Max Factor, Colour Adapt

Powiększ Max Factor, Colour Adapt

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem "niespodzianek". Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu ma świetnie się rozprowadzać.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499

Cena: / ml

• Słabiutko
  • Zupełnie nie nadaje się do mojej tłustej cery. Bardzo szybko przy niej znika. Mam wrażenie, że spływa a nie nakładałam go dużo. Niby się dopasowuje, ale nie do końca. Być może dlatego, że nie ma bardzo jasnych odcieni i był dla mnie po prostu za ciemny. W ciągu dnia utlenia się na pomarańczowo a pod koniec (2 miesiące) daty ważności zmienił kolor w opakowaniu.
    Nie maskuje niespodzianek. No chyba, że powtórzy się aplikację parę razy, ale wtedy zapycha pory.

Plusy to poręcznie i praktyczne opakowanie, fajna, ułatwiająca aplikację konsystencja, ładne, matowe wykończenie i zapach, który innych może niestety drażnić.

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Zakupiłam po sugestii koleżanki, która używała odcienia 70, ja zakupiłam 45. Jak dla mnie bardzo dobry

+ delikatne krycie bez efektu maski
    + stapia się z cerą, więc nie trzeba wariować przy poszukiwaniu odcienia
    + utrzymuje się długo

Co prawda nie matuje zbyt in tensywnie i na długo, ale w opisie produktu nie ma zarzuconego takiego zadania Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Deestroya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny uwagi
  • PLUSY:

-konsystencja musu co ułatwia rozprowadzanie
    -całkiem dobre krycie
    -opakowanie z pompką
    -w moim przypadku nie dostrzegłam aby zapychał i powodował jakiekolwiek nieprzyjemności na twarzy
    -nie powoduje efektu maski

MINUSY:

-szybko zasycha na buzi więc trzeba się spieszyć przy nakładaniu

Chcesz pochwalić BlackBlueWhite za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Podkład ma bardzo fajną, miłą w dotyku, konsystencję jakby musu, świetnie się rozprowadza na twarzy i co ważne (bynajmniej dla mnie bardzo) dobrze dopasowuje sie do cery, nie tworząc efektu maski. Mimo to- nie jest to mój KWC. A to dlatego iż jego krycie jest znikome. Oczywiście na początku wszystko pięknie, ładnie, ale juz po paru godzinach się ściera. Nie tego szukam. Uważam, że jest to dobry produkt dla osób lubiących delikatny makijaż.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczęta buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k0kardka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Niestety ten podkład nie jest dla mnie. Zapycha, przez to, że pewnie ma jakieś silikony, dodatkowo jak nałożę to super się wtopi w skórę, ale krycie znikome, nic nie zakryje w dodatku po dwóch godzinach od nałożenia świecę się jak latarnia.. mało tego, wchodzi ( jak każdy z tej firmy) w pory, załamania.

Dla mnie nie wart swojej ceny.

Kolor jedynie jest moim faworytem, ale to nie zmienia faktu, iż już go nie kupię bo potwornie mnie zapychał. Dosłownie zaskórnik na zaskórniku :/Używam tego produktu od: 2 tygodni dzień w dzieńIlość zużytych opakowań: jedno niezużyte do końca

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najgorszych produktów max factor
  • zwykłam chwalić markę max factor, ale niestety nie tym razem.

przez pierwszy miesiąc użytkowania byłam zachwycona. podkładu nie zakładam codziennie, bo mam wrażenie, że wtedy ją niepotrzebnie zapycham, blokuję i pozbawiam oddechu.

pojemniczek 34ml bardzo wydajny, fajnie wydobywa się produkt z opakowania.

na opakowaniu mamy symbol wskazujący, że po otwarciu kosmetyk jest zdatny do użytku przez 12 miesięcy.

może i jest, ale tylko dla tych, którym nie przeszkadzają grudki i "zwijanie się" się podkładu w takie jakby ruloniki.

bardzo nie polecam, szczególnie tym, którzy podkładu używają sporadycznie, bo po miesiącu kosmetyk nadaje się jedynie do wyrzucania.

ps. chciałam wrzucić zdjęcia pokazujące te 'ruloniki' i grudki, które widać gołym okiem po wydobyciu produktu z opakowania, jednak mój aparat w telefonie, który ma łącznie chyba z 2 piksele nie dał rady i na zdjęciu widać jedynie kremową plamę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 34ml

Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam . Po długich poszukiwaniach znalazłam swój idealny podkład . Lubię go znacznie bardziej niż MF whipped creme, który stosowałam bezposrednio przed tym. Na początku myslałam, że są podobne, ale ten jest o wiele lepszy i tańszy .

plusy:
    - kolor ładnie się wtapia w skórę (mam odcień 45 (taki sam jak w Whipped Creme) i dla mojej bladej cery jest idealny)
    - dobrze kryje (nie muszę nakładać tak dużo korektora)
    - długotrwały (trzyma się cały dzień)
    - nie ściera się
    - zmniejsza niedoskonałości
    - dobrze się srozprowadza, bez smug
    - wygodne opakowanie z pąpką
    - konsystencja musu
    - w rozsądnej cenie (laski! co tak nażekacie na cenę? Podkład wcale nie jest drogi, 34 ml za 50 zł, to nie jest dużo, zresztą jest wart każdej ceny )
    - można zobaczyć ile zostało (wystarczy wyjąć denko )

Ogólnie najlepszy jaki miałam do tej pory! Bardzo się cieszę, że go kupiłam i na pewno znowu go nabędę .

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy!
  • Ciężko jest mi dobrać odpowiedni podkład. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do przetłuszczania się w strefie T. Próbowałam podkładów z różnych pułapów cenowych. Jak na razie Colour Adapt najbardziej zaprzyjaźnił się z moją cerą. Wybrałam odcień 45 - Warm Almond.

PLUSY
    + łatwo się nakłada, miła konsystencja
    +zapach nie drażni nam nosa
    + matuje najlepiej ze wszystkich podkładów, które miałam
    + ładnie się wtapia, nie tworzy maski
    + nie podkreśla suchych skórek
    +wydajny
    + estetyczne opakowanie z dozownikiem

PÓŁ GWIAZDKI ODJĘŁAM ZA
    - ubogą gamę odcieni

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Mika Do za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt dla lubiących delikatne makijaże
  • Mnie ten produkt bardzo odpowiada, mam odcień natural chyba numer 70. Na twarzy nie wygląda jak maska, jest delikatny, bardzo pudrowy. Nakładam palcami nie mam smóg, dziwnych odcieni na buzi, widocznych suchych skórek. Dobry dla osób, które jedynie chciałyby wyrównać koloryt a nie uzyskać zupełnie inną "skórę" niż posiadają.
    Fajny produkt, który zapewne kupię ponownie.

Chcesz pochwalić gerberki za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmmmm
  • bardzo przyjemny, lekki podkład, stapiający się ładnie ze skrórą

zdecydowanie lepszy wg mnie dla skóry suchej/normalnej, bez skłonności do wyprysków, ponieważ nie jest on podkładem kryjącym

moja cera zmieniła się na przestrzeni lat więc mam porównanie

przy skórze suchej: ładnie matowi twarz, wygładza, nadaje zdrowego wygladu, nie wysusza aż tak

przy mieszanej: buzia szybko się świeci, robi się tłusta warstwa, generalnie nie polecam dla takiej cery

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij