Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

fluidy
kryjące, matujące, rozświetlające, ujednolicające
w słoiczku, z pompką

Do tej pory mój najlepszy podkład

Podkład łatwo aplikuje się na twarz. Jego konsystencja jest bardzo przyjemna. Długo się utrzymuje i nie rozmazuję się. Twarz jest matowa i gładka. Jego kolor dostosowuje się do koloru skóry. Jedynym minusem jest skład, który mało zachęca (jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków).

Wszystko zaczyna się od cery..

Mi ten podkład bardzo odpowiada.
Mam bardzo jasną karnację i mocno wahałam się pomiędzy 45 a 50. W końcu zdecydowałam się na 50 i to był dobry wybór.
Podkład ma dobrą konsystencję i fajnie się rozprowadza. Nie tworzy nieładnej maski i dobrze miesza się z moim kolorem skóry.
Kiedyś ten podkład był jeszcze lepszy - jego konsystencja przypominała bardziej mus, dziś jest już troszkę lejąca, ale do przeżycia. Zauważyłam też, że dużo zależy od partii produkcyjnej - raz trafiłam na taki, który mi uciekał przez palce.
Używam też innych podkładów, ale colour adapt zawsze mam gdzieś w zanadrzu - jakby inny mi nie podpasował. Zawsze ratuje!

Kiedyś cudo, dzisiaj dramat

Był to kiedyś mój numer jeden wśród podkładów, skóra wyglądała po nim idealnie, wręcz atłasowo. Jednak każde kolejne opakowanie stawało się coraz gorsze. Mimo, że wybierałam zawsze ten sam odcień z czasem zupełnie przestał do mnie pasować a super kremowa konsystencja stawała się papką, którą ciężko było rozsmarować. Nie był też nigdy zbyt wydajny. Nie należał do najtańszych a kompletnie przestał się sprawdzać. Wielka szkoda bo uważam, że był kiedyś jednym z najlepszych podkładów.

Oksyduje

Niestety nie dla mnie, im dłużej go używałam tym było gorzej. Kolor bardzo zmienia się na twarzy, więc byłam sobie pomaranczką i wydaje mi się, że z czasem zmienia się też jego konsystencja, jakby się rozwarstwiał, albo może moja wersja była jakaś felerna... wylądował w śmietniku, nie dałam rady go zużyć.

Max Factor coraz bardziej mnie zawodzi

Powiem tak mam wrażenie że Max Factor robi coraz gorsze podkłady, w ostatnim czasie żaden z nich nie sprawdził się nawet w 1% o co chodzi ?? Jako że nauczona przykrymi niespodziankami z podkładami MF które koszmarnie zmieniają się w pomarańczę na twarzy zakupiłam najjaśniejszy kolor bo pomyślałam że będzie oksydował jak inne z tej firmy i tu niespodzianka tym razem zostałam różową świnką :D tak dopasował się do mojej cery.... tylko chlewika brak.

podkład do twarzy

Jeden z lepszych podkładów które używałam. Delikatny kremowy i bardzo dobrze kryje. Utrzymuje się praktycznie cały dzień i dobrze maskuje niedoskonałości,Faktycznie dopasowuje się dobrze do cery.

Idealny!

Umówmy się - nie jestem fanką podkładów.
Raczej stawiam i skupiam się na pielęgnacji.
Z tym doborem koloru też jest różnie.
Dostałam ten podkład od znajomej a raczej wymieniłam się z nią na podkłady. Ja jej dałam mój maca, który mnie się nie sprawdzał a ona mi ten.
I co się okazało? Że to była idealna wymiana.
Ona była zadowolona ze swojego nowego podkładu a ja od pierwszego dnia zakochałam się w swoim.
Pięknie wyrównuje i dopasowuje się kolorem do mojej skory. Lekki nie klei się. Szybko się wchłania.
Dużo osób pytało się mnie czy ja mam w ogóle podkład na twarzy czy tylko krem.
Jeden z moich ulubionych.

Fajny produkt

Już długo używam tego podkładu i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest dobrej jakości, ma fajną konstystencję. Jest wystarczająco trwały. Bez problemu wytrzymuje cały dzień bez żadnych poprawek. Łatwo się go rozprowadza. Fajnie dopasowywuje się do buzi. Nie robi efektu maski.

Kiedys ulubiony...

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrazalam sobie kupna innego podladu niz ten. Ladnie matowal, calkiem niezle kryl (tak gdzies do polowy opakowania, pozniej nie bylo juz tak rozowo). Z wiekiem jednak moja skora sie zmienila I podklad zaczal mi przeszkadzac. Podkreslal suche skorki kolo nosa I po calym dniu walkowal sie.
Podsumowujac niezly, niskobudzetowy podklad jednak juz nie dla mnie.

Mój numer jeden.

Podkładu używam od ładnych kilku lat. Jestem brunetką, mam ciemniejsze niedoskonałości na skórze twarzy i używam koloru 80 bronze. Podkład jest lekki, konsystencja trochę rzadsza niż krem, bardzo dobrze i równomiernie się rozsmarowuje. Dozowanie dzięki pompce jest wręcz idealna, nic się nie brudzi, nie marnuje. Czasem stosowałam go bezpośrednio na skórę (bez kremu) i też dobrze nawilża. Świetnie się zlewa z cerą maskując niedoskonałości. Nie ściąga, nie wysusza, świetnie się trzyma, ale mógłby być trwalszy. Mam cerę tłustą/ mieszaną i po ok.4-5 godzinach już się świecę, mimo,że na podkład stosuję też puder sypki.

Używam tego podkładu od 2004 i niezmiennie jestem z niego zadowolona. Jak dla mnie jest świetny. Jestem ciemną blondynką i kolor Natural(70) używam przez cały rok. zarówno jak jestem opalona latem jak i bledsza zimą idealnie dopasowuje się do kolorytu skóry. Jest lekki, łatwo się rozsmarowuje, ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Dość długo utrzymuje się na twarzy. Dobrze kryje drobne niedoskonałości. Nie jest to podkład matujący więc skóra przetłuszczająca się może po jakimś czasie się świecić. Ja używam jeszcze dodatkowo pudru w kamieniu albo sypkiego i makijaż dobrze się trzyma przez cały dzień.

bez efektu maski

Jestem na tak! Podkład nie robi efektu maski, fajnie stapia się z cerą, jego konsystencja nie jest rzadka, powiedziałabym, że 'puszysty' i delikatny. Super opakowanie z pompką, wydajny. Krycie średnie, ale w miarę dobrze matowi.