Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• miło zaskoczona (olia ciemny blond)
  • po powrocie od fryzjera, który okazał się totalną klapą - szukałam farby która pomoże mi zniwelowac żółtko (dosłownie żółtko), jakie uzyskałam u fryzjerki, według niej był to piaskowy blond, w którym się czułam okropnie.
    dzień po koloryzacji od fryzjera, kupiłam farbę i mój wybór padł na Olie, nie używałam jej nigdy, więc miałam pewne obawy, ale nie potrzebnie! wybór okazał się trafny! a o to plusy jakie widzę w tej farbie:

+zapach
    + bez amoniaku
    +bardzo ładnie, równomiernie wychodzi na włosach
    +wydajna ( przy moich włosach do łopatek, nie zużyłam całego opakowania)
    + kolor - wyszedł prawie identyczny jak na opakowaniu, bardzo naturalny, na czym mi zależało
    + czuc było olejki
    + cena (kupiłam za 19 zł w Hebe)

co do minusów jedynie nakładanie nie jest proste- jak dla mnie ale pewnie dlatego że przyzwyczaiłam się do pianek.

na pewno jeszcze po nią sięgnę!

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić margot1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam tą farbę zachęcona oczywiście reklamą i bardzo tego żałuję.Lubię testować nowe produkty ale podejrzewam,że to mój ostatni raz z farbą marki Garnier.Farba ma też plusy jednak minusy sprawiają,że nie kupię jej ponownie.
    Plusy:
    -ładny zapach
    -nie podrażnia
    -kolor zgodny z kolorem na opakowaniu
    Minusy:
    -cena
    -trwałość(to jedyna z farb, która wypłukała się tak bardzo,że po miesiącu nawet nie mam odrostów)

Używam tego produktu od: tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Chcesz pochwalić diamond8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Mój kolor wyjściowy sprana czerń z 3cm odrostem tak wiec kolor ściągnęłam do blondu a ta farba miała nada już kolor właściwy jednak oniemiałam jak zobaczyłam moje włosy po wysuszeniu kolor to 5,.3 czyli złoty brąz wiec jest to ciemniejszy brąz a to co ja mam na głowie nie ma nic wspólnego z tym na opakowaniu. Kolor na odroście jest inny niż na końcach ale po przeczytaniu recenzji domyślam się że szybko się spierze i mam też nadzieje takom. Na odroście mam ciemny blond a na końcach coś miedzy jasnym rudym brązem. Kiedyś lubiłam garniera jednak pokarało mnie bo od dłuższego czasu używałam joanny mulit color i pozostanę jej wierna szkoda kasy na to pomyłka i bubel jedyny plus nie nie niszczy włosów,i odżywka jest w miarę choć tez taka sobie. Musze odczekać jeszcze kilka dni nim zrobię poprawkę koloru ale tego NIE POLECAM!Używam tego produktu od: wczoraj Ilość zużytych opakowań: 1 i ani grama więcej
    Po prostu musiałam edytować umyłam włosy pierwszy raz po farbowaniu i uwaga uwaga wyszły mi plamy przebija kolor z dekoloryzacji a farbowałam dość ciemnym kolorem i nie miałam wcześniej takiego problemu ,to g**wno powinni wycofać z rynku! Wyglądam jak bym miała włosy z 3 miesiące nie farbowane TO NIE ZASŁUGUJE NA ŻADNĄ GWIAZDKĘ!

Chcesz pochwalić Angel28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem miło zaskoczona
  • jestem świeżo po farbowaniu, więc dam znać jak będzie po paru myciach, ale jak na razie jestem naprawde miło zaskoczona, przede wszystkim tym, że kolor wyszedł równo na całej długości włosów (a nie ciemniej na końcówkach, jak to zazwyczaj bywało w moim przypadku)i co najważniejsze, nie przyciemnił ich, zawsze po garnierach, niezależnie jaki odcień używałam, moje włosy wychodziły prawie czarne ( nawet po ciemnym blondzie), tym razem kolor jest jak na opakowaniu, jestem strasznie zadowolona. Poza tym farba ślicznie pachnie, łatwo się rozprowadza dzięki kremowej konsystęcji, nie zostawia śladów na skórze i jest jej bardzo dużo w opakowaniu, mam łosy za łopatki i dwa opakowania były aż nadto, chociaż już ostatnio zdarzało mi się używać nawet trzech opakowań innych firm. Zobaczymy czy się szybko nie wypłucze. Jedyny minus to niespełniona obietnica o poprawie stanu włosów,za to odejmuje gwiazdkę.

dodam tylko, że używałam odcienia 6.0

Używam tego produktu od: jedno farbowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Kolor 4.0
    Najważniejsze- szybko sie wypłukuje (praktycznie 3-4 mycia).
    +ładnie pachnie
    +nie podrażnie, włosy nie wypadaja mocniej
    +przystepna cena i łatwa dostepność
    +nie niszczy ani nie przesusza włosów
    +dobra odżywką (taka jak w Castingu)
    +przystepna wydajność

- !!! szybko się wypłukuje
    -mam wrażnie że nierówno farbuje
    -brak aplikatora (w zagranicznych wersjach jest)

Używam tego produktu od: jeden raz

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie.
  • Kupiłam skuszona promocją w rossmanie, nie pamiętam nr odcienia, jednak coś z rudości/czerwieni .

+ładnie pachnie
    +cena
    +dostępność
    +aplikacja
    +wydajność

-trwałość
    -okropnie się spłukuje; nierównomiernie...

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i raczej nie będzie więcej, są lepsze farby

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie !
  • Ta farba to jakaś pomyłka !

Z początku przez pierwsze dwa-trzy dni po farbowaniu byłam zadowolona...

Kolor OK, farba w trakcie farbowania ładnie pachniała, nie zawierała duszącego amoniaku...

Jednak to, co zobaczyłam później to jakiś koszmar!

Już po dwóch dniach kolor zaczął robić się jaśniejszy...
    PO czterech dniach od farbowania zauważyłam, że kolor okropnie się spłukuje i to w dodatku nierównomiernie...
    Pasmami nie było farby wcale !
    Po tygodniu od farbowania spłukał się niemalże w całości, pozostał tylko na końcówkach.! Nie musze chyba dodawać jak koszmarnie to wygląda....

Nigdy więcej tej farby !

Używam tego produktu od: użyłam tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba.
  • Więc zacznę od wyglądu mojej czupryny przed farbowaniem:
    jakieś pól roku temu schodziłam z czarnego koloru marząc o pięknym bursztynie. Niestety po nieudanej dekoloryzacji i dwukrotnym rozjaśnianiu, na głowie mej królowały jakieś trzy różne odcienie o bliżej nieokreślonej barwie. Malowałam włosy castingiem, żeby ich już bardziej nie zniszczyć, bursztyn lub ognisty bursztyn, niestety odrosty łapał mi jaśniej, resztę włosów ciemniej, szybko się wypłukiwał, ogólnie efekt niezadowalający.

Z tej gamy kolorystycznej nie ma zbyt dużego wyboru więc padło na Olię, kolor miodowa miedź, chyba 6.43.

Po przyjściu do domu i przeczytaniu recenzji na wizażu oczywiście załamanie, ale jutro impreza więc wyjścia nie ma... Nakładam, i tu zaskoczenie, piękny zapach a nie chemiczny smród jak zwykle, pachnące rękawiczki to już zbędny gadżet... Mam włosy za łopatki i na odświeżenie koloru spokojnie wystarczyło jedno opakowanie, więc plus za wydajność.

Po nałożeniu farba przybrała kolor fioletowo-czarny, przerażenie w oczach, no ale odwrotu już nie było. Farbowałam opcją 2 czyli tak jak przy odrostach i trzymałam co do minuty jak w instrukcji.

Po spłukaniu: niesamowity efekt! Przepiękny kolor, taki jak chciałam, włosy miękkie, błyszczące, bardzo dobra odżywka. A co najważniejsze, kolor jednolity na całej długości włosów, na co nawet nie liczyłam, ciemniejsze pasma rozjaśnione a jasny odrost niewidoczny. Miłe zaskoczenie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić relish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza jakiej używałam!
  • Do zakupu zachęciła mnie cena (12zł) oraz to że jest bez amoniaku.Niestety szczerze się rozczarowałam.

Powiem krótko-nigdy żadna farba nie zniszczyła mi tak włosów co Oila. Nie wiem jak jest z brązami czy czerwieniami ale blondy sa straszne.Używałam odcienia 8.13

Włosy są wysuszone na wiór,wyglądają jak strzecha.

Dzisiaj idę po henne i mam nadzieję że uda mi się je zregenerować.

Zdecydowanie nie polecam blondów Garnier Oila.

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba na świecie!
  • Farbowałam, a raczej starałam się farbować na czerwono od jakiegoś roku. Na początku używałam zawsze kosmetyków z tzw. wyższych półek - Loreali, Syossów itp. Za każdym razem kończyłam z czerwonym/różowym odrostem i prawie czarnymi włosami na długości - podejrzewam że była to zasługa tego iż uprzednio zawsze farbowałam włoski na ciemny brąz.
    Jakieś 3-4 miesiące temu postanowiłam sięgnąć po Olię i to była moja najlepsza farbowa decyzja życia
    Po raz pierwszy nie mogłam uwierzyć w to że włosy na całej długości (!) mają identyczny kolor jak na opakowaniu.
    Używałam obu czerwieni, obie wychodzą świetnie i bardzo mi się podobają.
    -koloryzacja to naprawdę czysta przyjemność - nic nie szczypie w oczy i nie dusi. Kwiatowy zapach tym razem nie jest ściemą bo farba naprawdę ślicznie pachnie oO
    -szybko się wypłukuje ale mi to nie robi różnicy, ponieważ i kolor docelowy i ten po wypłukaniu są po prostu śliczne
    -włosy niesamowicie błyszczą - nigdy w życiu nie były aż tak błyszczące
    -trochę niszczy końcówki, ale trudno, w końcu farba chemiczna
    Ogólnie jestem mega zadowolona, to mój KWC a ubolewam tylko nad tym, że nie ma z serii Olia rudości :w
    p.s: zdjęcie robiłam sama i trochę przekłamuje jeśli chodzi o kolor, ale nie jeśli chodzi o blask!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić akasza221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUU-
  • Okropieństwo. Uwierzyłam pani ekspedientce w Hebe, jak to klientki nie są zadowolone z tej farby i jakie to piękne lśniące włosy po niej nie są. Spoko, nawet nie patrzyłam na opinie w internecie bowiem te ochy i achy oraz zapewnienia producenta wzbudziły we mnie zaufanie.

Pofarbowałam średniobrązowe włosy na ciemny brąz.

Po "zabiegu":
    Włosy CZARNE, nie, nie, nie, nie bardzo ciemnobrązowe, nic z tych rzeczy.
    Lśniące, och tak, strasznie! Matowe jak cholera, a jedyne refleksy czy jak to coś nazwać to szarość.

Ok tygodnia później:
    Mimo bardzo częstego mycia nadal cały czas twardo czarne przez tydzień. Zachorowałam i nie myłam włosów kilka dni. Tak jak po umyciu były czasne, tak po kilku dniach bez mycia kolor pojaśniał. I z czarnych zrobiły się płowo-brązowe.

Jakby to powiedzieć... Nie polecam?

Używam tego produktu od: Raz użyłam

Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza drogeryjna farba
  • Od razu powiem, że używam odcienia 8.31.

Kiedy zobaczyłam średnią ocenę farby zrobiło mi się przykro. Zupełnie nie rozumiem z czego ona wynika.

+zapach
    +trwałość- po niecałym miesiącu wypłukuje się z końcówek, ale ponieważ włosy rosną mi szybko (odrosty), farbuję je gdzieś tak co 3-4 tygodnie
    +kolor- jak z tyłu opakowania (mam ciemniejsze naturalne)
    +brak rudości/ żółci
    +połysk
    +włosy są miękkie i wydają się zdrowsze- po castingu też miałam taki efekt, ale tylko ok. 2 tygodni, potem robiło się siano
    +wydajność- jedno opakowanie na włosy sporo za ramiona
    +równomierne "chwytanie" koloru- maluję włosy zwykle na szybko, "na odwal", a i tak wszystko jest równomiernie złapane

-mało komfortowa aplikacja, mogliby dać końcówkę...

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić grochecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko cokolwiek o tej farbie powiedzieć
  • a więc po krótce o moich włosach przed użyciem garnier olia:
    nie były farbowane od kilku miesięcy, odrost był znaczny, bo sięgający całej grzywki. po niefortunnej koloryzacji i chęci przyciemnienia z rozjaśnianego blondu do blondu miały kolor burozielony, z którym walczyłam non stop... tak więc kolor ten niemal się wypłukał (poświata dalej została - stąd moja decyzja o kolejnym farbowaniu). nie spodziewałam się rewelacji, ale chciałam przynajmniej zniwelować różnicę pomiędzy moim naturalnym odcieniem z odrostu a resztą włosów, wybrałam numer 9.0 (załączam zdjęcie).
    teraz przejdźmy do farbowania:
    - włosy mam długości niewiele poniżej linii brody, a w dodatku mocno cieniowane... a farby tej LEDWO CO mi starczyło.
    - nic mnie nie piekło, nie szczypało, farba przyjemnie pachnie, nie drażni nosa ani oczu
    - jeśli chodzi o odżywkę to jest bardzo wydajna, nie szczędziłam jej sobie po farbowaniu a mimo to została mi ponad połowa tubki. jedyne zastrzeżenie, to że pozostawiła moje włosy obciążone, szybciej przetłuszczające się...
    a teraz przejdźmy do sedna sprawy, czyli tego co powstało na mojej głowie...
    - różnica była... prawie niezauważalna mimo wszystko pozbyłam się pozostałości "glona" za co plus...
    - odrost rozjaśnił się na rudy-blond... tak, nie żartuję... rudo-złoty blond...
    - włosy już wcześniej farbowane nie zmieniły prawie w ogóle swojego odcienia, ponadto końce były ciemniejsze od reszty włosów...
    - mam wrażenie że farba zmywa się w tempie błyskawicznym :/ koloryzowałam włosy 2tygodnie temu a już wyglądają jakby nie było z nimi nic robione...
    NIE ZNISZCZYŁA WŁOSÓW! nie wypadł mi ani jeden. za to wielki plus.

wrzucam zdjęcia z przed farbowania, zaraz po i po użyciu fioletowej płukanki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna, mój nr 1 !
  • Najlepsza farba jaką w życiu miałam Farbuję włosy od 10 lat i to jest jedyna farba, której nie zamienię na żadną inną. Używam intensywnej czerwieni 6.60, kolor bardzo długo utrzymuje się na moich włosach ok.3 tygodni jest czerwony później wypłukuje się do ślicznej rudości. Kiedyś farbowałam włosy co 3 tyg. teraz mogę spokojnie to robić co 1,5 msc.

PLUSY:
    + INTENSYWNY, DŁUGO UTRZYMUJĄCY SIĘ KOLOR
    + KONSYSTENCJA
    + ZAPACH
    + NIE NISZCZY WŁOSÓW
    + WYDAJNA, MAM WŁOSY DO RAMION A FARBĘ MAM NA 2 RAZY
    + CENA

MINUSY:
    - NIE MA!

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić truMetrosexualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Jedyny plusik to pachnące rękawiczki, a cała ta Olia to wielki nie wypał. Włosy wogóle się nie pofarbowały zato były ciężkie i trudne w ułożeniu, w drugim podejściu było tak samo nie wiem może moje włosy poprostu nie nadają się do tej farby, a mam długie brązowe dośc ciężkie włosy, a czy to jest powód to już sama nie wiem...

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ivon86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • miałam fiotet coś tam nie pamiętam i nie chce jej pmiętać. po tyg góra półtorej śladu po farbie nie było.

Do moich włosów Garnier to porażka. Zawsze sie zmywapo 2 tygodniach śladu nie ma. Miałam nadzieje że nowość zadziała lepiej?!? Nie!! jeszcze szybciej sie zmyła. Myję głowe codziennie ale inne farby dają rade na pewno lepiej niż to!

Używam tego produktu od: w grudniu? przez tydzień!
    Ilość zużytych opakowań: 2 na długie włosy

Chcesz pochwalić anexx za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Farbuję włosy na blond i zazwyczaj efekty po farbowaniu były zadowalające co najmnie....nigdy nie byłam załamana ale teraz ...już nawet nie mówię o kolorze wybrałam 9.3 złocisty jasny blond ..wyszło co wyszło można sie doszukać nawet odcieni szarości ,zieleni ...platyny ..i żółci ...ale najgorsze dla mnie jest to w jakim stanie miałam włosy zaraz po koloryzacji...ciężkie , straciły objętość, zrobiły sie mega cienkie i sianowate przez duże S...aaa i suche . Do tej pory po nałożeniu farbuy nawet w domu moje włosy były piekne jedwabiste ..pełne życia i intensywnego koloru po tej farbie niestety jest odwrotnie i długo chyba będę je regenerować ...

Używam tego produktu od: wczoraj i to był ostatni raz

Chcesz pochwalić niki2in za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa
  • Uzylam odcienia blond, na moje brazowe wlosy, kolor nie zalapal po calosci, a naturalne odrosty staly sie o ton jasniejsze i w dodatku rudawe, trzymalam tyle ile kazali na opakowaniu, kolor wyszedl szaarobury, matowy, plusem jest to ze wlosy staly sie gladsze i latwiejsze w rozczesywaniu

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ines009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Zalety:
    -kolor wygląda jak na opakowaniu(9 jasny blond)
    -jedyna farba po której zupełnie nie wypadają mi włosy
    -niedrażniący zapach

Wady:
    -włosy są przesuszone
    -dość mało produktu, zazwyczaj wystarczało mi jedno opakowanie farby

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kyuss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja farba!
  • Farbę tą poleciła mi moja koleżanka. Po pierwszym farbowaniu zakochałam się w niej (jak i moje włosy ).
    Kupuję odcień: bardzo ciemny brąz. Z racji tego, że mój naturalny kolor to ciemny blond, muszę wykonywać farbowanie co góra 6 tygodni. Olia bardzo ładnie pokrywa moje odrosty, nie spłukuje się, nie tworzą się prześwity.
    Dodatkowo, po farbowaniu moje włosy są świetnie wygładzone i nabłyszczone.
    Plusem jest również dosyć przyjemny zapach, nie drażniący. Farba jest wydajna. Korzystna również jest cena. Olia nie podrażnia skóry głowy, jest raczej delikatna.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie numer 1 !
  • Mój odcień to Ciemny brąz 4.0

Ta farba odmieniła żywot moich włosów. Po wcześniejszym katowaniu moich włosów rozjaśniaczami, Olia zdecysowanie poprawiła ich kondycję. Włosy po farbowaniu są miękkie, lśniące i odżywione. Dodatkowym atutem jest jej cena - ok. 17zł a na promocji nawet 15zł.
    Na dzień dzisiejszy nie zamierzam zmieniać jej na inną.
    Skradła moje serce.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych

Chcesz pochwalić Magdzialenkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!
  • Po raz pierwszy trafiłam na farbę, która mocno rozjaśnia moje ciemne i trudno przyjmujące farbę włosy.
    Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tej firmy, ale jak zwykle magia reklamy przekonała mnie do zakupu.
    Przechodząc do meritum.
    używałam koloru 6,3 złocisty brąz, z natury jestem szatynką a ta farba potrafi dość MOCNO rozjaśnić włosy, nie niszcząc ich przy tym.
    nie zauważyłam by kolor się spierał
    cena szczególnie w promocji przystępne (14.99)
    Polecam niezdecydowanym

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić andzelika666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Bardzo lubię farby z GARNIERa ponieważ nie niszczą włosów. Oczywiście przed tą recenzją wypróbowałam m.in syoss, pallette, loreal. Garnier bije wszystkie. A Garnier OLIA jest póki co moją ulubioną farbą do włosów.

+kolorystyka

-zmywa się w każdym ''praniu''
    -rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kilka minusów, ale..
  • Używałam odcienia INTENSYWNA CZERWIEŃ (66, bodajże).

PLUSY:
    - na mojej głowie długo utrzymuje się kolor, a nawet, gdy się spiera, to wciąż mam ładne czerwonawe refleksy (kolor nie "matowieje" );
    - dobre krycie;
    - dołączona odżywka - ładnie pachnie i odżywia tak na 3 z plusem, wspomaga rozczesywanie;
    - mocne rękawiczki, wygodne tuby, z których łatwo wycisnąć ostatnie krople;
    - zapach farby, niedrażniący, wręcz przyjemny;
    - kolor taki, jak na opakowaniu, bez przekłamań;
    - ilość (zazwyczaj jedno opakowanie farby nie wystarczało na moje włosy długości do połowy ramion - ta starcza na "akurat";
    - ewentualne plamy na skórze dość łatwo daje się usunąć ciepłą wodą z mydłem;
    - nie miałam problemów ze spłukaniem, poszło bardzo szybko;
    - ładna wizualnie - opakowanie, rękawiczki i tak dalej...

MINUSY:
    - znikome działanie rzekomych olejków - włosy są tak samo "zmęczone", wysuszone, sianowate i splątane, jak po jakiejkolwiek innej farbie z amoniakiem;
    - cena (aczkolwiek w promocji całkiem kusząca);

W zasadzie to lubię tę farbę. Jestem zdaniem, że nie ma farby, która zamiast podniszczyć włosy, tylko by je odżywiła. Niestety - to jest chemia i efekt sianowatości (choćby przez kilka pierwszych dni po farbowaniu) jest nie do uniknięcia. Myślę, że dobra kuracja odżywcza - maska na pół godziny, jedwab, czy inne odżywki - pomoże im w krotkim czasie wrócić do normalności. Dla delikatniejszych - lepszą alternatywą będą farby ziołowe typu chna itp.Używam tego produktu od: dwa razyIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tamistra za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to !
  • Od dłuższego czasu farbowałam włosy u zaufanej fryzjerki, jednak kiedy obudziłam się dwa dni przed studniówką i zobaczyłam moje odrosty na głowie byłam co najmniej zniesmaczona. Moja fryzjerka nie miała wolnych miejsc, więc nic innego nie pozostało mi jak pobiec do pobliskiej drogerii i kupić jakąś farbę w podobnym odcieniu, wypadło na Olię 10.1, co jak się okazało było najlepszym wyborem. Byłam w patowej sytuacji, brak wcześniejszej stycznośći z tą farbą i obawa przed żółtymi odrostami nie dawała mi spokoju przez cały proces farbowania. Na szczęście kolor wyszedł idealny (ładniejszy niż od fryzjera ) i postanowiłam zrezygnować z profesjonalnego farbowania na rzecz mojej nowej perełeczki Olii .
    ZALETY:
    -cena
    -krótki okres trzymania farby na włosach
    -kolor
    -zapach
    -fajne i mocne rękawiczki
    WADY:
    -mała ilość farby w opakowaniu, na włosy do "stanika" nie wystarczyło jedno pudełko, w przeciwieństwie do innych marek.

Chcesz pochwalić kasiarzyna_f za czytelną i pomocną recenzję?