Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Jedna z ulubionych, za niską cenę dobra jakość
  • Odżywka jest rewelacyjna. Moje włosy lubią wszystkie odżywki marki Kallos.

Plusy-> Włosy są jedwabiście miękkie, dobrze się rozczesują, nie plątają się. Cena, rewelacja. Ładnie pachnie, ma odpowiednia konsystencję (nie za rzadka, nie za gęsta).

Minusy-> Nie uratowała moich rozdwojonych końcówek, trzeba używać systematycznie, bo po odstawieniu efekty szybko znikają.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Chcesz pochwalić La Monica za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska do włosów suchych, łamliwych, kręconych
  • Maska zdecydowanie poprawia kondycję włosów suchych, łamliwych. Idealnie sprawdzi się również dla osób posiadających włosy kręcone. Włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie i lśniące.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mainka2105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska do łamliwych i suchych włosów
  • Przed użyciem maski moje włosy były suche , łamliwe i rozdwojone.
    +o wiele mniej łamią sie włosy
    +lśniące wlosy
    +lepiej sie rozczesuje

Minusów brak

Stosowanie:
    Stosuje różnie: przed każdym użyciem, na suche wlosy lub mokre jako maskę na 20 minut :P

Używam tego produktu od: Grudnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ooliiwkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • R E W E L A C J A
  • Najlepsza maska jaką miałam w życiu!

Maska ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza nie spływa z włosów, ma świetny skład, jest bardzo trafnym wyborem po prostowaniu keratynowym włosów!

Użyłam jej w chyba wszystkich możliwych konfiguracjach poza myciem nią włosów. Zarówno przed myciem jak i po, w metodzie mycia "OMO"- jako pierwsze i drugie "O" , testowałam ją zarówno tylko na długośći jak i na sklap, nakładałam pod prysznicem jak odzywkę, jako maskę na chwilę lub na godzinę, samą lub z olejem, tuningowaną sokiem z cytryny lub nawet keratyną hydrolizowaną (ale uwaga na przeproteinowanie bo maska i tak ma sporo keratyny w składzie ale moje włosy lubią się aż zabardzo z ta proteiną ;-) )

Moja ocena to 5+
    Polecam na włosy suche, łamiliwe, cienkie i wszelakie inne bo keratyna jest podstawowym budulcem każdego włosa niezależnie od jego porowatości czy gęstości, ale jesli nie znacie dobrze swoich włosów to ostrożnie bo maska ma bardzo bogaty treściwy skład- można przeproteinować.
    Cena- no chyba nie trzeba nawet komentować... po prostu rewelacja;
    Wydajna: Przy prawie codziennym używaniu (a nie żałowałam sobie, brałam ją garściami) starczyła mi na 4 miesiące;
    Zapach jest trochę nijaki- lekko chemiczny ale ten mały minusik ginie w morzu plusów

PODSUMOWANIE:

Maska dobra do każdego typu włosów ale przy niektórych typach włosów trzeba uważąć na przeproteinowanie i na obciążanie (Jeśli zauważycie że obciąża kładźcie ją tylko na długości a nie na skalp i rzadziej niż przy każdym myciu)

Plusy:

+ Wydajność
    + Konsystencja
    + Bardzo bogaty skład
    + Cena- wręcz nie do uwierzenia że tak niska
    + Nadaje się do używania w każdej konfiguracji- jako odżywka, maska, mycie OMO itd.
    + Można ją z powodzeniem tuningować żeby unknąć przeproteinowania jeśli okaże się za bogata na nasze włosy

Minusy:
    - Dostepność (Stacjonarnie można dostać w Hebe, ja kupuję na Allegro bo najbliższe Hebe 70km ode mnie :p )
    -Opakowanie- wielkie i wydajne ale niewygodne- odkręcanie go pod prysznicem to moja zmora
    - Zapach może okazać sie dla niektórych nieprzyjemny, jest jakby lekko chemiczny, taki nijaki, ale jest bardzo lekki i do zniesienia

Ilość zużytych opakowań: 1,5 gigantycznego słoja ;-)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dodgerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Chyba moje włosy nie przepadają za tak dużą ilością protein. Po użyciu(nakładam na 30min) włosy łatwo się rozczesują nawet na mokro, ale kiedy wyschną są suche, puszą się i nie wyglądają za dobrze. Dla porównania mojej mamie bardzo pasuje i ją chwali. Wielkim plusem jest wygodne opakowanie, konsystencja, zapach, który mi odpowiada i niesamowicie niska cena. Spróbuję z innymi maskami Kallos.

Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytu
  • Oczekiwałam czegoś innego. Plus za cenę, konsystencję i wydajność. Minus za działanie, ciężki zapach. Spodziewałam się, ze włosy będą dociążone, a latają jak piórka. To moja 3 maska Kallosa, ale ta zdecydowanie nie służy moim włosom.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tinki94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę nie ma tragedii
  • Maska rzeczywiście nawilża włosy, ale bardzo je przy tym obciąża. Pomimo dokładnego spłukania, po wysuszeniu wciąż czuć ją na włosach.

Używam jej tak naprawdę tylko, kiedy skończy mi się wszystko inne...

Kupiłam ją na Allegro za 10 zł więc za tą cenę nawet warto bo jednak krzywdy włosom nie robi

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Super maska. Idealna do nałożenia raz, dwa razy w tygodniu po olejowaniu włosów. Działaniem uzupełnia się z olejem, a włosy po takiej kuracji są ładniejsze i przyjemniejsze w dotyku.
    Do tego:
    + cena
    + wydajność

Jedyny minus to strach przed przeproteinowaniem włosów.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy

Chcesz pochwalić blackithilien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły wygładzacz
  • Jestem rozczarowana działaniem tej maski. Nie poprawia kondycji włosów, jedynie ułatwia rozczesywanie i wygładza, co niestety skutkuje przetłuszczaniem włosów po kilku godzinach. Ma niską cenę, ale znam maski które rownież nie kosztują dużo, a dzialają o niebo lepiej. Nie polecam

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Zachęcona świetnymi opiniami i dobrą ceną, postanowiłam zakupić tę odżywkę. Być może spodziewałam się po niej troszkę zbyt wiele, ponieważ okazała się dość sporym rozczarowaniem.
    Mam włosy długie i farbowane,tym samym bardzo suche. Przyznaję,iż są bardzo wymagające.
    Odżywka nie spowodowała,że stały się bardziej wygładzone,odżywione czy błyszczące.. Jedyny plus jest taki,że ułatwia rozczesywanie,ale taki efekt można uzyskać przy użyciu każdej odżywki.
    Zalety jakie widzę to bardzo fajna cena i dostępność.
    Szkoda,bo liczyłam na coś więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fire Fox za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij