Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• trwała farba na 2 tyg..
  • Skusiłam się na tę farbę ponieważ kolor miał być trwały. No i bez amoniaku. Od zawsze używałam casting i tak zostanie..
    Plusy.
    -zapach
    -cena
    Minusy.
    -kolor się wypłukał po 2 tyg i teraz mam prawie rude włosy, dodam że kolor którym farbowałam to mrozny kasztan.
    -farba niestety uczuliła mnie.
    -włosy się wysuszyły.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić natascha07 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Kolor szybko się zmył
  • Skusiłam się na ten produkt, gdyż reklamowali że ładnie pachnie bez amoniaku a po mojej poprzedniej farbie swędziala mnie skora glowy i nie ladnie pachaniala podczas aplikacji... Myślałam ze farba pokryje moje jasne włosy i po paru myciach mialam tak jakbym ich w ogóle nie farbowała.. Kolor nietrwały raczej nie powróce do niej są lepsze farby nez amoniaku które tez wypróbowałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martynkabb3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Rozczarowanie i niesmak, ktory pozostał.
  • W koloryzacji Olią pokładałam wielkie nadzieje, pomimo wielu niezbyt pochlebnych opinii na jej temat, krążących w sieci. Będąc w sklepie tym bardziej się ucieszyłam, widząc niższą cenę (zaledwie 15zł). Poprosiłam o pomoc bratową,aby włosy były pokryte równo i starannie. Ocjoczo przystąpiłyśmy do działania. Tak jak się spodziewałam odcień "ciemny brąz" wyszedł niemal czarny,ale o taki efekt mi chodziło. Po wysuszeniu włosów niestety widoczne były dużo jasniejsze pasma, na zakryciu których zależało mi najbardziej. Po trzech myciach kolor zdecydowanie się wypłukał. Po tygodniu codziennego mycia głowy po Olii nie pozostał ślad. To znaczy mam wrażenie, że jeden został, włosy spowrotem stały sie jasniejsze,ale staly sie suche, szorstkie i jakby matowe. Nie polecam i sama wiecej noe użyję. Niestety.

Używam tego produktu od: o jeden raz za dużo

Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywało lepiej
  • Przygodę z farbą Garnier Olia miałam jakieś pół roku temu. Po pierwszym opakowaniu byłam zachwycona ! Kolor dokładnie taki jak na opakowaniu , włosy były nawilżone i lśniące,ogólnie rzecz biorąc wielkie pozytywne zaskoczenie .
    Dopiero przy drugim opakowaniu nieco się zawiodłam. Wybrałam ponownie odcień blondu 10.1 , by po prostu odświeżyć kolor i pokryć odrosty . Niestety farba ani nie pokryła odrostów ani nie dała mi tego koloru co wcześniej . Do tej pory nie mam pojęcia dlaczego tak się stało ale przyczyniło się to do mojej rezygnacji z danej farby. Szczególnie ,że jest ona dosyć droga więc nie mogę sobie pozwolić na eksperymentowanie z farbą która, może zadziała może nie .
    Możliwe , że kiedyś jeszcze spróbuje z Garnier Olia ale na dzień dzisiejszy ,raczej się na to nie zanosi.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba do samodzielnego użytku.
  • W ramach testowania otrzymałam farbe w kolorze 10.1 bardzo jasny blond. Ponieważ mam blond włosy rozjaśniane, swój naturalny dość ciemny, bałam się czy poradzi sobie z odrostami. No i jestem zaskoczona. Odrosty się ładnie rozjaśniły, może nie do idealnego blondu jaki bym chciała, ale efekt naprawdę fajny.

Jest to dobra farba do użytku domowego, łatwa w użyciu, wydajna.

Polecam.

Chcesz pochwalić sabina300 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy mówią NIE
  • Kupiłam farbę w odcieniu jasnej miedzi. Kolor wyszedł bez rewelacji, raczej daleki od tego co oczekiwałam. Koszmarem okazało się zupełne wypłukiwanie się koloru. Po każdym myciu głowy spływała ze mnie ruda woda. Na włosach zaczęły pojawiać się nieestetyczne prześwity. Dodam, że po farbowaniu nie myłam włosów 48 godzin. Jestem zupełnie zawiedziona. Dużo lepiej sprawdził się u mnie Color Creme z innej firmy za 12 zł(!!!) niż to cacko za 30. Żałuje wydanych pieniędzy - na moje długie włosy poszły trzy opakowania.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba idealna !
  • Witam
    Dzisiaj pofarbowałam moje włosy Garnier Olia 9.0.
    Mój naturalny kolor to średni popielaty blond, wcześniej farbowałam Loreal Excellence 9. Z Loreala byłam bardzo zadowolona, kolor wychodził śliczny naturalny jaśniutki blond, włosy nie były zniszczone, natomiast zapach farby pozostawiał dużo do życzenia.
    Olia kusiła mnie od dawna natomiast bałam się, że skoro nie zawiera amoniaku, włosy po niej wyjdą mi kurczakowate. Kupiłam ją dlatego że była na promocji, a farby w norwegii są dosyć drogie, nie mogłam również od dłuższego czasu dostać mojej ulubionej excellence, więc zaryzykowałam i kupiłam olie.

I nie żałuje!. Kolor wyszedł jeszcze ładniejszy niż po excellence, bardziej chłodny, włosy są miękkie i błyszczące jak nie po farbie lecz jakieś super odżywce, farba pięknie pachnie, nie szczypie w skóre głowy, oczy nie pieką. Całe to farbowanie jest wielką przyjemnością. Chciałam sobie w Polsce zakupić zapas tych farb ponieważ są dużo tańszę, ale niestety w Polskiej wersji nie ma tego cudownego aplikatora, dlatego muszę polować na promocje tutaj
    Jestem zachwycona i na pewno Olia zostanie ze mną na dłużej

Używam tego produktu od: Dziś

Chcesz pochwalić xxPaullinkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • W cenie ok. 15 zł OK
  • Pewnie kupię jeszcze nieraz, gdy znowu będzie w promocyjnej cenie ok. 15 zł. Nie daje włosom "popalić", kolor wychodzi przyzwoity, łatwo się ją miesza (ale w tej cenie wypadałoby, aby producent dodał aplikator, a nie że trzeba używać miseczki), nic nie swędzi, zapach nie jest duszący, spore opakowanie odżywki do użycia po farbowaniu, dobrze pokrywa siwe włosy. Nie spływa z włosów, ale przez to, że jest dosyć gęsta, jest również mało wydajna. Generalnie solidny produkt, ale bez fajerwerków.

Używam tego produktu od: W ciągu kilku lat 2-3 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Niby jestem zadowolona, ale to zadowolenie nie dotyczy każdego odcienia jednakowo - przy ciemnym blondzie wszystko było ok, przy jaśniejszym moje odrosty się nie zafarbowały.
    Farba ma przyjemny zapach, fajnie się ją aplikuje - nawet mąż dał sobie radę, ale mam wrażenie, że stan moich włosów nieco się pogorszył...

Ilość zużytych opakowań: sześć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qbuntu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znam lepsze farby w niższej cenie...
  • Użyłam tego produktu dwa razy. Nie było fatalnie ani rewelacyjnie. Farbowałam włosy na kolor czarny (głęboka czerń). Plusy jakie mogę wymienić to na pewno zapach farby. Jest on przyjemny i nie drażni jak w przypadku innych farb. Poza tym włosy nie zniszczyły mi się za bardzo po zastosowaniu tego protuktu. Niestety farba nie pokryła mi dokładnie włosów i szybko zaczęła się wypłukiwać. Gdy zastosowałam ją drugi raz, głównie po to by zafarbować odrosty, te szybko zaczęły spowrotem wracać do naturalnego koloru. Niska trwałość odrzuca mnie od tego pruduktu.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Infamia za czytelną i pomocną recenzję?