jak ju wspomina豉m - ta rado嗆 trwa kr鏒ko, a czar goryczy przelewa wysuszenie jakie ten kosmetyk funduje moim wargom. Na otarcie 貫z dostaj to "co" w 豉dnym opakowaniu, z pi瘯nym zapachem owoc闚 i w niskiej cenie... Co zdecydowanie nie za豉twia sprawy

Kr鏒ko:

niska cena
    mi貫 dla oka opakowanie
    郵iczny zapach
    mo磧iwo嗆 stopniowania koloru

opis produktu mo瞠 wprowadza w b陰d
    wysuszenie ust
    produkt bardzo szybko znika z ust i NIE SPEΛIA SWOJEJ FUNKCJI
    szybko znika = ma這 wydajny

Nie jest to kosmetyk-must have.

Nie wiem czy jest jeszcze dost瘼ny, bo niekt鏎e kosmetyki Essence lubi szybko znika zwalniaj帷 miejsce nowszym nast瘼com (nie tylko w limitowankach). Powiem jednak tyle: je郵i kto si na ten tint nie za豉pa lub nie potrafi za豉pa, to nie ma czego 瘸這wa, a zamiast usilnie go poszukiwa, warto rozejrze si za innymi produktami tego typu.

U篡wam tego produktu od: miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali foxa88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • s豉by
  • Mam kolor 03 flashy apricot. Daje ladny, lekko czerowny kolor, jednak jest on nietrwa造 i bardzo szybko si 軼iera. Poza tym nie pasuje mi p璠zielek do malowania.
    S豉by produkt.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali blablabla821 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Co nie tak
  • Kupi豉m go w naturze za nieca貫 4zl, kolor deep red. Po przeczytaniu innych recenzji dochodz do wniosku, 瞠 chyba jest stary, bo ma wodnist konsystencj, a kolor w og鏊e nie trzyma sie ust - schodzi przy m闚ieniu. Tak jakby nie wysycha. Mam tinty innych marek i wysychaj od razu, dzi瘯i czemu mo積a "budowa" kolor. Tutaj jedna warstwa 軼iera poprzedni. Szkoda, bo kolor pi瘯ny!

U篡wam tego produktu od: kr鏂ej ni miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: mniej ni 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwali alex___andra za czyteln i pomocn recenzj?
  • Co nie tak

U篡wam tego produktu od: kr鏂ej ni miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: mniej ni 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwali alex___andra za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nieporozumienie
  • Tragedia.

Mocno wodnista konsystencja, co mi akurat niezbyt przeszkadza, ale komu mo瞠 si nie podoba.

Plusem produktu jest, 瞠 mo積a go 豉dnie stopniowa na ustach, ale co z tego, skoro wystarczy raz przeci庵n望 j瞛ykiem po ustach i nie ma po nim zupe軟ie 郵adu?

Kompletnie nietrwa造, b造szczyki si trzymaj d逝瞠j, a po tincie jednak sporo oczekiwa豉m.

Straszny chemiczny smak.
    Wi璚ej nie kupi i nie polecam.

U篡wam tego produktu od: 2 mies.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: P馧 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Hikaru za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie podzielam zachwyt闚
  • Uwielbiam kosmetyki, kt鏎e trzymaj si d逝go i nie wymagaj cz瘰tych poprawek. Kiedy wi璚 natrafi豉m na tinty odda豉m im moje serce ( i usta) od razu. Wcze郾iej mia豉m styczno嗆 jedynie z tintami z bell, kt鏎e przypad造 mi do gustu od pierwszego u篡cia. Firm essence bardzo lubi, w swoim asortymencie maj naprawd 鈍ietne produkty, a dodaj帷 moje zami這wanie do mocno podkre郵onych czerwonych ust wiedzia豉m, 瞠 r闚nie te tinty musz wypr鏏owa.
    Zakupi豉m wi璚 kolor 02 DEEP RED. Mia豉m ochot na ca陰 czw鏎k, ale po przetestowaniu jednego odcienia wiem jedno, nie skusz si na inne. Dlaczego?

Na pocz徠ek co dla oka. OPAKOWANIE nieco mnie zdziwi這. Jak na Essence jest bardzo 豉dne i trwa貫. Minimalistyczne, ale eleganckie. Produkt dostajemy w niezbyt du瞠j 5 ml prze廝oczystej tubce wykonanej z twardego plastiku, dzi瘯i czemu z 豉two軼i mo積a kontrolowa ilo嗆 tintu w 鈔odku. Dodaj帷 do tego nakr皻k w kolorze srebra, dostajemy s這dkie, ma貫 opakowanie, kt鏎e nie tr帷i kiczem i tandet i kt鏎e z 豉two軼i zmie軼i si w najmniejszej torebce czy kosmetyczce. W drogerii jednak pr騜no szuka takich tubek. Produkt bowiem zapakowano w kolorowe kartonowe pude貫czko. Niby jego kolor powinien przybli篡 odcie wybranego tintu, w rzeczywisto軼i jednak kolor pude貫czka i kolor tuszu nie maj ze sob wiele wsp鏊nego. Tubka wygodnie le篡 w d這ni, nie brudzi si. Jedynie do czego mog mie zastrze瞠nia to do trwa這軼i napis闚 - niestety lubi si zdziera. No c騜, ma這 to estetyczne, ale w u篡tkowaniu nie przeszkadza.

APLIKATOR jaki znajdziemy w Essence jest raczej standardowy dla wszelkich b造szczyk闚 i tint闚. Z tym, 瞠 producent tym razem zaserwowa nam sp豉szczon g帳eczk. Za pierwszym razem my郵a豉m, 瞠 natrafi豉m na felerny egzemplarz, p騧niej zorientowa豉m si, 瞠 to efekt zamierzony. Aplikator jest do嗆 wygodny i precyzyjny, do niego raczej zastrze瞠 mie nie mo積a.

Za to pewne obiekcje mam do APLIKACJI tintu na usta. Z racji tego, 瞠 jest od do嗆 wodnisty, ci篹ko r闚nomiernie na這篡 go na usta. Zostawia smugi, plamy, a na dodatek zawsze nabiera si zbyt du穎 produktu. Nak豉daj帷 tint na usta zachowuje si on podobnie jak b造szczyk, na pocz徠ku czu nawil瞠nie, z tym, 瞠 w przypadku tintu to wra瞠nie tylko na kilka minut.

KONSYSTENCJA totalnie mi nie odpowiada i nijak nie mog si do niego przekona, my郵a豉m,瞠 Bell wypu軼i na rynek rzadk farbk, ale Essence pod tym wzgl璠em bije go na g這w. Tint jest bardzo wodnisty, przez co sprawia k這poty przy r闚nomiernym rozprowadzaniu. Dodatkowo okropnie irytuje mnie fakt, 瞠 bardzo powoli zasycha/ wch豉nia si. Ca造 czas jest wyczuwalny na ustach.

Ca趾owicie zakocha豉m si w jego ZAPACHU! Pachnie 鈍ie穎, nie chemicznie. W buteleczce jak i na ustach czu s這dkie malinki. Zapach uwi鏚 mnie od razu. Dzi瘯i niemu, aplikacja jest bardzo przyjemna. R闚nie SMAK jest ca趾iem przyzwoity. Nie czu ju takie s這dyczy, a lekk gorycz jednak bez obawy - mordeczki nam nie wykrzywi.

DOST襾NO汎 raczej na plus, wsz璠zie tam gdzie szafy essence. Praktycznie rzecz bior帷 powinni鄉y go dosta w ka盥ej drogerii po za Rossmannem. Sw鎩 tint dorwa豉m w Hebe.

Zawiod豉 mnie troszk POJEMNO汎. Essence oferuje bardzo niewiele, bo zaledwie 5 ml, wszelkie moje b造szczyki czy tinty standardowo maj 2 razy wi璚ej.
    Obawiam si, 瞠 mo瞠 to odbija si na jego WYDAJNO列I, zw豉szcza, 瞠 ju widz ubytki w produkcie, a cz瘰to go nie u篡wam.

CENA niby jest niska, tint kupimy za ok. 8, 10 z. M鎩 w promocji kosztowa ca貫 3.99 z. Patrz帷 jednak na do嗆 kiepsk wydajno嗆 i ma陰 pojemno嗆, cena wcale nie powala na kolana.

GAMA KOLORYSTYCZNA w tych produktach nie oszukujmy si - jest uboga. Dost瘼ne s tylko 4 kolory. Plus jednak za zr騜nicowanie kolorystyczne, jako takie przynajmniej. Essence oferuje dwie czerwienie, r騜 i pomara鎍z. Ja zakupi豉m kolor 02 DEEP RED, czyli najciemniejszy z ca貫go kompletu. Obawia豉m si, 瞠 b璠zie to kolor taki jak podgl康owo w tubce - g喚boki czerwony, wr璚z purpurowy. No w ko鎍u to g喚boka czerwie. Kolor jednak tak mocny nie jest. Po na這瞠niu na usta, moja siostra stwierdzi豉, 瞠 wygl康a jak krew a ja jak wampir. Na takie stwierdzenie z這篡 si nie tylko krwisto czerwony kolor, ale i rzadka konsystencja. Zawiedziona jestem faktem, 瞠 KOLORU nie mo積a stopniowa. Czy na這輳 jedn, czy pi耩 warstw efekt mam ten sam. Mo瞠 takie rzeczy tylko w moim kolorku?

Kupuj帷 co co w nazwie ma s這wo tint, oczekiwa豉m mega TRWAΜ列I. O jak瞠 si zawiod豉m. Pytam si gdzie ta mega trwa這嗆? No gdzie? Tint w豉軼iwie w og鏊e NIE BARWI ust, nak豉dam kolejne warstwy i nic. Nawet je瞠li cokolwiek chwyci, to po chwili kolor znika. Przez ca造 czas czu go na ustach niestety, zachowuje si troch jak b造szczyk. 列IERA si chocia r闚nomiernie, nie robi plam, najpierw blaknie by po chwili ju nie by這 go na ustach. W豉軼iwie gdyby nie je嗆, nie pi i nie dotyka ust wytrzymuje ok 2, 3 godzin. W innym wypadku znika niemal natychmiast. A tinty tak si nie zachowuj, oj nie.

Wiadomo, wszelkie tinty to nie pomadki ochronno - nawil瘸j帷e, ale niestety Essence bardzo WYSUSZA usta i jest do odczuwalne, szczeg鏊nie gdy pigment schodzi z buzi. Krzywdy mi nie wyrz康zi, po prostu trzeba dba o odpowiednie nawil瞠nie.

Przywyk豉m do tego, 瞠 rozmaite pomadki i inne specyfiki odbijaj plamy na wszystkim co ma styczno嗆 z ustami. Lubi wykorzystywa ten fakt obca這wywa wszystkich w ko這 i zostawia kolorowe odciski na policzkach. Zdziwi豉m si, 瞠 ten tint r闚nie ZOSTAWIA 印ADY i odbija si. Dziwne jak na tego rodzaju kosmetyk.

PODSUMOWUJ。:
    + 豉dne eleganckie opakowanie.
    + prze廝oczysty plastik, z 豉two軼i ocenimy ile tintu pozosta這.
    +precyzyjny, sp豉szczony aplikator
    +dobra dost瘼no嗆
    + 豉dne intensywne kolory, cho zaledwie 4.
    +cudowny malinowy smak i zapach.
    +schodzi r闚nomiernie, nie tworz帷 plan

+/- niska cena, jednak produktu jest niewiele, na pewno mniej ni w produktach innych firm.
    +/- trzeba uwa瘸 przy nak豉daniu, bowiem mo瞠 robi smugi.
    +/- przy braku odpowiedniego nawil瞠nia ust niestety b璠zie wysusza.

- czu go na ustach, bardzo d逝go zasycha.
    - okropnie brudzi i odbija si na wszystkim czego dotkn usta
    - nie ma mo磧iwo軼i stopniowania intensywno軼i koloru, przynajmniej w moim odcieniu. Nie ma znaczenia czy na這輳 1 warstw czy 4.
    - jest bardzo nietrwa造! Znika niemal natychmiast. Bez jedzenia i picia wytrzymuje ok 3h.

To m鎩 drugi tint z jakim mia豉m przyjemno嗆, b康 te nieprzyjemno嗆 obcowa. Pierwszy z LIP TINT Z BELL zachwyci mnie od razu. Essence pozostawia wiele do 篡czenia i wypada raczej s豉bo przy tym pierwszym.
    Przede wszystkim Bell oferuje wi瘯sz game kolorystyczn, chocia zaledwie o 2 kolory wi璚ej. Mam wra瞠nie, 瞠 Essence trudniej r闚nomiernie na這篡 na usta, robi wi瘯sze smugi, a dodatkowo d逝go d逝瞠j zasycha na ustach i niestety czu go na nich. Zdecydowanie jednak wygrywa z Bell pod wzgl璠em zapachu, tutaj mamy do czynienia ze s這dkimi malinkami, kt鏎e czu nawet po aplikacji. Bell w moim odczuciu pachnie nijako, w豉軼iwie wcale go nie czu. Plus gel tint ma r闚nie za to, 瞠 schodzi przynajmniej r闚nomiernie, nie robi帷 plam. Najwi瘯szy zaw鏚 jaki sprawi mi produkt w kolorze DEEP RED to trwa這嗆. Nawet nie dorasta do pi皻 tintowi z Bell, kt鏎y trzyma si ca陰 noc, przetrwa picie i jedzenie, a nawet pocieranie i oblizywanie ust.. Essence 軼iera si bardzo szybko, chwil po aplikacji nie mamy go ju na ustach, jakby nie wch豉nia si, a jedynie tworzy dodatkow warstw. Usta s lekko zabarwione, ale efekt nie trwa tak d逝go jakby si chcia這. Kt鏎y jest moim faworytem nie trzeba chyba m闚i.

Bardzo zdziwi豉m si i zawiod豉m na tincie z essence. W豉軼iwie mam wra瞠nie, 瞠 s這wo "tint" zosta這 u篡te na opakowaniu troch na wyrost i to troch chwyt marketingowy, bo na opakowaniu znajdziemy informacj, 瞠 to "d逝gotrwa造 b造szczyk". Faktycznie je瞠li bra by go pod uwag jak b造szczyk, a nie tint to by豚y najtrwalszym tego typu kosmetykiem z jakim obcowa豉m. Niestety z nazwy to tint, a tinty maj wytrzymywa d逝瞠j ni 2, 3 godziny.

Je瞠li chcecie na prawd mega trwa這軼i, czego co nie zejdzie po kilku chwilach z ust warto spr鏏owa specyfiku z Bell. Essence pozostaje daleko daleko w tyle.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pierwsze w trakcie. Kolor 02 Deep red

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali milk_choocoolate za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 131 raz(y)
  • 鈍ietny wynalazek! wyrazisty kolor, ale bez wieczorowego ci篹aru
  • Uwielbiam tego typu "oszustwa", bo oto mam na ustach pi瘯n, 篡w, intensywn czerwie (hot red), kt鏎a jednocze郾ie wygl康a leciutko jak pi鏎ko, przejrzy軼ie! Poza tym nie musz si martwi, jak to bywa przy czerwonych pomadkach, 瞠 kolor zejdzie na styku warg lub zbierze si w okropne "bruzdy", co si zdarza nawet wysokiej jako軼i szminkom w tym kolorze. Ten kosmetyk wystarczy na這篡, poczeka a wyschnie (!!!) i mamy trwa陰, pi瘯n tafl wyrazistego koloru, kt鏎y w dzie nie daje efektu przesady czy ci篹ko軼i, a nadaje twarzy 篡cia i charakteru. Oczywi軼ie pomadkowa czerwie wieczorow por mo瞠 dodaje zmys這wo軼i i tajemniczo軼i, ale w dzie rozbawia albo przera瘸 Ale nie ta! To jest...naturalna czerwie Podobny efekt, a nawet nieco weselszy, daje Gel Colour Ulimate Colour Catrice, bo tam moja ulubiona dzienna czerwie (020) jest taka bardziej po造skuj帷a, 篡wsza, efektowna, 鈍ie瘸. Czasem poprawki na tincie robi po kilku godzinach w豉郾ie gelem (w formie pomadki), razem daj efekt powalaj帷y! Cena tego "zestawu" naprawd symboliczna jak na wra瞠nie, kt鏎y robi na ustach Rzeczywi軼ie Essence nie jest tintem tradycyjnym (jak np. ten z Bell, kt鏎y daje efekt prawie tatua簑, na szcz窷cie tymczasowego ),ale trwa造m lakierem do ust.
    PS Odejmuj p馧 gwiazdki, bo gdy kosmetyk "si wyrobi" zamiast zg瘰tnie, zupe軟ie si rozwodni. Dalej wygl康a i pachnie pi瘯nie, ale trudniej go aplikowa. Moze jak wyparuje woda to na powr鏒 zg瘰tnieje Ech

U篡wam tego produktu od: jakiego czasu Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali adau za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dla mnie super
  • Z okazji walentynek szuka豉m czego czerwonego na usta, ot tak chocia瘺y mia這 by tylko na raz. Zauwa篡豉m promocj na jak mi si zdawa這 b造szczyk. Nie s康zi豉m, 瞠 to cudo nada moim ustom intensywny kolor ale si myli豉m

Nie wiem co prawda gdzie tu maliny o kt鏎ych pisz dziewczyny, jak si pomalowa豉m nim to czu豉m lekkie pieczenie wr璚z. Po przetarciu ust chusteczk to kolor pozosta, a si zdziwi豉m.

Nast瘼nego dnia pomalowa豉m przed 8 rano usta. Przed 10 poprawi豉m bo ju nie b造szcza造...

Ale!

Ten produkt jest mega trwa造!
    Jad豉m, pi豉m, znowu jad豉m, znowu pi豉m i znowu jad豉m i znowu pi豉m. Zero poprawek od ostatniej. Godzina 21 - kolor nadal jest na ustach! Trzeba a trze p造nem do demakija簑 bo inaczej nie zejdzie.

Dla mnie rewelacja za kt鏎 da豉m 3,99z.

U篡wam tego produktu od: od kilku dni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Syja90 za czyteln i pomocn recenzj?

-gggg-
Zamknij