Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Dobra ale do czasu
  • Przy pierwszych użyciach tego produktu byłam zachwycona. Moje puszące włosy stały się miękkie, gładkie i lejące, w dodatku to niesamowite uczucie podczas spłukiwania. Niestety po jakimś czasie po użyciu tej maski z włosów robi mi sie siano i w ogóle nie błyszczą.To chyba skutek przeproteinowania. Tak więc radziłabym nie używać tego produktu zbyt często, tylko raz na czas w celu zregenerowania włosów. Poza tym konsystencje ma bardzo przyjemną i zapach również. Myślę, że kupię ją jeszcze kiedyś, ale nie prędko, gdyż moje włosy wolą produkty olejowe.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę widać różnicę !
  • Kupiłam ją z myślą o moich suchych i matowych włosach. Od razu było czuć różnicę po pierwszym użyciu - włosy gładsze, bardziej błyszczące, no i nawilżone. Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kasia000218 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jak dla mnie NAJLEPSZY
    Używam tej maski razem z mamą Od lipca/sierpnia rozpoczęłyśmy stosowanie Mam długie włosy i ta maska dała im nowe życie dzięki niej moje włosy stały się błyszczące, miękkie, sypkie i oczywiście zdrowe każdy się nimi zachwyca
    Mojej mamy włosy przeszły dwie trwałe i farbowania jak i rozjaśnianie. Kallos sprawił że są zdrowe Szybciej jej rosną (wiem bo sama ją obcinam), pięknie się błyszczą i są delikatne
    Używamy jej jeszcze do dziś i jest jej jeszcze 1/4
    Na pewno kupię ją drugi raz i kolejny również Tym bardziej, że jej cena jest poniżej 10zł a działa cuda!

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 dużego opakowania

Chcesz pochwalić paullaaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DLA MNIE
  • Uwielbiam maski Kallosa, więc i po tę wersję sięgnęłam. Kupiłam ją w mniejszej pojemności.
    Mam średnioporowate włosy w kierunku niskich,
    naturalne, do łopatek. Używam masek zamiast odżywek po myciu, a myję codziennie.
    Keratyna kojarzy mi się z składnikiem, który będzie wygładzał nasze włosy i dodawał im blasku - tego też oczekiwałam od maski. Po pierwszym użyciu byłam naprawdę zadwolona, bo włosy były miękkie, wygładzone, sypkie. Niestety po tygodniu zauważyłam, że z moimi włosami coś jest nie tak i coś im zdecydowanie nie służy, bo były szorstkie, wiecznie splątane, matowe... No tak - przeproteinowałam je. Niestety musiałam z niej zrezygnować. Co najwyżej mogę jej używać żadziej, jednak na pewno nie do codziennej pielęgnacji, w niej pomoże mi bananowa siostra.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze małe

Chcesz pochwalić karuss9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Mam włosy miedziano-brązowe hennowane,długie ze skłonnością do plątania na długości raczej porowatość średnia przy końcach duża.Raczej cienkie średniej gęstości.

Po pierwszym użyciu tej maski byłam zachwycona efektem.Włosy puszyste ślniące,optycznie zrobiło ich się więcej.Niestety przy kolejnych użyciach było coraz slabiej.
    Efekt Wow po użyciu jej solo nigdy już się nie powtórzył.
    Ogólnie jestem zadowolona z tej maski bo:
    -ułatwia rozczesywanie
    -nie obciąża użyta od ucha w dół
    -nawilża
    -pachnie w miarę ładnie
    -nadaje się pod olej szczególnie Vatika kaktusowa(znowu efekt wow)
    -dobra do zmywania oleji
    -tania z dużą pojemnością

Polecam wypróbować bo za takie pieniążki naprawdę warto.Próbowałam już kilku Kallosów i ten jest na 2 miejscu zaraz za Bananowym

Ilość zużytych opakowań: 1 całe litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Bardzo lubię tą maskę. Cena jak za taką pojemność jest naprawdę atrakcyjna. Efekty jakie daje są świetne :

wygładza włosy
    ułatwia rozczesywanie
    ładnie pachnie (świeżo - zapach nawet po dłuższym czasie mi nie przeszkadzał jak w przypadku niektórych masek o tej pojemności)
    bardzo dobrze nawilża
    nie obciaża

Jak dla mnie to jedna z lepszych masek z tej serii.

Chcesz pochwalić Patuniecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry produkt za dobrą cenę
  • Kupiłam produkt skuszona promocją w Hebe. Nie mogę powiedzieć, że byłam rozczarowana, jednak liczyłam na troszkę lepsze efekty (czytałam wiele pochlebnych opinii na temat tego produktu, więc możliwe że miałam zbyt wygórowane mniemanie o produkcie)
    Jednak nie wydałam na maskę dużo, więc nie żałowałam tego zakupu.
    Używałam ją głównie do mycia włosów metodą odżywki czy jako składnik do peelingu cukrowego skóry głowy.
    Jako maska, "solo" na moich włosach nie robiła zbyt wiele.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Jestem mile zaskoczona produktem. Nie spodziewałam się, że za taką ceną znajdę taką fajną maskę do włosów.
    Ślicznie pachnie i do tego nie obciąża włosów. Włosy po niej fajnie się rozczesują, nie puszą się i są nawilżone. Opakowanie starcza na bardzo długo. Puki co nie znalazłam żadnych minusów.

Chcesz pochwalić asitoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już się z nią nie rozstanę
  • Jest świetna - przede wszystkim nie obciąża włosów (a moje włosy obciąża prawie wszystko), a bardzo dobrze nawilża, włosy są po niej w lepszej koncycji. Jest niedroga, duża i ma ładne opakowanie. Zapach nie robi szału, ale jest w porządku.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić boskaastaroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mile zaskoczona
  • po pierwszym zastosowaniu mega pozytywne zaskoczenie TAK! to jest produkt dla mojego typu włosów. Mam włosy ciężkie do rozczesania, puszące się, duża skłonność do przesuszania, mimo że nie są zniszczone
    Już podczas spłukiwania czułam, że włosy są miękkie. Rozczesanie ich to była bułka z masłem Po wysuszeniu włosy lśnią, są miękkie, sypkie, nawilżone.. Nawet moje sztywne końcówki zmiękły
    Dla moich włosów super. Żałuję że wcześniej skusiłam się na 3x droższą odżywkę organix, która w 1/10 nie dała takich efektów jak kallos

Używam tego produktu od: dopiero zaczęłam

Chcesz pochwalić rozalinda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij