Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• Super!
  • Produkt jak najbardziej godny uwagi. Długo szukałam podkładu idealnego, a temu naprawdę niewiele brakuje.

- świetnie dopasowuje się do cery, nie tworząc efektu maski
    - fajne opakowanie umożliwiające wygodną aplikację
    - fajna konsystencja
    - wydajny
    - nie zapycha cery, nie blokuje porów

* przeciętnie kryje
    * dość szybko się ściera
    Oba minusy są do przeżycia.

Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

Chcesz pochwalić zaz21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie nie do przebicia
  • Mam cerę z niedoskonałościami, z którymi podkład bardzo dobrze sobie razi. Czasem tylko przy bardzo dużej "niespodziance" muszę użyć korektora, ale sporadycznie.
    Dobrze kryje, nie powodując efektu maski. Nie robi smug, ładnie stapia się ze skórą i utrzymuje się dość długo.
    Nie uwidacznia suchych skórek, nie wysusza.
    Do tej pory najlepszy podkład jaki miałam (a trochę ich już było).
    Wydajny. Plus za wygodne opakowanie, dzięki któremu widać ile kosmetyku jeszcze pozostało.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić cccocaineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer jeden!!!!!
  • Uwielbiam ten produkt. Świetnie wtapia sie w moją skóre. Dobrze matuje i zakrywa niedoskonałości. Podkład do ktorego zawsze powracam. Ja używam natural 70 i świetnie się sprawdza. Moj numer jeden!

Używam tego produktu od: dlugo
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Chcesz pochwalić Tite za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Zakupiłam i.. odstawiłam na półkę, ponieważ zaczął sie sezon letni i nabrałam troche koloru ( ten podkład okazał się za jasny). Wróciłam do niego teraz i jest wielkie WOW!
    \nOkazało się,ze podkład bardzo ładnie wyglada na buzi, stapia sie z naturalnym kolorem. Ma konsystencje musu, co pomaga w rozprowadzeniu. Trzeba go rozetrzeć bardzo dobrze, poniewaz niedociągnięcia są bardzo widoczne-za to odejmuje pól gwiazdki. Ale dla mnie numer 1 Iiiii wielki plus za pompkę, i opakowanie, w którym widać ile produktu jszcze zostało.
    \n Właśnie skusiłam się na podkład loreal true match, próbuje tez czegos innego inaczej nie byłbym sobą:P

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko
  • Zupełnie nie nadaje się do mojej tłustej cery. Bardzo szybko przy niej znika. Mam wrażenie, że spływa a nie nakładałam go dużo. Niby się dopasowuje, ale nie do końca. Być może dlatego, że nie ma bardzo jasnych odcieni i był dla mnie po prostu za ciemny. W ciągu dnia utlenia się na pomarańczowo a pod koniec (2 miesiące) daty ważności zmienił kolor w opakowaniu.
    Nie maskuje niespodzianek. No chyba, że powtórzy się aplikację parę razy, ale wtedy zapycha pory.

Plusy to poręcznie i praktyczne opakowanie, fajna, ułatwiająca aplikację konsystencja, ładne, matowe wykończenie i zapach, który innych może niestety drażnić.

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Zakupiłam po sugestii koleżanki, która używała odcienia 70, ja zakupiłam 45. Jak dla mnie bardzo dobry

+ delikatne krycie bez efektu maski
    + stapia się z cerą, więc nie trzeba wariować przy poszukiwaniu odcienia
    + utrzymuje się długo

Co prawda nie matuje zbyt in tensywnie i na długo, ale w opisie produktu nie ma zarzuconego takiego zadania Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Deestroya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny uwagi
  • PLUSY:

-konsystencja musu co ułatwia rozprowadzanie
    -całkiem dobre krycie
    -opakowanie z pompką
    -w moim przypadku nie dostrzegłam aby zapychał i powodował jakiekolwiek nieprzyjemności na twarzy
    -nie powoduje efektu maski

MINUSY:

-szybko zasycha na buzi więc trzeba się spieszyć przy nakładaniu

Chcesz pochwalić BlackBlueWhite za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Podkład ma bardzo fajną, miłą w dotyku, konsystencję jakby musu, świetnie się rozprowadza na twarzy i co ważne (bynajmniej dla mnie bardzo) dobrze dopasowuje sie do cery, nie tworząc efektu maski. Mimo to- nie jest to mój KWC. A to dlatego iż jego krycie jest znikome. Oczywiście na początku wszystko pięknie, ładnie, ale juz po paru godzinach się ściera. Nie tego szukam. Uważam, że jest to dobry produkt dla osób lubiących delikatny makijaż.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczęta buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k0kardka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Niestety ten podkład nie jest dla mnie. Zapycha, przez to, że pewnie ma jakieś silikony, dodatkowo jak nałożę to super się wtopi w skórę, ale krycie znikome, nic nie zakryje w dodatku po dwóch godzinach od nałożenia świecę się jak latarnia.. mało tego, wchodzi ( jak każdy z tej firmy) w pory, załamania.

Dla mnie nie wart swojej ceny.

Kolor jedynie jest moim faworytem, ale to nie zmienia faktu, iż już go nie kupię bo potwornie mnie zapychał. Dosłownie zaskórnik na zaskórniku :/Używam tego produktu od: 2 tygodni dzień w dzieńIlość zużytych opakowań: jedno niezużyte do końca

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najgorszych produktów max factor
  • zwykłam chwalić markę max factor, ale niestety nie tym razem.

przez pierwszy miesiąc użytkowania byłam zachwycona. podkładu nie zakładam codziennie, bo mam wrażenie, że wtedy ją niepotrzebnie zapycham, blokuję i pozbawiam oddechu.

pojemniczek 34ml bardzo wydajny, fajnie wydobywa się produkt z opakowania.

na opakowaniu mamy symbol wskazujący, że po otwarciu kosmetyk jest zdatny do użytku przez 12 miesięcy.

może i jest, ale tylko dla tych, którym nie przeszkadzają grudki i "zwijanie się" się podkładu w takie jakby ruloniki.

bardzo nie polecam, szczególnie tym, którzy podkładu używają sporadycznie, bo po miesiącu kosmetyk nadaje się jedynie do wyrzucania.

ps. chciałam wrzucić zdjęcia pokazujące te 'ruloniki' i grudki, które widać gołym okiem po wydobyciu produktu z opakowania, jednak mój aparat w telefonie, który ma łącznie chyba z 2 piksele nie dał rady i na zdjęciu widać jedynie kremową plamę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 34ml

Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij