Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Jest rewelacyjna
  • Kupiłam tą farbę w promocji za 14,99, bo akurat szukałam nowego koloru (6.43 miodowa miedź).
    Plusy:
    -kolor taki jak na opakowaniu
    -duże opakowanie farby
    -duża tubka z odżywką
    -ładny zapach
    -odżywia włosy
    Minusy:
    -trochę zbyt szybko się zmywa intensywny kolor
    I jak dla mnie podana cena 30zł jest przesadzona. Nigdy nie widziałam, żeby kosztowała więcej niż 23,99zł, a w rossmannie czy hebe można ją kupić w cenie regularnej za ok.20zł.
    Nie zamieniłabym jej na żadną inną

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić eweres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu super!
  • Przyznam szczerze że bardzo zaskoczyła mnie ogólna niska ocena dla tej farby i spora ilość negatywnych komentarzy....Farbuję włosy już dobre 14 lat i to jest NAJLEPSZA farba jaką kiedykolwiek używałam!
    \nWłaściwie nawet nie jestem w stanie znaleźć w niej żadnych minusów...
    \nZacznę od tego że farba ma bardzo przyjemny niedrażniący zapach, dobrą niespływającą z włosów konsystencję i jest jej aż za dużo na moje włosy długości do brody.
    \nUżywałam dwóch odcieni - ciemny złocisty brąz i złocisty brąz - za każdym razem kolor wychodził dokładnie taki jak na pudełku (włosy wcześniej farbowane były zbliżonymi odcieniami).
    \nBrak mi słów aby opisać co ta farba robi z włosami...są po prostu "och i ach" ! zdrowe, mega błyszczące, idealnie pokryte kolorem (nie ma różnicy między odrostami a końcówkami). Kolor wypłukuje się w bardzo niewielkim stopniu a włosy przez kolejne tygodnie nie tracą nic a nic ze swojego zdrowego wyglądu.
    \nDla mnie to farba idealna i na pewno przy niej zostanę - mam zamiar stopniowo rozjaśniać sobie z jej pomocą włosy, kupując coraz jaśniejsze odcienie.

Chcesz pochwalić bitter_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor taki jak chciałam
  • kupiłam w promocji kolor 10.1 - chciałam delikatnie przyciemnić włosy po ultime blonde - i uzyskałam efekt taki jak dokładnie chciałam, włosy nie były przesuszone, farba łatwo się nakłada (minus za brak aplikatora, trzeba mieć w domu miseczkę i pędzelek) włosy mają jednolity odcień, bez żółtych refleksów. napewno jeszcze do niej wrócę. na chwilę obecną mój faworyt.

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy i minusy
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami mojej fryzjerki stwierdziłam, że wypróbuje. Kupiłam kolor mrożona czekolada. Na początku bardzo podoba mi się zapach kwiatowy farby dzięki czemu nie dusiłam się przy farbowaniu. Konsystencja również na plus gdyż jest dość żadka i wystarczyła bez problemu na pokrycie całych włosów- a są one długie. Jeśli chodzi o efekt po farbowaniu: włosy nie były zniszczone, takie jak przed farbowaniem są gładkie i lśniące. Niestety kolor wyszedł mi nie taki jak chciałam. Farbowałam z karmelowych i wyszły mi prawie czarne. Na szczęście po dwóch myciach farba lekko się sprała i jestem zachwycona kolorem, jest piękny! Niestety minusem jest to że nie złapała mi niektórych włosów.

Używam tego produktu od: Tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kolor na włosach wychodzi bardzo zbliżony do tego sugerowanego na opakowaniu, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Wygodna w użyciu i raczej bezproblemowa farba. Za to dołączona odżywka/maska jest mega słaba. Przy spłukiwaniu włosy strasznie się plączą i są szorstkie. Po np. palette były jedwabiście miękkie i gładkie. Za to ogromny minus. Fatalnie też z trwałością koloru na włosach.
    Średni produkt.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie !
  • Stałam w sklepie i zastanawiałam sie na jaką farbę sie pokusić wczesniej farbowałam castingiem ale chcialam coś na stałe wybrałam Garnier oil ze względu na ładne odcienie i niską cene. Wdomu przeczytałan negatywne opinie..zwątpilam i od razu wpałam na pomysł kupna innej farby ale zaryzykowalam i farba mnie bardzo bardzo bardzo pozytywnie zaskoczyła..pomieszałam dwa kolory ciemny zlocisty braz z jasnym zlocistym brazem wyszedl mi sliczny czekoladowy kolor...włosy po farbowaniu bardzo miękkie pare dni po koloryzacji również nie straciły blasku..włosy są odżywione mięciutkie w dotyku !!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić martusss003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna farba
  • Farbowałam mojej koleżance włosy i muszę stwierdzić, że farba nie jest zła. Sama chętnie ją kupię na dniach, zwłaszcza że jest w promocji. Faktycznie nie śmierdzi aż tak jak inne farby, kolor wyszedł piękny i pokrył całe włosy. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że ilość włosów, która opuściła głowę mojej koleżanki była przerażająca.

Chcesz pochwalić aleksandra94w za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam!
  • Kupiłam tę farbę w promocji - tak reklamują, niby świetna, kolor piękny, włosy zdrowe. NIC Z TEGO! Kupiłam mroźną czekoladę. Chciałam mieć ładny ciemniejszy brąz. Z jasnego brązu (bardzo jasnego) kolor wyszedł po prostu CZARNY! a trzymałam krócej. Nie wiem co robić włosy pięknie wypadają, znów się pokruszyły. A dopiero co ścięłam z długich do ramion. Nie polecam!
    \nJedyna zaleta: farba nie śmierdzi.
    \nPoza tym nie wypał

Chcesz pochwalić mamabartuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsze g**no
  • Na początku wydawalo mi sie ,że to cudowna farba. Koloryzuje, odzywia i nawilza wlosy w dodatku w pudelku dodatkowo jest maseczka Ładne kolory . Ale niestety nie jestem zadowolona. Jestem WŁOSOMANIACZKĄ wiec nigdy nie farbowalam wlosob ,bardzo o nie dbam, ale kiedy juz przyszedl czerwiec chcialam nieco rozjasnic wloski. jestem ciemna blondynka, wiec kupilam ciemny blond bo na pudelku wydawal sie CIUT jasniejszy. po przefarbowaniu wygladalam jak jajko OKROPNY EFEKT - WLOSY JAK JASNY BLOND. miną miesiac a ja mialam juz dosc wlosow wiec kupilam tym razem jasny brąz. efekt lepszy od poprzedniego bo bardziej zblizony do naturalnego koloru, ale zmyl sie po 4-5 dniach. TO MA BYC FARBA ? znow mialam blond. chcialam po raz ostatni raz w zyciuu zafarbowac wlosy wiec kupilam "brąz" . hmmm... jednym slowem wyszly czarne. naszczescie po ok. 10 dniach , plukania szamponami przeciwlupiezowymu (bo podobno rozjasniaja) wyszedl mi wymarzony brąz. W tym momencie jestem zadowolona. I juz nigdy w zyciu nie dotkne tej farby. A NAJGORSZE JEST TO ZE PRZEZ NIA WLOSY WYPADAJA GARŚCIAMI !!!

Używam tego produktu od: 2 mieisecy
    Ilość zużytych opakowań: niestety trzy

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Totalny niewypał. Za taką cenę spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Włosów po farbowaniu nie mogłam rozczesać, a przy próbie zrobienia czegoś z nimi część wyrwałam. Kolor wyszedł znacznie ciemniejszy niż producent obiecywał na opakowaniu. Dołączona odżywka oprócz całkiem przyjemnego zapachu nie ma w sobie nic fajnego. Nie nawilżyła włosów w ogóle. Jest gorsza niż o wiele tańsze farby z Mariona czy Joanny. Jedynym pocieszeniem jest to,że kupiłam ją w tesco za śmieszną cenę 5,50zł. Zdecydowanie nie kupię jej ponownie.
    Plusy:
    - wydajna, wystarczyła na włosy o długości sięgającej do łopatek
    - odżywka, była kiepsķa ale mimo wszystko była

Minusy:
    - fatalnie się nakładała, zostały mi plamy
    - bardzo wysusza włosy
    - wypłukuje się bardzo szybko
    - zapach miał być kwiatowy, dla mnie był bardziej drażniący niż w innych

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić paulina887 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij