Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Zgłoszony przez tika1974

Jest to aktywujący szampon z fito - kofeiną do włosów słabych , cienkich , przerzedzających się.Regularne stosowanie według producenta zauważalnie zwiększa objętość i siłę włosów. Włosy wyrastają silniejsze. Formuła z fito - kofeiną aktywuje czynniki wzrostu i wzmacnia włókna włosa. Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.

Cena: ok. 8zł / 250ml

• Nie Polecam
  • Jak zwykle skuszona obietnicami zakupiłam ten szampon. nie spodziewałam sie ze po użyciu włosy nie będę mi wcale wypadać, ale zawsze uważam ze lepiej zapobiegać niz leczyć. Niestety ten szampon nie dość, ze nic nie robi to jeszcze szkodzi.

+wydajność
    +dostępność

- PRZESUSZA WŁOSY, po nim są jak siano.
    - plącze je, mam bardzo problem z rozczesaniem włosów
    - nie robi nic co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Lauriii za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Absolutnie nie
  • Do szamponu robiłam dwa podejścia (stosowałam z odżywką), nie skreśliłam go od razu. Problem jest taki, że po tygodniu stosowania włosy wypadały mi dosłownie garściami. Gdzie nie przeczesałam (palcami!) - kolejna garść. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim.

Zalety:
    -ładne, poręczne opakowanie
    -śliczny zapach
    -trochę nabłyszcza
    -ułatwia rozczesywanie
    -wydajny

Wady:
    -powoduje wypadanie włosów

Używam tego produktu od: używałam około 3 tygodni

Chcesz pochwalić raczejpesymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Swego czasu uwielbiałam szampony Schauma - przeważnie robiły co miały robić bardzo sprawnie. Ta wersja również daje radę Może niczego mi nie urwał, ale sprawdza się tak jak powinien, więc zasługuje na pozytywną recenzję^^

Konsystencja: zielonkawy, półtransparentny, lekki, dość rzadki (odrobinę galaretkowaty) żel.

Zalety:
    *spełnia swoje główne zadanie bardzo dobrze - myje włosy i oczyszcza skórę głowy bez zarzutu
    *nie obciąża przy tym moich delikatnych włosów
    *obficie się pieni
    *kosztuje bardzo mało
    *przyjemnie, owocowo pachnie
    *w składzie rumianek, szałwia, melisa, pokrzywa, skrzyp polny, rozmaryn, chmiel - cały zestaw polskich ziół, które faktycznie mogą wpłynąć pozytywnie na porost i wzmocnienie włosów

Neutralnie:
    *wydajność - żel jest dość rzadki, ale za to jest go w miarę dużo, więc wypada neutralnie

Wady:
    *klasyczna przypadłość ziołowego szamponu - trochę plącze włosy
    *w składzie jest SLS

Naprawdę w porządku szampon z bardzo fajnym składem. Z chęcią kupię ponownie i zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny szampon
  • Lubię szampony schaumy, ponieważ, jak dla moich długich włosów, są bardzo wydajne i bardzo dobrze się pienią.
    Miałam ostatnio trochę problemów z wypadaniem, a na ten szampon zdecydowałam się, bo - jak pisałam wcześniej - lubię te produkty.
    Plusy:
    +Cena - oscyluje w granicach 8-9 zł
    +Konsystencja - w sam raz
    +Wydajność
    +Opakowanie
    +Najważniejsze - działanie! Szamponu uzywałam długo, na tyle długo by stwierdzić, że faktycznie nieco hamuje on wypadanie
    +Zapach

Ogólnie polecam, minusów nie dostrzegam, ale dalej będę szukać swojego ulubieńca

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc z kawałkiem
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy szybciej rosną!!!
  • hmm skusiłam sie ze względu na cene(chociaz wole droższe szampony) ten nie odbiega ot innych drogeryjnych szamponów jakością.
    Całkiem w pozytywnym stopniu mnie zaskoczył. Włosy po umyciu maja jakby wieksza objetość, są puszyste a przy stosowaniu odzywki efekty są naprawdę zadowalające.( Ja i tak za każdym razem używam odżywki po umyciu włosów) Zauwazyłam ,że juz po paru tygodniach znacznie mi urosły włosy!!!
    Jedyny minus , trzeba go częściej stosowac bo po 2 dniach włosy się pzretłuszczaja!!!

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ok
  • żadnych super rezultatów po ni nie ma, ale zły nie jest, włosy nie są przetłuszczone, są całkiem ok , cena w porządku, generalnie nie mam zastrzezeń, nie poprawił ani nie pogorszył stanu moich włosów, przyzwoity szampon do włosów i tyle

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Kupiłam ten szampon, gdyż skusiała mnie cena (5,99) nie oczekiwałam jakis spektakularnych rezultatów i tak też się stało...
    może i dodaje objętości ale chwilowej
    strasznie przetłuszcza włosy
    po dłuższym stosowaniu strasznie swędzi głowa
    dobrze że stosuję kilka szamponów na raz bo nie wiem jak bym przeżyła z tym produktem bardziej się nadaje do mycia zlewu....

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Najpierw kupiłam w ciemno, ale potem przypadł mi do gustu i kupiłam kolejne dwie butelki w cenie jednej z promocji.

Plusy:
    + świetnie odświeża włosy. Moje po jednym dniu od mycia już są przyklapnięte i nieświeże, a po kilku miesiącach stosowania tej szaumy mogę chodzić dwa dni bez mycia a włoski wyglądają świetnie, są świeże i puszyste.
    + bardzo ładny zapach, z resztą jak większość szaumy, które stosowałam.
    + pieni się jak marzenie, wystarczy odrobina szamponu, a włosy mam całe w pianie (mam włosy długie do połowy łopatki).
    + jest bardzo wydajny, przez to właśnie, że wystarczy użyć odrobiny na jedno mycie.
    + jest tani.
    + dosyć łatwo go dostać, jest nawet w moim małym Tesco.
    + może mi się wydaje, ale po 2,5 opakowaniach mam na prawdę mocniejsze i grubsze włosy, choć jakościowo się nie poprawiły i nadal są nieco podniszczone.
    + włosy mniej mi po nim wypadają. Kiedyś mogłam czesząc je wytargać całe garście, a teraz wychodzą tylko śladowe ilości.
    + łatwo się spłukuje, nawet w zimnej wodzie, co byłam zmuszona robić przez tydzień, gdy odcięli mi dopływ ciepłej, a nie chciało mi się grzać całego gara do samego mycia włosów

Minusy (no są, niestety są...):
    - najpierw łatwo się po nim rozczesywało włosy nawet bez wspomagania odżywką, ale po drugim opakowaniu znów rozczesują się tragicznie. Nie wiem co to za magia.
    - jakościowo włosy są niestety takie same jak były, o czym już wspomniałam. Jedyne co, to mniej wypadają i są grubsze.
    - trzeba uważać przy spłukiwaniu, bo czasem troszkę produktu zostaje w zagięciach uszu, potem tam zasycha i ciężko się tego pozbyć.

Miałam z nim ciekawą przygodę, bo gdy miał być w Tesco w promocji (dwie butelki w cenie jednej, grzech nie brać!) to wybrałam się nieświadomie do tego, którego promocja nie obowiązywała, i za dwie butelki pani w kasie zaśpiewała mi ... 54 zł! (Tak, w moim tesco duża szauma kosztowała 27 zł, mimo, że w sklepie obok była już za 10,50... seriously?)

Ogólnie rzecz biorąc polecam. Przy dłuższym stosowaniu widać efekty, ale jako wspomaganie lepiej dokupić odżywkę (chociaż po to, żeby włosy potem dobrze rozczesać). Jak na razie następny w kolejce do użycia mam "moc keratyny", ale na pewno wrócę jeszcze do tego

Ilość zużytych opakowań: 2, jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Daje mu mocną 3jkę, gdyż nie zachwycił mnie mocno swoimi obietnicami od producenta. Myślałam, że po całkiem spoko zielonym bracie, będzie i on spełniał swoją rolę. W sumie, jakoś mu nie wyszło...
    Wydajny i tani (7 zł) to fakt, starczał przy całej rodzinie na około 4-5 miesięcy. Niezły wynik! Ale plątał delikatnie włosy, były takie ciężkie, lekko zmatowione, a także nie zauważyłam objętości stosując owe cudeńko.
    Czy zmniejszył wypadanie włosów? Hm... ciężko mi stwierdzić, gdyż stosowałam zarówno ten szampon, jak i robiłam płukanki na wypadanie, więc wiem, że one mi bardzo pomogły, a sam szampon mógł niewiele tu zdziałać. Jego obietnice na temat wypadania mogę ocenić na skali paru procent

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie dla mnie
  • Z Schaumą znamy się od niedawna. Pierwsze nasze spotkanie było pełne radości, nie mogłyśmy się rozstać. Moje włosy piszczały ze szczęścia.
    Jednak w rodzinie jak wiemy różnie może być.
    Przy okazji promocji postanowiłam sobie przetestować ten szampon.
    Chodził za mną od dawna ponieważ moje włosy po leczeniu dość długim były osłabione, dużo cieńsze i przede wszystkim wypadały. Ich stan pogorszyły jeszcze wahania hormonalne. Ponieważ ziołowa wersja była strzałem w 10, ten był dla mnie pewniakiem.

Opakowania Schaumy podobają mi się. Są zwyczajne, proste, dobrze leżą w dłoni, a "klik" działa bez zarzutu.
    Szpon jest zielono-przezroczysty, co utwierdziło mnie w przekonaniu że zakup był dobrym wyborem ponieważ szampony kremowo-białe za bardzo obciążają mi włosy.

Produkt bardzo ładnie pachnie, świeżo, rześko, ostro. Ja lubuję się w takich aromatach.
    Łatwo się rozprowadza, szybko tworzy obfitą pianę.

Bardzo łatwo rozczesać włosy, nawet bez użycia odżywki. Pod tym względem na pewno dba o włosy, ponieważ nie ma potrzeby ich szarpać.

Niespodzianka (i to wcale nie przyjemna) była po wysuszeniu. Włosy były ciężkie, słabo się układały (a w zasadzie wcale), smętnie wisiały, a w ok 2-3 godzinach po wysuszeniu były zwyczajnie przetłuszczone...
    Dawałam mu szanse nie raz, nie dwa. Po kilku dniach się poddałam, musiałam zmienić szampon by włosy w końcu były puszyste i świeże.
    Nie lubię wyrzucać kosmetyków więc gdy włosy odpoczęły (gdzieś po 3 dniach) znów przez kilka dni używałam recenzowanej Schaumy i tak na zmianę do końca opakowania.
    Dodatkowo zauważyłam (zresztą trudno było tego nie zauważyć...) koszmarne elektryzowanie się włosów. Od dawna nie miałam takiego problemu z włosami jak po tym szamponie.
    Po ponad miesiącu nie zauważyłam żadnej zmiany w kondycji włosów (nie licząc tych minusów zawartych powyżej)
    Widzę że jest tu cały szereg pozytywnych opinii, ale przestrzegam osoby z włosami przetłuszczającymi się (i wypadającymi), którym ciężko utrafić w odpowiedni szampon ponieważ mogą się mocno przeliczyć. Ja osobiście do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?