Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• nie widze efektu
  • kupilam bo zobaczylam napis "EFEKT SZTUCZNYCH RZES" i cena tez nie jest wysoka ok 10 zl..
    wiedzialam ze za ta cene efekt nie bedzie powalajacy jednak myslalam ze moze troszke go bedzie mozna zauwazyc. jednak bardzo sie zawiodlam .. tusz jest po prostu zwykly.. wydluza rzesy i nic wiecej.. jesli bylby to tusz wydluzajacy to z pewnoscia bylabym zadowolona jednak nie dal mi zadnego porgubienia nie mowiac juz o efekcie.

Używam tego produktu od: uzywalam tydzien
    Ilość zużytych opakowań: nawet ni jedno

Chcesz pochwalić cosmoshot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Przyznaję skusiła mnie naklejka "efekt sztucznych rzęs". Takiego efektu nie ma. Tusz nie jest zły, ale kompletnie niczym nie różni się od innych, które używałam.

Podoba mi się duża, gęsta szczotka, ale to już zależy od gustów.
    Plusem na pewno jest niska cena oraz to, że bardzo łatwo się zmywa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morrigan92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na ta cenę bardzo fajny
  • SZCZOTECZKA: szczoteczka jest naprawdę duża, nie jest silikonowa, jak dla mnie jest wygodna ale to kwestia gustu i wprawy. Myślę,że osoby, które zazwyczaj używają maska z cieniutką silikonową szczoteczką raczej się z nia nie polubią. Niestety pomalowanie dolnych rzęs bez brudzenia jest bardzo trudne ale wykonalne.

DZIAŁANIE: tusz całkiem fajnie wygląda na rzęsach( ja nie mam zbyt krótkich rzęs) nie jest tp dokładnie efekt sztucznych rzęs bo taki efekt dadzą nam tylko sztuczne rzęsy ma intensywnie czarny kolor, raczej nie skleja rzęs i nie zauważyłam by się osypywał.

WYDAJNOŚĆ: niestety tusz dość szybko zasycha co za tym idzie służy nam ok przez miesiąc, ale przy jego cenie mozemy sobie na ten dyskomfort pozwolić

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwiająco dobry!
  • Jest lepszy niż Lovely, ta żółta, najwyżej oceniona mascara.

Przypomina jakością Maybelline Collossal Volume, ale jest trwalsza i mniej się osypuje, wersja smokey eyes jest mocniejsza niż ta mascara, ale dużo mocniej się sypie.

Tusz kosztuje jakieś grosze, a naprawdę mocno pogrubia, wydłuża i efekt jest WOW! Szczoteczka u mnie była cała przez trzy miesiące i włosie się nie powyginało na co zwracały uwagę moje poprzedniczki. Trwałość naprawdę dobra bo mam tendencję do osypywania się tuszów, nie mam temu produktowi nic do zarzucenia. Efekt jest o wiele mocniejszy niż po większości tuszy z Max Factora.

Polecam Wam gorąco, za taką cenę to prawdziwa rewelacja.

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka, niewygodna szczota
  • Jak w podsumowaniu - wielka, niewygodna dla mnie szczota, ciężko się nią pomalować, psuje makijaż bo nie tylko oczy ale i powieki mam umazane :/
    Do tego szczotka wykręca się ciągle z rączki, muszę przytrzymać chusteczką i wkręcić ponownie, za chwilę znów jest poluzowana... podejrzewam, że to wada i pozostałe tusze tak nie mają...
    Jak dla mnie - nie daje efektu sztucznych rzęs.
    Czerń jest b. ładna, myślę, że dla kobiet, które preferują duże szczotki może być to fajny i niedrogi tusz.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sympatyczna maskara
  • Rossmannowska promocja zachęciła mnie do kupna też tego produktu.

Zalety:
    -cena
    -dostępność
    -ładnie wydłuża
    -podkreśla
    -pogrubia rzęsy, ale nie jakoś spektakularnie
    -opakowanie
    -głęboki kolor
    -nie obsypuje się
    -łatwo się zmywa

Wady:
    -szczoteczka bardzo mi się nie podoba, ale jak się trochę pomęczy, to uda się osiągnąć wymarzony efekt
    -dosyć szybko schnie
    -trochę skleja

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny!
  • szukałam tuszu,który da mi efekt sztucznych rzęs,pogrubi je i wydłuży. I nie zawiodłam się kupując ten kosmetyk Na początku miałam wrażenie,że będzie to zwykły tusz,jednak się myliłam.
    Uwielbiam jego szczoteczkę- ma baardzo dużo włosków,dzięki czemu tusz sprawnie rozprowadza się po rzęsach i nie trzeba się "paćkać". Zwykle nakładam 2 warstwy tego produktu ,wtedy moje rzęsy są mocno pogrubione i rozdzielone. Jest w grubym ,kulistym opakowaniu,a takie tusze zawsze kojarzą mi się z porządnymi Ma idealną konsystencję.
    Jedyną jego wadą jest to,że dość szybko zasycha. Po około miesiącu ciężko pomalować rzęsy,w dodatku zaczynają się sklejać.
    Pomimo tego jestem z niego bardzo zadowolonaUżywam tego produktu od: dłuższego czasuIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić konwalie99xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę.
  • Kupiłam go pod wpływem impulsu, ale też z uwagi na niską cenę. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów, takich też przy użyciu tej maskary nie otrzymamy, ale mimo to całkiem pozytywnie mnie zaskoczyła.

PLUSY:
    -głęboka czerń,
    -nie osypuje się,
    -wydłuża,
    -pogrubia,
    -nie skleja,
    -cena

MINUSY:
    -dosyć szybko zasycha. Mam go niecały miesiąc, a sprawia wrażenie, jakby już tracił swoją ważność,

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić emka_03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam cienkie, rzadkie rzęsy.

Plusy:
    -ładna czerń
    -tani

Minusy:
    -nie daje efektu sztucznych rzęs
    -skleja rzęsy
    -powodował łzawienie
    -rozmazywał się
    -niewygodna szczoteczka

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Normotonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Muszę przyznać, że jak na cenę (kupiłam go w Rossmanie za 9 zł) to jest całkiem niezły. Mimo nakładanie kilku warst nie skleja tak rzęs. Utrzymuje się dosyć długo. Jest wiele droższych tuszy, gorszych od niego. Jednakże ja po tuszach z efektem sztucznych rzęs spodziewam się naprawdę rewelacyjnych rzęs. Może on aż takich nie daje, ale i tak zasługuje na dobrą notę.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić malgorzata2202 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij