Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Wspaniałe odżywienie
  • Kupiłam skuszona recenzjami w internecie, ceną i dostępnością.

Maska wspaniale odżywia i zmiękcza włosy.

Włosy myje zaraz po wejściu pod prysznic, nakładam maskę, związuję w kok na czubku głowy, po ok. 15 minutach, czyli czasie potrzebnym mi na umycie się spłukuję i gotowe. Świetny efekt, włosy się nie puszą, bardzo wydajna.

Początkowo nie odpowiadał mi zapach, ale idzie się przekonać. Stosuję co ok. 2-3 dni, nie obciąża moich włosów, ani nie sprawia że szybciej stają się nieświeże.

Polecam, za tę cenę warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszej puszki

Chcesz pochwalić marcelamarcelaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jest ok
  • Generalnie od pewnego czasu bardziej zaczęłam dbać o moje włosy. Wszystko zaczęło się od tego, ze mama kupiła mi maseczkę z biowaxa w biedronce. I byłam zachwycona, Nigdy wcześniej nie używałam żadnych maseczek. Przez około dwa miesiace używałam tylko i wyłącznie tych maseczek w saszetkach ( różnych rodzai ). Pózniej któryś raz z rzędu trafiłam przypadkiem na bloga anwen i po zagłębieniu się w temat kupiłam tą maskę. Używam jej od tego czasu na przemian z biowaxem w stosunku ok. 2 do 1. 2 razy w tygodniu Kallos raz Biowax i jestem zadowolona. Jak za swoją cenę dobra maska. Ale nie jest to mój ideał.
    +włosy są miękkie
    +łatwo się rozczesują
    +bardzo niska cena
    +wydajna

-na dłuższą metę nie czuję wielkiej poprawy stanu moich włosów

Ilość zużytych opakowań: pierwsze nie ma końca!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ruggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt wow tylko po pierwszym użyciu
  • po pierwszym użyciu maski był efekt wow: moje włosy były idealnie miękkie, błyszczące, pięknie ułożone, prosciutkie i łatwo sie rozczesywały. efekt jak po wyjściu od fryzjera.
    niestety z kazdym kolejnym razem było gorzej, chociaz maski używałam 1-2 razy w tygodniu na zmianę z biovaxem. maska ułatwiała rozczesywanie i nie obciążała. poza tym nie zauważylam juz zadnych spektakularnych efektów ani odżywienia włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 275 mln

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annakarenina20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, fajna!
  • + Wydajna
    + Włosy są miękkie i pięknie pachną
    + Wygładza
    + Cena
    + Dostępność

- Przy zbyt częstym stosowaniu wysusza

Bardzo fajny produkt w bardzo fajnej cenie! Nakładam na całe włosy, po spłukaniu nigdy nie są zbyt obciążone. Są sprężyste i wyglądają zdrowo. Gdyby nie to, że w kwestii pielęgnacji włosów mam już swoich ulubieńców na pewno byłby to mój KWC. Mogę szczerze polecić, bo niektóre maski kilka razy droższe mają gorsze działanie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić annie_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska
  • Używam tej maski na zmianę z innymi, moim włosom pomaga, nakładam ją od połowy długości włosów. Po zmyciu maski włosy są błyszczące, puszyste i pięknie pachną. Cudów nie zdziała ale za tą cenę można spróbować.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić Kasienienka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała, cudowna!
  • Ta maska to mój stały bywalec Znajduję w niej zastosowanie także jako odżywkę. Włosy po niej są bardzo elastyczne, miekkie, błyszczące, pachnące i mega wygładzone! Proponuję odżywkę rozczesać na mokrych włosach grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach wtedy jażdy włos jest upojony tym musem bogów.
    Polecam! Będzie ze mną już na zawsze, na pewno!

Ilość zużytych opakowań: milion

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! To jest to! Odżywce do włosów już podziękowałam
  • Jak nie jedna z Was skusiłlam się w końcu na zakup tej maski. No cóż. Wiele z Was miało rację

Jako że powoli wracam do naturalnego koloru moich włosów, śmiało mogę rozgraniczyć je na dwie części. Górna zdrowa, lśniąca, nawilżona. Dolna sucha, podatna na zniszczenia i bardziej oporna na działanie kosmetyków, przez wcześniejsze farbowanie i rozjaśnianie. I to właśnie maska kallos stała się ich wybawieniem Używam jej jako odrzywki, tylko na dolną cześć włosów. Dwie, trzy minuty podczas kąpieli w zupełności wystarczą aby moje włosy wyglądały na odżywione i lśniące. Lepiej się ukłądają, lepiej rozczesują, są miękkie i z czasem wystarcza im już tylko suszarka, co za tym idzie powoli odzywczajam się od codziennego używania prostownicy!

Cechy takie jak cena do jakości, konsystencja czy zapach dla każdej z nas są indywidualne więc na ten temat wypowiadać się nie będę.

POLECAM W 100% )))

Chcesz pochwalić frecelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam tą maskę po przeczytaniu opinii na KWC.
    Mam włosy długie, nie farbowane, niskoporowate, suche.
    Niestety, ale maska ta bardzo wysusza moje i tak suche już włosy. Zawsze kiedy jej użyję ( a używam mniej więcej raz na tydzień) po spłukaniu maski muszę całe włosy smarować olejkiem z marakui, żeby jako tako się prezentowały.
    Działanie takie ma i kiedy używam jej na mokre włosy, i kiedy nakładana jest na suche włosy.
    Nie podoba mi się także jej zapach. Męski, bardzo intensywny.
    Plusy to duże opakowanie, wydajność i cena.
    Ja więcej do tej maski nie wrócę, ale wypróbuję inne wersje.

Używam tego produktu od: stycznia 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • miarka się przebrała
  • Dawałam tej masce wiele szans. Na początku szału włosomaniactwa potrafiłam trzymać ją nawet do kilku godzin, dodając do niej co popadnie. Z czasem, gdy już wiedziałam nieco więcej czas trzymania maski skróciłam do ok. 40-60 minut. Przed myciem, po myciu, do emulgowania oleju. Cud, że nie przeproteinowałam sobie włosów. Zrobiłam sobie od niej dlugą przerwę i używałam na zmianę ukochanych Biovaxów i aloesowej NaturVital. Sporadycznie sięgałam po Keratin, która albo nic nie robiła albo szkodziła moim włosom. Jednak wczoraj myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Najpierw nałożyłam olejek Alterra na 1h, a potem Kallosa na ok. 30 minut. Następnie umyłam głowę, nałożyłam silikonową odżywkę. Po wyschnięciu ukazała mi się prawdziwa masakra. Włosy spuszone jak za czasów spania z mokrymi kudłami i rozczesywania szczotką do modelowania. Próbowałam je uratować kroplą oleju, mgiełką Gliss Kura i NIC. Udało mi się jedynie trochę je okiełznać, ale i tak zaliczyłam dziś klasyczny Bad Hair Day. Ani razu nie byłam zadowolona z tej maski, a używam jej już pół roku. Moja cierpliwość się wyczerpała i maska wylądowała w koszu. Kolejną rzeczą, która mnie trochę irytowała to ogromna pojemność. Zużycie do końca zajęłoby mi całą wieczność, co ogranicza możliwość testowania nowości I ta podejrzanie niska cena- jak coś może być dobre za tak śmieszną kwotę? Zraziłam się do firmy Kallos i nieprędko sięgnę po kolejną maskę z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska, polecam
  • Polecam
    Mam długie proste włosy do pasa maska sprawdza sie jak najbardziej, a stosuje ja jako odzywke czyli po kazdym myciu :Pnie widze jakiegos przeproteinowania czy coś. jednak szału nie ma może to dlatego ze jej tak często uzywam ale zdecydowanie jak za taką cenę to daje rade . Jakie inne maski kallosa polecacie ???

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić smerffetkowa za czytelną i pomocną recenzję?