Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• BEZNADZIEJA
  • Kupiłam kolor 5.3 - złocisty brąz. To co wyszło mi na włosach nie ma NIC wpólnego ze słowem "złocisty". Kolor jest obrzydliwy, taki czerwony, nienaturalny brąz. Jestem wściekła na producentów tej farby i naprawdę szczerze odradzam kupowanie jej, a przynajmniej tego koloru.

Gdyby była taka mozliwość, to dałabym ujemne gwiazdki.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić sylwka3615 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna farba
  • Farbę stosowałem, pracując jako fryzjer. Jednak z klientek zażyczyła sobie nałożenie akurat tej farby i muszę przyznać, że jej wybór okazał się bardzo trafny. Sam zacząłem stosować tą farbę na innych klientkach i zamawiać ją bezpośrednio do salonu;
    Plusy:
    + wygodna w użyciu; dobrze się rozprowadza; idealnie pokrywa wszystkie włosy;
    + wydajna; tania;
    + włosy po niej są błyszczące, lekkie; nie obciąża włosów; nie niszczy tak jak inne farby;
    + nie powoduje podrażnień na skórze;
    + ciekawa gama kolorystyczna;
    Wada:
    - efekt jest dosyć mocny i intensywny; naturalny efekt przychodzi po kilku umyciach głowy;
    Ogólnie polecam; farba porządna i dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Nie polecam. Kupiłam za 15 zł w drogerii polskiej.
    Plusy
    - ładnie pachnie
    - kolor podobny jak na opakowaniu
    Minusy
    - wysusza włosy
    - nie kryje siwych wosów wogóle

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest rewelacyjna
  • Kupiłam tą farbę w promocji za 14,99, bo akurat szukałam nowego koloru (6.43 miodowa miedź).
    Plusy:
    -kolor taki jak na opakowaniu
    -duże opakowanie farby
    -duża tubka z odżywką
    -ładny zapach
    -odżywia włosy
    Minusy:
    -trochę zbyt szybko się zmywa intensywny kolor
    I jak dla mnie podana cena 30zł jest przesadzona. Nigdy nie widziałam, żeby kosztowała więcej niż 23,99zł, a w rossmannie czy hebe można ją kupić w cenie regularnej za ok.20zł.
    Nie zamieniłabym jej na żadną inną

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić eweres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu super!
  • Przyznam szczerze że bardzo zaskoczyła mnie ogólna niska ocena dla tej farby i spora ilość negatywnych komentarzy....Farbuję włosy już dobre 14 lat i to jest NAJLEPSZA farba jaką kiedykolwiek używałam!
    \nWłaściwie nawet nie jestem w stanie znaleźć w niej żadnych minusów...
    \nZacznę od tego że farba ma bardzo przyjemny niedrażniący zapach, dobrą niespływającą z włosów konsystencję i jest jej aż za dużo na moje włosy długości do brody.
    \nUżywałam dwóch odcieni - ciemny złocisty brąz i złocisty brąz - za każdym razem kolor wychodził dokładnie taki jak na pudełku (włosy wcześniej farbowane były zbliżonymi odcieniami).
    \nBrak mi słów aby opisać co ta farba robi z włosami...są po prostu "och i ach" ! zdrowe, mega błyszczące, idealnie pokryte kolorem (nie ma różnicy między odrostami a końcówkami). Kolor wypłukuje się w bardzo niewielkim stopniu a włosy przez kolejne tygodnie nie tracą nic a nic ze swojego zdrowego wyglądu.
    \nDla mnie to farba idealna i na pewno przy niej zostanę - mam zamiar stopniowo rozjaśniać sobie z jej pomocą włosy, kupując coraz jaśniejsze odcienie.

Chcesz pochwalić bitter_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor taki jak chciałam
  • kupiłam w promocji kolor 10.1 - chciałam delikatnie przyciemnić włosy po ultime blonde - i uzyskałam efekt taki jak dokładnie chciałam, włosy nie były przesuszone, farba łatwo się nakłada (minus za brak aplikatora, trzeba mieć w domu miseczkę i pędzelek) włosy mają jednolity odcień, bez żółtych refleksów. napewno jeszcze do niej wrócę. na chwilę obecną mój faworyt.

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy i minusy
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami mojej fryzjerki stwierdziłam, że wypróbuje. Kupiłam kolor mrożona czekolada. Na początku bardzo podoba mi się zapach kwiatowy farby dzięki czemu nie dusiłam się przy farbowaniu. Konsystencja również na plus gdyż jest dość żadka i wystarczyła bez problemu na pokrycie całych włosów- a są one długie. Jeśli chodzi o efekt po farbowaniu: włosy nie były zniszczone, takie jak przed farbowaniem są gładkie i lśniące. Niestety kolor wyszedł mi nie taki jak chciałam. Farbowałam z karmelowych i wyszły mi prawie czarne. Na szczęście po dwóch myciach farba lekko się sprała i jestem zachwycona kolorem, jest piękny! Niestety minusem jest to że nie złapała mi niektórych włosów.

Używam tego produktu od: Tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kolor na włosach wychodzi bardzo zbliżony do tego sugerowanego na opakowaniu, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Wygodna w użyciu i raczej bezproblemowa farba. Za to dołączona odżywka/maska jest mega słaba. Przy spłukiwaniu włosy strasznie się plączą i są szorstkie. Po np. palette były jedwabiście miękkie i gładkie. Za to ogromny minus. Fatalnie też z trwałością koloru na włosach.
    Średni produkt.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie !
  • Stałam w sklepie i zastanawiałam sie na jaką farbę sie pokusić wczesniej farbowałam castingiem ale chcialam coś na stałe wybrałam Garnier oil ze względu na ładne odcienie i niską cene. Wdomu przeczytałan negatywne opinie..zwątpilam i od razu wpałam na pomysł kupna innej farby ale zaryzykowalam i farba mnie bardzo bardzo bardzo pozytywnie zaskoczyła..pomieszałam dwa kolory ciemny zlocisty braz z jasnym zlocistym brazem wyszedl mi sliczny czekoladowy kolor...włosy po farbowaniu bardzo miękkie pare dni po koloryzacji również nie straciły blasku..włosy są odżywione mięciutkie w dotyku !!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić martusss003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna farba
  • Farbowałam mojej koleżance włosy i muszę stwierdzić, że farba nie jest zła. Sama chętnie ją kupię na dniach, zwłaszcza że jest w promocji. Faktycznie nie śmierdzi aż tak jak inne farby, kolor wyszedł piękny i pokrył całe włosy. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że ilość włosów, która opuściła głowę mojej koleżanki była przerażająca.

Chcesz pochwalić aleksandra94w za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij