Max Factor, Colour Adapt

Powiększ Max Factor, Colour Adapt

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem "niespodzianek". Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu ma świetnie się rozprowadzać.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499

Cena: / ml

• Bardzo dobry
  • Podkład jeden z nielicznych, który nadaje się do mojej kosmicznie wymagającej cery.

Plusy:
    - lekka przyjemna konsystencja
    - w żadnym stopniu nie zatyka porów
    - delikatnie kryje
    - nie tworzy maski, wygląda naturalnie
    - dobrze się rozprowadza
    - nie podkreśla suchych skórek
    - wyrównuje kolor skóry
    - jest wydajny

Minusy:
    - cena
    - odcienie (jestem bledziuchem i nie lubię żółtego odcienia)
    - nie widać ile zostało w opakowaniu

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe do ostatniej kropelki

Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy
  • To mój pierwszy podkład z Max Factor. Mam odcień nr 70 Natural.
    Na plus jest:
    - łatwe rozprowadzanie
    - lekkość podkładu
    - idealne dopasowanie do koloru cery
    - nie uwidacznia suchych skórek
    - nie tworzy efektu maski
    - dość długo utrzymuje się na twarzy

Na minus:
    - niestety cena, ale coś za coś Używam tego produktu od: Od miesiąca Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić natulianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pudrowy
  • Podkład dostałam od siostry mojego chłopaka, ponieważ, jak się okazało po zakupie, nie trafiła w kolor. Ucieszyłam się, bo mój pierwszy tego typu produkt był totalnym niewypałem.
    Ten jest na pewno dużo lepszy, ale mimo wszystko do ideału mu daleko i trochę nie po drodze (myślę, że na cerze bardziej w kierunku tłustej, lepiej by się sprawdził).
    Konsystencja tego produktu jest w sam raz, nie ścieka z wierzchu dłoni, nie jest też za gęsta. Przy rozprowadzaniu go na skórze daje efekt pudrowej warstewki i sprawia, że jest ona naprawdę aksamitna w dotyku (sprawka silikonów).
    Mi te wykończenie jednak nie do końca pasuje, wolę gdy cera ma zdrowy błysk, jak w przypadku BB kremów. Podkład podkreśla także suche skórki i wchodzi w zmarszczki, a także, mam wrażenie, że znika z twarzy dosyć prędko.
    Nie polecam go poszukującym czegoś naprawdę kryjącego - fluid jest raczej lekki.
    Na plus dozownik, ale pokrywka odrobinę nietrafiona - nieostrożnie zakładana może spowodować naciśnięcie pompki, a to - marnowanie produktu, plus pobrudzenie opakowania.

Używam tego produktu od: pół roku mam, ale nie używam codziennie, więc zużycie prawie zerowe
    Ilość zużytych opakowań: jedno, odcień 55

Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony, nie znalazłam lepszego podkładu!
  • Długo szukałam odpowiedniego podkładu, który nie ścina się, wygląda naturalnie, nie uczula (jestem alergikiem i wiele kosmetyków mnie uczula), jest długotrwały i wydajny, dotychczas lepszego nie znalazłam, więc polecam.

Plusy:
    *ma świetną konsystencję, lekki, pięknie wtapia się w skórę
    *nakłada się łatwo
    *delikatny zapach, nie uczula
    *fajnie dopasowuje się do koloru skóry
    *dla mnie zapewnia optymalne krycie,
    *nie tworzy efektu maski, skóra wygląda naturalnie
    *nie ścina się
    *nie zatyka porów
    *wydajny

Minusy:
    - opakowanie, nie widać ile jeszcze zostało

Chcesz pochwalić k_msz za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.
  • moja cera: tendencja do świecenia i wyprysków

plusy:

-przestałam używać pudru,genialnie MATUJE
    -mam niejednolity kolor skóry,jasne odcienie żółci:idelanie DOPASOWUJJE SIĘ DO KOLORU SKÓRY
    -konsystencja lekka,przyjemna,łatwo się nakłada,FORMA MUSU
    -łatwo wydostać go z opakowania,WYGODNA POMPKA

plus/minus:
    -średni zapach,ale w ogóle nie drażni,w niczym nie przeszkadza
    -średnie krycie,choć jak na bardzo lekki podkład krycie jest dobre

minusy:
    -CENA

Chcesz pochwalić werra16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam do niego sentyment
  • Produkt kupiłam na allegro od sprawdzonego użytkownika, kosztował około 25zł. Było to latem kiedy była dośc mocno opalona, udałam się wiec do Rossmannai stwierdziłam, że najlepiej pasuej kolor Nr 80 czyli Bronze. Za drugim razem kupowałam produkt zimą a więc mam Nr 70 Natural.

Plusy:
    - ma świetną konsystencję, na początku jest mniej zbita konsystencja, a po jakimś czasie przypomina mus. Nakłada się łatwo i czuje się jakby nakładało się bazę silikonową
    - delikatny zapach
    - fajnie dopasowuje sie do koloru skóry
    - dla mnie zapewnia optymalne krycie,
    - nie tworzy efektu maski, ale można z produktem przesadzić wtedy myślę ze maska bedzie
    - nie zapycha
    - długo matuje, nawet bez pudru
    - wygodne opakowanie z pompką, produkt można wykorzyustać do końca, gdyż mechanizm unosi go do góry
    - wydajny
    - łatwo dostępny

Minusy:
    - - cena, oczywiście ta regularna w drogeriach, na allegro jak pisałam 25-30zł
    - zauważyłam także, że trochę ciemnieje
    - zdarza się, że zbiera się w bruzdazie wargowo nosowej czy przy skrzydełkach nosa

Używam tego produktu od: 2-3 lat na zmianę z różnymi podkładami

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki podkład
  • Tego podkładu używam od 2 lat. Podkład ma małe/ średnie krycie. Powiedziałabym, że jedynie wyrównuje koloryt cery. Mocniejsze przebarwienia są spod niego widoczne. Mam cerę cuchą i ten podkład świetnie z nią sobie radzi.
    - nie wysusza
    - nie zapchał
    - nie uczulił
    - nie zawiera żadnych świetlistych drobinek
    - po nałożeniu palcami dość toporny w zmyciu.
    Konsystencja w rodzaju "pianki/żelu" świetnie rozprowadza się palcami, jak i pędzlem. Zapach lekko migdałowo-arakowy ( chyba). Pompeczka porcjuje w niewiejkiej ilości podkład, że nie marnuje się. Do 10 minut podkład stapia się ze skórą i staje się niewidoczny nawet z bliska. Daje "pudrowe", takie delikatne, welurowe wykończenie. Dobrze współgra z pudrami sypkimi nakładanymi pędzlem. Zauważyłam, że puder "wchodzi" w skórę i tym samym nie podkreśla zmarszczek, czy porów, ALE... nieutrwalony pudrem znika z buzi.
    Zaobserwowałam, że po ok. 2-3 godzinach od nałożenia zmienia swój kolor na ciemniejszy i to o 1 ton, co uzależnione jest tym, co nakładamy pod podkład. Ten podkład nałożony na bazę nie utlenia się/nie ciemnieje. Jednakże nie używam codziennie bazy pod podkład, tylko krem, więc używam 2podkłady:nr 70 Natural używam w zimie, a nr 75 Golden w lecie. Za to odjęłam pół gwiazdki. Warto mieć na uwadze to, że ciemnieje w buteleczce po ok.5-6 miesiącach od 1-go użycia.
    Trochę trwało zanim opanowałam ten podkład, ale generalnie dobrze mi się z nim współpracuje. Używam tego produktu od: ponad 2 lataIlość zużytych opakowań: 5 całych, a 6 w trakcie

Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład o słabym kryciu
  • Lubię ten podkład, gdyż nie ma po nim efektu maski, skóra wygląda naturalnie. Słabo kryje wypryski, ale wystarczy odpowiedni korektor i jest dobrze.

Plusy:
    - dopasowuje się faktycznie do koloru skóry
    - nie widać, że mamy podkład na twarzy
    - naturalny wygląd twarzy, bez maski
    - nie zatyka porów
    - przyjemna, lekko musowa aplikacja

Minusy:
    - opakowanie, nie widać ile jeszcze zostało
    - słabe krycie wyprysków

Chcesz pochwalić aceaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony podkład na lato
  • Ten podkład jest moim nr 1 na lato. Przede wszystkim dlatego, że jest superlekki i zarazem zamienia się z konsystencji podkładu w lekko pudrową. Dzięki temu nie trzeba nakładać pudru, a w lato jak wiadomo, im mniej warstw, tym lepiej. Podkład daje jednocześnie efekt krycia, ale naturalna skóra spod niego przebija, co również cenię w upalne lato, gdzie ciężkie kryjące podkłady zapychają pory i "spływają" z twarzy.
    W pozostałe pory roku jednak nie kupują go, ponieważ jest zbyt mało kryjący, jak na moją niezbyt idealną cerę.

PLUSY:
    -piękny zapach
    -idealna konsystencja, lekki, podkład po chwili zmienia konsystencję w pudrową i pięknie wtapia się skórę
    -ładne, ciepłe odcienie
    -bardzo wydajny
    -wygodna pompka do nakładania produktu
    -wyrównuje koloryt skóry
    -idealny dla osób z ładną cerą, które cenią naturalny efekt, ponieważ skóra ślicznie przebija spod podkładu, dzięki czemu mimo iż jest efekt niezłego krycia i równego koloru, podkład jest praktycznie niewidoczny
    -nie wywołuje efektu "maski"

MINUSY:
    -dla cery trądzikowej lub potrądzikowej (nierówna cera, zagłębienia po trądziku) niezbyt się nadaje, ponieważ krycie jest przeciętne
    -nie nadaje się pod korektor w płynie, ponieważ przez pudrową konsystencję nakładany korektor zamiast kryć, dziwnie się wchłania i przez to o wiele mniej kryje (testowany również w kompilacji podkładu i korektora z tej samej linii Max Factor, jak i z innymi korektorami)
    -wysoka cena.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 duże

Chcesz pochwalić Twiggy182 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez utrwalacza nie warto go nakładać
  • Mhm...

Fajnie wygląda na skórze, kolor dla mnie idealny, nie zmienia koloru. Ale niestety - bardzo nietrwały!

Po spryskaniu twarzy fixerem, czy tam ewentualnie lakierem do włosów jeszcze daje radę kilka godzin, ale bez tego - kiepściutko.

Niestety nie warty raczej swojej ceny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi średniak
  • Podkład jak dla mnie niewarty swojej ceny.

+Rzecywiście daje efekt drugiej skóry.
    +Przyjemna konstystencja.
    +Idealny kolor dla mojej cery (ale może nie każdy będzie mógł znaleźć swój odcień).

-Mało wydajny.
    -Zostawia smugi, więc często trzeba poprawić pierwsze nałożenie.
    -Zdecydowanie za drogi.
    -Średnio kryje.
    -Szybko znika ze skóry.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić asiaa_j za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie efekt drugiej skóry
  • Podkład kupiony z ciekawości, czy faktycznie otrzymam efekt "drugiej skóry" obiecywany przez producenta.

PLUSY
    -Podkład dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, gwarantuje wam, że dostaniecie oczopląsu w poszukiwaniu waszego koloru
    -zupełnie nie czuć go na buzi, dosłownie druga skóra : )
    -ładnie wyrównuje kolor na buzi
    -po kilkunastu godzinach twarz się nie świeci
    -delikatne krycie
    -brak efektu maski
    -wydajny

MINUSY
    -Ależ on śmierdzi, jakby farbą do malowania ściań
    -Drogi ten koleżka, zdecydowanie za jak na swoje działanie
    -gęsty, trochę topornie się rozprowadza
    - czasami krycie aż za delikatne, nie radzi sobie z normalnej wielkości "niespodziankami"

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Aniqas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cery bezproblemowej
  • Podkład kupiłam przez polecenie makijażysty w drogerii. Podobno można go używać bez dodatkowego użycia pudru. I rzeczywiście, mogę się z tym zgodzić. Myślę, że podkład jest godny polecenia, ale dla osób które nie potrzebują jakiegokolwiek krycia oraz nie mają żadnych suchych skórek. Podkład ma bardzo fajną, gęstą (coś w rodzaju musu) konsystencję, która jest bardzo wydajna.

Plusy:
    + Przyjemna, lekka konsystencja
    + Nie daje efektu maski
    + Wydajność
    + Bardzo dobrze dopasowuje się do koloru cery

Minusy:
    - Słabe krycie
    - Mało trwały
    - Bardzo podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: ok 4. miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Colour bardzo adapt.
  • Dostałam ten podkład w prezencie od mojej mamy. Testowałyśmy swego czasu jego próbki w drogerii i w sumie bardzo nam się podobał. Po jakimś czasie Colour Adapt pojawił się w mojej kosmetyczce i właściwie podoba mi się nadal, choć jego obraz mam już trochę pełniejszy. Używam koloru nr 70 Natural.

Przyznam, że w pierwszej kolejności zaskoczyła mnie jego konsystencja. Spodziewałam się czegoś bardziej lejącego. Tymczasem Adapt kręci się gdzieś w okolicach pianki, czy musu. Może to porównanie lekko na wyrost, ale jest trochę jak Whipped Cream tej samej marki, który recenzowałam jakiś czas temu i który bardzo mi odpowiada.
    Nakłada się go lekko, nie robi smug, nie podkreśla suchych skórek, nie kłębi się w załamaniach. Trochę tłustawy, palce się po nim lepią.
    Uwaga! Może trochę ściemnieć na buzi.
    Co z pewnością będzie dla wielu dziewczyn sporym minusem w tym kosmetyku to poziom jego krycia. Nie jest ono pierwszorzędne i wydaje mi się, że dla osób ze skórnymi problemami, zaczerwienieniami i wszelakimi niespodziankami może on być niewystarczający.
    Dla innych jednocześnie może być to plus, gdyż jak napisałam wyżej colour jest bardzo adapt. Stapia się z cerą do tego stopnia, że właściwie można odnieść wrażenie, że go nie ma. Dla mnie jest to podkład idealny jeśli chodzi o lekki, naturalny makijaż dzienny. Cera jest po nim gładka, promienna, ma wyrównany koloryt, a nie ma na niej tapety. Nie wysusza.
    Niestety może zbyt szybko nabrać niebezpiecznego błysku w okolicach czoła, albo przeskoczyć nam na ekranik telefonu.
    Z trwałością jest na pół. Ani nie jest olśniewająca, ani nie beznadziejna.
    Opakowanie bardzo praktyczne. Twarde, z pompką która wyciągnie ze środka najsmutniejsze resztki. Plastikowa nakładka osłaniająca szyjkę pompki trochę ciężko się otwiera, ale tylko trochę..
    Kosmetyk bardzo wydajny.
    Cena? Hmmm.. warto poszukać promocji.
    Do kupienia praktycznie w każdym Rossmanie, choć nie wiem czy posiadają całą gamę kolorów.

Plusy:
    - Lekka konsystencja
    - Świetny, naturalny efekt. Brak efektu maski.
    - Nie wysusza
    - Praktyczne opakowanie, nic się nie marnuje.
    - Wydajność

Minusy:
    - Średnie krycie
    - Nie powalająca trwałość
    - Dla tłustych cer mało matujący i szybko nabierający błysku

Dla mnie lepiej niż dobrze. Raczej na co dzień, nie na wielkie wyjścia. Cenię sobie natomiast naturalność i lekkość makijażu, a ten podkład to zapewnia. Z przyjemnością będę używać.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dla cery normalnej
  • Używałam nr. 40 Creamy Ivory (najjaśniejszy odcień).

Pozytywy:
    fajna lekka konsystencja,
    ładne wykończenie,
    fajne opakowanie z pompką,
    wydajny.

ale

Negatywy:
    czasem zdarzało się że podkreślał suche skórki,
    skóra tłusta w strefie T świeci się już po 3 max 4 godzinach,
    krycie bardzo słabe,
    ciemnieje,
    nietrwały(u mnie chyba cały zostawał na telefonie )
    dostępność najjaśniejszego koloru tylko na allegro.

Ogólnie nie polecałabym osobom z suchą, mieszaną bądź tłustą cerą.

Używam tego produktu od: około rok (jesień 2012 i 2013)
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić morena15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Nawet na wielkie wyjścia lubię, gdy cera ma wyrównany kolor, ale nie tapetę. Dlatego ten podkład bardzo mi podpasowal: kryje, ale nie robi kuku. Pokryje nawet zaczerwieniony nos, choć na cienie pod oczami trzeba mieć kolegę-kolektor. Ma przyjemną formę a la mus i moje ulubione opakowanie z pompką z tloczkiem od dołu: nie zmarnuje się nawet kropelka i bardzo wygodnie się go dozuje. Nie podkreśla skórek, nie wchodzi w załamania skóry. Dobrze się trzyma cały dzień, nigdy nie robię poprawek w ciągu dnia. Ma sredni zapach, ale do przeżycia. Ładnie stapia się z kolorem cera, daje naturalny i zdrowy wygląd. Będę do niego wracać.

Chcesz pochwalić annan_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobrze kryje chociaz krótko, nie tworzy maski
  • Mam cere mieszaną, ten puder pieknie wygładził wszystkie niedoskonalosci, kolezanka nie poznała ze mam puder na twarzy stwierdziła ze poprawiła mi się cera jest lekki i zupelnie go nie widac przy czym dobrze kryje chociaz za krótko jak dla mnie, uzywałam puder revlona i max factora jest o niebo lepszy i lżejszy, nie tworzy maski co najwazniejsze, skóra wygląda swiezo
    -mógłby dluzej kryc poniewaz czesto trzeba poprawiac twarz,
    ale jak dla mnie najlepszy z dotychczasowych

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić a_majka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla osób bez problemów z cerą
  • +konsystencja
    +dosyć wydajny

-ciemnieje
    -niewystarczające krycie
    -czasami uwydatnia suche skórki
    -czasami źle się wchłania i bardzo brudzi
    -słabo matuje strefę T

albo moja cera aż tak szaleje, albo ten specyfik to prawdziwa enigma - bywa, że uwydatnia suche skórki i wysusza, a bywa też, że moja twarz po nim świeci się i tłuści

polecam produkt dla osób z cerą normalną, bez przebarwień i innych niespodzianek
    zdecydowanie dla kogoś kto preferuje subtelny makijaż i chce jedynie ujednolicić cerę, a nie potrzebuje lepszego krycia
    bywa że jestem z niego bardzo zadowolona, ale czasami wygląda wyjątkowo źle ;/
    Używam tego produktu od: kilka razy z dużymi przerwamiIlość zużytych opakowań: 3 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie ma
  • Kiedy byłam młodsza, podkradałam kuzynce ten podkład. Wydawał mi się wtedy idealny, bo wymagań wielkich nie miałam i doświadczeń z kosmetykami też nie.
    Jednak po kilku latach, kiedy to już trochę poeksperymentowałam z podkładami, ten nie okazał się wcale taki the beściarski. Po prostu cudów się po nim nie spodziewajcie - chcecie lekki podkład, z lekkim kryciem? To możecie kupić właśnie ten fluid. Chociaż za taką cenę moim zdaniem powinien sprawdzić się odrobinę lepiej.
    Wymienię jeszcze krótko plusy i minusy, aby wszystko wyglądało jaśniej i konkretniej.

+ lekka konsystencja
    + dopasowuje się do naszej cery
    + twarz rozświetlona

- cena
    - słabe krycie
    - mi podkreślił suche skórki

Używam tego produktu od: 4/5 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CookieSmile za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jeszcze nie mój typ
  • Mam kolor Warm Almond

Podkład ma przyjemną konsystencję, bardzo lekką, super rozprowadza się na twarzy, nie tworzy smug czy plam.
    Kolor idealnie wręcz wtapia się ze skórą, jest niewidoczny, nie tworzy efektu maski.
    Czasami podkreśla suche skórki, dosyć dobrze kryje drobne niedoskonałości i zaczerwienienia.

Opakowanie bardzo praktyczne, pompka na duży plus, można go zużyć do samego końca.

Największym minusem dla mnie jest cena, ja swój kupiłam w promocji -40% w Rossmannie, w cenie regularnej raczej bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: maja 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magdula87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • Bardzo przyzwoity, bez efektu łał
  • Z braku laku (patrz True match) używałam właśnie tego podkładu. Zachęciła mnie przyjaciółka, która bez Colour adapt nie potrafi się obejść, gdyż przy jej cerze trądzikowej, ten produkt ratuje jej życie, pięknie kryjąc. Faktycznie, krycie to duża zaleta tego kosmetyku. Przy mojej cerze suchej spisuje się tyci gorzej, gdyż denerwuje mnie podkreślanie suchych skórek, ale generalnie podkład jest naprawdę przyzwoity.

+dobry dozownik, pozwala wycisnąć idealną ilość produktu, do końca opakowania spisuje się bardzo dobrze
    +konsystencja musu - uwielbiam - świetnie się rozprowadza i sprawia, że podkład jest leciutki
    + bardzo przyzwoicie kryje, ale bez efektu maski
    +świetne, dopasowujące się do twarzy kolory - używałam 3 różnych odcieni i każdy spisał się bardzo dobrze

Wygląda na to, że podkład idealny. Niestety nie dla mnie. Myślę, że jest on dedykowany jednak cerom tłustym, mieszanym, trądzikowym, a nie suchym.

-przy suchej cerze podkreśla skórki, a dodatkowo robi się taki "sztruksowy" - czyli bez ostrego peelingu, kremu i bazy dla mnie ani rusz
    -nieestetyczne opakowanie (praktyczne, ale jakże brzydkie)

Sumując - pewnie kupię ponownie, bo jest w tym podkładzie coś, co mnie urzeka (przy kremie i bazie oczywiście) i stąd te 3,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 skończyłam

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie...
  • Raczej nie nadaje się do cery tłustej i mieszanej...

Plusy:
    +fajna piankowa konsystencja - nie ma problemu z rozsmarowaniem
    +wydajny
    +nie zapycha
    +wygodna pompka

Minusy:
    -średnio trwały
    -nie matuje na długo strefy T
    -skóra dosyć szybko się błyszczy
    -drogi

Znam tańsze podkłady i bardziej trwałe..

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porcelanowa laleczka
  • Bardzo sredni...
    Kupilam, bo podobno dostosowuje sie do skory, a gdzie tam........
    Zrobila na mojej twarzy maske, wszedzie bylam jednakowego koloru, do tego podreslilam policzki i wygladalam jak laleczka porcelanowa!!

Jest dla mnie za ciezki, bardzo oleisty.
    Moja twarz nawet po opruszeniu pudrem w kamieniu bardzo sie swiecila.
    Nie zbyt dobrze radzi sobie z pryszczami i cieniami pod oczami.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 0 opakowan, oddalam kolezance

Chcesz pochwalić malwinax10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki podkład dla bezproblemowej cery
  • PLUSY
    - lekki, jakby go nie było
    -wydajny
    -nie zapycha
    -delikatnie rozświetla
    -brak efektu maski
    -kremowa konsystencja
    -nie podkreśla suchych "skórek"
    -nawilża

MINUSY
    -nie nadaje się jako podkład na wielkie wyjścia
    -średnio trwały

Generalnie jest to lekki kosmetyk na lato lub gdy po prostu zależy nam na delikatnym, dziennym makijażu. Jeśli na twarzy wyskoczy coś niemiłego to bez korektora się nie obejdzie :c

Chcesz pochwalić pamlee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;/
  • Plusy:
    - wygodna pompka,
    - lekka, kremowa konsystencja

Minusy:
    - przede wszystkim nie dopasowywuje się do koloru skóry,
    - nie matuje (błysk po godzinie)
    - bardzo słabo kryje,
    -podkresla suche skórki

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni i kupiłam nowy podkład
    Ilość zużytych opakowań: jedno...niecałe

Chcesz pochwalić martyska89 za czytelną i pomocną recenzję?