Powiększ Coty, Playboy, Play It Sexy, Sensual & Musky Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Zgłoszony przez Mirianka

Żel uwodzi swoim zmysłowym charakterem oraz przenosi w świat intensywnych doznań. Uzależnia zmysły egzotyczną kombinacją kwiatowych nut osmantusa oraz jaśminowej herbaty. W bazie tajemnicza paczula dzieli swoje sekrety z bogactwem wanilii oraz fasolą tonka. Krągłe opakowanie żelu przyodziało seksowną bieliznę. Na tylnej etykiecie znajduje się wzór koronki, który subtelnie przebłyskuje przez różową tonację kosmetyku. Subtelny motyw stanowi tło dla loga marki oraz dla stylowej, metalicznej grafiki z nazwą wariantu żelu. Zalotna koronka nawiązuje również do kartonika wody toaletowej.

Cena: ok. 11zł / 250ml

• bywało lepiej z żelami
  • Z Playboyem zetknęłam się pierwszy raz. Nowość, sympatyczne opakowanie, fajna nazwa, dostałam w zestawie z dezodorantem na gwiazdkę.

[+] ładne opakowanie, solidne, ciekawy kształt
    [+] czyści skórę nie najgorzej
    [+] zapach nie nalezy do najpiękniejszych, ale nie drażni
    [+] nie podrażnia skóry
    [-] sucha jest przesuszona po wymyciu
    [-] prawie w ogóle się nie pieni, nawet przy większych ilościach
    [-] zapach nie zostaje na skórze nawet kilka minut po kąpieli - nawet po umyciu się żelem i jednoczesnym potraktowaniu go jako płyn do kąpieli
    [-] te nuty zapachowe są specyficzne dość, pasuja mi bardziej do faceta, nijak nie kojarzy mi się ten zapach ani z kobietą dojrzałą, ani z dziewczęciem... czując go na mężczyźnie - chwaliłabym, jednak czując go (choć krótko) na sobie, nie przybywa mi kobiecej pewności siebie ani słodyczy
    [-] słabo się pieni, trzeba dużo nakładać, zatem słabo wydajny
    [-] cena do takich rezultatów to jakiś żart
    [-] nie wpływa na skórę korzystnie

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Skusiłam się na niego, ponieważ bardzo lubię perfumy z tej serii, ale żel jest słaby...
    -nie pieni się praktycznie wcalę
    -o zapachu po wyjściu spod prysznica możemy pomarzyć
    -nie jest wydajny
    -wyszusza skórę, a przynajmniej moją, a zwykle nie zauważałam tego problemu.

Nie jest to zły produkt, tym bardziej, że jest tani,kosztuje jakieś 8 zł, ale nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Chcesz pochwalić karo1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre myjadło
  • Przejdę do konkretów:
    +stylowa, poręczna, zmysłowa buteleczka z łatwym otwieraniem (przez częste używanie srebrny paseczek wokół króliczka i napis Playboy się ścierają, co odrobinę psuje efekt estetyczny)
    +gęsta konsystencja : na moje oko identyczna jak ta żeli Palmolive
    +zapach według mnie przypomina czekoladę połączoną z kwiatami
    +cena : standardowa jak na żele pod prysznic
    +dobrze się pieni
    +dość wysoko zawiera glicerynę, więc wrażliwców nie powinien mocno wysuszać

-trwałość zapachu : po 10-15 minutowym prysznicu zapach nie pozostaje na skórze ani nawet w łazience czy pod prysznicem, może przy długich zmysłowych kąpielach trwałość jest dłuższa. Zdarzało mi się prać w nim na szybko koszulkę i zapach pozostał na niej nawet po wysuszeniu. Jednak szkoda, że podczas standardowego użycia zapach gdzieś zanika

Używam tego produktu od: ponad pół roku z dużymi przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem bardzo zadowolona z tego żelu.
    +Ma ładny, trwały zapach
    +jest gęsty, a nie wodnisty jak wiele innych
    +dostępny cenowo
    +skóra wrażliwa nie jest podrażniona
    +dobrze nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić blaaszkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • godne polecania

• Żel jest świetny - nie jest wodnisty, za to ma fajną kremową konstystencję. MA cudowny zapach, który rozbudza zmyłsy. Ciekawa i nietypowa butelka dodaje mu atutu, a cena nie jest wygórowana.
    +Zapach wspaniale pobudza zmysły
    +fajna kremowa konsystencja
    +nie jest wodnisty
    +cena
    +fikuśna butelka

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić youandme19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Zacznę od zapachu który jest przepiękny Zapach długo utrzymuje się na ciele zaraz po kąpieli/prysznicu. Pieni się bardzo dobrze. Mam wrażenie że delikatnie nawilża,skóra po nim jest miękka i gładka Jest nie samowicie wydajny.

Używam tego produktu od: Około 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Chcesz pochwalić anetka780 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach, nic poza tym
  • + bardzo ładny, seksowny zapach, świetnie się uzupełnia z perfumami

+/- cena średnia

- słabo się pieni jak na żel pod prysznic
    - bardzo wysuszył moją skórę
    - zauważyłam podrażnienia - czerwone plamy z chrostkami

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić southerngirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Plusy :

- zapach
    - ładne, wygodne opakowanie
    - wydajny
    - dobrze myje
    - przyzwoita cena
    - dostępność

Minusów brak

Planuje kolejny jego zakup

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Chcesz pochwalić Pecia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hm... Nie na mojej skórze.
  • Zapach, choć atrakcyjny podczas wąchania w sklepie, na mojej skórze był przytłaczający, męczący, odrzucający.

Po kąpieli - placki na skórze. Także dla mojej skóry wrażliwej - nie bardzo.
    Na razie odstawiłam, chyba zużyję jako mydło do rąk.
    Cena była atrakcyjna, ale cóż - produkt nie dla każdego, a szkoda. Zachęciła mnie tak duża ilość pozytywnych opinii, ale jednak każdy reaguje inaczej.

Opakowanie ładne, bajkowe i zmysłowe.

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blood_sugar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt.
  • Świetny produkt za niską cenę

Zacznę od plusów :
    + przede wszystkim zniewala mnie jego zapach, cudowny, delikatny, zmysłowy, seksowny...
    + niska cena
    + wydajny
    + ładne, eleganckie opakowanie stanowiące ozdobę na półeczce z kosmetykami w łazience
    + skóra po umyciu staje się delikatna

Jeśli chodzi o minusy to znalazłam jeden :
    - żel strasznie słabo się pieni, zdecydowanie za mało jak na żel, który przede wszystkim służy do mycia.

Ogólnie jestem zadowolona z zakupu, ale myślę, że następnego opakowania na razie nie kupię a poszukam czegoś innego
    Jednak kiedyś zapewne sobie o nim przypomnę i do niego jeszcze wrócę. Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chocolate_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko.
  • Przyjemność,która elektryzuje i miesza zmysły - tak najkrócej opisałabym żel Playboya.

Naprawdę piękny, znany już z perfum i mgiełek do ciała zapach, uwodzący, seksowny i bardzo zalotny, jednak absolutnie nie przytłaczający. Dostarcza niesamowitych wrażeń, zwłaszcza osobom o wrażliwym powonieniu, obojętnie czy jest używany w pojedynkę czy podczas kąpieli we dwoje (chociaż ja zdecydowanie preferuję drugą opcję ).

Opakowanie przepiękne, podobnie jak zawartość - zalotne, zmysłowe,niejednoznaczne. Uroczy motyw króliczka Playboya i znakomity pomysł z lekką jak mgła koronką z tyłu. Małe cudeńko, zmieniające zwykły prysznic w przyjemność nie do opisania, świetnie prezentujące się na wannie i w koszyku z kosmetykami. Całość emanuje luksusem,tym nieuchwytnym, nieokreślonym, a jednak gwarantującym wspaniałe samopoczucie. Dodatkowy atut stanowi niewygórowana cena. Cudo.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Pięć.

Chcesz pochwalić Cinamonne za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • zel pod prusznic pieknie pachnie i ten zapach utrzymuje sie jeszcze dlugo po prysznicuskora jest nawilzona i wygladzona po uzyciu tego zelu pod prysznic.zapach sodki, letni, seksowny, wzmacnia zapach mgielki playboya

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić malgo2222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mmmm!
  • Kupiłam ten żel, bo bardzo spodobał mi się kolor, kształt butelki i zapach, który jest nieziemski i długo utrzymywał się na mej skórze. Zawsze jak przychodziłam spod prysznica to chłopak nie mógł się powstrzymać i już musiał mieć mnie blisko, czyli żel naprawdę uwodził.
    Jak dla mnie ma same plusy, tylko jeden malutki minusik, za to, że ciężko mi się otwierał.
    Zużyłam jedno opakowanie, ale to z tego względu, że jest tyle kosmetyków, że każdy produkt chcę wypróbować.

Używam tego produktu od: stycznia

Chcesz pochwalić Paulinka181994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwodzisz zapachem ale ogólnie niefajny jesteś...
  • Kupiłam ten żel w styczniu i dopiero teraz zmęczyłam pierwszą i ostatnią butlę. Nigdy więcej nie dam się namówić na żaden Playboy. Nie moja bajka i tyle.
    Na plus zaliczam mu zapach ( w tej wersji bardzo słodki i zmysłowy trochę przypomina mi Adidasowy relaksujący). I to opakowanie poręczne, dobrze zamknięte.
    Jednak cała reszta to kit w czystej postaci. Żel jest strasznie rzadki. Przelewa się przez palce. Wcale się nie pieni :/ Mam wrażenia jakbym smarowała się jakimś kisielem o wodnistej konsystencji. W dodatku strasznie wysuszał mi skórę.
    Używałam go sporadycznie na początku roku dla zapachu. Ale regularnie dla wykończenia zaczętej butelki służył on jako mydło do rąk, które to dzisiaj zakończyło swój żywot w mojej łazience

Używam tego produktu od: od stycznia
    Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedno

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sexy zapach!!
  • Żel ma bardzo przyjemny zapach i to jest jego główną zaletą. Jestem zwolenniczką słodkich woni...a taką woń ów żel posiada. Słodki, zmysłowy, otulający...tak w skrócie można go podsumować. Ciekawe opakowanie żelu z całą pewnością przyciąga wzrok buszujących po drogeriach klientek.
    Poza tym, żel jak żel - myje, delikatnie nawilża, nadając skórze ładny zapach (wyczuwalny również przez krótki czas po kąpieli).
    Wady - wydajność i cena - żele podobnego typu (o tej samej pojemności) bywają zwykle trochę tańsze.
    Na szczęście zdarzają się promocje i myślę, że wypróbuję też inne warianty

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 - 4

Chcesz pochwalić Lotta Love za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość przyjemny
  • Bardzo przyjemny zapach, niestety nie utrzymuje się zbyt długo na ciele.
    Bardzo odpowiada mi gęsta konsystencja produktu, która sprawia, że jest on bardzo wydajny.
    Opakowanie miłe dla oka i wygodne w użytkowaniu.

Jestem pewna, że skuszę się na inne wersje zapachowe tego żelu Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić carmen_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Zel rewelacyjnie pachnie, ładnie sie pieni, dobrze myje ciało, fajnie ze Zostawia na skórze zapach na długo, mojemu mężowi bardzo sie spodobał i zawsze mówi ze swietnie pachnie
    Jedyny minus to ze mało nawilza skórę, mam raczej wrażliwa więc wole jak kosmetyk pod prysznic mocno nawilza skórę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angelekk za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • cudowny zapach!
  • Kupiłam z miesiąc temu, był dostepny tylko ten jeden zapach, ale bardzo mi sie spodobał (i chłopakowi mojemu tez

Używam jako żel pod prysznic a czasami jako płyn do kąpieli, żeby była bardziej aromatyczna

Plusy:
    - zapach! dlugo sie utrzymuje i uwodzi
    - ładnie się pieni
    - dobrze myje
    - moja skóra jest po nim mega gładka, aż che sie ją dotykać
    - nie podrażnia skóry (nawet użyty jako żel do golenia nóg^^)

Minus:
    - troche za gęsty i ciężko go wycisnąć.

Ogólnie polecam i napewno jeszcze nie raz do niego wrócę oraz wyprobuje inne wersje

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić KxFx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij