Eveline Cosmetics, Max Intense Colour, Lip Liner (Konturówka do ust)

Eveline Cosmetics, Max Intense Colour, Lip Liner (Konturówka do ust)

Konturówka do ust to podstawa profesjonalnego makijażu ust - w kilka sekund koryguje kontur ust i nadaje im odpowiedni kształt.
Niezależnie od tego, czy Twoje usta są za wąskie, czy zbyt duże konturówka Max Intense Colour nada im pożądany wygląd. W zależności od potrzeb optycznie powiększy usta lub sprawi, że będą wydawały się mniej pełne.
Dziewięć modnych i ponadczasowych kolorów perfekcyjnie łączy się z pomadką, przez co usta wyglądają niezwykle naturalnie. Idealna twardość zapewnia komfort i łatwość aplikacji.
Przedłuża trwałość makijażu. Temperówka ułatwia codzienne stosowanie.

do temperowania

dobrze maluje i nie sciera sie

Uzywam odcienia nr 11 Rose razem ze szminka Aqua Platinum 492.

Kredka ladnie maluje, jest idealnej miekkosci. Nie kruszy sie. Doceniam tez dodatek temperowki.
Mimo, ze nie jest jakas super tania (sa i o polowe tansze), jest wydajna, ladnie napigmentowana i przede wszystkim pasuje mi kolorystycznie.

Napewno kupie ponownie, chocby dla koloru.
A, i nie uczula :)
Moglaby byc tansza, ale biorac pod uwage wydajnosc nie jest zle.

Używam tego produktu od: trzech miesiecy

Moja ulubiona ostatnio kredka do ust

Kupiłam ją ze strony Eveline, ponieważ chciałam się pobawić trochę makijażem i zrobić kolejne podejście do malowania ust . Udalo się i używam jej zarówno do obrysowania konturów jak i całkowitego wypełnienia , ponieważ jest trwała , mięciutka i ma wygodną temperówkę w zatyczce , dzięki czemu mogę ją wszędzie naostrzyć kiedy tego potrzebuje .
Napewno będę chciała kupować kolejne

Za taką cenę to super

Każdą z tych konturówek kupiłam po 5 zł-szt.-biorąc pod uwagę naprawdę dobrą jakość oraz przyjemny wybór kolorów to jest super cena.

Dzięki nim bardzo doceniłam temperówki wbudowane od razu w skuwki kredek-obecnie moje życie to regularne wyjazdy między dwoma końcami Polski, więc cenię sobie rozwiązania minimalizujące zawartość kosmetyczki(jedyną temperówkę do kredek jaką mam to da duża z Rossmanna, której nie chce mi się taszczyć praktycznie co weekend). W kredkach Eveline temperówki są dostatecznie ostre-ładnie temperują, nawet do ostrego czubka, nie zapychają się nadmiernie przez co można nimi szybko oraz bezproblemowo zatemperować konturówki(zdarzało mi się używać też ich do kredek innych firm).

Same konturówki mają miękkość w sam raz-nie są zbyt twarde, więc można nimi wypełnić całe usta kolorem bez szarpania oraz pociągania skóry, jednocześnie nie są zbyt miękkie co pozwala wyrysować nimi precyzyjny kontur ust pod mocniejsze pomadki ;) Czasami zostawiają malutkie grudki gdy ciut mocniej dociskam je do skóry, ale nie jest to bardzo dokuczliwa wada.
Pigmentację mają dobrą, chociaż nie zabójczo intensywną-jeśli oczekujecie mocnego koloru za pierwszym pociągnięciem to się rozczarujecie.
Konturówki zostawiają równy kolor bez prześwitów, ale efekt jest bardziej stonowany oraz naturalny(nawet przy ciemniejszych kolorach)-tutaj pigmentacji ustępują konturówkom Dream Lips z Golden Rose.

Nie są zbyt suche czy tępe, więc nie wysuszają przesadnie delikatnego naskórka warg. Używane solo są dosyć trwałe-do 2-3 godzin, dla mnie to wynik dobry, bo ja w pracy dużo mówię oraz często i gęsto piję herbaty, więc są to warunki niesprzyjające trwałości pomadek ;)

Nie za miękka, nie za twarda, idealna do obrysowywania ust

Świetna konturówka, uwielbiam jej twardość. Nie jest za miękka ( nie rozmazuje się) nie jest też za twarda ( łatwo nią zrobić obrys). Czasami maluje nią całe usta. Jest dość trwała, odrobinę wysusza usta. Ma piękne kolory więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez rewelacji!

Konturówkę posiadam w dwóch odcieniach. Bardzo dużym plusem jest temperówka w skuwce. Pigment jest taki wyważony trzeba kilka razy pociągać aby była zaznaczona granica ust. Dla mnie osobiście ta konturówka jest trochę zbyt twarda wole takie bardziej masełkowe konsystencje. Trwałość jest dość słaba bo bardzo szybko schodzi z ust. Raczej do niej nie powrócę gdyż gama kolorystyczna również nie robi na mnie zbyt dobrego wrażenia brakuje mi w niej bardziej odcieni nude.

Małe cudo

Świetna, niedroga kredka w super odcieniach. Mam dwa kolory i używam bardzo często. Mogę śmiało stwierdzić że trzyma się kilka godzin bez poprawiania.
Konturówka jest miękka, precyzyjnie się nakłada. Dodatkowo posiada temperówkę, co jest dużym plusem.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Bardzo trwała, nawilżająca konturówka!

Konturówka jest bardzo przyjemna. Dobrze nawilza I nie wysusza ust. W dodatku bardzo dobrze można ją rozprowadzić na ustach tzn. Gładko. Niestety jej wadą jest to, że nie trzyma się dlugo. Ale ja akurat lubię poprawiać makijaż w trakcie dnia więc dla mnie to nie problem.

Ta konturówka jest bardzo dobra. Najważniejsze jest to, że idzie nią uzyskać idealny kształt. Świetnie sprawdza się z pomadkami o ciemniejszym kolorze i z błyszczykiem.

Moja ulubiona

Moja ulubiona, kolejna i ten sam nr czyli 18. Kiedyś konturówki nigdy nie używałam, do momentu gdy nie poleciła mi pani z Rossmanna twierdząc, że jest lepsza niż niejedna pomadka i nakłada na całe usta i tak się trzyma jej x godzin no i poleca. No i tak stała się i moją ulubioną.
Kolor zawsze ten sam, jeśli nie ma, bo często tak bywa to szukam aż znajdę.
Przechowuję zawsze w lodówce by była zawsze twarda i dobrze się temperowała. Nie zdarzyło mi się jeszcze by się złamała a to plus. Niestety jest i minus , a to tak mnie denerwuje, że czasem mam ją ochotę przez to wyrzucić a mianowicie przez oblepianie się ostrza temperówki przez kredkę. Tak ciężko to wyczyścić zawsze muszę użyć patyczka kosmetycznego i kręcić tam w środku i na zewnątrz po ostrzu. A nie mogę tego też tak zostawić bo aż mnie trzęsie. Niby kredka jest twarda ale te ostrze mimo wszystko jest oblepione. No chyba taki jej urok.

ZALETY:
piękny kolor
trwał kolor, doskonale trzyma się na ustach
wydajna
niska cena

WADY:
mimo dobrej twardości przy temperowaniu kredka oblepia ostrze temperówki

Świetna pigmentacja i jakość produktu

Serdecznie mogę polecić. To już moja któraś z kolei konturowka. Jestem bardzo z niej zadowolona. Niewiele takich produktów przynosi mi tyle satysfakcji. Konturówka jest miękka. Bardzo dobrze można nalozyc produkt na skórę ust.

Można łączyć ją z wieloma odcieniami szminki, niekoniecznie z tym jednym odciniem takim jak konturówka.

Bardzo dobrze się ją temperuje. Jest wydajna i nie łamie się.
Kolor jest przepiękny, mamy do wyboru wiele wariantów.
Najlepszym jednak aspektem jest jej Trwałość. Jest niesamowita, rzadko która konturówka ma tak mocny pigment.

Dobry stosunek jakości do ceny

Mam odcień 17 warm nude, jest to ciepły , powiedziałabym karmelowy odcień. Konturówka jest średnio twarda, taka typowa konturówka do temperowania. Nakładam ją tylko na kontur ust, na całe usta jest dla mnie za sucha, za mało kremowa. Ładnie utrzymuje kontur, pomadka się nie rozlewa poza niego do pierwszego posiłku. Są na rynku o wiele lepsze kredki, ale gólnie jak za tą cenę to jest ok.

Jedna z lepszych

Mój odcień to Cherry nr 19. Jest to przepiękny i głęboki wiśniowy kolor. Kredka nie posiada zapachu. Nie jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda - taka akurat co pozwala wymalować usta bez najmniejszego problemu.. Jest bardzo wydajna i utrzymuje się na ustach długie godziny. Czasami pomadka już mi zniknęła, a konturówka była nadal. Ładnie obrysowuje usta i je wypełnia. Dodatkowo posiada temperówkę co dla mnie jest plusem. Co prawda wolękredki autmatyczne, ale gdy są kredki z temperówkami to też mi nie przeszkadza :) Poza tym nie podrażnia. Jedna z lepszych jakie miałam.

Nie mam z nimi wielu dobrych doświadczeń

Konturówki według mnie są bardzo przydatnym kosmetykiem. Mogą służyć nie tylko obrysowywania ust w celu ich powiększenia i precyzyjnej aplikacji pomadki, ale również być używane solo, szczególnie jeśli mają kremową, miękką konsystencję.

Pierwsze dwie konturówki z marki Eveline znajdowały się w zakupionych przeze mnie zestawach do ust z matową pomadką (piszę o tym w innej recenzji). Były to kolory (według numerów pomadek) 03 Rose Nude oraz 07 Baby Nude. Są to ładne kolory, choć trochę odbiegające od dołączonych pomadek - ta dołączona do 03 to po prostu jasny róż, chociaż pomadka ma nieco brązowawe tony, natomiast 07 jest jasnym pomarańczem, podczas gdy pomadka jest nieco wyraźniej przybrudzona brązem. Są dość miękkie; dobrze i precyzyjnie można nimi wymalować kontur ust, chociaż nie nadają się już do dokładnego wypełnienia wnętrza ust, szczególnie do noszenia ich solo. To jednak zależy już od tego, czego oczekujemy od produktu.

Potem dokupiłam jeszcze osobną konturówkę w kolorze 20 Light Vanilla. Konturówka w opakowaniu wydaje się być wanilią z różowymi tonami, jednak na ustach wygląda bardzo jasno i "waniliowo". Co więcej, jest bardzo tępa i słabo napigmentowana - mam dość intensywną czerwień wargową, ale i tak na ogół powinno być widać cokolwiek. Co więcej, przy pierwszej aplikacji konturówka drapała mnie w usta i była bardzo twarda. Coś jest chyba w tym, że konsystencja tych produktów zależy od ich koloru.

Solo do wyboru jest dostępna niezwykle mała ilość kolorów, zaledwie kilka, utrzymana w różach. Poza jedynym ciekawym kolorem numer 20, który okazał się bardzo zły, nie ma nic, co przypadłoby do mojego gustu.

Konturówka ma formę zwykłej kredki z zatyczką, do której dołączona została temperówka (co jest tutaj plusem). Choć bardziej lubię konturówki automatyczne, to nie mam nic szczególnego przeciwko takiemu rozwiązaniu. Całość została utrzymana w jednym kolorze, który odpowiada kolorowi produktu. Na konturówce zostały umieszczone złote napisy z nazwą marki i produktu, jednak te ścierają się bardzo szybko - wygląda to nieestetycznie i sprawia trudność, ponieważ nie można odczytać numeru.

Myślę, że w drogeriach można znaleźć o wiele więcej lepszych konturówek - szczególnie od owego felernego numerku 20 - w podobnej cenie, a nawet tańszych.

Świetna

Eveline Max Intense Colour to wielofunkcyjna i łatwa w użyciu konturówka do ust. Produkt bardzo wydajny Po użyciu usta wydaja się pełniejsze i bardziej soczyste . Doskonale koryguje kształt ust. Do tego jest dużo fajnych odcieni. W dodatku jest tania.