Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• produkt godny polecenia
  • Podkład znalazł się w moich rękach, kiedy to moja mama po zakupie i paru pierwszych użyciach stwierdziła, ze jest dla niej za ciemny, ponieważ oceniam kolor PORCELAIN 50, a Ona ma cerę zdecydowanie jasną, dla mnie jest to odcień idealny, może lepiej sprawdza się w lecie, kiedy cera jest lekko opalona, ale i zimą zdecydowanie daje rade, gdyż faktycznie po nałożeniu odcień podkładu stapia się z odcieniem skóry.

Plusy:
    *dopasowuje się do odcienia skóry, ale oczywiście po odpowiednim doborze koloru podkładu
    *kryje w miarę dobrze, to znaczy, gdy mam jakieś zaczerwienienia na twarzy, to wiem, że on je skoryguje i po przypudrowaniu nie bedzie ich widać
    *matuje cerę, ale delikatnie
    *utrzymuje się ok, 8 godzin
    *nie zapycha porów
    *konsystencja jest lekka, trochę podchodząca pod mus, przez co bardzo fajnie się rozprowadza
    *opakowanie także nie budzi zastrzeżeń

Minusy:
    *nie należy do najtańszych, ale warto kupić w promocyjnej cenie
    *gdy jest bardzo gorąco, może się "ważyć na twarzy"

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie całe

Chcesz pochwalić urokliwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Często pożyczyłam go od koleżanki i od razu mi się spodobał. Niedawno postanowiłam sama kupić pomimo ceny, chociaż jest jej wart.
    +idealnie kryje, skóra jest całkowicie matowa, ale wygląda naturalnie
    + konsystencja jakby musu, przez co jest lekki, nietłusty a po chwili robi się jak puder, dzięki czemu mi wystarcza często sam podkład
    + wygodna pompka
    + wydajny

+/- cena, mogłaby być nieco niższa, ale na pewno nie żałuję, że wydałam na niego te 50zł, to najlepszy podkład jakiego używałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić olx_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podklad. Bardzo dobrze się rozprowadza- więc dla początkujących z podkładami. Nie będzie krzwywdy wielkiej jeżeli nalożymy go z nadmiarem. Szkoda, że tak szybko się ściera i brudzi ubrania. naprawdę stapia się ze skórą- ale ciemnieje na twarzy więc kupując go odcień o ton jaśniejszy to podstawa. Bez pudrowania co 3-4 godziny nie da się normalnie funkcjonować, ale jest okej ze względu, że nie naprawdę nie tworzy maski- i jest wydajny bo jedna pompka starczy na pokrycie całej twarzy.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Podkładów zaczęłam używać późno, w porównaniu do większości dziewcząt. Miałam 18 lat. Cera bezproblemowa, jednolita. Podkradałam Mamie i kiedyś kupiła właśnie ten. Spodobał mi się, więc którejś zimy dostałam swój, osobny.

Używałam kolorów gold 75, natural 70, porcelain 50, warm almond 45. Sama zużyłam 1.

+ bardzo dobrze dopasowuje się do koloru skóry
    + nie zostawia smug i plam
    + naturalne odcienie
    + jest niewidoczny (sporo kobiet, które pytały mnie o polecenie czegoś do twarzy, twierdzi że jest niedostrzegalny)
    + bardzo fajna konsystencja- coś jakby mus/ pianka.
    + wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na połowę jesieni, całą zimę i początek wiosny- tylko w tych okresach używam podkładu.

Cena w Rossmannie: 49,99

Aktualnie kończę kolor warm almond, a zakupiłam gold.

Nie planuję zmienić go

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, na spółkę z Mamą 4

Chcesz pochwalić Tysia20993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Produkt jak najbardziej godny uwagi. Długo szukałam podkładu idealnego, a temu naprawdę niewiele brakuje.

- świetnie dopasowuje się do cery, nie tworząc efektu maski
    - fajne opakowanie umożliwiające wygodną aplikację
    - fajna konsystencja
    - wydajny
    - nie zapycha cery, nie blokuje porów

* przeciętnie kryje
    * dość szybko się ściera
    Oba minusy są do przeżycia.

Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

Chcesz pochwalić zaz21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie nie do przebicia
  • Mam cerę z niedoskonałościami, z którymi podkład bardzo dobrze sobie razi. Czasem tylko przy bardzo dużej "niespodziance" muszę użyć korektora, ale sporadycznie.
    Dobrze kryje, nie powodując efektu maski. Nie robi smug, ładnie stapia się ze skórą i utrzymuje się dość długo.
    Nie uwidacznia suchych skórek, nie wysusza.
    Do tej pory najlepszy podkład jaki miałam (a trochę ich już było).
    Wydajny. Plus za wygodne opakowanie, dzięki któremu widać ile kosmetyku jeszcze pozostało.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić cccocaineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer jeden!!!!!
  • Uwielbiam ten produkt. Świetnie wtapia sie w moją skóre. Dobrze matuje i zakrywa niedoskonałości. Podkład do ktorego zawsze powracam. Ja używam natural 70 i świetnie się sprawdza. Moj numer jeden!

Używam tego produktu od: dlugo
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Chcesz pochwalić Tite za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Zakupiłam i.. odstawiłam na półkę, ponieważ zaczął sie sezon letni i nabrałam troche koloru ( ten podkład okazał się za jasny). Wróciłam do niego teraz i jest wielkie WOW!
    \nOkazało się,ze podkład bardzo ładnie wyglada na buzi, stapia sie z naturalnym kolorem. Ma konsystencje musu, co pomaga w rozprowadzeniu. Trzeba go rozetrzeć bardzo dobrze, poniewaz niedociągnięcia są bardzo widoczne-za to odejmuje pól gwiazdki. Ale dla mnie numer 1 Iiiii wielki plus za pompkę, i opakowanie, w którym widać ile produktu jszcze zostało.
    \n Właśnie skusiłam się na podkład loreal true match, próbuje tez czegos innego inaczej nie byłbym sobą:P

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko
  • Zupełnie nie nadaje się do mojej tłustej cery. Bardzo szybko przy niej znika. Mam wrażenie, że spływa a nie nakładałam go dużo. Niby się dopasowuje, ale nie do końca. Być może dlatego, że nie ma bardzo jasnych odcieni i był dla mnie po prostu za ciemny. W ciągu dnia utlenia się na pomarańczowo a pod koniec (2 miesiące) daty ważności zmienił kolor w opakowaniu.
    Nie maskuje niespodzianek. No chyba, że powtórzy się aplikację parę razy, ale wtedy zapycha pory.

Plusy to poręcznie i praktyczne opakowanie, fajna, ułatwiająca aplikację konsystencja, ładne, matowe wykończenie i zapach, który innych może niestety drażnić.

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Zakupiłam po sugestii koleżanki, która używała odcienia 70, ja zakupiłam 45. Jak dla mnie bardzo dobry

+ delikatne krycie bez efektu maski
    + stapia się z cerą, więc nie trzeba wariować przy poszukiwaniu odcienia
    + utrzymuje się długo

Co prawda nie matuje zbyt in tensywnie i na długo, ale w opisie produktu nie ma zarzuconego takiego zadania Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Deestroya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij