Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Powiększ Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Zgłoszony przez stokrotkal86

Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Powstało w oparciu o ekskluzywny ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wokół oczu wygląda na wypoczętą, a widoczność opuchnięć zmniejsza się nawet w sytuacji zbyt małej ilości snu.

• Chwalona: 20 raz(y)
  • dołączam się do chóru
  • Dostałam owe cudo w gratisie do zamówienia, po użyciu tego produktu zaczęłam się zastanawiać, czy moja konsultantka aby napewno mnie lubi :-D Oczywiście po dwóch użyciach to to wylądowało w koszu. Oczy szczypia jak szalone po chwili od aplikacji. Za drugim razem zamknęłam oczy zaraz po aplikacji kremu i za chwilę otworzyłam i poczułam jak chmura chemii uderza w moje oczy. Musiałam natychmiast zmyć bo nie wiem co by bylo dalej. Bubel wszechczasów! I to cos jest dalej w katalogu?!!

Ilość zużytych opakowań: 1 początek i kosz

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Okrponie piecze. Zbyt intensywnie pachnie. Polecam, jak ktos lubi wyciskac łzy. Nie kupiłabym ponownie za nic w świecie. Stanowczo nie dla zmęczonych oczu

Używam tego produktu od: 1mc
    Ilość zużytych opakowań: niecała tubka

Chcesz pochwalić Paula Wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Tak jak pisały poprzedniczki, owy krem bardzo podrażnia oczy. Nie zajrzałam tu przed jego pierwszym użyciem i do tej chwili nie wiedziałam, czy tylko moje oczy tak na ten krem zareagowały, a mianowicie momentalnie zrobiły się czerwone i zaczęły łzawić oraz szczypać.
    Zalety:
    -niezbyt wysoka cena
    -przyzwoite opakowanie
    Wady:
    -niesamowite podrażnienie oczu
    -niebardzo przyjemny zapach

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić monikaszcz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem posiadaczką całej serii Anew Vitale 25+. W cześniej spotkałam się z bardzo negatywnymi opiniami na temat tego kremu; moim zdaniem są bezpodstawne. Krem nie szczypie po nałożeniu, nie podrażnia i nie uczula. Jest lekki i szybko się wchłania. Wygodnie sie aplikuje.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie będę inna
  • Zawsze sprawdzam tu opinie ale nie wiem co się stało że tym razem tego nie zrobiłam
    Jedna wielka masakra dawałam mu kilkanaście razy szansę i za każdym razem to samo
    SZCZYPIE SZCZYPIE I JESZCZE RAZ SZCZYPIE ŁZY LECĄ I LECĄ

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami tj, 2 razy nałożę i długaaa przerwa
    Ilość zużytych opakowań: 1 otworzone

Chcesz pochwalić Monisia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Z plusów jakie zauważyłam to jedynie wydajność tego kremu.

Minusy:
    - szczypie w oczy i to okropnie, co dla mnie skreśla go z listy moich ulubionych kremów pod oczy, a dodam że kremy Anew uwielbiam i do tej pory wszystkie mi pasowały oprócz tego dziadostwa,
    - cena regularna jest zbyt wysoka a krem nie jest jej wart,

Kupiony w promocyjnej cenie, to nie aż tak wielki żal wydanych pieniędzy.

Więcej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam w promocji dwa i teraz żałuję

- strasznie szczypie w oczy, nawet po nałożeniu niewielkiej ilości kremu i w sporym odstępie od oczu
    i samo to dla mnie już go skreśla
    - nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu po tym kremie

+ ładne opakowanie
    + wydajny, choć w tym przypadku to udręka

Nigdy więcej do niego nie wróće

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić a_paczuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani dobry ani zly
  • Kupilam ten krem w zestawie z kremem na dzien i na noc. Powiem tak : nie oczekiwalam cudów - to przeciez tylko Avon, a nie chanel, wiec nie zawiodlam sie he he
    krem do oczu jest tak samo jak krem na dzien i na nc z tej serii "taki sobie" po prostu, przyzwyczailam sie do tego pieczenia wokól oczu, które ustepuj epo kilku sekundach. Nie mam wielkich zmarszczek, tylko takie smieszki w kacikach sie czaja, wiec ten krem nie robi z nimi nic- ani nei znikaja, ani nie robia sie wieksze, po prostu sa jakie byly. Moze to i dobrze- nie wiem.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

Chcesz pochwalić aleksandrynika za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Mimo fajnej bogatej treściwej konsystencji i drobinek które rozświetlają spojrzenie daje mu niziutką note. A to i tu bez zaskoczenia z powodu łez które płyną mi z oczu ciurkiem gdy nałoże go zbyt nisko lili wodnej.Kocham Avon ale to bubel

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalający, choć nie ma rewelacji.
  • Kupiłam krem wraz z kremen na dzień,kremem na noc i żelem do mucia twarzy, kosztawał mnie 30 zł bez promocji. Może zacznę od plusów: bardzo przyjemny zapach, przyjemna konsytencja, wydajny, gdyż starczył mi na 3 miesiące, całkiem dobrze rozświetlił skórę wokół oczu. Minusy: szczypie gdy dostanie się na linię wodną oka, ponadto nie spełnia swojego zadania, gdyż tylko rozświetlił mi kórę pod oczami. Wbrew zaleceniom producenta moja skóra pod oczami wlace nie wyglądała po nim na wypoczętą i nie zmniejszył mi opuchnięć pod oczami. Dotakowo jest dość drogi i moim zdaniem nie wart swojej ceny, oceniam go najsłabiej z całego zestawu, choć widzę minimalną różnicę. Spodziwałam się po nim wiele więcej i miałm nadzieję, że pomoże mi z problemem podkrążonych i opuchniętych oczu. Aktualnie testuje inny krem pod oczy z serii Anew, więc może jednak znajde jakiś dobry kerm pod oczy z Avonu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Basia _W za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij