Włącz obsługę Javaskryptu w przeglądarce!

Jeżli widzisz ten tekst, oznacza to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. Bez włączonego JavaScript nie możesz korzystać z wielu funkcji KWC.

Zdjęcia


Dr Irena Eris, Clinic Way 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy 30+ i 40+

Powiększ Dr Irena Eris, Clinic Way 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy 30+ i 40+

Zgłoszony przez Noor

Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych, elastotycznych i redukuje istniejące.
CLINIC WAY to najnowsze odkrycie Dr Ireny Eris i pierwsza linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym oraz hamującym procesy starzenia się skóry. Linia bazuje na unikalnym na skalę światową naukowym odkryciu: rewolucyjnym REAKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ i technologii LIPO-SPHERE.
Formuła FGF1 LMS™ - REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY - otrzymane w drodze zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej białko występujące w skórze, o niespotykanej dotąd stabilności i sile działania, decyduje o zdolności komórek do podziału, warunkuje ich właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy hamując procesy starzenia się skóry. Technologia LIPO-SPHERE - unikalna technologia transportu dermalnego - gwarantuje precyzyjną absorpcję i uaktywnienie formuły FGF1 LMS™ w głębi skóry, uruchamiając silną i długotrwałą reaktywację procesów odnowy skóry na trzech poziomach:
- Reaktywacja komórkowa - przedłużenie aktywności metabolicznych i replikacyjnych fibroblastów.
- Reaktywacja tkankowa poprzez znaczący wzrost produkcji substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
- Reaktywacji funkcji skóry i wyraźnego odmłodzenia jej struktury poprzez redukcję i wygładzenie zmarszczek, poprawę elastyczności i odzyskanie właściwego nawilżenia i funkcji ochronnych.
Składniki aktywne:
- Hialuronian - zapewnia intensywne nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni naturalną ochronę znacznie ograniczającą proces parowania wody i zabezpieczającą przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
- Proteiny roślinne - zmniejszają skutki szkodliwego działania promieniowania UV poprzez hamowanie degradacji struktury podporowej skóry. Poprawiają mikrokrążenie co prowadzi do redukcji sińców i worków pod oczami.
- Rewolucyjny REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ z unikalną technologią LIPO-SPHERE - hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.
- Aqua Calcis - farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.
Dostępny w aptekach.

Cena: 79zł / 15ml
/n/

 • Sortowanie:
 • Ocena recenzji
 • Data
 • Ocena
 • Nick recenzentki
 •  
 • Całkiem fajny krem
 • Na opakowaniu jest napisane, że krem po 30 no mi trochę jeszcze brakuje ale mam drobne zmarszczki mimiczne i postanowiłam działać prewencyjnie. Krem dobrze się wchłania, jest lekki więc fajnie sprawdza się zarówno na dzień i na nic, delikanty przyjemny zapach. Skóra jest nawilżona i wygląda dobrze zmarszczki się nie pojawiają.
  Minus to za opakowanie wygodny atomizer ale nie widać ile kremu zostało w środku.

  Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
  Ilość zużytych opakowań: 1

  Oceniono na 4.50 na 5 gwiazdek.

 • Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiki51 za czytelną i pomocną recenzję?


Zamknij