BeneFit, FakeUp (Korektor pod oczy)

Powiększ BeneFit, FakeUp (Korektor pod oczy)

Zgłoszony przez Stefka1

Formuła nawilżająca: zawiera witaminę E i ekstrakt z pestek jabłka. Ukrywa cienie pod oczami i zmniejsza widoczność zmarszczek. Daje efekt wygładzonej i naturalnie wyglądającej skóry. Nigdy nie osiada w załamaniach i zmarszczkach.
Właściwości:
Nawilżający brzeg
- witamina E i ekstrakt z nasion jabłka,
- natychmiastowe nawilżenie.
Korygujący środek
- ukrywa cienie pod oczami,
- wygładza,
- rozprasza światło.
Formuła:
- zmarszczko - oporny,
- nawilżający,
- nie gromadzi się w zmarszczkach,
- wygładza skórę i rozciera linie,
- bardzo lekka formuła,
- "rozmazuje" zmarszczki,
- łatwy w aplikacji,
- naturalny efekt,
- jedwabiście gładka tekstura,
- długotrwały,
- może być używany na i pod makijaż.
Dostępny w 3 odcieniach.

Cena: 115zł / 15g

• Chwalona: 7 raz(y)
  • raczej nie, drogi i bez efektu wow
  • Długo myślałam nad zainwestowaniem w dobry (droższy) korektor pod oczy, bo do niedoskonałości znalazłam.

Chciałam aby maskował cienie pod oczami nie wysuszając przy tym skóry. Ten - nawilżający spełnia te obietnice, ale jednocześnie sprawia że strasznie widoczne są zmarszczki. Nawet te niewielkie. Dopiero po użyciu tego korektora uświadomiłam sobie, że mam pod oczami już zmarszczki. Przy innych korektorach nie widać ich.
    Więc zamiast nadać spojrzeniu świeżości korektor sprawia, że wyglądam starzej Myślę że na upały nie sprawdzi się bo jest bardzo miękki.

Fakt, nawilża skórę czuję to. Trochę maże się i nieestetycznie brudzi sztyft i opakowanie, które wygląda i otwiera się tak samo jak szminka do ust.

Cena jest bardzo nieadekwatna do jakości. W sumie to pewnie za połowę tej sumy można kupić bardzo dobry korektor.

Nie wiem jak wydajność bo nie używam codziennie, a mam dopiero od miesiąca. Obecnie jest minimalne zużycie.

Ilość zużytych opakowań: 1 używam

Chcesz pochwalić rihab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby i drogi
  • Plusy:
    - ładnie nawilża skórę
    - koryguje cienie pod oczami

Minusy:
    - roluje się
    - szybko się zużywa
    - podkreśla zmarszczki
    - cena kontra jakość...

Nigdy więcej! Za dużo jest minusów...

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Chcesz pochwalić karczmam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogo ale nawilżająco ..
  • + NAWILŻA skórę pod oczami a zważając na to że mam suchmielki pod oczami z innymi korektorami jest to na górze liście plusów
    +Piękne opakowanie
    +Długo wystarcza
    +Pięknie się wklepuje
    +Ładnie zakrywa moje duże cienie

- CENA
    -Troszkę się roluje

Gdyby nie to że korektor wpadł mi do kibla podczas malowania używałabym go jeszcze przynajmniej drugie 2 miesiące - więc jest to kosmetyk długo wystarczalny Jak dostane wyplate pędze po drugi

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Imadelko za czytelną i pomocną recenzję?
  • I...pieniądze w błoto
  • O matko, co za pomyłka, 27euro poszło na zmarnowanie! Dlaczego? Otóż pierwsza rzecz, podrażnił mi oczy, łzawienie, opuchnięcie, jednym słowem - Armagedon. Dwie pierwsze aplikacje (przy różnych kremach pod oczy żeby upewnić się, że to nie powód kremu) to była totalna klapa. Dałam mu szansę po raz trzeci i generalnie było nieco lepiej, łzawienie ustąpiło ale efekty korektora nie są warte nwet 20 złotych.

Plusy:
    1. Nawilża fajnie skórę. I to wszystko.

Minusy:
    1. Aplikacja- sztyft jest dość gruby, w związku z tym czasami aplikuj się tylko warstwa kremu albo tylko korektora, rozcieranie pomaga ale jest irytujące. Aplikacja najpierw na palec lub pędzelek powoduje większe zużycie produktu i dużo się go marnuje.
    2. Roluje się i włazi w zmarszczki z powodu tejże kremowej konsystencji. Dla mnie oznacza to skreślenie z listy dobrych korektorów.
    3. Może podrażnić, tak jak u mnie. Dodam, że używałam kremu Substiane, który nigdy nie powodował u mnie podrażnień, potem próbowałam z Galenicem Milaya, którego też używam od 4 miesięcy i zawsze był genialny. Na 100% zatem to nie powód kremu.
    4.Słabe krycie.
    5. Cena, żenująca w porównaniu do jakości.

Podsumowanie-odradzam. Produkt ten przetestowałam przed zakupem (w sensie pani w sklepie mi go nałożyła) ale powinnam była odczekać z godzinę przed zakupem. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale nie zużyję go na bank

Chcesz pochwalić MissHeresy za czytelną i pomocną recenzję?
  • 115zł za krem nawilżający + troooszeczkę korektora
  • Kupiłam go po przeczytaniu dwóch pozytywnych recenzji. Może i nie jest najgorzy ale drogie Panie....za taką cenę ? 115zł za korektor gdzie jakieś 5gram to korektor a 10gram to krem nawilżający .
    Szczerze nie polecam tego korektora ponieważ zakup się zupełnie nie opłaca. Używam go od dwóch tygodni co drugi dzień to już 1/5 zużyłam opakowania.
    Jakościowo jest ok,skóra pod oczami jest nawilzona,troszkę się kawali i zbiera w zmarszczkach,po jakiś 10h należy nałożyć jeszcze raz.
    Nie polecam.Chyba ,że ktoś lubi przepłacać bądź lubi tę firmę

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maomi01 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 191 raz(y)
  • Cud, miód i orzeszki
  • Jak by to powiedzieć ... polazłam do S. po korektor Heleny a wyszłam z korektorem Benefitu
    Ale pani tak zachwalała, że musiałam na sobie wypróbować, bo na słowo konsultantkom akurat nie wierzę
    Niestety, a raczej stety miała rację.
    Korektor cudownie maskuje co maskować ma. Mało tego odbija światło, nawilża i trwa niezmiennie przez cały dzień.
    Mimo kremowej, sztyftowej konsystencji nie jest wcale taki cieżki. Nie powoduje ważenia się na skórze pod oczami, ani rolowania.
    Kolorystyka trochę jednak za ciemna. Zazwyczaj pasują mi korektory w kolorze medium, jednak ten był zdecydowanie za ciemny i wybrałam 01 Ligt - idealny.
    Korektor nadaje się również do maskowania zaczerwienień na twarzy.
    Generalnie Benefit wypuścił wielki hit wśród korektorów i zarazem stał sie godnym rywalem osławionego "magika" HR.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdybym nie znała Cle de Peau...
  • ... to ten korektor byłby moim hitem.
    Moja cera: jasna, żółto-różowa, cienie pod oczami małe, ale intensywnie fioletowe (z zielonymi podtonami). Lat 28, 3 zmarszczki mimiczne pod każdym okiem. Cera ogólnie mieszana,a pod oczami delikatna i sucha.
    Korektor kupiłam w czasie zniżki -20%, i zapłaciłam za niego ~ 110 zł. Mam kolor najjaśniejszy, 01.

Kosmetyk zamknięty jest w ładnym, metalowym etui podobnym do etui szminki, ma postać sztyftu.
    Sztyft zbudowany jest tak, że jego zewnętrzna warstwa podobna jest w konsystencji do wazeliny, a wewnątrzna to fluidowaty korektor. Wydawało mi się, że taka forma będzie trudna w nakładaniu, ale nic z tych rzeczy: wystarczy przeciągnąć korektorem pod okiem, i rozetrzeć/wklepać. Tak zaaplikowany kosmetyk spełnia swoje zadanie: bardzo dobrze maskuje lekki cień, lekko rozświetla, ujednolica koloryt, zmiękcza skórę pod oczami i chroni ją. Przypudrowany jest trwały na cały dzień. Leciutko ciemnieje pod koniec dnia, ale nie jakoś dramatycznie, no i też lekko wchodzi w zmarszczki (co wystarczy rozetrzeć i znów jest ok).

I gdybym nie wiedziała, jak wygląda skóra pod oczami po korektorze Cle de Peau to ten korektor na pewno byłby moim faworytem. Ale w porównaniu do cudownego CdP ten korektor jednak jest zbyt żółty, zbyt widoczny, zbyt mocno wchodzi w zmarszczki i jest o wiele mniej trwały.
    Do doskonałości mu daleko. Ale kto nie zna efektu CdP na pewno będzie zadowolony.

Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?
  • no szok
  • No szok! Nie spodziewałam się że korektor w sztyfcie...
    ale zacznę od poczatku...
    Podczas mojej wizyty(acji) ;-) w Sephorze wpadł mi w oko ten korektor. Nie żebym jakiegoś szukała, ale wiadomo, Benefit ma fajne pomysły na opakowania a ta srebrna a la pomadeczka od razu przyciąga wzrok. Trzeba było obczaić "cóż to zacz".
    Korektor ma 3 kolorki, ja wybrałam 01 Light.
    Śliczne, gadżeciarskie opakowanie, metalowe, konkretne, z różowymi aplikacjami, co widać na załączonym obrazku;-) Sam sztyft ma 3,5 grama, cóż, mogło by być lepiej;-( Korektor jest otoczony nawilżająco-natłuszczającym sztyftem, jeśli mogę to tak nazwać.
    Nałożenie go na cienie pod oczami wymaga nieco wprawy, ale niech Was, moje Panie , to nie zniechęca. Wystarczy przejechać po zasinieniu, a potem leciutko wklepac i rozetrzeć. Po kilku chwilach makijaż się przegryza a korektor tak wtapia w skórę że rzeczywiście nic go nie widać! Ewidentny szok niewidek wśród korektorów! Nie podkreśla zmarszczek, przeciwnie, wygładza je! (jak on to robi???) Nie zbiera się w nich przez cały dzień, nie migruje, w ogóle tak jakby go tam nie było, a przy tym nawilża i natłuszcza, nie ma sie wrażenia przesuszonej, suchej skorupki. No coś fantastycznego, takie ukojenie. Przetestowałam wiele korektorów ale doprawdy żaden nie dawał takiego efektu.
    Krycie? Hm, od lekkiego po średnie; nie wiem jakby sobie poradził z naprawdę dużymi zasinieniami.
    Cena też nieco za wysoka, 115zł, mnie udało sie go kupic w UK za 16,5 funta :-D

Dziewczyny, jeśli szukacie dobrego korektora pod oczęta to na prawdę szczerze polecam, warto nawet się szarpnąc finansowo, bo efekt delikatności, skuteczności i NIEWIDZIALNOŚĆI zadziwia

Pół gwiazdki odejmuję za tylko (wg mnie) średnie krycie.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo bardzo dobry
  • Korektor zakupilam w zeszlym tygodniu w Sephorze. Posiadam kolor najjasniejszy, ktory wpada w odcien zoltobezowy - idealny do rozswietlenia okolic oczu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Faktycznie nawilza skore pod oczami i daje bardzo ladny efekt. Nie rozmazuje sie, nie podkresla zmarszczek, dosc dlugo sie utrzymuje. Jedynie niezbyt odpowiada mi zbyt gruby sztyft, ale jest to na prawde niewielki minus i nie odejmuje za to gwiazdky. Polecam szczerze ale wiadomo zawsze warto przed kupnem wyprobowac.

Używam tego produktu od: w trakcie 1
    Ilość zużytych opakowań: zadna

Chcesz pochwalić matilena za czytelną i pomocną recenzję?