Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Zgłoszony przez tika1974

Jest to aktywujący szampon z fito - kofeiną do włosów słabych , cienkich , przerzedzających się.Regularne stosowanie według producenta zauważalnie zwiększa objętość i siłę włosów. Włosy wyrastają silniejsze. Formuła z fito - kofeiną aktywuje czynniki wzrostu i wzmacnia włókna włosa. Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.

Cena: ok. 8zł / 250ml

• Średniak
  • Daje mu mocną 3jkę, gdyż nie zachwycił mnie mocno swoimi obietnicami od producenta. Myślałam, że po całkiem spoko zielonym bracie, będzie i on spełniał swoją rolę. W sumie, jakoś mu nie wyszło...
    Wydajny i tani (7 zł) to fakt, starczał przy całej rodzinie na około 4-5 miesięcy. Niezły wynik! Ale plątał delikatnie włosy, były takie ciężkie, lekko zmatowione, a także nie zauważyłam objętości stosując owe cudeńko.
    Czy zmniejszył wypadanie włosów? Hm... ciężko mi stwierdzić, gdyż stosowałam zarówno ten szampon, jak i robiłam płukanki na wypadanie, więc wiem, że one mi bardzo pomogły, a sam szampon mógł niewiele tu zdziałać. Jego obietnice na temat wypadania mogę ocenić na skali paru procent

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Szampon bardzo przyjemny w użyciu - fajna konsystencja, ładny zapach, dobrze się pieni, dobrze myje, nie wysusza włosów, nie podrażnia skóry głowy.

NIby wszytsko dobrze, ale niestety tak jak parę osób niżej zauważyłam po nim wzmożone wypadanie włosów. Nie mam oczywiście pewności na 100% że to przez szampon, ale jest to dość dziwny zbieg okoliczności (nie tylko u mnie tak sie dzieje).

Wcześniej wypadało mi po kilka włosów przy myciu, a teraz nieststy zdecydowanie więcej - zaczęło się po paru użyciach szamponu. Z tego powodu chyba już niestety do niego nie wrócę. U mnie okazał się też niezbyt wydajny niestety.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4 butelki 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ally5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie dla mnie
  • Z Schaumą znamy się od niedawna. Pierwsze nasze spotkanie było pełne radości, nie mogłyśmy się rozstać. Moje włosy piszczały ze szczęścia.
    Jednak w rodzinie jak wiemy różnie może być.
    Przy okazji promocji postanowiłam sobie przetestować ten szampon.
    Chodził za mną od dawna ponieważ moje włosy po leczeniu dość długim były osłabione, dużo cieńsze i przede wszystkim wypadały. Ich stan pogorszyły jeszcze wahania hormonalne. Ponieważ ziołowa wersja była strzałem w 10, ten był dla mnie pewniakiem.

Opakowania Schaumy podobają mi się. Są zwyczajne, proste, dobrze leżą w dłoni, a "klik" działa bez zarzutu.
    Szpon jest zielono-przezroczysty, co utwierdziło mnie w przekonaniu że zakup był dobrym wyborem ponieważ szampony kremowo-białe za bardzo obciążają mi włosy.

Produkt bardzo ładnie pachnie, świeżo, rześko, ostro. Ja lubuję się w takich aromatach.
    Łatwo się rozprowadza, szybko tworzy obfitą pianę.

Bardzo łatwo rozczesać włosy, nawet bez użycia odżywki. Pod tym względem na pewno dba o włosy, ponieważ nie ma potrzeby ich szarpać.

Niespodzianka (i to wcale nie przyjemna) była po wysuszeniu. Włosy były ciężkie, słabo się układały (a w zasadzie wcale), smętnie wisiały, a w ok 2-3 godzinach po wysuszeniu były zwyczajnie przetłuszczone...
    Dawałam mu szanse nie raz, nie dwa. Po kilku dniach się poddałam, musiałam zmienić szampon by włosy w końcu były puszyste i świeże.
    Nie lubię wyrzucać kosmetyków więc gdy włosy odpoczęły (gdzieś po 3 dniach) znów przez kilka dni używałam recenzowanej Schaumy i tak na zmianę do końca opakowania.
    Dodatkowo zauważyłam (zresztą trudno było tego nie zauważyć...) koszmarne elektryzowanie się włosów. Od dawna nie miałam takiego problemu z włosami jak po tym szamponie.
    Po ponad miesiącu nie zauważyłam żadnej zmiany w kondycji włosów (nie licząc tych minusów zawartych powyżej)
    Widzę że jest tu cały szereg pozytywnych opinii, ale przestrzegam osoby z włosami przetłuszczającymi się (i wypadającymi), którym ciężko utrafić w odpowiedni szampon ponieważ mogą się mocno przeliczyć. Ja osobiście do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Zdecydowanie odradzam zakup tego szamponu. Po kilku uzyciach wysuszyl skore mojej glowy i sprawil, ze nabawilam sie lupiezu. Moje wlosy sa w jeszcze gorszej kondycji. Uczciwie przyznam, ze szmpon obficie sie pieni i pomimo niskiej ceny jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie uzycia pierwszej butelki

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Szampon jak dla mnie jest na prawdę rewelacyjny (zwłaszcza jak na tę pólkę cenową!) Pierwsze na co zwróciłam uwagę to to, że kompletnie nie przetłuszcza włosów jednocześnie ich nie przesuszając - włosy są piękne i świeże nawet 2-3 dni! Nigdy nie osiągnełam takiego efektu przy moim przetłuszczających się włosach.
    Ponadto zauważyłam, że juz 3krotne zastosowanie szamponu spowodowało mniejsze ich wypadanie (nie lecą już garściami).

Wzmacnia włosy, są miękkie, błyszczące.. No jak dla mnie bajka. Nie mam zamiaru na razie zmieniać go na nic innego, spasował mi jak żaden inny
    Dokupiłam sobie teraz nawet odżywkę w sprayu z tej samej serii żeby wzmonić jego efekt.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2, duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jovisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Prawie idealny - prawie wynika z tego , że nie zauważyłam tak naprawdę głównego jego zadania : zwiększonej objętości . Może w małym stopniu.

Zalety:

- Ładny zapach
    - Dobra konsystencja
    - Wydajny
    - Sprawia , że włosy są mile w dotyku
    - Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów
    - Idealny na codzienne stosowanie

Wady :

- Nie zwiększył objętości moich włosów ale to potrafi uczynić już chyba tylko cud Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No, no nigdy nie byłam wierna tak długo
  • Po raz pierwszy kupiłam ten szampon jak tylko pojawiła się jego reklama czyli co najmniej pół roku temu. Od tamtej pory stoi zawsze u mnie w łazience. Dziś się zaczęłam zastanawiać dlaczego?
    Wypróbowałam wiele szamponów i zawsze stosowałam te o bogatym składzie ze względu na długie plączące się włosy. Ale nic dobrego oprócz łatwego rozczesywania i przeciążania ich nie robiły. Od kilku lat dwa razy do roku włosy leciały mi jak szalone więc w końcu kupiłam tą szaumę i tak zostało.
    +zostawia włosy czyste,
    +łatwo się rozczesują (nawet bez odżywki daję radę)
    +włosy przestały mi wypadać nawet podczas mycia czesania i szarpania!
    + kiedyś zrobiłam sobie warkocz i byłam w szoku że mam znów takie gęste włosy a warkocz jak przegub dłoni
    + włosy wytrzymują dwa dni bez mycia
    + konsystencja szamponu w sam raz łatwo się rozprowadza
    + poręczne opakowanie i otwieranie
    + cena!!! jak nie w rossmanie to w kauflandzie zawsze gdzieś jest w promocji za 5-6 zł za 400ml więc bosko.
    + tak dobrego szamponu nigdy w zyciu nie miałam

Nie mam żadnych ale!

Używam tego produktu od: co najmniej pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 jak nie więcej

Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie świetny
  • Wypada po nim dużo włosów, co jest raczej dobre, bo one i tak są martwe, robi miejsce na nowe. Dobrze myje, za pierwszym razem nie myłam włosów przez 5 dni ^_^ włosy po nim są bardzo puszyste, co jest dobre gdy ktoś ma rzadkie i cienkie jak ja, bardzo tani, wydajny, świetnie się pieni. Poleciła mi go koleżanka, która również jest z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić izabela__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny do cienkich, rzadkich i przetłuszczających się
  • Zalety:
    + oczyszczenie - na 5, moje - wymagające codziennego mycia - włosy są po nim świeże do godzin popołudniowych dnia następnego
    + zapach - świeży, bardzo delikatny, lekko energetyzujący, nie umiem go z niczym skojarzyć
    + skład - oczywiście jak na SLS-owy szampon drogeryjny; jest pantenol, wapń, kofeina, kilka ekstraktów - schauma jest naprawdę niezła!
    + błysk - to chyba drugi w moim życiu szampon, po użyciu którego włosy błyszczą bardziej niż przed
    + pojemność i wydajność - znowu posłuży mi 3-4 miesiące
    + cena - ciut ponad 6 zł za 400 ml szamponu
    + dostępność - gdzie go nie ma?

Pół gwiazdki odejmuję nie do końca za wady:
    - za brak wpływu na zwiększenie objętości włosów po umyciu (moje niespełnione oczekiwanie wobec niego),
    - oddam mu te pół gwiazdki, jeśli w przeciwieństwie do brata "Lekkość i pielęgnacja" do końca butelki będzie się sprawował tak samo dobrze

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon za małe pieniądze.
  • Jestem super zadowolona z zakupu tego szamponu, zainwestowałam w niego bodajże 6 czy 7 zł w promocji i były to bardzo dobrze wydane pieniądze, a zwrot z inwestycji który obserwuję na głowie jest ponadprzeciętny.

Dawno nie miałam w sumie tak fajnego szamponu, niby tylko szampon, a jednak jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. Moje włosy po nim są po prostu świetne, doskonale się układają, są miękkie, lekkie, gładkie, lśnią jak w reklamie. Moich włosów jest dużo i są dość ciężkie, a po myciu tym szamponem cały ciężar tracą, są uniesione i bardzo lekkie. Wyglądają po prostu świetnie, a jak dodam do nich jeszcze ulubioną odżywkę, to już w ogóle siedzę, dotykam, oglądam i uważam, że są piękne.

Schauma nie podrażnia mojej skóry głowy, zdarza mi się to czasem przy szamponach z SLS, przy niej nie. Nie wysusza też ani skóry, ani włosów. Dobrze się pieni i dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy.
    Długo mam po niej świeże włosy, mogę myć spokojnie co 3 dni, w porywach co 4, dla mnie to fajny wynik.

Właściwie to samemu szamponowi do zarzucenia nie mam nic i w sumie chyba po raz pierwszy od bardzo dawna kupie drugi taki sam szampon pod rząd, bo jest tak dobry dla mnie, że nie mam ochoty na testowanie innych produktów.

Jedyne w sumie co mi się w nim nie podoba to opakowanie - szampon jest przezroczysty, a opakowanie z czarnego plastiku - nie mam w domu takiej lampy pod którą mogłabym sprawdzić ile go jeszcze zostało. Wydaje się jednak dość wydajny.
    Zapach ma delikatny, lekko roślinny, nie drażni nosa.

Używam tego produktu od: września 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, przez opakowanie trudno ocenić zużycie

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Na pewno kupię go ponownie

Plusy:
    -Odświeża włosy ( po tym szamponie nie przetłuszczają mi się tak szybko )
    -Dobrze myje
    -Włosy są wygładzone, miękkie, błyszczące i miłe w dotyku

Minusy:
    -Brak

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Mam nadzieję, że ten szampon nie zostanie wycofany, bo bardzo go polubiłam. Jest idealny-dobrze oczyszcza, nie obciąża włosów, wydajny, zmniejsza wypadanie włosów, ma piękny, odświeżający zapach. A do tego niska cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puszy włosy
  • Jakoś szampony Schaumy puszą moje włosy. Nie lubię tego efektu, więc nie wiem czy wrócę ponownie do ich produktów.

Dodatkowo miałam wrażenie, że nie do końca myje skórę głowy i pozostawia na niej taką warstewkę.

