Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• Raczej nie zastąpi mojego ulubionego kremu.
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania, szczególnie teraz (koszmar) i od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś krosta, głównie na czole i brodzie więc postanowiłam wypróbować nowość Kolastyny.

PLUSY:
    - Tani
    - Dostępny w Rossmannie.
    Co do działania...dobrze nawilża, pomaga w gojeniu krost które już są lecz nie zapobiega pojawianiu się nowych niedoskonałości.
    Teraz efekt matujący...używałam gdy jeszcze nie było tak ciepło, nos i czoło świeciło się po około 3 godzinach więc kiepsko.

Na szczęście nie zapchał mi skóry, nie sprawił również innych przykrych niespodzianek więc nie mogę bardzo narzekać i napisać, że jest zupełnie do kitu i, że np. nie kupię go już nigdy więcej ponieważ może się tak zdarzyć ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alais87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula, podrażnia, wysusza...
  • Już raz wyraziłam moją opinię na temat tego specyfiku, aczkolwiek recenzja została usunięta...

Krem stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Pomimo iż nie jestem alergikiem, a moja cera reaguje pozytywnie na inne kosmetyki z kwasami, krem kolastyny sprawił, że moja cera była sucha, pokryta małymi pęcherzykami, szorstka, swędząca.

Kremu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Felicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Krem z początku uważałam za rewelacyjny. Poprawiał stan cery, ładnie nawilżał. Ale niestety... Im dłużej go stosowałam, tym przestawał działać. po prostu. Może nie tyle że zapychał, co pozostawiał tłustą, lepką warstwę. Pod makijaż nie nadawał się absolutnie! ładnie nawilżał za to. Kolejnym plusem jest wydajność i cena. No i zapach - lekko morski. Resztę zaliczam niestety na minus :/
    Więcej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula!
  • To, co zrobił mi ten krem do końca życia nie zapomnę.. Już po pierwszym użyciu skora zaczeła mnie piec, była mocno zaczerwieniona, bardzo się łuszczyła, praktycznie na całej twarzy, a najbardziej na policzkach i w okolicy nosa. Nijak nie mogłam podleczyć mojej cery bo wszystkie produkty wzmagały ból. Jedyne co mi pomogło to zwykła oliwka dla dzieci. Moja cera wróciła do normalności dopiero po około miesiącu silnego nawilżania i natłuszczania. Cała tubka kremu wylądowała w koszu, Radzę uważać na ten produkt.

Używam tego produktu od: użyłam 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem Dobry
  • plusy:
    +wysusza niedoskonałości
    +dobrze matuje
    +dodatkowo nawilża
    +ładny zapach
    +wydajny

minusy:
    -czasami robi się liszaj
    -wolno się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kinga1099 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • mam cerę tłustą więc szukałam kremu który ją zmatuje, ale nie wysuszy, jako że jest napisane że również nawilża skusiłam się na kupno. Po pierwszym użyciu strasznie mnie uczulił (co nigdy wcześniej mi sie nie zdarzyło) twarz była czerwona, w dotyku przypominała papier ścierny, odstawiłam go. Gdy uczulenie przeszło użyłam go ponownie bo szkoda mi było go wyrzucać i potem było już okej, teraz jestem z niego bardzo zadowolona i jak na razie nie planuję zakupu innego kremu.

plusy:
    + zapach
    + cena
    + skóra jest gładka i delikatna
    + matuje
    + nie zapycha porów
    + zmniejszył występowanie pryszczy
    + opakowanie
    + wydajny, starcza na bardzo długo
    + wystarczy mała ilość na posmarowanie całej twrzy

minusy:
    - uczula na początku używania

Chcesz pochwalić kaachaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dałam druga szanse
  • Muszę przyznać że ten krem przy pierwszym użyciu mnie niemiło zaskoczył.
    Po posmarowaniu nim twarzy w piątek wieczorem, w poniedziałek dostałam uczulenia, na twarzy pojawiła się kaszka, co zdarzyło mi sie pierwszy raz w życiu.
    Czytając recenzje zauwazyłąm że nie tylko mnie uczulił.
    Jednakże nie zrezygnowałam z niego i użyłam go jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz- po czym nie dostałam żadnego uczulenia.
    Wszystko jest teraz ok,
    -dobrze nawilża,
    -matuje,
    -nie zapycha,
    -nadaje się jako baza pod makijaż,
    -do zapachu takiego troche męskniego tez idzie sie przyzwyczaić.
    Cena dość przystępna ponieważ kupiłam go za 10zł, -dość wydajny
    -przyjemna konsystencja
    i dodatkowo plus za wygodne i poręczne opakowanie w tubce.
    Jedną gwiazdkę odejmujew za uczulenie.

Ilość zużytych opakowań: 25%

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola_20 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • mocna 3
  • Plusy:
    - nie zapycha
    - chroni przed utratą wilgoci
    - szybko się wchłania
    - pomimo tego, że zachowuje się jak wilgotny okład na twarzy jest ona dość matowa ??? dość ciekawy efekt
    - świetny jako baza pod podkład (nawet trochę wyrównuje powierzchnie skóry)
    - będzie idealny dla osób z tłustą skórą

Minusy:
    - nadaje się tylko jako krem na dzień pod makijaż, gdyż nie ma on większych właściwość regeneracyjnych/oczyszczających czy nawilżających.

Używam tego produktu od: 2-3 m-ceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry dla cery mieszanej
  • Jestem całkiem zadowolona z tego produktu, jest bardzo lekki, szybko się wchłania a twarz przez cały dzień się nie błyszczy. Świetnie nadaje się pod podkład.

Zalety:
    + ładny zapach
    + nie zatyka porów
    + na mojej buzi naprawdę redukuje błyszczenie, za to ogromny plus
    + to bardzo lekki krem, szybko się wchłania
    + cena

Wady:
    - niestety nie zapobiega powstawaniu zaskórników, ale to nieuniknione, cudów się spodziewać nie można po samym kremie

Na prawdę polecam ten krem, jest niedrogi a warty uwagi

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone opakowanie

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na przekór
  • Zapach kosmetyków, szczególnie do pielęgnacji twarzy jest dla mnie istotny, właściwie to nawet moja mała obsesja

Krem kupiłam zupełnie przypadkiem, szukałam czegoś na szybko, poza tym już na samą myśl o kremie, którego używałam do tej pory mnie mdliło.

Szukałam czegoś o fajnym, świeżym, ożywiającym zapachu, przyjemnej konsystencji, czymś szybkim w aplikacji i dobrze wchłaniającym się.

Znalazłam. Krem zdecydowanie spełnia wszystkie moje wymagania, a w dodatku po aplikacji kremu mam dziwne, lecz niezmiernie przyjemne uczucie ukojenia.

Super wygodne opakowanie. Idealnie sprawdza się w podróży.

Na przekór zaleceniom producenta by stosować go rano i wieczorem stosuję go tylko raz dziennie. Mimo to, już po 1,5 tygodnia moja twarz przestała się świecić jak za przeproszeniem psu ...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij