Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• witam
  • dostałam miłą poaczke w, a w niej do testowania farba do włosów Garnier Olia głęboka czerń. Jest super spełniła moje oczekiwania pokryła moje siwe włosy > Sama sobie zafarbowałam jest super.

Używam tego produktu od: stycznia 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić AMS58 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niektóre kolory jak najbardziej
  • używałam wielu kolorów tej farby, głownie blondów. te ciemniejsze wychodzą idealnie, wyglądają przepięknie i nie spłukują się.
    natomiast jaśniejszych blondów nie polecam - na pewno bardziej niszczą a nie rozjaśniły mi włosów ani o jeden ton.
    farbę cechuje w miarę przyjazny skład i dostępność, nie jest też droga.

Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna jak dla mnie!
  • Garnier Olia 10.1 bardzo jasny blond
    Moim zdaniem farba nadaje się dla naturalnych blondynek najlepiej jasnych. Wtedy ładnie kryje. Ja z natury jestem jasną blondynką ale czasami farbuje, żeby troszkę kolor odżywić rozjaśnić. I mi na prawdę ładnie zakrywa odrosty, naturalny wygląd. Nie zauważylam żółtych odcieni. Po farbie nakladam odzywkę dodaną do opakowania po ktorej moje włosy są bardzo ładne miękkie i na pewno nie przesuszone. Farba nie zawiera amoniaku i to jest najlepszy plus. Ja jej używam najcześciej. Szczerze Polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Blondyna199517 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Zawsze szukam farb dość łagodnych i bez amoniaku, moim numerem jeden był Loreal Casting Creme Gloss, ale ostatnim razem chcąc wrócić do naturalnego koloru włosów z blondu na brąz postanowiłam sięgnąć po Olię w odcieniu 6.) Jasny Brąz. Kolor wyszedł bardzo ładny i naturalny, jednak moje końcówki były w opłakanym stanie. Zrobiły się dużo bardziej suche i łamliwe. Kondycje włosów udało się podratować olejowaniem i wzmożoną pielęgnacją, jednak w ciągu tygodnia kolor się całkowicie zmył, a szkoda bo był naprawdę ładny. Z intensywnego ciemnego brązu wypłukał się do zielono siwego ciemnego blondu.

Plusy:
    * cena
    * kolor jak na opakowaniu
    * wydajność

Minusy:
    * zniszczyła mi włosy
    * zmyła się po tygodniu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić celejewsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba świetna! Piękny kolor i nie niszczy włosów!
  • Miałam rozjaśniane od 4 lat włosy na bardzo jasny blond prawie platynę. Znudzilo mi się to, tym bardziej że to niszczy bardzo włosy. Od długiego czasu podobają mi się czerwone włosy. Poszłam więc do Rossmanna i wzięłam tą farbę (intensywną czerwień) do koszyka. Gdy fryzjerka wzięła się za rozrabianie farby wyglądała nieciekawie... była koloru malinowego jak jogurt.. Pomyślałam więc, co będzie to będzie. Po upływie czasu farba i włosy zaczęły ciemnieć do koloru wiśniowego. Spłukałam farbę a włosy wyszły ładne czerwone, trochę z prześwitem kasztanowego za co odejmuję pół gwiazdki. Ale nie spodziewałam się że na moich jasnych włosach wyjdzie takie arcydzieło

Plusy:
    -kolor wychodzi całkiem ładny
    -gwarancja że kolor wyjdzie, musi wyjść, na moich jasnych włosach nie wyszedł różowy a na odrostach, bardzo ciemnych zresztą kolor się prawie zrównał z resztą
    -zapach , nie śmierdzi amoniakiem i innym takim
    -odżywka jest całkiem spoko
    -nie niszczy włosów, jest bez amoniaku itd

Minusy:
    -cena mogłaby być niższa choć trochę ale za taki efekt warto kupić
    -lekka poświata rudości... w każdym świetle inaczej wygląda. raz rudo, raz jak czerwień a raz jak nie wiadomo co

Nie mam pojęcia jak będzie z trwałością, ale na jasnych włosach można się zawieść, dlatego nie nastawiam się na super efekt.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Rangiku_Matsumoto za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Oceniam kolor beżowy ciemny blond (7.13). Farbę nakładałam na jasny blond. Długo schodziłam z czarnego i tym kolorem chcialam powrócić do natury, niestety znowu mam ciemno brązowe włosy..

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Emilka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • będę bronić!
  • Oceniam kolor miodowa miedź.
    Długo wahałam się z zakupem tej farby, zniechęcały mnie recenzje, ale stanę w jej obronie!!!
    Farba nie jest zła, nie śmierdzi, aplikacja jest prosta i przyjemna, choć męczy mnie mieszanie farb w miseczkach. Gwiazdkę odejmuję za brak butelki z aplikatorem, bo uważam że w tej cenie producent mógłby się o to postarać.
    Na moich tęczowych, wypranych włosach w kolorze blondu, rudości i pozostałości brązu miodowa miedź wyszła piękna. Obawiałam się, że kolor wyjdzie wściekle rudy i nierówno pokryje włosy. Nic takiego się nie stało, może w miejscu odrostów kolor jest minimalnie jaśniejszy, ale nie rzuca się to specjalnie w oczy. Kolor przypomina mi bardziej jasny kasztan i jest rzeczywiście fajną odmianą tańszych farb w odcieniach kasztanu, które na mojej głowie wychodziły niemalże czarne.
    Aktualnie jestem prawie 3 tyg po farbowaniu, kolor wypłukał się troche, ale to normalne. Włosy są miękkie i nie wypadają.
    Chylę głowę przed odżywką dołączoną do farby, na moje włosy trochę za ramiona starczyła na ok 6-8 aplikacji i wcale jej sobie nie żałowałam. Świetnie pachnie i dobrze działa, włosy po niej są mega mięciutkie, błyszczące i dobrze się rozczesują, a przy moich kołtunach to naprawdę ważne, bo nie chcę wyłysieć.
    Dobra farba a z pewnością 100000 razy lepsza od Castinga Loreala.
    Z pewnością skusze się na inne odcienie i także miodową miedź, ale raczej w promocyjnej cenie

Chcesz pochwalić limit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalna pomyłka
  • Kolor 10.0
    kolor moich włosów to mysi blond, od 2 lat farbuję je na blond, niemal od początku był to Garnier Naturals 10, ale zaobaczyłam reklamę: włosy miękkie, bez amoniaku, kolor modelki (wiem wiem, nie ma co wierzyc reklamom) byl piękny, skusiłam się, kupiłam, miałam stres jak przed kazdym farbowaniem, ale poszło. I co? I szok zaraz po zmyciu farby, odrosty (wczesniej ok. 2cm) totalnie rózny kolor od całej reszty, jakos to przecgodziło jeden w drugi, wiec uznałam, ok moze przezyje, ale ok miesiac po farbowaniu góra drastycznie zmieniła kolor, nie wiem jakim cudem, wyszedł prawie 2 tony ciemniejszy blond, wpadający w rudy, natomiast dół wypłowiał i właściwie zostałam z dołem bez koloru, natomiast od uszu w górę mam ciemne blond coś, tragedia! Jedyny plus to ładny zapach i to, że mogłam po niej rozczesać włosy. Nigdy więcej jej nie kupię, mam tylko nadzieję, że kiedy przy kolejnym farbowaniu (już Garnier Naturals) kolor wyjdzie jak nalezy i to dziadostwo nie bedzie mialo na niego wpływu

Używam tego produktu od: Jedno farbowanie

Chcesz pochwalić sara0320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z najlepszych!
  • Farba idealna! W drogerii żadna farba się z nią nie równa. Pięknie pachnie, w przeciwieństwie do innych farb. Nie spływa z włosów, jest jej dużo, łatwa w mieszaniu, bardzo dobre krycie, kolor wychodzi naprawdę jak na opakowaniu, odżywka dołączona do zestawu jest perfekcyjna i starcza na kolejne użycia, włosy są miękkie, lśniące i wyraziste! Praktycznie się nie zmywa, a jeśli już to minimalnie, ale nie tak jak inne drogeryjne farby, więc jest to mój zdecydowany hit, tym bardziej, że bardzo często jest w promocji!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić daga1213 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno NIE kupię ponownie
  • Blond 8.0
    Mam długie włosy. Przez pomyłke kupiłam 2 różne kolory, więc byłam zmuszona jakoś ufarbować włosy 1 opakowaniem. Dobra wiadomość jest taka, że farby na tyle starczyło że nie musiałam rano biec do salonu, błagać o ratunek.
    Zalety:
    + ładnie pachnie
    + zero amoniaku, przyjazny skład, zero swędzenia/szczypania
    + zaskakująco ładny kolor (polecam nie czytać opinii w internecie przed nałożeniem, bo aż się włos na głwie jeży )
    Wady:
    - NIGDY W ŻYCIU nie miałam tak strasznie POPLĄTANYCH WŁOSÓW - przez tą oleistą konsystencję farbę się nakłada po prostu fatalnie na długie włosy, na maksa nie polecam
    - odżywka bez szału, nie pomogła w rozczesywaniu
    - wartości odżywcze farby, szczerze, dawno żadna farba mi tak nie wysuszyła włosów, więc to raczej złudzenie
    - brak aplikatora (trzeba mieć miseczkę i coś do nakłądania)

Ja więcej tej farby nie zakupię. Jeśli macie krótsze włosy i szukacie czegoś bez amoniaku - spróbujecie. Kryje na pewno lepiej niż Casting

Chcesz pochwalić .:Mala:. za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij