Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Powiększ Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Zgłoszony przez sueeus

Zalecany jako delikatny, niepowodujący podrażnień kosmetyk do codziennego mycia skóry wrażliwej. Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę.
pF fizjologiczne.
Łagodne i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry, rekomendowane również u dzieci. Rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry uszkodzonej z powodu chorób dermatologicznych, jak również po zabiegach dermatologicznych.
Jak stosować: nanieś emulsję Cetaphil na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody. nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem.
Używając wody: zmyj wodą i delikatnie wysusz.
Polecany w przypadku:
- skóry wrażliwej,
- skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych,
- skóry suchej,
- demakijażu twarzy i okolic oczu.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Steryl Alcohol.

• Najlepszy kosmetyk do twarzy
  • Pierwszy raz z tym kosmetykiem spotkałam się w filmikach wielu zagranicznych vlogerek, ale nie byłam przekonana do kupna. Do kupna Cetaphilu 'skłoniła' mnie detrmatolog do której poszłam ze swoją suchą i bardzo wrażliwą skórą, którą do tamtej pory traktowalam wszelkiego rodzaju żelami 'sensitive'.
    Po pierwszym użyciu byłam wręcz zachwycona, od tamtej pory nie rozstaje się z tym kosmetykiem. Jest zdecydowanie najlepszym produktem do mycia twarzy.

Plusy:
    +brak zapachu
    +bardzo dobre nawilżenie
    +wydajność
    +bardzo dobrze tolerowany przez skórę
    +poprawia stan skóry
    +ładne opakowanie (kwestia sporna ale mi siępodoba)
    +brak konieczności używania wody
    +cena adekwatna do jakości

Minusy:
    -brak

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudów nie ma
  • Używałam emulsję razem z woda, najpierw zmywałam samą emulsją makijaż a później emulsję zmywałam woda. Jakoś źle bym się czuła stosując ją na wacik już bez zmycia jej wodą. Dużo już wczeniej zostało powiedzne na temat tej emulsji. U mnie dosyć dobrze zmywa makijaż(myśle ,ze przy pomocy jakis ściereczek mogłaby być jeszcze lepsza) miałam nadzieje, że polepszy mi sie stan cery ze względu na to ,ze emulsja jest delikatna ale nic takie nie zauważyłam. Może skóra była taka lekko miekka. Emulsja ma konsytencje rzadkiego mleczka. Mówiąc krótko nie przekonała abym przy niej została na dłużej. Znam lepsze środki do mycia twarzy z makijażu.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spróbowałam...
  • Zupełnie neutralna w odbiorze. W żaden sposób nie wpłynęła na kondycję cery.
    Owszem, delikatnie oczyszcza, nie ściąga i nie podrażnia wrażliwych oczu, nie zauważyłam natomiast obiecywanego zmiękczenia czy wygładzenia. Poległa również przy demakijażu. Tusz i eyeliner zawsze zmywam osobno, cudów od żelu/emulsji nie wymagam (ma domyć ewentualne resztki), skoro jednak producent zachwala i nazywa swój produkt "micelarnym", to spróbowałam. Niestety nie domywa kredki i tuszu (używam niewodoodpornego), co najwyżej wstępnie rozpuszcza. Także nie jest to kosmetyk wielofunkcyjny.
    Pomimo braku pompki emulsję łatwo wydobyć. Konsystencję ma przedziwną. Przypomina krochmal, jest śliska, a w kontakcie ze skórą nieco tłustawa. Rozprowadza się z dobrym poślizgiem, ale nie tworzy piany. Oczywiście stosuję sposób drugi – z użyciem wody. Spłukuje się bezproblemowo i całkowicie.
    Oczyszcza przeciętnie. Na waciku z tonikiem, którym finalnie przecieram twarz, znajduję zwykle ślady podkładu lub innych zanieczyszczeń.
    Nie zauważyłam pogorszenia stanu cery (przesuszenie, niespodziewany wysyp) przez cały okres stosowania, a to już coś. Stanowi przyjemny kompres, działa kojąco, nie narusza naturalnej powłoki lipidowej skóry, mogłaby jednak lepiej oczyszczać.
    Ponadprzeciętna wydajność poniekąd usprawiedliwia wysoką cenę.

Używam tego produktu od: >2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak,kup
  • Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem.
    Jest bardzo wydajny, i taki zakup jednego opakowania wystarczy na 3 miesiące dlatego uważam ze kolo 35-40zł na 3 miesiace to nie jest dużo. Nie zmywa oczywiscie wodoodpornego makijazu ale można nim usunąć na prawdę dość dobrze wszelkie brudy. Pozostawia skórę przyjemnie gładką i elastyczną, niweluje przesuszone ,łuszczące się miejsca. Nie podrażnia, nie uczula, nie wyczuwalny zapach własciwie go nie ma.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • PLUSY:
    +ładnie nawilża
    +nie podrażnia
    +wydajny
    +nie podwoduje wyprysków

MINUSY:
    -nie zmywa mocniejszego makijażu/ podkładu
    -cena troszeczkę za wysoka
    -opakowanie mogłoby być inne, ale da się przeżyć

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić asiaisnotonfire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Mam cerę suchą, bardzo wrażliwą, naczynkową z licznymi niedoskonałościami. Kupując ten preparat liczyłam na zredukowanie niedoskonałości i Cetaphil idealnie spełnił swoje zadanie.

+Oczyszcza skórę, redukując i "lecząc" niedoskonałości. Po regularnym stosowaniu emulsji wszystko się wyleczyło (nie zostawiając żadnych blizn) i zahamowało rozwój kolejnych.

+Idealny dla mojej suchej i wrażliwej skóry, jest bardzo delikatny.

+Bardzo dobrze zmywa makijaż, a jako iż jest bardzo delikatny można nim sobie spokojnie dokładnie umyć oczy z makijażu.

+Bardzo fajna opcja z usunięciem emulsji wacikiem zamiast wodą.

+nie wysusza skóry, a wręcz ją nawilża.

+wydajność. Buteleczka przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem wystarczyła mi spokojnie na 3-4 miesiące.

+/-konsystencja. Moim zdaniem jest trochę za rzadka, jednak mimo wszystko kosmetyk dobrze się oplikuje i rozprowadza na twarzy,

-CENA. Jak na kosmetyk którym tylko myję się twarz, jest drogi. Jednak przy tak dobrej wydajności i działaniu można mu to wybaczyć

Bardzo polecam, jest zdecydowanie lepszy od tego całego drogeryjnego szajsu.
    Używam tego produktu od: Początku tego roku (?)Ilość zużytych opakowań: Jedno całe i zaczęte drugie.

Chcesz pochwalić pepemaly za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednia
  • nie zauwazylam zeby ta emulsja dokonywala cudow na mojej twarzy,myje bo myje ale zeby poprawiala stan skory to nie bardzo,pogorszenia stanu skory na pewno nie ma,zuzyje to opakowanie i poszukam czegos innego

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Diame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra emulsja
  • Styczność z Cetaphilem miałam już parę lat temu, jednak nie zrobił na mnie wrażenia. Od paru lat borykam się z problemami dotyczącymi skóry na twarzy (Demodex, ŁZS i nie wiem co jeszcze). Po desperackich działaniach samodzielnych i u kosmetologa zgłosiłam się do dermatologa.
    Mam skórę przesuszoną, uwrażliwioną przez zbyt agresywne złuszczanie, zaczerwienioną. Do tej pory stosowałam do mycia twarzy żelu z Uriage.
    Cetaphil używam dwa razy dziennie, rano i wieczorem, masuję skórę na sucho samą emulsją po czym spłukuję wodą przegotowaną. Przecieram suchym wacikiem. Skóra po umyciu jest miękka, a przede wszystkim nie jest ściągnięta i taka wysuszona. Po spłukaniu wodą pozostawia mimo wszystko delikatną powłoczkę, a skóra jest oczyszczona. Dobrze zmywa tusz do rzęs, delikatny makijaż. Od kiedy tego używam (plus oczywiście inne specyfiki) moja skóra diametralnie się zmieniła, nie jest już taka "rozpalona", podrażniona. Emulsja jest doskonała dla każdego kto szuka delikatnego, ale dobrze oczyszczającego "mydła", dodatkowo nie podrażnia dodatkami zapachowymi. Na pewno sprawdzi się u osób z wrażliwą cerą, ale także u każdej innej. Konsystencję dobrze ktoś określił jako krochmal. Generalnie polecam, jestem bardzo zadowolona. Cena, wydajność jak najbardziej idą w parze.

Chcesz pochwalić belcanto za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest to hit ale na pewno godny polecenia
  • Cetaphil znam od dawna. Kiedy miałam problemy z ŁZS polecił mi go dermatolog. Jednak obecnie zużyłam ten właśnie wariant czyli emulsję micelarną. Poprzednie opakowanie używane parę lat temu to była chyba starsza wersja tego wariantu.
    Generalnie kosmetyk nie ma zapachu, ma konsystencję kisielu (albo raczej krochmalu) bardzo słabo się pieni i działa oczyszczająco ale w bardzo delikatny sposób.
    Nie podrażnia skóry, nie wysusza, dobrze bym powiedziała że nawilża. I na pewno sprawdzi się u osób wrażliwych bo daje się odczuć jego delikatne działanie myjące.
    U mnie było to niestety minusem, bo podczas używania miałam wrażenie jakbym za słabo miała twarz oczyszczoną.
    Może bardziej preferuję klasyczne mocne myjadła.
    Jest bardzo wydajny więc cena zwraca się w przypadku wydajności.
    Na pewno polecam go osobom które chcą czegoś do bardzo wrażliwej skóry. Ja daję mu 3,5 gwiazdki i raczej do niego nie wrócę. Ale nie zarzekam się bo w razie nawrotu podrażnienia na pewno będzie on u mnie sprawdzonym środkiem.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kosmetyk do oczyszczania każdego typu skóry
  • W przypadku mojej problematycznej mieszanej cery kosmetyk zdał swój test świetnie.

Plusy:
    +kosmetyk nie ściąga skóry, nawilża ją
    +łagodzi objawy trądziku, zaskórniki itp...
    +wydajny
    +konsystencja
    +estetyczne, poręczne opakowanie

Minusy:
    -cena
    -brak zapachu
    -skład

Nie wiem, czy wrócę do tej emulsji ze względu na to, że często zmieniam kosmetyki, ale jest to produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AniaAnia22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jest!
  • Najlepszy kosmetyk jaki znalazłam. Fajnie łagodzi moją skórę , po nałożeniu moja skóra jest miękka i gładka. Mam cerę trądzikową skorą do podrażnień Cataphil może nie zabopiega wypryską ale też nie zapycha mojej skóry co dla mnie jest bardzo ważne. Ogólnie fany ale jedyny mnius jaki zauważyłam to cena. Chociaż starcza na długo co jest miłym zaskoczeniem

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ABClubieCIE za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY dla mojej cery
  • Mam cerę tłustą,naczynkową i wrażliwą. Z kosmetykami do pięlęgnacji mojej skóry muszę podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ bardzo łatwo ją podrażnić.. Kosmetyk ten przepisała mi p.doktor gdyż po pobycie w szpitalu i mocnym odwodnieniu bardzo popękały mi naczynka, a w dodatku moje policzki były całe obsypane zaskórnikami i wągrami. Lecz przejdzmy do rzeczy

Plusy :
    +konsystencja
    +wygładza,
    +po dłuższym stosowaniu całkowicie zmatowił moją świecącą się twarz,
    +bardzo ładnie oczyszcza
    +nawilża
    +odświeża
    +zmiękcza skórę
    +nie ma po nim żadnych skórek w strefie T
    +zmniejsza widoczność zaskórników,wągrów

Jedyny minus tego kosmetyku to CENA, która jak dla mnie jest trochę zawyżona, lecz za takie dzałanie i wydajność mogę poświęcić się na taki zakup

W skrócie spełnia wszystkie obietnice producenta )

Naprawdę polecam posiadaczką cery tłustej, wrażliwej :PUżywam tego produktu od: około 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić wiktoriaa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawca skóry suchej
  • Cetaphil stał się moim wybawcą w momencie gdy zaczęłam mieć problemy z suchymi plamami na twarzy. Zaleciła mi jego stosowanie pani dermatolog.

Emulsja wyleczyła moją przypadłość,nie podrażnia.
    W połączeniu z kremem skóra jest dobrze nawilżona ale...

No właśnie jest to małe ale. Moim zdaniem Cetaphil nie nadaje się do skóry,która boryka się z niedoskonałościami. Niestety pomimo zbawiennego działania na moją suchą skórę pory wokół nosa były nieoczyszczone.

Stosowanie go bez wody nie jest czymś przyjemnym dlatego też u mnie w grę wchodzi tylko używanie 'na mokro'

Kolejna sprawa to cena. Niestety jest wysoka jak za taką pojemność. Mnie produkt starcza na trochę więcej niż miesiąc.

Jednak mimo wszystko zawsze mam go pod ręką.Wiem,że mnie nie uczuli i mogę na nim polegać.

Podsumowując: emulsja jest dobra dla osób z suchą,wrażliwą skórą,które nie mają problemów z wypryskami,zaskórnikami itp.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC do mieszanej i wrażliwej skóry
  • Dla mnie ideał do mycia mojej mieszanej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, zaczerwienień i wyprysków cery. Używam rano i wieczorem. Wieczorem razem z balsamem. Produkt nie wysusza, lecz nawilża i natłuszca skórę, dobrze oczyszcza i pielęgnuje. Wcześniej dugo stosowałam żelu do mycia Avene, jednak podrażniał on okolice moich wrażliwych oczu. Cetaphil niczego nie podrażnia! Poleciła mi go Pani dermatolog i cieszę się, że zdecydowalam się go kupić. Na chwile obecną jest to mój KWC i nawet nie próbuję szukać innego.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić doris2121 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • dziwny produkt
  • Już od jakiegoś czasu zbieram się by ocenić ten produkt, jest bardzo kapryśny. Zimą spowodował u mnie podskórne gule na brodzie natomiast wiosna/lato moja twarz wygląda jakby była pokryta łojem! wtf?
    Do zmywania makijażu się nie nadaje zupełnie, ale po demakijażu kiedy to przetrzemy twarz wacikiem widać zanieczyszczenia i resztki podkładu. Tak więc dobrze oczyszcza z zanieczyszczeń. Nie spowodował poprawy stanu cery krosty jak się pojawiały tak się pojawiają, ale czego najbardziej znieść nie mogę to tłustej warstewki na twarzy po stosowaniu tego kosmetyku. Niestety produkt jest bardzo wydajny i strasznie się męczyłam by go zużyć. Kolejną sprawą są parabeny w składzie, i to polecają dermatolodzy? Cena też jest zupełnie nie do przyjęcia 42zł w aptece, za takie nic?!

Zużyłam z trudem i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do cery wrażliwej
  • Polecił mi do lekarz dermatolog i od tego czasu się z nim nie rozstaje. Rewelacyjny produkt, zwłaszcza do cery wrażliwej. Nawet moja mama go pokochała i używa. Moją przygodę z nim zaczęłam podczas kuracji przeciwtrądzikowej i od tego czasu używam go cały czas. Nie podrażnia, nawilża cerę, delikatnie oczyszcza. Poprawa stan skóry i wpływa na nią bardzo kojąco. Zdecydowanie polecam, mój hit nr 1 . Do tego krem Cetaphil DA i moja twarz w końcu jest taka o jakiej zawsze marzyłam.

Używam tego produktu od: około 2 lat, albo nawet dłużej
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie już zliczyć

Chcesz pochwalić megie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem Bardzo na TAK!
  • Mam cerę bardzo wrażliwą, naczynkową ze skłonnością do zapychania i powstawania zaskórników, wyprysków. Wczesniej używałam żelu do mycia Vichy. Świetny do demakijażu, po prostu magia! ale niestety po jakimś czasie zaczełam czuć mega ściągnięcie skóry, suchość ( co jest dziwne dla mnie bo mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się) I kiedy Vichy sie skończył, postanowiłąm poszukać czegoś innego. Własnie dla wrażłiwej skóry. Od dawna słuszalam o Cataphilu, ale za bardzo nie wiezdiałam gdzie mam go szukać. Okazało sie ze apteka najbliżej mnie jest bardzo wyposażona Kupiłam. Ok.. drogie, ale teraz wiem dlaczego!

- bardzo delikatny
    -bezzapachowy ( wiec nie bedzie tak, ze zapach za kilka miesiecy bedzie mnie denerwował)
    -nie zapycha i nie wysusza skóry
    -działa na skórę bardzo kojąco
    - poprawia jej stan , uspokaja ( zdecydowanie mniej wyprysków!!)

wady?
    - nie zmyje makijażu ( tutaj troche sie rozczarowałam, bo Vichy robił to doskonale)
    -dziwna konsystencja.. taka żelowo oleista? średnio mi to odpowiada

Ogólnie jestem bardzo bardzo zadowolona!
    Makijaż zmywam płynem, potem twarz myję Cetaphilem lekko osuszam.. do tego na noc krem Cetaphil PS ( tez polecam) i rano twarz jak uniemowlaka

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić eveKometka za czytelną i pomocną recenzję?
  • czego chciećwięcej
  • Jestem Farmaceutą i z ciekawośći kupiłam płyn przepisywany często przez dermatologa osobom z podrażnioną skóra czy trądzikiem. Pierwsze podejsie hjmmmm co to jest nie pieni sie nie pachnie nie zmywa makijażu z oczu bez sensu. Dopiero jak nauczyłam się go używać zachwyciłam sie jak inni.
    Robie demakijaż oczu micelem po czym zmywam twarz emulsją cetaphil i odkąd stosuję ten rodzaj pielegnacji nie mam suchych skórek które szczególnie męczyly mnie w okolicy nosa, dużo mniej podrażnień mnie dopada a przede wszystkim moja mieszana cera się nieco uspokoiła i nie doznała efektu zapchania przez ten produkt.
    Polecam jako dopelnienie demakijażu i pielęgnacji twarzy.
    Może cena jest dość wysoka ale wydajność wręcz szalona.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam 2

Chcesz pochwalić Moringa za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM !!!
  • Mam bardzo wymagającą cerę, która boryka się z AZSem, przesuszeniem na żuchwie i policzkach a zarazem tłustą w strefie T. Moja skóra bardzo łatwo się zapycha i nie toleruje większości preparatów drogeryjnych.

Ta emulsja jest dla mnie idealna!
    Stosuję ją do oczyszczania twarzy rano i wieczorem po demakijażu. Po niej moja skóra jest zawsze odświeżona, czysta i miękka. Nigdy mnie ta emulsja nie podrażniła, nie wysuszyła, nie czuć po niej żadnego ściągnięcia.
    Ja nakładam ją na twarz i szyję i delikatnymi ruchami masuję, po czym ścieram wacikiem.

Tak jak pisałam - nie używam jej do demakijażu - do tego mam inne kosmetyki, poza tym ta emulsja nie radzi sobie z mocnym makijażem (dlatego odejmuję pół gwiazdki). Jednak po demakijażu innymi kosmetykami a potem oczyszczeniu tą emulsją czasami wacik jest jeszcze ciut brudny od podkładu, dzięki temu wiem, że jeszcze dodatkowo usunęłam pozostałości i całkowicie oczyściłam buzię z make upu.
    Dla osób, które mają bardzo wrażliwą cerę polecam zmywanie wacikiem a nie wodą, która może podrażniać.

+ idealna dla wrażliwców, nie podrażnia
    + dobrze oczyszcza i odświeża buzię
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    + wydajna (1 opakowania używam kilka miesięcy)
    + bezzapachowa, co ma znaczenie dla alergików
    + niewielka ilość pozwala umyć buzię

minusów według mnie nie ma

cena oczywiście mogłabybyć mniejsza, ale przy stosowaniu jej jako emulsji do oczyszczania i mycia a nie do demakijażu starcza na bardzo długo i wtedy stosunek cena do wydajności jest bardzo dobry.
    Często kupuję ją w aptekach internetowych przy okazji innych zakupów, wtedy można kupić ją w lepszej cenie niż w stacjonarnej aptece.

Polecam z czystym sercem!

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: zgubiłam rachubę, ale ponad 8

Chcesz pochwalić kristi_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak !
  • Cetaphil stosuję podczas kuracji z trądzikiem, polecony od pani dermatolog. Jak dla mnie bardzo dobry, polecam dla osób, które tak jak ja, mają problem z trądzikiem, nie podrażnia tak jak inne wynalazki tanie, drogeryjne "na trądzik", często pod postacią granulek a'la pilling, który ma oczyścic skóre, bzdura- jeszcze bardziej ją podrażnia i wyszusza! Cetaphil jest delikatny, bardzo wydajny, mi 250ml myjąc około dwa czasami raz dziennie na 5miesięcy. Wbrew pozorom nie jest drogi, za 591ml(!) na allegro zapłaciłam 61zł z przesyłka, niestety w aptece można znaleźć opakowania tylko 250ml za około 30zł w promocji w superpharm, w typowej aptece niestety cena jest już 40zł. Jednak kupując badziewia co jakiś czas za 10-15zł wyjdzie prawie na to samo. Pół gwiazdki odjełam jak dla mnie za zbyt tłustą konsystencje, ale każdy ma inna skóra, ja niestety mam tłustą.

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml zużyte, teraz kupiłam 591 i dopiero zaczynam

Chcesz pochwalić viera96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do mycia.
  • Używam Cetaphilu EM od niespełna pięciu miesięcy, przy kuracji Differinem.

Zalety:
    + Dobrze oczyszcza (ale - patrz: wady)
    + Nie zapycha!
    + Nie podrażnia!
    + Nie uczula!
    + Nie wysusza!
    + Wydajny (opakowanie 250ml starczyło mi na 3 pełne miesiące przy używaniu dwa razy dziennie)
    + Cena do przyjęcia
    + Łatwa dostępność (przynajmniej w mojej okolicy)

Wady:
    - Nie radzi sobie z demakijażem. Nie domywa nawet kremu tonującego z twarzy, więc do tego kompletnie się nie nadaje.

Jako, że prawie się nie maluję - nie mam co do niego zastrzeżeń. Z pewnością zostanę przy nim jeszcze długo.

Ilość zużytych opakowań: Jedno (drugie w użyciu)

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakis taki...
  • Dostalam kiedys kilka miniaturek tego kosmetyku od farmaceutki. Byłam (i dalej jestem) na kuracji mocnymi retinoidami, więc się z niego ucieszyłam. Jedank po dłuższym stosowaniu nie polubiłam.
    Kosmetyk choć ma w miarę gęstą konsystencję jest średnio wydajny - mniaturka (ok. 30 ml?) starcza mi na nieco ponad tydzień. Do tego jeszcze choć nie pozostawia uczucia ściągnięcia, to mam jakieś uczucie niedomycia - dlatego używam go głównie rano, bo wieczorem to za mało do demakijażu. Nie nawilża, nie powoduje popularnego zapychania. Nie wiem co jeszcze mogę o nim powiedzieć. Następnym razem go nie kupię, bo ma u mnie za małe zastosowanie.

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Idealne uzupełnienie dla Dermoprotektora.

1. Wydajność- nie trzeba się dużo rozpisywać o niej w przypadku produktów Cetaphil, jest zaskakująca.
    2. Oczyszczanie- delikatne, ale skuteczne.
    3. Nawilżanie- nigdy nie podrażnił mojej skóry, nie zdziera wszystkiego, ale faktycznie nawilża.
    4. Zapach- którego nie ma.

Wad nie znalazłam. Jest cudowny i jak dla mnie jedyny w oczyszczaniu twarzy.

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić amathia za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt przereklamowany
  • Produkt bardzo przeciętny. Po zastosowaniu skóra jest odświeżona, ale niestety też wysuszona, brak jakiegokolwiek nawilżenia.

Plusy:
    -wydajny
    -skóra jest wygładzona

Minus
    -wysuszaUżywam tego produktu od: około 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 250 ml - 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić roxipl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i oczyszcza
  • Skóra po użyciu emulsji jest delikatna i nawilżona. Dobrze oczyszcza twarz z podkładu i pudru. Można ją stosować bez użycia wody. Podobnie jak Dermoprotektor z tej samej serii jest bardzo wydajny. Nie zauważyłam aby polepszył stan mojej skóry ale chyba używam go za krótko.

Ilość zużytych opakowań: 1- 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Purplemis za czytelną i pomocną recenzję?