Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 4,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• nie dla mnie
  • Kupiłam go na promocji w rossmanie za ok. 5 zł, nie wiążąc z nim jakiś wielkich nadziei. Oprócz tego że poprostu maluje nic więcej nie robi. Jest strasznie jaśniutki, przy pierwszej warstwie praktycznie niewidoczny. Biorąc pod uwagę to, że mój makijaż oka tworzy głównie tusz, używanie tego kosmetyku nie wchodzi w grę - potrzebuję tuszu, który ładnie podkreśli i wydłuży moje rzęsy. Na pewno nie tworzy efektu sztucznych rzęs jak obiecuje producent, nie wydłuża, ani nie podkręca. Ma bardzo jasny kolor przy nałożeniu pierwszej warstwy, a przy następnej tworzy efekt pajęczych nóżek, co wygląda bardzo nieestetycznie.

Plusy:
    +względnie dobrze rozczesuje moje rzęsy
    +cena

Minusy:
    -brzydki, jasny kolor
    -kompletnie nic nie robi z rzęsami
    - nie trwały
    -osypuje się przy każdym dotyku
    -rozmazuje się
    -szybko zasycha

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić krrups za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Na codzień ok
  • Tusz kupiłam z ciekawości. False lashes to na pewno nie jest. Daje bardzo naturalny efekt na rzęsach, idealny do makeup no makeup, ale już kiedy zależy mi na wydłużeniu rzęs idzie w odstawkę.
    Nie odbija się, nie kruszy, nie skleja rzęs, ładnie zmywa i na tym kończą się jego zalety.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić agatka36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię go
  • Kupiłam ten tusz na promocji , zapłaciłam za niego ok. 5 zł, więc spokojnie mogę się z nim pożegnać.
    Tusz ten nie daje absolutnie nic, przy jednej warstwie jest niewidoczny nawet na moich jasnych rzęsach, dopiero po nałożeniu trzech czy czterech wartw, widać, że coś na rzęsach jest, ale za to tworzy straszny efekt pajęczych nóżek. Co najgorsze - każda rzęsa jest jakby w innym kierunku, wygląda to po prostu źle i nadaje się tylko do zmycia. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie daje ładnego koloru, nie rozdziela rzęs.

Używam tego produktu od: od maja

Chcesz pochwalić GiveMeFive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maskara za równie dobrą cenę!
  • Świetna maskara na co dzień. Mimo swojej nazwy daje bardzo naturalny efekt, w sam raz do pracy czy szkoły. Kolor jest w porządku, mi bardzo przypadła do gustu szczoteczka, która świetnie radzi sobie z rozczesywaniem rzęs. I cena jest super, szczególnie, że tusz należy do tych kosmetyków, które należy często wymieniać. Jest w miarę trwała, dopóki nie zaczniecie dotykać oczu, chociaż po całym dniu efekt nie jest taki sam, jak tuż po aplikacji.

Na wielkie wyjście odpada, ale na co dzień to mój numer 1!

Ilość zużytych opakowań: 2, 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Beataa_De za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra maskara za super cenę
  • Maskarę kupiłam podczas wyprzedaży Rossmanna za kilka złotych, chcąc wypróbować czy tani tusz może być dobry. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Maskara daje ładny czarny kolor, nie rozmazuje się ani nie osypuje. Do codziennego makijażu jak najbardziej ok, ale na większe wyjścia użyje innej- ta nie daje spektakularnego efektu sztucznych rzęs.
    Za tą cenę jak najbardziej polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bubinka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • kupiony na szybko, jest ok

plusy:
    + gruba, gęsta szczoteczka
    + ładnie rozczesuje rzęsy
    + daje obiecywany efekt sztucznych rzęs (przy 2-3 warstwach)
    + unosi rzęsy
    + wydajny
    + nie drażni oczu
    + nie kruszy się

minusy:
    - rozmazuje się
    - szybko znika
    - nie jest wodoodporny

Chcesz pochwalić karooolciaa95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oki.
  • Trochę za bardzo skleja rzęsy. Ogólnie to bardzo łądny kolor. Nie podrażnia oczu. Wydłuża je, ale trzeba je ładnie ułożyć, bo inaczej straszna lipa. Jego konsystencja mogłaby być troszkę mniej zeschnięta. Chyba, że akurat ja trafiłam na takie opakowanie... No i jest całkiem tani.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nana_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie wiem
  • Lovely ma w swojej szafie kilka naprawdę tanich, a dobrych perełek. Niestety, ich tusze się do nich nie zaliczają. Nie miałabym nic do niego gdyby nie to, że po jednej warstwie tworzy się efekt "nóżek pająka", każda rzęsa jest skierowana w inna stronę, w dodatku się straszliwie sklejają. Nałożyłam jedną warstwę i naprawdę jestem w szoku chociaż cudów nie oczekiwałam. Masakry na rzęsach uniknęłam jedynie dlatego, że rozczesałam rzęsy szczoteczką z innego tuszu. Jedyny plus to cena oraz to, że unosi rzęsy i nie muszę ich mordować zalotką co chwilę.

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CostaDeLaLuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Może brudzi podczas malowania, po kilku godzinach odbija się na powiece, ale błagam czego można oczekiwać za cenę około 10 zł.
    Jeśli chodzi o sam efekt sztucznych rzęs- u mnie jest zbliżony. Ładnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy pod jednym warunkiem: szczoteczka tego typu sprawdza się tylko na długich rzęsach. Gdybym miała naturalnie krótkie rzęsy sięgałabym raczej po wąską szczoteczkę. Dla mnie ten tusz jest bardzo w porządku, dwa pokrycia rzęs i efekt jest naprawdę niezły. Jedyna wada, która naprawdę mnie irytuje to fakt, że mam wrażliwe oczy i po użyciu tej maskary mnie pieką, ale nie jest to dla mnie nowość, w ciągu wielu lat moich przygód z malowaniem oczu tylko raz trafiłam na tusz, który nie wywołuje u mnie pieczenia oczu- hipoalergiczny z Bell, który ciężko ostatnio jest mi dostać.

Edytuję ze względu na to, co stało się ze szczoteczką... Po tygodniu tusz niestety zasechł a duża fajna szczoteczka skleiła się całkowicie.

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Jedno jeszcze nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Coffee1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi z rzesami
  • Zakupilam go w promocji -49%.Fajna szczoteczka wiele obiecywala. Tymczasem, malowanie rzęs tym tuszem stanowi problem tj. brudzi powieki, nawet jesli nakladam go warstwami.
    Rzesy wygladaja brzydko - sa sklejone.
    Nie ma pogrubienia ani dobrego wydluzenia.
    Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić słonecznik82 za czytelną i pomocną recenzję?