Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• polecam, choć za tę cenę, mógłby dłużej pozostawać "świeży" w opakowaniu
  • Używam odcienia 45 Warm Almond.

PLUSY:
    + ładnie się dopasowuje do koloru skóry
    + raczej trwały, choć trzeba czasem poprawić na drobne krostki itp.
    + nie tworzy efektu maski (przynajmniej na początku używania buteleczki)
    + wygodna aplikacja
    + brak fabrycznego zapachu
    + nie podkreśla suchej skóry
    + łatwo i wygodnie się rozprowadza(przynajmniej na początku używania buteleczki)

MINUSY:
    - po jakimś czasie używania (troszkę więcej niż pół buteleczki) produkt gęstnieje i ciemnieje, przez to może to być problem dla osób o jasnej karnacji.
    - wiąże się to tez z problemem rozprowadzania i efektem maski.
    - słabo kryje drobne krostki - trochę się ściera
    - nie widać ile produktu się zużyło

Żeby podsumować, jestem raczej zadowolona z tego produktu. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że po jakimś czasie używania produkt staje się gęsty i ciemniejszy o jeden/dwa tony, a ja mam jasną karnację i jest to naprawdę problematyczne. Myślę, ze za takie pieniądze (przeważnie kosztuje ok. 49zł) nie powinien się tak szybko starzeć i jest to duży minus tego produktu. Dlatego najlepiej kupować go na promocji.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5

Chcesz pochwalić carmelxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Podkład, który kupiłam przypadkiem. Bardzo się polubiliśmy

Na plus:

*cudowne wykończenie - matowe, skóra jest w dotyku jak satyna
    *ujednolica kolor skóry
    *nie zapycha
    *nie podkreśla suchych skórek
    *nie tworzy maski
    *ładnie stapia się ze skórą
    *lekki - idealny na lato
    *kryje przyzwoicie (ale nie mam mocno problematycznej cery)
    *nie brudzi ubrań
    *łatwo się zmywa

Na minus:

*trwałość - dość szybko się ściera

Ogólnie jestem zadowolona. Myślę, że kupię go ponownie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na wiosnę i lato
  • Fajny produkt, szczególnie na wiosnę i lato.
    + - Delikatnie kryje, co może być i plusem i minusem. Zależy kto czego szuka.
    + Wtapia się fajnie w skórę, nie powoduje podrażnień.
    + Ma lekką, wręcz jedwabistą konsystencję.
    + Nie zatyka porów i nie postarza.
    + Nie ma po nim efektu maski.
    + Ma całkiem poręczne opakowanie z pompką.
    + Nie uczula

Wad nie stwierdzam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić truskawatruski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Kupiłam z polecenia koleżanki i zawiodłam się. Opakowanie z pompką na plus. Podkład jest bardzo lekki, więc ładnie się rozprowadza oraz faktycznie nie tworzy efektu maski, ale na tym koniec dobrego. Krycie jest znikome, większe daje większość kremów BB. Nawet utrwalony pudrem znika z twarzy po 2-3h. Do tego ma bardzo sztuczny zapach migdałów, który mnie mocno drażni. Nie widzę więc sensu kupowania tego podkładu, nie jest wart swojej ceny (rossmann ok.50zł).

Chcesz pochwalić kamajaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona !
  • Uważam że jest podkładem wart swojej ceny, ma pełnić funkcje zespolenia się ze skórą i tak jest , nie tworzy efektu maski, dopasowuje się do każdej karnacji wybierając odpowiedni odcień. Kupuję go zazwyczaj w promocjach 1+1 lub -40% w rossmanie . I jest to już moje 3 opakowanie. Jedyny minus to to że w dalszym ciągu borykam sie ze świeceniem po 3 h po nałożeniu jakiegokolwiek podkladu ;/

Używam tego produktu od: ponad 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Adson94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Gdy zaczęły mi się problemy z twarzą (trądzik, krostki itp) szukałam czegoś co mi zakryje niedoskonałości na dłużej niż 2 godziny. Pani pracująca w hebe polecila mi wlasnie color adapt, wiec za jej poleceniem kupilam go. Zacznę od tego, że jest to jedyny podklad ktory poradzil sobie z calkowitym zakryciem tradzika bez dodatku korektora. Trzyma się na twarzy 10 godzin, przy czym czasami muszę przypudrować. No i tu jest jedyny minus podkladu - strasznie sie po nim świecę, nie wiem, czy to wina color adapt, czy stanu mojej teraźniejszej cery. Kolor dopasowuje się do mojego koloru skóry. Polecam!

Chcesz pochwalić drogawstecz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Jest to produkt, który wg mnie ma więcej wad, niż zalet.
    +dostępnośc (prawie każda drogeria)
    +cena (często promocyjna)
    +wydajośc produktu
    + opakownie (lekkie, solidne, dobrze działająca pompka)
    + trwałośc (ok. 7 h)

A teraz wady:
    -matowy, płaski efekt (bez żadnego roświetlenia,wg mnie nie wygląda to naturalnie)
    - konsystencja :zbyt gęsta, nie stapia się w żaden sposób ze skórą, nie wchłania, mam przez to wrażenie, że jest za cięzki, cały czas go "czuje" (odradzam nakładanie pędzlem)
    -brudzący ubranie, łatwo ściera się jego pierwsza warstwa
    -zbyt mało odcieni (brak zółtego oraz jaśniejszych tonów!),wiele wpada w oliwkowe, których ja nie lubię, przez co cera wygląda jak ziemista
    -wg mnie wadą jest również zapach
    -nie zauważyłam,aby adaptował się z naszą skórą, dopasowywał odcieniem do naszsej karnacji,nawet jeśli teoretycznie jest on zbliżony.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1/10 drugiego

Chcesz pochwalić anabelljoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt godny polecenia
  • Podkład znalazł się w moich rękach, kiedy to moja mama po zakupie i paru pierwszych użyciach stwierdziła, ze jest dla niej za ciemny, ponieważ oceniam kolor PORCELAIN 50, a Ona ma cerę zdecydowanie jasną, dla mnie jest to odcień idealny, może lepiej sprawdza się w lecie, kiedy cera jest lekko opalona, ale i zimą zdecydowanie daje rade, gdyż faktycznie po nałożeniu odcień podkładu stapia się z odcieniem skóry.

Plusy:
    *dopasowuje się do odcienia skóry, ale oczywiście po odpowiednim doborze koloru podkładu
    *kryje w miarę dobrze, to znaczy, gdy mam jakieś zaczerwienienia na twarzy, to wiem, że on je skoryguje i po przypudrowaniu nie bedzie ich widać
    *matuje cerę, ale delikatnie
    *utrzymuje się ok, 8 godzin
    *nie zapycha porów
    *konsystencja jest lekka, trochę podchodząca pod mus, przez co bardzo fajnie się rozprowadza
    *opakowanie także nie budzi zastrzeżeń

Minusy:
    *nie należy do najtańszych, ale warto kupić w promocyjnej cenie
    *gdy jest bardzo gorąco, może się "ważyć na twarzy"

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie całe

Chcesz pochwalić urokliwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Często pożyczyłam go od koleżanki i od razu mi się spodobał. Niedawno postanowiłam sama kupić pomimo ceny, chociaż jest jej wart.
    +idealnie kryje, skóra jest całkowicie matowa, ale wygląda naturalnie
    + konsystencja jakby musu, przez co jest lekki, nietłusty a po chwili robi się jak puder, dzięki czemu mi wystarcza często sam podkład
    + wygodna pompka
    + wydajny

+/- cena, mogłaby być nieco niższa, ale na pewno nie żałuję, że wydałam na niego te 50zł, to najlepszy podkład jakiego używałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić olx_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podklad. Bardzo dobrze się rozprowadza- więc dla początkujących z podkładami. Nie będzie krzwywdy wielkiej jeżeli nalożymy go z nadmiarem. Szkoda, że tak szybko się ściera i brudzi ubrania. naprawdę stapia się ze skórą- ale ciemnieje na twarzy więc kupując go odcień o ton jaśniejszy to podstawa. Bez pudrowania co 3-4 godziny nie da się normalnie funkcjonować, ale jest okej ze względu, że nie naprawdę nie tworzy maski- i jest wydajny bo jedna pompka starczy na pokrycie całej twarzy.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij