Mincer, Argan Gold Eliksir Młodości, Odżywczy krem na dzień i na noc

Powiększ Mincer, Argan Gold Eliksir Młodości, Odżywczy krem na dzień i na noc

Zgłoszony przez errola

Głęboko odżywczy krem do całodziennej pielęgnacji cery suchej, wiotkiej, szarej i z oznakami zmęczenia. Krem intensywnie odżywia skórę, witalizuje ją i nawilża. Koi podrażnienia i przywraca komfort. Zwiększa barierę ochronną przed działaniem szkodliwego środowiska. Odbudowuje płaszcz lipidowy skóry, chroniąc ją przed utratą wody. Skóra z każdym dniem staje się gładsza, lepiej odżywiona i wypoczęta.
Składniki aktywne:
- olej arganowy
- kompleks olejków: awokado, abisyński, winogronowy,
- masło shea,
- alantoina,
- d - pantenol.
Nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi i dekoltu.

Skład: Aqua, Paraffinum lLiquidum, Glycerin, Isopropyl, Cetearyl Alcohol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate Citrate, Dimeticone, Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europea Oil, Argania Spinosa Kerrnel Oil, Avocado Oil, Vitis Vinifera Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Simondsia Chinensis (Jojoba), Sodium Polyacrylate, Benzophenone-3, Pentaerythrityl Distearate, Lactic Acid, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea.

Cena: ok. 16zł / 50ml

• godny polecenia
  • Jest to kolejny sympatyczny krem tej firmy z którego jestem zadowolona.
    Zalety:
    + ładny zapach
    + przyjemna lekka, konsystencja
    + dobrze się rozprowadzał i szybko wchłaniał
    + dobrze nawilżał
    + brak parabenów

Wady:
    - trudno dostępny
    - wysoka pozycja alkoholu w składzie oraz bardzo długa liczba składników

Ten krem nie odżywiał tylko nawilżał. Myślałam że będzie jeszcze lepiej, ale i tak był ok.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij