Powiększ Soraya, Witaminowa Terapia Matująca, Krem aktywnie normalizujący na dzień i na noc

Zgłaszająca osoba: stella

Krem z nowatorskiej linii Witaminowa Terapia Matująca reguluje funkcje gruczołów łojowych wpływając na zmniejszenie produkcji sebum i świecenia się skóry. Działa przeciwzapalnie i antysceptycznie. Zmniejsza wydzielanie łoju i minimalizuje przetłuszczanie się skóry. Zawiera Niacinamide (witamina B3) hamująca powstawanie wyprysków. Dzięki niej rozszerzone pory skóry wyraźnie się zmniejszają, a matowy odcień skóry utrzymuje się przez wiele godzin. Intensywnie nawilżający Hygroplex HHG zapobiega utracie wody z naskórka, dostarcza substancji nawilżających, a lecytyna i wyciąg z melona zapewniają odpowiednie odżywianie skóry. Stabilna witamina E, zamknięta w specjalnie nawilżających błękitnych kapsułkach, przywraca jędrność i elastyczność skórze oraz przeciwdziała powstawaniu pierwszych zmarszczek. Kompleks Aroma Balance działa antysceptycznie i normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Receptura kremu oparta jest na ciekłokrystalicznej bazie o formule beztłuszczowej (Oil free formula) dzięki czemu krem łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Potwierdzone rezultaty: matuje skórę do 5 godzin, poprawa kolorytu 97%

Cena: 14 zł / 50 ml

• polecam
  • Moja pierwsza reakcja na ten krem byłaq taka,że jeśli coś do wszystkiego(dzień i noc) to pewnie do niczego. A jednak. Moja cera test wystarczająco nawilżona i do tego ładnie zmatowiona,nie świecę się a skóra jest wygładzona.
    No i cena jest naprawdę zachęcająca.

Ilość zużytych opakowań: 5szt

Chcesz pochwalić agab1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Ten krem poleciłam mi kosmetyczka po ostatniej wizycie na ultradźwiękach- baaaardzo mi go polecajac- na początku byłam nastawiona bardzo sceptycznie- krem za 14 zł ma byc taki cudowny? dziwne- zreszta próbowałm wiele kremów i tych tanich i tych drogicg i tych bardzo z wysokiej połki- mam poprostu fioła na tym punkcie bo mam bardzo wymagająca cere i problematyczna niestety- muszę przyznac ze ten kremik jest ŚWIETNY! dobrze nawilża wygaja niespodzianki- równoważy cere- po 2 tyg uzywania mniej się przetłuszczała a po 1 miesiacu zaobserwowałam zmniejszenie porów i liczby zaskórników! pozatym w niczym nie jest gorszy od tych Biodermy SVR LRP vichy a miałam chyba wszystkie z tych firm do cer tłustych! naprawde a krem Vichy na noc ktory tez bardzo lubiłam niech sie schowa- !! serio- albo poprostu mojej skórze tak bardzo odpowiada- albo to jakiś cud!? to bedzie pierwszy krem który kupie ponownie napewno- mimo ze ciągle czegos szukam nieokreślonego ideału i testuje na okrąglo jakieś mazidła to jestem pewna że powróce do tego kremu nie raz

Używam tego produktu od:1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze ale nie ostatnie;-)

Chcesz pochwalić PinkyDoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC
  • Zdecydowanie moj KWC, mam bardzo wymagajaca cere, wrazliwa, czesto reaguje alergia, mieszana ze sklonnoscia do przetluszczania, zwlaszcza w strefie T.
    Ten krem jako jedyny nie uczula mnie, idealnie wyrownuje mi koloryt, mocno nawilza i matuje, nie roluje, stanowi tez super baze pod delikatny podklad. Moim zdaniem idealny!

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Agus2319 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie jest zly
  • Bardzo przyjemny i lekki kremik. Ladnie sie rozprowadza i wchlania, ale niestety nie matuje. Bardzo przyjemnie pachnie i nie walkuje sie pod makijazem i w ogole jest bardzo fajny, ale dla mojej problematycznej cery to jednak troche za malo. Opakowanie ladne, zapach bardzo mily, niebieskie granulki, ktorych jest w nim sporo kojarza mi sie troche z proszkiem do prania, ale tez sa calkiem fajnym pomyslem.

Używam tego produktu od: okazjonalnie od kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eir za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Nie matuje zbyt dobrze,ale wybaczy?am,bo od pocz?tku do ko?ca mi s?u?y?.?adnie roz?wietla i ujednolica koloryt cery.?adne niespodzianki si? nie pojawi?y.
    Mimo to,zmieni?am krem,bo wci?? szukam tego jedynego,chocia? mo?e do niego wróc?.

U?ywam tego produktu od:nie u?ywam
    Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nati femme fatale za czytelną i pomocną recenzję?
  • no niestety...
  • na początku był dobry, choć matu zero absolutne. mam nietypową cerę, mieszaną, ale "bardzo" mieszaną - czoło i broda mocno przetłuszczone i bardzo suche policzki, nos, okolice ust. na policzki i te właśnie strefy krem jest bardzo dobry, nawet troszkę mniej widoczne są zaskórniki na policzkach, koło ust przestało piec i czerwienieć, ale na czole przeżyłam potworny wysyp krostek. no i ten blask używam go teraz w duecie z matującym Daxem - dax na czoło, soraya na policzki. nie kupię więcej. nadal szukam ideału

Chcesz pochwalić IlonaMarianna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Ok, ale nie matuje
  • Krem jest dobry, ale raczej tylko na noc. Widać że zwalcza wypryski i im zapobiega, ale w ogóle nie matuje i cera szybko zaczyna się świecić. Efekt nawilżenia jest, chociaż niewielki, ale cerę jakoś unormalizował. Nie zatyka porów. Plusem jest niezła dawka witamin. Ogólnie dobry. Za tę cenę warto.

Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić azure za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny i polski!
  • Jest to chyba jeden z niewielu kremów do cery mieszanej, po którym nie tylko nie mam nowych krostek i pryszczy ale te które już są po nim znikają.Chwalić go można także za lekką beztłuszczową konsystencję i za zawartość witaminy B3, która pomaga pozbyć się wyprysków.Cera po tym kremie wprawdzie nie jest zbyt matowa ale tak chyba już ma większość kremów matujących, za to jest gładka i całkiem nieźle nawilżona.Tak naprawdę to mogę się jedynie przyczepić do składu chemicznego gdzie jest zbyt dużo toksycznych składników dla organizmu ale widocznie coś za coś.W każdym razie jak pojawiają mi się większe kłopoty z krostkami to co jakiś czas wracam do tego kremu choć na ogół nie powielam tych samych kosmetyków.Po za tym cena jest dość przystępna jak na tak innowacyjny polski produkt.

Używam tego produktu od:2-3 lat

Chcesz pochwalić Debbie za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Nie zachwycił mnie, ale nie jest zły.
    Na pewno nawilża.
    Szybko sie wchłania, podobaja mi sie w nim tez te niebieskie rozpuszczajace sie kuleczki .
    Niestety krem nie spelnia jednej z podstawowych (obiecywanych przez producenta) funkcji - nie matuje.
    Nie bardzo wiec wierze w to jego normalizowanie...

Chcesz pochwalić Ines1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam

• Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego opakowania

Moim zdaniem kremik jest BARDZO dobry!Moja skora wreszcie jest "normalna", czyli czolo i twarz nie swieca sie, policzki nie zluszczaja a drobne pryszcze zniknely.Najlepszy jaki do tej pory mialam, no i ta cena...jak na rezultaty, naprawde bajeczna

29,12,2005
    Odejmuje gwiazdke, za to ze matuje, ale wypryski nadal sie pojawiaja... Chyba troche w tym mojej winy, bo powinnam chyba siegnac po inny kremik tej firmy ( bez reklamy ), ale po prostu juz nie uwazam, ze ten jest REWELACYJNY. Bardzo dobry i tyle

Chcesz pochwalić Sistah za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry
  • Nawet dobry, tani i rzeczywiście zmniejszył wydzielanie sebum, ale na dzień mniej się nadaje za to jego kolega matujący jest akurat pod makijarz. Ten obecnie stosuje na noc

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić walizeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani
  • Recenzja: ...Mam tłusta cere a ten krem jest dobry bo szybko sie wchałania i nie pozostawia tłustego filmu.Skora jest po nim gładka i w miare matowa.Podobaja mi sie te niebieskie granulki,szybko sie wchałaniaja.ładnie pachnie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...połowa 1

Chcesz pochwalić ona:] za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Recenzja: Mam cerę mieszaną.Kosmetyczka, do której chodzę regularnie poradziła mi, abym zaczęła używać kremów regulujących pracę gruczołów łojowych. Na półce w drogerii zobaczyłam dość tani krem z firmy Soraya i postanowiłam go kupić, bez jakichś większych oczekiwań na poprawę mojej cery. Jednak jestem bardzo mile zaskoczona... zużyłam 3/4 opakowania. Po dwóch tygodniach stosowania cera wyraźnie mi się poprawiła... nie wyskakują mi żadne "diody" (co mnie bardzo cieszy), więc praca gruczołów łojowych chyba się rzeczywiście wyregulowała. Krem delikatnie matuje, nie pozostawiając filmu, więc doskonale nadaje się pod makijaż. Nie wysusza, a wręcz przeciwnie - nawilża. Uwielbiam niebieskie mikrogranulki, które bardzo łatwo się wchłaniają w skórę. Cera zrobiła mi się bardziej sprężysta i gładka. Stosuję go na dzień i na noc. Nie mam co do tego kremu żadnych zastrzeżeń. Jestem mile zaskoczona, że tak tani krem może tak dużo zdziałać dla dość wymagającej cery.

Chcesz pochwalić lemonex za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam
  • Recenzja: ...
    Bardzo polubiłam ten krem, gdyż bardzo ładnie wygładzał i nawilżał cerę; nie miałam dużego problemu z przesuszeniem skóry. Używałam przeważnie na dzień i świetnie sprawdzał się pod makijaż. Na noc żadko, gdyż wolę coś bogatszego. Jak już jedna wizażanka wspomniała wcześniej o ujędrnieniu, ja też zauważyłam taki efekt Krem ma świetną konsystencję; taki żel-krem (budyniowy) którą bardzo lubię.
    Jeśli chodzi o matowienie to mi w zupełności wystarcza, gdyż nie lubię całkowitego matu.
    Oczywiście słoiczek mógłby być zamieniony na tubę lub pompkę, ale Soraya chyba jeszcze długo będzie musiała na to pracować Ogólnie bardzo udany produkt.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 ale pewnie do niego wrócę

Chcesz pochwalić moniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobry
  • Recenzja: Mi ten kremik podpasował,ale dopiero w połowie opakowania,gdyż wtedy dopiero zauważyłam efekty. Jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojej cery,jest taka wypoczęta,rozświetlona,nawilżona i nic mi się nie łuszczy,jakby zniknęła siateczka drobnych zmarszczek(niestety mimo młodego wieku i typu cery mieszanej miałam skóre bardzo odwodnioną i przesuszoną),skóra stała sie bardziej jędrna,no i jakby pory się zmiejszyły,nie żebym twierdziła że zniknęły,ale skóra poprostu zrobiła się niewiarygodnie gładka...sama w to nie wierze ale UWAGA! ona absolutnie nie matuje,skóra wręcz sie po nim świeci,zresztą wydaje mi się że to jest jakaś absolutna pomyłka,to jest krem normalizujący,bo nie wyobrazam sobie na noc kremu matującegojakby się wczytać w ulotke to producent w przypadku tego kremiku nie obiecuje matowienia,ale studiowałam ja dawno więc coś mogłam przoczyć

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ninah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • Kupiłam go właściwie przez pomyłkę - chciałam z tej samej serii ale tylko na dzień (zebrał tyle pozytywnych recenzji!). Ten też stosuję tylko na dzień, choć jest on również na noc.
    No więc tak... siedzę teraz przed komputerem z totalnie wysuszoną, podrażnioną skórą i mam opisać wam ten kosmetyk bez wulgaryzmów?
    Po pierwsze, zaraz po nałożeniu skóra się świeci. Po chwili ten efekt znika i skóra jest taka jak była przed nałożeniem (może nos troszkę mniej się świeci). Uwaga: nawilża to co sam wysuszył! (Co prawda tylko przez pierwsze 2 minuty.) Uwydatnia wszystkie plamki i niedoskonałości. W ciagu dnia skóra jest... "rozświetlona", ale nie w ten przyjemny sposób - neutralnie, prawie taka jakby była bez żadnego kremu.
    Przed nałożeniem go moja skóra jest miejscami wysuszona, a miejscami tłustawa, a on robi z nią coś takiego, ze jest wszedzie mniej wiecej taka sama - ale nieprzyjemna, szorstka. Chociaż po jakims czasie, suche partie są i tak wysuszone.
    No i śmierdzi.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Joey za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST OK !
  • Recenzja:
    bardzo fajny kremik ,dobrze nawilża , szybko się wchłania ,skóra jest po nim miła,gładka .Matowienie jest słabe,prawie żadne-ale nie wyobrażam sobie kremu na noc matującego-za bardzo by wysuszał.Dla mnie rewelka ,zwłaszcza ,że odkąd go używam NIC mi nie wyskoczyło , jestem bardzo zadowolona.

Używam tego kosmetyku: od miesiąca/ ilość zużytych opakowań : w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić JUSTII za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Krem ma niby matować hmm.. po nałożeniu pozostawia tłustawą warstwekę..... mam cerę tłustą, ale jakos nie mialam odwagi smarowac nim najbardziej przetłuszczające się partie twarzy czyli nos i czoło... smaruję nim tylko policzki i brodę, ale tu własnie zauwazylam tę tłustą warstwke kremu.. hmm chyba jednak nie jest matujący jak obiecuje producent..
    Konsystencja delikatna, zapach żaden konkretny..
    chyba następnym razem kupię coś innego...

Używam tego kosmetyku od kilku dni
    ilość zużytych opakowań: w trkacie pierwszego

PS.Jest 11 lipca a ja ciagl ema ten krem... i coraz bardziej nie mogę znieść tego zapachu.. taki kwaśny jakiś...(

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Używam tego kremu od jakiś 2 miesięcy. Cóż mogę powiedzieć. Nie wysusza, a stosowałam go przez pewien czas na Glyco A, czyli miał ekstremalne warunki. Beztłuszczowy, fajnie się wchania, nie zatyka porów. Skóra po zastosowaniu jest przyjemnie matowa. Najfajniejsze w nim są te niebieskie kapsułki z witaminą E. Lubię je dosłownie rozcierać na twarzy. Zauważyłąm zwężenie porów, jak obiecuje producent. Ale myśle, że to zasługa regularnemu stosowaniu Glyco A, a nie tego kremu. Polecam go z całego serca Dziewczynom z problemami przetłuszczającej sie skóry. Może dostanie 5 gwiazdek w przyszłości.
    Aaa, zapach ma dziwny, ale można się do niego przyzwyczaić. O wydajności się nie wypowiem, bo mam cichego wspólnika do tego kremu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1,5/2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo dobry
  • Bardzo dobry kremik dla mojej dość przetłuszczającej się cery. Używam go głównie na noc, czasem w dzień.
    Skóra stała się jaśniejsza, mniej się przetłuszcza. Krem ładnie pachnie i bardzo dobrze się nakłada. Skóra jest bardzo miękka.
    Podkład nie spływa, ładnie się trzyma.
    Choć, uważam, że na dzień lepszy jest Thermal Mat Vichy.

Używam tego kosmetyku od 1,5 mieś. / ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić altura za czytelną i pomocną recenzję?
  • "jestem na nie"
  • Recenzja: ...Cena jest do przyjęcia, ale zawartość...niestety fatalna. To jest zupełne "dziadostwo". Lepiej kupic coś droższego, a lepszego. Krem nie nadaje się do tłustej skóry. Mozliwe, że zmatowiłby cerę sucha i normalną, no ale po co takim cerom matowienie??? Po jego nałożeniu pozostaje mi na skórze tłusta warstwa. Już lepiej się niczym nie smarować, a efekt będzie o niebo lepszy. Szkoda, zawiodła mnie "Soraya"

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...od dwóch tygodni i wylądował w koszu na śmieci.
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Peony za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • Recenzja:
    Kremik lekki, ładnie pachnie, zawiera takie fajne niebieskie granulki które w czasie rozsmarowywania delikatnie się rozpuszczają... to ponoć ta witamina E
    Nie mam zastrzeżeń właściwie.. rzeczywiście wchłania się szybko - nie zostawia filmu na twarzy ... no i ta cena naprawdę na każdą kieszeń

Używam tego kosmetyku od około miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kredka131 za czytelną i pomocną recenzję?