Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Znam lepsze farby w niższej cenie...
  • Użyłam tego produktu dwa razy. Nie było fatalnie ani rewelacyjnie. Farbowałam włosy na kolor czarny (głęboka czerń). Plusy jakie mogę wymienić to na pewno zapach farby. Jest on przyjemny i nie drażni jak w przypadku innych farb. Poza tym włosy nie zniszczyły mi się za bardzo po zastosowaniu tego protuktu. Niestety farba nie pokryła mi dokładnie włosów i szybko zaczęła się wypłukiwać. Gdy zastosowałam ją drugi raz, głównie po to by zafarbować odrosty, te szybko zaczęły spowrotem wracać do naturalnego koloru. Niska trwałość odrzuca mnie od tego pruduktu.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Infamia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba do włosów...
  • Najlepsza farba, jaką do tej pory miałam. Zawsze kupowałam farby z wyższej półki, lecz moje włosy były po nich matowe, szorstkie, bez wyrazu, kolor wyglądał na sztuczny. Obciążały też moje naturalne loki. Skuszona wielką promocją skusiłam się na Olię. Nie żałuję, nie wyobrażam sobie teraz, bym mogła farbować włosy inną marką. Włosy po Olii są miekkie, kolor wychodzi taki jak na opakowaniu, jest on naturalny. Włosy nie są obciążone.
    Plus za cenę, wydajność, zapach farby, sposób aplikacji i ten blask na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 5 farb

Chcesz pochwalić patrysiaa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę świetny. Farba pokryła 100% moich siwych włosów!
  • Świetna farba dla kobiet, które są zmuszone często farbować włosy, żeby zamaskować odrosty lub pierwsze siwe włosy. Pięknie pokrywa je w 100% pozostawiając włosy lśniące, błyszczące! Co najważniejsze farba ma w miarę przyjemny zapach, cenę również przystępną oraz nie zmywa się po kilku myciach. Polecam w 100%. Ja skuszę się na następne opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyłam

Chcesz pochwalić Askak31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Farba Gaarnier Oila spełniła moje oczekiwania Nadała moim włosom żywy kolor sprawiając że stały się miękkie i miłe w dotyku. Pokryła 100 procent i sprawiła że efekt był powalający. Dzięki dobroczynnym właściwościom nie niszczy wlosów a wręcz przeciwnie , dba o nie aby były nawilżone i pełne blasku.Napewno jej nie zastąpię na żadną inną.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Dzasta1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Farba umieszczona jest w atrakcyjnym opakowaniu, ale nie to jest najważniejsze rzecz jasna.
    Zapach farby jest dość miły i nie drażniący za co duży plus. Nie ma nic gorszego niż duszący, chemiczny smród farby.
    Produkt jest bardzo wydajny. Spokojnie wystarczy na pokrycie wszystkich włosów, które sięgają za łopatki (no chyba, że ktoś ma bardzo grube włosy)
    Kolor tuż po farbowaniu był intensywny i nasycony, taki jaki oczekiwałam. Nie rozczarowałam się.
    Farba nie działa jakoś destrukcyjnie na włosy, jest delikatna.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba dobrej jakości na cztery z plusem
  • Farbe stosowałam dwukrotnie (6.43 miodowa miedź).
    Plusy:
    -kolor taki jak na opakowaniu, jednak należy zaznaczyć, że uzyskany kolor ma związek z kolorem jaki aktualnie posiadamy
    -duże opakowanie farby wraz z odżywką
    -przyjemny zapach, bez amoniaku
    -nie niszczy, a odżywia włosy
    - oceniana wsród farb do użytku domowego otrzymała ocenę 4+
    Minusy:
    -trochę zbyt szybko się zmywa, szczególnie w sytuacji osób codziennie myjących głowę
    -przy pierwszym farbowaniu nowym kolorem, farba nie poradziła sobie z ciemnymi pozostałosciami po poprzedniej farbie, jednak taki problem podlega albo dekoloryzacji, albo wizycie u fryzjera
    Efekt:
    -włosy odnowione, odświeżony intensywny kolor
    -gładkie, lśniące, jedwabiste, zdrowe

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nataliako za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba same plusy
  • Farba zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie już na wstępie przyjemnym zapachem, co na tle innych farb znacząco ją wyróżnia.

Kolejny plus za zupełny brak jakichkolwiek podrażnień - można było zapomnieć, że ma się farbę na głowie

kolor wyszedł mi bardzo ładny (robiłam jasny blond), w pełni pokrył moje włoski, a do tego dzięki odżywczemu balsamowi stały się miękkie i wyraźnie odżywione - jakbym trzymała na włosach tylko odżywkę, a farby nie

same plusy warto patrzeć na promocjach w sieciowych drogeriach, często bywa w promocji

Używam tego produktu od: ok 1 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić marrtuniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba
  • Farba już po otwarciu zaskoczyła mnie zapachem za to duży plus , poza tym jest bardzo wydajna , jednym opakowaniem zafarbowałam moje włosy sięgające łopatek. Kolor był bardzo intensywny i nasycony taki jak na opakowaniu. Włosy po farbowaniu były w świetnej kondycji Jestem bardzo zadowolona z tej farby i będe jej używać w przyszłości.

Chcesz pochwalić niki221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Chyba znalazłam farbę, która jest godna określenia "mojej ulubionej". Uzyskałam kolor, na jaki liczyłam. Włosy się nie zniszczyły. Odżywka świetnie o nie dodatkowo zadbała. Włosy są miękkie i lśniące. Kolor wygląda jak naturalny.
    Duży plus dla tej marki za szeroki wybór przeróżnych, niespotykanych kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić ReginaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Pierwszy raz i ostatni użyłam tej farby. Mam dość cienkie włosy i dodatkowo mam ich niewiele. Użyłam połowy opakowania,gdyż mam krótkie włosy. Nie przetrzymałam za długo,zresztą dałam ją tylko na siwe odrosty. Włosy zaczęły mi wypadać garściami... Koszmar.
    Jedyny plus jak dla mnie to zapach i ładne opakowanie oraz łatwa,wygodna aplikacja.

Używam tego produktu od: jeden raz

Chcesz pochwalić zozolka0 za czytelną i pomocną recenzję?