Shiseido, Benefiance, Lotion Adoucissante Enrichie (Wzbogacony tonik łagodzący)

Shiseido, Benefiance, Lotion Adoucissante Enrichie (Wzbogacony tonik łagodzący)

Tonik posiada wyjątkowe właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Łatwo się wchłania, uelastycznia cerę. Łagodny, świetnie przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji. W składzie toniku kwas Bio-hialuronowy oraz tio-tauryna.

Procenty na Sylwester.

Generalnie, lubię i cenię firmę Shiseido, aczkolwiek uważam, że ten tonik to jedna wielka pomyłka.
Używałam dość sporej bo 75 ml miniatury produktu, z której nie byłam zadowolona.
Albowiem, tonik -produkt rzekomo łagodzący- jest bardzo mocno ściągający i oczyszczający. Mocno wysusza i ściąga cerę. Wzbogacony? O co? O alkohol?
Po trzech tygodniach stosowania, całkowicie odstawiłam preparat używając go jedynie na plecy- w momencie większej nadpotliwości, na drobne wypryski.
Błyskawicznie je wysuszył.

Dziękuję, postoję.

Boski tonik Shiseido ma w składzie na drugim miejscu alkohol denaturowany. Reszta składników również pozostawia wiele do życzenia, kwas hialuronowy daleko za zapachami i innymi niedobrymi rzeczami. Tłumaczy to pewnie wysuszanie mojej (tłustej) cery, mimo pozostawiania czegoś w rodzaju ochronnej warstewki. Zero nawilżenia, zero przygotowania skóry pod krem. Robiłam kilka podejść i się nie polubiliśmy, nie wiem skąd te dobre opinie. Może nie włączyłam autosugestii, że za tyle pieniędzy powinien być to cud od znanej firmy?

Dla zainteresowanych skład:

Water, Alcohol Denat, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG-14/7 Dimethyl Ether, PPG-13-Decyltetradeceth-24, Phenoxyethanol, Erythritol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Benzophenone-5, Parfum, Sodium Metaphosphate, Citric Acid, Serine, Tocopheryl Acetate, Sapindus Mukurossi Peel Extract, PEG-90M, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydroxyproline, Alcohol, Chlorella Vulgaris Extract, Yellow 6 (Cl 15985), Silica, Tocopherol, Uncaria Gambir Extract, BHT.

sympatyczny

Nie jest to rzecz niezbedna w łazience, aczkolwiek miła w uzyciu. Czy na tyle lepsza od hydrolatow z biochemii, ze warto dac za nia aż tyle - trudno mi powiedziec. lotiony z kanebo ktore stosowałam były podobne, a jeszcze drozsze ;)
Jest zatem drogi, ale wydajny - z racji bardziej gestej konsystencji i innego stosowania - starczy na dłużej, niz typowe toniki. Butelka, choc wielka - pozwala na wygodne dawkowanie. Lotion ma przyjemny, delikatny zapach, nawilza i pielegnuje skóre. czuje sie, ze to nie odswiezajaca woda, a cos bogatszego ;) Jesli ktos jest fanem pielegnacji i gotow jest za to płacic - powinien wyprobowac ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Świetny, nie tylko dla Pań 30+ :)

Miałam ostatnio straszne problemy z suchą cerą. Taki standard, który zaczyna się mniej więcej od połowy września i potrwa niestety jeszcze kilka miesięcy. Stosując różnego rodzaju toniki czy płyny micelarne właściwie przypadkiem trafiłam na Benefiance.
Plusów jest cała masa:
-Nie ściąga skóry
-Naprawdę nawilża i pozostawia na skórze coś w rodzaju przyjemnego filmu ochronnego
-Ma olejkową choć nie tłustą konsystencję
-Zupełnie nie wysusza
-Jest łagodny i nie podrażnia wrażliwej cery
-Bardzo wydajny

Minusy:
-Cóż no prawie dwie stówki za tonik to trochę sporo:)

Świetny

Wspaniale nawilża, uelastycznia skórę. Do tego piękny zapach. Cera jest wyraźnie nawilżona i promienna. Czasami szkoda mi aplikować krem, po uprzednim zastosowaniu tego preparatu ;)
Spełnia w 100% swoje zadanie.
Plusik - piękne opakowania, ozdoba każdej toaletki
Minus- "zabójcza" cena jak na tonik

Używam tego produktu od:pół roku

Super nawilżanie

Używam tego toniku razem z pozostałym kosmetykami z tej serii (z wyłączenim kremu na dzień). Mam cerę normalną z tendencją do przesuszania. Odkąd używam całej linii mam cerę mocnonawilżoną, gładką, sprężystą.

Ostatnio moja kosmetyczka stwierdziła, że moja twarz nie wymaga regularnych zabiegów oczyszczania twarzy i wygładzania (włącznie z delikatnymi kwasami). Oczywiście to nie jest wyłącznie zasługa tego toniku, ale kompleksowego stosowania całej serii, podobnie jak w KANEBO.

Polecam ten produkt i inne z tej serii. Używam tego produktu od: 3 miesięcy

swietny

Mialam wielka ochote na Eudermine, ale niestety nie jest juz powszechnie dostepny ku mojej rozpaczy. Wiec raczej tego specyfiku juz nie sprobuje;( Benefiance najwyrazniej spelnila moje oczekiwania. I chociaz teoretycznie nie powinnam go uzywac, bo nie dobiegam nawet 30-tki, a moja cera jest tylko momentami przesuszona, za to kaprysna, wrazliwa i hormonalna.Nie szukalam toniku sciagajacego, silnie oczyszczajacego, ale raczej normalizujacego i zmiekczajacego skore po roznych uporczywych zabiegach. Ten sprawia wrazenie takiej rzadziutenkiej kojacej oliwki, ktora od razu wnika wewnatrz i nie pozostawia tlustego filmu . Wcieram go w skore palcami ,nie wacikiem. Przyjemniejsze doznanie;)
Rozmawialam dzis z osoba o mieszanej cerze , ktora tez z powodzeniem uzywa Benefiance. Wiec chyba nie wykonalam na swojej skorze jakiegos potwornego eksperymentu;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i chyba ostatniego ze wzgledu na cene;(a szkoda

łagodny i skuteczny*****

Bez wahania przyznaję temu tonikowi największą ilość gwiazdek . Spełnia obietnice - tonik zmiękcza cerę , wygładza ją , nie podrażnia , naprawdę nawilża ( zapomniałam napisać , że tonik zawiera 1% kwasu Bio-hialuronowego ). Niby nic nadzwyczajnego - ale w odróżnieniu od wielu innych drogich toników , ten , od momentu przetarcia twarzy działa naprawdę długo i to się wyczuwa . Zdarza mi się nie używać kremu tylko kilkakrotnie przecieram twarz tym tonikiem - i działa to na moją cerę jak lekki krem nawilżający , przy wiekszej ilości trochę dłużej się wchłania . Zapach bardzo przyjemny , delikatnie perfumowany , charakterystyczny dla lini Benefiance. Nie mam żadnych zastrzeżeń .