Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Powiększ Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Zgłaszająca osoba: asinek

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Skład: Cyclomethicone,Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Methicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499.

Cena: ok. 35zł

• Bardzo dobry, ale dla ciemniejszych karnacji
  • Recenzuję odcień 45 warm almond, najjaśniejszy dostępny w drogeriach.

Zalety:
    + konsystencja musu, nietłusta;
    + jest wyjątkowo przyjemny w stosowaniu (miły, delikatny zapach migdałów), kiedy mam go na twarzy, czuję się zadbana i dopieszczona;
    + ładnie kryje (!). Mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej, od czasu do czasu pojawiają się na niej grudki i zaskórniki, a że mam odcień skóry taki a nie inny (bardzo blady), są na niej od razu widoczne. Poza tym borykam się z przebarwieniami. Colour adapt naprawdę nieźle radził sobie z kryciem tych kwiatków, zapewniał jednolity i zdrowy wygląd cery;
    + nie pogarsza stanu skóry, osoby z trądzikiem mogą go używać bez obaw;
    + ma przystępną cenę, współmierną do jakości, z tym, że lepiej kupować go w internecie;
    + gdy nałoży się go dużo, cera nie wygląda nienaturalnie, nowa warstwa ładnie stapia się z poprzednią.
    + mimo że jest za ciemny, cera nawet zimą nie wygląda nienaturalnie, pod warunkiem, że wmasuje się odrobinę podkładu też w szyję.
    + bardzo, bardzo dobrze wygląda na skórze.

Wady:
    - uważam, że szybko się ściera (u mnie wytrzymywał ok. 5h), więc wymaga poprawek w ciągu dnia;
    - jest ZA CIEMNY. Jestem ciemną blondynką i mam bardzo jasną cerę, białą wpadającą w róż. Ten podkład jest dla mnie za ciemny o dobre kilka tonów, zresztą jak cała linia. Muszę wypróbować kolor 40 ivory, ale jestem prawie pewna, że i on będzie sporo za ciemny.
    - ciemnieje na skórze, i to wyraźnie.
    - słabo matuje, ale dla mnie akurat nie jest to większa wada.

Mimo tylu wad, jest to wciąż jeden z moich ulubionych podkładów. Komfort stosowania jest tak duży, że rekompensuje wady. Wracam do niego regularnie.

Używam tego produktu od: 3 lata, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić KurczakTweety za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Polecam, jak dla mnie nr 1
  • Jak dla mnie KWC! Moja skóra jest niezbyt wymagająca, nieco mieszana, bez tendencji do wyprysków. Świetnie wyrównuje koloryt, nie daje efektu maski, nie zapycha, no po prostu ideał Co najważniejsze wiele osób myśli, że mam tak idealną skórę, bo wygląda tak naturalnie. Jest bardzo wydajny, wystarczy jedna pompka na całą twarz.

Chcesz pochwalić Ilosanoma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bardzo dobry puder matujący. Jedyny taki na rynku. Przynajmniej moim zdaniem. Nie pozostawia efektu maski, fantastycznie się rozprowadza. Efekt zmatowienia trwa naprawdę długo, a sam produkt nie "znika". Jego dodatkowym plusem jest pompka, która pozwala zużyć produkt do końca, nie brudząc siebie i wszystkiego dookoła Jedynym minusem jest bardzo szybie zasychanie na skórze, więc trzeba go od razu rozprowadzić. I niezbytnio nadaje się do rozprowadzania pędzlem, ponieważ jest dosyć gęsty. Ale i tak zasługuje na miano najlepszego !

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić komenderka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Jedyny który super kryje, dopasowuje się do koloru skóry, nie tworzy efektu maski a na twarzy jest niemal niewidoczny. Stosuje go już kilka lat i nie zawiodłam się. Mimo wszystko szukam nadal ideału który będzie w stanie zakryć moją zaczerwieniona skórę i póki co tylko on sprostal moim oczekiwaniom. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Citina za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepszy
  • Próbowałam już wielu podkładków różnych firm i jak na razie lepszego od colour adapt nie znalazłam. Paleta kolorów pozwala na dobranie niemal idealnego odcienia, zarówno wersji "zimowej" jak i letniej przy opalonej buźce. Fajnie się stapia z cerą, nie zatyka porów, nie roluje się, po nałożeniu zastyga, ale nie tworzy maski. Trzeba uważać z iloscią, bo jak przesadzimy to sprawia wrazenie, że cera jest tłusta. Godny polecenia dla osób z cerą mieszaną, fajnie kryje niedoskonałości, ale nie obciąża absolutnie!

Ilość zużytych opakowań: 8?

Chcesz pochwalić joannnnnna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • -praktyczne opakowanie z pompką, higieniczne
    -konsystencja dobrze sie rozprowadza na skórze
    -podkład rzeczywiście dobrze wpasowuje się w skórę, trochę jakby w nią wsiąka
    -wygładza i rozświetla skórę
    -trochę podkreśla zmarszczki mimiczne
    -delikatnie matuje
    -efekt krycia jest lekki/średni, raczej toner
    -ładny delikatny zapach
    -pojemność 34 ml

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Podkład idealnie stapiający się z naszą skórą!
  • Uwielbiam ten produkt przede wszystkim za to jak przyjemna jest jego aplikacja. Podkład niemal sam rozprowadza się na skórze, aplikacja jest łatwa i przyjemna a produkt idealnie stapia się z naszą skórą. Ponadto uwielbiam jego trwałość gdyż wiem, że zawsze mogę na niego liczyć

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na lato
  • Na podkład natknęłam się przypadkowo (pokusiła mnie niska cena). Dla mojej suchej cery jest idealny:
    -nie podkreśla suchych skórek,
    -nie oksyduje,
    -nie waży się,
    -idealny pod regenerujący krem, jak na lekki na dzień,
    -ładnie kryje,
    -przy mojej cerze nie muszę go poprawiać,
    -daje piękne satynowe wykończenie.

Jedynym minusem jest wybór odcieni. Ja niestety używam go tylko w lecie gdy jestem opalona.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania, w trakcie 4

Chcesz pochwalić paulakotyra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Po praz pierwszy używałam go wiele lat temu i byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam wrócić do niego po dłuższej przerwie i stwierdzam, że to już nie to...
    Zmieniła się konsystencja, krycie i "ten" efekt
    Bardzo szybko zaczynam się świecić (cera mieszana). Raczej już do niego nie wrócę. Szkoda.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład na co dzień
  • Podkład bardzo przypadł mi do gustu. Ma aksamitną konsystencję i jego nakładanie to czysta przyjemność, w przeciwieństwie do innych kosmetyków tej kategorii.
    Opakowanie solidne, ładne i praktyczne w użyciu.
    Faktycznie dopasowywuje się do koloru cery. Krycie nie jest mocne, ale na codzienne wyjścia do pracy czy szkoły wystarcza jeśli nie ma się problematycznej cery.
    Moja sucha skóra się po nim nie błyszczy, ale koleżanka która ma bardziej tłustą cerę miała z tym problem.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Anianiemalpa za czytelną i pomocną recenzję?