Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Za delikatnie
  • Fakt - jest to delikatna farba, łatwo się nakłada, nie niszczy włosów.

Mit - kolor wcale nie jest intensywnym, wymywa się już po kilku myciach.

Podsumowując... mogę tą farbę bardziej podpiąć pod szamponetkę, bo takie spełnia funkcję. Tyle że 25 zł za takie "cudo" to stanowczo za dużo. Jeśli ktoś chce zmienić tylko delikatnie swój odcień włosów - polecam.
    Ale jeśli ktoś marzy o diametralnych zmianach - niech lepiej odstawi szybko produkt na półkę, bo może się rozczarować.

Używam tego produktu od: Sporadycznie od roku
    Ilość zużytych opakowań: Około 4 - ciągle łudziłam się że tym razem kolor zostanie na dłużej.

Chcesz pochwalić Esaena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt lśniących włosów
  • Na początku lutego dostałam do przetestowania farbę koloryzacyjną bez amoniaku GARNIER OLIA w kolorze 4.15 MROŹNA CZEKOLADA. Po otwarciu opakowania poczułam zapach kwiatów, pomyślałam sobie nareszcie farba, która nie śmierdzi chemolem. Farba posiada 60 % skoncentrowanych olejków i jest wzbogacona naturalnymi olejkami kwiatowymi.

Opakowanie zawierało:
    -tubkę kremu utleniającego,
    -tubkę z kremem koloryzacyjnym,
    -maskę do włosów Jedwabista Miękkość i Blask,
    -parę rękawiczek i instrukcję użycia.

UWAGA:
    Jeśli masz długie włosy to spokojnie wystarczy jedno opakowanie.

Stosując się do zaleceń za pomocą pędzelka wymieszałam krem utleniający i krem koloryzujący w miseczce. Nałożyłam na włosy. Aplikacja była łatwa i superprzyjemna, w dodatku pachniało mmm...
    Po czasie umyłam włosy i zastosowałam maskę do włosów Jedwabista Miękkość i Blask. Moje włosy są teraz miękkie i lśniące. Wyglądają zdrowiej. Skóra głowy nie jest wysuszona, jak przy stosowaniu innych farb.

Gorąco polecam farby GARNIER OLIA.

Używam tego produktu od: dziś

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Czekolada86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona.
  • Farby Garniera stosuję od 5 lat, serię Olia otrzymałam do testowania i jest ona na tak samo dobrym poziomie jak pozostałe farby tej marki. Ponieważ często farbuję odrosty korzystam z połowy farby, więc brak aplikatora jest dla mnie plusem. Konsystencja w sam raz, łatwo się nakłada, ale nie spływa z pędzla. Włosy po farbowaniu z połyskiem, dzięki załączonej odżywce.

Chcesz pochwalić Marlena_Majka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny blond!
  • Bardzo fajna farba!!
    Plusy:
    -ładne kolorki ja używam 9.0 wychodzi śliczny blond
    -nie śmierdzi, a wręcz przeciwnie-pięknie pachnie!
    -nie szczypie
    -nie dostałam po nim łupieżu (jak po niektórych;/)
    -cena
    -kolor jak na opakowaniu
    -miękkie włosy (nie są spalone)

Minusy:
    -szybko schodzi, spłukuje się
    -mało wydajna

Używam tego produktu od: 6miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała!
  • Otrzymałam tę farbę do przetestowania i jestem bardzo zadowolona z efektu. Farba jest wydajna, bez problemu mogę pokryć nią wszystkie włosy (mam włosy do ramion). Ponadto bardzo podoba mi się idea dołączenia do farby odżywki, która ma fajne działanie. Włosy po koloryzacji wyglądają naturalnie, są pełne blasku, a przede wszystkim nie są zniszczone. Kolor wyszedł taki, jaki oczekiwałam, pokryła siwe włosy i moje ciemne odrosty. Polecam

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić Boska Andzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super naturalny kolor!
  • Farbę używałam po raz pierwszy, dostałam ją do testów. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Kolor jest naturalny, ja wybrałam odcień 9.0 ponadto farba ma bardzo ładny zapach, dzięki czemu koloryzacja jest jeszcze przyjemniejsza. Serdecznie polecam każdej kobiecie, która planuje farbować włosy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Eliza95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba, którą można polecić.
  • Dostałam do testowania farbę Olia w odcieniu mroźnej czekolady. Jest to odrobinę ciemniejszy odcień od tej, jakiej używałam do tej pory. I jestem bardzo zadowolona z efektów. Po pierwsze: miły zapach, po drugie: bardzo wydajna. Mam długie włosy więc to dla mnie ważny aspekt. Faktem jest, że dość długo należy spłukiwać włosy po farbowaniu, ale efekty są zadawalające. Włosy są miekkie, gładkie. Kolor rozłożył się równomiernie, skutecznie pokrywając odrosty i pierwsze siwe włosy. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Używam tego produktu od: pierwszy, ale z pewnością nie ostatni raz

Chcesz pochwalić akaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawód.
  • Może zacznę od plusów:
    +ładny zapach
    +dobra konsystencja
    +1.0 Głęboka czerń, naprawdę piękny odcień

Poza tym to jedna z najgorszych farb, z jakimi miałam do czynienia. Po otwarciu opakowania pierwsza skucha - nie ma aplikatora. Jak to? Mamy XXI wiek, aplikator mają nawet badziewne farby. Druga skucha - długi czas trzymania farby na włosach bo aż 30 minut. Posiadaczki cienkich i delikatnych kosmyków powinny się trzymać od niej z daleka. Trzecia skucha - bardzo długi czas spłukiwania farby. To był koszmar! Potem odkryłam że mam zafarbowane dłonie a przecież miałam na sobie rękawiczki i uważałam Nałożyłam załączoną odżywkę, po trzech minutach spłukałam i pozwoliłam włosom wyschnąć bez suszarki. I tu przeżyłam najgorszy zawód. Moje włosy po wyschnięciu okazały się sztywne i matowe i takimi pozostały do dziś. Czeka mnie regeneracja u fryzjera. Kolor ma ładny odcień ale mam wrażenie że rozłożył się jakoś nierównomiernie. Podsumowując - PORAŻKA. Gdzie ta ochronna i regenerująca moc olejków?? Zniszczyłam sobie włosy i będę musiała je długo leczyć.

Używam tego produktu od: Nałożyłam farbę 3 lutego, cztery dni temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, pierwsze i ostatnie.

Chcesz pochwalić kiciur_de_luxe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam z czystym sumieniem
  • Dostałam farbe do testowania 9.0 Jasny blond i sceptycznie na poczatku do niej podeszlam, moje włoski mialy kolor raczej zwykłego blondu (jakis miesiac wczesniej farbowalam je ciemnym blondem Gdy zaczelam farbowac moje włosy mile mnie zaskoczyła zapachem łatwoscia aplikacji i nie podrazniala skory glowy a to dla mnie bardzo wazne Kolor wyszedł bardzo ladny myslalam ze wyjda mi na odrostach biale ale ładnie rozjasnil odrosty i kolorek jest jednolity a wlosy mieciutkie w dotyku i takie lejace Zostałam fanka tej farby

Chcesz pochwalić Taksebiegam za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar dla mnie i dla moich włosów!
  • Chciałam coś w sobie zmienić... Byłam blondynką, a wybrałam kolor 6.0 - jasny brąz. Po zafarbowaniu włosy miały piękny, BRĄZOWY kolor, o takim właśnie marzyłam. Miałam długie i zdrowe włosy. Po tej farbie połowa moich włosów strasznie się przesuszyła, żaden kosmetyk już ich nie uratuje, nadają się tylko do ścięcia. Poza tym już po drugim myciu farba zaczęła sie spłukiwać, zupełnie jak szamponetka. Myślałam, że wybrałam trwałą koloryzację. Gdy już miałam nadzieję, że spłucze się już cała, została w dziwnym odcieniu zielonego blondu/brązu (tego nie da się nazwać) OKROPNE, PO PROSTU OKROPNE. Nigdy więcej nie kupiłabym tej farby, ze względu na stan moich włosów, które już za pare dni będą krótkie i ze względu na ten okropny zielonkawy kolor... Daję 1 gwiazdkę za kolor tuż po farbowaniu i dobrą odżywkę.
    ALE SZCZERZE, NIE POLECAM TEJ FARBY, SZCZEGÓLNIE BLONDYNKOM, KTÓRE CHCĄ TAK JAK JA - ZMIENIĆ SWÓJ WYGLĄD.

Używam tego produktu od: listopad

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chainer za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij