Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Powiększ Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Zgłoszony przez thekonstancja

Primer Base to baza silikonowa, tworząca na powierzchni naskórka cieniutką siateczkę, która napina się i wygładza niedoskonałości skóry. Produkt należy stosować na oczyszczoną cerę, najlepiej po użyciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Lekka, żelowa konsystencja nie obciąża skóry, sprawiając, że baza rozprowadza się równomiernie i pozostaje dłużej na swoim miejscu.

• wspaniała!
  • Ta baza jest fenomenalna!

Plusy:
    - małe, wygodne opakowanie
    - niska cena
    - ładny zapach
    - pozostawia na skórze warstwę, która pięknie ujednolica i wygładza cerę
    - fantastycznie matuje ( mam bardzo tłustą cerę, szczególnie w strefie T, więc wiem co mówię)
    - utrzymuje podkład w fantastycznej kondycji przez całą noc
    - efekt zmatowienia utrzymuje się przez cały czas, aż do zmycia podkładu

Minus:
    - odjęłam pół gwiazdki, ponieważ bardzo zapycha, niestety, ale nie nadaje się do codziennego stosowania

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: około 1/3

Chcesz pochwalić JanieJones za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo spoko
  • Kupiłam ją w desperacji, bo nigdzie nie mogłam dostać bazy pod cienie, a była mi mega potrzebna, stwierdziłam, że to-to może się jakoś sprawdzi. Na początku używałam w takiej roli (dawała radę), a potem wbrew swoim przekonaniom, wypróbowałam na całej twarzy. I jestem pozytywnie zaskoczona, choć sama nie wiem czego oczekiwałam. Ale makijaż po całym dniu wyglądał jak niedawno nałożony, a cera wydawała się bardziej świeża i gładka.

+ wyrównana cera
    +przedłuża trwałość podkładu
    +dobrze się po niej rozprowadza kolejne kosmetyki
    +nie zauważyłam wyprysków/wysuszenia
    +cena
    +dostępność

Minusów chyba póki co nie zauważyłam, ale nie używam tego codziennie na całej twarzy.

Pamiętajcie, że jeżeli ktoś ma tendencje do zapychania to będzie go zapychało, ale bardzo ważne są odpowiednia pielęgnacja i oczyszczanie!

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić Fengniao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tak szukałam i szukałam odpowiedniego specyfiku... i wszystko drogie itd, i znalazłam primer z wibo, był najtańszy i trochę się go bałam bo w końcu to zapychacz... No ale mówię, niedługo studniowka i trzeba wypróbować jeszcze przed, żeby w razie czego pozbyć się pryszczy które mogłyby się pojawić...
    No i:
    + żadnych niespodziewanych zmian skórnych (których się najbardziej bałam)
    + na twarzy makijaż utrzymuje się ładnie aż po wieczór
    + łatwy w rozprowadzaniu
    + tani

+/- blizny po trądzikowe tzw 'dziurki' wyglądały na mniejsze, ale jednak wciąż były widoczne

Nie spodziewałam się cudów, ale myślałam, że twarz będzie bardziej 'wyrównana'. Dlatego daje 4 a nie 5*.

Używam tego produktu od: 2 miesiący, okazjonalnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Iron_Hills za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest mój hit
  • Szukałam długo takiej bazy
    Jest świetna sprawdziła się bardzo
    Plusy :
    + dostępność
    + cena
    + super się nakłada robi się cieniutka maseczka i dobrze sie na niej rozprowadza podkład
    + z wydajnością niestety bym polemizowała kupiłam w rosmanie brałam z końca lecz w domu zauważyłam jak mało jest w tubce produktu ale niewielka ilość wystarcza
    Minusy
    - no niestety mi zapycha wiec nadaje się tylko na "wyjścia" na codzień używam baze z firmy kobo

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić menia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna baza
  • Baza pod makijaż zamknięta jest w tubce z miękkiego plastiku. Mieści w sobie 15 g kosmetyku. Baza jest przezroczysta i posiada żelową konsystencję oraz delikatny, niedrażniący zapach. Dzięki temu świetnie rozprowadza się na twarzy, która pod jej wpływem staje się niezwykle gładka. Dotykając jej, czuję taką delikatną siateczkę na której bardzo dobrze rozprowadza się podkład. Oprócz tego baza wydłuża trwałość makijażu i w moim przypadku nie doprowada do zapchania. Ze względu, że jest to baza silikonowa może zapchać osoby bardziej czułe na tego typu specyfiki. Minusem jest również brak składu na opakowaniu oraz stronie producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kruszyna_1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cene czxemu nie?
  • Kupiłam na promocji -40% w Rossie cudów nie oczekiwałam ale jestem bardzo zadowolona.Gramatura niby mała ale baza bardzo wydajna wystarczy kropelka mniejsza niż ziarno grochu aby pokryć równomiernie cała twarz.Dość ładnie pachnie dobrze się rozprowadza.Jak każda baza sylikonowa zostawia śliską matową powłoke.Używam jej pod Bourjois flower który ma dość gęstą konsystencje ale na tej bazie dobrze się rozprowadza.Sama baza lekko napina i nawet coś tam matuje.Nie jest zła za taką cene warto przetestować

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maleńkie cudeńko
  • Byłam bardzo ciekawa tej bazy. Tubeczka 15ml wydaje się być bardzo wydajna. Produkt jest bezbarwny, żelowo- kremowy w konsystencji. Niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej buzi. Baza ma delikatny zapach, łatwo się rozprowadza i matuje skórę. Koszt 15zł nie jest może zbyt niski, ale naprawdę się opłaca ją zakupić
    Mocno polecam, naprawdę warto ją wypróbować.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubeczka

Chcesz pochwalić milka6263 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna sprawa.
  • Tak jak w przypadku połowy moich kosmetyków kupiłam tą bazę z ciekawości, przy okazji. Ogólnie ta baza - niezła rzecz, ale bez szału.

Plusy.
    + Cera po nałożeniu tej bazy jest bardzo przyjemna w dotyku, delikatna, aksamitna.. ach, cudna.
    + Ładnie pachnie.
    + Opakowanie jest niewielkie, ale potrzeba dosłownie kropelki, żeby starczyło na całą twarz.
    + Dobrze się rozprowadza.

Minusy.
    - Nie wydaje mi się, żeby jakoś spektakularnie przedłużał trwałość podkładu.
    - Silikon.. no cóż, zapycha. Stosuje więc bazę przy jakichś większych wyjściach. Na co dzień jest mi raczej zbędna.
    - 16 złotych za takie maleństwo.. dobrze, że chociaż na trochę starcza.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Bazy używam tylko na większe wyjścia, posiadam skórę skłonną do zapychania i stosowanie bazy z silikonami codziennie spowodowałoby wysyp niespodzianek. Baza bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy i ją wygładza, po nałożeniu skóra jest aksamitna w dotyku. Baza przedłuża trwałość makijażu o kilka godzin.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alex_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny HIT!
  • Ten primer, jest świetny. Ma świetną konsystencje, ładnie się nakłada, dobrze matuje i utrwala podkład na długo. To jest mój ukochany kosmetyk, jeżeli chodzi o tę firmę.
    Używam tego produktu codziennie i cieszę się że w Rossmanie kupiłam go za 15 złotych i jest wart swojej ceny. Niby ta firma(wibo), nie jest zbyt dobra, ale tym produktem zmieniła moją twarz!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić pociek13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super wygładza twarz, pięknie pachnie
  • Na wstępie podkreślam, że bazy nie stosuję na co dzień, jedynie na wyjścia. Baza cudownie pachnie! Tak pudrowo, delikatnie, choć zapach dość intensywny. Jest przezroczys ta, bardzo kremowa, idealnie się rozprowadza na buzi, wygładzając wszystko, co napotka na swojej drodze. Potrzeba malutkiej ilości by pokryć całą twarz, jest więc wydajna. Opakowanie bez zarzutów. Jedynie może zapychać skórę - to jednak same silikony, dlatego nie polecam stosować zbyt często .

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić yesiwantyouback6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można ją bardzo polubić!
  • Moje pierwsze w życiu spotkanie z primerem. Kupiłam, bo wszystkie dziewczyny, które podglądam na YouTube podczas makijażu najpierw obowiązkowo dają primer (a jak ich malowanie wygląda - wiadomo, cudownie). Byłam pełna obaw, bo nie lubię mieć za dużo kosmetyków warstwa na warstwie na skórze, szczególnie latem - im mniej tym lepiej.
    A jednak - zakochałam się po uszy. Skóra jest gładka jak jedwab, podkładem po niej maluje się jak farbą po ścianie. Baza ślicznie pachnie, wydaje mi się jednak, że ponieważ bardzo ją polubiłam, nie wystarczy mi na długo (tylko 15 g).

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Iqar za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawna
  • silikon jaki jest-każdy widzi.
    Silikonowe bazy się uwielbia albo się ich nie znosi, ja lubię bardzo. Wygładza, podkład trzyma się lepiej (w sumie i bez bazy dobrze się trzymał, więc to mało miarodajne).
    Robi to, co powinna robić baza, a do tego robi to w relatywnie niskiej cenie.
    Zapach ma zbyt mocny, nie rozumiem, po co silikonowej bazie jakikolwiek zapach.

Wydajna.

Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?