Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Powiększ Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)
Produkt dostępny w 59 sklepach. Cena już od 29,20 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez sueeus

Zalecany jako delikatny, niepowodujący podrażnień kosmetyk do codziennego mycia skóry wrażliwej. Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę.
pF fizjologiczne.
Łagodne i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry, rekomendowane również u dzieci. Rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry uszkodzonej z powodu chorób dermatologicznych, jak również po zabiegach dermatologicznych.
Jak stosować: nanieś emulsję Cetaphil na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody. nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem.
Używając wody: zmyj wodą i delikatnie wysusz.
Polecany w przypadku:
- skóry wrażliwej,
- skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych,
- skóry suchej,
- demakijażu twarzy i okolic oczu.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Steryl Alcohol.

• Doskonałość
  • Nie znam innego takiego produktu do mycia buzi, który by zostawiał ją tak mięciutką i nawilżoną. Nie tylko oczyszcza - wraz z użytkowaniem wyraźnie poprawia się stan skóry. Jedyny minus, ale niewielki to fakt, ze kiepsko radzi sobie z makijażem oczu, a nawet jego resztkami. I tak wybaczam

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić euleth za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• super dla cer suchych i wrażliwych
  • Produkt ten wygrałam w jakimś konkursie i pewnie sama bym na niego nie zwróciła w sklepie uwagi, ponieważ nie lubię żadnych innych miceli niż płyn ( emulsja micelarna, żel micelarny to dla mnie dziwne wynalazki) . Od zawsze uwielbiam płyny micelarne i gęste wynalazki jak żel czy emulsja się u mnie nie sprawdziły.

Początkowo też nie wiedziałam jak podejść do tej emulsji. Próbowałam nakładać na płatek i tym trzeć twarz, ale czułam jakiś dyskomfort. W końcu emulsję wylewałam na dłoń i tak nakładałam na twarz, masując kolistymi ruchami. A potem wszystko zbierałam płatkiem kosmetycznym. Takie "zabieg" musiałam powtórzyć 2-3 razy żeby wszystko ładnie zmyć. Mimo tego i tak zawsze po micelu używam żelu lub pianki i wody. Po tej emulsji było tak samo. Demakijaż emulsją i mycie żelem i wodą.

Emulsja jest bardzo delikatna, nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha. Nie powoduje ściągnięcia skóry ani przesuszu. Dobrze oczyszcza cerę nie podrażniając jej. Koi skórę nawet po zabiegach kosmetycznych. Jest dość rzadka, nie pieni się, w miarę wydajna. Dobrze nawilża cerę, nie szczypie w oczy, nie powoduje żadnego dyskomfortu przy demakijażu. Skóra jest gładsza, zdrowsza, zadbana, miękka.

Bardzo ciekawy produkt, przede wszystkim skuteczny, nadaje się praktycznie dla każdej cery

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Zakochałam się w nim dopiero od drugiego użycia Mam problem z cerą trądzikową ,którą łatwą przesuszyć ,ale ten żel podołał mojej cerze
    Plusy :
    - przyjemna konsystencja
    - nie podrażnia
    - wydajny
    - nie zapycha
    Minusy :
    -cena
    - skład (niektórych może zapychać ,jednak u mnie nie ma takiego efektu )

Ilość zużytych opakowań: 4 - małe

Chcesz pochwalić blondehairgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk!
  • Emulsja ma perłowy kolor, jest dość rzadka ale wydajna. Na twarzy nie tworzy piany, ale rozprowadzając i masując nią skórę bardzo dobrze ją oczyszczamy. Emulsja jest delikatna, bez zapachu. Po zmyciu czuć i widać, że twarz jest oczyszczona, ale nie jest ani przesuszona, ani ściągnięta. Pozostaje gładka i miękka. Radzi sobie z usunięciem mojego całodniowego makijażu, choć ja jestem zwolenniczką dwuetapowego demakijażu - najpierw usuwam makijaż płynem micelarnym i potem domywam żelem, i taki "rytuał" sprawdza się u mnie najlepiej.
    Emulsja micelarna świetnie sprawdza się przy mojej tłustej skórze. Nie wysusza jej i nie daje uczucia ściągnięcia. Wydaje mi się, że takie delikatniejsze środki myjące o wiele bardziej służą mojej skórze niż te przeznaczone do skóry tłustej i problematycznej. I na pewno po wykończeniu wszystkich żeli jakie mam w zapasie, powrócę do tych delikatniejszych w działaniu.

Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla problematycznej/suchej skóry
  • Emulsję kupiłam uzbrajając się w produkty dla suchej skóry przed rozpoczęciem kuracji retinoidami. Sprawdził się świetnie - dobrze oczyszcza, jest łagodny dla skóry. Kurację skończyłam a używam go dalej.

Plusy:
    + łagodny, nie podrażnia
    + dobrze oczyszcza
    + można używać bez wody co było dla mnie wybawieniem przy suchej skórze i rano kiedy nie mam czasu na związywanie włosów lub z lenistwa
    + NIESAMOWICIE wydajny: kupiłam go 8-9 miesięcy temu, używam codziennie raz, jeszcze kończę butelkę
    + bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach

Minusy:
    - nie zmywa makijażu, ale gdyby zmywał mógłby nie być tak delikatny - wybaczam

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Lily282 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Bardzo lubię tą emulsję, poleciał mi ją dermatolog w okresie kiedy mój trądzik przechodził okres największego buntu. Używam go od dwóch lat, dwa razy dziennie (rano, wieczór) i jestem bardzo zadowolona z jego działania.

+nie podrażnia
    +nie uczula
    +ogromna wydajność ( jedna buteleczka starcza na 6 miesięcy)
    +dokładnie oczyszcza buzie z kremów/maści po nocy
    +świetnie przygotowuje cerę na przyjęcie kremu/maści

- mały minusik za to, że producent gwarantuje zmycie makijażu, a niestety bez płynu micelarnego/mleczka się nie obejdzie, ale jestem mu w stanie to wybaczyć

Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Awesome!
  • Poleciła mi go moja pani dermatolog jako produkt, który nie będzie podrażniał mojej skóry twarzy. Mam skórę mieszaną skłonną do trądziku. Cetaphil od innych produktów różni się tym, że jest delikatny i dobrze usuwa nadmiar sebum, które powstało w nocy bądź w ciągu dnia. Skóra po użyciu tego produktu jest bardzo gładka i wygląda na bardzo zadbaną. Lubię go, ponieważ inne produkty sprawiały, że sebum bardziej wydzielało się na mojej buzi doprowadzając ją do trądziku. Od kiedy mam ten produkt nie muszę się martwić, że trądzik znów się pojawi na mojej buzi. Nie próbowałam zmyć nim makijaż. Polecam mimo wysokiej ceny (choć w Superpharmie można kupić go często na promocji)!

Używam tego produktu od: luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe

Chcesz pochwalić jusiakudlinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko domywa makijaż, ale dobrze nawilża
  • Dermatolog kazała mi go używać. Kazała mi pożeganć wszelkie kremy i żele wysuszające moją trądzikową i baaardzo problematyczną cerę.
    Pierwsze opakowanie tej emulsji nie zachwyciło mnie specjalnie. Gdybym kupiła ją z własnej woli w życiu nie sięgnęłabym po drugie opakowanie. Przy drugim opakowaniu coś drgnęło, zaczęłam widzieć sens w używaniu tego produktu.

PLUSY:
    - nawilża skórę (choć nie aż tak, jakbym oczekiwała, ale może będzie jeszcze lepiej, zobaczymy),
    - fajna konsystencja, miło rozprowadza się po skórze,
    - po zmyciu wodą nie czuję żadnego ściągnięcia czy wysuszenia skóry,
    - wygodne opakowanie.

MINUSY:
    - drogi,
    - mało wydajny (jedno opakowanie starcza mi na ledwie 2 miesiące),
    - słabo zmywa makijaż - oczu nim nie zmywam, ale podkładu to on domyć - niestety - nie potrafi.

Mimo że nie używam kremów to ta emulsja wystarcza, aby skóra zachowała nawilżenie. Pory już się tak nie zatykają, na twarzy jest coraz mniej niespodzianek więc - póki co - wierzę w tę kurację. Mimo kilku minusów nadal będę tę emulsję kupować.

Używam tego produktu od: lutego 2015
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał w delikatnym i skutecznym oczyszczaniu
  • Nie mam żadnych uwag. Przede wszystkim skutecznie czyści skórę twarzy z makijażu. Dodatkowo koi i uspokaja skórę tak, że po zastosowaniu jest gładka a kolor jest wyrównany. Fizycznie odczuwam nawilżenie i uspokojenie skóry a jednocześnie jest ona skutecznie oczyszczona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Emulsja dla mnie fantastyczna! Nie mogę używać wielu kosmetyków, ponieważ podrażniają mi skórę. Mam cerę bardzo suchą, wrażliwą i naczynkową, to jak do tej pory jedyna emulsja, która nawilża mi buzię i nie podrażnia.
    Polecam ją wszystkim osobom z problemową cerą.
    Jedynym minusem jest dla mnie cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić nackowa za czytelną i pomocną recenzję?