Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• Ulubiony
  • Jedyny który super kryje, dopasowuje się do koloru skóry, nie tworzy efektu maski a na twarzy jest niemal niewidoczny. Stosuje go już kilka lat i nie zawiodłam się. Mimo wszystko szukam nadal ideału który będzie w stanie zakryć moją zaczerwieniona skórę i póki co tylko on sprostal moim oczekiwaniom. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Citina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• póki co najlepszy
  • Próbowałam już wielu podkładków różnych firm i jak na razie lepszego od colour adapt nie znalazłam. Paleta kolorów pozwala na dobranie niemal idealnego odcienia, zarówno wersji "zimowej" jak i letniej przy opalonej buźce. Fajnie się stapia z cerą, nie zatyka porów, nie roluje się, po nałożeniu zastyga, ale nie tworzy maski. Trzeba uważać z iloscią, bo jak przesadzimy to sprawia wrazenie, że cera jest tłusta. Godny polecenia dla osób z cerą mieszaną, fajnie kryje niedoskonałości, ale nie obciąża absolutnie!

Ilość zużytych opakowań: 8?

Chcesz pochwalić joannnnnna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • -praktyczne opakowanie z pompką, higieniczne
    -konsystencja dobrze sie rozprowadza na skórze
    -podkład rzeczywiście dobrze wpasowuje się w skórę, trochę jakby w nią wsiąka
    -wygładza i rozświetla skórę
    -trochę podkreśla zmarszczki mimiczne
    -delikatnie matuje
    -efekt krycia jest lekki/średni, raczej toner
    -ładny delikatny zapach
    -pojemność 34 ml

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Podkład idealnie stapiający się z naszą skórą!
  • Uwielbiam ten produkt przede wszystkim za to jak przyjemna jest jego aplikacja. Podkład niemal sam rozprowadza się na skórze, aplikacja jest łatwa i przyjemna a produkt idealnie stapia się z naszą skórą. Ponadto uwielbiam jego trwałość gdyż wiem, że zawsze mogę na niego liczyć

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na lato
  • Na podkład natknęłam się przypadkowo (pokusiła mnie niska cena). Dla mojej suchej cery jest idealny:
    -nie podkreśla suchych skórek,
    -nie oksyduje,
    -nie waży się,
    -idealny pod regenerujący krem, jak na lekki na dzień,
    -ładnie kryje,
    -przy mojej cerze nie muszę go poprawiać,
    -daje piękne satynowe wykończenie.

Jedynym minusem jest wybór odcieni. Ja niestety używam go tylko w lecie gdy jestem opalona.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania, w trakcie 4

Chcesz pochwalić paulakotyra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Po praz pierwszy używałam go wiele lat temu i byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam wrócić do niego po dłuższej przerwie i stwierdzam, że to już nie to...
    Zmieniła się konsystencja, krycie i "ten" efekt
    Bardzo szybko zaczynam się świecić (cera mieszana). Raczej już do niego nie wrócę. Szkoda.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład na co dzień
  • Podkład bardzo przypadł mi do gustu. Ma aksamitną konsystencję i jego nakładanie to czysta przyjemność, w przeciwieństwie do innych kosmetyków tej kategorii.
    Opakowanie solidne, ładne i praktyczne w użyciu.
    Faktycznie dopasowywuje się do koloru cery. Krycie nie jest mocne, ale na codzienne wyjścia do pracy czy szkoły wystarcza jeśli nie ma się problematycznej cery.
    Moja sucha skóra się po nim nie błyszczy, ale koleżanka która ma bardziej tłustą cerę miała z tym problem.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Anianiemalpa za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam sie więcej..
  • Podklad kompetnie nie przypadł mi do gustu...

konstystencja- zbyt wodnista..
    krycie- słabe..
    bardzo słaby matt- po okolo 30 minutach twarz cala sie błyszczy ..
    tragicznie ZAPYCHA ! po kilku użyciach tego podkladu moja twarzy wyglądała jak plejada gwiazd..mam cerę mieszaną mysle ze lepiej sprawdziłby sie u osob z cera suchą.

Daje pół gwiazdki za gamę kolorystyczną i w miare naturalny efekt na twarzy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jeden z lepszych jakie miałam dotychczas. Mam odcień porcelain, i idealnie pasuje do mojej jasnej cery.

plusy:
    -dobrze się rozprowadza
    -opakowanie
    -bardzo wydajny
    -odcienie
    -łatwo się rozprowadza

minusy:
    -kryje ale mam wrażenie że tylko ewentualne zaczerwienienia, z krostami może nie dać rady
    -trwałość

Cena trochę zawyżona, kupie kolejny ale w promocji

Chcesz pochwalić atena64 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znalazłam lepszego
  • Używam tego podkładu od kilku lat, w międzyczasie kupując inne, w nadziei, że trafię na super ideał. Na razie lepszego nie znalazłam. Mam bardzo jasną, dość suchą skórę, bez większych problemów - podkład ma ożywić kolor, dodać blasku, zamaskować lekkie przebarwienia i sińce pod oczami. I z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Mam zawsze w zestawie dwa kolory - 50 porcelain i 7o natural. Są to kolory w tonacji różu, akurat dla mnie idealne. Mało jest takich podkładów - większość wpada w żółć lub w pomarańcz. Bardzo odpowiada mi konsystencja - na początku płynna a po nałożeniu na twarz lekko pudrowa. Nie maże się, nie wałkuje, nie zbiera w porach skóry. Trwałość bardzo dobra, zmatowienie na długo. Zapach neutralny. Nie uczula, nie podrażnia. Opakowanie znakomite. Wydobywa się tyle ile trzeba, bez "rykoszetów" na boki. Nie ma ryzyka rozlania się w kosmetyczce czy w torebce. Produkt zużywa się do końca, widać kiedy się kończy. Cena regularna dość wysoka ok. 50 zł, ale nawet w tej cenie warto, bo jest bardzo wydajny. A wczoraj
    kupiłam dwa opakowania w promocji w Rossmanie minus 49%. W tej cenie - miodzio.

Zalety:
    - kolor
    - konsystencja na skórze
    - trwałość
    - brak uczuleń, podrażnień
    - super wygodne opakowanie
    Wadu:
    - brak

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić joanka125 za czytelną i pomocną recenzję?