Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Powiększ Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Zgłoszony przez thekonstancja

Primer Base to baza silikonowa, tworząca na powierzchni naskórka cieniutką siateczkę, która napina się i wygładza niedoskonałości skóry. Produkt należy stosować na oczyszczoną cerę, najlepiej po użyciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Lekka, żelowa konsystencja nie obciąża skóry, sprawiając, że baza rozprowadza się równomiernie i pozostaje dłużej na swoim miejscu.

• Bardzo dobry kosmetyk za małe pieniądze
  • Skusiłam się na tą bazę przed imprezą, gdy potrzebowałam kosmetyku który zapewniłby mojemu makijażowi stałe miejsce na twarzy. No i baza się sprawdziła.

+ piękny zapach
    + przyjemny w dotyku kosmetyk
    + żelowa konsystencja
    + dobrze się rozprowadza
    + podkład nie zbiera się w załamaniach powiek ani nie roluje się
    + makijaż trzyma się cały zwykły, szkolny dzień (od 7 rano do 15), a na imprezie również dłużej niż bez użycia bazy
    + skóra się nie świeci
    + minimalizuje ilość suchych skórek na twarzy
    + wygładza
    + ładna tubka
    + cena

- wydajność; mam wrażenie, że już nic go nie zostało (opakowanie 15g)
    - czasami ciężko wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku

Chcesz pochwalić reapers za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Całkiem fajna
  • U mnie baza Wibo sprawdza się ok - spełnia swoje zadanie, ale bez rewelacji. Ładnie wygładza skórę i sprawia, że podkład (Rimmel Lasting Finish nakładany gąbeczką) dobrze się rozprowadza. Konsystencja jest może nieco za rzadka, ale nie czepiam się
    U mnie nie spowodowała tłustości ani zapychania, mimo że mam skórę ze skłonnością do wysypów.
    Nie zauważyłam żeby jakoś mocno przedłużała trwałość makijażu. Na co dzień wystarczy, ale do zadań specjalnych wybiorę coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny produkt
  • Z początku baza wydała mi się fajna, w dodatku kosztuje grosze. Lekko się ją rozprowadza i wystarczy odrobina na pokrycie całej twarzy cienką warstewką. Przed nałożeniem podkładu odczekiwałam ok 5-7 min. Ładnie wyrównuje powierzchnie skóry i przedłuża trwałość makijażu.
    Nie używam jej często, tylko na większe wyjścia gdy potrzebuję dłuższej trwałości makijażu mino to zauważyłam, że mnie zapycha. Szczególnie w okolicy nosa i policzków. A makijaż zawsze zmywam porządnie. Raczej już jej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna konsystencja
  • Baza sprawdziła się w utrwaleniu makijażu ale dziwna sprawa jest z konsystencją. Mianowicie bardzo ślizga się po buzi, nałozyłam mało a w opakowaniu jakby juz nic nie zostało. Trzeba uważać by nie przesadzić z ilością, bo będzie się nam makijaż rolował, za tę cenę jest w porządku.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poszukam innej
  • Bazę kupiłam ''na szybkości'', przed imprezą. Kosmetyki Wibo lubię, mam kilku faworytów więc pomyślałam że baza również może i da radę. Niestety, zawiodłam się.

Plusy:
    -niska cena
    -dobrze się rozprowadza
    -dość wydajna

Minusy:
    -nie matuje
    -wygładza jedynie na chwilę
    -jest tłusta
    -nie ''trzyma'' podkładu
    -chemiczny zapach

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić anusia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i beznadziejna.
  • A więc ta baza podkusiła mnie swoją piękną niską ceną oraz wyglądem. W końcu jest przeźroczysta i bardzo dobrze rozsmarowywała się na dłoni, na początku byłam ją zachwycona ale po czasie zauważyłam pełno wad tego produktu.
    MINUSY
    -Skóra się po nim lepi, jest niemal tłusta.
    -Zapychacz numer 1! ( nie chodzi wcale o silikon, bo mam inną silikonową bazę i tamta sprawdza się bardzo dobrze.)
    -Gdy nałoży się na nią podkład łuszczy się i roluje.
    -Ogółem podkład kiepsko się na niej rozprowadza
    PLUSY
    No nie wiem... zapach? Dostępność?

Ogółem jestem na nie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Nanami31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwna
  • Nie używałam wcześniej baz pod makijaż, ewentualnie lekkie kremy nawilżające. Może stąd moje zmieszanie, jednak chyba nie o takie działanie w bazach chodzi ...

PLUSY
    +faktycznie nieco matuje i wygładza, przygotowuje cerę na podkład
    +tania
    +łatwo się rozprowadza
    MINUSY
    -strasznie przesusza O.O! użyłam jej może trzy razy, za każdym razem miałam później (dużo bardziej niż zwykle) suche policzki
    -nie zauważyłam różnicy w trwałości makijażu...
    -nie używajcie jako bazy pod cienie - bardzo "tłusto" reaguje ze skórą na powiece, przynajmniej u mnie
    -jakoś jej mało

Nienajlepszy produkt, szczególnie dla osób z cerą suchą. Ale właściwie niczego specjalnego się po niej nie spodziewałam, dlatego też nie był to zawód.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, użyłam 3 razy

Chcesz pochwalić kelizabeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt jest świetny
  • - baza ma przyjemną konsystencję

- gładko się rozprowadza na twarzy,

- buzia jestlekko wygładzona i matowa

- przedłuża trwałości makijażu

- baza jest bez zapachowa

- ma wygodną, miękką tubkę, łatwą do ściskania i wydobywania produktu

- nie czyni krzywdy skórze

- cena bardzo dobra

Ilość zużytych opakowań: małe 1

Chcesz pochwalić moobes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i dobra
  • Jak na firmę Wibo baza jest zaskakująco przyzwoita. Dobrze się nakłada i wygładza skórę. Niestety nie napina jej ani niedoskonałości, a także nie matuje, chociaż wszystko to obiecują napisy na opakowaniu. Nie jest to produkt, który stosuję na co dzień, jedynie na większe wyjścia, więc chociaż krzywdy mi nie wyrządził, to trudno mi ocenić, jaki mógłby mieć wpływa na skórę przy regularnym stosowaniu. Przedłuża trwałość makijażu, ale nie jest to spektakularny efekt, nie poleciłabym jej na bardzo ważne wyjście, gdzie nasz wygląd musi być nienaganny. Jest łatwo dostępna i sprzedawana w przyzwoitej cenie. Wydajności niestety nie mogę ocenić, bo dałam się oszukać i kupiłam prawie puste opakowanie... także radzę uważać w Rossmannach.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, łącznie z trzy razy

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana
  • Moim zdaniem produkt ma same zalety:
    -wygładza
    -przedłuża trwałość makijażu
    -ładnie pachnie
    -tania i dostepna
    -wydajna
    -suche skórki nie sa po niej widoczne
    -dobrze się rozprowadza

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?