Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Powiększ Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Zgłoszony przez karolka03

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: ok. 13zł /11g

• Nie spełnił oczekiwań...
  • Zakupiłam zachęcona innym fajnym tuszem Lovely, ale niestety się zawiodłam...

Producent obiecuje efekt sztucznych rzęs- niestety podstawowo to własnie jego brakuje.

Tusz wydłuża troszkę rzęsy. Nie podkręca. Skleja. Szybko się kruszy. Łatwo się zmywa.

Jest również nietrwały, szybko znika z rzęs...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma, ale daje radę
  • Jest to już moja 3 sztuka w tym roku. Jakoś się przyzwyczaiłam do tego tuszu, aczkolwiek nadal szukam tej idealnej. Efektu sztucznych rzęs aż tak nie ma, ale daje radę. Nie lepi się, nie ma grudek, wystarcza nawet na długo. Nie skleja rzęs co ważne! Jeszcze nie raz kupię

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 szt

Chcesz pochwalić monikaaa1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Totalna porażka. to nie jest szczoteczka tylko szczota. Nie dociera w głąb rzęs, trzeba się namachać, szybko wysycha, nie rozczesuje, skleja, cena też za duża jak na taki badziew.

Używam tego produktu od: ze 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej do naturalnego look'u
  • PLUSY:
    + cena, dostępność
    + nie usztywnia rzęs, po pomalowaniu są delikatne
    + nie skleja
    + ładnie zagęszcza, lekko wydłuża
    + czarny, ale nie jest to wyrazista czerń
    + fajna, gruba szczoteczka

MINUSY:
    - absolutnie nie daje efektu false lashes, tylko moim zdaniem zdecydowanie jest najlepszy do delikatnego podkreślenia rzęs
    - szybko wysycha w opakowaniu
    - jego kolor (delikatna czerń) trochę odstawał z czarnym( mocna czerń) eyelinerem :p

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić malina039 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki
  • Używałam kiedyś kiedys, ostatnio miała go moja siostra więc pożyczyłam. Jak na false lash w nazwie to zaskakująco.... naturalny efekt Wydłuzenie żadne, pogrubenie słabe, rzęsy umalowane bo umalowane ale nic specjalnego. nie skleja. Nazwa zupełnie nieadekwatna do tego co tak naprawdę daje nam ten tusz. No ale cóż... produkt niedrogi, w tym przypadku cena świadczy o jakości.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Tusz jak za taką cenę (po promocji kosztuje nawet kolo 10 zł) jest całkiem w porządku. Na moich krótkich rzęsach nawet się sprawdził, ale trzeba było nałożyć 2-3 warstwy. Mimo to był wydajny . Efektu sztucznych rzęs nie robi, ale są pogrubione i nawet w miarę wydłużone. Nie skleja bardzo rzęs. Pod koniec dnia się trochę kruszy, ale to norma. Jak za taką cenę to naprawdę polecam wypróbować

Używam tego produktu od: kiedyś miałam i skończyłam, ale starczył na jakieś 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Kupiłam go na promocji w Rossmannie i koszmarnie się na nim zawiodłam. W moim przypadku nie dosyć, że nie robi wielkiego wow, to po pomalowaniu nawet kilkukrotnym praktycznie nie widać różnicy przed a po. Nie polecam bynajmniej do niezbyt gęstych i cienkich rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić raissana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry za grosze
  • Do zakupu kosmetyku zachęciło mnie nie tylko to, że był mega tani (w promocji za niecałe 11 zł). Kupując tusz do rzęs zwracam uwagę na szczoteczkę- nie lubię silikonowych. Nie oczekiwałam cudów- efekt sztucznych rzęs dają tylko sztuczne rzęsy- wiem, co piszę, sprawdziłam podoba mi się, ze tusz za razem pogrubia i wydłuża, zazwyczaj stosowałam dwa inne tusze, by uzyskać ten efekt. Nie osypuje się na moich rzęsach. jedyny minus to to, że długo schnie i mam problem z przeczesaniem rzęs grzebykiem (lubię nałożyć 2-3 warstwy)

Chcesz pochwalić _Sienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Kupiłam ten tusz juz dość dawno i jestem bardzo zadowolona : ) Cena, aż wstyd przyznać,ale jakieś 12 zł i najważniejsze - nie ustępuje w niczym najbardziej cenionym przeze mnie tuszom do rzęs... Co więcej, moim zdaniem jest dużo lepszy od niektórych drogich produktów z tej kategorii.

plusy:

+ bardzo GĘSTA, duża szczoteczka, co dla mnie jest dużym "+"

+ intensywna czerń, 100% black

+ można wyczarować piękną firanką z rzęs, pod warunkiem, że najpierw się je rozczesze i koniecznie usunie nadmiar tuszu ze szczoteczki. no i ma się wprawioną rękę

+ nie osypuje się nawet po 12 h, nie kruszy

+ przyjemne dla oka opakowanie no i ta cena

minusy:

- jedyny jaki przychodzi mi na myśl to taki, że łatwo nabrać za dużo na szczoteczkę, a wtedy gwarantowane jest, że rzęsy nie posklejają. wystarczy jedynie pamiętać, żeby usunąć nadmiar i po sprawie.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Chcesz pochwalić nkorall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Tusz nie spełnia deklaracji producenta jednak jako codzienny tusz tylko do delikatnego podkreślenia rzęs się nadaje.
    Plus za niską cęnę oraz dostępność,

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Mojmira33 za czytelną i pomocną recenzję?