Zapach trochę męski, ale ok. Pieni się dobrze, jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić storczyk_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny szampon
  • Naprawdę dobry szampon. Po dłuższym używaniu, widać że włosy są bardziej mocniejsze, szybciej rosną, są błyszczące i puszyste.
    Chętnie go kiedyś ponownie kupię
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić dlugiwarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wzmocnienie cebulki kosztem wysuszenia
  • Szampon oparty na ziołach i kofeinie, bez silikonu,porównywalny z składem Schaumy 7 ziół. Konsystencja zbita,żelowa,półprzezroczysta, Zapach piany ziołowy, wsparty nutką perfum, co może miec alergiczny wpływ na skórę, być może wysusza skalp, powodując suche placki, miejscowe łuszczenie, jednak włosy po zmyciu oleji, sa podniesione, puszyste,czyste, nawilżone (być może zasługa keratyny ktora domyka łuski) tak że grzebień lub szczotka idealnie rozczesuje pasma, brakuje w tym szamponie nawilżającej gliceryny . Kilka godzin po umyciu mozna dostrzec wysuszenie włosów, zmatowienie, tak jakby kofeina rozwarstwiła łodygę włosa? moje spostrzezenia są jedynie oparte na stosowaniu samotnie szamponu bez odżywki, jednak zastosowanie balsamu b/s, lub spraju nie zmieni niestety stanu włosow aż do nastepnego mycia innym szamponem (!), ponieważ będą przyklapnięte i nieświeże,chodz skóra nadal sucha. Wypadanie włosów raczej szampon ten nie zachamuje, nie ma co wierzyć w cuda, że przedostanie sie głęboko do cebulki, jedynie regularny masaz mógłby coś zdziałac dotlenieniem cebulek w trakcie mycia, czego sobie nie wyobrażam przy stosowaniu tego preparatu,stale na dłuższą metę, uważam jednoznacznie że obietnice producenta są wyssane z palca. Używam tego produktu od: 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: 400ml jedno

Chcesz pochwalić Abwesencheit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziewczyny uważajcie...
  • Od pewnego czasu zaczeły mi niemiłosiernie wypadać włosy... Przyczyn szukałam na różne sposoby. Kupiłam wcześniej szampon i odżywkę w sprayu z tej serii właśnie. No i teraz już jestem pewna, ze nadmierne wypadanie (zwłaszcza po myciu) to jego sprawka... ;/ ostatnio zrobiłam nawet mały ekperyment i 2 razy z rzędu myłam innymi szamponami i 2 razy tym. No i po tamtych szamponach po myciu było okej prawie nic nie wypadło, a po tym cała garść. Wnioski nasuwają się same... Także ostrzegam Was.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże szamponu

Chcesz pochwalić EkstazyGirl89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon ale chyba nie dla mnie...
  • Szampon ma cudowny zapach, fajną konsystencję, dobrze oczyszcza moje tłuste włosy i jest wydajny. Włosy po umyciu są gładkie i błyszczące. Ale wydaje mi się, że nie jest to szampon do włosów cienkich i delikatnych - nie unosi włosów u nasadzie, mam wrażenie, że je wygładza (może nie obciąża ale ciężko mi je unieść u nasady). Myślę, że dla włosów cienkich i delikatnych nadaje się do stosowania 1 max 2 razy w tygodniu z innymi szamponami.. Ja stosuję go na zmianę z innymi szamponami i tak sprawdza się rewelacyjnie

Używam tego produktu od: jakiś 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze myje włosy
  • Wypróbowałam już wiele szamponów i jest jednym z lepszych na moje szybko przetłuszczające się włosy (mogę myć co drugi dzień a nie jak w przypadku innych codziennie). Na pewno dobrze myje, czuć to już w chwili kiedy jest nałożony na włosach. Natomiast jeśli chodzi o wzmacnianie bądź przyspieszony porost włosów, to mimo tego że pozostawiony na skórze głowy daje efekt "mrowienia" to niestety na moje włosy tak nie zadziałał.

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Chcesz pochwalić Roxxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Jak dla mnie najlepszy szampon jaki miałam do tej pory, a było ich naprawdę wiele. Miałam naprawdę puszące i zniszczone włosy, które wypadały garściami, jednak po stosowaniu tego cuda stały się wyraźnie mocniejsze, lśniące, nie wierzyłąm że znajdę coś odpowiedniego dla siebie a tu taka miła niespodzianka

Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Chcesz pochwalić Sympatycznaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Szampon miał nawet fajny zapach. Hmm, nie wiem czy wzmacniał włosy. Nie wypadały po nim. Lekko przetłuszczone na drugi dzień, co po innych szamponach mi sie nie zdarza. Nie wiem czy sie jeszcze skuszę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tika1974 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..
  • Porażka. Być może dobry jest do użycia raz, dwa razy. Ale nie codziennie! Moje włosy po trzecim umyciu były okropne. Zamiast włosów miałam jeden wielki kołtun, którego nie dało się rozplątać bez pomocy odżywki, w dodatku na mojej skórze pojawił się łupież. Producent zapewnił nas o tym, że po stosowaniu tego szamponu włosy mają wyrastać mocniejsze - moje zaczęły wypadać.. "Formuła z fito - kofeiną aktywuje czynniki wzrostu" Gdzie ten wzrost? Brak... ściema. Jest jednak coś, co mi się w tym całym zamęcie spodobało. po pierwszym i drugim umyciu włosy były ładnie naobjętościowane, za co dałam gwiazdkę.

Zacznę od plusów:
    +objętość po pierwszym i drugim użyciu
    +konsystencja bardzo ładna, o zielonym kolorku
    +dobrze się pieni
    +ładny pojemnik (przykuwa wzrok, jednak nie jest to aż tak znacząca cecha)
    +całkiem przyzwoity zapach

Minusy:
    -totalna ściema, włosy nie rosną mocniejsze, ponadto zaczęły nadmiernie wypadać
    -pojawił się łupież
    -po kilku użyciach z rzędu włosy niemiłosiernie się plączą

Chętnie bym go chciała używać codziennie, by zobaczyć jaki będzie efekt, jednakże nie za taką cenę! Wolę mieć zdrowe włosy teraz, niż czekać aż wyrosną nowe..."silniejsze".

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Mikeyla0505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon kupiłam, ponieważ poszukiwałam czegoś co powstrzymałoby wypadanie włosów. Jednak ten szampon tego nie zrobił, oprócz tego strasznie podrażnił mi skórę głowy i jak dla mnie śmierdział, a włosy po umyciu nim nie były jakieś zachwycające Jedynymi jego plusami była konsystencja, cena i to, że dobrze się pienił.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1-400ml

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Nieplątajacy pięknie pachnący
  • Lubię Schaumy, są tanie, mają dobre składy, piękne zapachy i odpowiadają moim włosom (prawie wszystkie).
    Tę Schaumę dopisuję do listy nieplątających moich bardzo cienkich i delikatnych włosów.
    Szampon przepięknie pachnie, ziołowo, a aromat ten utrzymuje się cały dzień na włosach, co mi bardzo odpowiada.
    Etykieta informuje o wielu ekstraktach i składnikach wzmacniających, jednak po skończeniu małej butelki nie zanotowałam jakichś spektakularnych efektów - ot mniej włosów zostawało w wannie i na grzebieniu niż przy innych kosmetykach.
    Moje przetłuszczające się włosy nie bardzo jednak tę Schaumę polubiły. Umyte rano włosy w południe następnego dnia nie wyglądają przyzwoicie, z tego samego względu nie wiem czy kupię ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: 04-06/2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lutu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szaleństw.
  • Postanowiłam wypróbować ten szampon ponieważ na Schaumie nigdy się nie zawiodłam. A tu niespodzianka.

Szampon dobrze się pieni i myje, pozostawia uczucie świeżości i miękkie w dotyku, lśniące włosy.
    Niestety, nic poza tym nie robi. Nie wzmacnia włosów i nie ogranicza ich wypadania. Minusem też jest mocny zapach, który na początku nie przeszkadza ale utrzymuje się na włosach przez kilka godzin.

Chcesz pochwalić Gold Shape Body za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Produkt spełnia obietnice producenta, odżywia włosy i powoduje ich wzrost. Moje włosy są dość wymagające i niektóre szampony potrafią wywołać u mnie alergię - ten jednak tego nie robi. Szampon pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Jak dla mnie najlepszy szampon drogeryjny w bardzo dobrej cenie. Skuteczny co najważniejsze !

Używam tego produktu od: 6miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 400ml

Chcesz pochwalić mandragona za czytelną i pomocną recenzję?