Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• najlepszy!
  • Postanowiłyśmy z przyjaciółkami kupić tę maskę i każda z nas jest z niej zadowolona Po jej użyciu włosy są gładkie, miękkie i łatwiej się je rozczesuje. Widać dużą różnice kiedy zacznie się jej używać, także polecam
    \n+ cena
    \n+ wydajność
    \n+ włosy są po niej gładkie, miękkie, łatwiej się je rozczesuje, mniej się puszą
    \n+ zapach
    \n+ konsystencja
    \n- dostępność

Chcesz pochwalić lanasamazin za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam !
  • Odżywka jest wydajna , pięknie pachnie i ma lekką konsystencję . Zostawia włosy delikatne , nawilżone i nieprzeciążone . No i ta cena ! Za litr odżywki mniej niż 10 zł . Polecam każdemu !

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić loret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Maska jest niedroga i wydajna. Posiadam małe opakowanie i jestem naprawdę zadowolona. Maskę nakładałam zarówno na parę minut jak i na dłuższy czas np. 40 minut. Nawet przy krótkim czasie zastosowania wyraźnie wygładza i odżywia włosy. Skład jest krótki, ale naprawdę skuteczny. Konsystencja jest dosyć rzadka, zapach delikatny, lekko kwaskowy- mi odpowiada. Maska nie obciążyła nigdy moich włosów, nawet jeśli nakładałam ją blisko skóry głowy.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić vengenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej jej wiecej nie kupie
  • Maska zrobiła na mnie dobre wrażenie po pierwszym zastosowaniu włosy były lśniące miękkie i łatwo sie je rozczesywalo natomiast po zastosowaniu jej drugi raz włosy zrobiły sie cienkie i tluste ... Niestety ta maska jest nie dla mojego rodzaju włosów :/

Plus:
    Ładny zapach
    Wygodne opakowanie
    Bardzo dobra cena

Minusy
    Włosy klapnięte
    Widocznie suche końce
    Przetłuszczone powyżej

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Moje wlosy po tej masce sa cudowne. Nawilzone, lsniace. Nie mam problemow z ich rozczesaniem. Calymi dniami moglabym ich dotykac.
    Cena takze jest swietna. 10 zl za taka ilosc. Cos cudownego <3

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Merllyss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ale maks raz w tygodniu
  • Plusy:
    - nawilza!!
    - wlosy sa miekkie, gladkie, lejace sie
    - ladnie pachnie
    - pojemnosc ( chyba bede ja miala z 2lata haha)
    - cena
    - dostepnosc (hebe stacjonarnie, wysylkowo mintishop )
    kochaaam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić twitlayla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Maska spełnia swoje zadanie. Efekty widać już po pierwszym użyciu.

Plusy:
    - dodaje włosom miękkości
    - wygładza włosy
    - konsystencja (nie spływa z włosów )
    - wydajność
    - zapach

Minusy:
    brak

Chcesz pochwalić czekoladowa273 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt.
  • Świetna maska do włosów. Ułatwia ich rozczesywanie. Włosy po zastosowaniu produktu Kallosa są świeże , miękkie w dotyku, lśniące oraz pięknie pachną. Doskonale współgra z szamponem łopianowym, którego używam.Cena jak na taki produkt jest dobra.Kosmetyk używam od około 3 miesięcy. Zużyłam połowę produktu. Jestem zadowolona i na pewno powrócę do tej maski nie raz. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić avava za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Maska regeneruje i głęboko odżywia włosy, a także je nawilża. Po użyciu kosmyki są miękkie, wygładzone, lśniące i łatwe w rozczesywaniu. Po zastosowaniu tej maski włosy wyglądają olśniewająco i zdrowo! Kosmetyk ładnie pachnie i jest wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę bardzo dobra
  • Maskę kupiłam w hebe za około 12 zł więc bardzo tanio jak za litr maski.
    Plusy
    -konsystencja idealna
    -świetnie nadaję się do używania przed myciem9 pod olej) oraz do mycia włosów
    -najlepiej sprawdza się z dodatkiem mąki ziemniaczanej i odrobiny olejku
    -piękny zapach
    -wydajna

Minusy
    -nie sprawdziła się u mnie jako samodzielna maska, odzywka po umyciu włosów. Mam włosy kręcone i ta maska niestety sobie z nimi nie radzi solo.
    Po spłukaniu włosy są lekkie puszyste a po wysuszeniu na głowie puch, i słabo nawilża.

Ilość zużytych opakowań: 1 litr

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij