Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Kallos Keratin keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym, dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy, które stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

W składzie keratynowej maski do włosów Kallos znajdziemy cenne składniki:
- hydrolyzed Milk Protein (hydrolizat protein mleka) nawilża, zmiękcza i wygładza. Ogranicza drażniące działanie substancji takich, jak np. Sodium Laureth Sulfate (SLS). Ma działanie antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
- hydrolyzed Keratin (hydrolizat keratyny) odpowiedzialny za utrzymanie wody w naskórku. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę i włosy.

Substancje wspomagające:
- cetearyl Alcohol (mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego) tworzy warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernemu odparowywaniu wody
- cetrimonium Chloride (chlorek cetylotrójmetyloamoniowy) poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza, ma działanie antystatyczne
- cyclopentasiloxane (cyklopentasiloksan) kondycjonuje skórę i włosy, zmiękcza i wygładza. Ułatwia aplikację i rozprowadzanie preparatu na skórze i włosach.
- dimethiconol o działaniu nawilżającym

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
w słoiku

Spełnia zadanie

Maska spełnia swoje zadanie.
Fajny skład, zawiera dużo protein więc nie mogę używać jej zbyt często - raz na 1,5 tyg na 30min pod czepek ale to wystarcza żeby naładować je proteinkami bez ryzyka przesuszenia.

Plusy:
- odżywia keratyną i proteinami
- ładny zapach
- przyjemna konsystencja
- włosy są śliskie i łatwo się rozczesują
- cena w stosunku do pojemności

Minusy:
- jeżeli ktos nie zna struktury swojego włosa i ładuje dużo proteinowej maski może to prowadzić do przesuszenia (ale to już nie wina samej maski tylko niewiedzy użytkującego)

Podsumowując: choć nie ma po niej efektu WOW to chętnie kupię ponownie. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo wydajne

Maskę zakupiłam poszukując nawilżenia i odzywienia dla wlosow w dobrej cenie .
Maskę Kallos znalazłam w dużym plastikowym pojemniku w bardzo przystępnej cenie to przykuło moja uwagę . Lecz po zagłębieniu informacji na temat produkty stwierdziłam ze ma potencjał .
Muszę przyznać ż maska jest bardzo wydajna miałam ją bardzo , bardzo długo. Włosy na początku bardzo fajnie reagowaly lecz po dluszczym czasie czułam ze nic mi nie daje.

Maska ma fajna konsystencje i dobrze się rozprowadza po włosach .
Włosy się nie plączą i są miękkie ale po dłuższym czasie przyzwyczaiły się do produktu.

W tej półce cenowej zasługuje na miano perełki

W życiu bym się nie spodziewała, że za taką cenę można mieć takie pudło tak genialnej odżywki. Osobiście używałam jej bardziej jako maski, czyli nakładałam na włosy, zostawiałam dłuższą chwilę i dopiero spłukiwałam. Dawała naprawdę świetny efekt, lepszy od wielu produktów droższych i markowych. Włosy po niej są mięciutkie, genialnie się rozczesują, są jędrne i nawilżone. A dodatkowym aspektem na plus jest fakt, że odżywka przepięknie pachnie. Zapach przypomina odrobinę jakieś męskie perfumy, ale nie pozostaje w sposób przytłaczający na włosach, tylko uprzyjemnia aplikację.
Reasumując za cenę niecałych 10 zł miałam długie miesiące odżywki (oczywiście stosowanej wymiennie z innymi, żeby się włoskom nie znudziło). A efekt jest zauważalny. Na pewno do niej za jakiś czas wrócę.

dobra, ale tylko do farbowanych włosów

Zacznę od tego, że mam włosy długie, średnioporowate, z tendencją do plątania i rozdwojonych końcówek. Wcześniej farbowane na bardzo jasne blondy, od 3 lat naturalne i od tego czasu ta odżywka nie bardzo służy już im służy, choć próbuję wracać do niej co jakiś czas.
Do farbowanych pasm sprawdzała mi się świetnie - włosy były miękkie, gładkie, łatwe do rozczesania, wyraźnie wypielęgnowane. Nakładałam ją na 20-30 minut po umyciu, spłukiwałam i więcej nie było mi potrzeba do pięknej fryzury. Wszystko zmieniło się kiedy włosy całkowicie mi odrosły z farby i został już tylko mój naturalny kolor (notabene średni blond) - po użyciu odżywki nie ma już spektakularnego efektu, włosy nie są lśniące i miękkie. Nadal łatwiej je rozczesać, ale tak właściwie jest to obecnie jedyny plus.
Moje włosy wyraźnie nie lubią się już z tym produktem, a szkoda, bo maska jest bardzo wydajna, niedroga i pięknie pachnie. Może kiedyś jeszcze wrócę do farbowania włosów i wtedy też wrócę do tej maski :)

Nakładam, zawijam w cieplutki ręcznik , folia i cieszę się mięciutkimi włosami bez wysuszonych końcówek

Mogłabym rozpływać się nad działaniem tej odżywki - jest tania (kosztuje kilkanaście złotych ) , jest w kilogramowym opakowaniu, a że jestem długowłosa to taki aspekt też jest dla mnie istotny , ponieważ ja odżywki i maski dosłownie „pożeram”. Przyznaje , że bardzo ładnie pachnie , ale nie jestem w stanie przyrównać tego zapachu do niczego - po prostu nie pachnie chemią .
Co do działania - pozostawiona na kilkadziesiąt minut w turbanie pozostawia włosy mięciutkie . Raczej nie zdarza mi się jej zostawiać na dłużej albo w ogóle zostawiać na kilka włosach , ponieważ są wtedy za bardzo obciążone i wyglądają jak tłuste. Wystarczy ją łatwo zmyć i mogę się cieszyć miękkim włosem. Super jest też to , ze ta odżywka świetnie nawilża końcówki. Po wizycie u fryzjera podtrzymuje efekt regeneracji na dobrych kilka miesięcy .

Pozytywne zaskoczenie

Produkt tani, ale za to duża pojemnośc. Nie oczekiwałam rewelacji jednak maska jest swietna. Widze poprawe kondycji włosow, sa bardziej miekkie i wygładzone. na pewno jeszcze ja kupie

Taka średnia

Maska do włosów jest tania bardzo, pojemna jest sporo, ładnie pachnie, jest dość gęsta, fajnie się spłukuje lecz ilość produktu jest nie wydajna bo sporo nałożyć muszę by chociaż trochę nawilżyć włosy. Najważniejsze że nie wysusza bardziej tylko jest mało wydajna

Top maska

Używam od dłuższego czasu. Cena jak i jakość jest znakomitą. Odżywia ładnie włosy, wygładza. Lubię ją stosować przy emuglowaniu oleju. Jest bardzo wydajna. Polecam

Ulubiona maska proteinowa

Kupiłam tą maskę po raz pierwszy kilka lat temu i została ze mną do teraz.

Do zakupu zachęcił mnie film Agnieszki Niedziałek, szukałam akurat fajnej proteinowej maski w korzystnej cenie. Opakowanie o pojemności 1000 ml kosztuje aktualnie 14,89zł na promocji, i jest to bardzo dobra cena. Jest ona również dostępna w mniejszym - 275ml opakowaniu.

Stan moich włosów zmienia się jak w kalejdoskopie począwszy od nadmiernego przetłuszczania, po przesuszenie i łamanie, ale za każdym razem ta maska sprawdza mi się świetnie.
Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na osuszone ręcznikiem włosy, wczesać, i dokładnie spłukać po 5 minutach. Włosy są po niej miękkie i gładkie.
Jest wydajna i ma delikatny, przyjemny zapach.

Maskę należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia, jeśli nam się to nie uda to świetnie się też sprawdza do golenia haha, więc nic się nie zmarnuje.

Uwielbiam ją

Uwielbiam tą maskę. Gości w mojej pielęgnacji włosów od dawna ( czasami zmieniam na inne warianty z tej serii).
Nie stosuje jej codziennie, lecz raz na jakiś czas jako pierwsza faza solidnego hair spa day. Nakładam sporą ilość na całą długość włosów, wczesuje, wkładam w czepek i zostawiam na godzinę. Spłukuję i przechodzę do dalszej pielęgnacji jednak już po samym tym kroku włosy są bardzo gładkie, błyszczące, wyglądają na zdrowe.
Maska nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich.

Maska keratynowa z proteinami mleka

Świetna maska kreatynowa która ujarzmiła moje puszące się włosy. Delikatnie wygładza nadaje blask i odżywia każdemu polecam tą maskę bo jest hitem. Po koloryzacji również świetnie działa na włosy. Nie przesusza ani nie obciąża włosów

Ulubieniec

Jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o maski. Praktyczne, spore opakowanie wystarczające na długo, bardzo korzystna cena, piękny zapach, wydajna. Włosy są po niej lekkie, błyszczące, wygładzone i łatwo się rozczesują. Hit dla moich rozjaśnianych włosów w kiepskim stanie :)

ja ją lubię !

Używałam już kilka rodzai masek kallos , ale do tej najczęściej wracam. Maska jest keratynowa o przyjemnym zapachu. Często można ją dostać w promocji w drogerii lub w Internecie tu jest jeszcze tańsza. duże opakowanie starcza na dłuższy okres czasu. Ja ją lobie nie spodziewaj się efektu wow za tą ceną. Ja użytkuje ją tak, że nakładam dość duża ilość na włosy robię sobie taką maskę grubszą i noszę to np. podczas sprzątania przez 1-2 godz na głowie i dopiero po tym zmywam używam tak z 2 razy w tygodniu i zauważam efekt. Włosy są bardziej zadbane i lepiej dociążone. polecam za tą cenę jest warta wypróbowania !