Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka
Produkt dostępny w 22 sklepach. Cena już od 9,29 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Genialny
  • Kocham Kallosy! Wszystkie, które do tej pory miałam sprawdzały się idealnie. Ten również mnie nie zawiódł.
    Wygładza i unosi włosy, nadaje im miękkość i blask. Działa cuda na moje zniszczone rozjaśnianiem końcówki.
    Ma przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach. Nie odpowiada mi jego zapach, za co odejmuję pół gwiazdki, bo czasem mnie męczy. Ale cóż, ważne, że działa.
    Czasem stosuję go jako maskę, częściej jako odżywkę i w obu rolach sprawdza się perfekcyjnie.

Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Idealna!
  • Keratin była moim pierwszym Kallosem i jak się okazało... strzałem w dziesiątkę i jednym z ulubionych. Choć lubię kilka emolientowych i kupuję je na zmianę to jednak proteinową wypróbowałam tylko jedną i tylko tej jednej jestem wierna. Chcąc sięgnąć po proteiny wybieram Kallosa Keratin nie tylko dlatego, że zawiera wspomniane proteiny, ale też keratynę co daje 2w1. A że na włosach spisuje się po prostu fenomenalnie to nie daję szansy jej proteinowym siostrom oraz konkurencji. Po tej masce są miękkie, delikatne i sypiące, gładko się rozczesują. Zapach przypomina delikatne męskie perfumy i nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo na włosach, ale nigdy nie było to dla mnie priorytetem. Opakowanie standardowe dla litrowych Kallosów z serii KJMN - plastikowy słój, z etykietą o kolorze przypisanym konkretnej masce. Kolor maski biały, budyniowej konsystencji. Bardzo przyjemnie nakłada się ją na włosy, nie spływa. Kallosy bardzo cenię za skład - jest krótki, treściwy i zawiera właściwie wszystko co potrzebne, w tym także delikatne silikony (lotny i rozpuszczalny w wodzie), których moje długie włosy potrzebują do ich zabezpieczenia.
    Wydajność na plus. Zawsze kupuję litrowe opakowanie i nie dość, że sobie nie żałuję, nabieram sporo i korzystam z niego na pół z mamą to i tak starcza na bardzo długo, co po jakimś czasie nawet zaczyna męczyć.
    Ponadto ogromnym plusem jest niewątpliwie cena - śmiesznie niska biorąc pod uwagę wspaniałe działanie produktu, jego ilość i dobry skład.
    Z dostępnością różnie bywa. Maski dostępne są między innymi w drogeriach Hebe czy jakichś innych drogeryjkach, co nie jest żadnym problemem dla tych, którzy mieszkają w miastach gdzie są te sklepy. Na szczęście dostępne są także przez internet i to nawet o wiele większy wybór.

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić Black Mermaid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Znalazłam na nią sposób, i jest super!
  • Kupiłam ją w celu dostarczenia moim włosom protein. Był to mój pierwszy Kallos i po przeczytaniu wielu recenzji liczyłam na efekt WOW. Stosowałam ją wtedy na dwa sposoby:
    - myłam włosy szamponem, nakładałam Keratin na długość, na 10-15 minut (gdzieś przeczytałam, że dopiero po takim czasie proteiny mają szansę zadziałać...), spłukiwałam i suszyłam
    - nakładałam olej na długość, myłam włosy, dokładałam Keratin na długość, też na 10-15 minut
    Włosy były tępe, szorstkie, suche i nijakie. I nie było to przeproteinowanie. Moje włosy lubią proteiny i potrzebują ich minimum raz w tygodniu.
    Postanowiłam powalczyć o Kallos Keratin i wydobyć z niej to co najlepsze dla moich włosów. Było kilka podejść, w końcu się udało.

Moje włosy wielbią i potrzebują dosyć często humektantów. Więc teraz Keratin sprawdza się najlepiej, gdy:
    - nakładam ją na długość na 5-8 minut, ALE zawsze dodaję do porcji 10 kropelek gliceryny. Wtedy jest efekt WOW, uwielbiam ją i już obmyślam które Kallosy kupię następne

Dodam jeszcze, że nie lubię litrowych opakowań. Moje włosy bardzo łatwo obciążyć, po za tym lubią minimalizm. Małe opakowanie Keratin używam od kilku miesięcy, i szczerze mówiąc nie wiele go ubyło. Jest bardzo wydajny. W moim przypadku wolę kupować małe opakowania.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Khadi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maskę polecam osobom, które świadomie pielęgnują włosy
  • Kupiłam tego kallosa w celu dostarczenia moim włosom protein. Obojętnie której maski z proteinami używam,zawsze pod koniec wczesuję maskę emolientową aby nie przeproteinować włosów (lub jak inni mówią: nie mieć szopy na głowie). Ten kallos sprawdza się u mnie najlepiej.
    +zapach
    +wydajność
    +cena
    +nie obciąża moich włosów
    +odżywia włosy
    +włosy są po nim gładkie i miękkie
    Jedynym minusem dla mnie jest to że zapach nie utrzymuje się na włosach,jednak każdy kallos tak ma.

Chcesz pochwalić lisq za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • moim zdaniem, najlepsza z proteinowych kallosow, świetnie pomaga zregenerować zniszczone włosy , ma przyjemny zapach, dobr konsystencja, moje wlosy akurat lubią proteiny więc częso jej używam

Chcesz pochwalić sylwiaabbb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od czasu do czasu może być
  • Ta odżywka miała przy moich włosach lepsze i gorsze momenty. Nie zachwyciła mnie zbytnio, ale też nie była zła.

Plusy:
    + cena
    + ilość za tę cenę
    + fajna, gęsta konsystencja
    + nakładana 1-2 razy w tygodniu była w porządku, czasem nawet zdarzało jej się zrobić szał na głowie

Minusy:
    - używana zbyt często powoduje szopę (tak, wiem - proteiny)
    - nieprzyjemny, bardzo sztuczny zapach

Częściej po niej miałam przeciętne włosy (raczej mi się nie zdarza mieć bardzo źle wyglądających włosów) niż ładne, więc raczej nie kupię już tej odżywki, chyba że coś mi strzeli do głowy i uznam, że powinnam ją mieć na półce.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 1000 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martaakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża włosy
  • Jedna z moich ulubionych masek. Świetnie nawilża włosy, zauważyłam, że po jej użyciu mniej się elektryzują i wyglądają. Świetnie sprawdza się również w połączeniu z innymi produktami, którymi można w zależności od potrzeby wzbogacić jej skład (oleje, żółtka, drożdże)

Opakowanie wystarcza na długo, na dodatek produkt jest tani.

Minus - dostępność. Stacjonarnie do kupienia jedynie w Hebe, do którego nie każdy ma dostęp.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Justy_n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy zaczęły rosnąc jak szalone!
  • + włosy zaczęły mi szybciej rosnąć!
    + regeneracja końcówek
    + prostuje włosy
    + włosy miekkie, gładkie
    + piekny zapach
    + bardzo wydajna

- długo się spłukuje
    - dość obciąża włosy, trzeba myc co 1-2 dni

Odżywka dobra na jedną kurację ( zużyć 1/2 opakowania albo całe a potem zrobić sobie odpoczynek na 2-3 miesiące).

2-3 minuty na włosach w zupełności starczą!!! Im dłużej, tym bardziej obciążone włosy!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Esteeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Uwaga na przeproteinowanie!
  • Lubię odżywki kallos. Są bardzo tanie, opakowanie jest xxl dzięki czemu nie musze często biegać do sklepu (zużywam dużo) i ładnie pachną.
    Niestety akurat tej nie polecam
    Jeżeli wasze włosy też nie przepadają za proteinami, lepiej wybieżnie inny rodzaj kallosa.
    U mnie za częste jej używanie kończy się przesuszonymi, wręcz popalonymi włosami.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 dużego

Chcesz pochwalić Syren za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Bardzo dobra odżywka dla włosów w dobrym stanie :
    - tania
    - wydajna
    - łatwo dostępna
    - nie obciąża
    - nawilża i odżywia
    - wygładza włosy.

Raczej kupię ponowni, choć pewnie sięgnę po inne maski z rej serii.

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?