Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Najlepsza farba jaką stosowałam!!!
  • Farbuję włosy na jasny blond od 5 lat i muszę powiedzieć to bez wahania, że olia to najlepszy produkt na moje włosy. Naturalne mam brąz, farbuje na najdawniejszy blond z palety olii
    Plusy:
    -super konsystencja
    -łatwa aplikacja produktu
    -nie niszczy włosów jak inne farby
    -daje bardzo naturalny efekt
    -ma dość przyjemny zapach
    -tania i łatwo dostępna
    Minusy:
    - mnie trochę piecze i swędzi skóra głowy przy farbowaniu nią podczas gdy mam produkt na głowie, ale nie jest to tak silne jak przy innych farbach

Polecam bardzo, szczególnie dla farbowanych blondynek nr 10.0 najlepsza. Nigdy nie odejdę od olii )

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić carcaroline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor taki jak na opakowaniu
  • Pierwszy raz użyłam tej farby 2 tygodnie temu i nie mam zastrzeżeń. Kupiłam na promocji w Rossmanie kolor - mroźna czekolada i jestem zadowolona z koloru.
    O dziwo od razu po farbowaniu nie wyszedł czarny kolor jak w przypadku innych brązów, tylko ciemny brąz, który po kilku dniach zmienił się w mroźną czekoladę
    Zapach całkiem dobry, odżywka rewelacyjna!

Z czystym sumieniem mogę polecić Garnier Olia

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić wiktoria9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Ulubiona farba
  • Dziwie się ze Garnier Olia ma tak słabe oceny i komentarze.
    Dla mnie to jest fenomen

Kupuję ocień 9,3 i jestem zadowolona
    trzymam na swoich włosach 20 minut.

Efekty są załączone na zdjęciach.
    Farba bez amoniaku nie niszczy włosów, do tego spoko kolornik blondów ale przydałby sie jeszcze beżowy. Napewno kupowałabym cały czas

Używam tego produktu od: luty 2014

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić jwoow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Jestem zawiedziona. Mam jasne grube długie blond włosy, niestety odrosty ciemny blond. Kupiłam najjasniejszy odcień blondu z dostępnych z Olii, łatwo się nakładał, ale niestety nie rozjaśnił mi odrostów i koloru również za bardzo nie zmienił, nie było nic widać po moich włosach, że były farbowane. Nie spróbuję więcej....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić anihotka33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Farba póki co faworyt. Zapach ładny tylko po czasie zaczął mi przeszkadzać, farbowałam nią włosy mojej mamie, która ma kręcone i wcześniej często farbowane na blond. Wybrałam kolor 10.1 i wyszedł bardzo zbliżony do tego na opakowaniu. Włosy po tej farbie nie są tak zniszczone kolor utrzymuję się długo. Plus za dodanie odżywki minus za brak aplikatora. Mimo uwagi producenta na opakowaniu że nie pokrywa siwych włosów farba poradziła sobie z nimi.

Ogólnie polecam, ale jak wiemy kazdy włos reaguje inaczej.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Tala32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm... w miarę dobra.
  • Farbę tę użyłam pierwszy raz 2 miesiące temu. Wybrałam ją ze względu na promocję i ciekawość. Powiem szczerze, że zaskoczył mnie kolor. Okazał się bardzo zbliżony do tego z opakowania - wyszedł piękny brązik. Także kolor jak najbardziej na plus. Trwałość farby jednak nie jest zachwycająca. Po 2 miesiącach już jest nieco wypłowiały. Najbardziej nie podobało mi się to, że farba spłukiwała się ok. 3 tygodnie (!) podczas gdy myłam włosy 2-3 razy na tydzień... Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam żeby aż tak długo po farbowaniu podczas mycia włosów płynęła brązowa woda :/
    Na plus oczywiście zapach farby oraz jej dosyć rzadka konsystencja. Niestety bez promocji jest dosyć droga, gdyż muszę na swoje długie włosy kupić dwie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Popieram głosy poprzedniczek, farbowałam włosy odcieniem 10.0, kolor wyszedł ładny, ale kondycja włosów po koloryzacji fatalna, siano, zdecydowanie odradzam!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić femina77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • ostatnio ta farba robilam wloski tesciowe i mamie w odcieniach blondu i miedzi. w zasadzie niemoge powiedziec zlego slowa o niej bo spelnila swoje zadanie, niewiem tylko czy faktycznie te cale olejki pielegnuja wlosy bo i tak po farbowaniu odzyweczka poszla w obu przypadkach konsystencja dosc fajna, mozna raczkami nakladac jesli ma ktos sprawne a nie bawic is epedzelkiem tesciowa mial wczesniej rozjasniane wloski wiec suma sumarum dosc zniszczone a jednak po 3 tygodniach farba niezmyla sie z wlosow, jak to czasem bywa nawet przy trwalej koloryzacji.

Używam tego produktu od: 3 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić viersson za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJA
  • Kupiłam kolor 5.3 - złocisty brąz. To co wyszło mi na włosach nie ma NIC wpólnego ze słowem "złocisty". Kolor jest obrzydliwy, taki czerwony, nienaturalny brąz. Jestem wściekła na producentów tej farby i naprawdę szczerze odradzam kupowanie jej, a przynajmniej tego koloru.

Gdyby była taka mozliwość, to dałabym ujemne gwiazdki.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić sylwka3615 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna farba
  • Farbę stosowałem, pracując jako fryzjer. Jednak z klientek zażyczyła sobie nałożenie akurat tej farby i muszę przyznać, że jej wybór okazał się bardzo trafny. Sam zacząłem stosować tą farbę na innych klientkach i zamawiać ją bezpośrednio do salonu;
    Plusy:
    + wygodna w użyciu; dobrze się rozprowadza; idealnie pokrywa wszystkie włosy;
    + wydajna; tania;
    + włosy po niej są błyszczące, lekkie; nie obciąża włosów; nie niszczy tak jak inne farby;
    + nie powoduje podrażnień na skórze;
    + ciekawa gama kolorystyczna;
    Wada:
    - efekt jest dosyć mocny i intensywny; naturalny efekt przychodzi po kilku umyciach głowy;
    Ogólnie polecam; farba porządna i dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij