Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• NIE POLECAM
  • nigdy nie miałam żadnych wyjątkowych problemów z cerą - mieszana, nie wrażliwa, drobne i rzadko pojawiające się niedoskonałości.
    krem oddała mi koleżanka z cerą wrażliwą, bo jak stwierdziła, jej skóra stała się "grudkowata". uznałam że mi to nie straszne, bo nigdy w życiu nic mnie w żaden sposób nie uczuliło.
    MÓJ BŁĄD. po ok 3-4 uzyciach moja skóra stała się hm, niech będzie "grudkowata", co już trochę mnie przestraszyło i postanowiłam odstawić krem. następnego dnia skóra była już CHROPOWATA.
    widzę, że to częstszy efekt, nikomu nie polecam, odradzam i mam nadzięję, że moja twarz szybko wróci do normalnego stanu, bo aktualnie w dotyku jej jak papier ścierny.

Chcesz pochwalić leff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiłam się na ten krem z racji tego, że akurat nie było mojego ulubionego w drogerii. Dodatkowym atutem był fakt, że krem był przceniony i dla skóry młodej, więc pomyślałam- czemu nie

Pierwszy raz użyłam kremu na noc i następnego dnia poczułam dziwne krosteczki przy zewnętrznych kącikach oczu, które w kolejnych dniach rozprzestrzeniły się na całej buzi tworząc tzw. "kaszkę". Użyłam tego produktu tylko 3 razy z racji tego jak silnego uczulenia po nim dostałam. Dopiero silne leki na uczulenie i dodatkowe nawilżenie pomogły pozbyć się uczulenia, ale i tak borykałam się z nim prawie 2 tyg.

PLUSY:
    + niska cena
    + dostępność
    + lekka formuła i zapach

MINUSY:
    + silnie uczula już po pierwszym użyciu
    + lepki i rolujący się na skórze

Chcesz pochwalić malina039 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, nie zapycha i nie wysusza
  • *lekka konsystencja
    *momentalnie się wchłania
    *ma w składzie kwas salicylowy który bardzo dobrze radzi sobie z moimi problemami skórnych (pomaga w złuszczaniu naskórka dzięki czemu od razu mam mniej zaskórników i tym podobnych niespodzianek)
    *nie przesusza skóry
    *jak obiecuje producent- nie zapycha porów
    *faktycznie jak go stosuję skóra się nie przetłuszcza
    *po miesiącu używania widzę widoczne wygładzenie skóry i mam wrażenie ze rozjaśnił mi trochę przebarwienia po wypryskach
    *nie pozostawia filmu na skórze
    *dobrze się sprawuje pod makijażem
    *Tubka jest wygodna a konsystencja kremu jest wystarczająco płynna żeby dobrze spływa ćwiczenia na dno tuby i nie na tyle rzadka żeby się ją źle rozprowadza łóżka na twarzy.
    W sumie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Co do osób które się skarżą na jakieś podrażnienia czy uczulenie to może kwestia alergii na jakiś składnik kosmetyku (podejrzewam że winowajcą może być olejek z drzewa herbacianego).

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wszystkich
  • Mojej twarz kompletnie nie odpowiadał, a mam cerę mieszaną. Krem bardzo ciężko mi się wchłaniał, a w ciągu dnia skóra się przetłuszczała.
    Za to mojemu facetowi bardzo przypasował. Zaczerwienienia zniknęły, skóra zrobiła się gładka, nawet podrażnienia po goleniu nie są tak dokuczliwe jak kiedyś.
    Ja osobiście bym nie kupiła go dla siebie, ale dla chłopaka jak najbardziej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elle_gabrielle za czytelną i pomocną recenzję?
  • UCZULA
  • Negatywne opinie nie są tu chyba mile widziane.
    Moja recenzja została usunięta już 2 razy..

Dodaję recenzje po raz trzeci..

Kremu stanowczo NIE POLECAM jeśli macie choć odrobinę wrażliwą cere.

Po drugim dniu stosowania moja twarz była czerwona, szorstka, ściągnięta, spuchnięta.. Okropnie swędziała i szczypała.. Mija piąty dzień a stan mojej cery nie poprawia się, mimo używania tabletek i maści na alergie.

Nie jestem posiadaczką alergicznej skóry. Nigdy wcześniej moja skóra nie reagowała w podobny sposób na jakikolwiek kosmetyk, choć używałam wielu różności o takim składzie.
    Jestem ZAWIEDZIONA!

Używam tego produktu od: 2dni

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić leilarisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, rewelacyjny!
  • Uwielbiam ten krem.
    Mam buzię po ciężkiej walce z trądzikiem. Udało mi się wygrać tę wojnę dzięki ciężkiej półrocznej terapii ostrymi lekami z retinolem (schodząca płatami skóra podczas terapii też zostawiła po sobie swoje). Dodatkowo mam problemy z AZS. Pryszczy nie ma, ale są blizny, rozszerzone pory, drobne przebarwienia po ciężkim trądziku i często przesuszona skóra. Z cery trądzikowej pozmieniało mi się na mieszaną. Bardzo często mam suche na wiór policzki i tłuste czoło. Ten krem sobie radzi - ładnie nawilża suche miejsca, nie przetłuszcza dodatkowo tych tłustych miejsc. Rozjaśnia przebarwienia. Nie podrażania. Nie szczypie. Ale ale, trzeba go stosować regularnie. Ja stosuję rano i wieczorem, codziennie, chociażbym konała. Czasem też po odświeżeniu w ciągu dnia. Tylko wtedy daje radę, inaczej już zaczyna troszkę tracić na swoim działaniu. Jednak nie spotkałam do tej pory kremu, który by tak ładnie działał, a jednocześnie nie szkodził. Wszystkie inne to albo placebo, albo zapychadła.
    Niestety moja bardzo wybredna buźka już się do niego przyzwyczaiła. Stosuję go baaaardzo długo i widzę już mniejsze efekty. Musze teraz znaleźć na chwilkę coś innego, ale wrócę do niego na pewno. Na 100%. Bo to mój numer 1.
    Plusy:
    +ładnie pachnie
    +nie podrażnia
    +rozjaśnia
    +cena (bardzo często jest w promocji w Rossmanie - ok 10zł)
    +ładnie nawilża
    +wygodne opakowanie

Minusy:
    - osobiście nie zauważyłam żadnych

Polecam na pewno dla osób "po bataliach".
    Nie wiem dokładnie jak by działał na trądzik. Pewnie tak jak wszystkie kosmetyki na trądzik, czyli utrzymywałby w estetyczności i ukojeniu, ale nie likwidował pryszczy. Tak działa na moją młodszą siostrę, która właśnie wkracza w okres burzy hormonów - ale wiek pierwszego mocnego trądziku według mnie jest nie do zlikwidowania żadnym cud kremem

Używam tego produktu od: baaardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej, ale nie rzuca na kolana
  • Krem kupiłam za namową siostry (na jej mieszanej twarzy podobno sprawdził się super). Dla mnie jest on po prostu normalny, szukam czegoś lepszego.

dostępność w rossmanie
    cena
    wydajność!! (ilość kremu wielkości ziarenka grochu wystarcza na całą twarz)
    nie wysusza, nie uczula, nie zapycha
    tubka wykonana z fajnego tworzywa

:| nie ma zapachu (przynajmniej ja go nie czuję ;p )

przez pewien czas sprawiała, że buzia bardziej się przetłuszczała
    wcale nie matuje
    nie przedłuża trwałości podkładu

Ilość zużytych opakowań: 1, prawie wykończone

Chcesz pochwalić stayblondie za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt dobry
  • Przejdę od razu do minusów:
    - wysusza
    - nic nie pomógł co do pojawiania się nowych krost
    -twarz czasem wyglądała na tłustą
    -matuje na dwie-trzy godziny
    -niezbyt ładnie pachnie
    -tubka też nie jest zbyt estetyczna
    -nie podoba mi się konsystencja
    Nie widzę plusów.

Chcesz pochwalić papaja_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • mam cere z drobnymi niedoskonałościami, często sucha na nosie. tego kremu uzywalam na codzien pod podkład dopóki nie zauwazylam ze przez niego podkład utrzymuje się trochę krócej. gdyby nie to, nadal bym go uzywala bo na razie przestalam.
    .+super lekki
    .+szybko się wchłania
    .+nawilza
    .+matuje
    .+cena
    .- z tego co zauwazylam,dostepny tylko w rossmanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ijsdkzx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie zastąpi mojego ulubionego kremu.
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania, szczególnie teraz (koszmar) i od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś krosta, głównie na czole i brodzie więc postanowiłam wypróbować nowość Kolastyny.

PLUSY:
    - Tani
    - Dostępny w Rossmannie.
    Co do działania...dobrze nawilża, pomaga w gojeniu krost które już są lecz nie zapobiega pojawianiu się nowych niedoskonałości.
    Teraz efekt matujący...używałam gdy jeszcze nie było tak ciepło, nos i czoło świeciło się po około 3 godzinach więc kiepsko.

Na szczęście nie zapchał mi skóry, nie sprawił również innych przykrych niespodzianek więc nie mogę bardzo narzekać i napisać, że jest zupełnie do kitu i, że np. nie kupię go już nigdy więcej ponieważ może się tak zdarzyć ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alais87 za czytelną i pomocną recenzję?