Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Najlepsza!
  • Włosy są po niej mega miękkie. Keratyna utrzymuję się na włosach ok 2 dni. Chroni to przed niszczeniem końcówek. Spektakularnych regenerujących efektów nie zauważyłam, jednak jestem z niej bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić california_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytu
  • kupiłam ze względu na jej świetne recenzje. niestety skusiłam się na wersję litrową. teraz zastanawiam sie, dlaczego ten słój jeszcze u mnie stoi. ciągle zapominam, aby go wyrzucić...
    moje pierwsze trzy podejścia były straszne. mam z natury proste włosy. chciałam je wzmocnić, ponieważ były rozjaśniane i końce są rozdwojone.
    po tych pierwszych trzech razach moje włosy były napuszone i gorsze niż przed zastosowaniem maski! za czwartym już było lepiej..nie wiem, dlaczego, ale coś ruszyło. włosy zachowywały się lepiej. były zdrowsze, ale też nie na długo.
    ogólnie mówiąc, zawiodłam sie na tej masce. nic dobrego z moimi włosami nie robiła. a poza tym ma w składzie dwa złe silikony, więc już samo to jest niepokojące. dodam też, że zapach maski był dla mnie nieprzyjemny. ogólnie mąwiąc- jestem na nie.
    +co dziwne, z szamponami z l'oreal maska nie lubi się najbardziej.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy

Chcesz pochwalić smartmissreckless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny.
  • Produkt zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, włosy są po nim mięciutkie w dotyku i łatwe do ułożenia. Kusząca cena i ładne opakowanie. Niestety po nałożeniu maski wypada mi więcej włosów niż podczas mycia. Również zapach nie jest zbyt przyjemny, choć na szczęście nie utrzymuje się na włosach. No i w składzie są silikony nierozpuszczalne w wodzie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ladylipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych Kallosa
  • Jest to jedna z lepszych masek tej firmy. Świetnie wygładza i nawilża wysuszone włosy - moja zmora po zejściu z czarnych na blond... Gdy dwa lata temu odkryłam maski kallosa moje włosy były w fatalnym stanie. Dziś jestem posiadaczką miękkich i gęstych czarnych kudełków

+wygładza
    +nawilża
    +rozprostowuje moje poplątane i podkręcone końcówki
    +regeneruje

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry za niską cenę
  • Kupiłam w Hebe za ok. 10 zł, ponieważ wszystkie koleżanki zachwalały. Ogromny słój za dyszkę - robi wrażenie. Po nałożeniu i przy rozczesywaniu włosów a potem przy suszeniu stwierdziłam, że miałam lepsze. Włosy były ok, dobrze się rozczesywały, ale wolę używać czegoś innego.

Jednak za tą cenę , ilość i produkt na +.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Prianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga w rozczesywaniu włosów
  • Kupiłam po przeczytaniu wielu dobrych opinii i niestety ale maska mnie nie zaskoczyła.
    Mam niskoporowate proste wlosy
    Nigdy właściwie nie dbalam szczególnie o włosy bo tego nie wymagaly. Ostatnio zaczely sie jednak mocno platac. Faktycznie w tym mi maska pomogla. Nie obciąża włosów. Ale więcej nic nie zrobila, nie dodala blasku. Może są troche bardziej puszyste.
    Maskę używam co 3-4 mycia

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie o,5 l

Chcesz pochwalić maakowiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt za małą cenę
  • Na maskę trafiłam dzięki zaprzyjaźnionej fryzjerce. Na początku bałam się że będę miała na głowie rozplaszczonego naleśnika zamiast włosów, bo niestety natura obdarzyła mnie cienkimi, wrażliwymi i niezbyt bujnymi włosami. Moje obawy okazały się niepotrzebne. Pomimo swej treściwej konsystencji, maska nie obciąża moich włosów. Raz na tydzień nakładam ją na umyte włosy i trzymam w cieple pod czepkiem i ręcznikiem jakąś godzinkę. Po tym czasie tylko spłukuję i układam włosy jak zawsze. Po jej użyciu włosy mam nawilżone, miękkie i puszyste. Dobrze się układają. Niestety włosy bardzo zniszczone nawet pod jej wpływem nie polepszają swej kondycji. Wiem co mówię, bo nim ścięłam włosy, próbowałam ratować je w ten sposób. Pewne jest że utrzymuje zdrowe włosy w dobrej kondycji i nie pozwala im na więcej zniszczeń.

Używam tego produktu od: używam półtora roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre efekty na krótką metę
  • Była to moja druga maska kallosa. Używałam jej parę miesięcy, waliłam jej wtedy na włosy sporo, a miałam je wtedy bardzo długie, ostatnio ścięłam. Wcześniej używałam placenty. Ta jest nieporównywalnie lepsza. Niesamowicie wygładza włosy, nadaje im blasku, wyglądają jak po zabiegu laminowania. Stosując ją codziennie, po każdym myciu na kilka minut ułatwia rozczesywanie, a wtedy miałam z tym spory kłopot, włosy zniszczone. Nigdy nie przeproteinowała mi włosów. Po jakimś czasie stosowania tego wielkiego 1000 ml słoja włosy chyba mi się do niej przyzwyczaiły, zaczęły elektryzować, bywało że wygłądały jak siano. Maska ta nie naprawiła mi zniszczonych włosów, ale nie oszukujmy się - zniszczone włosy należy ściąć, kurując w międzyczasie olejami. Będę dalej testować maski kallosa, może znajdę swoją ulubioną.

Używam tego produktu od: używałam jej od początku listopada do połowy lutego, więc sezon zimowy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nieogarniamzycia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy tak
  • Mam włosy długie, suche, wysokoporowate.

Nie wiem czy regeneruje, ale produkt ten spowodował, że moje włosy przestały być szorstkie, suche, nie wyglądały jak siano, zaczęły błyszczeć. To jest wielki plus tego produktu.
    Włosy po zastosowaniu produktu są miękkie i lśniące.

Osoby ze zdrowymi włosami, które są niskoporowate mogą narzekać na tę maskę, bo to nie jest produkt skierowany dla nich.

Plus:
    - odżywia,
    - włosy są miękkie, mocne, lśniące, nawilżone,
    - wyglądają na zdrowe,
    - wydajny,
    - tania - cena za takie cudeńko jest śmieszna.

"Minusem" tego produktu jest to, że po czasie włosy stają się sianowate, ale to jest wina użytkowniczki, bo włosy są po prostu przeproteinowane i to nie jest wina producenta.

Polecam tę maskę z czystym sumieniem.

Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • Jakiś czas temu kupiłam tę maskę w hebe, na próbę kupiłam ją w mniejszym wydaniu i szczerze po pierwszym zastosowaniu byłam bardzo mile zaskoczona. Mam dość zniszczone włosy i często po myciu miałam problem z rozczesywaniem ich. Po użyciu tej maski włosy są miękkie, elastyczne i bardzo dobrze się rozczesują. Gdy skończyło mi się małe opakowanie od razu poszłam kupić tę maskę w większym wydaniu. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, przeważnie trzymam ją ok. 5 minut na włosach a zdarza się że trzymam nawet godzinę, używam za każdym razem gdy myje włoski i na chwilę obecną jest moim numerem 1

Ilość zużytych opakowań: 1 małe i jestem w trakcie używania dużego opakowania

Chcesz pochwalić lilixellie za czytelną i pomocną recenzję?