Coty, Heidi Klum, Surprise EDT

Powiększ Coty, Heidi Klum, Surprise EDT

Zgłoszony przez Miviki666

`Surprise` marki Heidi Klum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet, wydane w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe i benzoes.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz
nuta serca: róża, magnolia
nuta bazy: drzewo sandałowe, benzoes

• Zapach trwały i piękny.
  • Kupiłam wodę perfumowaną kilka tygodni temu w drogerii. Urzekł mnie cudowny zapach. 15 ml tego produktu kosztowało mnie 34,99 zł (na promocji w Rossmanie, zaoszczędziłam 10 zł). Wolałam sprawdzić trwałość i nie zawiodłam się - przyjemna woń była odczuwalna przez prawie cały dzień. Z powodu ceny używam perfumki tylko na jakieś okazje, na codzień stosuję mniej wyszukane i przedze wszystkim tańsze zapachy.
    Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni (raz zastosowałam).
    Ilość zużytych opakowań: Dwa "psiknięcia"/15 ml

Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy
  • Różany zapach. Nie jest to róża dosłowna, męcząca, ciężka, ale daje się ją wyczuć i jest to jedyna róża w perfumach, która mi pasuje; generalnie wolę inne kwiaty w perfumach.
    Nieco kwaśny (trochę za bardzo jak na mój gust), pikantny, ale nie przytłacza, choć nie jest lekki. Trwały.
    Dla mnie ważne także jest to, że nie pachnie banalnie, tanio, niskopółkowo.
    Ogólnie ok, jedyny różany zapach nie pachnący dosłownie różą - jak dla mnie to na plus
    No i niebanalny.
    Butelka taka sobie, zakrętka skrzypiąca.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • różano mi...
  • Róże to niewątpliwie ulubione kwiaty Heidi Klum. Ten zapach jest tego najlepszym dowodem. Na pierwszym planie róże w ogromnej ilości, dalej odrobina różowego pieprzu, w tle tli się drzewo sandałowe. Prawie wcale nie wyczuwam mandarynki. Choć nie jestem fanem różanych zapachów, to ten podoba mi się niebywale. Jest cudowny, intensywny, taki trochę pikantny. Bardzo trwały, nie jest duszący ani migrenogenny. Po prostu róże w świetnej oprawie.Doskonały na wiosnę, pobudza do życia, naprawdę...

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Becia 66 za czytelną i pomocną recenzję?