Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Kabhi haan kabhi naa
  • Sama nie wiem co mam o niej myśleć. Kupiłam ją po wakacjach, podczas których o włosy nie miałam jak należycie zadbać - nie były bardzo zniszczone, ale trochę zaniedbane.
    Z natury moje włosy są suche i średnoporowate (ale bardziej skłaniające się w stronę wysoskoporowatych) oraz dość mocno sztywne (to rodzinne, po prostu taki ich urok).

Działanie:
    Z tym bywało różnie. Raz byłam zachwycona, innym razem miałam ochotę schować włosy pod czapkę, żeby nie musieć ich oglądać i dotykać. Najczęściej jednak nie żywiłam do niej żadnych intensywnych emocji - była ok. Używałam jej generalnie jako odżywki - w takiej roli sprawdziła się u mnie najlepiej. Zostawiona na dłużej nie dawała lepszych efektów.
    Ułatwia rozczesywanie.
    W zależności od tego czy włosy były w nastroju na proteiny, potrafi idealnie wygładzić, albo potwornie spuszyć włosy.
    Zazwyczaj delikatnie usztywnia włosy, co w moim wypadku było całkowicie niepożądane.

+bardzo korzystny stosunek ceny do pojemności
    +dostępność (mam trzy hebe w mieście)
    +kremowa, gęsta konsystencja, jednocześnie bardzo dobrze rozprowadza się na włosach
    +opakowanie - porządnie i w ładnym kolorze

+/- zapach - niespecjalnie mi się podobał, ale też nie przeszkadzał

Podsumowując:
    Jako odżywka TAK, ale nie do codziennego stosowania, żeby włosów nie przeproteinować.
    Jako maska NIE, takie same efekty były po zmyciu jej po chwili, więc po co marnować czas.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenny164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kallosy

• genialna maska do włoisów kocham wszystkie kallosy

Zalety:
    - nadaje miękkość i połysk włosom
    - odżywienie włosów
    - łatwość rozczesywania włosów
    - włosy się nie puszą
    - wydajność
    - niska cena

Warta wypróbowania

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: dużo xd

Chcesz pochwalić Kaaroollinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Maska idealna dla zniszczonych włosów! Gęsta, przyjemnie pachnąca papka świetnie radzi sobie z moimi farbowanymi włosami (fajnie odżywia zniszczone końcówki) . Na pewno kupię ją po raz kolejny

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Miszaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Maska fajnie nawilża,wygładza włosy,doskonale pielęgnuje.Do tego ładnie pachnie.Duża pojemności i niska cena to kolejne plusy.Minusów nie widzę żadny***a na pewno kupię ją ponownie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.litrowego

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska za niewielkie pieniądze
  • Lubię maski do włosów Kallosa, spisują się całkiem przyzwoicie, mają dużą pojemność i są tanie.

Plusy:
    - wygładza włosy
    - ułatwia rozczesywanie
    - sprawia, że włosy są miękkie, sypkie, błyszczące, nie puszą się i wyglądają zdrowo
    - nie obciąża włosów
    - pięknie pachnie
    - ma 1 l pojemności, co jest dla mnie ogromną zaletą, bo zużywam duże ilości masek i odżywek do włosów
    - są tanie - w cenie 10-13 zł
    - dostępne w Hebe

Gorąco polecam!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Do tej pory wypróbowałam jedną maskę firmy Kallos, Milk z proteinami mlecznymi, przyznam, że jej zapach był obłędny jednak jej efekty mnie nie zadowoliły. Na maskę Keratin zdecydowałam się przez dużą popularność internetową.

Kupując tę maskę należy pamiętać, że zawiera ona dużo protein (o wiele więcej niż keratyny) zatem sprawdzi się głównie na włosach oklapniętych, zbyt delikatnych, przeciążonych. Proteiny w efekcie usztywnią nam nieco włosy. Dlatego ważne jest, aby nie używać jej bez przerwy bo wtedy czeka nas przeproteinowanie włosów. Rezultatem będą zbyt sztywne, suche, niezbyt przyjemne w dotyku. Dlatego zaleca się rozsądek i stosowanie tej maski na zmianę z emolientami (odżywki, które zawierają w sobie np. oleje). Lub drugą opcją jest stosowanie kuracji proteinowej wraz z odżywką z humektantami, które mocno nawilżą nasze włosy i zabezpieczą je przed proteinowym usztywnieniem. Humektanty znajdziemy w odżywkach np. z aloesem, gliceryną lub mocznikiem.

Dosyć mocno trzymam się tej zasady i maskę Kallos stosuję raz na tydzień. Po pierwszej aplikacji nie byłam zbytnio zadowolona, jednak po 2/3 aplikacji zauważyłam, że efekt jest naprawdę fajny.
    W efekcie otrzymujemy lekkie, sypkie, błyszczące włosy, które są naprawdę miłe w dotyku. Zazwyczaj moje włosy robią się stopniowo coraz bardziej szorstkie na 2 dzień. O dziwo przy stosowaniu tej maski moje włosy są sypkie i dosyć gładkie nawet na 3 dzień od mycia.

Stosunek jakości do ceny wypada świetnie, za litr odżywki zapłacimy około 11 zł. Bez problemu można ją znaleźć w Hebe, czasami pojawia się na promocji.

Konsystencja maski jest trafiona, nie spływa z włosów. Jednak pomimo dużej ilości maski mam wrażenie, że dosyć szybko znika z opakowania. Jednak nie mam z tym problemu ze względu na niską cenę.

Maska jest przyjemna, daje efekty jednak według mnie na 5 gwiazdek nie zasługuje. Istnieją na rynku lepsze maski/odżywki, jednak ta mnie nie zawiodła gdy potrzebowałam porcji protein dla moich włosów.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska za niewielkie pieniądze
  • Jestem bardzo zadowolona z działania tej maski, nakładam zwykle po umyciu na kilka minut, wystarczy aby uzyskać, gładkie, błyszczące włosy.
    Nie obciąża moich przetłuszczających się włosów.
    Muszę jedynie pamiętać, aby nie używać jej zbyt często, najlepiej na zmianę z innymi maskami. Zauważyłam świetny efekt na włosach, gdy po przerwie kupiłam drugie opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa mniejsze opakowania

Chcesz pochwalić MilkyQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość, za rewelacyjną cenę!
  • Maski Kallosa kusiły mnie już od dawna w drogerii Hebe.
    Przede wszystkim byłam pod wrażeniem niskiej ceny!
    Maskę stosowałam 4 razy w miesiącu. Włosy są po niej błyszczące, lejące, bardzo dobrze się układają. Myślę, że to świetna jakość za niewielkie pieniądze.

Chcesz pochwalić lily_rose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna
  • Do masek firmy Kallos pałam miłością już od dobrych kilku miesięcy. Przez ostatni miesiąc w mojej łazience królowała właśnie wersja Keratin.

Plusy:

+ ma gęstą konsystencję,
    + jest wydajna,
    + ma wygodne opakowanie,
    + stosunek ceny do jakości jest wręcz nieprawdopodobny!
    + nie obciąża włosów,
    + ładnie wygładza i lekko nawilża,
    + włosy po jej użyciu są mimo wszystko w miare puszyste.

+/- zapach - co prawda nie jest brzydki, ale do ładnego mu brakuje, jest nijaki, a ja uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki.

Minusy:

- brak!

Gorąco polecam!

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto, fajna maska
  • Lubię tę maskę ponieważ włosy po niej są miękkie i błyszczące, łatwo się rozczesują za tak niską cenę warto ją kupić, jest gęsta dobrze rozprowadza się na włosach stosuje ją po myciu włosów szamponem, nakładam czepek i czapkę zimową albo ciepły ręcznik i trzymam tak około 30 minut po czym spłukuję.Zawsze do niej wracam polecam warto spróbować

Używam tego produktu od: 0d 2 lat

Chcesz pochwalić andzela26 za czytelną i pomocną recenzję?