Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie polubiłyśmy się
  • mimo, że moje włosy są porowate, po prostowaniu keratynowym już wiele miesięcy, na końcach suche, połamane i rozdwojone, to maska ta nie zrobiła dla nich absolutnie nic. Zużyłam pół opakowania, resztę dałam koleżance.
    Na pewno są włosy, którym będzie służyć, ale nie jest to mój typ.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół dużego opakowania

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto ją mieć w domu
  • Maska jest bardzo dobrym produktem do włosów zniszczonych, wymagających odżywienia.
    Ma fajną konsystencję, przyjemny zapach i jest bardzo wydajna.
    Pomimo, że moje włosy niewątpliwie wymagają odżywienia to nie mogę używać jej zbyt często bo mam wtedy do czynienia z tzw. przeproteinowaniem...dlatego używam tego produktu 1 raz w tygodniu i efekty są zadowalające
    Ogromnym plusem jest też cena, ja swoją maskę 1000 ml kupiłam w HEBE za ok 9 zł.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dużo za mało
  • Raczej sceptycznie podchodzę do tanich kosmetyków do włosów, jednak ta maska pozytywnie mnie zaskoczyła. Kupiłam mniejszą wersję (275 ml) na próbę w Hebe za AŻ 4,99

+włosy wciąż nawilżone nawet kilka myć później
    +wydajna
    +włosy pięknie się błyszczą, są gładkie i miękkie, ale nie obciążone
    +bardzo przyjemny zapach
    +ładne opakowanie

Same superlatywy Następnym razem kupuję wersję 1000 ml

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (275 ml)

Chcesz pochwalić Ikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dużo za grosze
  • kupiłam na promocji w Rossie za 9 złotych, śmieszne pieniądze jak na taką ilośc produktu

a to maska nie byle jaka, w skladzie silikony i brak alkoholu, to cieszy
    używam ją na kilka sposobów i w każdym daje radę - po umyciu jak odżywka do zmycia, na pół godziny/godzinę jako maska lub na calą noc do czepka - multitasking
    konsystencja ok, nie przelewa się przez palce ale też nie jest taka zwarta jak Biowax
    zapach - co kto lubi, mi nie przeszkadza
    włoski są po niej sypkie ale się nie puszą za co ma duuzy plus
    używam jej regularnie od 3 miesięcy i wykorzystalam 1/3 pudełka, końca nie widac

i taki mały szczegół, protein mleka jest w niej więcej niż keratyny looknijcie na skład!

nie zastanawiajcie się tylko kupujcie

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Pierwszą styczność z tym produktem miałam oczywiście u fryzjera. Byłam wniebowzięta jej działaniem i zapachem. Chciałam ją zakupić bezpośrednio w salonie kosmetycznym, gdzie kosztowałaby mnie 35 zł... Dobrze, że wtedy tak bardzo się spieszyłam i kompletnie o niej zapomniałam, bo w hurtowni dałam za nią niecałe 10 zł! Wiem, że maska dostępna jest również w drogeriach Hebe, w cenie ok. 12 zł.

Ze względu na to, iż prawie codziennie prostuję włosy stały się one matowe, suche, łamliwe, a po umyciu bardzo się puszą. O końcówkach już nie wspomnę, które pomimo podcinania są wiecznie przesuszone i ciężko było mi je ujarzmić i wygładzić. W końcu znalazłam produkt, który mi to naprawdę ułatwia!
    Maska przeznaczona jest właśnie do włosów suchych, łamiących się i poddawanych częstym zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i proteiny mlecznej o regenerujących właściwościach odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki. Odżywia i chroni suche, łamiące się włókna włosów.

Po jej zastosowaniu moje włosy są doskonale nawilżone, zdrowsze, miękkie i lśniące. Nie mam już problemu z puszącymi się włosami i suchymi końcami. Po jej zastosowaniu włosy o wiele lepiej się również rozczesują, układają czy nawet prostują. Dodatkowym plusem jest również fakt, iż maska nie obciąża moich cienkich włosów i ma fajną, dość gęstą konsystencję.

Od mojej znajomej fryzjerki dostałam tylko złotą radę, co do jej stosowania... Maski nie należy zbyt często używać, bo może to doprowadzić do "przeproteinowania włosów" i wówczas maska może kompletnie przestać działać na nasze włosy, może to doprowadzić również do tego, że staną się one sztywne, suche, szorstkie czy napuszone. Poleciła mi ona, aby maskę stosować raczej jak kurację (najlepiej raz w tygodniu), nałożyć ją na włosy (na ok. 30 min.) i dodatkowo owinąć głowę ciepłym ręcznikiem, wtedy rezultaty będą najlepsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić pattii84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • Maskę kupiłam, gdy tylko weszły do drogerii Jasmin. Byłam jej bardzo ciekawa, gdyż z poprzedniej LATTE byłam bardzo zadowolona. Nie zawiodłam się na niej, jest znakomita (chociaż dalej uważam, że żadna nie pobije latte). Przejdźmy do plusów i minusów)

Plusy:
    - nawilża
    - wygładza
    - włosy są sypkie i miłe w dotyku
    - trochę regeneruje
    - nie obciąża (jeśli nałożymy ją od ucha w dół)
    - duża pojemność
    - niska cena (ja kupiłam za 7 zł, regularnie ok 11)
    - miło się ją nakłada ( nie jest ani za rzadka ani za gęsta)

-/+ zapach (jest ładny chociaż czasem uciążliwy, nie pozostaje na włosach)

Minusy:
    - opakowanie - powinno być z pompką albo jakieś inne żeby nie trzeba było grzebać w całym słoiku)

POLECAM !!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Nikunia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorąco polecam!
  • Używam codziennie od dwóch miesięcy i nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego produktu. Wygładza włosy, nadaje im miękkość. Sprawia, że łatwiej się rozczesują. Przestały się puszyć i są mniej przesuszone.

Używam tego produktu od: września 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić weeerkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bardzo fajna maska, od razu ją polubiłam.

Zalety:
    - nadaje miękkość i połysk włosom
    - odżywienie włsów
    - łatwość rozczesywania włosów
    - włosy się nie puszą
    - wydajność
    - niska cena

Warta wypróbowania

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

Chcesz pochwalić zalewskajo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Maskę kupiłam zupełnie przypadkiem, nie wiedząc, że ma tak dobre opinie. Skusiła mnie bardzo niska cena.

Mam włosy zniszczone na końcach, bardzo cienkie, szybko przetłuszczające się.

Maska ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach kilka godzin. Podoba mi się jej konsystencja, nie spływa z włosów. Wygodne opakowanie.

Działanie:
    + odżywia włosy,
    + nadaje im miękkość,
    + ułatwia rozczesywanie,
    + nadaje piękny połysk,
    + najważniejsze: nie powoduje u mnie szybszego przetłuszczania włosów. Włosy po jej użyciu nie są przyklapnięte. Wydaje mi się nawet, że są lekko puszyste. Bez obaw nakładam ją na całą długość.

Minusów nie zauważyłam. Zdecydowanie mój włosowy hit .

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml, obecnie w trakcie drugiego- litrowego

Chcesz pochwalić Lady eSs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfumy do włosów
  • Oprócz obłędnego, chłodnego zapachu (kojarzy mi się z męskim Aqua di Gio) maska naprawdę uratowała moje strzaskane włosy. Nakładam czasem nawet na sucho żeby nawilżyć końcówki - pięknie odżywia i nawilża. Po stosowaniu na mokro włosy super się rozczesują, po wyschnięciu są w dotyku śliskie, lejące - jak z reklamy
    Nie wspominając już o potężnym opakowaniu 1-litrowym które złapałam za 7,50. Warta grzechu odżywka!

Chcesz pochwalić tynana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij