Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Mój absolutny ideał do pielęgnacji włosów!
  • Maska Kallos Keratin to mój absolutny ulubieniec w kategorii pielęgnacji włosów i nie znalazłam do tej pory żadnego kosmetyku, z którego byłabym aż tak zadowolona. Jest bajecznie prosta w użyciu, a jej konsystencja pozwala nam eksperymentować ze sposobami wykorzystania - możemy ją tradycyjnie nałożyć na mokre włosy tuż po umyciu i spłukać po kilku minutach, możemy dowolnie wydłużać czas trzymania na głowie, możemy również nałożyć ją na suche włosy jeszcze przed myciem na kilkadziesiąt minut, możemy użyć jej zamiast szamponu, możemy też nałożyć ją na całą noc... pomysłów w internecie krąży wiele, a ja mam wrażenie, że do tej pory każdy z nich niezaprzeczalnie spisał się u mnie świetnie. Jest to jedyna odżywka, która już w czasie mycia cudownie wygładza i rozplątuje(!) moje włosy, które odrastają już kilkanaście miesięcy po całkowitym zaprzestaniu farbowania (i strasznie przez to się plączą od tego czasu właśnie na tej długości, gdzie jeszcze zostały te po farbowaniu). Wreszcie nie mam żadnego problemu z rozczesaniem, więc jestem skłonna powiedzieć że ona nie tyle ułatwia rozczesywanie, co sama rozczesuje włosy. Kosmyki są sypkie, mięciutkie w dotyku, gładkie, pięknie się układają i lśnią zdrowym, zachwycającym blaskiem. Fryzura przy tym absolutnie się nie puszy, ale też nie jest obciążona (mam proste, długie włosy, nie wiem jak będzie w przypadku np. kręconych i skłonnych do puszenia się). Ogromnym plusem jest to, że nawet w przypadku ciągłego stosowania (oczywiście nie codziennie, tylko np. 2 razy w tygodniu w moim przypadku), nie zmniejsza się jej efekt. Wciąż tak samo dobrze działa na włosy. Jej wydajność jest aż niebezpiecznie duża - taki słój starcza mi spokojnie na kilka miesięcy, muszę aż uważać, żeby nie dać jej się przeterminować. Nie jest to opakowanie, które zabierzemy ze sobą w podróż, ale można ją dostać w małym, poręczniejszym słoiczku i wozić go ze sobą bez problemu. Możemy ją wygodnie i z łatwością kupić chociażby w Hebe, ale także w internecie czy specjalistycznych sklepach z kosmetykami do włosów (np. fryzjerskimi). Cena wciąż pozostaje aż śmiesznie niska - w okolicach 10 zł za taki wielki słój.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4 pełnych litrowych opakowań

Chcesz pochwalić robaszekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, ale raczej jako zwykła odżywka
  • Maska u mnie nie powoduje specjalnego odżywienia, działa raczej tylko doraźnie i wizualnie. Przyjemnie pachnie, ułatwia rozczesywanie, wygładza, lekko dociąża włosy. Ufam, że przez to w jakiś sposób zapobiega ich łamaniu. Co do zapobiegania wypadaniu, to nie przyszłoby mi to do głowy, bo to typowy produkt kosmetyczny, działający na martwą część włosów, a nie kuracja. Mimo tego mogę ją polecić z czystym sumieniem dla porowatych, puszących lub plączących się włosków. Troszkę wyżej od niej stawiam maskę mleczną, bo dłużej trzyma świeżość fryzury i ma lepszy skład.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże w połowie

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do konca... :/
  • nie do konca sie u mnie sprawdzil, w sumie to efektow brak, wlosy jakie byly takie sa, jedyny plus to duza pojemnosc, dobra cena i ladny zapach, myslalam ze pomoze na moje wypadanie niestety wypadaja nadal, moze nawet bardziej, szukam dobrej maski na zniszczone suche wypadajace wlosy ale ta sie nie sprawdzila...

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rosalie166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska w dobrej cenie
  • Bardzo pozytywnie działa na moje włosy. Mimo silikonów w składzie, których unikam, używam jej od czasu do czasu i bardzo lubię to co robi z moimi włosami. Włosy po wysuszeniu ładnie się kręcą, skręcają się w bardzo ładne loki, ładnie się układają. Nie są matowe jak zazwyczaj, nie puszą się. Za to właśnie ją bardzo lubię. Cena jak za to działanie jest nadzwyczajna.

Plusy
    + nawilżanie
    + ładny skrę loków, bez puszenia
    + zapach
    + cena!!!
    + konsystencja
    +/- projekt opakowania, chociaż zakrętka i kształt nie jest już taki wygodny

Minusy:
    - lekko obciąża włosy, ale plusy to rekompensują

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić alasien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stary, dobry, niezawodny Kallos!
  • Kallos to mój faworyt jeżeli chodzi o maski do włosów.
    Wersja z keratyną należy do moich ulubionych, polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nad kupnem..moja w promocji kosztowała niecałe 9zł..a nie muszę wspominać, że jest to litrowy słój, w dodatku bardzo wydajny.
    Mam średnioporowate, falowane, długie włosy, oto jak działa na nich ta wersja Kallosa:
    -włosy przepięknie błyszczą
    -są odżywione, ale puszyste i pięknie się ukadają, nie robi się przyklap
    -idealnie się rozczesują
    -maski kallosa mają to do siebie, że zapach dość długo utrzymuje się na włosach, w tym przypadku jest zupełnie tak samo, co dla mnie jest ogromym plusem.
    Ta wersja pachnie elegancko, świeżo..troszkę jak delikatne męskie perfumy : D ale naprawdę pięknie.
    polecam, polecam i jeszcze raz polecam

Chcesz pochwalić KarolinaMcCartney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Plusy:
    *Wlosy sa lsniace, gladkie i pieknie sie ukladaja.
    *Polecilam ja przyjaciolce i tez jest zachwycona!
    *Zaplacilam za nia 9.99 za 1litr w hebe
    * jest mega wydajna i pieknie pachnie!

Jedyny minus:
    *jesli naloze ja na cale wlosy (od czubka glowy, az po same konce) to szybciej mi sie przetluszczaja

Jednym slowem rewelacja! Wlosy wygladaja przepieknie i sa mega odzywione!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić niebieska777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała!
  • Kallos w dalszym stopniu mnie nie zawodzi, maska to absolutny hit.

Plusy:
    + praktyczne opakowanie, pozwala na wydobycie całości maski,
    + nieziemski zapach,
    + świetna cena, ja swoją kupiłam w cenie promocyjnej - 7,99 zł,
    + włosy są miękkie w dotyku,
    +ułatwia rozczesywanie,
    + nie obciąża,
    + nie spływa po włosach,
    + dobrze odżywia,
    + wspaniale nawilża,
    +regeneracja.

Czyli wszystko to, co producent obiecuje.

Minusy:
    - brak!

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Plusy:
    + włosy są po niej sypkie
    + odżywia
    + ułatwia rozczesywanie
    + nadaje włosom lekki połysk

Minusy:
    - trudno dokupić do niej pompkę (większość nie pasuje)

Uwagi:

Najlepiej jest stosować tę maskę z szamponem wówczas efekt jest dużo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kombinantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę super sprawa!
  • Maskę nakładam w dużej ilości na włosy, nakładam czepek i gotuje dosłownie włosy przez 15 minut. Trzeba bardzo porządnie spłukać maskę z włosów bo inaczej obciąży tylko świeżo umyte włosy. Po zastosowaniu włosy są jak od fryzjera, miękkie, pachnące i w lepszej kondycji. Za taką cenę bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić kochanaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Plusy:
    +Ładnie pachnie
    +bardzo tania
    +Świetnie nawilża włosy
    +Nadaje połysk
    +wygładza
    +dociąża włosy
    +Nadaje niesamwitą miękkość
    Minusy:
    -przy nałożeniu zbyt dużej ilości produktu może obciążać i przyspieszać przetłuszczanie

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij