Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Super maska!
  • Jest świetna! Moje włosy są dość długie, szukałam czegoś co pomogłoby utrzymać je w jako takiej kondycji.
    Natrafiłam na tę maskę w internecie, skusiła mnie niska cena a przy tym duże opakowanie. Zapach ładny, utrzymuje się kilka godzin po zastosowaniu.
    Opakowanie duże ale zwarte, co najważniejsze wygodne
    Bardzo łatwo się spłukuje, włosy po zastosowaniu są miękkie, puszyste, o dziwo bardzo lekkie. Idealna maska !
    Szkoda, że producent nie umieścił na opakowaniu informacji jak często stosować tę maskę. Używam ok 3 razy w tygodniu by nie przedobrzyć.
    I cena... bomba! 1000 ml za nie całą dyszkę ^^

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni

Chcesz pochwalić joanek07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Uwielbiam tą maskę! Jest moim nr 1

Zacznę od tego, że mam bardzo wymagające włosy. Są łamliwe, po umyciu bardzo się puszą, a końcówki są bardzo przesuszone. Ciężko je było ujarzmić i wygładzić. W końcu znalazłam produkt, który mi to ułatwia!

Plusy:
    *dobrze nawilża
    *włosy wyglądają na zdrowsze
    *nabłyszcza, nadaje połysk
    *ujarzmia włosy puszące się
    *włosy stają się miękkie
    *nie obciąża włosów
    *pięknie pachnie
    *wydajna
    *tania i ogromna

Minusów jak na razie nie dostrzegam

Używam tego produktu od: sierpień

Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny zapach jak i konsystencja
  • Po ok. trzech miesącach stosowania Latte przerzuciłam się na Kalos Keratin. Zapach jak najbardziej na plus (w przypadku Latte tak samo), włosy są mięciutkie, w dotyku jak mały kotek :P . Odżywka posostawia delikatny zapach po zmyciu.
    Po Latte moje włosy pachniały dziwnie, nie mam pojęcia jak opisać ten zapach ale nie był do końca związany z zapachem Latte (nie dosłownie).
    Kallo jest tani, bardzo wydajny. Nie wiem jak na dłuższą metę ze stosowaniem, ale na pewno nie raz do niej powrócę. Widzę także, że nie tylko ja mam problem z sinowatymi kocówkami..

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no no
  • W życiu bym nie kupiła tej maski gdyby nie Wizaż Jakoś opakowanie mnie nie zachęca i ta firma nieznana... Ale po przeczytaniu tylu pozytywnych opini kupiłam. I mile się zaskoczyłam. Maska:
    pięknie pachnie
    ma super cenę
    nawilża
    wygładza
    nie spływa z włosów
    Nie do końca redukuje puszenie na moich włosach więc szukam dalej, ale z czystym sumieniem polecam

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Zachwycona działaniem innej maski Kallos - Silk - zakupiłam w Hebe wersję Keratynową. Po zużyciu dwóch słojów mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra, ale Silk wciąż pozostanie na pierwszym miejscu
    Co sądzę o Keratin?

Zalety:
    + niska cena (ok. 11 zł w Hebe)
    + duża pojemność i świetna wydajność (stosowałam 2 razy w tygodniu, kładłam "na bogato" a i tak wystarczyła na 4 miesiące)
    + rewelacyjny zapach - taki świeży, może trochę jak męskie perfumy, uwielbiam go!
    + fajna konsystencja - dość gęsta, ale nie jest zbyt ciężka
    + dociąża włosy, ale nie obciąża ich u nasady
    + włosy się dobrze rozczesują po jej użyciu i nie plączą się
    + włosy stają się miękkie i błyszczące
    + widać efekty niezależnie, czy nałożę ją na 5 minut czy na godzinę.

Wady:
    - niestety gdy zaczęłam używać jej częściej (przez 2 tygodnie nakładałam ją codziennie), włosy lekko się przeproteinowały i zaczęły przypominać suche siano. Trzeba więc uważać i nie nakładać maski zbyt często.

Podsumowując, pomimo małej wpadki jest to jedna z moich ulubionych masek i na pewno kupię ją ponownie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, ale trzeba uważać...
  • Kiedy ją kupiła pierwszy raz byłam zachwycona jej działaniem. Włosy były miękkie i błyszczące. Taki stan utrzymywał się przez kilka miesięcy, używałam jej po każdym myciu jak odżywki i w pewnym momencie po prostu przestała działać na moje włosy kompletnie... Po użyciu były sztywne i nie chciały kompletnie współpracować. Wtedy dowiedziałam się co to znaczy 'przeproteinować włosy' Odstawiłam ją na trzy miesiące i teraz używam co 4-5 myć w formie kuracji (nakładam na włosy, zawijam w ciepły ręcznik lub wchodzę do wanny i trzymam jakieś pół godziny) i nie mam z nią problemów a włosy utrzymują się w świetnej kondycji Rewelacyjnie sprawdza się do kąpieli rozjaśniającej a także po niej.

Dodatkowym plusem jest cena 10pln za 1litr

Chcesz pochwalić magiel_codzienny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!
  • Pokochałam ją od pierwszego użycia.
    To co zrobiła z moimi zniszczonymi farbowaniem włosami jest cudowne.
    Włosy są odżywione, zregenerowane, miękkie, błyszczące, super się układają, łatwo rozczesują..
    zapach ma ładny, cena bardzo niska w stosunku do jakości. Dodatkowo jest wydajna.
    Jestem zachwycona i polecam

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kosmetyk ten jest idealny, niezastąpiony! Po nim moje włosy są miękkie, nie łamią się, cena w stosunku do objętości jest naprawdę zadowalające!
    Pięknie pachnie i naprawdę regeneruje.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić paolus792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co mogę dodać?
  • O tej masce napisane zostało już tak wiele, że chyba bardzo się w swojej recenzji powtórzę. Dorzucę jednak swoje trzy grosze i cztery gwiazdki, bo czaiłam się na ten kosmetyk bardzo długo. Kiedyś kupno Kallosa było możliwe tylko przez Internet, a na to byłam zbyt leniwa. Kiedy zorientowałam się, że maski są dostępne w Hebe nie wahałam się ani chwili.

* Z daleka w opakowaniu wygląda jak bita śmietana. Z bliska i w samym dotyku jest bardziej lepka i skoncentrowana. Nie potrzeba jej nakładać garściami. Na moje włosy, które za moment sięgną do pasa wystarczy naprawdę trochę. Maskę rozcieram w rękach i potem wgniatam w czuprynę, mniej więcej do wysokości ucha. Wydaje się, że oblepia włosy i z tego względu zawsze porządnie ją wypłukuje. Najczęściej po jej nałożeniu zawijam jeszcze włosy w ręcznik, lub przykrywam foliowym czepkiem. Maska nie jest lejąca i nie spływa z głowy. Trzymam średnio 20 minut, może trochę dłużej.
    * Po spłukaniu maski włosy dobrze się rozczesują. Dla mnie to ważne, bo przy moich długich i falowanych włosach często ten prosty zabieg bywa katorgą. Kallos daje radę, nawet po szamponach silnie oczyszczających, które matowią i kołtunią. Po wyschnięciu włosy są mięciutkie, miłe w dotyku i błyszczące. Puszą się nieco mniej niż zwykle, aczkolwiek suche końcówki i tak odstają i są lekko sianowate. Nie zauważyłam obciążania, ani jakiegokolwiek innego problemu przy stosowaniu tej maski.
    * Kallos delikatnie pachnie, nie wiem do końca, do czego przyrównać ten zapach, ale jest on przyjemny. Nie zostaje na włosach.
    * Mam opakowanie 1000ml, które jest po prostu gigantyczne, ale samo w sobie prezentuje się ładnie. Chyba każdy, kto miał okazję zwiedzać moją łazienkę zadał mi pytanie, co mam w tym słoju. Może miód? Oprócz tego, że jest trochę ciężkie to opakowanie jest wygodne. Po odkręceniu wieczka mamy pełny dostęp do wnętrza, nie trzeba niczego wyciskać, dozować i memłać. Może przyczepię się do tego, że fabrycznie pod wieczkiem nie ma żadnej ochronnej folii, czy złotka. Po zakupieniu maski wrzuciłam ją z innymi zakupami do bagażnika w samochodzie i po otwarciu jej w domu się przeraziłam. Dziękuję siłom wyższym, że nie pozwoliły, aby opakowanie się otworzyło i zapaskudziło mi pół auta.
    * Maska jest mega, mega wydajna! Sama nie wiem, kiedy ją zużyję. Tym bardziej, że mam jeszcze na półce drugi słoik Biovaxa. Mogłam kupić mniejsze opakowanie, ale litra za dychę to grzech nie wziąć. Po półtorej miesiąca stosowania wygrzebałam niewiele po wierzchu.
    * Jak wyżej wspominałam 1000ml kosztowało mnie 11 złotych. Jak na tą wydajność to wypada naprawdę bardzo tanio.
    * Do kupienia w Hebe, a także przez Internet.

Dlaczego nie pięć gwiazdek? Bo efekty nie są aż tak spektakularne, Kallos nie przebił mojego ulubionego Biovaxa. Ale polecam go kupić, jest bardzo wydajny, przyjemny w stosowaniu i przynosi dobre efekty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra.
  • Moje włosy były zniszczone codziennym prostowaniem, suszeniem i farbowaniem. Końcówki.... TRAGEDIA!!, włosy cały czas się łamały.. mam długie włosy i bardzo o nie dbam, ale niestety zabiegi które wykonuje nie pozwalały tego stwierdzić... Stosowałam wszelkie możliwe sposoby, tysiące odżywek, masek, serum, olejków i nic.. Maskę poleciła mi Pani w drogerii, zapewniała mnie, że będę zadowolona. Kupiłam od razu duże opakowanie 1000ml ( stwierdziłam, ze nie mam nic do stracenia ) i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach. Konsystencja też jest dobra, dobrze trzyma się na włosach i nie spływa. Po spłukaniu włosy bardzo łatwo się rozczesują, nie plączą się co przy długich włosach jest dużym plusem. Po wysuszeniu włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, gładkie. Włosy przestały się łamać a stan końcówek znacznie się poprawił.
    Polecam!

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić kami987 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij