Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Powiększ Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Zgłoszony przez stokrotkal86

Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Powstało w oparciu o ekskluzywny ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wokół oczu wygląda na wypoczętą, a widoczność opuchnięć zmniejsza się nawet w sytuacji zbyt małej ilości snu.

• Fatalny
  • Najgorszy krem pod oczy jakiego w życiu używałam. Nie zauwazyłam żadnego pozytywnego działania na skórę. Za to wyjątkowo podrażania oczy - od razu po aplikacji pieką, łzawią, mimo, że staram sie zachowqac bezpieczną odległość od spojówek. Zupełnie jakby zawarte w nim składniki wydzielały drażniące opary.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sophianne za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dlaczego ?
  • Dlaczego ktoś w ogóle stworzył kosmetyk pod oczy, którego nie da się używać w okolicy oczu?! Ciężko tu nawet powiedzieć coś o działaniu kosmetyku, bo każdorazowa aplikacja kończy się łzami, irytacją i wycieraniem oczu wszystkim co jest pod ręką byle pozbyć się tego świństwa z oczu.

Jedyny plus tego produkt to opakowanie i za to pół gwiazdki, bo jest estetyczne i wygodne.

Zastanawia mnie, dlaczego ten produkt ciągle jest w ofercie Avonu?

Używam tego produktu od: wielu bolesnych prób użycia go
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irie_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nijaki
  • Krem kupiłam razem z zestawem kremów na dzień, na noc i żelem do mycia twarzy. Pozostałe kosmetyki z serii były ok, choć też nie powalały. Z żelem pod oczy miałam większy problem. Po nałożeniu go pod oczy zaraz pojawiały się łzy, co było irytujące i uciążliwe. Przestałam go więc używać. Ostatnio zrobiłam kolejną próbę i jest trochę lepiej, choć łzawienie nadal się czasem pojawia. Nie używam dużej ilości kremu i nakładam go jedynie na noc. Po miesiącu nadal nie widzę, żeby cienie pod oczami miały zamiar zniknąć i po innych recenzjach w ogóle się już tego nie spodziewam.
    Nie zamierzam kupić kremu ponownie i z pewnością nikomu go nie polecam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Joanna0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poniżej przeciętnej
  • Ot taki sobie kremik który własciwie nie robi nic pożytecznego na mojej twarzy, może delikatnie nawilża i to wszystko. Nie nadaje się pod makijaż gdyż kiepsko się wchłania zostawiając na skórze świecącą powłokę, więc moim zdaniem tylko na noc. Nie zawsze, aczkolwiek zdarza się iż szczypią mnie po nim oczy, co jest efektem chwilowym.
    Kupiłam go na promocji za parę złotych więc na szczęście nie żal wydanych pieniędzy, ale na pewno nie kupie ponownie.
    Jedyny plus - bardzo wydajny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie nie i jeszcze raz nie
  • Ja skusiłam się na cały zestaw Anew Vitale 25+ i jestem przeciwniczką w całości!

Żel-krem pod oczy jest moją największą zmorą, ponieważ moje oczy łzawią po aplikacji kremu ok 15 minut, po czym są podrażnione i pieką. Formuła jest dość znośna, nie ma ostrego zapachu,ale musi mieć jakieś składniki aktywne drażniące dla oka, skoro nie tylko ja na ten produkt reaguję w taki sposób.

W dodatku nie ma ŻADNEGO działania. Nie nadaje się nawet pod makijaż, bubel roku 2014!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić spoteye za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • W moim przypadku nie wypełniła się żadna z obietnic producenta: nie zmniejszył opuchnięć, nie wzmocnił kondycji skóry, nie rozjaśnił cieni pod oczami. Skóra zaczęła mnie piec i szczypać i natychmiast przerwałam używanie tego żelu. Potraktowałam to jako zupełny eksperyment, bo moja skóra często reaguje tak na żele pod oczy. Jedyny jaki do tej pory mnie nie podrażniał to Ziaja i chyba do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczypanie i fontanna łez...
  • Kupiłam go na święta, ale gdybym wiedziała, że więcej będzie z niego łez jak pożytku, nie kupiłabym... Po wklepaniu kremu następuje szczypanie, a potem łzawienie oczu i fontanna łez. Tragedia! Robiłam kilka podejść, ale za każdym razem aplikacja kończy się tym samym. Nigdy więcej!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Coś nieprawdopodobnego jak taki produkt można było w ogóle dopuścić do sprzedaży??? Robiłam kilka podejść do tego kremu, za każdym razem to samo: szczypanie i łzawienie oczu, coś okropnego!!! W końcu przeznaczyłam ten krem do smarowania łokci choć się trochę obawiałam czy aby skóra mi nie zejdzie, ale na szczęście nic złego się nie wydarzyło

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Naturalna80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Używałam tego żelu od pół roku i przyznaje, że nie zachwycił mnie na tyle, bym kupiła go ponownie. Od jakiegoś czasu kupuję różne kremu pod oczy, by wybrać wreszcie ten, który będzie skuteczny. Niestety nadal jestem w fazie poszukiwań;

Co do samego żelu avon, to :

+/- ma drobinki rozświetlające, które nie są aż takie złe, gdy użyje się pudru; nie polecam jednak stosowania bez innego podkładu, bo wygląda to nienaturalnie;

+/- konsystencja dobrze się rozprowadza, ale obciąża skórę pod oczami; po zmyciu dalej są szare cienie;

+/- raczej nie podrażnia, ale trzeba go trzymać z dala od oczu, bo gdy dostania się do oka to zaczyna piec; kosmetyk nie jest z tych łagodnych żeli pod oczy; brakuje mi efektu odświeżenia i łagodzenia; co do skóry pod oczami - to jej bezpośrednio nie uczula;

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kwiecista_babka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • dołączam się do chóru
  • Dostałam owe cudo w gratisie do zamówienia, po użyciu tego produktu zaczęłam się zastanawiać, czy moja konsultantka aby napewno mnie lubi :-D Oczywiście po dwóch użyciach to to wylądowało w koszu. Oczy szczypia jak szalone po chwili od aplikacji. Za drugim razem zamknęłam oczy zaraz po aplikacji kremu i za chwilę otworzyłam i poczułam jak chmura chemii uderza w moje oczy. Musiałam natychmiast zmyć bo nie wiem co by bylo dalej. Bubel wszechczasów! I to cos jest dalej w katalogu?!!

Ilość zużytych opakowań: 1 początek i kosz

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?