Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• Średni
  • Po praz pierwszy używałam go wiele lat temu i byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam wrócić do niego po dłuższej przerwie i stwierdzam, że to już nie to...
    Zmieniła się konsystencja, krycie i "ten" efekt
    Bardzo szybko zaczynam się świecić (cera mieszana). Raczej już do niego nie wrócę. Szkoda.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład na co dzień
  • Podkład bardzo przypadł mi do gustu. Ma aksamitną konsystencję i jego nakładanie to czysta przyjemność, w przeciwieństwie do innych kosmetyków tej kategorii.
    Opakowanie solidne, ładne i praktyczne w użyciu.
    Faktycznie dopasowywuje się do koloru cery. Krycie nie jest mocne, ale na codzienne wyjścia do pracy czy szkoły wystarcza jeśli nie ma się problematycznej cery.
    Moja sucha skóra się po nim nie błyszczy, ale koleżanka która ma bardziej tłustą cerę miała z tym problem.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Anianiemalpa za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam sie więcej..
  • Podklad kompetnie nie przypadł mi do gustu...

konstystencja- zbyt wodnista..
    krycie- słabe..
    bardzo słaby matt- po okolo 30 minutach twarz cala sie błyszczy ..
    tragicznie ZAPYCHA ! po kilku użyciach tego podkladu moja twarzy wyglądała jak plejada gwiazd..mam cerę mieszaną mysle ze lepiej sprawdziłby sie u osob z cera suchą.

Daje pół gwiazdki za gamę kolorystyczną i w miare naturalny efekt na twarzy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jeden z lepszych jakie miałam dotychczas. Mam odcień porcelain, i idealnie pasuje do mojej jasnej cery.

plusy:
    -dobrze się rozprowadza
    -opakowanie
    -bardzo wydajny
    -odcienie
    -łatwo się rozprowadza

minusy:
    -kryje ale mam wrażenie że tylko ewentualne zaczerwienienia, z krostami może nie dać rady
    -trwałość

Cena trochę zawyżona, kupie kolejny ale w promocji

Chcesz pochwalić atena64 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znalazłam lepszego
  • Używam tego podkładu od kilku lat, w międzyczasie kupując inne, w nadziei, że trafię na super ideał. Na razie lepszego nie znalazłam. Mam bardzo jasną, dość suchą skórę, bez większych problemów - podkład ma ożywić kolor, dodać blasku, zamaskować lekkie przebarwienia i sińce pod oczami. I z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Mam zawsze w zestawie dwa kolory - 50 porcelain i 7o natural. Są to kolory w tonacji różu, akurat dla mnie idealne. Mało jest takich podkładów - większość wpada w żółć lub w pomarańcz. Bardzo odpowiada mi konsystencja - na początku płynna a po nałożeniu na twarz lekko pudrowa. Nie maże się, nie wałkuje, nie zbiera w porach skóry. Trwałość bardzo dobra, zmatowienie na długo. Zapach neutralny. Nie uczula, nie podrażnia. Opakowanie znakomite. Wydobywa się tyle ile trzeba, bez "rykoszetów" na boki. Nie ma ryzyka rozlania się w kosmetyczce czy w torebce. Produkt zużywa się do końca, widać kiedy się kończy. Cena regularna dość wysoka ok. 50 zł, ale nawet w tej cenie warto, bo jest bardzo wydajny. A wczoraj
    kupiłam dwa opakowania w promocji w Rossmanie minus 49%. W tej cenie - miodzio.

Zalety:
    - kolor
    - konsystencja na skórze
    - trwałość
    - brak uczuleń, podrażnień
    - super wygodne opakowanie
    Wadu:
    - brak

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić joanka125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Mam ten podkład w kolorze 70 natural. Jest cudowny. Nie jest to podkład do bardzo mocnego krycia ale nie ma co tego oczekiwać ponieważ nie do tego został stworzony, jeśli ktoś chce mocne krycie to musi sobie kupić ciężki, mocny podkład, czy kamuflaż. Jest on delikatny, naturalnie wygląda na twarzy, nie daje efektu maski. Na prawdę dopasowuje się do kolorytu skóry. Dobrze się rozprowadza. dzięki przezroczystej buteleczki widać ile go jest. To jest genialne, chyba pod ciśnieniem podkład wychodzi i produkt jest maksymalnie wykorzystany. Nic nie zostaje na ściankach. Pompka jest wygodna. Starcza na prawdę na bardzo długo, 3-4 miesiące. Trochę cena mnie boli bo jest to zazwyczaj 40-50 zł. Ale to max factor. Dlatego trzeba polować na promocję. WARTO!!!

Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec od wielu lat
  • Pięknie kryje i nie daje efektu maski. Ładnie się rozsmarowuje, nie pozostawiając smug. Nie zapycha skóry, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ moja skóra jest problematyczna i nie wybacza błędów w pielęgnacji.

Jeżeli zmienię w przyszłości podkład to tylko dlatego, że ten mi się znudzi

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić szprota_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Super podkład, najlepszy ze wszystkich jakich do tej pory używałam - a było ich trochę.
    Zalety:
    - lekki
    - śliczny zapach
    - idealnie matuje i kryje niedoskonałości
    -rzeczywiście dopasowuje się do koloru cery
    -nawet po całym dniu moja twarz się nie świeci
    -wytrzymuje naprawdę długo
    -jest wydajny
    Ogólnie stwierdzam ze ma same zalety

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić karolincia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej
  • Naprawdę fajny podkład. Kolor 50 jest wręcz niewidoczny u mnie na twarzy, stapia się z cerą. Bardzo wydajny, choć opakowanie nie jest za duże, ale wygodne. Fajna konsystencja, bo jest gęsty, kremowy. Fajnie się rozprowadza i krycie też całkiem w porządku.
    Minusem jest cena i to, że mam wrażenie, że po kilku godzinach niestety znika w twarzy... a szkoda, bo byłby moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kiitkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój ulubiony podkład.
  • Podkład idealny. Lekki, świeży, nie tworzący efektu maski. Świetnie dostosowuje się do koloru skóry i pokrywa drobne niedoskonałości, a co najważniejsze nie wysusza.
    Opakowanie jest proste, higieniczne i z pompeczką. Atutem jest to, że można sprawdzać ile podkładu już ubyło.Konsystencja musu jest lekka, puszysta, rozpływająca się pod palcami . Posiada bardzo praktyczne opakowanie , dzięki któremu można zużyć go do samego końca. Polecam go raczej Panią które nie maja większych problemów z cerą, a chcą wyrównać jej koloryt.

Ilość zużytych opakowań: 6 34 ml

Chcesz pochwalić gwiazdaa19 za czytelną i pomocną recenzję?