Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Zgłoszony przez tika1974

Jest to aktywujący szampon z fito - kofeiną do włosów słabych , cienkich , przerzedzających się.Regularne stosowanie według producenta zauważalnie zwiększa objętość i siłę włosów. Włosy wyrastają silniejsze. Formuła z fito - kofeiną aktywuje czynniki wzrostu i wzmacnia włókna włosa. Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.

Cena: ok. 8zł / 250ml

• dla mnie ok
  • żadnych super rezultatów po ni nie ma, ale zły nie jest, włosy nie są przetłuszczone, są całkiem ok , cena w porządku, generalnie nie mam zastrzezeń, nie poprawił ani nie pogorszył stanu moich włosów, przyzwoity szampon do włosów i tyle

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Kupiłam ten szampon, gdyż skusiała mnie cena (5,99) nie oczekiwałam jakis spektakularnych rezultatów i tak też się stało...
    może i dodaje objętości ale chwilowej
    strasznie przetłuszcza włosy
    po dłuższym stosowaniu strasznie swędzi głowa
    dobrze że stosuję kilka szamponów na raz bo nie wiem jak bym przeżyła z tym produktem bardziej się nadaje do mycia zlewu....

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Najpierw kupiłam w ciemno, ale potem przypadł mi do gustu i kupiłam kolejne dwie butelki w cenie jednej z promocji.

Plusy:
    + świetnie odświeża włosy. Moje po jednym dniu od mycia już są przyklapnięte i nieświeże, a po kilku miesiącach stosowania tej szaumy mogę chodzić dwa dni bez mycia a włoski wyglądają świetnie, są świeże i puszyste.
    + bardzo ładny zapach, z resztą jak większość szaumy, które stosowałam.
    + pieni się jak marzenie, wystarczy odrobina szamponu, a włosy mam całe w pianie (mam włosy długie do połowy łopatki).
    + jest bardzo wydajny, przez to właśnie, że wystarczy użyć odrobiny na jedno mycie.
    + jest tani.
    + dosyć łatwo go dostać, jest nawet w moim małym Tesco.
    + może mi się wydaje, ale po 2,5 opakowaniach mam na prawdę mocniejsze i grubsze włosy, choć jakościowo się nie poprawiły i nadal są nieco podniszczone.
    + włosy mniej mi po nim wypadają. Kiedyś mogłam czesząc je wytargać całe garście, a teraz wychodzą tylko śladowe ilości.
    + łatwo się spłukuje, nawet w zimnej wodzie, co byłam zmuszona robić przez tydzień, gdy odcięli mi dopływ ciepłej, a nie chciało mi się grzać całego gara do samego mycia włosów

Minusy (no są, niestety są...):
    - najpierw łatwo się po nim rozczesywało włosy nawet bez wspomagania odżywką, ale po drugim opakowaniu znów rozczesują się tragicznie. Nie wiem co to za magia.
    - jakościowo włosy są niestety takie same jak były, o czym już wspomniałam. Jedyne co, to mniej wypadają i są grubsze.
    - trzeba uważać przy spłukiwaniu, bo czasem troszkę produktu zostaje w zagięciach uszu, potem tam zasycha i ciężko się tego pozbyć.

Miałam z nim ciekawą przygodę, bo gdy miał być w Tesco w promocji (dwie butelki w cenie jednej, grzech nie brać!) to wybrałam się nieświadomie do tego, którego promocja nie obowiązywała, i za dwie butelki pani w kasie zaśpiewała mi ... 54 zł! (Tak, w moim tesco duża szauma kosztowała 27 zł, mimo, że w sklepie obok była już za 10,50... seriously?)

Ogólnie rzecz biorąc polecam. Przy dłuższym stosowaniu widać efekty, ale jako wspomaganie lepiej dokupić odżywkę (chociaż po to, żeby włosy potem dobrze rozczesać). Jak na razie następny w kolejce do użycia mam "moc keratyny", ale na pewno wrócę jeszcze do tego

Ilość zużytych opakowań: 2, jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Daje mu mocną 3jkę, gdyż nie zachwycił mnie mocno swoimi obietnicami od producenta. Myślałam, że po całkiem spoko zielonym bracie, będzie i on spełniał swoją rolę. W sumie, jakoś mu nie wyszło...
    Wydajny i tani (7 zł) to fakt, starczał przy całej rodzinie na około 4-5 miesięcy. Niezły wynik! Ale plątał delikatnie włosy, były takie ciężkie, lekko zmatowione, a także nie zauważyłam objętości stosując owe cudeńko.
    Czy zmniejszył wypadanie włosów? Hm... ciężko mi stwierdzić, gdyż stosowałam zarówno ten szampon, jak i robiłam płukanki na wypadanie, więc wiem, że one mi bardzo pomogły, a sam szampon mógł niewiele tu zdziałać. Jego obietnice na temat wypadania mogę ocenić na skali paru procent

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie dla mnie
  • Z Schaumą znamy się od niedawna. Pierwsze nasze spotkanie było pełne radości, nie mogłyśmy się rozstać. Moje włosy piszczały ze szczęścia.
    Jednak w rodzinie jak wiemy różnie może być.
    Przy okazji promocji postanowiłam sobie przetestować ten szampon.
    Chodził za mną od dawna ponieważ moje włosy po leczeniu dość długim były osłabione, dużo cieńsze i przede wszystkim wypadały. Ich stan pogorszyły jeszcze wahania hormonalne. Ponieważ ziołowa wersja była strzałem w 10, ten był dla mnie pewniakiem.

Opakowania Schaumy podobają mi się. Są zwyczajne, proste, dobrze leżą w dłoni, a "klik" działa bez zarzutu.
    Szpon jest zielono-przezroczysty, co utwierdziło mnie w przekonaniu że zakup był dobrym wyborem ponieważ szampony kremowo-białe za bardzo obciążają mi włosy.

Produkt bardzo ładnie pachnie, świeżo, rześko, ostro. Ja lubuję się w takich aromatach.
    Łatwo się rozprowadza, szybko tworzy obfitą pianę.

Bardzo łatwo rozczesać włosy, nawet bez użycia odżywki. Pod tym względem na pewno dba o włosy, ponieważ nie ma potrzeby ich szarpać.

Niespodzianka (i to wcale nie przyjemna) była po wysuszeniu. Włosy były ciężkie, słabo się układały (a w zasadzie wcale), smętnie wisiały, a w ok 2-3 godzinach po wysuszeniu były zwyczajnie przetłuszczone...
    Dawałam mu szanse nie raz, nie dwa. Po kilku dniach się poddałam, musiałam zmienić szampon by włosy w końcu były puszyste i świeże.
    Nie lubię wyrzucać kosmetyków więc gdy włosy odpoczęły (gdzieś po 3 dniach) znów przez kilka dni używałam recenzowanej Schaumy i tak na zmianę do końca opakowania.
    Dodatkowo zauważyłam (zresztą trudno było tego nie zauważyć...) koszmarne elektryzowanie się włosów. Od dawna nie miałam takiego problemu z włosami jak po tym szamponie.
    Po ponad miesiącu nie zauważyłam żadnej zmiany w kondycji włosów (nie licząc tych minusów zawartych powyżej)
    Widzę że jest tu cały szereg pozytywnych opinii, ale przestrzegam osoby z włosami przetłuszczającymi się (i wypadającymi), którym ciężko utrafić w odpowiedni szampon ponieważ mogą się mocno przeliczyć. Ja osobiście do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Zdecydowanie odradzam zakup tego szamponu. Po kilku uzyciach wysuszyl skore mojej glowy i sprawil, ze nabawilam sie lupiezu. Moje wlosy sa w jeszcze gorszej kondycji. Uczciwie przyznam, ze szmpon obficie sie pieni i pomimo niskiej ceny jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie uzycia pierwszej butelki

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Szampon jak dla mnie jest na prawdę rewelacyjny (zwłaszcza jak na tę pólkę cenową!) Pierwsze na co zwróciłam uwagę to to, że kompletnie nie przetłuszcza włosów jednocześnie ich nie przesuszając - włosy są piękne i świeże nawet 2-3 dni! Nigdy nie osiągnełam takiego efektu przy moim przetłuszczających się włosach.
    Ponadto zauważyłam, że juz 3krotne zastosowanie szamponu spowodowało mniejsze ich wypadanie (nie lecą już garściami).

Wzmacnia włosy, są miękkie, błyszczące.. No jak dla mnie bajka. Nie mam zamiaru na razie zmieniać go na nic innego, spasował mi jak żaden inny
    Dokupiłam sobie teraz nawet odżywkę w sprayu z tej samej serii żeby wzmonić jego efekt.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2, duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jovisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Prawie idealny - prawie wynika z tego , że nie zauważyłam tak naprawdę głównego jego zadania : zwiększonej objętości . Może w małym stopniu.

Zalety:

- Ładny zapach
    - Dobra konsystencja
    - Wydajny
    - Sprawia , że włosy są mile w dotyku
    - Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów
    - Idealny na codzienne stosowanie

Wady :

- Nie zwiększył objętości moich włosów ale to potrafi uczynić już chyba tylko cud Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No, no nigdy nie byłam wierna tak długo
  • Po raz pierwszy kupiłam ten szampon jak tylko pojawiła się jego reklama czyli co najmniej pół roku temu. Od tamtej pory stoi zawsze u mnie w łazience. Dziś się zaczęłam zastanawiać dlaczego?
    Wypróbowałam wiele szamponów i zawsze stosowałam te o bogatym składzie ze względu na długie plączące się włosy. Ale nic dobrego oprócz łatwego rozczesywania i przeciążania ich nie robiły. Od kilku lat dwa razy do roku włosy leciały mi jak szalone więc w końcu kupiłam tą szaumę i tak zostało.
    +zostawia włosy czyste,
    +łatwo się rozczesują (nawet bez odżywki daję radę)
    +włosy przestały mi wypadać nawet podczas mycia czesania i szarpania!
    + kiedyś zrobiłam sobie warkocz i byłam w szoku że mam znów takie gęste włosy a warkocz jak przegub dłoni
    + włosy wytrzymują dwa dni bez mycia
    + konsystencja szamponu w sam raz łatwo się rozprowadza
    + poręczne opakowanie i otwieranie
    + cena!!! jak nie w rossmanie to w kauflandzie zawsze gdzieś jest w promocji za 5-6 zł za 400ml więc bosko.
    + tak dobrego szamponu nigdy w zyciu nie miałam

Nie mam żadnych ale!

Używam tego produktu od: co najmniej pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 jak nie więcej

Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie świetny
  • Wypada po nim dużo włosów, co jest raczej dobre, bo one i tak są martwe, robi miejsce na nowe. Dobrze myje, za pierwszym razem nie myłam włosów przez 5 dni ^_^ włosy po nim są bardzo puszyste, co jest dobre gdy ktoś ma rzadkie i cienkie jak ja, bardzo tani, wydajny, świetnie się pieni. Poleciła mi go koleżanka, która również jest z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić izabela__ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij