Garnier, Olia (Farba do włosów)

Powiększ Garnier, Olia (Farba do włosów)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 22,60 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez patik79

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

Cena: ok. 30zł / 174ml

• UWAGA, MASAKRA!!!
  • Kolory wychodzą zupełnie inne niż obiecuje producent (mówię o blondach) - miałam dwa podejscia do tej farby tylko przez to, że zupełnie zapomniałam, co kiedyś mi wyrządziła.
    Za pierwszym razem chciałam delikatnie ochłodzić kolor - efektem był odcień szmaty do podłogi, który nie chciał za nic się zmyć, obrzydliwie płaski i po prostu ohydny.
    Za drugim - zielony!!! Mimo, że ciepły odcień był nakładany na wlosy w rownie cieplym kolorze.
    Farba KOSZMARNIE niszczy włosy, nie dałam rady ich przeczesać palcami, są poszarpane i w okropnym stanie.
    Tragiczny bubel za cenę 4 opakowań Joanny Naturii, której blondy są oszałamiające.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gabi97 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• Nie polecam
  • Oceniam 9.0

Ta farba to jest jakas porażka. Jakim cudem jeszcze ja sprzedają? Najgorsza jaką kiedykolwiek miałam. Chciałam odswieżyc kolor a mojej farby akurat nie było w drogerii. Pomyslałam sobie, że sprobuje Olie.
    Wlosy mialy byc odżywione a po umyciu nie moglam ich rozczesac. Były twarde jakbym umyła je zwykłym mydłem w najbardziej twardej wodzie i nie użyła odzywki. Przy rozczesywaniu wychodziły garsciami. Po wysuszeniu wlosy wydają sie tłuste a na głowie został mi kurczak.

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale pudelko

Chcesz pochwalić kora222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fiolety i szarości zamiast blondu
  • Użyłam tej farby dwa razy... kolor 9.3
    Jestem blondynką, za pierwszym razem w ogóle mi nie złapał kolor.

Pół roku później postanowiłam dać tej farbie drugą szansę i już wiem, że nigdy więcej jej nie kupię. Zamiast blondu wyszedł mi kolor szaro-fioletowy. Ze złocistym na pewno nie miało to nic wspólnego. Na całe szczęście włosy już jakoś odratowałam. Jedynym plusem tej farby jest to, że jest na bazie oleju i to koniec.

Farby nie polecam, kolor albo nie łapie, albo łapie taki, który ma niewiele wspólnego z opisem.

Używam tego produktu od: dwa farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić szampejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • miałam wszystkie blondy od 8.31 do 9.1

+kolory wychodzą fajowo, może jedynie do 9.1 miałam zastrzeżenia ( połysk był troche na siwo,niebiesko,zielono, ale po kilku myciach ustąpił )
    +podobno z każdym farbowaniem tą farbą mam coraz więcej włosów ( tak powiedziała kolezanka ktora mi zawsze nakłada)
    +łatwo się nakłada
    +ładnie pachnie
    +włosy po umyciu są mięciutkie
    +jest maska w gratisie

minusów moim zdaniem brak

Używam tego produktu od: plus, minus rok
    Ilość zużytych opakowań: około 15

Chcesz pochwalić Korneliarebelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • odwłoku nie urywa
  • oceniam: intensywną czerwień i ciemny brąz.

generalnie nie byłam zadowolona. w przypadku czerwieni kolor bardzo szybko się spierał, a ciemny brąz wychodzi jak czarny, nie pokrył czerwieni równomiernie. Nie jestem zadowolona z aplikacji, w zagranicznych wersjach farba zawiera aplikator, w pl go brak. nie pogorszyła ani nie polepszyła kondycji włosów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mileswife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Oceniam odcień 10.21 - Perłowy Bardzo Jasny Blond

Zacznę od tego, że jakieś dwa miesiące temu pożegnałam się z połową długości włosów, bo miałam ochotę coś w sobie zmienić. Wtedy też wpadłam na genialny pomysł profesjonalnej koloryzacji w salonie fryzjerskim. Dorobiłam się co prawda pięknego koloru, ale moja skóra głowy... Ujmijmy to tak - była w bardzo kiepskim stanie. Jednak już po miesiącu zaczęły się pojawiać odrosty w kolorze znacznie ciemniejszym niż to, co mam na głowie, udałam się więc na poszukiwania drogeryjnej farby, która byłaby zbliżona kolorem do aktualnego koloru. Doszłam do wniosku, że wypróbuję Olię - bo miała właśnie taki odcień, jaki był mi potrzebny.

+Zapach
    +Konsystencja
    +Kolor taki sam na włosach jak na opakowaniu
    +Nie niszczy włosów
    +Włosy są mięciutkie, lśniące i przyjemne w dotyku
    +Wydajna (mi spokojnie wystarczyła na posmarowanie włosów do ramion grubą warstwą)
    +Łatwo dostępna
    +Duża gama kolorystyczna
    +Świetna odżywka
    +Nie zostawia przebarwień w dziwnych kolorach np. fioletowego czy różowawego jak niektóre farby
    +Nie podrażnia skóry głowy

-Brak aplikatora, ale w sumie wolę nakładać farbę rękami w nitrylach pasmo po paśmie

Bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte

Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Ta farba to totalny niewypał. Zastosowałam kolor 10.1 bardzo jasny blond. Otrzymałam różnokolowe pasemka, od siwych (!!!) do żółtoblond... Włosy nadają się tylko do ścięcia...
    Farba ta jest rzadka i spływa z włosów, brudzi wszystko, co sie da.
    Skóra głowy bardzo piecze podczas aplikacji.
    Bardzo niszczy włosy, są szorstkie i suche niczym stóg siana.
    Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrafiony wybór
  • Zacznę od ulotki, której jedna strona poświęcona była w całości ostrzeżeniom przed możliwą alergią. Po jej przeczytaniu zaczęłam się mocno zastanawiać, czy aby na pewno alergii nie mam, choć nigdy po żadnej farbie nic mi nie było. W każdym razie tak szerokie ostrzeżenia wprawiły mnie w nastrój wątpliwości czy użyć tej farby, czy skoczyć po egzemplarz innej firmy.
    A co do użycia, nakładanie nie było specjalną przyjemnością, szczególnie biorąc pod uwagę ostry zapach. Po przewidywanym czasie trzymania papki na włosach zaczęłam spłukiwanie, które trwało, trwało, trwało... bez końca. I niestety trwało przez kolejne 4 tygodnie- przy każdym myciu włosy „puszczały” kolor. Łatwo było to dostrzec, bo farbowałam na odcień wiśni. Połysk po farbowaniu dość szybko się ulotnił, podobnie stało się z intensywnością koloru. Nie polecam.

Chcesz pochwalić wisienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne rozczarowanie
  • Oceniam kolor BARDZO JASNY POPIELATY BLOND 9.1, który nałożyłam na bardzo sprany średni blond. Chciałam trochę rozjaśnić swoje wlosy, ale niestety bardzo się rozczarowałam. W efekcie otrzymałam kolor rudo-zielono żółty i na dodatek strasznie nierówny.

Podsumowując :

+ aplikacja (farba ma bardzo fajną konsystencję)
    + zapach

- efekt koloryzacji (tragedia!)
    - pieczenie skóry podczas koloryzacji
    - rękawiczki (bardzo nietrwałe)
    - cena (za wysoka)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aniesia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blond
  • Ostatnio rozjaśniam włosy farbami i tym razem postanowiłam wypróbować olje. Bałam się, że farba nie chwyci (mój naturalny kolor tak ijaki orzechowy brąz), ale naprawdę dobre sobie poradziła. Ślicznie pachnie, dobrze się nakłada. Rękawiczki są wygodne. Wysusza włosy, jednak nie zauważyłam spustoszeń.

Ogólnie, to przyzwoita farba, jednak wolę Joannę z prozaicznych powodów - efekt podobny, a cena dużo niższa.

Używam tego produktu od: miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?