Powiększ Christian Dior, Diorshow, Mono Wet & Dry Backstage Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Zgłoszony przez Misiowa Jagodka

Nowa propozycja pojedynczych cieni Christian Dior. Cienie można nakładać suchym aplikatorem dla naturalnego efektu lub aplikatorem zwilżonym, by uzyskać intensywny kolor.
Do wyboru są następujące odcienie:
- 006 Swan,
- 826 Bikini,
- 887 Bow.

Cena: 130zł / 2,2g

• Bardzo ładne kolory
  • Mam kolor 760 Tweed - brązowo/szaro/fioletowy - trudny do opisania.

Opakowanie wiadomo śliczne a co do jakości cieni to uważam, że jest naprawdę spoko. Kolor jest średnio intensywny, co w tych cieniach akurat mi odpowiada, bo używam ich do makijażu dziennego. Sam jeden z kreską na oku wygląda bardzo ciekawie i unikatowo.
    Cienie Diora mają dość spore drobinki, które osypują się przy aplikacji, ale zdmuchując je z pędzla można w jakimś stopniu temu zaradzić.

Cena jest kosmiczna, dlatego nie wiem, czy ponownie sięgnę po te cienie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić strawberrysweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalające
  • Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie osypują się, jakość jest adekwatna do ceny.
    Niestety, u mnie po ok.5 godzinach z głębokiego fioletu robi się kolor ciemno-lilowy(przy użyciu bazy, bez bazy nie testowałam), lecz zauważyłam to tylko podczas wielkich upałów.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić rozowemango za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne
  • Mam szaroniebieskie oczy i aby je ladnie podkreslic potrzebowalam brazowych cieni o odpowiednim odcieniu (takich ktore nie wpadaja w szarosci). Posiadam kolor 653 mordore ktory nakladam na cala powieke i 566 panama ktorym podkreslam zalamanie powieki i dolna powieke. Cienie pieknie podkreslaja kolor mojej teczowki i trzymaja sie caly dzien. Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: W trakcie 2

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mujernatural za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczne !!!
  • Z niecierpliwoscia czekalam na nowe pojedyncze cienie Christian Dior i sie wreszcie doczekalam!
    Sa dostepne od pewnego czasu w polskich perfumeriach. Do wyboru mamy kilkanascie odcieni o roznym efekcie (Nude - makijaz naturalny, Pop – intensywne odcienie, Smoky - tajemnicze i uwodzicielskie). Dyrektor artystyczny Christian Dior - Tyen poleca odcienie dzienne i wieczorowe wsrod odcieni Nude, Pop, Smoky.
    Osobiscie zdecydowalam sie w pierwszej kolejnosci na dwa cienie z grupy Pop: 616 Sequins - migoczace jasne zloto oraz 240 Mariniere - odcien blekitnego nieba ze srebrnymi drobinkami. Cienie mozna nakladac zarowno na sucho dla delikatnego efektu, jak i na mokro, by wydobyc intensywnosc koloru.
    Cien 616 Sequins nalozony na sucho zapewnia iskrzaca mgielke - powieka nie jest pokryta kryjaca warstwa koloru. W przypadku aplikacji cienia na mokro - warstwa koloru jest bardziej kryjaca. Bardziej podoba mi sie ten konkretny cien nalozony na sucho - elegancja w kazdym calu !!! Po aplikacji na mokro - efekt jest przerysowany jak dla mnie. Pewnym problemem jest natomiast osypywanie cienia podczas nakladania oraz w trakcie dnia. Ponadto - jak widac na zalaczonych zdjeciach - cale opakowanie pokryte jest kawaleczkami cienia.
    Cien 240 Mariniere pokrywa powieke warstwa koloru – subtelny efekt w przypadku aplikacji na sucho, a bardziej zdecydowany – metaliczny po nalozeniu mokrą pacynka.
    Cien trwa na oku, nie zbiera sie w zalamaniu powiek - nawet bez bazy.
    Odcienie 056 Gris City, 386 Blue Denim, 453 Spencer to kolejne odcienie, ktore zwrocily moja uwage. Po zakupie – edytuje recenzje, by napisac o swoich wrazeniach.

Dla Wizazanek zainteresowanych skladem, podaje sklad dla odcienia 616 Sequins: CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, TALC, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, OCTYLDODECYL STEARATE, SILICA, PENTYLENE GLYCOL, MAGNESIUM MYRISTATE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, SORBIC ACID, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/YP COPOLYMER
    +/_ CI 19140, CI 42090, CI 77000, CI 77007, CI 77163, CI 77288, CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891.
    Używam tego produktu od: marca br. wraz z wieloma innymiIlość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Misiowa Jagodka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij