Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• bardzo dobra
  • Maska świetnie zadziałała na moje średnioporowate i wiecznie suche) włosy i chyba się trochę tym zachłysnęłam, bo po kilku użyciach przeproteinowała kosmyki :/ jest świetna jeśli używa sie ją zamiennie z innym produktem lub tuninguje olejem.

Ilość zużytych opakowań: 1 (1000ml)

Chcesz pochwalić porannagwiazda za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • Jestem zadowolona z tej maski. Po użyciu włoski są miekkie, gładkie i błyszczące! Włosy są po prostu piękniejsze Ładnie pachnie, jest wydajna. A cena to już w ogóle... Polecam!

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie srednia
  • Maska taka sobie .Jak dla mnie sredna uzywalam 2 opakowania.Wlosy wygladaja dobrze ale sa bez szalu .Teraz uzywam drugiej o zapachu bananowym zobaczymy:

Plusy : wydajnosc
    zapach
    mala ilosc ladnie sie rozprowadza
    lepsze rozczesywanie wlosow
    cena

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xmag89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie robi cudów.
  • Krótko i na temat:

+ tani
    + ładne opakowanie
    + budyniowa konsystencja
    + zapach
    + zmiękcza włosy
    + ułatwia rozczesywanie
    + dociąża włosy, ale nie obciąża
    + wygładza
    + nawilża
    + zwiększa błysk

- działa tylko gdy się jej użyje, nie daje długofalowych efektów, ale swego czasu używałam jej jako odżywkę i też sprawdzała się dobrze

Chcesz pochwalić Emerald_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • adekwatna do promocyjnej ceny
  • Kupiłam ją w Hebe za niecałe 10zł.

Cena i ml bardzo na plus.
    Zapach bardzo ładny.
    Zmiękcza włosy.

I na tym koniec plusów. Maska nie niszczy włosów, ale i im nie pomaga - są tylko bardziej miękkie. Moje włosy nadal pozostawały zniszczone, końcówki rozdwojone, włosy wypadały i łamały się.

Lepiej wydać kilka zł więcej na coś lepszego, chyba że wystarcza Wam to, aby włosy były bardziej miękkie - jeśli tylko tego im brakuje, to śmiało kupujcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • O maska Kallos wyczytałam sporo dobrego. Najpierw weszłam w posiadanie miodowej, którą miała na zbyciu koleżanka. Do zakupu tej przygotowałam się starannie Przejrzałam recenzje i nie zawiodłam się

Plusy:
    + wygładza, nawilża, odżywia,
    + zmniejsza łamliwość włosów,
    + cudownie pachnie, lekko cytrynowo <3
    + włosy są błyszczące, lekkie, wręcz sypkie.

Minusy:
    - przy dłuższym stosowaniu może zacząć obciążać włosy.

I jeszcze jedno, o czym zapomniałam przy kupnie tej maski: keratyna wygładza, wręcz prostuje włosy, więc uzyskanie nawet bardzo delikatnych fal było trudniejsze niż zwykle.

Jak najbardziej polecam Z pewnością wrócę jeszcze do tej maski

Używam tego produktu od: nie mam pojęcia
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boska!!
  • Mam włosy farbowane, które jeszcze pół roku temu były sianowate, matowe, łamliwe i z porozdwajanymi końcówkami, co zmieniło się dzięki tej masce

jak dla mnie same plusy:
    -cena
    -sprawia, ze włosy są nawilżone, pięknie lśnią, są gładkie
    -pomogła mi z okropnymi końcówkami
    -ładnie pachnie
    -wydajna
    -efekty już po pierwszym użyciu
    -nie obciąża włosów

Ilość zużytych opakowań: w trackie 1 opakowania i to nawet nie w połowie

Chcesz pochwalić Malianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • tegoroczne odkrycie włosowe
  • Ta maska jest moim hitem, mimo tego że nie wierzyłam w jej działanie. Zakupiłam ją za 8,99 zł w hurtowni kosmetycznej i jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno ceny jak i wydajności.

Przede wszystkim atutem tej maski jest to, że włosy po jej zastosowaniu są idealnie nawilżone, a przy tym nie obciążone.
    Przyjemny i nienachalny zapach maski utrzymuje się na włosach spokojnie do kolejnego mycia.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 litrowego opakowania

Chcesz pochwalić nielegalna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie polubiłyśmy się
  • mimo, że moje włosy są porowate, po prostowaniu keratynowym już wiele miesięcy, na końcach suche, połamane i rozdwojone, to maska ta nie zrobiła dla nich absolutnie nic. Zużyłam pół opakowania, resztę dałam koleżance.
    Na pewno są włosy, którym będzie służyć, ale nie jest to mój typ.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół dużego opakowania

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto ją mieć w domu
  • Maska jest bardzo dobrym produktem do włosów zniszczonych, wymagających odżywienia.
    Ma fajną konsystencję, przyjemny zapach i jest bardzo wydajna.
    Pomimo, że moje włosy niewątpliwie wymagają odżywienia to nie mogę używać jej zbyt często bo mam wtedy do czynienia z tzw. przeproteinowaniem...dlatego używam tego produktu 1 raz w tygodniu i efekty są zadowalające
    Ogromnym plusem jest też cena, ja swoją maskę 1000 ml kupiłam w HEBE za ok 9 zł.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij