Powiększ Kolastyna, Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Zgłoszony przez fantazjana

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

• Nie dla wszystkich
  • Mojej twarz kompletnie nie odpowiadał, a mam cerę mieszaną. Krem bardzo ciężko mi się wchłaniał, a w ciągu dnia skóra się przetłuszczała.
    Za to mojemu facetowi bardzo przypasował. Zaczerwienienia zniknęły, skóra zrobiła się gładka, nawet podrażnienia po goleniu nie są tak dokuczliwe jak kiedyś.
    Ja osobiście bym nie kupiła go dla siebie, ale dla chłopaka jak najbardziej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elle_gabrielle za czytelną i pomocną recenzję?
  • UCZULA
  • Negatywne opinie nie są tu chyba mile widziane.
    Moja recenzja została usunięta już 2 razy..

Dodaję recenzje po raz trzeci..

Kremu stanowczo NIE POLECAM jeśli macie choć odrobinę wrażliwą cere.

Po drugim dniu stosowania moja twarz była czerwona, szorstka, ściągnięta, spuchnięta.. Okropnie swędziała i szczypała.. Mija piąty dzień a stan mojej cery nie poprawia się, mimo używania tabletek i maści na alergie.

Nie jestem posiadaczką alergicznej skóry. Nigdy wcześniej moja skóra nie reagowała w podobny sposób na jakikolwiek kosmetyk, choć używałam wielu różności o takim składzie.
    Jestem ZAWIEDZIONA!

Używam tego produktu od: 2dni

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić leilarisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, rewelacyjny!
  • Uwielbiam ten krem.
    Mam buzię po ciężkiej walce z trądzikiem. Udało mi się wygrać tę wojnę dzięki ciężkiej półrocznej terapii ostrymi lekami z retinolem (schodząca płatami skóra podczas terapii też zostawiła po sobie swoje). Dodatkowo mam problemy z AZS. Pryszczy nie ma, ale są blizny, rozszerzone pory, drobne przebarwienia po ciężkim trądziku i często przesuszona skóra. Z cery trądzikowej pozmieniało mi się na mieszaną. Bardzo często mam suche na wiór policzki i tłuste czoło. Ten krem sobie radzi - ładnie nawilża suche miejsca, nie przetłuszcza dodatkowo tych tłustych miejsc. Rozjaśnia przebarwienia. Nie podrażania. Nie szczypie. Ale ale, trzeba go stosować regularnie. Ja stosuję rano i wieczorem, codziennie, chociażbym konała. Czasem też po odświeżeniu w ciągu dnia. Tylko wtedy daje radę, inaczej już zaczyna troszkę tracić na swoim działaniu. Jednak nie spotkałam do tej pory kremu, który by tak ładnie działał, a jednocześnie nie szkodził. Wszystkie inne to albo placebo, albo zapychadła.
    Niestety moja bardzo wybredna buźka już się do niego przyzwyczaiła. Stosuję go baaaardzo długo i widzę już mniejsze efekty. Musze teraz znaleźć na chwilkę coś innego, ale wrócę do niego na pewno. Na 100%. Bo to mój numer 1.
    Plusy:
    +ładnie pachnie
    +nie podrażnia
    +rozjaśnia
    +cena (bardzo często jest w promocji w Rossmanie - ok 10zł)
    +ładnie nawilża
    +wygodne opakowanie

Minusy:
    - osobiście nie zauważyłam żadnych

Polecam na pewno dla osób "po bataliach".
    Nie wiem dokładnie jak by działał na trądzik. Pewnie tak jak wszystkie kosmetyki na trądzik, czyli utrzymywałby w estetyczności i ukojeniu, ale nie likwidował pryszczy. Tak działa na moją młodszą siostrę, która właśnie wkracza w okres burzy hormonów - ale wiek pierwszego mocnego trądziku według mnie jest nie do zlikwidowania żadnym cud kremem

Używam tego produktu od: baaardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej, ale nie rzuca na kolana
  • Krem kupiłam za namową siostry (na jej mieszanej twarzy podobno sprawdził się super). Dla mnie jest on po prostu normalny, szukam czegoś lepszego.

dostępność w rossmanie
    cena
    wydajność!! (ilość kremu wielkości ziarenka grochu wystarcza na całą twarz)
    nie wysusza, nie uczula, nie zapycha
    tubka wykonana z fajnego tworzywa

:| nie ma zapachu (przynajmniej ja go nie czuję ;p )

przez pewien czas sprawiała, że buzia bardziej się przetłuszczała
    wcale nie matuje
    nie przedłuża trwałości podkładu

Ilość zużytych opakowań: 1, prawie wykończone

Chcesz pochwalić stayblondie za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt dobry
  • Przejdę od razu do minusów:
    - wysusza
    - nic nie pomógł co do pojawiania się nowych krost
    -twarz czasem wyglądała na tłustą
    -matuje na dwie-trzy godziny
    -niezbyt ładnie pachnie
    -tubka też nie jest zbyt estetyczna
    -nie podoba mi się konsystencja
    Nie widzę plusów.

Chcesz pochwalić papaja_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • mam cere z drobnymi niedoskonałościami, często sucha na nosie. tego kremu uzywalam na codzien pod podkład dopóki nie zauwazylam ze przez niego podkład utrzymuje się trochę krócej. gdyby nie to, nadal bym go uzywala bo na razie przestalam.
    .+super lekki
    .+szybko się wchłania
    .+nawilza
    .+matuje
    .+cena
    .- z tego co zauwazylam,dostepny tylko w rossmanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ijsdkzx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie zastąpi mojego ulubionego kremu.
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania, szczególnie teraz (koszmar) i od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś krosta, głównie na czole i brodzie więc postanowiłam wypróbować nowość Kolastyny.

PLUSY:
    - Tani
    - Dostępny w Rossmannie.
    Co do działania...dobrze nawilża, pomaga w gojeniu krost które już są lecz nie zapobiega pojawianiu się nowych niedoskonałości.
    Teraz efekt matujący...używałam gdy jeszcze nie było tak ciepło, nos i czoło świeciło się po około 3 godzinach więc kiepsko.

Na szczęście nie zapchał mi skóry, nie sprawił również innych przykrych niespodzianek więc nie mogę bardzo narzekać i napisać, że jest zupełnie do kitu i, że np. nie kupię go już nigdy więcej ponieważ może się tak zdarzyć ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alais87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula, podrażnia, wysusza...
  • Już raz wyraziłam moją opinię na temat tego specyfiku, aczkolwiek recenzja została usunięta...

Krem stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Pomimo iż nie jestem alergikiem, a moja cera reaguje pozytywnie na inne kosmetyki z kwasami, krem kolastyny sprawił, że moja cera była sucha, pokryta małymi pęcherzykami, szorstka, swędząca.

Kremu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Felicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Krem z początku uważałam za rewelacyjny. Poprawiał stan cery, ładnie nawilżał. Ale niestety... Im dłużej go stosowałam, tym przestawał działać. po prostu. Może nie tyle że zapychał, co pozostawiał tłustą, lepką warstwę. Pod makijaż nie nadawał się absolutnie! ładnie nawilżał za to. Kolejnym plusem jest wydajność i cena. No i zapach - lekko morski. Resztę zaliczam niestety na minus :/
    Więcej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula!
  • To, co zrobił mi ten krem do końca życia nie zapomnę.. Już po pierwszym użyciu skora zaczeła mnie piec, była mocno zaczerwieniona, bardzo się łuszczyła, praktycznie na całej twarzy, a najbardziej na policzkach i w okolicy nosa. Nijak nie mogłam podleczyć mojej cery bo wszystkie produkty wzmagały ból. Jedyne co mi pomogło to zwykła oliwka dla dzieci. Moja cera wróciła do normalności dopiero po około miesiącu silnego nawilżania i natłuszczania. Cała tubka kremu wylądowała w koszu, Radzę uważać na ten produkt.

Używam tego produktu od: użyłam 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij