Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Powiększ Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Zgłoszony przez Lilithbb

Idealia krem BB: 6 korzyści dla skóry w jednym geście.
Natychmiast po zastosowaniu nawilża, rozświetla i wygładza powierzchnię skóry. Dzień po dniu pomaga widocznie wygładzać zmarszczki, redukować przebarwienia i chronić.
SPF 25 (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Dostępny w 2 odcieniach.

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Diisopropyl Sebacate, Sucrose Tristearate, Styrene Acrylates, Polysorbate 61, Peg-12 Dimethicone, Peg-8 Laurate, Carbomer, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Fermebt, Triethanolamine, Dimethiconol, Parfum Fragrance, Sodium Steroyl, Glutamine, Sodium Hyaluronate, Alumina, Phenoxyethanol, Tocopheryl Disodium Edta, Caprylyl Glycol Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, +/- May Contain: CI 77891 Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 Iron Sxides, Mica

• nałyszczacz?!
  • Odcień jasny jest całkiem przyzwoity, nie wpada w różowe tony.
    Jednak właściwości są marniutkie.
    Nadaje się dla cer idealnych, bo nie wyrównuje kolorytu (nie mam na myśli krycia, bo to nie podkład). Za to fatalnie się błyszczy po nim cera. Jako po najtłuściejszym kremie, nie jest to efekt glow jak po normalnych kremach bb. Błyszczenie wzmacniają mikro drobinki. Nie wiem co to za sposób napakować krem "brokatem" i napisać "rozświetla cerę".
    plusem może być filtr.
    Cena nieadekwatna do efektu.

Używam tego produktu od: kilka aplikacji
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić dorka1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • mialam jedynie probke ktora dostalam w aptece, uzywalam 3 razy, plus za odcien light ktory jest idealny dla mojej lekko opalonej skorze, uzywalam w czasie upalow, nawet po przypudrowaniu skora sie swieci okropnie, prawei nie ma po nim sladu po 4 godzinach, masakra, i te drobinki tragedia, nie nawidze takich kosmetykow, na cerze mieszanej wygladaja tragicznie, swiecisz sie jak choinka, nie polecam dla skory tlustej i mieszanej

Używam tego produktu od: uzywalam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: jedna probka

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny!
  • Testowałam ten krem razem z Dollish Veil Vita(ten z kolei mimo świetnych recenzji dla mnie jest okropny)i w końcu zdecydowałam się na jego zakup.
    Mam cerę wrażliwą,przesuszoną,o nieładnym,szaroróżowym kolorze kolorze za to bez niedoskonałości typu krostki. Bardzo nie lubię mocnego krycia i efektu widocznego podkładu.Wcześniej się nie malowałam i po prostu NIE ZNOSZĘ widocznego podkładu na twarzy,dlatego ten krem jest dla mnie doskonały!
    -Nadaje piękny,"zdrowy"kolor
    -Jedyny,który nie podkreśla mi porów i skórek
    -Nawilża i wygładza
    -Trzyma się cały dzień
    -Chroni przed słońcem(w każdym razie w mieście)
    -Pięknie pachnie
    -Jest niewidoczny,ładnie stapia się ze skórą

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki,które widać w pełnym słońcu,na szczęście nie jest to efekt brokatu na twarzy,więc ok.

Podsumowując,to jest bardzo dobry produkt dla cer mało wymagających,lubiących naturalny efekt Bo wiadomo,że widocznych niedoskonałości nie ukryje.
    Myślę,że lepszego nie znajdę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego+ 1 próbka

Chcesz pochwalić Waspand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Ten krem BB polubiłam od pierwszego użycia.
    Mam stosunkowo suchą skórę,
    Nie szukam mocno kryjących podkładów, bardziej zależy mi na takiej lekkiej korekcji jakiś tam drobnych niedoskonałość.
    Z cieniami pod oczami sobie nie radzi, ale i tak używam tu korektora.

Uwielbia za to jego nawilżanie i wygładzanie mojej skóry, prawdziwy mistrzu.
    Na piątkę oceniam też jego umiejętność nadania skórze pięknego, zdrowego kolorytu skórze, z delikatnym efektem rozświetlenia.
    Zawsze kupuję właśnie podkłady rozświetlające, ten to zadanie spełnia idealnie.

Dla mnie to jeden z lepszych leciutkich kremów-podkładów, a już wiosną i latem nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania.

Chcesz pochwalić margaretka57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia koloryt skóry, rozświetla ale nie kryje niedoskonałości.
  • Nie jest to kosmetyk idealny, jednak nie rozumiem aż tak negatywnych opinii.
    Krem faktycznie nie zakrywa niedoskonałości skóry, ale w końcu od tego mam korektor. Na początku bałam się, że mam zbyt ciemny odcień, ale po nałożeniu ładnie stapia się z moją skórą. Faktycznie twarz się po nim świeci, jednak po przypudrowaniu jest ok.
    Kosmetyk ten dostałam w prezencie, nie wiem czy sama zdecydowałabym się na zakup, ale nie mam specjalnie negatywnych odczuć co do niego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, pełnowymiarowego opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abernathy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Idealie dostałam w prezencie. Mam wersję jaśniejszą. Używałam wielu kosmetyków Vichy i kolejny raz się zawiodłam.

Krem sprawia, że skóra się błyszczy. Daje wrażenie niedopracowanego makijażu i perłową poświatę, więc jako krem BB totalnie zawodzi. Skóra z nałożonym kremem aż prosi się o przypudrowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: ilość odpowiadająca wielkości małego orzecha

Chcesz pochwalić ARISHE za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Vichy bardzo cenię, a ponieważ zapanowała moda na BB skusiłam się i ja na odcień light.
    Produkt jak to Vichy jest bardzo elegancki, pięknie się prezentuje.
    Niestety kilka minut po nałożeniu na twarz ( nie nakładam go w okolice oczu) oczy zaczynają potwornie piec i łzawić! Daję mu szansę od dłuższego czasu i za każdym razem muszę go zmyć. Co ciekawe, pomimo dokładnego zmycia tego BB, oczy nadal łzawią i pieką.
    Szkoda, bo był drogi
    Nie polecam

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Amelia Maribella za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie nie nie
  • Ten krem to jakaś pomyłka. Skóra błyszczy się niemiłosiernie, szczególnie przy jasnej wersji kolorystycznej, która jest wręcz perłowa.
    Uwidacznia pory, nawet jeśli nie ma się z nimi zwykle problemu.
    Cera wygląda na zmęczoną.
    Szczypie przy zmywaniu delikatnym żelem micelarnym.
    Nie nadaje się pod oczy - szczypie!

Nie polecam. Powinni przestać sprzedawać ten produkt w aptekach.

Używam tego produktu od: Kilka razy i kosz
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaby ni krem ni podklad ni barwik, na Vichy jeden z slabszych
  • krem oceniam slabo z wzgledu na slabe znikome dzialanie
    jestem juz nieco starsza i potrzebuje dzialania
    to jest krem dla mlogych i naprawde niewymagajacych cer
    miedzy 15 a 25 lat
    na pewno nic nie ujedrnia skory
    nie napina
    slabo wyrownuje koloryt
    slabo nawilza
    nie rozswietla
    nie natluszcza
    nie poprawia smarowania podkladu
    nie barwi skory, jesli to tak niewiele ze niewidocznie

nie polecam

nie zapycha
    nadaje sie do tlustych cer
    moze minimalnie rozswietla, sama nie wiem
    skora zaraz po nasmarowaniu nieco blednie i robi sie nobliwa, delikatna i powabna ale gdy krem juz dobrze wchlonie cera szybko po 1 h powraca do stanu pierwotnego

niestety nie ma dzialania na zmarszczki
    nie robi nic z przebarwieniami
    nie wplywa na naczynka

co robi wlasciwie nie wiem
    od razu zakupilam 2 opakowania i teraz zastanawiam sie na co mi one

byc moze po prostu potrzebuje czegos mocniejszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych.
  • Bawią mnie opinie na podstawie saszetki/porównawcze z kremem pielęgnującym z tej samej serii.
    Krem bb jest kosmetykiem kolorowym, a nie nawilżającym czy odżywiającym, tak więc powinno się go oceniać.

Krycie: ++ niezłe jak na krem tonujący
    Rozświetlenie: +++ ładne, drobinki widać tylko w mocnym świetle sztucznym
    Nieprzetłuszczanie: +++ nie wpływa na tłustość cery (nie jest to kosmetyk matujący!!!)
    Zapach: +++, ładny, perfumeryjny
    Dostępność: +++ ja swój akurat kupiłam w berlińskiej apteki
    Cena/jakość: ++ jak was nie stać->nie kupujcie->nie narzekajcie
    Wydajność: ++ ok. 2 miesięcy codziennego stosowania

Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij