Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Na pewno NIE kupię ponownie
  • Blond 8.0
    Mam długie włosy. Przez pomyłke kupiłam 2 różne kolory, więc byłam zmuszona jakoś ufarbować włosy 1 opakowaniem. Dobra wiadomość jest taka, że farby na tyle starczyło że nie musiałam rano biec do salonu, błagać o ratunek.
    Zalety:
    + ładnie pachnie
    + zero amoniaku, przyjazny skład, zero swędzenia/szczypania
    + zaskakująco ładny kolor (polecam nie czytać opinii w internecie przed nałożeniem, bo aż się włos na głwie jeży )
    Wady:
    - NIGDY W ŻYCIU nie miałam tak strasznie POPLĄTANYCH WŁOSÓW - przez tą oleistą konsystencję farbę się nakłada po prostu fatalnie na długie włosy, na maksa nie polecam
    - odżywka bez szału, nie pomogła w rozczesywaniu
    - wartości odżywcze farby, szczerze, dawno żadna farba mi tak nie wysuszyła włosów, więc to raczej złudzenie
    - brak aplikatora (trzeba mieć miseczkę i coś do nakłądania)

Ja więcej tej farby nie zakupię. Jeśli macie krótsze włosy i szukacie czegoś bez amoniaku - spróbujecie. Kryje na pewno lepiej niż Casting

Chcesz pochwalić .:Mala:. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zło!
  • Farbowałam jasnym blondem włosy mojej mamy. Byłam bardzo ciekawa efektu gdyż producent zapewniał że nie niszczy włosów, kolor jest wyrazisty, pokrywa siwe włosy, są miękkie, nawilżone itd.
    Kolor po farbowaniu wyszedł ZIELONY!!!
    Coś okropnego! Nie zmieniałam drastycznie koloru gdyż farba blond była nakladana na włosy blond.
    W miejscach gdzie nie były zielone to były żółte, a powinny wpadać w platynę.

Plusy
    -zapach

Minusy
    -ten "olejek" to zwykła parafina!
    -kolor wychodzi zielony
    -cena nie adekwatna do jakości

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Nikunia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Oceniam kolor miodowa miedz 6.43
    Farbe nakladalam na sprany miedziany braz odrosty byly spore a moj naturalny kolor to ciemny blond.
    Plusy
    - Farba dobrze sie naklada
    - jest wydajna
    - przyjemny zapach
    - latwo dostepna
    Minusy
    Kolor sie nie zmienil doslownie nic nie pokryl nawet moich odrostow
    Nie bylo widac zeby wlosy byly farbowane.
    Raz ja kupilam wiecej tego nie zrobie.

Chcesz pochwalić Emi2389 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie....
  • Chciałam ochłodzić mój blond, a że bałam się zieleni nie brałam farby z 1 po przecinku, tylko poszlam w bezpieczniejsze 13.

Użyłam odcienia 8.13 a padlo na Olie bo po pierwsze nie widzialam innej farby drogeryjej o numerze 8.13 a po drugie skusila mnie "moc olejku" itd....

Nakładałam jak trzeba, trzymala ile trzeba a tu co? Odrost rozjaśniony do jakiegos blizej nie okreslonego rudoblond :/ A moje naturalne wlosy sa na poziomie 8 maksymalnie 7 wiec nie powinna mi rozjasniac przez rudosci! Zwlaszcza ze ma 13 po przecinku!

Reszta włosów hmm poziom pozostal raczej ten sam mooooże odrobineczke jasniejszy i kapeczke chlodniejszy....

Konsystencja farby fajna bardzo fajnie sie naklada i odzywka ok. I chyba tyle plusow, bo po farbowaniu wlosy mi smierdzą okropnie...

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Blondynka154 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie...
  • Moja Mama kupiła odcień 5.0 brąz. Mama ma krótkie włosy więc na odrosty potrzebna jest jej 1/2 farby . Położyłyśmy farbę na włosy i odczekałyśmy podany czas 30 minut. Po upływie czasu Mama spłukała farbę . Odrost miejscami sie ufarbowała na brąz a miejscami farba w ogóle nie chwyciła . Na skroniach i nad uszami włosy pozostały siwe.
    Ja też sie skusiłam na tę farbę i wybrałam odcień miodowa miedź 6.43. Kupiłam 2 opakowania na włosy do łopatek. Dodam że włosy dotychczas farbowałam Garnier sensation bursztynowo czerwony brąz. Mając 1 cm odrost swoich włosów położyłyśmy Olię . Po upływie czasu spłukałam farbę . I co powiedzieć farba pokryła mi pofarbowane włosy a odrosty miejscami złapała poświata miedzi a reszta sie nie ufarbowała tak jak u Mamy najgorzej skronie . Szkoda ze tak sie dzieje, co musze powiedzieć :
    + farba jest wydajna na moje włosy wystarczyło 1 opakowanie ,
    + bardzo ładnie pachnie ,
    + nie szczypie , nie piecze,
    + dobra konsystencja,
    +/- kolor na moich włosach ufarbowanych wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu , ale po 4 umyciach wypłukał sie i jest taki jak na opakowaniu .
    teraz minusy:
    - nie pokrywa siwych ,
    - nie siwych tez nie pokrywa (jestem szatynka ),
    - włosy po ufarbowani i po odżywce są suche i sztywne ,
    - tubki nie posiadają miarki 1/2
    - wysoka cena .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maddie91100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Od dłuższego czasu maluję włosy na blond i wypróbowałam wiele farb w podobnych odcieniach jednak nie mam jeszcze swojego faworyta.

Z ogólnego efektu byłam bardzo zadowolona- farba dokładnie pokryła moje odrosty i odświeżyła kolor na reszcie długości.
    Nie śmierdziała, łatwo się ją nakladało co wypłynęło na komfort malowania.

Trzymałam ją na głowie trochę dłużej żeby mieć pewność pokrycia odrostów - kolor wyszedł jednolity i bardzo ładny - bez żółci , wyglądał bardzo naturalnie.
    Dodatkowym plusem jest odzywka dołączona - dobrze podziałała na moje włosy- nie były szorstkie oraz rękawiczki. Jedno opakowanie wystarczyło mi na pomalowanie włosów do ramion

Ogólnie bardzo polecam i na pewno jeszcze ją kupię !

Używam tego produktu od: piersze opakowanie ok rok temu

Chcesz pochwalić pszczolkaaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Witam,oceniam odcień 8.13

kolor włosów wyjściowy :włosy po uzyciu rozjaśniacza, jasny blond,żółtawy

kolor uzyskany : średni blond wpadający w popiel

miałam nadzieje na uzyskanie ładnego bezowego blondu ale niestety bardzo mocno włosy zostały przyciemnione,a miał to byc poziom 8,ja bym powiedziała że wyszedł 7,moze to z powodu wcześniej rozjaśnionych włosów..?dlatego tez starałam się od razu trochę "wypłukac" ten efekt szarości,udało sie po 3 krotnym umyciu włosów
    efakt końcowy dosyć ładny popielato-złocisty średni blond

myślę,że jak tak szybko udało mi się wypłukać ten popiel,to kolor raczej trwały nie będzie...

co do samej farby to:

ładnie pachnie (jak na farbę )
    konsystencja oleista,nie lejąca,łatwo się ją aplikuje
    na moje krótkie,bo do karku włosy,ale geste jedne opakowanie wystarczyło tak akurat
    włosy po farbowaniu przyjemne w dotyku,odzywka dobra

czy ponownie ją kupię to okaże się za jakies 3 tyg,jak będzie się spłukiwać,no i pewnie odcien o numer wyższy ..

Używam tego produktu od: zobaczę za 3 tyg po farbowaniu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dzasti 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba jaką stosowałam!!!
  • Farbuję włosy na jasny blond od 5 lat i muszę powiedzieć to bez wahania, że olia to najlepszy produkt na moje włosy. Naturalne mam brąz, farbuje na najdawniejszy blond z palety olii
    Plusy:
    -super konsystencja
    -łatwa aplikacja produktu
    -nie niszczy włosów jak inne farby
    -daje bardzo naturalny efekt
    -ma dość przyjemny zapach
    -tania i łatwo dostępna
    Minusy:
    - mnie trochę piecze i swędzi skóra głowy przy farbowaniu nią podczas gdy mam produkt na głowie, ale nie jest to tak silne jak przy innych farbach

Polecam bardzo, szczególnie dla farbowanych blondynek nr 10.0 najlepsza. Nigdy nie odejdę od olii )

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić carcaroline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor taki jak na opakowaniu
  • Pierwszy raz użyłam tej farby 2 tygodnie temu i nie mam zastrzeżeń. Kupiłam na promocji w Rossmanie kolor - mroźna czekolada i jestem zadowolona z koloru.
    O dziwo od razu po farbowaniu nie wyszedł czarny kolor jak w przypadku innych brązów, tylko ciemny brąz, który po kilku dniach zmienił się w mroźną czekoladę
    Zapach całkiem dobry, odżywka rewelacyjna!

Z czystym sumieniem mogę polecić Garnier Olia

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić wiktoria9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Ulubiona farba
  • Dziwie się ze Garnier Olia ma tak słabe oceny i komentarze.
    Dla mnie to jest fenomen

Kupuję ocień 9,3 i jestem zadowolona
    trzymam na swoich włosach 20 minut.

Efekty są załączone na zdjęciach.
    Farba bez amoniaku nie niszczy włosów, do tego spoko kolornik blondów ale przydałby sie jeszcze beżowy. Napewno kupowałabym cały czas

Używam tego produktu od: luty 2014

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić jwoow za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij