Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Maska niczym koło ratunkowe dla włosów
  • Farbuję włosy od bardzo dawna, przez co szybko straciły swoją sprężystość i blask. Próbowałam wielu kuracji odbudowujących - olejowania, płukanek, odżywek, tabletek itd itp.
    Z tej maski jestem zadowolona jak z niczego innego. Stosuję ją co najmniej 2 razy w tygodniu i za każdym razem rano budzę się z pięknymi, gładkimi włosami. Spłukuję ją pod chłodną wodą, mam wrażenie, że działa to lepiej. Gdy umyję normalnie głowę, nakładam ją na równe 5 minut.
    Oprócz tego, ma bardzo ładny zapach i świetnie rozprowadza się na włosach. Jest bardzo wydajna, używam ją wspólnie z mamą przez długi czas.
    Wrócę do niej jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: roku (?)
    Ilość zużytych opakowań: 2 na wykończeniu

Chcesz pochwalić gadasz za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Tania i dobra!
  • Kupiłam ją z polecenia koleżanki, której pochwały dotyczące tej maski nie miały końca! I dobrze, bo prawdopodobnie nie dowiedziałabym się o niej w inny sposób.
    Moje włosy potrzebowały wygładzenia, nabłyszczenia, odżywienia, bo katowane prostownicą i lokówką wcale nie miały się dobrze. Z zapewnień koleżanki wynikało, że moje włosy nigdy nie będą miały się tak dobrze jak po tej masce

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym przed zakupem nie zajrzała na Wizaż i nie sprawdziła opinii innych kobiet na temat maski Kallos. Wysoka ocena i dobre opinie utwierdziły mnie w tym, by nie zwlekać z zakupem.
    Czy było warto?

Plusy:
    + Cena: 6zł za 275ml? To śmieszna cena, a w tym przypadku tanie nie znaczy gorsze
    + Forma opakowania: nie chodzi mi o samą etykietkę bo ona raczej nie przykuwa uwagi, chodzi o formę słoiczka, z którego łatwo jest produkt nabrać na rękę, by zaaplikować go na włosy. Nie trzeba się róznież martwić, że coś w słoiczku zostanie, resztki produktu bez problemu "wygrzebiemy"
    + Formuła, gęstość maski: nie potrzeba jej dużo by pokryć całe włosy, a co za tym idzie? Wydajność
    + Zapach: ładny, delikatny, utrzymujący się na włosach
    + Gładkość włosów i łatwe rozczesywanie: dzięki masce włosy nie są tak napuszone ( w moim przypadku częstego siana na głowie widziałam różnice po aplikacji maski, a przed jej zastosowaniem), szczotka łatwiej po nich sunie, a same włosy wydają sie zdrowsze i odżywione
    + Błyszczące włosy: może nie jest to spektakularny efekt, ale faktycznie włosy wydają sie mniej matowe

Minusy? też są:
    - Dostępność: widziałam go tylko w Hebe, które niestety od mojego miejsca zamieszkania jest dość daleko, oczywiście w Rossmannach, które mam pod nosem ich nie ma
    - Spłukiwanie: niezależnie od ilości nałożonego produktu spłukiwanie jej jest dość uciążliwe
    - Nie dla każdego typu włosów: wiem, że nie wszystkie włosy lubią się z proteinami, a akurat Kallos Keratin trochę ich ma

Mimo wszystko:
    Ja polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy małe

Chcesz pochwalić gosss__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam!
  • Według mnie bardzo fajna maska
    Co prawda,używam jej od niedawna lecz spełnia ona moje oczekiwania
    Włosy miękkie, gładkie, zyskują blask. Wyglądają zdrowiej i ladniej Nie obciąża włosów, włosy świetnie się po niej rozczesują. Jej zapach według mnie również jest bardzo ciekawy, co prawda nie tak fajny jak w wersji czekoladowej ^^ lecz ze względu na lepszy skład wersji Keratin zapach ma dla mnie najmniejsze znaczenie
    Zdecydowanie jak najbardziej polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Zooocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra!
  • Moje włosy polubiły tą maskę. Są dzięki niej gładziutkie i lśniące. Niestety mam wrażenie, że troszkę przetłuszcza... Zapach też nie jest może rewelacyjny, ale na pewno nie śmierdzi.
    Koniec końców, myślę, że warto ją kupić i wypróbować, bo jak na taką ilość kosmetyku, cena nie jest wysoka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić chalatmad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt warty uwagi!
  • Maska spelnia swoje zadanie, wlosy po niej sa gladkie i przyjemne w dotyku . Jest bardzo tania i ogromna . Takie opakowanie starczy mi na ponad rok . Stosuje ja 1-2 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić juustynaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • -nijaki, brzydki zapach
    -wysusza włosy, sprawia, że są tępe, niedociążone, szorstkie(!) - no cóż, przekonałam się przynajmniej, że moje włosy nie cierpią protein
    -miałam co do niej spore oczekiwania, bo w momencie rozprowadzania maski włosy wydawały się śliskie i gładkie... długo jej używałam, bo myślałam, że może zadziała z czasem, ale było coraz gorzej i bardzo puszyła i wysuszała mi moje raczej zdrowe, nisko/średnioporowate włosy

+na plus cena i pojemność

Używam tego produktu od: 9-10 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 litrowego opakowania

Chcesz pochwalić cherrycokex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt którego poszukiwałam od lat!
  • Maska idealnie spełnia swoje zadanie - włosy są miękkie i gładkie, nie puszą się. Bardzo przystępna cena.

Plusy:
    - włosy miękkie w dotyku,
    - włosy nie puszą się,
    - zmniejszone wypadanie włosów,
    - bardzo przystępna cena,
    - ładny zapach
    - duże opakowanie.

Wady:
    - BRAK

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić SorbetAnanasowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska godna polecenia
  • Maska kallos keratin to genialny produkt dla suchych, zniszczonych, matowych włosów jak moje
    \nNo to od początku
    \nKupiłam maskę Kallos Keratin uraczona opiniami innych wizażystek i w pełni się zgadzam ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tego produktu.
    \nWłosy po użyciu są miękkie,gładkie i nie splątane. Bardzo łatwo sie je rozczesuje a uwierzcie że zawsze miałam z tym ogromny problem. Włosy po umyciu bez nałozenia tej maski były jak istne siano z kołtunami na całej głowie masakra. Idealne po zabiegach chemicznych. Włosy są niesamowicie miękkie i ładnie pachną. Oczywiście przy zniszczonych włosach cudów od jakiejkolwiek maski nie ma co oczekiwać trzeba napewno wspomóc się innymi kosmetykami do pielęgnacji włosów żeby doprowadzić ich do zadawalającego effektu jednakże sama maska daje rade. Z pewnością pomaga z siana zrobić włosy
    \nNa bank ją kupie ponownie nie doszłam jeszcze nawet do połowy opakowania a juz widzę efekty i to dość zadawalające efekty! naprawde polecam osobom ze skłonnością do sianowatych, nieokiełznanych włosów

Używam tego produktu od: Dwa miesiące po każdym myciu zawsze czas działania 1 h
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Secretto23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje kręciołki mówią tej masce NIE
  • po zobaczeniu pozytywnych recenzji tego produktu, niezwłocznie udałam się do drogerii i kupiłam wielkie opakowanie, zachwycona jego niską ceną i pojemnością. niestety, już po pierwszym zastosowaniu bardzo się rozczarowałam. niestety mam włosy kręcone, a te z natury są suche i nie tolerują protein. a tych w masce jest mnóstwo. ale muszę przyznać, że maska na włosach mojej mamy (proste, cienkie) działa świetnie.

+niska cena
    +pojemność
    +TAK dla prostych włosów

-włosy stają się matowe, tracą objętość
    -kręcone włosy po prostu nie polubią się z tą maską

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić callmealexa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy
    -ładnie pachnie
    -wygładza włosy
    -dobra formuła
    -długo trwały

Minus
    -wszystko super tylko po tak długim czasie używania znudził mi się

Ilość zużytych opakowań: 1 Duże(1litr)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zparalelepipedoz za czytelną i pomocną recenzję?