Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• Krem uczula
  • Po pierwszym nałożeniu nie działo się nic specjalnego, ale po zmyciu całodniowego makijażu zauważyłam czerwoną skórę. Nie dało mi to jednak do myślenia i nałożyłam krem drugi raz. Obudziłam się cała czerwona, z chropowatą skórą i OPUCHLIZNĄ wokół oczu i na policzkach!
    Moja cera nie należy wcale do wrażliwych i wymagających więc nie polecam tego kremu.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: początek tubki

Chcesz pochwalić hahiko za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• Dla mnie ok
  • Dla mnie ten krem jest idealny, nawilża, napręża skórę, daje uczucie świeżości na długi czas, ożeźwia i pięknie pachnie. Stosuję go wieczorem i rano, idealnie sprawdza się pod mój podkład. Konsystencja kremu jest w porządku, chociaż mógłby być bardziej zbity. Ogólnie jest na tak.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję straconych pieniędzy
  • Kupiłam krem , ponieważ chciałam wypróbować czegoś innego. Nie pomyślałam , żeby najpierw poczytać Wasze recenzje. Niestety zakupiłam go w piątek a w sobotę juz czułam w okolicach ust spuchliznę. W niedzielę obudziłam się dosłownie cała czerwona. Nigdy nie mam problemów z nieprzyjaciół mi jedynie przed naszymi dniami. Także nikomu go nie polecam ! A ja idę walczyć z czerwona buźką.

Używam tego produktu od: Trzech dni
    Ilość zużytych opakowań: Cztery krople , nawet nie 1/10 opakowania

Chcesz pochwalić madziullaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dziwnego na mej twarzy
  • Po sylwestrze na mojej twarzy pojawiło się coś dziwnego. Otóż pojawiły się grudki, przez co twarz wyglądała na conajmniej 20 lat starszą i była bardzo nieprzyjemna w dotyku..właściwie do tej pory jest. Z początku nie wiedziałam co jest tego przyczyną. Obwiniałam alkohol na sylwestrze, silikonową bazę, której użyłam pod makijaż oraz świąteczny prezent - szczotkę soniczną do twarzy. Coś mnie podkusiło żeby sprawdzić opinie mojego nowego kremu i co? BINGO! Dokładnie te same objawy co u innych dziewczyn stosujących ten krem: wysypka, grudki, kaszka...jak tylko to przeczytałam to od razu pobiegłam do łazienki zmyć przed chwilą nałożony ten oto krem...Przynajmniej znam już winowajce. Teraz będę się leczyć niezastąpionym kremem nawilżającym z Barwy. Plusem jest łady zapach, chociaż trochę męsko pachnie to mi się podoba, tubka ułatwiająca aplikację, niska cena...Jednak te plusy nijak nie łagodzą minusów, a raczej jednego zasadniczego: UCZULA i POWODUJE GRUDKI..o dłuższym działaniu kosmetyku się nie przekonam, gdyż go odstawiam. Nawet jesli skóra miałaby sie do niego przyzwyczaic i poprawić jej wygląd to ta pierwsza faza jest dla mnie nie do przejścia. ODRADZAM zakupu, bo jest ryzyko, że Ciebie również uczuli.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, ponieważ mnie uczulił

Chcesz pochwalić lavaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi odpowiada
  • Mi nie wyrządził najmniejszej krzywdy, wręcz przeciwnie- widzę same plusy:

+nie podrażnia
    +nie uczula
    +nawilża (lekko, posiadaczki suchej skóry nie będą raczej usatysfakcjonowane)
    +dobry jako baza pod makijaż, matuje i przedłuża trwałość nawet o kilka godzin w zależności od tego czy jestem w pomieszczeniu czy na zewnątrz
    +odkąd go używam nie wyskoczyła mi prawie żadna przykra niespodzianka (oprócz tych "przed", ale przed nimi mnie jeszcze żaden krem nie uratował)
    +zapach nie jest mocno uciążliwy i szybko się ulatnia

w swojej pielęgnacji stosowałam już kosmetyki z kwasem salicylowym i olejkiem herbacianym, sam olejek też- punktowo, i nic się nie działo. Ale jak wiadomo każdy ma inną skórę a uczulić może w zasadzie wszystko.

Ja mogę ten krem polecić

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Floreence za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły.. do czasu
  • Plusy:
    +fajna konsystencja
    +szybko się wchłania
    +ładnie pachnie
    +matuje
    +czasami nie współgra z podkładami

Minusy:
    -przesusza skórę
    -może lekko uczulić albo podrażnić skóre

Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nana_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam
  • Kupiłam ten krem pod wpływem chwili. Po wakacjach i opalaniu na skórze częściej pojawiały się niemiłe niespodzianki, nie było ich wiele, ale uznałam,że powinnam kupić krem, który zapobiegnie ich powstawaniu. Wybrałam ten bo był w promocyjnej cenie i kusił dobrym działaniem.
    Zanim go użyłam przeczytałam opinie na Wizażu, negatywne lekko ostudziły mój zapał,ale uznałam,że warto spróbować, a nuż u mnie będzie inaczej?
    Z początku było ok, skóra była matowa, myślałam,że z każdym kolejnym użyciem będzie tylko lepiej. Rozczarowałam się. Po paru użyciach moja skóra powitała mnie z rana grudkami, cała piekła, była czerwona i podrażniona. Dwa tygodnie walczyłam z wysypką i uczuciem ściągania.
    Nie polecam tego kremu nikomu.

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • nigdy nie miałam żadnych wyjątkowych problemów z cerą - mieszana, nie wrażliwa, drobne i rzadko pojawiające się niedoskonałości.
    krem oddała mi koleżanka z cerą wrażliwą, bo jak stwierdziła, jej skóra stała się "grudkowata". uznałam że mi to nie straszne, bo nigdy w życiu nic mnie w żaden sposób nie uczuliło.
    MÓJ BŁĄD. po ok 3-4 uzyciach moja skóra stała się hm, niech będzie "grudkowata", co już trochę mnie przestraszyło i postanowiłam odstawić krem. następnego dnia skóra była już CHROPOWATA.
    widzę, że to częstszy efekt, nikomu nie polecam, odradzam i mam nadzięję, że moja twarz szybko wróci do normalnego stanu, bo aktualnie w dotyku jej jak papier ścierny.

Chcesz pochwalić leff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiłam się na ten krem z racji tego, że akurat nie było mojego ulubionego w drogerii. Dodatkowym atutem był fakt, że krem był przceniony i dla skóry młodej, więc pomyślałam- czemu nie

Pierwszy raz użyłam kremu na noc i następnego dnia poczułam dziwne krosteczki przy zewnętrznych kącikach oczu, które w kolejnych dniach rozprzestrzeniły się na całej buzi tworząc tzw. "kaszkę". Użyłam tego produktu tylko 3 razy z racji tego jak silnego uczulenia po nim dostałam. Dopiero silne leki na uczulenie i dodatkowe nawilżenie pomogły pozbyć się uczulenia, ale i tak borykałam się z nim prawie 2 tyg.

PLUSY:
    + niska cena
    + dostępność
    + lekka formuła i zapach

MINUSY:
    + silnie uczula już po pierwszym użyciu
    + lepki i rolujący się na skórze

Chcesz pochwalić malina039 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, nie zapycha i nie wysusza
  • *lekka konsystencja
    *momentalnie się wchłania
    *ma w składzie kwas salicylowy który bardzo dobrze radzi sobie z moimi problemami skórnych (pomaga w złuszczaniu naskórka dzięki czemu od razu mam mniej zaskórników i tym podobnych niespodzianek)
    *nie przesusza skóry
    *jak obiecuje producent- nie zapycha porów
    *faktycznie jak go stosuję skóra się nie przetłuszcza
    *po miesiącu używania widzę widoczne wygładzenie skóry i mam wrażenie ze rozjaśnił mi trochę przebarwienia po wypryskach
    *nie pozostawia filmu na skórze
    *dobrze się sprawuje pod makijażem
    *Tubka jest wygodna a konsystencja kremu jest wystarczająco płynna żeby dobrze spływa ćwiczenia na dno tuby i nie na tyle rzadka żeby się ją źle rozprowadza łóżka na twarzy.
    W sumie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Co do osób które się skarżą na jakieś podrażnienia czy uczulenie to może kwestia alergii na jakiś składnik kosmetyku (podejrzewam że winowajcą może być olejek z drzewa herbacianego).

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?