Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• Raczej nie zastąpi mojego ulubionego kremu.
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania, szczególnie teraz (koszmar) i od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś krosta, głównie na czole i brodzie więc postanowiłam wypróbować nowość Kolastyny.

PLUSY:
    - Tani
    - Dostępny w Rossmannie.
    Co do działania...dobrze nawilża, pomaga w gojeniu krost które już są lecz nie zapobiega pojawianiu się nowych niedoskonałości.
    Teraz efekt matujący...używałam gdy jeszcze nie było tak ciepło, nos i czoło świeciło się po około 3 godzinach więc kiepsko.

Na szczęście nie zapchał mi skóry, nie sprawił również innych przykrych niespodzianek więc nie mogę bardzo narzekać i napisać, że jest zupełnie do kitu i, że np. nie kupię go już nigdy więcej ponieważ może się tak zdarzyć ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alais87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula, podrażnia, wysusza...
  • Już raz wyraziłam moją opinię na temat tego specyfiku, aczkolwiek recenzja została usunięta...

Krem stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Pomimo iż nie jestem alergikiem, a moja cera reaguje pozytywnie na inne kosmetyki z kwasami, krem kolastyny sprawił, że moja cera była sucha, pokryta małymi pęcherzykami, szorstka, swędząca.

Kremu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Felicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Krem z początku uważałam za rewelacyjny. Poprawiał stan cery, ładnie nawilżał. Ale niestety... Im dłużej go stosowałam, tym przestawał działać. po prostu. Może nie tyle że zapychał, co pozostawiał tłustą, lepką warstwę. Pod makijaż nie nadawał się absolutnie! ładnie nawilżał za to. Kolejnym plusem jest wydajność i cena. No i zapach - lekko morski. Resztę zaliczam niestety na minus :/
    Więcej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula!
  • To, co zrobił mi ten krem do końca życia nie zapomnę.. Już po pierwszym użyciu skora zaczeła mnie piec, była mocno zaczerwieniona, bardzo się łuszczyła, praktycznie na całej twarzy, a najbardziej na policzkach i w okolicy nosa. Nijak nie mogłam podleczyć mojej cery bo wszystkie produkty wzmagały ból. Jedyne co mi pomogło to zwykła oliwka dla dzieci. Moja cera wróciła do normalności dopiero po około miesiącu silnego nawilżania i natłuszczania. Cała tubka kremu wylądowała w koszu, Radzę uważać na ten produkt.

Używam tego produktu od: użyłam 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem Dobry
  • plusy:
    +wysusza niedoskonałości
    +dobrze matuje
    +dodatkowo nawilża
    +ładny zapach
    +wydajny

minusy:
    -czasami robi się liszaj
    -wolno się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kinga1099 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • mam cerę tłustą więc szukałam kremu który ją zmatuje, ale nie wysuszy, jako że jest napisane że również nawilża skusiłam się na kupno. Po pierwszym użyciu strasznie mnie uczulił (co nigdy wcześniej mi sie nie zdarzyło) twarz była czerwona, w dotyku przypominała papier ścierny, odstawiłam go. Gdy uczulenie przeszło użyłam go ponownie bo szkoda mi było go wyrzucać i potem było już okej, teraz jestem z niego bardzo zadowolona i jak na razie nie planuję zakupu innego kremu.

plusy:
    + zapach
    + cena
    + skóra jest gładka i delikatna
    + matuje
    + nie zapycha porów
    + zmniejszył występowanie pryszczy
    + opakowanie
    + wydajny, starcza na bardzo długo
    + wystarczy mała ilość na posmarowanie całej twrzy

