Polfarmex, Novoxidyl, Tonik przeciwko wypadaniu włosów

Powiększ Polfarmex, Novoxidyl, Tonik przeciwko wypadaniu włosów

Zgłoszony przez didaska

Tonik jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Zawiera Triaminodil, dzięki temu ogranicza wypadanie spowodowane wieloma przyczynami, przedłużając cykl życia włosów i wspomaga ich wzrost. Dodatkowo skuteczność toniku wspomagają pozostałe składniki:
Aminodermin CLR - kompleks bogatych w siarkę aminokwasów, niezbędnych do prawidłowej budowy i wzrostu włosa.
Esculina - poprawia krążenie skóry głowy, wspomagając prawidłowe odżywienie cebulek włosowych.
Kwas laurynowy - zmniejsza produkcję łoju, którego nadmiar niekorzystnie wpływa na wzrost zdrowych włosów.
Tonik pozwala na skojarzone działanie wszystkich składników aktywnych w różnych częściach cebulki włosowej, prze co efekt stosowania jest zdecydowanie lepszy, aniżeli w przypadku oddzielnego działania każdego ze składników.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Propylene Glycol, Laureth-7 Citrate, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Pyrrolidinil Diaminopyrimidine Oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Esculin, Methionine, Cysteine, Tryptophan, Lauric Acid, Retinyl Palmitate, Parfum.

Cena: ok. 40zł / 75ml

• Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Zaskakująco dobry
  • Produkt kupiłam po wypróbowaniu prawie wszystkiego w celu zastopowania wypadania włosów. Choruję na Hashimoto i mój organizm sam wyrzuca mi włosy. Używałam tabletek, ampułek, wcierek, specjalnych maseczek, odżywek, szamponów, leków; piłam herbatki ze skrzypem itd. Po niektórych ampułkach pojawiały się tzw. baby hair, ale po pewnym czasie i te maleńkie włoski mi wypadały. Naczytałam się składów produktów i cudownych właściwości przeróżnych składników. Efekt? Po 5 latach choroby nie jestem łysa, ale włosy wypadają mi wciąż.
    Ale do rzeczy: po przeczytaniu składu toniku miałam co najmniej mieszane odczucia: dużo chemii, alkoholu. Jednakże produkt zadziałał na tyle, iż pojawiło mi się mnóstwo baby hair, które nie wypadły mi (a minęło 3 miesiące od ukończenia Novoxidylu). Nie udało się wyeliminować w nawet najmniejszym stopniu wypadania włosów, ale jeśli o mnie chodzi to jak walka z wiatrakami. I tak jestem zadowolona z efektu.
    Gorzej wypada obiecywane działanie zmniejszenia produkcji łoju - u mnie wynik zerowy. Tonik ani nie zapychał, ani nie przedłużał świeżości włosów.
    Tonik sensownie zakończony końcówką ułatwiającą rozprowadzanie produktu. Niestety u mnie ta końcówka miała taki jakby haczyk,przez co zahaczałam o włosy. Dlatego przelałam do wygodniejszej butelki po produkcie do włosów Shiseido.
    Opakowanie typowo nijakie, czyli aptecznie białe, plastikowe.
    Dlaczego dałam "4"? Moje baby hair rosną i nadal są na głowie, a nie na podłodze. Po żadnym preparacie nie uzyskałam takiego efektu, stąd wysoka ocena.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu (zużyłam w ciągu miesiąca)
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić osis za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Rewekacyjny produkt z najlepsze efekty z połączeniem z tabletkami i szmponem wymiata.

Borykałam sie z nadmiernym wypadaniem włosów o roku z powodu stresu,schudnięcia 8kg i wiele innych.
    Włosy leciały garciami w czasie ich mycie, po myciu i wyczesywaniu byłam załamana ponieważ zawsze miałam bują "czupryne" a ich bylo coraz mniej, co prawda odrastały nie wielkie baby hair ale bardzo mało wybrałam sie do dermatologa i przepisał mi wałsnie ten produkt..
    Gdy zaczełam stosowac ten produkt oczywiscie z połączeniam tabletek i szamponem już po tygodniu były efekty ! a w tej chwili czyli po upływie 1,5 miesiąca stosowania toniku i tabletek codziennie, wszystko wrocilo do normy włosy przestały wypadac nadmiernie a baby hair mam na całej głowie- dosłownie !
    Produkt zawiera alkohol ale jest to jego plus, ponieważ lepiej wchłania się w cebulki włosa i ma lepsze działanie.

Nie oczekujmy cudów po paru dniach na każdego działa inaczej na to trzeba czasu!

Plusy:
    -działa (przynajmniej na mnie)
    -po wmasowaniu włosy są nadal świerze
    -zapach na plus
    -łatwa aplikacja

Minusy:
    żadne

Szczerze polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 miesieca
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 2 okapowania

Chcesz pochwalić mains za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • W stosunku do ceny (40zł) oczekiwałam lepszego działania. Tutaj jednak nie wiele różni się od wcierek za 10 zł, choćby od wody brzozowej.

Plusy :
    + pojemnik z bardzo wygodną końcówką umożliwia rozprowadzenie preparatu bezpośrednio na skórę głowy. Super, buteleczki nie wyrzuciłam,służy mi do innych wcierek
    + ograniczył wypadanie w małym stopniu

Minusy :
    - brak wysypu nowych włosów
    - śmierdzi alkoholem
    - alkohol wysoko w skłądzie - może podrażnia wrażliwsze skalpy oraz wysuszać.

Podsumowująć : piękne pudełeczko, opakowanie, promocja u dermatologów - ale czy warto? Za tą cenę mo0żna mieć przynajmniej dwie równie dobre wcierki.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij