Oriflame, Milk & Honey Gold, Eye Cream (Krem pod oczy)

Powiększ Oriflame, Milk & Honey Gold, Eye Cream (Krem pod oczy)

Zgłoszony przez mapache

Luksusowy krem o bogatej formule stworzonej specjalnie z myślą o potrzebach skóry wokół oczu. Przywraca właściwy poziom nawilżenia i poprawia koloryt cery. Ujędrnia skórę w okolicach oczu i skutecznie wygładza, nadając jej sprężystość oraz blask. Testowany przez okulistów.

• Polecam!!!
  • Nie lubię,kiedy krem pod oczy ma tzw. "klejącą" konsystencję. Krem z serii Milk&Honey ma przyjemną konsystencję, która jest delikatna i nie podrażnia skóry wokół oczu. Wygładza, nawilża i daje ukojenie skórze suchej. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia skóry napiętej, jak w przypadku wielu kremów pod oczy. Plusem dla tego kremu jest zapach (jak we wszystkich produktach tej serii i uniwersalność. Stosuję go wieczorem oraz rano. Delikatnie wklepuję go pod oczy oraz odrobinkę nakładam na górną powiekę,co sprawia,że nałożenie makijażu jest szybsze i lepiej utrzymuje się na skórze w okolicy oka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Ten krem to jakaś masakra nie nawilża. Szkoda pieniędzy 20 zł to zdecydowanie za dużo .. Nie uczulił można dostać o wiele lepsze kremy za takie pieniądze zarówno w drogerii jak i w aptece! Bubel jednym słowem. Kosmetyki Oriflame sa przereklamowane. Używajmy naszych polskich kosmetyków bo są bardzo dobre Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewiele robi.
  • Do tej pory zużyłam dwa opakowania tego kremu. Pierwszy zamówiłam z katalogu, a drugi kupiłam tylko dlatego, że kupowałam inne kosmetyki i wyszedł mi niemal za darmo. Krem zamknięty jest w nieprzezroczystej, biało złotej tubce, pojemność standardowa jak na kremy pod oczy. Kolor biały, konsystencja raczej wodnista, zapach prawie nie wyczuwalny.

Plusy:
    - estetyczne opakowanie,
    - łatwo się rozsmarowuje,
    - wygładza skórę pod oczami,
    - nadaje się pod makijaż, nie spływa, nie lepi się,
    - nie szczypie w oczy, nie podrażnia delikatnej okolicy wokół oczu,
    - jest bardzo wydajny, ale mam tak z większością kremów pod oczy.

Minusy:
    - jest to krem przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej, a jak na to zdecydowanie za słabo nawilża,
    - nie wchłania się od razu po rozmsarowaniu, ale tworzy błyszczącą powłoczkę, która wchłania się po upływie około pięciu minut, co może być problemem, jeśli ktoś chce szybko nałożyć makijaż rano,
    - nie rozjaśnia cieni pod oczami, nie napina, nie koi skóry,
    - dostępność z katalogu, ew. przez internet,
    - cena nawet w promocji nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pacuszi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam w katalogu powrót kosmetyków do twarzy z serii Milk & Honey

+ bezzapachowy (a przynajmniej ja nie czuję żadnego zapachu)
    + lekka konsystencja
    + bardzo dobrze nawilża
    + wygładza
    + szybko się wchłania
    + cena w promocji bardzo dobra
    + wydajny
    + wygodna tubka

Ogólnie według mnie jest to zwykły kremik pod oczy dla osób, które nie mają większych problemów ze skórą w tym miejscu. Na pewno nie jest luksusowy Dla mnie jest ok, bo ja od kremu pod oczy wymagam przede wszystkim nawilżenia i w tej materii ten kosmetyk sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Zwykły krem dla niezbyt wymagających
  • Trudno się do czegoś konkretnego przyczepic jeśli chodzi o ten produkt.

Plusy:
    +przyzwoicie nawilża
    +dośc szybko się wchłania
    +nadaje się i na dzień i na noc
    +nie roluje się pod makijażem
    +estetyczne opakowanie
    +względnie wydajny

Minusy:
    -cena bez promocji jest zdecydowanie za wysoka
    -nie nawilża jakoś spektakularnie; dla osób z problemem przsuszonej skóry będzie na pewno za słaby (szczególnie na noc)
    -trudno go wydobyc do końca z opakowania
    -nie wygładza, nie napina, nie rozświetla (ale producent tego wszak nie obiecuje)

W skrócie, niezły krem. Nie ma jakichś rażących wad ani zalet. Dośc przeciętny i trochę za drogi jak na taką jakośc.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić trusa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nawilża tak jak powinien, szczypie w oczy
  • Krem dostalam w prezencie.
    Mam 28 lat.

Krem nie spełnia moich oczekiwan.
    Wg.producenta krem jest do bardzo suchej/suchej skory i powinien nawilzac ją.
    Niestety nie czuję nawilżenia. Rano, po wstaniu okolice moich oczu są suche i musze dodatkowo uzywac kremu pod makijaz.
    Dobry nawilżający krem pod oczy powinien mocno je nawilzyc tak, ze nawet rano po przebudzeniu efekt powinien byc odczuwalny.
    Tak przynajmniej obiecuje producent.
    Do tego czasami szczypia mnie po nim oczy, a nawet łzawią, czego nigdy zaden krem pod oczy nie robil.

Być może lepiej się sprawdzi u osób które mają inny typ skóry- bardziej tłustą. Ja mam bardzo suchą skórę i potrzebuję czegoś ekstremalnie nawilżającego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij