Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Użytkownik
    Chwalona: 370 raz(y)
  • pierwsze miejsce wśród tanich masek
  • Wiele masek Kallos już wypróbowałam, ale wersja z keratyną należy do moich ulubionych. Z tego, co zauważyłam, działa tak wspaniale, że kupię na pewno ponownie, myślę tu o dużym opakowaniu (jak do tej pory, miałam wersję mniejszą).

Wszystko zostało już napisane o tej masce na pewno, więc ja tylko potwierdzam to, co jest na wizaż-u, kosmetyk jest dobry, ale posiada kontrowersyjny zapach. Ja nie lubię tego jak ona- ta maska- pachnie, męskie "perfumy" z kiosku.
    Ale liczy się działanie, a zapach szybko się ulatnia, nawet powiem, że 2-go dnia po umyciu włosy pachną ładnie.

Maseczka bardzo ułatwiła mi rozczesywanie włosów, pogrubiła optycznie włosy, wzmocniła je. Mam długie włosy, czasem podcinam końcówki, ta maska sprawiła, że włosy nadające się do obcięcia wyglądały bardzo ładnie i zdrowo, więc rezygnowałam z nożyczek na jakiś czas. A przyznam, że jestem fanatyczką zadbanych końcówek

Zauważyłam, że każdy Kallos jest inny i jeśli zraziłyście się którąś inną wersją, Keratin na pewno zmieni Wasze zdanie, warto wypróbować, radzę zacząć od małego opakowania, ja też tak zrobiłam i teraz jestem gotowa na więcej Kallosa keratin. Będę też kupować Kallos multivitamin i Kallos banana

Ilość zużytych opakowań: 1 x 275 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój numer jeden!
  • Rewelacja, innowacja! Produkt, który kupiłam zachęcona opiniami koleżanek i zniżką w Hebe. Zaryzykowałam, nie przeczytałam wcześniej opinii na wizażu - to był impuls. Impuls, który naprawdę się opłacił.
    \nPlusy:
    \n-cena,
    \n-wygodne, duże opakowanie,
    \n-maska nie jest lejąca, ani gęsta - jest w sam raz,
    \n-zapach: nieco chemiczny - moja mama reaguje na niego bardzo źle; mnie jednak on się podoba. : )
    \n-włosy są po niej nawilżone, mocne i błyszczące,
    \n-nie obciąża i nie przetłuszcza włosów,
    \n-doskonałe efekty po pierwszym stosowaniu, a z każdym kolejnym wzmacnia uszkodzone włosy;
    \nMinusy:
    \n-brak
    \n
    \nPragnę dodać, że dzięki niej, gdy po 4 miesiącach pojawiłam się u mojej zaufanej pani fryzjer, ona odesłała mnie do domu z kwitkiem, twierdząc, że nie podetnie mi końcówek, które nie są ani trochę zniszczone. : )

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Chcesz pochwalić zachariaszpospolity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Korzystny stosunek ceny do jakości
  • Maski używam od dłuższego czasu i kończę już litrowe opakowanie, myślę więc że najwyższy czas na recenzję!

CENA - standardowo jest to kwota ok. 10 zł. Oczywiście można dostać ją za niższą kwotę na przeróżnych promocjach. Czego by nie powiedzieć jest to cena niewygórowana

DOSTĘPNOŚĆ - ja swoją maskę kupiłam w drogerii Hebe. Oczywiście w miarę zyskiwania popularności maski stały się powszechnie dostępne.

KONSYSTENCJA - przypomina mi budyń jest odpowiednia, nie spływa ani nie grudzi się.

APLIKACJA - dzięki dobrej konsystencji nakładanie maski na włosy jest bezproblemowe i bardzo wygodne

DZIAŁANIE - maska bez wątpienia potrafi wygładzić niesforne, puszące się włosy. Dla mnie jako posiadaczki wysoko porowatych włosów jest to niewątpliwy atut. Włosy łatwo się rozczesuje, prostowanie również jest wygodniejsze. Warto dodać, że zauważyłam ogromną poprawę, jeśli chodzi o elektryzowanie. No i przede wszystkim włosy zyskują bardzo naturalny blask (nawet te farbowane i zniszczone)

POPRAWA KONDYCJI WŁOSA - niestety nie zauważyłam znaczącej i długotrwałej poprawy kondycji włosa. Rozdwojone końcówki pozostają rozdwojone (i zawsze pozostaną) więc pod tym względem nie należy spodziewać się cudów.

INNE ZASTOSOWANIE - maska doskonale spisuje się jako baza pod inne maseczki. Mnie osobiście służy jako podstawa do maseczek domowej roboty. Doskonale rozpuszcza wszystkie inne składniki. Nieźle spisuje się jako krem do golenia. Szkoda tylko, że nie myje okien

Podsumowując, jest to bardzo ciekawy produkt, korzystny pod względem wydajności jak i ceny. Na pewno warto przynajmniej spróbować

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Eylyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie ją, ale wole silk
  • Zaczne od tego, że mam wymagajace włosy - regularnie je farbuje, susze, czasami prostuję. Z obsesją dbam o to, aby były nawilżone i błyszczące. Dzieki temu, ze sa z natury geste i mocne mogę aplikować na nie kosmetyki obciążające włosy - codziennie stosuję w pakiecie szampon, odzywke, maske i olejek, czasami zamiast maski nakładam dwie odzywki do włosow....

Odzywki kallos testowałam lepsze i gorsze. Na pewno podstawową zaletą wszystkich produktów tej węgierskiej marki jest jej przystępna cena - kilkanaście złotych za litrowe (!) opakowanie.

Jak za te cene jest naprawde niezla. Zuwazalne jest juz przy niej wygladzenie i nawilżenie. Z drugiej strony z Kallos wolę maskę silk. Byc moze to tez kwestia tego ze do silk moje włosy jeszcze nie zdazyly sie przyzwyczaic...

Oczywiscie uzyskiwany dzieki niej efekt jest tymczasowy - nie regeneruje ona wlosow, ani nic z tych rzeczy. Z drugiej strony to przyzwoity produkt, jak za te cene i dostepnosc (dostepna wdrogeriach HEBE, takze w mniejszych opakowaniach). Na pewno warto ją wypróbować

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt wow
  • Maski Kallosa do włosów to zdecydowanie pozycja obowiązkowa do wypróbowania w kategorii pielęgnacja włosów. Tania jak barszcz, a robi cuda.

Zazwyczaj używam jej raz w tygodniu, może rzadziej, trzymam maksymalnie parę minut. Następnie nie używam już odżywki. Efekty? Włosy są niesamowicie gładkie, nie puszą się, tworzą piękną taflę. Są niesamowicie sypkie, mięsiste i lejące. Wygładzone, mięciutkie, nie elektryzują się, bardzo łatwo rozczesują.

Przy częstszym stosowaniu może troszkę obciążać, dlatego warto też uważać przy nakładaniu jej na skalp. Na długości efekt jest super, a cena sprawia, że maska może się okazać dla wielu z nas hitem.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze 200ml

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła
  • Powiem tak, na moje rozjaśnione końcówki naprawdę działa cuda no ale... przez chwile, przez noc moje włosy od nowa sa suche i poplątane. Zauważyłam jednak, że moje włosy się puszą a kupiłam ją własnie po to by mi je wygładziła... Niemniej jednak polecam, włosy po niej sa gładkie, miękkie i pachnące.

Plusy:
    -cena,
    -miękkie i gładkie włosy,
    -ładny zapach,
    -wydajna

Minusy:
    -krótkie działanie,
    -puszy włosy

Chcesz pochwalić 354 za czytelną i pomocną recenzję?
  • keratynowy mistrz
  • Mam włosy proste, średnioporowate w kierunku niskkoporowatych, które uwielbiają proteiny i muszę się przyłożyć, żeby zbliżyć się do stanu przeproteinowania.

Maskę kupiłam kilka miesięcy temu, już widzę dno, ale mam na 1-2 użycia, co oznacza, że jest piekielnie wydajna!
    Ma konsystencję budyniu - nie za rzadka, nie za gęsta.
    Maska jest dobrą bazą do półproduktów (potrafię dowalić jeszcze trochę keratyny i innych cudów - u mnie efekt wow).
    Jest świetna do zmywania olejów.
    Używam jej przed myciem jak i po myciu (nie obciąża, a włosy mi się u nasady przetłuszczają).

Opakowanie jest proste i bez problemu można wszystko wydłubać.
    Zapach bez szału.

Na pewno jeszcze kupię, chociaż mam ochotę wypróbować inne kallosy.

Używam tego produktu od: pół roku?
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić moniaobcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Co tu dużo mówić, wszystko zostało już wcześniej napisane, maska rewelacja! Włosy są po niej lekkie, miękkie, sypkie i błyszczące używam jej na zmianę z Kallosem bananowym i nawet jeśli prze kilka dni pod rząd użyję tylko tej keratynowej włosy mi się nie przetłuszczają, za to wzmaga się ich skręt co bardzo mi odpowiada, moje włosy wyglądają na zdrowsze. Wydajność jest niesamowita i ta cena... przy zakupie dwóch sztuk na allegro zapłaciłam w sumie z przesyłką za dwa litry maski 24zł! Taka jakość za tak niską cenę, aż ciężko uwierzyć. Dla mnie na tą chwilę jest to strzał w dziesiątkę i moje poszukiwania idealnej odżywki do włosów uważam za zakończone Jeśli jeszcze nie próbowałaś, a się zastanawiasz to do dzieła, bo warto

Chcesz pochwalić paniklucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomen za taką cenę
  • Kupuje tą odzywkę/maskę bo współgra świetnie z prostowaniem keratynowym które przechodziłam jest to swietny cenowy zamiennki skad jest bardzo przyjemny. Delikatnie pachnie i świetnie nawilży włosy!są supkie, delikatne, lśniace - nie wymagam więcej od produktu który za 1 l kosztuje tylko max.17zł

Używam tego produktu od: co najmniej roku
    Ilość zużytych opakowań: pewnie ze 3 opakowania

Chcesz pochwalić Gosia8814 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla wysokoporowatych
  • Maskę kupiłam ze względu na wysokie oceny na wizażu, ale nie podpasowała mi prawdopodobnie ze względu na typ włosów, który nie lubi się z proteinami. Powinny na to zwracać uwagę zwłaszcza wysokoporowatki, bo puszenie murowane. U mnie puch zaczął się dopiero przy którymś z rzędu użyciu (bodaj drugim, albo trzecim). Po pierwszym byłam nawet zadowolona, bo włosy były względnie ujarzmione. Podejmowałam później próby tuningowania maski np. mąką ziemniaczaną, czy olejami, ale zwykle kończyło się to obciążeniem.

+konsystencja - biała, nieco rozwodniona galaretka. Nie przelewa się przez palce, ale też nie jest zbita. Łatwo rozprowadza się po włosach, nie spływa
    + cena - zapłaciłam niepełne 6 zł za małe opakowanie.
    + opakowanie - solidne, estetyczne (przynajmniej to małe)

- nie nadaje się do włosów wysokoporowatych (przynajmniej tych, które nie lubią się z proteinami)
    - zapach - dla mnie obrzydliwy, chemiczny, na szczęście nie utrzymuje się na włosach
    - nie da się tuningować
    - włosy są po niej nijakie, albo spuszone, albo obciążone

Oceniam produkt na łaskawe trzy gwiazdki, bo po części ponoszę winę za to, że się nie sprawdził. Mogłam wybrać kallosa emolientowego. Nie kupię więcej i nie mam pomysłów na to, do czego zużyć całą maskę (do golenia nóg niestety też się nie nadaje, bo spływa :P). Dobrze, że wzięłam małe opakowanie, bo żal byłoby litrowego słoja.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Moi_philosophie za czytelną i pomocną recenzję?