Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• beznadzieja
  • Kupiłam go na promocji w Rossmannie i koszmarnie się na nim zawiodłam. W moim przypadku nie dosyć, że nie robi wielkiego wow, to po pomalowaniu nawet kilkukrotnym praktycznie nie widać różnicy przed a po. Nie polecam bynajmniej do niezbyt gęstych i cienkich rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić raissana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry za grosze
  • Do zakupu kosmetyku zachęciło mnie nie tylko to, że był mega tani (w promocji za niecałe 11 zł). Kupując tusz do rzęs zwracam uwagę na szczoteczkę- nie lubię silikonowych. Nie oczekiwałam cudów- efekt sztucznych rzęs dają tylko sztuczne rzęsy- wiem, co piszę, sprawdziłam podoba mi się, ze tusz za razem pogrubia i wydłuża, zazwyczaj stosowałam dwa inne tusze, by uzyskać ten efekt. Nie osypuje się na moich rzęsach. jedyny minus to to, że długo schnie i mam problem z przeczesaniem rzęs grzebykiem (lubię nałożyć 2-3 warstwy)

Chcesz pochwalić _Sienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Kupiłam ten tusz juz dość dawno i jestem bardzo zadowolona : ) Cena, aż wstyd przyznać,ale jakieś 12 zł i najważniejsze - nie ustępuje w niczym najbardziej cenionym przeze mnie tuszom do rzęs... Co więcej, moim zdaniem jest dużo lepszy od niektórych drogich produktów z tej kategorii.

plusy:

+ bardzo GĘSTA, duża szczoteczka, co dla mnie jest dużym "+"

+ intensywna czerń, 100% black

+ można wyczarować piękną firanką z rzęs, pod warunkiem, że najpierw się je rozczesze i koniecznie usunie nadmiar tuszu ze szczoteczki. no i ma się wprawioną rękę

+ nie osypuje się nawet po 12 h, nie kruszy

+ przyjemne dla oka opakowanie no i ta cena

minusy:

- jedyny jaki przychodzi mi na myśl to taki, że łatwo nabrać za dużo na szczoteczkę, a wtedy gwarantowane jest, że rzęsy nie posklejają. wystarczy jedynie pamiętać, żeby usunąć nadmiar i po sprawie.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Chcesz pochwalić nkorall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Tusz nie spełnia deklaracji producenta jednak jako codzienny tusz tylko do delikatnego podkreślenia rzęs się nadaje.
    Plus za niską cęnę oraz dostępność,

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Mojmira33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena odzwierciedla jakość
  • Kupiłam tusz na promocji w drogerii licząc, że zapewnienia producenta mogą być odpowiadać efektowi, który chcę uzyskać.
    Rzęsy w ogóle nie wyglądają na umalowane! Nie są wydłużone, pogrubione, zaznaczone, przyciemnione - dosłownie nie robi nic.
    Dodatkowo nakładając kolejną wartwę, chcąc zobaczyć cokolwiek na rzęsach, zaczyna się obsypywać i tworzyć grudki.

+ cena
    + dostępność

- nie wydłuża
    - nie tworzy efektu sztucznych rzęs
    - obsypuje się
    - nie jest widoczny na rzęsach

Chcesz pochwalić Mandy59 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania porażka
  • Z tuszami Lovely zawsze miałam problemy, które można podsumować w zdaniu "ładny efekt, ale słaba trwałość". Ten produkt jest ucieleśnieniem tej sentencji.

Kupiłam go, gdyż moja ostatnia porażka z Maybelline się nie sprawdziła. Tusz Lovely ma fajną szczoteczkę, kolor oraz dobrą konsystencję - nie skleja rzęs, pogrubia je i delikatnie wydłuża. Nie podkręca specjalnie rzęs.

Niestety, okropnie się osypuje w ciągu dnia - jeśli złapie nas lekki deszczyk zaraz się rozmarze. Niestety, nie potrafi on wytrzymać paru godzin w biurze - przez cały cień się osypuje, tworzy pandę pod okiem.

W końcu go wyrzuciłam, bo ile można się męczyć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Interesujący
  • Bardzo ladnie i delikatnie pokresla rzesy, wygladaja jak swoje naturalne dlugie i czarne - jest to tusz do codziennego naturalnego makijazu na impreze itp daje raczej za delikatny efekt.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Milena_1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, a dobry!
  • Mam długie, ale delikatne, jasne rzęsy. Od tuszu wymagam intensywnego koloru, delikatnego, ale widocznego pogrubienia i lekkiego podkręcenia. Do codziennego makijażu używam zalotki, więc konsystencja tuszu musi być na tyle trwała, by utrzymała efekt wywiniętych rzęs.
    I w zasadzie wszelkie moje wymagania spełnia tusz Lovely!

+szczoteczka- z naturalnym, gęstym włosiem, nie za gruba i nie za szczupła, kształtem przypomina tę 100% Black Colosalla. Wymaga jednak wprawy przy używaniu zwłaszcza w kąciku oka i trudno dostępnych rzęsach;
    +konsystencja tuszu- na początku IDEALNA, w miarę upływu czasu gęstnieje i wypada ratować tusz kąpielami wodnymi. Utrzymuje efekt po użyciu zalotki, więc jak dla mnie wielki plus;
    +pogrubienie- delikatne po jednej, ale dokładnej aplikacji tuszu. Jeśli chcesz, aby rzęsy były SUPERGRUBE, użyj tuszu dwukrotnie, efekt gwarantowany;
    +hipoalergiczny- nie podrażnia moich wrażliwych oczu;
    +wydajność- jednego 11g opakowania używam już drugi miesiąc;
    +++cena- jeśli wziąć pod uwagę, że tusz Lovely jest wzorowany na Colosallu Maybeline, to cena jest niemal czterokrotnie niższa i w mojej ocenie- warto ten tusz choćby wypróbować.

Wady produktu:
    -nie podkręca- a na pewno nie aż tak, abym zrezygnowała z użycia zalotki, oj niee. DELIKATNY EFEKT? Owszem, dlatego polecam osobom, których rzęsy są naturalnie podkręcone;
    *** intensywność koloru- niestety, to nie to, co Maybeline. Owszem, czarny, ale to delikatna czerń;
    -trwałość- średnia, osypuje się dość intensywnie w trakcie wyczesywania. Wytrzymuje na rzęsach cały dzień, o ile nie płaczesz, nie pocisz się, nie dotykasz oczu;
    -dostępność- jedynie w drogeriach Rossmann.

Podsumowanie: lubię ten kosmetyk, i cenowo, i jakościowo bardzo mi odpowiada. Po wielu negatywnych przejściach w ostatnim czasie z Colosallem 100% Black, to miód na moje rany. Owszem, efekt nie jest tak spektakularny, jak po użyciu Colosalla, ale nie ma tragedii. To doskonały tusz do codziennego, delikatnego makijażu.
    NIE sprawdzi się na WIECZÓR, do intensywnego makijażu oka, NIE tworzy także EFEKTU SZTUCZNYCH RZĘS, nie oszukujmy się.

Używam tego produktu od: kilka lat, zamiennie z Colosallem
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić misguide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca tak, jak obiecują
  • minusy:
    -skleja rzęsy,
    -rzęsy stają się słabsze i wypadaja,
    -bardzo się kruszy.

plusy:
    -rzęsy troszkę bardziej podkręcone,
    -rzęsy troszkę bardziej pogrubione.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olie93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs? Nie powiedziałabym
  • Nie ukrywam, że do zakupu zachęcił mnie napis ,,efekt sztucznych rzęs". Niestety, zawiodłam się, bo tegoż efektu nie ma.
    Plusy:
    - ładne opakowanie
    - delikatnie podkręca
    - lekko pogrubia rzęsy
    Minusy:
    - brak efektu sztucznych rzęs
    - osypuje się
    Tusz jest po prostu hmm... zwykły. Szału nie ma, dlatego przyznaję tylko 3,5 gwiazdki.

Chcesz pochwalić Kamciax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij