Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Wydajna,dobra maska
  • Mam suche,puszące się włosy.Na początku używania tej maski była duża różnica,włosy lepiej sie rozczesywaly,nie puszyły sie ( mało która maska daje sobie z nimi rade),ładnie układały. Po dłuższym stosowaniu przestała działać także odstawiłam ja na jakis czas. Gdy do niej wróciłam znowu fajny efekt ;D także maske polecam,może nie na częste stosowanie,ale raz na jakis czas napewno Z Kallosa mam jeszcze silk i latte małą wersję jednak ta-Keratin jest najlepsza dla mnie
    Bardzo wydajna,chyba nigdy sie nie skonczy ;p

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przetłuszczacz
  • Maska ładnie pachnie, aplikacja jest bezproblemowa, cena bardzo dobra. Włosy rozczesują się dobrze i wydaje mi się, że są bardziej miękkie.
    Niestety przyspiesza przetłuszczanie się włosów. Pomimo tego, że mam włosy dość suche, po tej masce zdecydowanie za szybko się przetłuszczają. Myślę, że będzie odpowiednia do wyjątkowo suchych włósów/skóry głowy. Pomimo tego, że staram używać się tylko na końcówki i szybko (oraz dokładnie!!!) spłukiwać wpływa dość negatywnie jeśli chodzi o przetłuszczanie. Nie sądzę, abym kupiła ten produkt ponownie. Nie zaszkodzi jednak wypróbować - zwłaszcza, że dostępne są również małe opakowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Postanowiłyśmy z przyjaciółkami kupić tę maskę i każda z nas jest z niej zadowolona Po jej użyciu włosy są gładkie, miękkie i łatwiej się je rozczesuje. Widać dużą różnice kiedy zacznie się jej używać, także polecam
    \n+ cena
    \n+ wydajność
    \n+ włosy są po niej gładkie, miękkie, łatwiej się je rozczesuje, mniej się puszą
    \n+ zapach
    \n+ konsystencja
    \n- dostępność

Chcesz pochwalić lanasamazin za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam !
  • Odżywka jest wydajna , pięknie pachnie i ma lekką konsystencję . Zostawia włosy delikatne , nawilżone i nieprzeciążone . No i ta cena ! Za litr odżywki mniej niż 10 zł . Polecam każdemu !

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić loret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Maska jest niedroga i wydajna. Posiadam małe opakowanie i jestem naprawdę zadowolona. Maskę nakładałam zarówno na parę minut jak i na dłuższy czas np. 40 minut. Nawet przy krótkim czasie zastosowania wyraźnie wygładza i odżywia włosy. Skład jest krótki, ale naprawdę skuteczny. Konsystencja jest dosyć rzadka, zapach delikatny, lekko kwaskowy- mi odpowiada. Maska nie obciążyła nigdy moich włosów, nawet jeśli nakładałam ją blisko skóry głowy.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić vengenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej jej wiecej nie kupie
  • Maska zrobiła na mnie dobre wrażenie po pierwszym zastosowaniu włosy były lśniące miękkie i łatwo sie je rozczesywalo natomiast po zastosowaniu jej drugi raz włosy zrobiły sie cienkie i tluste ... Niestety ta maska jest nie dla mojego rodzaju włosów :/

Plus:
    Ładny zapach
    Wygodne opakowanie
    Bardzo dobra cena

Minusy
    Włosy klapnięte
    Widocznie suche końce
    Przetłuszczone powyżej

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Moje wlosy po tej masce sa cudowne. Nawilzone, lsniace. Nie mam problemow z ich rozczesaniem. Calymi dniami moglabym ich dotykac.
    Cena takze jest swietna. 10 zl za taka ilosc. Cos cudownego <3

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Merllyss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ale maks raz w tygodniu
  • Plusy:
    - nawilza!!
    - wlosy sa miekkie, gladkie, lejace sie
    - ladnie pachnie
    - pojemnosc ( chyba bede ja miala z 2lata haha)
    - cena
    - dostepnosc (hebe stacjonarnie, wysylkowo mintishop )
    kochaaam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić twitlayla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Maska spełnia swoje zadanie. Efekty widać już po pierwszym użyciu.

Plusy:
    - dodaje włosom miękkości
    - wygładza włosy
    - konsystencja (nie spływa z włosów )
    - wydajność
    - zapach

Minusy:
    brak

Chcesz pochwalić czekoladowa273 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt.
  • Świetna maska do włosów. Ułatwia ich rozczesywanie. Włosy po zastosowaniu produktu Kallosa są świeże , miękkie w dotyku, lśniące oraz pięknie pachną. Doskonale współgra z szamponem łopianowym, którego używam.Cena jak na taki produkt jest dobra.Kosmetyk używam od około 3 miesięcy. Zużyłam połowę produktu. Jestem zadowolona i na pewno powrócę do tej maski nie raz. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić avava za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij