Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• spełnia swoje zadanie
  • +wydajność
    +zapach
    +wygładza
    +nabłyszcza
    +łatwe w rozczesywaniu
    +włosy nie są splątane, co zdarza mi się po użyciu samego szamponu
    +cena

za taką kwotę (ok.10zł) nie spodziewałam się tylu pozytywów.
    polecam zwłaszcza do włosów zniszczonych prostowaniem, farbowaniem, wysuszonych i pozbawionych blasku.

Ilość zużytych opakowań: 0,9

Chcesz pochwalić konchi za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• U mnie nadaje się tylko do mieszania z innymi produktami
  • + Ma piękny - dość męski - zapach. Ja lubię takie nienachalne, ale jednak wyczuwalne nuty.
    + Jak każda maska Kallos jest w bardzo przystępnej cenie.
    + Wydajna podobnie jak inne maski Kallos.

- U mnie niestety powoduje przeproteinowanie włosów, kiedy używam ją solo. Dlatego łączę ją z typowo emolientowymi i tak mogę ją zużyć, rozkoszując się jej zapachem

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia innym
  • To była moja pierwsza odżywka tej firmy i na razie była najlepsza Nie czyni cudów ale za taką cenę bardzo się opłaca kosztowała mnie nieco ponad 1o zł,wystarczyła na bardzo długo przy moich włosach sięgających do talii.

PLUSY:
    *włosy są po niej wygładzone i dobrze się rozczesują,
    *wystarcza na bardzo długo,
    *bardzo ładnie pachnie,
    *nie zauważyłam przeproteinowania mimo, że używałam ją przy każdym myciu włosów przez dłuższy czas,
    *niska cena.

MINUSY:
    *opakowanie jest duże z dość miękkiego plastiku który trochę się wygina szczególnie gdy jest jeszcze pełna.

Poza tym dla mnie nie ma więcej minusów, ponieważ nie wyrządziła żadnej szkody moim włosom, wręcz przeciwnie.
    POLECAM : )

Chcesz pochwalić raspberry 5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • niezła odżywka
  • To raczej nie maska, a odżywka do spłukiwania. W takiej roli- czyli lekkiego dociążenia, ułatwienia rozczesywania, delikatnego odżywienia i emulgowania naolejowanych włosów robi co ma robić zwykła odżywka. Bałam się ja nakładać na całą noc z racji moich wysokoporowatych włosów.

Nie widzę po niej trwałych efektów- zmniejszenia łamliwości włosów, zapobiegania rozdwajania się końcówek itp. Ale wydajność, cena, zapach to duże plusy.

To mój pierwszy Kallos i jest to całkiem niezły start, więc kupię inną formułę, lepiej dobraną do moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mrook za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała odżywka!
  • Mam tą maskę 1000ml, właśnie ją skończyłam.
    Czy poprawiłą mój stan włosów? Nie.
    Ale po kazdym myciu były mieciutkie i łatwe w rozczesaniu.
    Jak to wiadomo, proteiny to budulec włosa, więc taka maska jest bardzo przydatna każdemu.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden, 1000ml

Chcesz pochwalić lllllllllllllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała!
  • Chyba najlepsza z Kallosów! Po jej użyciu mam zawsze pełne objętości loki. Są bardzo sypkie, mięciutkie, zdyscyplinowane i nawilżone. Zapach jest dla mnie bardzo przyjemny, zachęca do stosowania. Pachnie trochę męsko, hipnotyzująco Polecam wypróbować wszystkim paniom, które mają suchawe i sztywne w dotyku włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 pudło

Chcesz pochwalić Nessa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta wypróbowania
  • Maskę dostałam od koleżanki, której po prostu ona nie odpowiadała. Na moich włosach może nie przynosi jakichś spektakularnych efektów, jednak za taką cenę spisuje się naprawdę fajnie. Włosy są po niej mięciutkie i łatwo się rozczesują.

Jedynym minusem i za to odejmuję gwiazdkę jest to, że nie wygładza moich końcówek, wręcz wyglądają po niej jak "siano". Myślę, że po skończeniu opakowania już do niej nie powrócę chociażby dlatego, że w moim przypadku maska Biowax nie ma sobie równych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Tania, około 10 - 15 zł za LITR maski. Wydajna, chociaż chyba wydajność w normie. Tak się wydaje, że jest bardzo wydajna, bo litr maski ciężko jest szybko zużyć.
    Nabłyszcza, włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Lepiej się układają. Ogólnie jest ok.
    Natomiast obciąża moje włosy. I to jest jej główny minus. Dlatego nie nakładam jej po myciu, lecz przed. Inaczej włosy są okropne, przyklapnięte, jakby niedomyte. Pomimo, że nakładam od ucha.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIC SPECJALNEGO
  • Od MASKI wymagam zdecydowanie więcej. Niestety ten produkt jest jak zwykła odżywka do włosów. Po 2miesiącach używania nie zaobserwowałam żadnej znacznej poprawy włosów. Stosowałam ją na różne sposoby, przed myciem, po myciu, na zalecane 5minut, na 15, na 30. Szkoda mi czasu nią solo dlatego dodaję ją do domowej maseczki żółtko/sok z cytryny/jogurt naturalny. W takiej postaci na pewno ją zużyję do końca.

+ WYDAJNOŚĆ myślę, że ta maska posłuży mi na kilka dobrych miesięcy
    + KONSYSTENCJA fajna, dość sztywna, nie spływa z włosów
    + ZAPACH niektórzy narzekają, mnie się podoba, taki orzeźwiający
    + ROZCZESYWANIE ale moim włosom służy niemal każda odżywka czy maska
    + CENA zdecydowanie, taka pojemność za taką cenę kusi, ale z racji, że nie każdemu musi ona przypaść do gustu a jest bardzo wydajna, chyba lepiej zaopatrzyć się w mniejsze opakowanie

- EFEKT NA RAZ, tzn utzrymuje się do następnego mycia, gdybym nie używała odżywek włosy byłyby normalne, bez połysku

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Jakość przeszła w ilość...
    \nPróbowałam długo, krótko, przed, po i w trakcie mycia włosów... Jeśli za długo to potrafi zrobić na głowie niezły stóg siana...
    \nAni mega połysku, ani objętości ani super nawilżenia...
    \nDużo lepiej sprawdzają się u mnie odżywki bez spłukiwania dwufazowe... A i lepsze są Biowaxy...
    \n
    \nNie wiem kiedy ją zużyję...

Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?