Dermedic, Acne Expert C

Dermedic, Acne Expert C

Cena PLN 34.00

Opis: Rewelacyjny kremik dla cery tłustej i trądzikowej oraz skłonnej do podrażnień i alergii. Oto jego walory:
- ma świetną konsystencję, szybciutko się wchłania,
- matuje skórę na dłuższy okres czasu niż inne, droższe i popularniejsze produkty tego typu,
- nawilża skórę ( u mnie poradził sobie lepiej ze zwalczaniem nadmiernego łuszczenia niż Eris Pharmaceris T),
- ślicznie pachnie, zresztą jak i żel z tej samej serii,
- nie zatyka porów, zapobiega natomiast ich powstawaniu
- skóra wygląda świeżo i naturalnie
Polecam z czystym sumieniem dla cer przetłuszczających się i trądzikowych, bowiem lecznie nie polega na wysuszaniu (no, do pewnego stopnia), ale przede wszystkim dbaniu o odpowiednie nawilżenie, co sprawia, że skóra nie musi sama się natłuszczać. Kochane, jesteście tego warte! ;-)

dobry,ale bez rewelacji

Dobry.Pomógł mi doprowadzić do ładu moją cerę po spustoszeniu jakie poczynił na mojej skórze Normaderm Vichy.Bardzo dobrze nawilża,nie obciąża skóry, trochę łagodzi podraznienia.Dla cer tłustych i mieszanych nadaje sie tylko na noc.

Używam tego produktu od:ok 3 m-ce

nie dla mnie...

rozczarowalam sie na tym kremie.pani w aptece przekonywala mnie ze jest lepszy od normaderm.a tu takie badziewie! dzialanie przeciwtradzikowe zerowe, matu zero i zatyka pory!
ale....
wiem ze nie jest to taki skonczony bubel.niektorym on pomaga,mojej kumpeli bardzo porawil stan cery.po prostu wydaje mi sie ze nie nadaje sie dla kazdego.ja napewno nike kupie go wiecej bo zaszkodzil zamiast pomoc

1/3 z pierwszego

byle jaki

Przyjemny dosyc krem - konsystencja lekkiej emulsji, ladny zapach. Krem szybko sie wchlania, jest wydajny. Nie spelnia niestety zadania, moim zdaniem nie matuje, poza tym nie goi, ani nie poprawia stanu cery. Nie ma zadnego dzialania przeciwtradzikowego, przeciwbakteryjnego. Na szczescie ma dosyc przyzwoite dzialanie nawilzajace, jak na krem przeciwtradzikowy, nie przesuszyl mi dodatkowo cery. Nie polecam tego kremu.

great

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
DLA MNIE TO KREM IDELANY, POPROSTU SUPER, MOJA TWARZ W KONCU JEST ODPOWIEDNIO NAWLIZONA A PARTIE TŁUSTE SĄ ZMATOWIONE, WAZNE JEST TEŻ TO ZE MAM JAKBY MNIEJ KROSTEK.

bardzo dobry

Bardzo dobry kremik, wreszcie znalazłam swoje antidotum na wiecznie schodzącą płatami skórę z nosa (przy tłustej cerze to nielada wyczyn), rewelacyjnie wprost nawilza, ślicznie pachnie, po nałożeniu trzeba trochę odczekać az sie wchłonie zupełnie, gdyż pozostawia początkowo tłustawy film, który później znika, idealny pod makijaż, wygląd mojej buzi poprawił się znacznie, jest super gładka i rozjaśniona. Razem z żelem i tonikiem tworzą świetne trio dla mojej tłustej cery :D. Natomiast muszę odjąc jedną gwiazdkę za brak efektu matującego, niestety ten kremik mojej buzi nie matuje :( i niestety po jakimś czasie się świecę, a tego nie lubię zdecydowanie, ale od czego są pudry...;). Ogólnie jest to bardzo dobry kremik, w szczególności do cer takich jak moja - tłustych, a jednocześnie miejscami wysuszonych(dziwna sprawa???), radzi sobie z tym idealnie :D, szkoda tylko ze nie matuje...ale i tak jest fajny :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Aktualizacja 27.04.05 Już nie jestem taka zadowolona z tego kremiku, odejmuje gwiazdkę za to że po godzinie świece się jak latarnia. Moim zdaniem jest to bardziej krem do skóry suchej bądź normalnej ale na pewno nie do tłustej. Po kilku godzinach bez poprawek (gdy brak mi na to czasu) moja twarz kipi tłuszczem grrrrr :(. Poza tym ten dziwny wysyp wągrów grrrrrrrrrr :( I to ma być kuracja antytrądzikowa??? Nie miałam wcześniej z tym problemów, syfki pojawiły się po pewnym czasie od rozpoczęcia używania tego kremu i reszty z tej serii. Kupiłam bo myslałam ze będzie matowił mi buzię a przy okazji nawilżał a tu taka niemiła niespodzianka. Pozostawiam 2 * ze względu na bardzo dobre nawilżenie, nie mam już problemu z suchymi skórkami na nosie. Ale więcej już go nie kupie, no chyba ze najdzie mnie ochota na wysyp wągrów ;) grrrrrrr

lekki

Ciekawy krem do cery trądzikowej. Rzeczywiście nawilża i nie obciąża, bardzo dobrze się wchłania, ma zauważalne działanie antybakteryjne i daje efekt matujący, chociaż u mnie od tego są bibułki i puder. Polecam zwłaszcza na lato. U mnie w sezonie grzewczym bardziej sprawdza się wersja intensywnie nawilżająca Acne Expert. Wygodne opakowanie, w miarę duże - 50 ml, cena przystępna.

SUPER

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Bardzo ładnie nawilża buźkę, polecam dla osób, które po kuracjach różnymi kremami, mają bardzo wysuszoną skórę, nie zapycha porów, wyrównuje koloryt. Działanie przeciwtrądzikowe jest co prawda niewielkie. Ale polecam ten kremik dla samego nawilżenia.

Ukochany!

Jak dla mnie ten kosmetyk nie ma prawie zadnych wad :)
Cudnie pachnie,jest wydajny,leczy cere i dba o nia przez caly uzytkowania.Jest lekki,ale mimo to bardzo dobrze nawilza (na tyle ile potrzeba tlustej cerze).Cera po nim ma ladny,jednolity kolor.Nie zatyka porow.
Dlugo szukalam idealnego kremu do mojej tlustej cery z drobnymi niespodziankami i tylko ten mnie w pelni zadowolil.
Prawie ideal,jedyny zarzut to moglby dluzej matowic cere (wytrzymuje okolo pol dnia).
Cena dosc przystepna.Na poczatku bylo troche trudno go dostac (jest rozchwytywany),ale teraz juz to sie zmienia in plus :)
Na pewno pozostane mu wierna.

żadna rewelacja

Cudów u mnie nie zdzialał, co prawda tego od niego nie wymagalam, chcialam tylko by zapobiegał zapychaniu sie porów, matował, żeby dawał jakiś odczuwalny efekt, tymczasem ja go nie zauważyłam. Nie matuje, ładnie się wchłania, ma przyjemną konsystencję i zapach, jest wydajny. Nie jestem przekonana by był zdolny poprawić zły stan cery. Ot, taki przyjemny kremik. Przeciętny, krzywdy nie robi, nawilża. Na naciągane 3 *

no niestrety

troszke sie rozczarowalam, jedyne co mnei w nim naprawde zachwycilo to zapach :) poza tym nie matuje , nie pozbyl sie moich zaskornikow, pryszcze wyskakuja i tak, fakt dobrze sie wchlania i konsystencja przyjemna ale co z tego skoro i tak buzka mi sie swieci a co najgorsze miedzy brwiami nie tylko sie swieci ale i jednoczesnie luszczy, moja skore wysuszyl wiec po skonczeniu opakowania nie bedzie repety :(

Nie jest zły:)

Powiem tak:kremik jest na prawde milusi, ale niestety przy większych problemach skórnych nie pomoże.Zalecam raczej paniom/lub panom którzy skończyli leczenie cery i teraz nie chcą, żeby cały trud poszedł na marne.Jeśli ktoś chce się pozbyć większej ilości niespodzianek, niech może spróbuje czegoś mocniejszego(ja też muszę:))

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

lubię go

całkiem fajny kremik świetnie nawilża buźkę i łagodzi podrażnienia poza tym cudnie pachnie i ma fajną konsystencję więc stosowanie go to sama przyjemność , ale efektu zmatowienia nie zauważyłam podobnie jak i jakiegoś głębszego oczyszczenia buźki mimo to na pewno do niego wrócę :)