Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Powiększ Avon, Anew Vitale 25+, Eye Gel Cream (Żel - krem pod oczy)

Zgłoszony przez stokrotkal86

Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Powstało w oparciu o ekskluzywny ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wokół oczu wygląda na wypoczętą, a widoczność opuchnięć zmniejsza się nawet w sytuacji zbyt małej ilości snu.

• Szczypanie i fontanna łez...
  • Kupiłam go na święta, ale gdybym wiedziała, że więcej będzie z niego łez jak pożytku, nie kupiłabym... Po wklepaniu kremu następuje szczypanie, a potem łzawienie oczu i fontanna łez. Tragedia! Robiłam kilka podejść, ale za każdym razem aplikacja kończy się tym samym. Nigdy więcej!

Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Coś nieprawdopodobnego jak taki produkt można było w ogóle dopuścić do sprzedaży??? Robiłam kilka podejść do tego kremu, za każdym razem to samo: szczypanie i łzawienie oczu, coś okropnego!!! W końcu przeznaczyłam ten krem do smarowania łokci choć się trochę obawiałam czy aby skóra mi nie zejdzie, ale na szczęście nic złego się nie wydarzyło

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Naturalna80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Używałam tego żelu od pół roku i przyznaje, że nie zachwycił mnie na tyle, bym kupiła go ponownie. Od jakiegoś czasu kupuję różne kremu pod oczy, by wybrać wreszcie ten, który będzie skuteczny. Niestety nadal jestem w fazie poszukiwań;

Co do samego żelu avon, to :

+/- ma drobinki rozświetlające, które nie są aż takie złe, gdy użyje się pudru; nie polecam jednak stosowania bez innego podkładu, bo wygląda to nienaturalnie;

+/- konsystencja dobrze się rozprowadza, ale obciąża skórę pod oczami; po zmyciu dalej są szare cienie;

+/- raczej nie podrażnia, ale trzeba go trzymać z dala od oczu, bo gdy dostania się do oka to zaczyna piec; kosmetyk nie jest z tych łagodnych żeli pod oczy; brakuje mi efektu odświeżenia i łagodzenia; co do skóry pod oczami - to jej bezpośrednio nie uczula;

Chcesz pochwalić kwiecista_babka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • dołączam się do chóru
  • Dostałam owe cudo w gratisie do zamówienia, po użyciu tego produktu zaczęłam się zastanawiać, czy moja konsultantka aby napewno mnie lubi :-D Oczywiście po dwóch użyciach to to wylądowało w koszu. Oczy szczypia jak szalone po chwili od aplikacji. Za drugim razem zamknęłam oczy zaraz po aplikacji kremu i za chwilę otworzyłam i poczułam jak chmura chemii uderza w moje oczy. Musiałam natychmiast zmyć bo nie wiem co by bylo dalej. Bubel wszechczasów! I to cos jest dalej w katalogu?!!

Ilość zużytych opakowań: 1 początek i kosz

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Okrponie piecze. Zbyt intensywnie pachnie. Polecam, jak ktos lubi wyciskac łzy. Nie kupiłabym ponownie za nic w świecie. Stanowczo nie dla zmęczonych oczu

Używam tego produktu od: 1mc
    Ilość zużytych opakowań: niecała tubka

Chcesz pochwalić Paula Wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Tak jak pisały poprzedniczki, owy krem bardzo podrażnia oczy. Nie zajrzałam tu przed jego pierwszym użyciem i do tej chwili nie wiedziałam, czy tylko moje oczy tak na ten krem zareagowały, a mianowicie momentalnie zrobiły się czerwone i zaczęły łzawić oraz szczypać.
    Zalety:
    -niezbyt wysoka cena
    -przyzwoite opakowanie
    Wady:
    -niesamowite podrażnienie oczu
    -niebardzo przyjemny zapach

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić monikaszcz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem posiadaczką całej serii Anew Vitale 25+. W cześniej spotkałam się z bardzo negatywnymi opiniami na temat tego kremu; moim zdaniem są bezpodstawne. Krem nie szczypie po nałożeniu, nie podrażnia i nie uczula. Jest lekki i szybko się wchłania. Wygodnie sie aplikuje.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie będę inna
  • Zawsze sprawdzam tu opinie ale nie wiem co się stało że tym razem tego nie zrobiłam
    Jedna wielka masakra dawałam mu kilkanaście razy szansę i za każdym razem to samo
    SZCZYPIE SZCZYPIE I JESZCZE RAZ SZCZYPIE ŁZY LECĄ I LECĄ

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami tj, 2 razy nałożę i długaaa przerwa
    Ilość zużytych opakowań: 1 otworzone

Chcesz pochwalić Monisia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Z plusów jakie zauważyłam to jedynie wydajność tego kremu.

Minusy:
    - szczypie w oczy i to okropnie, co dla mnie skreśla go z listy moich ulubionych kremów pod oczy, a dodam że kremy Anew uwielbiam i do tej pory wszystkie mi pasowały oprócz tego dziadostwa,
    - cena regularna jest zbyt wysoka a krem nie jest jej wart,

Kupiony w promocyjnej cenie, to nie aż tak wielki żal wydanych pieniędzy.

Więcej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam w promocji dwa i teraz żałuję

- strasznie szczypie w oczy, nawet po nałożeniu niewielkiej ilości kremu i w sporym odstępie od oczu
    i samo to dla mnie już go skreśla
    - nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu po tym kremie

+ ładne opakowanie
    + wydajny, choć w tym przypadku to udręka

Nigdy więcej do niego nie wróće

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić a_paczuska za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij