Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Powiększ Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Zgłoszony przez Lilithbb

Idealia krem BB: 6 korzyści dla skóry w jednym geście.
Natychmiast po zastosowaniu nawilża, rozświetla i wygładza powierzchnię skóry. Dzień po dniu pomaga widocznie wygładzać zmarszczki, redukować przebarwienia i chronić.
SPF 25 (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Dostępny w 2 odcieniach.

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Diisopropyl Sebacate, Sucrose Tristearate, Styrene Acrylates, Polysorbate 61, Peg-12 Dimethicone, Peg-8 Laurate, Carbomer, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Fermebt, Triethanolamine, Dimethiconol, Parfum Fragrance, Sodium Steroyl, Glutamine, Sodium Hyaluronate, Alumina, Phenoxyethanol, Tocopheryl Disodium Edta, Caprylyl Glycol Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, +/- May Contain: CI 77891 Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 Iron Sxides, Mica

• niestety nie dla mnie
  • mialam jedynie probke ktora dostalam w aptece, uzywalam 3 razy, plus za odcien light ktory jest idealny dla mojej lekko opalonej skorze, uzywalam w czasie upalow, nawet po przypudrowaniu skora sie swieci okropnie, prawei nie ma po nim sladu po 4 godzinach, masakra, i te drobinki tragedia, nie nawidze takich kosmetykow, na cerze mieszanej wygladaja tragicznie, swiecisz sie jak choinka, nie polecam dla skory tlustej i mieszanej

Używam tego produktu od: uzywalam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: jedna probka

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny!
  • Testowałam ten krem razem z Dollish Veil Vita(ten z kolei mimo świetnych recenzji dla mnie jest okropny)i w końcu zdecydowałam się na jego zakup.
    Mam cerę wrażliwą,przesuszoną,o nieładnym,szaroróżowym kolorze kolorze za to bez niedoskonałości typu krostki. Bardzo nie lubię mocnego krycia i efektu widocznego podkładu.Wcześniej się nie malowałam i po prostu NIE ZNOSZĘ widocznego podkładu na twarzy,dlatego ten krem jest dla mnie doskonały!
    -Nadaje piękny,"zdrowy"kolor
    -Jedyny,który nie podkreśla mi porów i skórek
    -Nawilża i wygładza
    -Trzyma się cały dzień
    -Chroni przed słońcem(w każdym razie w mieście)
    -Pięknie pachnie
    -Jest niewidoczny,ładnie stapia się ze skórą

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki,które widać w pełnym słońcu,na szczęście nie jest to efekt brokatu na twarzy,więc ok.

Podsumowując,to jest bardzo dobry produkt dla cer mało wymagających,lubiących naturalny efekt Bo wiadomo,że widocznych niedoskonałości nie ukryje.
    Myślę,że lepszego nie znajdę.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego+ 1 próbka

Chcesz pochwalić Waspand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Ten krem BB polubiłam od pierwszego użycia.
    Mam stosunkowo suchą skórę,
    Nie szukam mocno kryjących podkładów, bardziej zależy mi na takiej lekkiej korekcji jakiś tam drobnych niedoskonałość.
    Z cieniami pod oczami sobie nie radzi, ale i tak używam tu korektora.

Uwielbia za to jego nawilżanie i wygładzanie mojej skóry, prawdziwy mistrzu.
    Na piątkę oceniam też jego umiejętność nadania skórze pięknego, zdrowego kolorytu skórze, z delikatnym efektem rozświetlenia.
    Zawsze kupuję właśnie podkłady rozświetlające, ten to zadanie spełnia idealnie.

Dla mnie to jeden z lepszych leciutkich kremów-podkładów, a już wiosną i latem nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania.

Chcesz pochwalić margaretka57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia koloryt skóry, rozświetla ale nie kryje niedoskonałości.
  • Nie jest to kosmetyk idealny, jednak nie rozumiem aż tak negatywnych opinii.
    Krem faktycznie nie zakrywa niedoskonałości skóry, ale w końcu od tego mam korektor. Na początku bałam się, że mam zbyt ciemny odcień, ale po nałożeniu ładnie stapia się z moją skórą. Faktycznie twarz się po nim świeci, jednak po przypudrowaniu jest ok.
    Kosmetyk ten dostałam w prezencie, nie wiem czy sama zdecydowałabym się na zakup, ale nie mam specjalnie negatywnych odczuć co do niego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, pełnowymiarowego opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abernathy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Idealie dostałam w prezencie. Mam wersję jaśniejszą. Używałam wielu kosmetyków Vichy i kolejny raz się zawiodłam.

Krem sprawia, że skóra się błyszczy. Daje wrażenie niedopracowanego makijażu i perłową poświatę, więc jako krem BB totalnie zawodzi. Skóra z nałożonym kremem aż prosi się o przypudrowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: ilość odpowiadająca wielkości małego orzecha

Chcesz pochwalić ARISHE za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Vichy bardzo cenię, a ponieważ zapanowała moda na BB skusiłam się i ja na odcień light.
    Produkt jak to Vichy jest bardzo elegancki, pięknie się prezentuje.
    Niestety kilka minut po nałożeniu na twarz ( nie nakładam go w okolice oczu) oczy zaczynają potwornie piec i łzawić! Daję mu szansę od dłuższego czasu i za każdym razem muszę go zmyć. Co ciekawe, pomimo dokładnego zmycia tego BB, oczy nadal łzawią i pieką.
    Szkoda, bo był drogi
    Nie polecam

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Amelia Maribella za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie nie nie
  • Ten krem to jakaś pomyłka. Skóra błyszczy się niemiłosiernie, szczególnie przy jasnej wersji kolorystycznej, która jest wręcz perłowa.
    Uwidacznia pory, nawet jeśli nie ma się z nimi zwykle problemu.
    Cera wygląda na zmęczoną.
    Szczypie przy zmywaniu delikatnym żelem micelarnym.
    Nie nadaje się pod oczy - szczypie!

Nie polecam. Powinni przestać sprzedawać ten produkt w aptekach.

Używam tego produktu od: Kilka razy i kosz
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaby ni krem ni podklad ni barwik, na Vichy jeden z slabszych
  • krem oceniam slabo z wzgledu na slabe znikome dzialanie
    jestem juz nieco starsza i potrzebuje dzialania
    to jest krem dla mlogych i naprawde niewymagajacych cer
    miedzy 15 a 25 lat
    na pewno nic nie ujedrnia skory
    nie napina
    slabo wyrownuje koloryt
    slabo nawilza
    nie rozswietla
    nie natluszcza
    nie poprawia smarowania podkladu
    nie barwi skory, jesli to tak niewiele ze niewidocznie

nie polecam

nie zapycha
    nadaje sie do tlustych cer
    moze minimalnie rozswietla, sama nie wiem
    skora zaraz po nasmarowaniu nieco blednie i robi sie nobliwa, delikatna i powabna ale gdy krem juz dobrze wchlonie cera szybko po 1 h powraca do stanu pierwotnego

niestety nie ma dzialania na zmarszczki
    nie robi nic z przebarwieniami
    nie wplywa na naczynka

co robi wlasciwie nie wiem
    od razu zakupilam 2 opakowania i teraz zastanawiam sie na co mi one

byc moze po prostu potrzebuje czegos mocniejszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych.
  • Bawią mnie opinie na podstawie saszetki/porównawcze z kremem pielęgnującym z tej samej serii.
    Krem bb jest kosmetykiem kolorowym, a nie nawilżającym czy odżywiającym, tak więc powinno się go oceniać.

Krycie: ++ niezłe jak na krem tonujący
    Rozświetlenie: +++ ładne, drobinki widać tylko w mocnym świetle sztucznym
    Nieprzetłuszczanie: +++ nie wpływa na tłustość cery (nie jest to kosmetyk matujący!!!)
    Zapach: +++, ładny, perfumeryjny
    Dostępność: +++ ja swój akurat kupiłam w berlińskiej apteki
    Cena/jakość: ++ jak was nie stać->nie kupujcie->nie narzekajcie
    Wydajność: ++ ok. 2 miesięcy codziennego stosowania

Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorszy od wersji Idealia do cery normalnej
  • Kremik mam w wersji próbki- saszetki. Mam porówananie z kremem Idealia, do cery normalnej i mieszanej i bez wątpienia ten jest gorszy.

-rozświetla twarz, ale niestety drobne drobinki błyszczą się na twarzy za mocno
    -nie nawilża wystarczająco skóry
    -wysoka cena

plusem jest napewno to, że ładnie wtapia się w skórę i wyrównuje koloryt oraz przyjemny zapach, ale nie kupilabym go nawet jak byłby tańszy

Ilość zużytych opakowań: w wersji próbki, 2 szaszetki

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm sama nie wiem
  • Co do kremu mam bardzo mieszane uczucia.

Z jednej strony faktycznie wyrównuje koloryt skóry (nie oczekuję tu jakiegoś mocnego krycia bo to w końcu krem BB a nie podkład) i ma naprawdę rewelacyjny filtr UV. Pomógł mi przetrwać upalne dni i wędrówki po górskich szczytach. Zaaplikowany rano, chronił mnie cały dzień.
    Mi odcień jasny pasuje, nic nie ciemnieje na buzi ani się nie odznacza, więc tu ok.

Ale z drugiej strony, po co tak niemiłosiernie nabłyszcza? Zbyteczne ;P Przypudrowany pudrem jest ok, ale w lato wolałabym tego uniknąć, no ale..niestety, trzeba.

Biorąc pod uwage jego wysoka cenę, to mozna się spodziewać naprawdę czegoś lepszego.
    Jakiś tam najgorszy nie jest. Z racji tego, że go wygrałam go w konkursie, a nie wydałam na niego własną kasę, to nie żałuję że go mam, ale na zakup bym się nie zdecydowała

Używam tego produktu od: używałam w lato, przez ok 3 miesiące

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Chodziłam koło tego produktu i czaiłam się na niego przez jakiś czas, jednak szkoda mi było wydać tych 100 złotych w ciemno, a w aptekach nie chcieli obdarować mnie próbką. Jakimś cudem wygrałam go w konkursie Vichy. Przyszedł po dłuższym czasie, a ja uradowana od razu się nim wysmarowałam.
    Bardzo dobrze, że go nie kupiłam.
    Od tego czasu próbowałam z nim współpracować kilka razy, koniec końców leży prawie pełny w szufladzie.
    W ogóle nie kryje i nie chodzi tu o jakieś znaczące zmiany. Strasznie się świeci i mam wrażenie, że jestem cała tłusta na twarzy... Dodatkowo ma drobny brokat(drobinki), które mają chyba gwarantować rozświetlenie, ale dla mnie są fatalne... (a lubię i stosuję np. rozświetlające pudry). Co do redukcji zmian, nie wypowiadam się, nie używałam go na tyle systematycznie/często żeby oczekiwać tego typu efektów.Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety duże rozczarowanie
  • Moja ocena to pół na pół ponieważ mam mieszane uczucia. Naszczęście nie kupiłam tego produktu tylko miałam okazję przetestować próbki .Hmm.. jeśli chodzi o plusy to:
    + ma świetny zapach
    +fajnie się rozkłada na twarzy
    + po nałożeniu skóra staje się gładziutka i milutka w dotyku
    +twarz promienieje
    i to tyle chyba...
    -część mniej widocznych niedoskonałości kryje lecz te bardziej widoczne niestety pozostają widoczne
    -ja mam pradopodobnie do czynienia z wersią ciemniejszą i dla mnie zbyt pomarańczowy
    -nie obejdzie się bez nałożenia wcześniej bazy matującej ponieważ sam krem jest dość tłusty (ja uzywam Loreal dtudio secrets professional-naprawdę polecam )
    myślę że gdyby nie był tak pomarańczowy tylko bardziej naturalny kolor to był by naprawdę super

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić Verolines za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek testowałam. Na szczęście miałam próbki, bo nie wiem co bym zrobiła gdybym wydała tyle pieniędzy na taki beznadziejny produkt.
    Plusy
    *wydajność, jedna próbka wystarczyła na 3 razy

Minusy:
    * po nałożeniu na twarz strasznie się świeci
    *nie maskuje żadnych niedoskonałości
    *kolor jasny dla mnie jest za ciemny
    *drażniący zapach
    *cena w porównaniu do jakości kosmiczna

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • AAAAA!!Ratunku!!
  • Marka Vichy zawsze kojarzyła mi się z luksusem, wydawało mi się, że to kosmetyki dobrej jakości, drogie, dostępne w Aptekach, które mają świetny skład i że tak powiem ''robią dobrze'' naszej skórze.
    Jakież było moje zadowolenie kiedy w internetowym konkursie wygrałam ten krem BB. Nigdy nie miałam styczności z tego typu produktami, więc nie mam porównania, ale ten kosmetyk jest naprawdę straszny, chociaż bardzo chciałam by było inaczej.
    Pierwsze co mnie uderzyło to ta cena - prawie stówka za krem BB? Bez przesady. Nigdy bym tyle nie wydała, choćby był on ze złota.
    No, ale nic, przejdźmy do oceny.
    Opakowanie ładne, poręczne, dobrze się prezentuje.
    Pierwsze co mnie uderzyło po otwarciu to zapach - bardzo intensywny, jakiś taki mydlano-perfumowano-kwiatowy, niesamowicie mnie drażni, nie jest to przyjemne. Najgorsze, że po aplikacji cały czas go czuć.
    Odcień kremu mi pasuje, jest jasny, ale tylko w opakowaniu. Po kilku minutach ciemnieje i nie wygląda to dobrze, z beżu zamienia się w pomarańcz.
    Moja mieszana cera nie toleruje tego kremu, w niedługim czasie zaczęłam się świecić jak psu...nie powiem co. Nawet puder średnio pomagał.
    Ogólnie na twarzy robi mi się dziwna skorupa kiedy mam na niej ten krem, bardzo podkreśla suche skórki, źle rozprowadza się na nosie, uwydatnia pory, nic a nic nie maskuje.
    Nie mogę odnaleźć żadnego plusu w tym produkcie, totalna klapa, a szkoda, bo przez to mam uraz do Vichy, ta marka mocno straciła w moich oczach.
    Nie polecam sięgać po ten produkt, szczególnie za tę kosmiczną cenę, gdybym go kupiła i tak się rozczarowała to byłabym mocno wkurzona.

Używam tego produktu od: Mam go od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Użyty 2-3 razy i chyba go komuś oddam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie dla cery tłustej, z wypryskami
  • Krem ten wygrałam w konkursie w ramach testowania. Moja opinia jest niestety miażdząca.

Mam cerę tłustą, z przebarwieniami, zmianami trądzikowymi. W dzień - bez nałożenia kremu matującego - wyglądam jakby mnie ktoś polał olejem

A ten krem to dla mnie katastrofa - robi dokładnie wszystko to, co ja próbuję ukryć!

Jedynym PLUSEMjest eleganckie, nowoczesne opakowanie.
    Poza tym - jeden wielki MINUS: krem jest strasznie lejący, po nałożeniu na twarz już ona już się błyszczy a w miarę upływu dnia jest coraz gorzej. Nie można później niczym przypudrować nawet. Oczywiście wszystkie syfy i plamy są widoczne.

Myślę, że produkt ten może być odpowiedni dla dziewczyn, które mają suchą, idealną twarz - bez widocznych zmarszczek, przebarwień czy wyprysków. Na takiej buźce krem koloryzujący z filtrami zamiast podkładu - jak najbardziej, ale na takiej z problemami - ZDECYDOWANIE NIE.

Osobiście nakładałam go wyłącznie wtedy, gdy np. cały dzień byłam w domu lub w przydomowym ogrodzie - żeby mnie nikt nie zobaczył A i tak zużyłam może 1/10 opakowania i nie mam co z nim zrobić...

Używam tego produktu od: pół roku, i zmęczyć nie mogę
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić aklinora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Ja nie wiem, czy firmy kosmetyczne liczą na łud szczęścia, a może bawią się z nami w jakąś nieznaną mi gre?!

Co mnie skłoniło do wypróbowania tego jakże rewelacyjnego kremu BB - reklama w pewnej gazecie.

Szło lato, wiec chciałam przerzucić się na coś lekkiego i naturalnego. Tak wiec postanowiłam na samym początku skorzystać z próbek dostepnych w aptekach. I na tym zakończyła się moja letnia przygoda z tym BB kremem.

ZALETY:

- brak

WADY:

-cena,
    - nie do każdego typu skóry, może ewentualnie do suchej i normalnej, ja mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się i po nałożeniu świeciłam się jak "psu jajca",
    - zbyt niski faktor, bo tylko SPF 25,
    - po nałożeniu, produkt z mojej twarzy dosłonie spływał.

Jeżeli macie mieszaną i tłustą cerę, ten produkt nie jest dla was.

Ilość zużytych opakowań: na szczęście kilka próbek

Chcesz pochwalić MiAsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezła
  • zdziwiły mnie tak słabe recenzje tego BB. dla mnie okazał się fajny ale... może zacznę od plusów

+dobra konsystencja
    +twarz jest ładka
    +rozświetlona
    +miła w dotyku
    +krycie ma akurat (w porównaniu do Rimela BB który dla mnie jest zwykłym fluidem a nie kremem i tworzy efekt maski i w porównaniu do Delii która nie robi NIC)

-dosyć szybko twarz się błyszczy (z lekkiej poświaty i rozświetlenia robi się poprostu jak tłusta)
    -cena (chociaż ja akurat ją wygrałam więc tego tak nie odczuwam)

generalnie fajny produkt, akurat na lato i wiosnę

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy krem BB
  • Na poczatku powiem, ze uzylam tego produktu tylko raz i wiecej nie zamierzam.
    Bardzo lubie firme Vichy i dlatego nie sadzilam, ze mogliby wyprodukowac taki bubel! Nic mi sie w tym kremie(?) nie podoba, zaczynajac od konsystencji, konczac na dostepnych kolorach.
    Nalozylam go na twarz i naprawde krzyknelam z przerazenia. Moja twarz byla pomaranczowa, do tego wszedzie byly widoczne suche skorki (nawet tam, gdzie myslalam, ze ich nie mam). Zmylam go po 5 minutach. Absolutnie nie polecam tego produktu.
    Szkoda nerwow i pieniedzy. Używam tego produktu od: uzylam razIlość zużytych opakowań: probka

Chcesz pochwalić agucha05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Latarnia
  • O zgrozo. Dobrze, że miałam tylko próbki. Kolor jasny był dla mnie za ciemny, więc odczekałam aż się trochę opalę. Okropnie się nakłada, jest tępy i trzeba szybko rozsmarowywać, bo pozostawia smugi. Twarz świeci się niemiłosiernie. Dodatkowo podkreśla pory. Fatalia.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek, bo mam za jasny podkład po tym jak się trochę opalilam, a nie opłaca mi się kupić całego

Chcesz pochwalić AnnBlus za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Krem bardzo ładnie pachnie, po poręczną tubkę, z której można wycisnąć dokładnie tyle produktu, ile chcemy, bardzo dobrze nawilża, naturalnie wyrównuje koloryt (ja mam jaśniejszą wersję), ujednolica cerę i ma bardzo wysoki filtr ochronny SPF 25, co uważam za wielki plus. Mnie nie pasuje w nim tylko to, że cera po nim bardzo się świeci - mam mieszaną cery w stronę normalnej, nie tłustej, więc nie mam normalnie szczególnego problemu z nadmiernym błyszczeniem. po nałożeniu kremu zawsze muszę potraktować twarz pudrem, inaczej efekt jest dla mnie nie do przyjęcia. No i cena... jak wszystkie produkty Vichy nie należy do najtańszych. Ogólnie jestem z kremu zadowolona, ale nie jest idealny i... chyba jednak jest za drogi. Można znaleźć równie dobre produkty, a tańsze.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kickong za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka jakaś....
  • dostałam próbke i cieszę się że nie podkusiło mnie i zakupiłam tego hm... jak to nazwać?
    \n
    \nniestety błędem było zakup idealia kremu który uczulił...
    \n
    \nkrem bb przede wszystkim bardzo źle się rozsmarowuje, cięzko współgra z pozostałymi kosmetykami.
    \nbuzię opruszyłam pudrem i zaczęly pojawiac się plamki...
    \npróbowałam kilka razy po kilku minutach może i się rozsmarował ale efekt słaby bardzo...
    \nnie rozświetla nie podowuje że cera jest promienniejsza wręcz przeciwnie!!!!
    \n
    \nszkoda czasu i pienędzy dziewczyny....

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • omijam szerokim łukiem
  • Po to aby sprawdzić ten krem BB (?!) zużyłam 5 próbek, czego obecnie żałuję, jako krem BB powinien ładnie wyrównać koloryt skóry.

- cena
    - nazwa krem BB nijak się ma do prawdziwych kremów BB
    - źle się nakłada - jest tępy
    - błyszczy się po nim skóra (mimo że ja mam suchą skórę)
    - nie wyrównał koloru mojej skóry

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

Chcesz pochwalić Haniaol89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki żal do producenta
  • Bardzo lubię tradycyjną Idealię i zawsze wracam do niej, gdy jestem przemęczona i nie spędzam zbyt wiele czasu na świeżym powietrzu. Tym razem, myślałam, że do tych wszystkich zalet, które niewątpliwie ma dla mnie Idealia dojdzie jeszcze delikatny, piękny kolor. Tymczasem, niestety, człowiek po tym BB pożal się Boże kremie wygląda niczym wykąpany w oleju. Nie odnotowałam żadnych pozytywnych cech tego produktu i uważam,że producent powinien zwrócić mi pieniądze za niedotrzymane obietnice.

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy

Chcesz pochwalić smallangel78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny
  • - cera masakrycznie pomarańczowa
    - lepka powierzchnia na całej buzi
    - nie wchłania się
    - podkreśla wszystki niedoskonałości
    - zero (nawet delikatnego) nawilżenia (tylko natłuszczenie) co dla mnie jest nie do przyjęcia

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe - bo wyrzuciłam

Chcesz pochwalić paolkalo1 za czytelną i pomocną recenzję?