Polfarmex, Novoxidyl, Tonik przeciwko wypadaniu włosów

Powiększ Polfarmex, Novoxidyl, Tonik przeciwko wypadaniu włosów

Zgłoszony przez didaska

Tonik jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Zawiera Triaminodil, dzięki temu ogranicza wypadanie spowodowane wieloma przyczynami, przedłużając cykl życia włosów i wspomaga ich wzrost. Dodatkowo skuteczność toniku wspomagają pozostałe składniki:
Aminodermin CLR - kompleks bogatych w siarkę aminokwasów, niezbędnych do prawidłowej budowy i wzrostu włosa.
Esculina - poprawia krążenie skóry głowy, wspomagając prawidłowe odżywienie cebulek włosowych.
Kwas laurynowy - zmniejsza produkcję łoju, którego nadmiar niekorzystnie wpływa na wzrost zdrowych włosów.
Tonik pozwala na skojarzone działanie wszystkich składników aktywnych w różnych częściach cebulki włosowej, prze co efekt stosowania jest zdecydowanie lepszy, aniżeli w przypadku oddzielnego działania każdego ze składników.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Propylene Glycol, Laureth-7 Citrate, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Pyrrolidinil Diaminopyrimidine Oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Esculin, Methionine, Cysteine, Tryptophan, Lauric Acid, Retinyl Palmitate, Parfum.

Cena: ok. 40zł / 75ml

• Jak dla mnie beznadzieja!
  • Tonik który miał poradzić sobie z nadmiernym wypadaniem włosów..
    Nie poradził sobie co więcej spowodował przetłuszczanie się włosów od nasady.
    Cena toniku także nie zachęciła..
    Może komuś pomoże mnie jednak nie pomógł..
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Zaskakująco dobry
  • Produkt kupiłam po wypróbowaniu prawie wszystkiego w celu zastopowania wypadania włosów. Choruję na Hashimoto i mój organizm sam wyrzuca mi włosy. Używałam tabletek, ampułek, wcierek, specjalnych maseczek, odżywek, szamponów, leków; piłam herbatki ze skrzypem itd. Po niektórych ampułkach pojawiały się tzw. baby hair, ale po pewnym czasie i te maleńkie włoski mi wypadały. Naczytałam się składów produktów i cudownych właściwości przeróżnych składników. Efekt? Po 5 latach choroby nie jestem łysa, ale włosy wypadają mi wciąż.
    Ale do rzeczy: po przeczytaniu składu toniku miałam co najmniej mieszane odczucia: dużo chemii, alkoholu. Jednakże produkt zadziałał na tyle, iż pojawiło mi się mnóstwo baby hair, które nie wypadły mi (a minęło 3 miesiące od ukończenia Novoxidylu). Nie udało się wyeliminować w nawet najmniejszym stopniu wypadania włosów, ale jeśli o mnie chodzi to jak walka z wiatrakami. I tak jestem zadowolona z efektu.
    Gorzej wypada obiecywane działanie zmniejszenia produkcji łoju - u mnie wynik zerowy. Tonik ani nie zapychał, ani nie przedłużał świeżości włosów.
    Tonik sensownie zakończony końcówką ułatwiającą rozprowadzanie produktu. Niestety u mnie ta końcówka miała taki jakby haczyk,przez co zahaczałam o włosy. Dlatego przelałam do wygodniejszej butelki po produkcie do włosów Shiseido.
    Opakowanie typowo nijakie, czyli aptecznie białe, plastikowe.
    Dlaczego dałam "4"? Moje baby hair rosną i nadal są na głowie, a nie na podłodze. Po żadnym preparacie nie uzyskałam takiego efektu, stąd wysoka ocena.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu (zużyłam w ciągu miesiąca)
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić osis za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Rewekacyjny produkt z najlepsze efekty z połączeniem z tabletkami i szmponem wymiata.

Borykałam sie z nadmiernym wypadaniem włosów o roku z powodu stresu,schudnięcia 8kg i wiele innych.
    Włosy leciały garciami w czasie ich mycie, po myciu i wyczesywaniu byłam załamana ponieważ zawsze miałam bują "czupryne" a ich bylo coraz mniej, co prawda odrastały nie wielkie baby hair ale bardzo mało wybrałam sie do dermatologa i przepisał mi wałsnie ten produkt..
    Gdy zaczełam stosowac ten produkt oczywiscie z połączeniam tabletek i szamponem już po tygodniu były efekty ! a w tej chwili czyli po upływie 1,5 miesiąca stosowania toniku i tabletek codziennie, wszystko wrocilo do normy włosy przestały wypadac nadmiernie a baby hair mam na całej głowie- dosłownie !
    Produkt zawiera alkohol ale jest to jego plus, ponieważ lepiej wchłania się w cebulki włosa i ma lepsze działanie.

Nie oczekujmy cudów po paru dniach na każdego działa inaczej na to trzeba czasu!

Plusy:
    -działa (przynajmniej na mnie)
    -po wmasowaniu włosy są nadal świerze
    -zapach na plus
    -łatwa aplikacja

Minusy:
    żadne

Szczerze polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 miesieca
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 2 okapowania

Chcesz pochwalić mains za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • W stosunku do ceny (40zł) oczekiwałam lepszego działania. Tutaj jednak nie wiele różni się od wcierek za 10 zł, choćby od wody brzozowej.

Plusy :
    + pojemnik z bardzo wygodną końcówką umożliwia rozprowadzenie preparatu bezpośrednio na skórę głowy. Super, buteleczki nie wyrzuciłam,służy mi do innych wcierek
    + ograniczył wypadanie w małym stopniu

Minusy :
    - brak wysypu nowych włosów
    - śmierdzi alkoholem
    - alkohol wysoko w skłądzie - może podrażnia wrażliwsze skalpy oraz wysuszać.

Podsumowująć : piękne pudełeczko, opakowanie, promocja u dermatologów - ale czy warto? Za tą cenę mo0żna mieć przynajmniej dwie równie dobre wcierki.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?