Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Powiększ Kallos, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Zgłoszony przez madzia57

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Keratin, Cyclopentasilioxane, Dimenthiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Cena: ok. 10zł / 1000ml

• Świetna
  • Jest to super maska godna polecenia. Zacznę od tego że jest bardzo wydajnaaa. Używam jej około 8 miesięcy i dopiero skończyłam jedno całe opakowanie więc to jest ogromny plus i na dodatek jest tania. Włosy po niej są odżywione zregenerowane, miękkie i miłe w dotyku. Moje włosy wcześniej były bardzo zniszczone prostowaniem a po tej masce wróciły do życia. Bardzo polecam! Jest na prawdę godna wypróbowania.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra.
  • Jest to jedna z lepszych masek do włosów jaką miałam okazję używać. Stosuję ją po olejowaniu włosów, nakładam na jakieś 30-40 minut pod czepek i ręcznik, potem zmywam.
    Efekt jest bardzo bardzo dobry! Włosy są odpowiednio dociążone, błyszczące, fenomenalnie się układają i wyglądają bardzo zdrowo. Mam wrażenie, że maska poprawiła kondycję moich włosów.
    Maska jest bardzo wydajna i tania. Czasem zwykła odzywka do włosów kosztuje więcej niż ta maska.
    Jestem z niej bardzo zadowolona.
    Maska ma ciekawy, delikatny zapach, niestety nie czuć go potem na włosach.
    Mogłaby być bardziej dostępna. Jak na razie widziałam ją tylko w jednej sieci drogerii.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Maskę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Na innym produkcie Kallos się zawiodłam, miałam nadzieję, że z tym będzie inaczej.

Plusy:
    +zapach - mi przypomina męski Mexx Pure Life
    +wydajność
    +cena
    + nie obciąża

Minusy:
    - zero odżywienia włosów
    - po wyschnięciu włosy często były nieprzyjemne w dotyku,suche
    - dość rzadka konsystencja jak na maskę

Podsumowując nie polubiłam się z tą maską.

Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić @na za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla farbowanych włosów
  • Kupiłam maskę w drogerii hebe. Zachwyciła mnie cena ok 6 zł w promocji. Było małe i duże opakowanie. Ja akurat wybrałam to małe w celu przetestowanie jestem zachwycona. Maska ma idealna konsystencje, bo nie spada przy nakładaniu i nie spływa już po nałożeniu. Trzymam ja kilka minut. Włosy sa wygładzanie, błyszczące i bardzo przyjemne w dotyku a dodatkowo pięknie pachną. Teraz kupiłam drugie opakowanie 1000 ml za jedyne 12 zł z tego co sie orientuje to sa dość często proponowane w salonach fryzjerskich za dużo wyższa cenę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wesolabrokula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna ! Warta uwagi
  • Moje opakowanie ma pojemność 275ml Konsystencję ma żelową, nie jest lejąca ale również nie jest jakoś niezwykle gęsta. Bardzo łatwo i szybko się ją nakłada jak i zmywa. Ja używam jej tak, że biorę odrobinę rozcieram w rękach i dopiero nakładam. Wystarczy niewiele nawet na te moje długie i bujne włosy coś około jednej łyżki a półtorej. Zapach ma bardzo przyjemny wydaje się trochę ciężki i perfumowy ale mi on odpowiada. Co dziwne po spłukaniu maski nie czuć w ogóle jej zapachu włosy bardziej pachną szamponem aniżeli maską. Włosy już przy spłukiwaniu są miękkie i lejące. Znacznie lepiej się rozczesują i rozplątują kołtunki zrobione przy myciu szamponem, jak używałam tej maski nie musiałam jakoś zbytnio szarpać swoich włosów, bo niestety natrafiłam na szampon co robi mi kołtuny :/ Nie wiem co ma w sobie ta maska, lecz zawsze kiedy jej użyłam moje włosy znacznie szybciej wysychały naturalnie jak i pod suszarką wcześniej schły mi same przez jakieś około 2 godz naturalnie a pod suszarką około 30min. a kiedy użyłam tej maski naturalnie włosy wysychały po ponad pół godzinie a pod suszarką w 15-20min a to dość spora różnica! Włosy po wysuszeniu wyglądają na ujarzmione puszenie znacznie zmniejszone, lepiej się układają, rozczesują, są miękkie i bardzo gładkie. Trzeba uważać aby nie przedobrzyć z ilością bo w tedy może obciążyć włosy i będą "przyklapnięte". Zauważyłam, że im dłużej używam tej maski tym efekty są coraz lepsze. Miałam już wiele masek tej marki między innymi jaśminową, miodową, mleczną, placenta i pewnie jeszcze coś by się znalazło z niektórych bardziej byłam zadowolona z niektórych mniej znam się już trochę na tych maskach i mniej więcej wiem jak działają na moich włosach. Niestety skład tej maski nie jest powalający ale najważniejsze jest to, że działa. Ja jestem zadowolona a nawet bardzo bo mam coraz mniejszą "siekę" i włosy lepiej się układają itp. Według mnie produkt jak najbardziej wart uwagi i jest godny polecenia.

Plusy:

+ Poręczne opakowanie
    + Łatwo się rozprowadza
    + Zapach
    + Łatwo i szybko się spłukuje
    + Wydajna
    + Rozplątuje kołtunki
    + Znacznie ułatwia rozczesywanie
    + Szybciej wysychają włosy
    + Zmniejsza puszenie
    + Ujarzmia, włosy się lepiej układają
    + Włosy są miękkie i gładkie
    + Im dłużej się jej używa tym efekty są coraz lepsze

Pół na Pół:

+/- Trzeba uważać aby nie przesadzić z jej ilością bo w tedy może obciążyć włosy
    +/- Skład

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie 275ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczna
  • Produktów Kallos szukałam długo. W internecie nie chciałam kupować, ale w końcu znalazłam sklep u nas w mieście i od razu do niego pobiegłam. Na szczęście były te malutkie opakowania 275ml.
    Plusy:
    + super odżywia włosy, stają się gładkie, błyszczące, sypkie i zadbane
    + świetnie rozczesuje się po niej włosy
    + dobrze się zmywa, nie ma problemu z tym, ze trzeba sterczeć pod prysznicem i zmywać odżywkę 5 minut.
    + włosy się nie plączą, są miekkie,
    + z suchych, nieco zniszczonych włosów zrobiły się ładne, zdrowsze
    +ZAPACH. zakochałam się od razu - wąchałam całą drogę do domu, dawałam każdemu do powachania, bo byłam zachwycona. gdyby to nie była odżywka to bym ja chyba zjadła <3. zapach utrzymuje się parę godzin po nałożeniu: rano - czuję min. godzinę w zależności od tego co robię i gdzie idę, wieczorem - czuję po obudzeniu się

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 275ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jucha1237 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko powiedzieć
  • użyłam jej kilka razy, od koleżanki, nie chciałam kupować w ciemno

+ świetna cena w stosunku do pojemności
    + bardzo wydajna, odrobina wystarczy by nałożyć na większość włosów
    + ładny zapach
    +włosy po niej są śliskie i cięższe, nie puszą się

- nakładam ją tylko na koncowki, jednak po dokladnym umyciu mam przeciążone, przetluszczone wlosy :/
    - nie naprawia
    - strasznie plącze włosy, pozostawia na nich taki filtr

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: wypróbowałam jedynie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko - bez rewelacji
  • Maska jest okej do codziennej pielęgnacji. Nie zauważyłam żadnego większego odżywienia żeby był efekt wow!. Jest wydajna, włosy dobrze się po niej rozczesują, pachnie spoko, włosy są miękkie, lśniące nie bardzo. Taki zwyklak, ale plus za duże opakowanie. No chyba że ktoś oczekuje cudów i sie zawiedzie, to pojemność na minus

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dilerkacukierkow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna odżywka!
  • Odżywka świetnie się sprawdza. Bardzo zniszczone włosy stają się gładkie, lśniące i zadbane. Często myję włosy i śmiało mogę stwierdzić, że jest bardzo wydajna. Włosy świetnie się rozczesują. Poza tym cena za tak dobry produkt jest niska.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 1000 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Joasia1695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fenomenalna!
  • W życiu nie miałam do czynienia z równie genialną odżywką w tak niskiej cenie!
    Zauważyłam ją u mojej współlokatorki i też postanowiłam wypróbować.
    Moje utlenione do białości włosy myję co 3-4 dni i po każdym myciu stosuję maskę Kallos Keratin.
    Z moich obserwacji wynika, że:

* włosy są wyraźnie odżywione i miękkie
    * nie płaczą się
    * końcówki się nie rozdwajają
    * piękny zapach! (mogłabym bezustannie się nim 'narkotyzować')
    * łatwiejsze rozczesywanie
    * poprawa sprężystości i skrętu włosów

No i przede wszystkim stosunek ceny do pojemności!
    10 zł za litr - nie sądziłam, że to możliwe.
    Zamierzam przetestować także inne odżywki Kallos, ale do tej na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Morfinistka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij