Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Bywało lepiej
  • Przygodę z farbą Garnier Olia miałam jakieś pół roku temu. Po pierwszym opakowaniu byłam zachwycona ! Kolor dokładnie taki jak na opakowaniu , włosy były nawilżone i lśniące,ogólnie rzecz biorąc wielkie pozytywne zaskoczenie .
    Dopiero przy drugim opakowaniu nieco się zawiodłam. Wybrałam ponownie odcień blondu 10.1 , by po prostu odświeżyć kolor i pokryć odrosty . Niestety farba ani nie pokryła odrostów ani nie dała mi tego koloru co wcześniej . Do tej pory nie mam pojęcia dlaczego tak się stało ale przyczyniło się to do mojej rezygnacji z danej farby. Szczególnie ,że jest ona dosyć droga więc nie mogę sobie pozwolić na eksperymentowanie z farbą która, może zadziała może nie .
    Możliwe , że kiedyś jeszcze spróbuje z Garnier Olia ale na dzień dzisiejszy ,raczej się na to nie zanosi.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobra farba do samodzielnego użytku.
  • W ramach testowania otrzymałam farbe w kolorze 10.1 bardzo jasny blond. Ponieważ mam blond włosy rozjaśniane, swój naturalny dość ciemny, bałam się czy poradzi sobie z odrostami. No i jestem zaskoczona. Odrosty się ładnie rozjaśniły, może nie do idealnego blondu jaki bym chciała, ale efekt naprawdę fajny.

Jest to dobra farba do użytku domowego, łatwa w użyciu, wydajna.

Polecam.

Chcesz pochwalić sabina300 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy mówią NIE
  • Kupiłam farbę w odcieniu jasnej miedzi. Kolor wyszedł bez rewelacji, raczej daleki od tego co oczekiwałam. Koszmarem okazało się zupełne wypłukiwanie się koloru. Po każdym myciu głowy spływała ze mnie ruda woda. Na włosach zaczęły pojawiać się nieestetyczne prześwity. Dodam, że po farbowaniu nie myłam włosów 48 godzin. Jestem zupełnie zawiedziona. Dużo lepiej sprawdził się u mnie Color Creme z innej firmy za 12 zł(!!!) niż to cacko za 30. Żałuje wydanych pieniędzy - na moje długie włosy poszły trzy opakowania.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba idealna !
  • Witam
    Dzisiaj pofarbowałam moje włosy Garnier Olia 9.0.
    Mój naturalny kolor to średni popielaty blond, wcześniej farbowałam Loreal Excellence 9. Z Loreala byłam bardzo zadowolona, kolor wychodził śliczny naturalny jaśniutki blond, włosy nie były zniszczone, natomiast zapach farby pozostawiał dużo do życzenia.
    Olia kusiła mnie od dawna natomiast bałam się, że skoro nie zawiera amoniaku, włosy po niej wyjdą mi kurczakowate. Kupiłam ją dlatego że była na promocji, a farby w norwegii są dosyć drogie, nie mogłam również od dłuższego czasu dostać mojej ulubionej excellence, więc zaryzykowałam i kupiłam olie.

I nie żałuje!. Kolor wyszedł jeszcze ładniejszy niż po excellence, bardziej chłodny, włosy są miękkie i błyszczące jak nie po farbie lecz jakieś super odżywce, farba pięknie pachnie, nie szczypie w skóre głowy, oczy nie pieką. Całe to farbowanie jest wielką przyjemnością. Chciałam sobie w Polsce zakupić zapas tych farb ponieważ są dużo tańszę, ale niestety w Polskiej wersji nie ma tego cudownego aplikatora, dlatego muszę polować na promocje tutaj
    Jestem zachwycona i na pewno Olia zostanie ze mną na dłużej

Używam tego produktu od: Dziś

Chcesz pochwalić xxPaullinkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • W cenie ok. 15 zł OK
  • Pewnie kupię jeszcze nieraz, gdy znowu będzie w promocyjnej cenie ok. 15 zł. Nie daje włosom "popalić", kolor wychodzi przyzwoity, łatwo się ją miesza (ale w tej cenie wypadałoby, aby producent dodał aplikator, a nie że trzeba używać miseczki), nic nie swędzi, zapach nie jest duszący, spore opakowanie odżywki do użycia po farbowaniu, dobrze pokrywa siwe włosy. Nie spływa z włosów, ale przez to, że jest dosyć gęsta, jest również mało wydajna. Generalnie solidny produkt, ale bez fajerwerków.

Używam tego produktu od: W ciągu kilku lat 2-3 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Niby jestem zadowolona, ale to zadowolenie nie dotyczy każdego odcienia jednakowo - przy ciemnym blondzie wszystko było ok, przy jaśniejszym moje odrosty się nie zafarbowały.
    Farba ma przyjemny zapach, fajnie się ją aplikuje - nawet mąż dał sobie radę, ale mam wrażenie, że stan moich włosów nieco się pogorszył...

Ilość zużytych opakowań: sześć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qbuntu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znam lepsze farby w niższej cenie...
  • Użyłam tego produktu dwa razy. Nie było fatalnie ani rewelacyjnie. Farbowałam włosy na kolor czarny (głęboka czerń). Plusy jakie mogę wymienić to na pewno zapach farby. Jest on przyjemny i nie drażni jak w przypadku innych farb. Poza tym włosy nie zniszczyły mi się za bardzo po zastosowaniu tego protuktu. Niestety farba nie pokryła mi dokładnie włosów i szybko zaczęła się wypłukiwać. Gdy zastosowałam ją drugi raz, głównie po to by zafarbować odrosty, te szybko zaczęły spowrotem wracać do naturalnego koloru. Niska trwałość odrzuca mnie od tego pruduktu.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Infamia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba do włosów...
  • Najlepsza farba, jaką do tej pory miałam. Zawsze kupowałam farby z wyższej półki, lecz moje włosy były po nich matowe, szorstkie, bez wyrazu, kolor wyglądał na sztuczny. Obciążały też moje naturalne loki. Skuszona wielką promocją skusiłam się na Olię. Nie żałuję, nie wyobrażam sobie teraz, bym mogła farbować włosy inną marką. Włosy po Olii są miekkie, kolor wychodzi taki jak na opakowaniu, jest on naturalny. Włosy nie są obciążone.
    Plus za cenę, wydajność, zapach farby, sposób aplikacji i ten blask na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 5 farb

Chcesz pochwalić patrysiaa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę świetny. Farba pokryła 100% moich siwych włosów!
  • Świetna farba dla kobiet, które są zmuszone często farbować włosy, żeby zamaskować odrosty lub pierwsze siwe włosy. Pięknie pokrywa je w 100% pozostawiając włosy lśniące, błyszczące! Co najważniejsze farba ma w miarę przyjemny zapach, cenę również przystępną oraz nie zmywa się po kilku myciach. Polecam w 100%. Ja skuszę się na następne opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyłam

Chcesz pochwalić Askak31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Farba Gaarnier Oila spełniła moje oczekiwania Nadała moim włosom żywy kolor sprawiając że stały się miękkie i miłe w dotyku. Pokryła 100 procent i sprawiła że efekt był powalający. Dzięki dobroczynnym właściwościom nie niszczy wlosów a wręcz przeciwnie , dba o nie aby były nawilżone i pełne blasku.Napewno jej nie zastąpię na żadną inną.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Dzasta1234 za czytelną i pomocną recenzję?