Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Powiększ Vichy, Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Zgłoszony przez Lilithbb

Idealia krem BB: 6 korzyści dla skóry w jednym geście.
Natychmiast po zastosowaniu nawilża, rozświetla i wygładza powierzchnię skóry. Dzień po dniu pomaga widocznie wygładzać zmarszczki, redukować przebarwienia i chronić.
SPF 25 (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Dostępny w 2 odcieniach.

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Diisopropyl Sebacate, Sucrose Tristearate, Styrene Acrylates, Polysorbate 61, Peg-12 Dimethicone, Peg-8 Laurate, Carbomer, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Fermebt, Triethanolamine, Dimethiconol, Parfum Fragrance, Sodium Steroyl, Glutamine, Sodium Hyaluronate, Alumina, Phenoxyethanol, Tocopheryl Disodium Edta, Caprylyl Glycol Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, +/- May Contain: CI 77891 Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 Iron Sxides, Mica

• jestem zadowolona
  • Jak dla mnie i dla mojej cery to krem bb to jeden z lepszych wynalazków. Jestem typem bladym, a raczej bardzo bladym i każdy podkład kończy się efektem maski. Krem BB ma to do siebie, że kolor jaki się osiągnie zależy od tego jak grubo rozsmarujemy, dlatego można stopniować kolor i na kładać ile trzeba, tam gdzie trzeba. Jestem mega zadowolona, jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, delikatnie nadaje i wyrównuje koloryt twarzy, fajnie nawilża i moim zdaniem rozświetla. Jak najbardziej spełnia to co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Zbyt_Szalona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Ten krem BB polubiłam od pierwszego użycia.
    Mam stosunkowo suchą skórę,
    Nie szukam mocno kryjących podkładów, bardziej zależy mi na takiej lekkiej korekcji jakiś tam drobnych niedoskonałość.
    Z cieniami pod oczami sobie nie radzi, ale i tak używam tu korektora.

Uwielbia za to jego nawilżanie i wygładzanie mojej skóry, prawdziwy mistrzu.
    Na piątkę oceniam też jego umiejętność nadania skórze pięknego, zdrowego kolorytu skórze, z delikatnym efektem rozświetlenia.
    Zawsze kupuję właśnie podkłady rozświetlające, ten to zadanie spełnia idealnie.

Dla mnie to jeden z lepszych leciutkich kremów-podkładów, a już wiosną i latem nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania.

Chcesz pochwalić margaretka57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia koloryt skóry, rozświetla ale nie kryje niedoskonałości.
  • Nie jest to kosmetyk idealny, jednak nie rozumiem aż tak negatywnych opinii.
    Krem faktycznie nie zakrywa niedoskonałości skóry, ale w końcu od tego mam korektor. Na początku bałam się, że mam zbyt ciemny odcień, ale po nałożeniu ładnie stapia się z moją skórą. Faktycznie twarz się po nim świeci, jednak po przypudrowaniu jest ok.
    Kosmetyk ten dostałam w prezencie, nie wiem czy sama zdecydowałabym się na zakup, ale nie mam specjalnie negatywnych odczuć co do niego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, pełnowymiarowego opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abernathy za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Vichy bardzo cenię, a ponieważ zapanowała moda na BB skusiłam się i ja na odcień light.
    Produkt jak to Vichy jest bardzo elegancki, pięknie się prezentuje.
    Niestety kilka minut po nałożeniu na twarz ( nie nakładam go w okolice oczu) oczy zaczynają potwornie piec i łzawić! Daję mu szansę od dłuższego czasu i za każdym razem muszę go zmyć. Co ciekawe, pomimo dokładnego zmycia tego BB, oczy nadal łzawią i pieką.
    Szkoda, bo był drogi
    Nie polecam

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Amelia Maribella za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaby ni krem ni podklad ni barwik, na Vichy jeden z slabszych
  • krem oceniam slabo z wzgledu na slabe znikome dzialanie
    jestem juz nieco starsza i potrzebuje dzialania
    to jest krem dla mlogych i naprawde niewymagajacych cer
    miedzy 15 a 25 lat
    na pewno nic nie ujedrnia skory
    nie napina
    slabo wyrownuje koloryt
    slabo nawilza
    nie rozswietla
    nie natluszcza
    nie poprawia smarowania podkladu
    nie barwi skory, jesli to tak niewiele ze niewidocznie

nie polecam

nie zapycha
    nadaje sie do tlustych cer
    moze minimalnie rozswietla, sama nie wiem
    skora zaraz po nasmarowaniu nieco blednie i robi sie nobliwa, delikatna i powabna ale gdy krem juz dobrze wchlonie cera szybko po 1 h powraca do stanu pierwotnego

niestety nie ma dzialania na zmarszczki
    nie robi nic z przebarwieniami
    nie wplywa na naczynka

co robi wlasciwie nie wiem
    od razu zakupilam 2 opakowania i teraz zastanawiam sie na co mi one

byc moze po prostu potrzebuje czegos mocniejszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych.
  • Bawią mnie opinie na podstawie saszetki/porównawcze z kremem pielęgnującym z tej samej serii.
    Krem bb jest kosmetykiem kolorowym, a nie nawilżającym czy odżywiającym, tak więc powinno się go oceniać.

Krycie: ++ niezłe jak na krem tonujący
    Rozświetlenie: +++ ładne, drobinki widać tylko w mocnym świetle sztucznym
    Nieprzetłuszczanie: +++ nie wpływa na tłustość cery (nie jest to kosmetyk matujący!!!)
    Zapach: +++, ładny, perfumeryjny
    Dostępność: +++ ja swój akurat kupiłam w berlińskiej apteki
    Cena/jakość: ++ jak was nie stać->nie kupujcie->nie narzekajcie
    Wydajność: ++ ok. 2 miesięcy codziennego stosowania

Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm sama nie wiem
  • Co do kremu mam bardzo mieszane uczucia.

Z jednej strony faktycznie wyrównuje koloryt skóry (nie oczekuję tu jakiegoś mocnego krycia bo to w końcu krem BB a nie podkład) i ma naprawdę rewelacyjny filtr UV. Pomógł mi przetrwać upalne dni i wędrówki po górskich szczytach. Zaaplikowany rano, chronił mnie cały dzień.
    Mi odcień jasny pasuje, nic nie ciemnieje na buzi ani się nie odznacza, więc tu ok.

Ale z drugiej strony, po co tak niemiłosiernie nabłyszcza? Zbyteczne ;P Przypudrowany pudrem jest ok, ale w lato wolałabym tego uniknąć, no ale..niestety, trzeba.

Biorąc pod uwage jego wysoka cenę, to mozna się spodziewać naprawdę czegoś lepszego.
    Jakiś tam najgorszy nie jest. Z racji tego, że go wygrałam go w konkursie, a nie wydałam na niego własną kasę, to nie żałuję że go mam, ale na zakup bym się nie zdecydowała

Używam tego produktu od: używałam w lato, przez ok 3 miesiące

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Chodziłam koło tego produktu i czaiłam się na niego przez jakiś czas, jednak szkoda mi było wydać tych 100 złotych w ciemno, a w aptekach nie chcieli obdarować mnie próbką. Jakimś cudem wygrałam go w konkursie Vichy. Przyszedł po dłuższym czasie, a ja uradowana od razu się nim wysmarowałam.
    Bardzo dobrze, że go nie kupiłam.
    Od tego czasu próbowałam z nim współpracować kilka razy, koniec końców leży prawie pełny w szufladzie.
    W ogóle nie kryje i nie chodzi tu o jakieś znaczące zmiany. Strasznie się świeci i mam wrażenie, że jestem cała tłusta na twarzy... Dodatkowo ma drobny brokat(drobinki), które mają chyba gwarantować rozświetlenie, ale dla mnie są fatalne... (a lubię i stosuję np. rozświetlające pudry). Co do redukcji zmian, nie wypowiadam się, nie używałam go na tyle systematycznie/często żeby oczekiwać tego typu efektów.Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie dla cery tłustej, z wypryskami
  • Krem ten wygrałam w konkursie w ramach testowania. Moja opinia jest niestety miażdząca.

Mam cerę tłustą, z przebarwieniami, zmianami trądzikowymi. W dzień - bez nałożenia kremu matującego - wyglądam jakby mnie ktoś polał olejem

A ten krem to dla mnie katastrofa - robi dokładnie wszystko to, co ja próbuję ukryć!

Jedynym PLUSEMjest eleganckie, nowoczesne opakowanie.
    Poza tym - jeden wielki MINUS: krem jest strasznie lejący, po nałożeniu na twarz już ona już się błyszczy a w miarę upływu dnia jest coraz gorzej. Nie można później niczym przypudrować nawet. Oczywiście wszystkie syfy i plamy są widoczne.

Myślę, że produkt ten może być odpowiedni dla dziewczyn, które mają suchą, idealną twarz - bez widocznych zmarszczek, przebarwień czy wyprysków. Na takiej buźce krem koloryzujący z filtrami zamiast podkładu - jak najbardziej, ale na takiej z problemami - ZDECYDOWANIE NIE.

Osobiście nakładałam go wyłącznie wtedy, gdy np. cały dzień byłam w domu lub w przydomowym ogrodzie - żeby mnie nikt nie zobaczył A i tak zużyłam może 1/10 opakowania i nie mam co z nim zrobić...

Używam tego produktu od: pół roku, i zmęczyć nie mogę
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić aklinora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Ja nie wiem, czy firmy kosmetyczne liczą na łud szczęścia, a może bawią się z nami w jakąś nieznaną mi gre?!

Co mnie skłoniło do wypróbowania tego jakże rewelacyjnego kremu BB - reklama w pewnej gazecie.

Szło lato, wiec chciałam przerzucić się na coś lekkiego i naturalnego. Tak wiec postanowiłam na samym początku skorzystać z próbek dostepnych w aptekach. I na tym zakończyła się moja letnia przygoda z tym BB kremem.

ZALETY:

- brak

WADY:

-cena,
    - nie do każdego typu skóry, może ewentualnie do suchej i normalnej, ja mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się i po nałożeniu świeciłam się jak "psu jajca",
    - zbyt niski faktor, bo tylko SPF 25,
    - po nałożeniu, produkt z mojej twarzy dosłonie spływał.

Jeżeli macie mieszaną i tłustą cerę, ten produkt nie jest dla was.

Ilość zużytych opakowań: na szczęście kilka próbek

Chcesz pochwalić MiAsia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij