Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• Niestety mnie uczulił
  • Jestem zadowolona z żelu 3 w 1 tej firmy, myślałam że z tego kremu również będę, ale niestety...
    Mimo że nie jestem alergiczką ten krem uczulił mnie, spowodował on że skóra w miejscu w którym go nałożyłam przypominała papier ścierny , łuszczyła się i swędziała. Aby sprawdzić czy na pewno to on mnie uczula nakładałam go w dwa różne miejsca przez około tydzień. I znowu to samo...
    Nie dla wszystkich będzie dobry, z tym trzeba się liczyć kupując go.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze, nie dokończone - uczula

Chcesz pochwalić LilyRevenge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, może nawet za lekki
  • Kupiłam go 2 raz, w nadzei że spisze się lepiej. Niestety, było tak samo. Uzywałam go tylko jako krem na dzień, a i to nie codziennie
    Plusy:
    +w miarę dobry skład
    +raczej nie zapycha
    +lekka, delikatna formuła
    +szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej i tłustej warstwy na skórze
    +niewielka ilość wystarcza na całą twarz
    +cena
    +zapach

Minusy:
    -wydajność- zużywa się z tempie błyskawicznym
    -średnio nawilża- nie pomaga przy suchych skórkach, żeby jako tako je zniwelowac tzreba nałożyć krem kilka razy
    -nie poprawia stanu cery- raczej nie go nie pogarsza
    -nie matuje

Podsumowując: sprawdzi się u dziewczyn, które nie potrzebują zbyt silnego nawilżenia i nie mają problemu z suchymi skórkami. Lepszy też będzie w lecie niż w zimie

Używam tego produktu od: 3 mięsięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • goraco polecam !!!!
  • Bardzo przyjemny kremik .
    Ostatnio uzylam zelu do mycia twarzy ktory przyczynil sie do zaognienia mojego tradziku. z kilku malych krostek na tydzien robilo sie kilka wielkich syfow na dzien : / nie lubie obciazac mojej cery dlatego postawilam na cos lekkiego i delikatnego. Ten krem to strzal w dziesiatke !!!!
    pomogl w duzej mierze zniwelowac pryszcze po wysypie.
    zauwazylam ze zapomiega niedoskonalosciom
    lekki
    uzywam go tylko na noc i swietnie sie sprawdza w tej roli
    nie zapycha
    zapaszek troszke za meski

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić pejkola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Kupiłam go w wakacje ponieważ potrzebowałam delikatnego i lekkiego kremu.
    I taki właśnie jest ! Dobrze nawilża, subtelnie pachnie, tylko... Skończył się po kilku tygodniach.
    PLUSY:
    +nawilżanie
    +dostępność
    +cena
    MINUSY :
    wydajność

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny, lekki krem
  • Kupiłam na jakiejś promocji za 9,90zł. Od początku się polubiliśmy. Już samo opakowanie i zapach mi się spodobały, działanie także. Krem bardzo szybko się wchłania, jest lekki, ale daje fajny efekt matu jednocześnie z delikatnym nawilżeniem. Używam go rano pod podkład i nic się nie świeci, nie spływa z twarzy. Na noc nie jest wystarczający, wtedy potrzebuję mocniejszego nawilżenia. Przeciw niedoskonałością? Tego nie zauważyłam, ale nie mam z tym dużych problemów. Na pewno nie wyleczy nam trądziku, ale to nie jego zadanie. Pozostawia cerę ukojoną i gładką, przez co niedoskonałości mogą być mniej widoczne, w każdym razie cera wygląda bardzo dobrze i świeżo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem uczula!
  • Niestety ten krem mocno mnie uczulił...już po 2 dniach stosowania skóra na twarzy stała się czerwona (!), napięta, nieprzyjemnie swędziała i szczypała. Dało to efekt lekkiego poparzenia skóry...jestem bardzo zawiedziona, gdyż krem pogorszył stan mojej cery.

Chcesz pochwalić Emilson89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem!
  • Zobaczyłam go pewnego razu na półce u koleżanki, a że szukałam kremu nawilżającego to wybrałam się do Rossmanna i za 11,99 zakupiłam ten genialny krem.
    Plusy:
    + nie zapycha
    +lekko nawilża
    + przyjemny zapach
    +dobrze się wchłania
    +wydajny
    +dobry jako baza pod podkład
    +poprawił wygląd cery i zmniejszył trądzik za co WIELKI PLUS!

odjęłam pół gwiazdki za to, że nie za bardzo matuje, ale i tak jestem pod dużym wrażeniem
    Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić delusiion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny krem
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania - kapryśną sferę T, odporną na podrażnienia i normalne policzki z tendencję do rumienia, okresowo skłonne do podrażnień. Nie mam problemów z suchą skórą - zbyt silne kremy, powodują, że cera się za bardzo przetłuszcza. Na dzień zwykle szukam lekkich kremów nawilżających (matujące na dłuższą metę mi szkodzą). Ten produkt bardzo mi się spodobał.

- Lekki krem, wchłaniający się niemal do matu
    - nawilża
    - nie zapycha
    - nie podrażnia
    - przyzwoita cena i wydajność
    - Cera była wdobrym stanie, jak go używałam

Minusy? Dla niektórych (nie dla mnie), zbyt lekkie nawilżenie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Szukałam dość długo kremu który matuje nawilża i nadaje się pod makijaż i oto znalazłam . Ten krem po nałożeniu lekko "ściąga" skórę ale zaraz to mija nawilża bardzo dobrze, mniej świece się w strefie T. Polecam go da osób które nie mają większych problemów z niedoskonałościami na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić LolipopGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie IDEALNY.*.*
  • Uwielbiam ten krem!

Plusy:
    +wydajność
    +cena (często na promocji w Rossmannie za niecałe 10 zł, wow)
    +delikatne nawilżenie
    +lekki
    +przyjemny zapach
    +efekt matu
    +wygładzenie cery
    +zredukowanie drobnych niedoskonałości
    +zostawia cerę miękką
    +szybko się wchłania
    +nie lepi się

Minusy:
    -pod koniec trudno wydostać produkt, ale jest to mało znaczący szczegół, zważając na jego działanie.; )

Kocham ten krem i na pewno jeszcze do niego wrócę.; )

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (zostało mi na 1 użycie jeszcze)

Chcesz pochwalić victoria3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • przyjemna konsystencja, szybko się wchłania, nie zostawia filmu na skórze
    stosowany codziennie troche przesusza wrażliwą cerę
    radzi sobie z pojawiającymi się drobnymi niedoskonałościami
    efekt matu nie utrzymuje się długo

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • zalety:
    nie zapycha
    matuję
    nie zostawia tłustego filmu
    idealnie się wchłania
    wydajny
    delikatnie nawilża
    przyjemny zapach
    dobry pod makijaż

wady:
    nawilżenie mogłoby być lepsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić itukita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Jak w tytule - jeden z najlepszych kremów, jakie posiadałam. Używałam 2 razy dziennie i widać było efekty! Zmniejszyła mi się liczba zaskórników, o jakichś czerwonych i ropnych niespodziankach i wypryskach nie było mowy. Dobrze matował, ale niestety efekt zmatowienia nie trwał zbyt długo - chociaż w sumie, od matowania mam krem matujący Dobrze nawilżał, co było mi potrzebne, bo kiedyś przeholowałam z innymi preparatami wysuszającymi i w efekcie wysuszyłam sobie skórę na wiór, tak, że gdy nałożyłam podkład, widać było te najbardziej wysuszone płaty i skórki... Nie zapychał. Ma leciutką konsystencję, co jest wielkim plusem, bo nienawidzę tłustych kremów Pachniał dosyć delikatnie, ładnie, w zapachu przypominał mi trochę jakieś delikatne męskie perfumy Żałuję, że już mi się skończył, bo nigdzie nie mogę go znaleźć, a był rewelacyjny...

Plusy:
    + nawilża
    + nie zapycha
    + mi rzeczywiście poprawił stan cery i pomógł zmniejszyć trądzik
    + lekka konsystencja
    + ładny zapach
    + wydajny

Minusy:
    - kiepsko z dostępnością... nigdzie nie mogę go znaleźć ponownie

Jeśli tylko go gdzieś dorwę, na pewno kupię ponownie

Używam tego produktu od: luty

Chcesz pochwalić szkieletorr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Bardzo przyjemny, lekki kremik, którego stosowanie nie powoduje żadnych niespodzianek. Ma lekką, nietłustą konsystencję, nie obciąża twarzy i dobrze nadaje się pod podkład. Skóra po nim jest gładka i dobrze nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia. Efekt matujący jest delikatny, redukuje tylko to najgorsze świecenie, ale dla pełnego matu trzeba dodać puder czy podkład. U mnie nie spowodował żadnych wyprysków ani innych niespodzianek. Dodatkowo jest taniutki i ma dość wygodne opakowanie, szkoda tylko, że nie widać, ile jeszcze kosmetyku zostało w tubce. Na pewno jeszcze zagości w mojej łazience. Pięciu gwiazdek nie daję, bo cud świata to to nie jest

Używam tego produktu od: około pięciu miesięcy

Chcesz pochwalić brulionbebeb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Dłuugo szukałam kremu, który rzeczywiście zmatowiłby moją cerę.
    Moja cera jest tłusta, dlatego miałam z tym tak wielki problem.
    Ten krem okazał się jak najbardziej odpowiedni. Na długo ją matuje, jak dotykam skóra jest gładka i normalna, a nie tłusta jak było wcześniej. Nadaje się też jako baza pod makijaż.
    Podsumowując:
    + świetnie matuje
    + nawilża
    + nadaje się jako baza pod makijaż
    + nie podrażnia

Używam tego produktu od: niecałych 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Kate1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie!
  • Nigdy więcej. Zwykły bubel. Przez pierwszy tydizeń strasznie uczulił mi twarz. Była zaczerwieniona, sucha i bardzo swędziała. Po tygodniu wzystko przeszło i już wiecej- całe szczęście nie miałam z nim problemów. Niestety z zapewnień producenta sprawdziło się tylko to, że ją nawilża, a skóra po nim jest bardzo gładka. Pomijając ten pierwszy tydzień.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić BlondeBangs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla cery niezbyt-problemowej
  • Mnie się bardzo spodobał, konsystencja jest świetna, potrzeba niewiele produktu, który dobrze się rozprowadza, ma dla mnie trochę męski zapach co może być albo minusem albo plusem, zalęży od gustu, ja wolałabym coś świeższego, może bardziej neutralnego .
    Cera po nim rzeczywiście jest nawilżona, uczucie ściągnięcia znika i na kilka godzin uzyskuję się efekt zmatowienia (zależy od temperatury danego dnia). Zdecydowałam się na niego, kiedy wzrosła ilość wyprysków na buzi, niespodzianki nie mnożyły się zastraszająco i powoli było ich coraz mniej, myślę że ten krem też się do tego przyczynił. Skóra jest po nim gładka, przygotowana pod makijaż.
    Polecam do cery jak moja, nie wiem czy sprawdzi się u bardziej problemowej.Ja do niego wrócę

Chcesz pochwalić kingamuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka na maxa!
  • Kupiłam ten krem bo czasem miewam problemy ze skórą twarzy. Akurat była promocja w Rossmanie więc pomyslałam , czemu by nie wypróbować. Posmarowałam się nim 2 razy... rano gdy się obudziłam.. mialam całą czerwoną twarz.. była chropowata..jak papier ścierny.. ponaddto strasznie swędziała.. przez tydzień nie wychodzilam z domu i probowalam wyleczyć się z tego dziadostwa! Już się bałam , że nigdy mi ten szajs w twarzy nie zejdzie! Stanowczo odradzam !

Chcesz pochwalić Gosiaczeks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry !
  • Krem jest bardzo fajny, kupiłam go spontanicznie, bo szukałam czegoś matującego na dzień.
    - matuje na dosyć długo w porównaniu do innych kremów
    - nie zapycha i nie powoduje wysypu pryszczy - mam ich nawet jakoś mniej, aczkolwiek nie wiem, czy to zasługa kremu
    - dobrze się wchłania, do matu
    - bardzo wydajny

Co do nawilżenia - to jest średnie, ja używam do tego celu innego kremu, ale ten jako lekki matujący krem na dzień sprawdza się bardzo dobrze.

Chcesz pochwalić frayed za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOMBA!
  • Kupiłam go skuszona promocją w Rossmanie i przede wszystkim od dawna poszukiwałam czegoś dla młodej cery, niekoniecznie z niedoskonałościami.
    Szczerze mówiąc nie wiem czy ten krem zapobiega niedoskonałościom, ponieważ żadne wypryski na mojej twarzy się nie pojawiają, byc może własnie dzięki niemu Krem faktycznie nawilża i co najważniejsze, matuje Nie zatyka porów i ogólnie miodzio

Plusy:
    -cena,
    -zapach,
    -matuje, nawilża,
    -łatwo się aplikuje,
    -szybko się wchłania.

Minusy:
    -jak dla mnie brak ;-)

Chcesz pochwalić Olcia_8624 za czytelną i pomocną recenzję?