minusy:
    - uczula na początku używania

Chcesz pochwalić kaachaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dałam druga szanse
  • Muszę przyznać że ten krem przy pierwszym użyciu mnie niemiło zaskoczył.
    Po posmarowaniu nim twarzy w piątek wieczorem, w poniedziałek dostałam uczulenia, na twarzy pojawiła się kaszka, co zdarzyło mi sie pierwszy raz w życiu.
    Czytając recenzje zauwazyłąm że nie tylko mnie uczulił.
    Jednakże nie zrezygnowałam z niego i użyłam go jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz- po czym nie dostałam żadnego uczulenia.
    Wszystko jest teraz ok,
    -dobrze nawilża,
    -matuje,
    -nie zapycha,
    -nadaje się jako baza pod makijaż,
    -do zapachu takiego troche męskniego tez idzie sie przyzwyczaić.
    Cena dość przystępna ponieważ kupiłam go za 10zł, -dość wydajny
    -przyjemna konsystencja
    i dodatkowo plus za wygodne i poręczne opakowanie w tubce.
    Jedną gwiazdkę odejmujew za uczulenie.

Ilość zużytych opakowań: 25%

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola_20 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Zasłużone 4
  • Plusy:
    - nie zapycha
    - chroni przed utratą wilgoci
    - szybko się wchłania
    - pomimo tego, że zachowuje się jak wilgotny okład na twarzy jest ona dość matowa ??? dość ciekawy efekt
    - świetny jako baza pod podkład (nawet trochę wyrównuje powierzchnie skóry)
    - będzie idealny dla osób z tłustą skórą

Minusy:
    - nadaje się tylko jako krem na dzień pod makijaż, gdyż nie ma on większych właściwość regeneracyjnych/oczyszczających czy nawilżających.

Używam tego produktu od: 2-3 m-ceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry dla cery mieszanej
  • Jestem całkiem zadowolona z tego produktu, jest bardzo lekki, szybko się wchłania a twarz przez cały dzień się nie błyszczy. Świetnie nadaje się pod podkład.

Zalety:
    + ładny zapach
    + nie zatyka porów
    + na mojej buzi naprawdę redukuje błyszczenie, za to ogromny plus
    + to bardzo lekki krem, szybko się wchłania
    + cena

Wady:
    - niestety nie zapobiega powstawaniu zaskórników, ale to nieuniknione, cudów się spodziewać nie można po samym kremie

Na prawdę polecam ten krem, jest niedrogi a warty uwagi

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone opakowanie

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na przekór
  • Zapach kosmetyków, szczególnie do pielęgnacji twarzy jest dla mnie istotny, właściwie to nawet moja mała obsesja

Krem kupiłam zupełnie przypadkiem, szukałam czegoś na szybko, poza tym już na samą myśl o kremie, którego używałam do tej pory mnie mdliło.

Szukałam czegoś o fajnym, świeżym, ożywiającym zapachu, przyjemnej konsystencji, czymś szybkim w aplikacji i dobrze wchłaniającym się.

Znalazłam. Krem zdecydowanie spełnia wszystkie moje wymagania, a w dodatku po aplikacji kremu mam dziwne, lecz niezmiernie przyjemne uczucie ukojenia.

Super wygodne opakowanie. Idealnie sprawdza się w podróży.

Na przekór zaleceniom producenta by stosować go rano i wieczorem stosuję go tylko raz dziennie. Mimo to, już po 1,5 tygodnia moja twarz przestała się świecić jak za przeproszeniem psu ...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jak na krem zakupiony pod wpływem impulsu jest idealny.
    Intensywnie nawilża skórę może nie na całe 24 h , ale i tak dobrze.
    Doskonale matuje na wiele godzin, z warstwą pudru matującego - idealnie.
    Dopiero po zakupie przeczytałam, że w składzie ma olejek z drzewa herbacianego, który poradził sobie z różnymi niedoskonałościami na mojej twarzy. Bardzo szybko się wchłania. Dobra baza pod makijaż: w moim przypadku, korektor + puder matujący.

Plusy:
    + nawilża
    + matuje
    + zmniejsza niedoskonałości
    + dobra baza pod makijaż
    + brak parabenów w składzie

Może ma trochę dziwny zapach... Lekko męski.

Używam tego produktu od: marzec / kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 50 ml

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety mnie uczulił
  • Jestem zadowolona z żelu 3 w 1 tej firmy, myślałam że z tego kremu również będę, ale niestety...
    Mimo że nie jestem alergiczką ten krem uczulił mnie, spowodował on że skóra w miejscu w którym go nałożyłam przypominała papier ścierny , łuszczyła się i swędziała. Aby sprawdzić czy na pewno to on mnie uczula nakładałam go w dwa różne miejsca przez około tydzień. I znowu to samo...
    Nie dla wszystkich będzie dobry, z tym trzeba się liczyć kupując go.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze, nie dokończone - uczula

Chcesz pochwalić LilyRevenge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, może nawet za lekki
  • Kupiłam go 2 raz, w nadzei że spisze się lepiej. Niestety, było tak samo. Uzywałam go tylko jako krem na dzień, a i to nie codziennie
    Plusy:
    +w miarę dobry skład
    +raczej nie zapycha
    +lekka, delikatna formuła
    +szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej i tłustej warstwy na skórze
    +niewielka ilość wystarcza na całą twarz
    +cena
    +zapach

Minusy:
    -wydajność- zużywa się z tempie błyskawicznym
    -średnio nawilża- nie pomaga przy suchych skórkach, żeby jako tako je zniwelowac tzreba nałożyć krem kilka razy
    -nie poprawia stanu cery- raczej nie go nie pogarsza
    -nie matuje

Podsumowując: sprawdzi się u dziewczyn, które nie potrzebują zbyt silnego nawilżenia i nie mają problemu z suchymi skórkami. Lepszy też będzie w lecie niż w zimie

Używam tego produktu od: 3 mięsięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • goraco polecam !!!!
  • Bardzo przyjemny kremik .
    Ostatnio uzylam zelu do mycia twarzy ktory przyczynil sie do zaognienia mojego tradziku. z kilku malych krostek na tydzien robilo sie kilka wielkich syfow na dzien : / nie lubie obciazac mojej cery dlatego postawilam na cos lekkiego i delikatnego. Ten krem to strzal w dziesiatke !!!!
    pomogl w duzej mierze zniwelowac pryszcze po wysypie.
    zauwazylam ze zapomiega niedoskonalosciom
    lekki
    uzywam go tylko na noc i swietnie sie sprawdza w tej roli
    nie zapycha
    zapaszek troszke za meski

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić pejkola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Kupiłam go w wakacje ponieważ potrzebowałam delikatnego i lekkiego kremu.
    I taki właśnie jest ! Dobrze nawilża, subtelnie pachnie, tylko... Skończył się po kilku tygodniach.
    PLUSY:
    +nawilżanie
    +dostępność
    +cena
    MINUSY :
    wydajność

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny, lekki krem
  • Kupiłam na jakiejś promocji za 9,90zł. Od początku się polubiliśmy. Już samo opakowanie i zapach mi się spodobały, działanie także. Krem bardzo szybko się wchłania, jest lekki, ale daje fajny efekt matu jednocześnie z delikatnym nawilżeniem. Używam go rano pod podkład i nic się nie świeci, nie spływa z twarzy. Na noc nie jest wystarczający, wtedy potrzebuję mocniejszego nawilżenia. Przeciw niedoskonałością? Tego nie zauważyłam, ale nie mam z tym dużych problemów. Na pewno nie wyleczy nam trądziku, ale to nie jego zadanie. Pozostawia cerę ukojoną i gładką, przez co niedoskonałości mogą być mniej widoczne, w każdym razie cera wygląda bardzo dobrze i świeżo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem uczula!
  • Niestety ten krem mocno mnie uczulił...już po 2 dniach stosowania skóra na twarzy stała się czerwona (!), napięta, nieprzyjemnie swędziała i szczypała. Dało to efekt lekkiego poparzenia skóry...jestem bardzo zawiedziona, gdyż krem pogorszył stan mojej cery.

Chcesz pochwalić Emilson89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem!
  • Zobaczyłam go pewnego razu na półce u koleżanki, a że szukałam kremu nawilżającego to wybrałam się do Rossmanna i za 11,99 zakupiłam ten genialny krem.
    Plusy:
    + nie zapycha
    +lekko nawilża
    + przyjemny zapach
    +dobrze się wchłania
    +wydajny
    +dobry jako baza pod podkład
    +poprawił wygląd cery i zmniejszył trądzik za co WIELKI PLUS!

odjęłam pół gwiazdki za to, że nie za bardzo matuje, ale i tak jestem pod dużym wrażeniem
    Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić delusiion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny krem
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania - kapryśną sferę T, odporną na podrażnienia i normalne policzki z tendencję do rumienia, okresowo skłonne do podrażnień. Nie mam problemów z suchą skórą - zbyt silne kremy, powodują, że cera się za bardzo przetłuszcza. Na dzień zwykle szukam lekkich kremów nawilżających (matujące na dłuższą metę mi szkodzą). Ten produkt bardzo mi się spodobał.

- Lekki krem, wchłaniający się niemal do matu
    - nawilża
    - nie zapycha
    - nie podrażnia
    - przyzwoita cena i wydajność
    - Cera była wdobrym stanie, jak go używałam

Minusy? Dla niektórych (nie dla mnie), zbyt lekkie nawilżenie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Szukałam dość długo kremu który matuje nawilża i nadaje się pod makijaż i oto znalazłam . Ten krem po nałożeniu lekko "ściąga" skórę ale zaraz to mija nawilża bardzo dobrze, mniej świece się w strefie T. Polecam go da osób które nie mają większych problemów z niedoskonałościami na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić LolipopGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie IDEALNY.*.*
  • Uwielbiam ten krem!

Plusy:
    +wydajność
    +cena (często na promocji w Rossmannie za niecałe 10 zł, wow)
    +delikatne nawilżenie
    +lekki
    +przyjemny zapach
    +efekt matu
    +wygładzenie cery
    +zredukowanie drobnych niedoskonałości
    +zostawia cerę miękką
    +szybko się wchłania
    +nie lepi się

Minusy:
    -pod koniec trudno wydostać produkt, ale jest to mało znaczący szczegół, zważając na jego działanie.; )

Kocham ten krem i na pewno jeszcze do niego wrócę.; )

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (zostało mi na 1 użycie jeszcze)

Chcesz pochwalić victoria3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • przyjemna konsystencja, szybko się wchłania, nie zostawia filmu na skórze
    stosowany codziennie troche przesusza wrażliwą cerę
    radzi sobie z pojawiającymi się drobnymi niedoskonałościami
    efekt matu nie utrzymuje się długo

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • zalety:
    nie zapycha
    matuję
    nie zostawia tłustego filmu
    idealnie się wchłania
    wydajny
    delikatnie nawilża
    przyjemny zapach
    dobry pod makijaż

wady:
    nawilżenie mogłoby być lepsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić itukita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Jak w tytule - jeden z najlepszych kremów, jakie posiadałam. Używałam 2 razy dziennie i widać było efekty! Zmniejszyła mi się liczba zaskórników, o jakichś czerwonych i ropnych niespodziankach i wypryskach nie było mowy. Dobrze matował, ale niestety efekt zmatowienia nie trwał zbyt długo - chociaż w sumie, od matowania mam krem matujący Dobrze nawilżał, co było mi potrzebne, bo kiedyś przeholowałam z innymi preparatami wysuszającymi i w efekcie wysuszyłam sobie skórę na wiór, tak, że gdy nałożyłam podkład, widać było te najbardziej wysuszone płaty i skórki... Nie zapychał. Ma leciutką konsystencję, co jest wielkim plusem, bo nienawidzę tłustych kremów Pachniał dosyć delikatnie, ładnie, w zapachu przypominał mi trochę jakieś delikatne męskie perfumy Żałuję, że już mi się skończył, bo nigdzie nie mogę go znaleźć, a był rewelacyjny...

Plusy:
    + nawilża
    + nie zapycha
    + mi rzeczywiście poprawił stan cery i pomógł zmniejszyć trądzik
    + lekka konsystencja
    + ładny zapach
    + wydajny

Minusy:
    - kiepsko z dostępnością... nigdzie nie mogę go znaleźć ponownie

Jeśli tylko go gdzieś dorwę, na pewno kupię ponownie

Używam tego produktu od: luty

Chcesz pochwalić szkieletorr za czytelną i pomocną recenzję?