Powiększ Soraya, Witaminowa Terapia Matująca, Krem aktywnie normalizujący na dzień i na noc

Zgłaszająca osoba: stella

Krem z nowatorskiej linii Witaminowa Terapia Matująca reguluje funkcje gruczołów łojowych wpływając na zmniejszenie produkcji sebum i świecenia się skóry. Działa przeciwzapalnie i antysceptycznie. Zmniejsza wydzielanie łoju i minimalizuje przetłuszczanie się skóry. Zawiera Niacinamide (witamina B3) hamująca powstawanie wyprysków. Dzięki niej rozszerzone pory skóry wyraźnie się zmniejszają, a matowy odcień skóry utrzymuje się przez wiele godzin. Intensywnie nawilżający Hygroplex HHG zapobiega utracie wody z naskórka, dostarcza substancji nawilżających, a lecytyna i wyciąg z melona zapewniają odpowiednie odżywianie skóry. Stabilna witamina E, zamknięta w specjalnie nawilżających błękitnych kapsułkach, przywraca jędrność i elastyczność skórze oraz przeciwdziała powstawaniu pierwszych zmarszczek. Kompleks Aroma Balance działa antysceptycznie i normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Receptura kremu oparta jest na ciekłokrystalicznej bazie o formule beztłuszczowej (Oil free formula) dzięki czemu krem łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Potwierdzone rezultaty: matuje skórę do 5 godzin, poprawa kolorytu 97%

Cena: 14 zł / 50 ml

• polecam
  • Moja pierwsza reakcja na ten krem byłaq taka,że jeśli coś do wszystkiego(dzień i noc) to pewnie do niczego. A jednak. Moja cera test wystarczająco nawilżona i do tego ładnie zmatowiona,nie świecę się a skóra jest wygładzona.
    No i cena jest naprawdę zachęcająca.

Ilość zużytych opakowań: 5szt

Chcesz pochwalić agab1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Ten krem poleciłam mi kosmetyczka po ostatniej wizycie na ultradźwiękach- baaaardzo mi go polecajac- na początku byłam nastawiona bardzo sceptycznie- krem za 14 zł ma byc taki cudowny? dziwne- zreszta próbowałm wiele kremów i tych tanich i tych drogicg i tych bardzo z wysokiej połki- mam poprostu fioła na tym punkcie bo mam bardzo wymagająca cere i problematyczna niestety- muszę przyznac ze ten kremik jest ŚWIETNY! dobrze nawilża wygaja niespodzianki- równoważy cere- po 2 tyg uzywania mniej się przetłuszczała a po 1 miesiacu zaobserwowałam zmniejszenie porów i liczby zaskórników! pozatym w niczym nie jest gorszy od tych Biodermy SVR LRP vichy a miałam chyba wszystkie z tych firm do cer tłustych! naprawde a krem Vichy na noc ktory tez bardzo lubiłam niech sie schowa- !! serio- albo poprostu mojej skórze tak bardzo odpowiada- albo to jakiś cud!? to bedzie pierwszy krem który kupie ponownie napewno- mimo ze ciągle czegos szukam nieokreślonego ideału i testuje na okrąglo jakieś mazidła to jestem pewna że powróce do tego kremu nie raz

Używam tego produktu od:1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze ale nie ostatnie;-)

Chcesz pochwalić PinkyDoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC
  • Zdecydowanie moj KWC, mam bardzo wymagajaca cere, wrazliwa, czesto reaguje alergia, mieszana ze sklonnoscia do przetluszczania, zwlaszcza w strefie T.
    Ten krem jako jedyny nie uczula mnie, idealnie wyrownuje mi koloryt, mocno nawilza i matuje, nie roluje, stanowi tez super baze pod delikatny podklad. Moim zdaniem idealny!

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Agus2319 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie jest zly
  • Bardzo przyjemny i lekki kremik. Ladnie sie rozprowadza i wchlania, ale niestety nie matuje. Bardzo przyjemnie pachnie i nie walkuje sie pod makijazem i w ogole jest bardzo fajny, ale dla mojej problematycznej cery to jednak troche za malo. Opakowanie ladne, zapach bardzo mily, niebieskie granulki, ktorych jest w nim sporo kojarza mi sie troche z proszkiem do prania, ale tez sa calkiem fajnym pomyslem.

Używam tego produktu od: okazjonalnie od kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eir za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Nie matuje zbyt dobrze,ale wybaczy?am,bo od pocz?tku do ko?ca mi s?u?y?.?adnie roz?wietla i ujednolica koloryt cery.?adne niespodzianki si? nie pojawi?y.
    Mimo to,zmieni?am krem,bo wci?? szukam tego jedynego,chocia? mo?e do niego wróc?.

U?ywam tego produktu od:nie u?ywam
    Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nati femme fatale za czytelną i pomocną recenzję?
  • no niestety...
  • na początku był dobry, choć matu zero absolutne. mam nietypową cerę, mieszaną, ale "bardzo" mieszaną - czoło i broda mocno przetłuszczone i bardzo suche policzki, nos, okolice ust. na policzki i te właśnie strefy krem jest bardzo dobry, nawet troszkę mniej widoczne są zaskórniki na policzkach, koło ust przestało piec i czerwienieć, ale na czole przeżyłam potworny wysyp krostek. no i ten blask używam go teraz w duecie z matującym Daxem - dax na czoło, soraya na policzki. nie kupię więcej. nadal szukam ideału

Chcesz pochwalić IlonaMarianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Ok, ale nie matuje
  • Krem jest dobry, ale raczej tylko na noc. Widać że zwalcza wypryski i im zapobiega, ale w ogóle nie matuje i cera szybko zaczyna się świecić. Efekt nawilżenia jest, chociaż niewielki, ale cerę jakoś unormalizował. Nie zatyka porów. Plusem jest niezła dawka witamin. Ogólnie dobry. Za tę cenę warto.

Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić azure za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny i polski!
  • Jest to chyba jeden z niewielu kremów do cery mieszanej, po którym nie tylko nie mam nowych krostek i pryszczy ale te które już są po nim znikają.Chwalić go można także za lekką beztłuszczową konsystencję i za zawartość witaminy B3, która pomaga pozbyć się wyprysków.Cera po tym kremie wprawdzie nie jest zbyt matowa ale tak chyba już ma większość kremów matujących, za to jest gładka i całkiem nieźle nawilżona.Tak naprawdę to mogę się jedynie przyczepić do składu chemicznego gdzie jest zbyt dużo toksycznych składników dla organizmu ale widocznie coś za coś.W każdym razie jak pojawiają mi się większe kłopoty z krostkami to co jakiś czas wracam do tego kremu choć na ogół nie powielam tych samych kosmetyków.Po za tym cena jest dość przystępna jak na tak innowacyjny polski produkt.

Używam tego produktu od:2-3 lat

Chcesz pochwalić Debbie za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Nie zachwycił mnie, ale nie jest zły.
    Na pewno nawilża.
    Szybko sie wchłania, podobaja mi sie w nim tez te niebieskie rozpuszczajace sie kuleczki .
    Niestety krem nie spelnia jednej z podstawowych (obiecywanych przez producenta) funkcji - nie matuje.
    Nie bardzo wiec wierze w to jego normalizowanie...

Chcesz pochwalić Ines1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam

• Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego opakowania

Moim zdaniem kremik jest BARDZO dobry!Moja skora wreszcie jest "normalna", czyli czolo i twarz nie swieca sie, policzki nie zluszczaja a drobne pryszcze zniknely.Najlepszy jaki do tej pory mialam, no i ta cena...jak na rezultaty, naprawde bajeczna

29,12,2005
    Odejmuje gwiazdke, za to ze matuje, ale wypryski nadal sie pojawiaja... Chyba troche w tym mojej winy, bo powinnam chyba siegnac po inny kremik tej firmy ( bez reklamy ), ale po prostu juz nie uwazam, ze ten jest REWELACYJNY. Bardzo dobry i tyle

Chcesz pochwalić Sistah za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij