L'Oreal Paris, False Lash Wings Mascara (Tusz do rzęs z asymetryczną szczoteczką)

Asymetryczna szczoteczka dla szeroko rozpostartych rzęs. Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
- ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,
- elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku.
Szczoteczka natychmiast rozciąga i wydłuża każdą rzęsę w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Formuła zawiera unikalne włókna o długości 1,2 milimetra, które delikatnie otulają i „rozwijają” rzęsy dla uzyskania jedwabistej i spektakularnej objętości.

/m/

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
silikonowa

Bardzo dobry tusz - na miarę ekskluzywnego – w cenie popularnego

W tytule zawarłam kwintesencję opinii, i to by w zasadzie mogło wystarczyć, tym bardziej, że na Portalu wizaż widywałam już recenzje o długości trzech krótkich linijeczek.
Ponieważ jestem gadułą, radzę sobie ze słowem pisanym, a i wydaje mi się, że Czytelniczki Portalu Wizaż oczekują jednak bardziej kompetentnej i uzasadnionej opinii – napiszę coś więcej, tym bardziej, że tuszu (obu wersji – również tej extraczarnej) używałam przez kilka lat, więc jako testerka jestem wiarygodna.

Tusz jest po prostu bardzo dobry, mam porównanie z ekskluzywnym tuszem, i ujmę to tak – jeśli będzie mnie stać – wybiorę ten droższy, bo mnie ujął i jest idealny pod każdym względem, ale jeśli nie – bez wahania sięgnę po Lash Wings, ponieważ – w zasadzie niemal nie ustępuje w niczym temu ekskluzywnemu.

Zacznę od opakowania Lash Wings – nie jest to może szczyt wyrafinowania, natomiast buteleczka jest po prostu ładna.

Asymetryczna szczoteczka. Jej używanie wymaga pewnego zamysłu i wprawy, bo po dziś dzień w zasadzie nie mam pojęcia, która jej strona ma jaką funkcję i zastosowanie, ale używam intuicyjnie tej strony z dłuższymi włoskami i – jestem zachwycona efektem. Jednym płynnym, raczej precyzyjnie powolnym gestem widocznie "rozczesuje", rozdziela rzęsy, chwytając nawet te krótkie w kącikach oka, i pokrywa je równomierną, cienką, choć wyraźną warstewką – aż po same końce, wyraźnie je w ten sposób wydłużając i jednocześnie trwale podkręcając.

Całe rzęsy zyskują kształt i wygląd misternego wachlarza, "otwierającego" oko, i nadającego mu zmysłowy, uwodzicielski kształt.
Bez sklejenia, obciążenia, grudek, osypywania się i odbić na dolnych powiekach.
Rzęsy wyglądają na pięknie podkreślone, i jednocześnie naturalnie.
Szczerze polecam, bo kosmetyk daje wspaniały, elegancki i uwodzicielski efekt na miarę luksusowego tuszu – w cenie około trzykrotnie niższej, i z możliwością nabycia go w czasie akcji promocyjnej.

Bardzo dobry tusz

Jeden z lepszych jaki używałam z firmy L'Oreal.
Szczoteczka przepięknie rozdzieli rzęsy, wydłuży, nie obciąży oka zbyt dużą ilością tuszu. Efektu sztucznych rzęs nie ma, za to doskonale wyeksponuje każdy włosek. Na starcie można odnieść wrażenie, że słaby produkt, ale proszę dać mu szansę. Naprawdę fajna maskara.
Ja miałam nie srebrne lecz czarne opakowanie w srebrne prążki. Nie wiem czy jeszcze ta seria występuje.

Tusz ładnie wydłuża rzęsy, choć aplikacja początkowo sprawia drobne problemy- do szczoteczki po prostu trzeba przywyknąć :). Nie zauważyłam pogrubienia, co jest minusem. Piękne, eleganckie opakowanie- lubię takie gadżety ;). Trwałość bardzo dobra- kosmetyk utrzymuje się na oku przez cały dzień, nie mam problemów z demakijażem. Polecam :)

Fajny, ale ponownie go nie kupię

Po obietnicach producenta, że tusz wydłuży rzęsy przy zewnętrznym kąciku oka, postanowiłam go wypróbować. Mimo silikonowej szczoteczki sprawdził się nieźle, trochę wydłużył, choć nie było to tak spektakularnie jak sobie wyobrażałam, zwłaszcza przy zewnętrznych kącikach. Takie uniesienie jakie dał mi ten tusz na spokojnie dałby inny w tańszej wersji.

Jak się dojdzie do wprawy w obsłudze szczoteczki, to wydobywa z oka wszystko co najpiękniejsze.
Wydłuża, pogrubia i podkręca, a to wszystko w pięknym stylu, rozkładając rzęsy w piękny wachlarz.
Trwałość, wydajność i kolor również są bez zarzutu.
Polecam chętnym do pracy z odrobinę bardziej wymagającą szczoteczką - efekty zwalają z nóg.

tusz do rzęs

Kupiłam ten produkt by w końcu mieć piekne rzęsy. Tusz drogi alewarty zakupu. Pięknie pogrubia a nawet wydłuża rzęsy. Naprawde dobry tusz z dobrej firmy. Utrzymuje się bardzo dlugo.

Fajny bajer,ale nie najlepszy!

Kupiłam z ciekawości wersje wodoodporną i faktycznie daje radę. Szczoteczka nie jest aż tak precyzyjna by dobrze rozdzielić rzęsy jednak wydłuża troszkę i daje efekt motyla. Trzeba jednak kilka razy poprawić.

Megaaa wydłuża

To jest jego wielką zaletą: meeegaaa wydłużenie. Jeżeli chcecie wydłużenia to ten tusz wam to zapewni. Gwarantowany piękny efekt. Gorzej ze zwiększeniem gęstości. Ale ten LOOK! Szczoteczka jest niestandardowa. Silikonowa ale powykręcane i zwłoskowana w różnych kierunkach. Czerń ma piękną, taką głęboką i z poświatą. Sam tusz jest wodnisty przez co nie gęstnieje i łatwo go aplikować jak się opanuje szczoteczkę .

Jest...ok !

Rewelacyjna szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, produkt bardzo trwały i wygodny w aplikacji. Wart swojej ceny. Długo się utrzymuje, nie kruszy, nie sprawia problemów przy demakijażu.

Bardzo dobry, ale wymaga nieco wprawy

Ogólnie tusz jest bardzo dobrej jakości, jednakże musiałam nieco nabrać wprawy jeśli chodzi o ten innowacyjny kształt szczoteczki. Musiałam nieco się nakombinować żeby wypracować odpowiednią technikę malowania, która nie sklejała rzęs. Ale tusz na duży plus na efekt wydłużenia rzęs, głęboką czerń oraz to, że nie osypuje się w ciągu dnia. Z uwagi na to, że szczoteczka jak dla mnie dozuje sporą ilość tuszu na raz, nie wymagane było dwukrotne malowanie rzęs, co jest również plusem jeśli chodzi o wydajność.

KOCHAM!

Mój pierwszy tusz z silikonową szczoteczką i od razu miłość. Pięknie wydłuża i podkręca rzęsy, daje też efekt objętości. Uwielbiam tą szczoteczkę i formułę tuszu. Na długo starcza i w trakcie noszenia nie kruszy się.

jak dla mnie - NAJLEPSZY

Najlepszy tusz jaki miałam, nie zostawiał grudek, nie sklejał rzęs, idealnie je rozczesywał. Szybko jednak się skończył i jest stosunkowo drogi. Kiedyś do niego wrócę!