Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Co mogę dodać?
  • O tej masce napisane zostało już tak wiele, że chyba bardzo się w swojej recenzji powtórzę. Dorzucę jednak swoje trzy grosze i cztery gwiazdki, bo czaiłam się na ten kosmetyk bardzo długo. Kiedyś kupno Kallosa było możliwe tylko przez Internet, a na to byłam zbyt leniwa. Kiedy zorientowałam się, że maski są dostępne w Hebe nie wahałam się ani chwili.

* Z daleka w opakowaniu wygląda jak bita śmietana. Z bliska i w samym dotyku jest bardziej lepka i skoncentrowana. Nie potrzeba jej nakładać garściami. Na moje włosy, które za moment sięgną do pasa wystarczy naprawdę trochę. Maskę rozcieram w rękach i potem wgniatam w czuprynę, mniej więcej do wysokości ucha. Wydaje się, że oblepia włosy i z tego względu zawsze porządnie ją wypłukuje. Najczęściej po jej nałożeniu zawijam jeszcze włosy w ręcznik, lub przykrywam foliowym czepkiem. Maska nie jest lejąca i nie spływa z głowy. Trzymam średnio 20 minut, może trochę dłużej.
    * Po spłukaniu maski włosy dobrze się rozczesują. Dla mnie to ważne, bo przy moich długich i falowanych włosach często ten prosty zabieg bywa katorgą. Kallos daje radę, nawet po szamponach silnie oczyszczających, które matowią i kołtunią. Po wyschnięciu włosy są mięciutkie, miłe w dotyku i błyszczące. Puszą się nieco mniej niż zwykle, aczkolwiek suche końcówki i tak odstają i są lekko sianowate. Nie zauważyłam obciążania, ani jakiegokolwiek innego problemu przy stosowaniu tej maski.
    * Kallos delikatnie pachnie, nie wiem do końca, do czego przyrównać ten zapach, ale jest on przyjemny. Nie zostaje na włosach.
    * Mam opakowanie 1000ml, które jest po prostu gigantyczne, ale samo w sobie prezentuje się ładnie. Chyba każdy, kto miał okazję zwiedzać moją łazienkę zadał mi pytanie, co mam w tym słoju. Może miód? Oprócz tego, że jest trochę ciężkie to opakowanie jest wygodne. Po odkręceniu wieczka mamy pełny dostęp do wnętrza, nie trzeba niczego wyciskać, dozować i memłać. Może przyczepię się do tego, że fabrycznie pod wieczkiem nie ma żadnej ochronnej folii, czy złotka. Po zakupieniu maski wrzuciłam ją z innymi zakupami do bagażnika w samochodzie i po otwarciu jej w domu się przeraziłam. Dziękuję siłom wyższym, że nie pozwoliły, aby opakowanie się otworzyło i zapaskudziło mi pół auta.
    * Maska jest mega, mega wydajna! Sama nie wiem, kiedy ją zużyję. Tym bardziej, że mam jeszcze na półce drugi słoik Biovaxa. Mogłam kupić mniejsze opakowanie, ale litra za dychę to grzech nie wziąć. Po półtorej miesiąca stosowania wygrzebałam niewiele po wierzchu.
    * Jak wyżej wspominałam 1000ml kosztowało mnie 11 złotych. Jak na tą wydajność to wypada naprawdę bardzo tanio.
    * Do kupienia w Hebe, a także przez Internet.

Dlaczego nie pięć gwiazdek? Bo efekty nie są aż tak spektakularne, Kallos nie przebił mojego ulubionego Biovaxa. Ale polecam go kupić, jest bardzo wydajny, przyjemny w stosowaniu i przynosi dobre efekty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra.
  • Moje włosy były zniszczone codziennym prostowaniem, suszeniem i farbowaniem. Końcówki.... TRAGEDIA!!, włosy cały czas się łamały.. mam długie włosy i bardzo o nie dbam, ale niestety zabiegi które wykonuje nie pozwalały tego stwierdzić... Stosowałam wszelkie możliwe sposoby, tysiące odżywek, masek, serum, olejków i nic.. Maskę poleciła mi Pani w drogerii, zapewniała mnie, że będę zadowolona. Kupiłam od razu duże opakowanie 1000ml ( stwierdziłam, ze nie mam nic do stracenia ) i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach. Konsystencja też jest dobra, dobrze trzyma się na włosach i nie spływa. Po spłukaniu włosy bardzo łatwo się rozczesują, nie plączą się co przy długich włosach jest dużym plusem. Po wysuszeniu włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, gładkie. Włosy przestały się łamać a stan końcówek znacznie się poprawił.
    Polecam!

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić kami987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czystym sumieniem polecam!
  • Do kupna tej maski zachęciły mnie pozytywne opinie, całkiem dobry skład i przede wszystkim cena (9zł na Allegro, 11zł w Hebe). No więc zakupiłam razem z inną maską Kallosa (Serical, Crema al Latte) i zaczęłam testować. Maska sprawdza się bardzo dobrze. Włosy są wyraźnie odżywione, miękkie, błyszczące. Natomiast stosuję ją już tak długo i wciąż nie wyeliminowała największego problemu moich włosów, czyli puszenia się, za co pół gwiazdki mniej.
    Maskę stosuję co drugie, trzecie mycie i trzymam miniumum 2 godziny. A, jeszcze jedno, bo wspomniałam o Crema al Latte, Kallos Keratin jest odrobionę lepsza.

+cena!
    +piękny zapach, który utrzymuje się do następnego mycia
    +konsystencja - gęsta, ale nie za gęsta, nie spływa
    +efekty na włosach - może nie spektakularne, ale za tą cenę naprawdę bardzo dobre
    +ułatwia rozczesanie

+/- dostępność - internet lub Hebe, ale akurat Hebe mam 3 w mieście, więc nie ma większego problemu
    +/- wydajność - na moje długie włosy potrzeba jej naprawdę sporo, ale opakowanie jest wielkie i tanie, więc tu także nie ma większego problemu.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić erochomai za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak !
  • Idealna. Jeszcze lepsza od latte.
    +regeneruje
    +wygładza
    +odżywia
    +ułatwia rozczesywanie
    +wydajna
    +dobra konsystencja

-zapach, zdecydowanie wolę 'budyniowy' latte

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Jest to super maska godna polecenia. Zacznę od tego że jest bardzo wydajnaaa. Używam jej około 8 miesięcy i dopiero skończyłam jedno całe opakowanie więc to jest ogromny plus i na dodatek jest tania. Włosy po niej są odżywione zregenerowane, miękkie i miłe w dotyku. Moje włosy wcześniej były bardzo zniszczone prostowaniem a po tej masce wróciły do życia. Bardzo polecam! Jest na prawdę godna wypróbowania.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra.
  • Jest to jedna z lepszych masek do włosów jaką miałam okazję używać. Stosuję ją po olejowaniu włosów, nakładam na jakieś 30-40 minut pod czepek i ręcznik, potem zmywam.
    Efekt jest bardzo bardzo dobry! Włosy są odpowiednio dociążone, błyszczące, fenomenalnie się układają i wyglądają bardzo zdrowo. Mam wrażenie, że maska poprawiła kondycję moich włosów.
    Maska jest bardzo wydajna i tania. Czasem zwykła odzywka do włosów kosztuje więcej niż ta maska.
    Jestem z niej bardzo zadowolona.
    Maska ma ciekawy, delikatny zapach, niestety nie czuć go potem na włosach.
    Mogłaby być bardziej dostępna. Jak na razie widziałam ją tylko w jednej sieci drogerii.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Maskę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Na innym produkcie Kallos się zawiodłam, miałam nadzieję, że z tym będzie inaczej.

Plusy:
    +zapach - mi przypomina męski Mexx Pure Life
    +wydajność
    +cena
    + nie obciąża

Minusy:
    - zero odżywienia włosów
    - po wyschnięciu włosy często były nieprzyjemne w dotyku,suche
    - dość rzadka konsystencja jak na maskę

Podsumowując nie polubiłam się z tą maską.

Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić @na za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla farbowanych włosów
  • Kupiłam maskę w drogerii hebe. Zachwyciła mnie cena ok 6 zł w promocji. Było małe i duże opakowanie. Ja akurat wybrałam to małe w celu przetestowanie jestem zachwycona. Maska ma idealna konsystencje, bo nie spada przy nakładaniu i nie spływa już po nałożeniu. Trzymam ja kilka minut. Włosy sa wygładzanie, błyszczące i bardzo przyjemne w dotyku a dodatkowo pięknie pachną. Teraz kupiłam drugie opakowanie 1000 ml za jedyne 12 zł z tego co sie orientuje to sa dość często proponowane w salonach fryzjerskich za dużo wyższa cenę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wesolabrokula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna ! Warta uwagi
  • Moje opakowanie ma pojemność 275ml Konsystencję ma żelową, nie jest lejąca ale również nie jest jakoś niezwykle gęsta. Bardzo łatwo i szybko się ją nakłada jak i zmywa. Ja używam jej tak, że biorę odrobinę rozcieram w rękach i dopiero nakładam. Wystarczy niewiele nawet na te moje długie i bujne włosy coś około jednej łyżki a półtorej. Zapach ma bardzo przyjemny wydaje się trochę ciężki i perfumowy ale mi on odpowiada. Co dziwne po spłukaniu maski nie czuć w ogóle jej zapachu włosy bardziej pachną szamponem aniżeli maską. Włosy już przy spłukiwaniu są miękkie i lejące. Znacznie lepiej się rozczesują i rozplątują kołtunki zrobione przy myciu szamponem, jak używałam tej maski nie musiałam jakoś zbytnio szarpać swoich włosów, bo niestety natrafiłam na szampon co robi mi kołtuny :/ Nie wiem co ma w sobie ta maska, lecz zawsze kiedy jej użyłam moje włosy znacznie szybciej wysychały naturalnie jak i pod suszarką wcześniej schły mi same przez jakieś około 2 godz naturalnie a pod suszarką około 30min. a kiedy użyłam tej maski naturalnie włosy wysychały po ponad pół godzinie a pod suszarką w 15-20min a to dość spora różnica! Włosy po wysuszeniu wyglądają na ujarzmione puszenie znacznie zmniejszone, lepiej się układają, rozczesują, są miękkie i bardzo gładkie. Trzeba uważać aby nie przedobrzyć z ilością bo w tedy może obciążyć włosy i będą "przyklapnięte". Zauważyłam, że im dłużej używam tej maski tym efekty są coraz lepsze. Miałam już wiele masek tej marki między innymi jaśminową, miodową, mleczną, placenta i pewnie jeszcze coś by się znalazło z niektórych bardziej byłam zadowolona z niektórych mniej znam się już trochę na tych maskach i mniej więcej wiem jak działają na moich włosach. Niestety skład tej maski nie jest powalający ale najważniejsze jest to, że działa. Ja jestem zadowolona a nawet bardzo bo mam coraz mniejszą "siekę" i włosy lepiej się układają itp. Według mnie produkt jak najbardziej wart uwagi i jest godny polecenia.

Plusy:

+ Poręczne opakowanie
    + Łatwo się rozprowadza
    + Zapach
    + Łatwo i szybko się spłukuje
    + Wydajna
    + Rozplątuje kołtunki
    + Znacznie ułatwia rozczesywanie
    + Szybciej wysychają włosy
    + Zmniejsza puszenie
    + Ujarzmia, włosy się lepiej układają
    + Włosy są miękkie i gładkie
    + Im dłużej się jej używa tym efekty są coraz lepsze

Pół na Pół:

+/- Trzeba uważać aby nie przesadzić z jej ilością bo w tedy może obciążyć włosy
    +/- Skład

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie 275ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczna
  • Produktów Kallos szukałam długo. W internecie nie chciałam kupować, ale w końcu znalazłam sklep u nas w mieście i od razu do niego pobiegłam. Na szczęście były te malutkie opakowania 275ml.
    Plusy:
    + super odżywia włosy, stają się gładkie, błyszczące, sypkie i zadbane
    + świetnie rozczesuje się po niej włosy
    + dobrze się zmywa, nie ma problemu z tym, ze trzeba sterczeć pod prysznicem i zmywać odżywkę 5 minut.
    + włosy się nie plączą, są miekkie,
    + z suchych, nieco zniszczonych włosów zrobiły się ładne, zdrowsze
    +ZAPACH. zakochałam się od razu - wąchałam całą drogę do domu, dawałam każdemu do powachania, bo byłam zachwycona. gdyby to nie była odżywka to bym ja chyba zjadła <3. zapach utrzymuje się parę godzin po nałożeniu: rano - czuję min. godzinę w zależności od tego co robię i gdzie idę, wieczorem - czuję po obudzeniu się

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 275ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jucha1237 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij