Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• Nie do końca tak, jak obiecują
  • minusy:
    -skleja rzęsy,
    -rzęsy stają się słabsze i wypadaja,
    -bardzo się kruszy.

plusy:
    -rzęsy troszkę bardziej podkręcone,
    -rzęsy troszkę bardziej pogrubione.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olie93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs? Nie powiedziałabym
  • Nie ukrywam, że do zakupu zachęcił mnie napis ,,efekt sztucznych rzęs". Niestety, zawiodłam się, bo tegoż efektu nie ma.
    Plusy:
    - ładne opakowanie
    - delikatnie podkręca
    - lekko pogrubia rzęsy
    Minusy:
    - brak efektu sztucznych rzęs
    - osypuje się
    Tusz jest po prostu hmm... zwykły. Szału nie ma, dlatego przyznaję tylko 3,5 gwiazdki.

Chcesz pochwalić Kamciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mniej niż przeciętny
  • Tusz do rzęs kupiłam na bodajże -49% w Rossmanie, więc nie żal mi aż tak pieniędzy, ale przechodząc do tematu.
    Tusz nie daje efektu sztucznych rzęs. O ile tym efektem mają być posklejane rzęsy to tak. Przez to trochę je zagęszcza.
    Produkt nie wydłuża rzęs, osypuje się, wygląda aż za naturalnie. Szczoteczka szału też nie robi. Jeśli ktoś szuka taniego, dobrego produktu, to niech szuka dalej. O wiele lepsza jest mascara Pump Up curling

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Emanuellle za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • plusy:
    -ładnie maluje , faktycznie daje efekt sztucznych rzęs
    -wygodna, fajna szczoteczka
    -niska cena

minusem jest to , że bardzo szybko usych-jakieś 1,5 miesiąca i tusz na rzęsach nie wygląda już tak ladnie jak na początku tylko obsypuje sie (inne moje tusze nawet do pół roku ładnego malowania ), jednak można to przeżyć za taką cenę .

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ewelinaaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za taką cenę...
  • Może nie jest to jakieś cudo, ale dla mnie, w tej cenie- bomba. Ładnie podkreśla rzęsy i faktycznie je powiększa. Może efektu sztucznych to to nie robi, ale nie dajmy się zwariować reklamie Ładnie maluje, nie kruszy się. Lepsza od wielu znacznie droższych sióstr Mascar.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widze efektu
  • kupilam bo zobaczylam napis "EFEKT SZTUCZNYCH RZES" i cena tez nie jest wysoka ok 10 zl..
    wiedzialam ze za ta cene efekt nie bedzie powalajacy jednak myslalam ze moze troszke go bedzie mozna zauwazyc. jednak bardzo sie zawiodlam .. tusz jest po prostu zwykly.. wydluza rzesy i nic wiecej.. jesli bylby to tusz wydluzajacy to z pewnoscia bylabym zadowolona jednak nie dal mi zadnego porgubienia nie mowiac juz o efekcie.

Używam tego produktu od: uzywalam tydzien
    Ilość zużytych opakowań: nawet ni jedno

Chcesz pochwalić cosmoshot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Przyznaję skusiła mnie naklejka "efekt sztucznych rzęs". Takiego efektu nie ma. Tusz nie jest zły, ale kompletnie niczym nie różni się od innych, które używałam.

Podoba mi się duża, gęsta szczotka, ale to już zależy od gustów.
    Plusem na pewno jest niska cena oraz to, że bardzo łatwo się zmywa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morrigan92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na ta cenę bardzo fajny
  • SZCZOTECZKA: szczoteczka jest naprawdę duża, nie jest silikonowa, jak dla mnie jest wygodna ale to kwestia gustu i wprawy. Myślę,że osoby, które zazwyczaj używają maska z cieniutką silikonową szczoteczką raczej się z nia nie polubią. Niestety pomalowanie dolnych rzęs bez brudzenia jest bardzo trudne ale wykonalne.

DZIAŁANIE: tusz całkiem fajnie wygląda na rzęsach( ja nie mam zbyt krótkich rzęs) nie jest tp dokładnie efekt sztucznych rzęs bo taki efekt dadzą nam tylko sztuczne rzęsy ma intensywnie czarny kolor, raczej nie skleja rzęs i nie zauważyłam by się osypywał.

WYDAJNOŚĆ: niestety tusz dość szybko zasycha co za tym idzie służy nam ok przez miesiąc, ale przy jego cenie mozemy sobie na ten dyskomfort pozwolić

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwiająco dobry!
  • Jest lepszy niż Lovely, ta żółta, najwyżej oceniona mascara.

Przypomina jakością Maybelline Collossal Volume, ale jest trwalsza i mniej się osypuje, wersja smokey eyes jest mocniejsza niż ta mascara, ale dużo mocniej się sypie.

Tusz kosztuje jakieś grosze, a naprawdę mocno pogrubia, wydłuża i efekt jest WOW! Szczoteczka u mnie była cała przez trzy miesiące i włosie się nie powyginało na co zwracały uwagę moje poprzedniczki. Trwałość naprawdę dobra bo mam tendencję do osypywania się tuszów, nie mam temu produktowi nic do zarzucenia. Efekt jest o wiele mocniejszy niż po większości tuszy z Max Factora.

Polecam Wam gorąco, za taką cenę to prawdziwa rewelacja.

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka, niewygodna szczota
  • Jak w podsumowaniu - wielka, niewygodna dla mnie szczota, ciężko się nią pomalować, psuje makijaż bo nie tylko oczy ale i powieki mam umazane :/
    Do tego szczotka wykręca się ciągle z rączki, muszę przytrzymać chusteczką i wkręcić ponownie, za chwilę znów jest poluzowana... podejrzewam, że to wada i pozostałe tusze tak nie mają...
    Jak dla mnie - nie daje efektu sztucznych rzęs.
    Czerń jest b. ładna, myślę, że dla kobiet, które preferują duże szczotki może być to fajny i niedrogi tusz.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij