Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• Ok
  • Farba póki co faworyt. Zapach ładny tylko po czasie zaczął mi przeszkadzać, farbowałam nią włosy mojej mamie, która ma kręcone i wcześniej często farbowane na blond. Wybrałam kolor 10.1 i wyszedł bardzo zbliżony do tego na opakowaniu. Włosy po tej farbie nie są tak zniszczone kolor utrzymuję się długo. Plus za dodanie odżywki minus za brak aplikatora. Mimo uwagi producenta na opakowaniu że nie pokrywa siwych włosów farba poradziła sobie z nimi.

Ogólnie polecam, ale jak wiemy kazdy włos reaguje inaczej.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Tala32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm... w miarę dobra.
  • Farbę tę użyłam pierwszy raz 2 miesiące temu. Wybrałam ją ze względu na promocję i ciekawość. Powiem szczerze, że zaskoczył mnie kolor. Okazał się bardzo zbliżony do tego z opakowania - wyszedł piękny brązik. Także kolor jak najbardziej na plus. Trwałość farby jednak nie jest zachwycająca. Po 2 miesiącach już jest nieco wypłowiały. Najbardziej nie podobało mi się to, że farba spłukiwała się ok. 3 tygodnie (!) podczas gdy myłam włosy 2-3 razy na tydzień... Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam żeby aż tak długo po farbowaniu podczas mycia włosów płynęła brązowa woda :/
    Na plus oczywiście zapach farby oraz jej dosyć rzadka konsystencja. Niestety bez promocji jest dosyć droga, gdyż muszę na swoje długie włosy kupić dwie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Popieram głosy poprzedniczek, farbowałam włosy odcieniem 10.0, kolor wyszedł ładny, ale kondycja włosów po koloryzacji fatalna, siano, zdecydowanie odradzam!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić femina77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • ostatnio ta farba robilam wloski tesciowe i mamie w odcieniach blondu i miedzi. w zasadzie niemoge powiedziec zlego slowa o niej bo spelnila swoje zadanie, niewiem tylko czy faktycznie te cale olejki pielegnuja wlosy bo i tak po farbowaniu odzyweczka poszla w obu przypadkach konsystencja dosc fajna, mozna raczkami nakladac jesli ma ktos sprawne a nie bawic is epedzelkiem tesciowa mial wczesniej rozjasniane wloski wiec suma sumarum dosc zniszczone a jednak po 3 tygodniach farba niezmyla sie z wlosow, jak to czasem bywa nawet przy trwalej koloryzacji.

Używam tego produktu od: 3 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić viersson za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJA
  • Kupiłam kolor 5.3 - złocisty brąz. To co wyszło mi na włosach nie ma NIC wpólnego ze słowem "złocisty". Kolor jest obrzydliwy, taki czerwony, nienaturalny brąz. Jestem wściekła na producentów tej farby i naprawdę szczerze odradzam kupowanie jej, a przynajmniej tego koloru.

Gdyby była taka mozliwość, to dałabym ujemne gwiazdki.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić sylwka3615 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna farba
  • Farbę stosowałem, pracując jako fryzjer. Jednak z klientek zażyczyła sobie nałożenie akurat tej farby i muszę przyznać, że jej wybór okazał się bardzo trafny. Sam zacząłem stosować tą farbę na innych klientkach i zamawiać ją bezpośrednio do salonu;
    Plusy:
    + wygodna w użyciu; dobrze się rozprowadza; idealnie pokrywa wszystkie włosy;
    + wydajna; tania;
    + włosy po niej są błyszczące, lekkie; nie obciąża włosów; nie niszczy tak jak inne farby;
    + nie powoduje podrażnień na skórze;
    + ciekawa gama kolorystyczna;
    Wada:
    - efekt jest dosyć mocny i intensywny; naturalny efekt przychodzi po kilku umyciach głowy;
    Ogólnie polecam; farba porządna i dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Nie polecam. Kupiłam za 15 zł w drogerii polskiej.
    Plusy
    - ładnie pachnie
    - kolor podobny jak na opakowaniu
    Minusy
    - wysusza włosy
    - nie kryje siwych wosów wogóle

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest rewelacyjna
  • Kupiłam tą farbę w promocji za 14,99, bo akurat szukałam nowego koloru (6.43 miodowa miedź).
    Plusy:
    -kolor taki jak na opakowaniu
    -duże opakowanie farby
    -duża tubka z odżywką
    -ładny zapach
    -odżywia włosy
    Minusy:
    -trochę zbyt szybko się zmywa intensywny kolor
    I jak dla mnie podana cena 30zł jest przesadzona. Nigdy nie widziałam, żeby kosztowała więcej niż 23,99zł, a w rossmannie czy hebe można ją kupić w cenie regularnej za ok.20zł.
    Nie zamieniłabym jej na żadną inną

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić eweres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu super!
  • Przyznam szczerze że bardzo zaskoczyła mnie ogólna niska ocena dla tej farby i spora ilość negatywnych komentarzy....Farbuję włosy już dobre 14 lat i to jest NAJLEPSZA farba jaką kiedykolwiek używałam!
    \nWłaściwie nawet nie jestem w stanie znaleźć w niej żadnych minusów...
    \nZacznę od tego że farba ma bardzo przyjemny niedrażniący zapach, dobrą niespływającą z włosów konsystencję i jest jej aż za dużo na moje włosy długości do brody.
    \nUżywałam dwóch odcieni - ciemny złocisty brąz i złocisty brąz - za każdym razem kolor wychodził dokładnie taki jak na pudełku (włosy wcześniej farbowane były zbliżonymi odcieniami).
    \nBrak mi słów aby opisać co ta farba robi z włosami...są po prostu "och i ach" ! zdrowe, mega błyszczące, idealnie pokryte kolorem (nie ma różnicy między odrostami a końcówkami). Kolor wypłukuje się w bardzo niewielkim stopniu a włosy przez kolejne tygodnie nie tracą nic a nic ze swojego zdrowego wyglądu.
    \nDla mnie to farba idealna i na pewno przy niej zostanę - mam zamiar stopniowo rozjaśniać sobie z jej pomocą włosy, kupując coraz jaśniejsze odcienie.

Chcesz pochwalić bitter_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor taki jak chciałam
  • kupiłam w promocji kolor 10.1 - chciałam delikatnie przyciemnić włosy po ultime blonde - i uzyskałam efekt taki jak dokładnie chciałam, włosy nie były przesuszone, farba łatwo się nakłada (minus za brak aplikatora, trzeba mieć w domu miseczkę i pędzelek) włosy mają jednolity odcień, bez żółtych refleksów. napewno jeszcze do niej wrócę. na chwilę obecną mój faworyt.

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij