Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• nic nie robi z rzesami
  • Zakupilam go w promocji -49%.Fajna szczoteczka wiele obiecywala. Tymczasem, malowanie rzęs tym tuszem stanowi problem tj. brudzi powieki, nawet jesli nakladam go warstwami.
    Rzesy wygladaja brzydko - sa sklejone.
    Nie ma pogrubienia ani dobrego wydluzenia.
    Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić słonecznik82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby, nie daje nic
  • Kupiłam ten tusz na promocji , zapłaciłam za niego ok. 5 zł, więc spokojnie mogę się z nim pożegnać.
    Tusz ten nie daje absolutnie nic, przy jednej warstwie jest niewidoczny nawet na moich jasnych rzęsach, dopiero po nałożeniu trzech czy czterech wartw, widać, że coś na rzęsach jest, ale za to tworzy straszny efekt pajęczych nóżek. Co najgorsze - każda rzęsa jest jakby w innym kierunku, wygląda to po prostu źle i nadaje się tylko do zmycia. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie daje ładnego koloru, nie rozdziela rzęs.
    Jedyny plus - nie rozmazuje się i nie kruszy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Chcesz pochwalić MadzMadz90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za gęsty
  • Tusz kupiłam niecały miesiąc temu w sumie dzięki pozytywnym recenzjom w KWC. Nie jestem zbyt zadowlona i widzę, że nic z tego nie będzie, więc czas się z nim pożegnać.

*Produkt nie jest drogi. Kosztuje 10,39 zł, także cena bardzo przystępna.

*Opakowanie proste, różowe. Na swój sposób urocze.

*Szczoteczka bardzo fajna. Duża, włochata, a właśnie takie lubię. Specjalnie sobie wcześnie sprawdzałam w Internecie jaką ma szczoteczkę. Bardzo podobna do szczoty Maybelline Colossal 100% black.

*Tusz ma bardzo gęstą konsystencję, za gęstą... Co prawda nie lubię zby mokrych tuszy, bo sklejają. Wolę jak trochę podeschną, ale aż tak gęstych też nie lubię.
    Bardzo ciężko sunie po rzęsach. Nigdy nie miałam tak gęstego tuszu, którym tak ciężko by się malowało. Skleja je trochę. Nie wygląda to zby ładnie i efektowanie, Nie daje mocnego efektu. Nie jest mocno czarny,taki dzienny efekt czerni.
    Często mój makijaż oczu ogranicza się tylko do wytuszowanych rzęs i zależy mi na ich rozdzieleniu i mocnym podkreśleniu. Z tym tuszem, to jak ruletka. Czasem rzęsy wyglądają jako tako, czasem kilka rzęs na krzyż, posklejanych jakbym płakała.
    Jeszcze z kreską ujdzie, bo rzęs nie są na pierwszym planie, ale sam tusz absolutnie nie.

*Na plus to, że nie robi grudek, nie osypuje się nie kruszy, nie podrażnia.

Nie wiem czy to wadliwy egzemplarz, czy wszystkie takie są. Niestety w Rossmanie tusze nie są pozabezpieczane folią i każdy może ja macać, ale brałam z końca, żeby mieć większość pewność, że nie otwierany.

Tusz naprawdę kiepski. Szczoteczka fajna i ją sobie zostawię.

Różowa-szczoteczka tego. Żółta- Maybelline Colossal 100% black.

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektu sztucznych rzęs
  • Plusy:
    + Lekko wydłuża rzęsy
    + Przystępna cena
    + Dostępność

Minusy:
    -Nie podkręca
    -Szczoteczka kiepsko rozczesuje rzęsy
    -Nie daje efektu sztucznych rzęs
    -Nie pogrubia
    -Szybko się starzeje po oloło miesiącu od otwarcia gęstnieje i zasycha w opakowaniu
    -Kruszy sie i tworzy grudki
    -Odcień raczej grafitowy niż czarny
    -Podrażnia oczy (łzawią i makijaż się rozmywa)
    -Opakowanie tandetnie różowe

Chcesz pochwalić kroliczek1988r za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny )
  • naprawdę świetny tusz, lepszego za tą cenę jeszcze nie spotkałam
    +nie skleja rzęs
    +fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy
    +lekko podkręca
    +dobra, gruba i gęsta szczoteczka
    +cena
    +nie wysycha szybko

jedynym minusem dla mnie jest to, że jest zbyt mało czarny

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić pysiakowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnił oczekiwań...
  • Zakupiłam zachęcona innym fajnym tuszem Lovely, ale niestety się zawiodłam...

Producent obiecuje efekt sztucznych rzęs- niestety podstawowo to własnie jego brakuje.

Tusz wydłuża troszkę rzęsy. Nie podkręca. Skleja. Szybko się kruszy. Łatwo się zmywa.

Jest również nietrwały, szybko znika z rzęs...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma, ale daje radę
  • Jest to już moja 3 sztuka w tym roku. Jakoś się przyzwyczaiłam do tego tuszu, aczkolwiek nadal szukam tej idealnej. Efektu sztucznych rzęs aż tak nie ma, ale daje radę. Nie lepi się, nie ma grudek, wystarcza nawet na długo. Nie skleja rzęs co ważne! Jeszcze nie raz kupię

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 szt

Chcesz pochwalić monikaaa1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Totalna porażka. to nie jest szczoteczka tylko szczota. Nie dociera w głąb rzęs, trzeba się namachać, szybko wysycha, nie rozczesuje, skleja, cena też za duża jak na taki badziew.

Używam tego produktu od: ze 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej do naturalnego look'u
  • PLUSY:
    + cena, dostępność
    + nie usztywnia rzęs, po pomalowaniu są delikatne
    + nie skleja
    + ładnie zagęszcza, lekko wydłuża
    + czarny, ale nie jest to wyrazista czerń
    + fajna, gruba szczoteczka

MINUSY:
    - absolutnie nie daje efektu false lashes, tylko moim zdaniem zdecydowanie jest najlepszy do delikatnego podkreślenia rzęs
    - szybko wysycha w opakowaniu
    - jego kolor (delikatna czerń) trochę odstawał z czarnym( mocna czerń) eyelinerem :p

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić malina039 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki
  • Używałam kiedyś kiedys, ostatnio miała go moja siostra więc pożyczyłam. Jak na false lash w nazwie to zaskakująco.... naturalny efekt Wydłuzenie żadne, pogrubenie słabe, rzęsy umalowane bo umalowane ale nic specjalnego. nie skleja. Nazwa zupełnie nieadekwatna do tego co tak naprawdę daje nam ten tusz. No ale cóż... produkt niedrogi, w tym przypadku cena świadczy o jakości.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?