Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Najlepsza maska do wlosow zniszczonych
  • Uwielbiam ta maske kilka miesiecy temu mialam bardzo mocne zniszczone wlosy dekoloryzacja nie spodziewalam sie ze az tak mi je nawilzy i odbuduje w skladzie jest keratyna ktora jest bardzo wazna i ma duzy wplyw na wlosy wspomne rowniez ze mam wlosy bardzo jasny blond i sa w coraz lepszej kondycji od kiedy jej uzywam regularnie

Plusy
    Piekny zapach ktory sie dosyc dlugo utrzymuje na wlosach
    Cena 10 zl za 1000 ml
    Keratyna w skladzie
    Ulatwia rozczesywanie
    Nawilza oraz odbuduje wlosy nawet mocno suche i zniszczone

Minusy
    Alkohol w skladzie

Ilość zużytych opakowań: 3 duzych

Chcesz pochwalić Dzidziaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobrze
  • Przyjemna maska a jeszcze przyjemniejsza cena
    Maska funduje włosom lekkie nawilżenie, wygładzenie a za czym idzie również zdecydowaną poprawę wyglądu. Włosy lepiej się rozczesują, układają. Zapach w porządku, może nie utrzymuje się długo na włosach, ale dla mnie to nie problem.
    Włosy są delikatne, błyszczące, lśniące, ładnie się prezentują.

Polecam.

Chcesz pochwalić kossok za czytelną i pomocną recenzję?
  • blask, miękkość czyli wszystko to czego oczekuję!
  • Kupiłam ją jakiś czas temu ze względu na jej niską cenę. Maska okazała się prześwietna.
    Może na co dzień nie widzę poprawy kondycji włosów ale kilka dni po uzyciu włosy są lśniące, miekkie, pachnąca i łatwe do ułożenia.
    Moim hitem odżywka nie zostanie ale na pewno kupię kolejne opakowanie

Chcesz pochwalić princessconsuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie byłaś, jak Cię nie było?!
  • Do znawczyń tajników pielęgnacji włosów, czy wręcz grona włosomaniaczek przez wrodzoną skromność raczej bym się nie zaliczyła jednak od pewnego czasu szczególnie troskliwie zajmuję się swoją czupryną, która zaczyna mi za poświęconą jej uwagę dziękować.
    Maskę keratynową Kallos nabyłam za śmieszne pieniądze (4,99 zł w promocji w Hebe), jednak zamiast od razu porywać się na litrowy słój, wybrałam 275 ml zgrabny kulisty słoiczek. Uznałam bowiem, że jeśli ów produkt nie wyjdzie mi na zdrowie, nie będę musiała tak długo się z nim męczyć. Na szczęście, moje obawy już po pierwszym użyciu prysły niczym mydlana bańka, a ja z pewnością następnym razem od razu nabędę opakowanie w rozmiarze XXL
    Pierwszym miłym zaskoczeniem był zapach maski - odrobinę męski, świeży, (ale nie daj Boże nie owocowy!), dość długo utrzymujący się na włosach i szczególnie wyczuwalny przy ich rozczesywaniu. Zabawne, że zwrócił on uwagę nie tylko moją, ale i osób przebywających w moim towarzystwie jednogłośnie otrzymując werdykt-tak!
    Druga sprawa-konsystencja. Wg mnie idealna - kremowa, łatwa w rozprowadzeniu na osuszonych ręcznikiem włosach, nie spływająca z nich i wydatnie wpływająca na wydajność produktu. Mam gęste, sięgające łopatek włosy, które wprost "zasysają" do środka wszelkie kosmetyki, a mimo to niewielka ilość maski w zupełności wystarcza, by pokryć je w całości solidną warstwą.
    W tym miejscu muszę również zaznaczyć, że maski używam od 3 tygodni, myjąc włosy co drugi dzień i dopiero zbliżam się do połowy opakowania, więc i pod tym względem nie mogę jej nic zarzucić.
    Ale najważniejsze co następuje, to rezulaty stosowania tego cudeńka. Już po pierwszym użyciu, przy spłukiwaniu włosy były po prostu jak nowe, jedwabiście miękkie i lejące. Nie stawiały żadnego oporu podczas rozczesywania, a po wysuszeniu były uniesione od nasady, lekkie i sypkie, jednocześnie nie pierząc się i miękko spływając na ramiona lustrzaną taflą. A że radykalną zmianę w ich kondycji zauważyłam nie tylko ja, ale i bliskie mi osoby, stwierdzam niezbicie, że to działa!
    Jeszcze nigdy nie udało mi się tak małym kosztem osiągnąć tak spektakularnego efektu w pielęgnacji włosów, jak po zastosowaniu tej maski.
    Co do wskazówek producenta - przyznaję, że nie trzymałam się ich ściśle, okazjonalnie wydłużając czas trzymania maski na włosach z 10 do 30 minut, bacznie jednak obserwując, czy aby nie jestem nadgorliwa, co polecam innym dziewczynom.
    Oczywiście mam świadomość, że maski keratynowej, tak jak i innych produktów np. proteinowych nie mogę stosować bez przerwy, bo w końcu włosy się zbuntują, ale jestem przekonana, że warto zaopatrzyć się w ten produkt i cyklicznie fundować swoim włosom domowe SPA.
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia zadanie
  • Maska spełnia swoje zadanie.
    Fajny skład, zawiera dużo protein więc nie mogę używać jej zbyt często - raz na 1,5 tyg na 30min pod czepek ale to wystarcza żeby naładować je proteinkami bez ryzyka przesuszenia.

Plusy:
    - odżywia keratyną i proteinami
    - ładny zapach
    - przyjemna konsystencja
    - włosy są śliskie i łatwo się rozczesują
    - cena w stosunku do pojemności

Minusy:
    - jeżeli ktos nie zna struktury swojego włosa i ładuje dużo proteinowej maski może to prowadzić do przesuszenia (ale to już nie wina samej maski tylko niewiedzy użytkującego)

Podsumowując: choć nie ma po niej efektu WOW to chętnie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić xevergreenx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Nie wyobrażam sobie mycia włosów bez tej maski.
    Stosuje ją po każdyn myciu ale nie zostawiam na długo ( 3 minutki). Nie obciąża moich włosów sprawia ze łatwo sie rozszesuja , swietnie układają i wydają się zdrowsze. Po dłuższym zastosowaniu one są zdrowsze Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić bartolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW
  • Płacąc za zakupy w hebe sprzedawczyni jak zwykle mnie na coś namówiła I tak oto stałam się posiadaczką miniaturki, chyba 275 ml za 4,99 zł. Wracałam do domu zła, że znowu dałam sobie coś wcisnąć. Ale użyłam i...wow! Dawno nie miałam takich fajnych włosów. Miękkie, sypkie i lśniące. Maska nie obciąża, co niestety często mi się zdarza, ponieważ mam długie i gęste włosy. Nakładam ją na całą długość i nie "przyklepuje". Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię litrową wersję.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić kamilak3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zakochana!
  • Napisałam mega długą recenzję, ale mi się coś zacięło i usunęło mi cały tekst

Minusów nie ma, same plusy!

+ cena
    + pojemność
    + wygładza maksymalnie
    + włosy są bardzo delikatne, mam ochotę ciągle ich dotykać
    + zapach
    + konsystencja
    + nawilża!
    + nie obciąża włosów
    + nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają, jak to jest często po większości odżywek i masek
    + działa regenerująco na rozdwojone końcówki
    + włosy są lśniące
    + po suszeniu miałam zazwyczaj lekkie "siano" na głowie, co zostało zniwelowane przez tą maskę całkowicie już po dwóch użyciach

Kupię też maskę mleczną i będę używać na zmianę
    Niektórzy twierdzą, że minusem jest nieporęczne opakowanie, bo nie mieści się w dłoni - przecież nie da się zmieścić litra produktu w małym opakowaniu, chyba, że byłoby wąskie i wysokie na pół metra... Macie coś taniego, dobrego więc nie czepiajcie się szczegółów, maskę można sobie postawić i nałożyć W salonach kosmetycznych korzystają tylko z takich dużych opakowań i nikt na to nie narzeka :P

Używam tego produktu od: tygodnian
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ttuusskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna
  • Kupiona w Hebe za 10 zł. Nie wierzyłam, że tak tanio, musi być jakiś haczyk. Ale nie ma. Cudowna!

PLUSY:
    - fantastycznie odżywia i nawilża włosy. Początkowo stosowałam wg zalecenia producenta, czyli nałożyć na włosy na około 5 minut, ale uznałam, że to za krótko, poza tym nie zadowalały mnie efekty, więc zmodyfikowałam trochę sposób użycia i trzymam minimum 40 minut. Nic złego się włosom nie działo, więc polecam, lepszy efekt.
    - Włosy się nie elektryzują.
    - Ułatwia rozczesywanie.
    - Ładny zapach.
    - Cena, największa zaleta!
    - Wydajna. Ogromny, litrowy słój. Nie wiem, kiedy ja to zużyje xd
    - Opakowanie - maskę łatwo się wyjmuje; trochę duże, nie da się złapać w jedną rękę, ale da się to znieść.

MINUSY:
    - niestety, zapach utrzymuje się krótko, a szkoda, bo go uwielbiam.
    - Trochę problem z dostępnością. Wiem, że maska jest w Hebe, niestety w Bydgoszczy wciąż nie otworzyli (bardzo z tego powodu cierpię), szczęśliwie studiuję w Toruniu, a tam już Hebe mają. Zresztą, dla takiej maski, to pojadę nawet na koniec świata!

Należy jednak uważać, by z nią nie przesadzić. Ja raz się zagalopowałam i niechcący przeproteinowałam sobie włosy, potem trochę mi czasu zajęło wrócenie do poprzedniego stanu

Polecam, naprawdę polecam, bo dobra, skuteczna i przede wszystkim tania!

Ilość zużytych opakowań: około 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie brak gliceryny byłby ideał, ale i tak jest super
  • Tą maskę z Kallos gorąco polecam.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana makabrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację.

Maska ma kremową konsystencję. Bardzo łatwo się ją wyjmuje z pojemnika. Można ją zużyć do końca, a pojemnik wykorzystać ponownie (ja takich słoików używam do swoich mieszanek).

Maska pięknie pachnie. W przeciwieństwie do Kallosa mlecznego zapach jest znacznie przyjemniejszy. Ziołowy, niezbyt ostry. Wyczuwam tu męską nutę. Pachnie podobnie do klasycznych męskich perfum w stylu L'homme od YSL czy Guerlain L'Instant pour Homme. Zapach nie jest nachalny, czy zbyt duszący. Jest (jak dla mnie osobiście) bardzo przyjemny.

Maska nawilża włosy. Jednak brakuje jej gliceryny. Gdyby nie brak tego składnika lepiej by nawilżała włosy. Ale i tak je wygładza, czy odżywia. Nie robi efektu "naleśnika. Włosy są po niej puszyste. Ja lubię do niej dodawać Glorię czy intensywną kurację z Isany, która zawiera właśnie glicerynę. Jak dla mnie działa znacznie lepiej od mlecznego Kallosa. Kallos mleczny nie wygładzał tak włosów jak zielony. Tu mam wygładzone, miękkie, nawilżone włosy. Szkoda, że nie ma gliceryny, ale i tak maska jest świetna. Po prostu moje włosy kochają kreatynę i już.

Maska jest wydajna i tania. Ja swoją sztukę kupiłam w Hebe, choć dostępna też jest w sklepach fryzjerskich. Cena jest niska - około 20 zł za litr - zależnie of course od miejsca zakupu

Zapach, wydajność i działanie. Lubię ją za to wszystko. Gdyby nie ta Gliceryna była by idealna, ale i tak jest świetnie. Maska jest znacznie lepsza od niebieskiego Kallosa.

Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc i 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe litrowe opakowanie

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Po każdym myciu nakładam na końcówki włosów, a od czasu do czasu używam jako maski. Włosy po tej odżywce są zdecydowanie ładniejsze i miękkie. Polecam osobom z suchymi włosami!

Używam tego produktu od: 3 miesiąc

Chcesz pochwalić agg15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super
  • Kosztowała mnie 8zl w hebe. Śmieszna cena za cały litr, więc cudów się nie spodziewałam. A tu takie zaskoczenie. Mam dwukrotnie dekoloryzowane włosy, trzy razy rozjaśniane kąpielami i farbowane. Po takich zabiegach ich stan po prostu nie może być dobry. Włosy stały się szorstkie, splątane, bez połysku, a ta maska bardzo im pomaga. Tyle, że nakładam ją na 30minut pod czepek foliowy. Po spłukaniu są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują. Wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej. Dodam jeszcze tylko, tak na marginesie dla uzytkowniczek nisko ją oceniających, że farbowanie itp otwiera łuski włosa i aby je domknąć należy włosy zakwasić bo maska tego nie zrobi. Jak dla mnie zakwaszanie + maska Kallos to przepis na miękkie włosy po wszelkich katuszach jakie im zafundowałam. Nie szukam już innej maski bo miałam wiele droższych i gorszych. Mam ją od października i zaczyna mi się kończyć. Niedługo lece po kolejny słój.

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska???
  • Nie jestem nią ani zachwycona, ani też rozczarowana. Ot taka ci odżywka , bo na maske sie nie nadaje. Do codziennej pielęgnacji jest jak najbardziej, ale jako ratunek dla zniszczonych włosów się nie sprawdzi.
    Zately:
    - cena ( z all zapłaciłam za 1 l z wysyłką ok. 16 zł)
    - ujarzmienie i wygładzenie włosów
    - wydajność (przy codziennej pielęgnacji opakowanie wystarczyło mi na ok. 3 msc)
    Wady:
    - brak poprawy stanu włosów, maska dawała efekt od mycia do mycia
    Nie jest to jakiś szajs, ani też cudu nie ma. Przeciętna.

Używam tego produktu od: 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże (1 l)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elka6660 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja w korzystnej cenie!
  • Rewelacyjna maska od Kallosa.
    Plusy:
    *włosy po jej użyciu są przyjemnie miękkie, lejące, odżywione, lepiej się rozczesują
    *gęsta konsystencja ułatwia aplikacje
    *cena !!! 9.9 w Hebe
    *stosunek wydajności do ceny

Minusy:
    *początkowo zapach mnie nie powalił, ale teraz już się do niego przywyczaiłam.

Po pierwszym użyciu nie widziałam rewelacji, po trzech-czterech już tak. Na moje włosy działa bardzo dobrze. Czuję, że zaprzyjaźnimy się na dłużej

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Madzia9999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię na żadną inną!
  • Pierwsze, co zrobiłam, jak przeprowadziłam się do Gliwic, to odwiedziłam hebe w poszukiwaniu tej odżywki. Ostatnia sztuka stała samotnie na półce i czekała właśnie na mnie.
    Przy pierwszym użyciu nie miałam o niej dobrego zdania (tylko i wyłącznie przez zapach), mimo iż znacznie wygładziła mój puch. Wystarczyły jednak 3 użycia, żebym pokochała zapach jak i samą maskę bezgranicznie!

Plusy:

- CENA – kupiłam ją za 9,90zł w HEBE
    - WYDAJNOŚĆ – maska starcza mi na ok. 15 myć przy włosach 10cm przed pas
    - WYGŁADZENIE – moje włosy strasznie się puszyły, maska zniwelowała to
    - ODŻYWIENIE
    - NAWILŻENIE
    - ZAPACH – jest dość specyficzny, ale bardzo ładny. 2 dni po umyciu włosy nadal pachną mi tym aromatem
    - KONSYSTENCJA – jest gęsta, ale dobrze się nakłada. Włosy zwijam w kok i nakładam czepek.
    - DOBRE ROZCZESYWANIE WŁOSÓW – włosy są miękkie po jej zastosowaniu co ułatwia rozczesywanie

Minusy:

- DOSTĘPNOŚĆ – z tego co wiem jest tylko w hebe, hurtowniach i na all

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić xKotokox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna i niedroga
  • Kallosa używam od kilku miesięcy, jest naprawdę fajny i daje efekt przyjemnych, miękkich włosów. Nie jest to spektakularne wygładzenie, ale na pewno bije na głowę odżywki z marketowych półek.

PLUSY:
    - wydajna
    - ładny, lekko cytrynowy zapach
    - lekka
    - włosy są miekkie i błyszczące

MINUSY:
    - nudzi się przy dłuższym użytkowaniu i nie działa już tak skutecznie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Chcesz pochwalić Ciocia Maruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem zachwytów.
  • Zalety :
    - Pojemność.
    - Cena.
    - Opakowanie - estetyczne, bez problemu da się odkręcić i wydobyć kosmetyk aż do samego końca.
    - Włosy po użyciu i przetrzymaniu przez 5-10 min są miękkie, gładkie.
    - Konsystencja - gęsta, dobrze się rozprowadza.
    - Włosy nabierają blasku.
    - Ułatwia rozczesanie włosów (w zasadzie jak każda odżywka).
    - Nadaje się jako baza do dodania innych składników.

Wady :
    - Dostępność (drogerie HEBE i/lub internet).
    - Efekt miękkości, gładkości znika stosunkowo szybko.
    - Nieprzyjemny zapach.
    - Nie dociąża włosów tak jak się tego spodziewałam.
    - Niedostatecznie odżywia. Ta odżywka wydaje mi się taka jałowa.
    - Nie wpływa na lepsze układanie się włosów.

Podsumowując - nie zachwyciła mnie i nie rozumiem zachwytów nad nią. Jak dla mnie jest jałowa, jednak zaczyna się całkiem dobrze sprawdzać, kiedy dodam do niej inne składniki (użyta jako baza). Podobno dobra, ja szukam dalej. Mimo wszystko polecam przetestować - może u kogoś się sprawdzi jak u poprzedniczek.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubienica!
  • Dla mnie jest świetna, mam grube, długie, ciężkie do rozczesania włosy, po tej masce z rozczesaniem nie ma problemu, są lśniące, miłe w dotyku, miękkie. Konsystencja na + łatwo się rozprowadza, jest wydajna mam ją już 4 miesiące, a ubyło dopiero 1/6 opakowania. Zdecydowaną zaletą jest też cena za taką objętość !
    Minusy jakich się doszukałam
    - może lekko obciążać włosy\
    - fajnie by było gdyby miała jakiś owocowy zapach, choć obecny zapach nie jest minusem

Chcesz pochwalić Colored za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska!
  • Maska na moich włosach sprawia się idealnie Stosuje ją inaczej niż wg instrukcji znajdującej się na opakowaniu. Mianowicie podczas kąpieli najpierw myję włosy, odciskam z nadmiaru wody i nakładam maskę na włosy od ucha w dół, a następnie spinam je klamrą. Dopiero po umyciu reszty ciała rozpuszczam włosy i dokładnie spłukuję maskę letnią wodą.

PLUSY:
    + maska idealnie wygładza włosy
    + włosy są bardziej lśniące i miękkie w dotyku, ale także sypkie i odpowiednio dociążone
    + łatwo się rozczesują
    + maska o gęstej konsystencji, nie spływa z włosów i ławo i równomiernie się rozprowadza
    + przyjemnie pachnie
    + bardzo wydajna, a dodatkowo 1000 ml opakowanie wystarczą mi jeszcze na bardzo długo
    + cena, ja swoją kupiłam w promocji za 7,99 zł

- + nie obciąża włosów, ale tylko przy nakładaniu od ucha w dół. Nałożona na całą długość włosów może powodować przyklap i zmniejszenie objętości

Chcesz pochwalić she bear za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 4
  • Bardzo przyjemna maska. Odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie - co jest dla mnie ogromną zaletą, ponieważ mało który kosmetyk do włosów radzi sobie z "rozplątaniem" długich włosów. Jedynym minusem jest to, że muszę nałożyć sporą ilość maski, aby był efekt - przez to staje się mało wydajna. Litrowy słoik starcza na dość długo, jednak nie używam maski zbyt często. Ogólnie produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić aania_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecić, nie polecić, oto jest pytanie!
  • Maskę kupiłam zachęcona recenzjami na wizażu. U mnie niestety, ale nie do końca się sprawdziła.

Zacznę od plusów:
    +ułatwiała rozczesywanie włosów
    +konsystencja
    +włosy po umyciu nie są obciążone
    +zapach
    +cena
    +wydajność

Co prawda początkowo moje włosy były po niej bardziej miękkie, ale na pewno maska ich nie nawilżyła, w dodatku z każdym użyciem efekt była coraz słabszy

Chcesz pochwalić baltazar_gabka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawna.
  • O firmie Kallos słyszałam wiele dobrego i jako, że jestem włosomaniaczką musiałam się za nią wziąć. Na pierwszy ogień poszła właśnie ta maska. I jestem z niej zadowolona, ale umiarkowanie.

Muszę dodać, że moje włosy są bardzo ciężkie w pielęgnacji - długie po pupę, farbowane (w tym momencie henną), zdrowe przy głowie, niezdrowe od połowy pleców w dół. Plączą się niemiłosiernie.
    A maskę stosuję co drugie mycie czyli średnio raz na tydzień i trzymam na włosach 10-15 minut.

Konsystencja: kremowa, ale dość lekka, średnio-gęsta.

Zalety:
    *po umyciu i wysuszeniu włosy są idealnie proste, gładkie, miękkie, w miarę nawilżone i wyglądają na zdrowe
    *ładnie pachnie i później włosy też pachną jeszcze długo
    *łatwo się ją nakłada i nie spływa z włosów
    *w składzie proteiny mleczne i keratyna
    *ogromne opakowanie wystarcza na bardzo długo nawet przy moich bardzo długich włosach
    *wygodny słoik - zużyjemy wszystko do końca i widzimy ile jeszcze produktu nam zostało
    *nie plącze włosów (a wręcz przeciwnie - ułatwia rozczesywanie)
    *nie obciąża włosów
    *włosy fajnie się błyszczą
    *fajny design opakowania
    *niska cena

Wady:
    *mimo, że maskę stosuję regularnie już parę ładnych miesięcy nie zauważyłam trwałej odbudowy moich zniszczonych włosów - tuż po umyciu włosy wyglądają naprawdę super, ale po 2-3 dniach wracają do swojego niefajnego stanu
    *maska nie jest pozbawiona chemikaliów (jest na przykład nawilżający alkohol)
    *nie do końca jest łatwo dostępna - ja widuję ją tylko w Hebe oraz w jakichś małych drogeryjkach noname
    *szkoda, że nie ma dostępnych mniejszych pojemności

Maska dobra, ale nie urzekająca. Po prostu taka do codziennego stosowania. Z chęcią wypróbuję inne maski Kallos kiedy wreszcie skończy mi się ten ogromny słoik

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Tania, wydajna i dobrze działająca.
    Czego chcieć więcej?
    Włosy po jej dłuższym i regularnym stosowaniu stają się mocniejsze. Jednak przy wysokoporowatych włosach jak moje, nie polecam używania częściej niż raz w tygodniu, za to w folkowym czepku i ręczniki na dłużej. Bo trochę za mało nawilża do częstego stosowania. W moim przypadku najlepiej się sprawdza przy olejowaniu włosów

Ilość zużytych opakowań: 1,5 dużego

Chcesz pochwalić Gwizdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • BLISKI IDEAŁU!
  • Maskę kupiłam w Hebe za 10 zł, 1 litr ! Także maska na pewno starczy mi na dłuuuugo, a i dobrze, ponieważ jest bliska ideału
    Moje gęste, długie, aczkolwiek suche, zniszczone rozjaśnianiem i wysokoporowate włosy właśnie tego potrzebowały
    Plusy:
    -włosy są gładkie i sypkie
    -maska ładnie pachnie
    -cena!
    -wreszcie nie mam problemu z rozczesaniem włosów, dzięki czemu oszczędze moim włosom kolejnych uszkodzeń ;>
    Jeden MALUTKI minus
    włosy szybko(?) tracą swoją gładkość,ale w sumie po żadnym produkcie nie należy oczekiwać cudów... Włosy myje co drugi dzień, także myśle że nie jest to jakaś straszna sprawa z utratą gładkości, gdyż za chwile znów są gładkie po kolejnym myciu Osobiście maskę kłade na trochę dłużej niż zaleca producent ;p Nie szkodzi to ani moim włosom, ani skórze głowy, gdyż maska jest delikatna i nie uczula (bynajmniej mnie ) Myślę że po jakimś czasie maska ta wraz z innymi specyfikami i suplementami na pewno doprowadzą moje włosy do ładu, co widze u dziewczyn które chwalą sobie ten produkt. Myślę że pokuszę się też na inną maskę z firmy Kallos

Ogólnie polecam, świetna maska, jej skład jest niemalże idealny do typu włosów jaki ja sama posiadam obecnie: suche,zniszczone koloryzowane/rozjaśnianie, gęste, średnio/wysokoporowate.

Ilość zużytych opakowań: 1 litr

Chcesz pochwalić paolinka3991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chwilowy efekt gładkich włosów
  • + pięknie pachnie
    + nie obciąża włosów
    + ułatwia rozczesywanie
    + bardzo wydajna

- włosy pozostają gładkie na krótko
    - nie nawilża włosów

Stosowałam tą odżywkę reguralnie po każdym myciu, zostawiając ją na włosach min. 10 minut. I faktycznie po spłukaniu włosy są mięciutki i gładkie. Ale już po wysuszeniu tracą gładkość. Moim włosą nie dodaje niestety też blasku Ponieważ odżywka jest bardzo wydajna wystarcza na dłuuugggggo, a z powodu ładnego zapachu lubię do niej wracać. Jednak po wykorzystaniu opakowania nie planuje kolejnego zakupu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Patka 1986 za czytelną i pomocną recenzję?