Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• Mój ulubieniec od wielu lat
  • Pięknie kryje i nie daje efektu maski. Ładnie się rozsmarowuje, nie pozostawiając smug. Nie zapycha skóry, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ moja skóra jest problematyczna i nie wybacza błędów w pielęgnacji.

Jeżeli zmienię w przyszłości podkład to tylko dlatego, że ten mi się znudzi

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić szprota_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Super podkład, najlepszy ze wszystkich jakich do tej pory używałam - a było ich trochę.
    Zalety:
    - lekki
    - śliczny zapach
    - idealnie matuje i kryje niedoskonałości
    -rzeczywiście dopasowuje się do koloru cery
    -nawet po całym dniu moja twarz się nie świeci
    -wytrzymuje naprawdę długo
    -jest wydajny
    Ogólnie stwierdzam ze ma same zalety

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić karolincia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej
  • Naprawdę fajny podkład. Kolor 50 jest wręcz niewidoczny u mnie na twarzy, stapia się z cerą. Bardzo wydajny, choć opakowanie nie jest za duże, ale wygodne. Fajna konsystencja, bo jest gęsty, kremowy. Fajnie się rozprowadza i krycie też całkiem w porządku.
    Minusem jest cena i to, że mam wrażenie, że po kilku godzinach niestety znika w twarzy... a szkoda, bo byłby moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kiitkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój ulubiony podkład.
  • Podkład idealny. Lekki, świeży, nie tworzący efektu maski. Świetnie dostosowuje się do koloru skóry i pokrywa drobne niedoskonałości, a co najważniejsze nie wysusza.
    Opakowanie jest proste, higieniczne i z pompeczką. Atutem jest to, że można sprawdzać ile podkładu już ubyło.Konsystencja musu jest lekka, puszysta, rozpływająca się pod palcami . Posiada bardzo praktyczne opakowanie , dzięki któremu można zużyć go do samego końca. Polecam go raczej Panią które nie maja większych problemów z cerą, a chcą wyrównać jej koloryt.

Ilość zużytych opakowań: 6 34 ml

Chcesz pochwalić gwiazdaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Bardzo lubię Max Factor, dlatego też kiedy kończył mi się podkład akurat widziałam reklamę Color Adapt. No i uległam. Uwielbiam podkłady o konsystencji delikatnego musu i to jest jak najbardziej na plus. Do plusów zaliczam również opakowanie i to by było na tyle. Podkład jest bardziej jak krem, "mięciutki", nawilżający, ale krycie w moim przypadku zerowe. Mam cerę dość tłustą i skłonną do wyprysków, w tej sytuacji krycie dla mnie jest podstawą, a podkład od Max Factor nie jest mi w stanie tego zapewnić. Korzystać z niego będę pewnie do końca, ale następnym razem już się na niego nie skuszę. Dla porównania mus od Maybelline sprawuje się milion razy lepiej

Chcesz pochwalić dw94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Konsystencja całkiem przyjemna - lekka, w formie musu. Opakowanie porządne. Krycie podkładu - średnie, nie polecam dla cery trądzikowej. Rzeczywiście podkład dopasowuje się do cery, jednak kolor, który posiadam (natural) jest dla mnie odrobinę za ciemny i odrobinę zbyt różowy. Jest na tyle matujący, że przy cerze normalnej nie trzeba pudru żeby zmatowić twarz. Niestety dosyć szybko ściera się z twarzy, przynajmniej w moim przypadku. Wielkiej krzywdy mi nie wyrządził, jednak za tę cenę wolę kupić inny (lepszy) podkład

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MaryMorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam, choć za tę cenę, mógłby dłużej pozostawać "świeży" w opakowaniu
  • Używam odcienia 45 Warm Almond.

PLUSY:
    + ładnie się dopasowuje do koloru skóry
    + raczej trwały, choć trzeba czasem poprawić na drobne krostki itp.
    + nie tworzy efektu maski (przynajmniej na początku używania buteleczki)
    + wygodna aplikacja
    + brak fabrycznego zapachu
    + nie podkreśla suchej skóry
    + łatwo i wygodnie się rozprowadza(przynajmniej na początku używania buteleczki)

MINUSY:
    - po jakimś czasie używania (troszkę więcej niż pół buteleczki) produkt gęstnieje i ciemnieje, przez to może to być problem dla osób o jasnej karnacji.
    - wiąże się to tez z problemem rozprowadzania i efektem maski.
    - słabo kryje drobne krostki - trochę się ściera
    - nie widać ile produktu się zużyło

Żeby podsumować, jestem raczej zadowolona z tego produktu. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że po jakimś czasie używania produkt staje się gęsty i ciemniejszy o jeden/dwa tony, a ja mam jasną karnację i jest to naprawdę problematyczne. Myślę, ze za takie pieniądze (przeważnie kosztuje ok. 49zł) nie powinien się tak szybko starzeć i jest to duży minus tego produktu. Dlatego najlepiej kupować go na promocji.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5

Chcesz pochwalić carmelxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Podkład, który kupiłam przypadkiem. Bardzo się polubiliśmy

Na plus:

*cudowne wykończenie - matowe, skóra jest w dotyku jak satyna
    *ujednolica kolor skóry
    *nie zapycha
    *nie podkreśla suchych skórek
    *nie tworzy maski
    *ładnie stapia się ze skórą
    *lekki - idealny na lato
    *kryje przyzwoicie (ale nie mam mocno problematycznej cery)
    *nie brudzi ubrań
    *łatwo się zmywa

Na minus:

*trwałość - dość szybko się ściera

Ogólnie jestem zadowolona. Myślę, że kupię go ponownie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na wiosnę i lato
  • Fajny produkt, szczególnie na wiosnę i lato.
    + - Delikatnie kryje, co może być i plusem i minusem. Zależy kto czego szuka.
    + Wtapia się fajnie w skórę, nie powoduje podrażnień.
    + Ma lekką, wręcz jedwabistą konsystencję.
    + Nie zatyka porów i nie postarza.
    + Nie ma po nim efektu maski.
    + Ma całkiem poręczne opakowanie z pompką.
    + Nie uczula

Wad nie stwierdzam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić truskawatruski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Kupiłam z polecenia koleżanki i zawiodłam się. Opakowanie z pompką na plus. Podkład jest bardzo lekki, więc ładnie się rozprowadza oraz faktycznie nie tworzy efektu maski, ale na tym koniec dobrego. Krycie jest znikome, większe daje większość kremów BB. Nawet utrwalony pudrem znika z twarzy po 2-3h. Do tego ma bardzo sztuczny zapach migdałów, który mnie mocno drażni. Nie widzę więc sensu kupowania tego podkładu, nie jest wart swojej ceny (rossmann ok.50zł).

Chcesz pochwalić kamajaaa za czytelną i pomocną recenzję?