Oceanic, AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Starter nawilżający pod makijaż

Powiększ Oceanic, AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Starter nawilżający pod makijaż

Zgłoszony przez Ziqu

Unikalna formuła sprawia, że krem błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną. Ułatwia równomierne rozprowadzenie podkładu i przedłuża trwałość makijażu. Kwas hialuronowy, pozostawiając ochronny film na skórze, zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia i nadaje gładkość. Ekstrakt z alg Durvillea antartica wspomaga działanie nawilżające i chroni skórę przed przesuszeniem.

Cena: ok. 19zł / 50ml

• Dobrze wygładza, ale nie nawilża

• Rzadko używam bazy pod makijaż w postaci kremu (wolę sypkie minerały). Ten kosmetyk trafił do mnie przypadkowo.

Jest to dość gęsty, bezbarwny żel o słabym, nijakim zapachu (gęstość sprawia, że bez problemu można wycisnąć optymalną ilość i mimo konsystencji sam żel jest całkiem lekki).

Dobrze się rozprowadza i wchłania (nie mam wrażenia, że coś oblepia mi twarz). Żel świetnie wygładza i matuje skórę - pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia, a nawet byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Co najważniejsze... jako baza pod makijaż sprawuje się bardzo dobrze.

Ma jednak duży minus - nie nawilża. Co prawda nie oczekuję od bazy działania nawilżającego i zawsze przed nałożeniem primera smaruję twarz kremem, tu jednak producent obiecuje 2w1, czyli działanie nawilżające i wygładzające. Po pierwszym użyciu jeszcze tego się nie odczuwa, ale już przy drugim i następnych czuć wyraźnie, że skóra jest sucha, a co gorsze, widać to., np. u mnie wyraźniejsze stają się zmarszczki na czole i w ogóle skóra wygląda nieco starzej. Gdy jednak nałożę pod ten starter swój dotychczasowy nawilżać, baza znów dobrze działa.

Podsumowując: jako baza TAK, ale w parze z dobrym kremem nawilżającym.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić marjories za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry !
  • Jak dla mnie jest to wystarczające nawilżenie pod makijaż Nawilża a skóra staje się taka przyjemna w dotyku. 50 ml może wydawać się mało ale jest bardzoo wydajny jak na taką cenę

Plusy
    - cena
    - wydajny
    - nawilża
    - wygładza

Minusy
    - nie ma

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kasiaaa_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Kremy AA swego czasu kochałam miłością ogromną. Od jakiegoś czasu moja cera z mieszanej(hmm)stała się okropnie przesuszona. Szukałam kosmetyku pod makijaż, który nie byłby ciężki, wchłaniał się szybko, ale przede wszystkim nawilżał! idąc za ciosem, nabyłam ten oto ŻEL. Z wielką nadzieją,nie żałując ilości, wymaziałam sobie buziaka. Efekt?gęba ściągnięta, podrażniona, czuję się po nim jakbym miała za mało skórygdzie nawilżenie się pytam?
    Być może dla cer mieszanych/normalnych będzie to kosmetyk fajny, niestety dla mnie przegrany.
    Fakt - buzia gładsza w dotyku, ale to ściągnięcie kompletnie przekreśla go w moim odczuciu jako ultra nawilżający!

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić malerude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko się wchłania
  • Żel szybko się wchłania, dzięki czemu po kilku minutach możemy bez problemu nałożyć na niego podkład.
    Kosmetyk sprawdza się także u wrażliwców.
    Co prawda moja skóra się świeci po paru godzinach ale trudno stwierdzić kto jest winowajcą (krem, puder czy może podkład).
    Najważniejsze jest to, że nawilża skórę oraz nie sprawia problemów u osób z wrażliwą skórą i skłonnościami do alergii.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mandy59 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij