Wibo, 4 in 1 Concealer Palette (Paleta korektorów do twarzy)

Wibo, 4 in 1 Concealer Palette (Paleta korektorów do twarzy)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Korektor rozprowadza się równo i gładko koryguje niedoskonałości, rozjaśnia przebarwienia skóry i kryje cienie pod oczami. Utrwala makijaż na cały dzień. Ma nowoczesne, kompaktowe opakowanie.
Korektor o kolorze różowym maskuje sińce pod oczami, zielony kamufluje popękane naczynka. Kolor jasny beż - maskuje wypryski a ciemny beż - modeluje kształt twarzy.

do twarzy
kryjące
w kremie

Nijaki

Kupiłam zachęcona opakowaniem, takie paletki korektorów niestety mnie przyciągają. To w zasadzie był mój pierwszy korektor, którego używałam regularnie.

+Cena w stosunku do ilości, 14 gramów i od razu 4 kolory
+Dosyć przyjemny zapach
+Dostępność
- Nietrwałe opakowanie, wieczko pękło czy upadku

Ocenię każdy z osobna, i tutaj trochę wychodzi mój nieprzemyślany zakup...

Najjaśniejszy:
+Bardzo wydajny, używam od pół roku i ciągle jest go sporo
+Konsystencja, całkiem w porzadku
+Całkiem ładny kolor, który jednak...
- "Schodził" w ciągu dnia, przez co cienie pod oczami stawały się bardziej widoczne
- Zbierał się w zmarszczkach pod oczami, to dawało okropny efekt

Zielony:
+ Wprawdzie ładnie zakrywał punktowe zaczerwienienia, to jednak...
- Tworzył plamy, kiedy chciałam je dokładniej rozetrzeć, praktycznie schodził z twarzy

Dla różowego nie znalazłam zastosowania, tylko podbijał sińce pod oczami. Nie wiedziałam też, co zrobić z brązowym. Korektory aplikowałam palcem, ten brązowy jest niby do konturowania, nie szło go ładnie rozetrzeć ani palcem, ani pędzelkiem tym bardziej, tworzył tłustą, tępą plamę.

Ogólnie średnio. Mam ich jeszcze sporo, na te dwa ostatnie kolory raczej już zastosowania nie znajdę, więc trochę wyrzucony pieniądz. Więcej nie nabiorę się na paletki...

Używam tego produktu od: października 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Bardzo przeciętny

Mam skórę raczej bez dużych problemów, więc nie potrzebuję korektorów o właściwościach super kryjących. Jak na stan mojej cery krycie byłoby ok, jednak korektor ma specyficzną konsystencję. Ciężko się go rozprowadza równomiernie i pozostaje widoczny w każdym załamaniu potęgując widoczność zmarszczek.
Opakowanie słabe jakościowo, łamie się przy lekkim uderzeniu.

Bardzo słabo!

Przykrym produkcie to chyba można napisać powieść… przynajmniej w moim przypadku.
Opakowanie należy raczej do tanich takich bardziej powiedziałabym „tandetnych”
Wewnątrz mamy 4 odcienie.
-Korektor zielony
-Korektor różowy
-Ciemny beż
-Korektor jasny beż

*Jasny bez miał mi służyć jako korektor na niedoskonałości, jakieś lekkie przebarwienia itd - niestety jest tak słaby że nie zakrywa niczego. Nie można tez zbudować nim krycia bo wyglada to KRYTYCZNIE.
*Ciemny beżowy kolor miał być przeznaczony do konturowania twarzy, sprawdzał się naprawdę bardzo średnio, źle się z nim pracuje, robi plamy i wyglada nieestetycznie dodatkowo mam wrażenie że jest nietrwały.
*Różowy niby miał maskować sińce, nie wyglada jakoś źle ale pigmentacja jest naprawdę przeciętna dodatkow zbiera się z każdej drobnej zmarszczkę i załamaniu.
*Kolor zielony jego akurat już nie użyłam po tym jak reszta tego zestawu mi się nie sprawdziła ale finalnie powinien zakrywać popękane naczynka…

Jeśli ktoś jest mało wymagający lub nie wymagający to myśle ze może być zadowolony :) zapach jest trochę przerażający mam wrażenie jakbym smarowała się świeczką lub woskiem.
Ogólnie jestem na nie.

Korektor nie warty uwagi

Dawałam kilka szans tym korektorom jednak ani razu nie dały mi takiego efektu jak oczekiwałam, mam wrażenie że moja skóra wyglądała po nich gorzej niż przed użyciem. Opakowanie jest bardzo ładne i przyciąga uwagę jednak nie polecam kupować. Są słabej jakości, nie utrzymują się za długo na twarzy. Plusem palety jest to że jest dość wydajna i ma fajną gęstą konsystencję.

Paleta korektorów

Produkt zakupiony parę lat temu i niestety u mnie się nie sprawdził. Żaden z korektorów w moim przypadku nie spełniał swojego zastosowania. Używałam zgodnie z opisem na opakowaniu jednak nie było żadnego efektu. Także niestety, ale poszło w kosz..

Szału nie ma...

Nie jest najgorzej, ale nie kupię ponownie. W podobnym przedziale cenowym można znaleźć lepsze korektory. Przy mniejszych przebarwieniach można uzyskać całkiem zadowalający efekt, przy większych efektu nie ma. Przy dużej ilości zielonego korektora prześwituje przez podkład i korektor...

Koszmar...niech zniknie ze sklepowych półek!

Kupiłam w Rossmanie na wyprzedaży i to był błąd. Niby opakowanie zawiera cztery przydatne kolory do ukrywania niedoskonałości skóry takich jak sińce pod oczami, trądzik, popękane naczynka...w praktyce wcale się nie sprawdził. Zapach jest chemiczny, sztuczny całe szczęście szybko znika. Niestety poszczególne kolory ciężko jest aplikować, ciągną się jak guma, rozmazują, nie radzą sobie z przebarwieniami, kamuflażem, nie da się ich dobrze przykryć fluidem, pudrem są cały czas widoczne, nieestetyczne plamy. Trwałość jest beznadziejna...brrr używałam kilka razy i wylądował w koszu na śmieci. Opakowanie jest proste, skromne, wykonane z plastiku, napisy szybko się starły, a zamknięcie podczas otwierania i zamykania popękało po bokach. Odradzam zakup, szkoda nawet tych kilku złotych i męczenia się podczas aplikacji.

Wibo, 4 in 1 Concealer Palette

Jak dla mnie jest ok.4 kolory korektora różowy działa na sińce pod oczami,zielony kamufluje popękane naczynka tego koloru używam najmniej. Kolor jasny beż maskuje wypryski a ciemny beż modeluje kształt twarzy i ten najszybciej znika mi z paletki.

Beznadzieja

Ten zestaw korektorów jest moim zdaniem beznadziejny, nie robi nic. Fatalnie rozprowadza się go na skórze, nie maskuje zaczerwienień, no może na beże jeszcze przymknę oko, bo jak na moją cerę bez problemów, może być. Ale generalnie wolałabym się następnym razem pokładać wartością tego korektora, niż go kupić, uzyskałabym podobny efekt.

Nie polecam

Kupiłam tą paletę na promocji w Rossmanie, zachęcona wielofunkcyjnością produktu. Jednak po wypróbowaniu produktu, nie sądzę że jest to dobry kosmetyk.
Kolor jasny beż sprawdza się chyba najlepiej, ma dobre krycie i zakrywa bardziej czerwone miejsca
Kolor zielony jest beznadziejny i nie zakrywa naczynek
Kolor różowy jest chyba najgorszy z całej palety, w ogóle nie zakrywa cieni pod oczami, raczej wygląda się jakby ktoś cię pobił.
Kolor ciemny beż do konturowania twarzy raczej się nie nadaje, ciężko go jakkolwiek rozetrzeć.
Podsumowując na pewno nie kupiłabym ponownie. Korektory robią plamy, nie rozcierają się. Ponadto na produkt należy nałożyć jeszcze przynajmniej dwa kosmetyki w odcieniu swojej skóry aby zneutralizować nienaturalne kolory. Na pewno nie kupiłabym ponownie.

Bez rewelacji

Bardzo średni kosmetyk. Na pewno nie sięgnę po niego ponownie. Na pierwszy rzut oka reklama brzmi zachęcająco. 4 kolory do wyboru w jednym kosmetyku, różnorodne zastosowania - na sińce, naczynka, wypryski, modelowanie twarzy. Nic tylko brać.
W praktyce nie sprawdził się kompletnie. Różowy kolor absolutnie nie zamaskował sińców pod oczami. Po nałożeniu nawet bardzo niewielkiej ilości produktu ewidentnie widać różowy kolor. Nie zlewa się z resztą twarzy. Powstają po prostu różowe plaski. Zielonego kolory nie użyłam w ogóle. Czasami sięgam bo beżowy kolor aby zamaskować niedoskonałości, aczkolwiek efekt marny. Ciemny beż również nie nadaje się do niczego. Modelowanie twarzy? Absolutnie. Kosmetyk jest za słaby aby go użyć w tym celu.
Plusem może być jedynie dość długa wydajność ale z drugiej strony nie sięgam po niego za często, więc ciężko jednoznacznie to określić. Pudełko po pewnym czasie pękło i już się nie domyka. Zapach kosmetyku średni, właściwie to pachnie takim chińskim, tanim kosmetykiem.
Generalnie nie polecam. Jesli ktoś ma niedoskonałości na twarzy i rozważa zakup tego kosmetyku to szkoda pieniędzy. Omijać szerokim łukiem :)

nie polubiliśmy się

dla mnie beton.
Nie dość, że niezbyt dobrze się rozprowadzał, jest mega gęsty, to jeszcze się ważył na skórze. Nie, nie wygląda on dobrze ani pod podkładem ani na ani zamiast.
Nawet rozgrzewanie w paluchach nic nie dało.

Nie na dzisiaj

W aktualnych czasach mamy o wiele bardziej przydatne produkty. Niestety jasny kremowy odcień (korektor) nie sprawdził się u mnie bo był za ciemny również odcień (bronzer) był zbyt pomarańczowy przez co do dzisiaj go nie zużyłam. Różowy mocno wysuszał skórę natomiast do zielonego nie ma się co czepiać. Jakość nie byłą najlepsza wydawało się jakby były zbyt kredowe ale jednocześnie kremowe i tłuste. Opakowanie całkiem fajne i poręczne niestety plastikowe przez co po kilku upadkach górne wieczko mocno się rozwaliło.