Powiększ Avon Naturals, Apricot & Shea, Nourishing 2 in 1 Shampo & Conditioner (Szampon i odżywka 2 w 1 `Morela i masło shea`)

Zgłoszony przez guzurra

Szampon i odżywka w jednym `Morela i masło shea` to prawdziwa eksplozja odżywienia dla twoich włosów. Kosmetyki z nowej linii Avon Naturals z wyciągiem z moreli i odżywczym masłem shea rewitalizują włosy, odbudowują i nawilżają, zapobiegając ich łamaniu.

• Bardzo lubię
  • Zamówiłam opakowanie 700 ml w promocyjnej cenie za 14 zł
    Zapach jest bardzo przyjemny, dość słodki, ale bez przesady. Kolor również bardzo ładny, perłowy, z mieniącymi drobinkami
    Doskonale się pieni, pozostawia włosy bardzo miękkie, błyszczące i delikatnie pachnące
    Duże opakowanie gwarantuje długotrwałą przyjemność z codziennego mycia włosów.
    Bardzo chętnie wypróbuję inne szampony z tej serii

Chcesz pochwalić klaudia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best !
  • Szampon jest najlepszy jaki kiedykolwiek miałam , a miałam ich naprawde sporo

+ dobrze się pieni
    + ślicznie pachnie
    + promocja 13 zł za 700 ml
    + konsystencja bardziej rzadka
    + włosy są po nim bardzo mięciutkie, nigdy po nim nie używam odżywki lub maski
    + dostępność bardzo dobra
    + domywa włosy z pianek, lakierów itp

- jedyne do czego moje się przyczepić to to, że nie widać ile pozostało szamponu :c

Jest świetny i polecam każdemu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Aniaaa98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem w pełni zadowolona
  • Korzystałam z niego ostatnio, aktualnie wróciłam do serii z pokrzywą i łopianem , ale szampon z morelą też zasługuje u mnie na plus

Włosy miałam po nim miękkie, dobrze się układały, nie wiem kto ma niby problem z rozczesaniem włosów po nim, bo ja ani razu, zawsze gładko szło i nie dam sobie złego słowa powiedzieć.

Moja mama prosiła jedynie aby ująć mu punktów, gdyż u niej na przykład ( u mnie nie, wogóle seria z avonu nie wywołuje u mnie problemów ze skórą )
    po kilku zastosowaniach tego szamponu zaczęła ją swędzieć skóra i wróciła do swojego ( też pokrzywa i łopian ), dlatego zaznaczam że nie każdemu może on faktycznie służyć .

Używam tego produktu od: Nie pamiętam kiedy go kupiłam 1 raz .
    Ilość zużytych opakowań: Z 2 duże opakowania .

Chcesz pochwalić Madlena86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wszystko: nie
  • To bym pierwszy moj kontakt z szamponami Avon. Podczas mycia wydawal sie w porzadku, jednak bez pomocy odzywki wlosow nie mozna bylo rozczesac. Dalam mu szanse i postanowilam jednak kupic drugie opakowanie majac nadzieje, ze cos sie zmieni poniewaz ogolny stan wlosow sie poprawil. Jednak mimo wszystko zrezygnowalam z niego

+ to cena, w promocji 5zl; zapach; wydajnosc i konsystencja;

- trudno jeat rozczesac i ulozyc po nim wlosy

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić AnomaLiethic za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały !
  • Zdecydowanie szampon dla mnie. Często je zmieniam, jednakże do szamponów Avon naturals często wracam.

plusy:
    -cena
    -wydajność
    -puszyste włosy po użyciu
    -świetnie nawilża

minusy:
    brak

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4, małe 250 ml

Chcesz pochwalić aghate76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • jedna z lepszych wersji naturals.
    -szampon dobrze się pieni
    -oczyszcza włosy
    -zostawia je miękkie i gładkie
    -łatwo się po nim układają
    -dość wydajny
    -nie wysusza, nie potrzeba po nim odżywki
    na minus:
    -czasami sprawiają wrażenie niedomytych i szybko klapną, nie wiem, czemu tak się dzieje

Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIELKIE GIE, koszmar
  • Najgorszy szampon, z jakim miałam do czynienia. Oceniłabym na zero.
    Jak takie gówno może być tak wydajne?!
    On po prostu cuchnie, śmierdzi, jakby był robiony ze zgniłych owoców.
    Nie myje ani trochę, nawet po dwukrotnym nałożeniu na skórę głowy i próbach gruntownego wyszorowania.
    Jeśli był minimalny problem ze strupkami, zanieczyszczeniami, łupieżem, czymkolwiek, nie znika on. Nie jest on minimalizowany, jeśli wtedy był minimalny.
    Odżywka tu jest? HOHO! Ciekawe. Włosy po umyciu są suche, jakby zniszczone, nie da się ich rozczesać bez czegoś ułatwiającego poślizg.
    Gdzie tam jest masło shea, ja się pytam?
    Czuję tylko zgniłą morelę, a i tak obiecywany przed producenta efekt nie jest osiągnięty nawet w skali 1/100000000000.
    Panu już podziękuję.
    KOSZMAR

Ilość zużytych opakowań: PIERWSZE I OSTATNIE

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Produkt ani mnie nie zniechęcił ani nie oczarował..

Plusy:
    - cena, kupiłam w promocji za około 6,90zł
    - wydajność, dobrze się pieni, nie trzeba nakładać dużej ilości
    - łatwo się pieni
    - całkiem przyjemnie pachnie

Minusy:
    - obciążał włosy, szybko stawały się przyklepnięte
    - bardzo leisty, sam wylewa się w opakowania
    - po wyschnięciu włosów miałam zjawisko szopy na głowie
    - włosy dosyć szybko się po nim przetłuszczają

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izus13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykly, na 3
  • Plusy:
    +niska promocyjna cena
    +owocowy zapach
    +dobrze sie pieni i dobrze myje wlosy

Minusy:
    -mimo ze zawiera odzywke wlosy ciezko rozczesac
    -nie odzywia
    -zbyt lejacy przez co niewydajny
    -po dluzszym uzytkowaniu skora glowy swedzi
    -dostepny z katalogu

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach
  • Teraz kupiłam juz 3 szampon,super zapach. Troche obciaza wlosy, ale moze dlatego ze jeszcze uzywalam dodatkowo odzywki. Szampon moglby byc troszke gestszy,jest bardzo lejacy i tym samym malo wydajny. Jednak za ten zapach bardzo go polubilam,polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart uwagi
  • Zamawiam prawie co miesiąc szampon z tej serii i ten jest jedny z lepszch.
    Plusy:
    -cena(można kupić w promocji za 5 zł)
    -zapach
    -konsystencja
    -wydajny
    -2w1
    Minusów nie ma także polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić artosisss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie doczyszcza
  • Szampony Avonu potrafią mieć naprawdę różną jakość. W ostatnim czasie używałam ich naprawdę często i tylko jeden naprawdę przypadł mi do gustu. Ten szampon sprawił, że nie kupię ich przez dłuższy czas. Szampony te zawsze mnie kuszą, bo mają śliczne zapachy i są w dobrej cenie. Niestety, nie są dla mnie. W ostatnim czasie, wróciłam do szamponów o naturalnym składzie i zarówno włosy jak i skóra głowy lepiej się czują.

Największą bolączką tego szamponu jest to, że jakoś nie domywa. Mam przetłuszczające się włosy u nasady, łatwo je przeciążyć. Nie używam jednak nafty, olejów, czy innych środków, które moga być problematyczne w całkowitym zmyciu z włosów. Gdy używam tego szamponu dłuższy czas, włosy stają się takie...niedomyte, klapnięte, szybciej się przetłuszczają. Co więcej, dłuższe użycie zawsze kończy się łupieżem, co mi się zdarzało po innych szamponach z Avonu.

Wielka szkoda, bo szampon ślicznie pachnie i odżywka z tej serii jest całkiem fajna. Nie polecam osobom z wrażliwą skórą głowy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Połowa 1

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Mam już odzywkę bez spłukiwania z tej samej serii i stwierdziłam kończy mi się szampon, odżywka się sprawdziła to kupie sobie szampon akurat był za 13,99 za 750ml i jest naprawdę fajny nawet przy myciu włosów czuć że ma w sobie odzywkę bo ładnie wygładza włosy wydaje mi się że dobrze by się sprawdził dla osób z tłustymi włosami bo nie trzeba po nim nakładać odżywki przez co nie obciążymy włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 750ml

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Nie przepadam za samponami z lini naturals,ale ten jest wyjątkiem. 2 w 1 to idealne rozwiązanie latem, lub w awaryjnej sytuacji. Dobrze myje,świetnie sie pieni,ślicznie pachnie i łatwo rozczesać po nim włosy. Więcej od szamponu nie oczekuję No i wielki plus za cenę-butelka małej wielkości 6,99, a 750 ml jedyne 13,99 Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje radę
  • + prześliczny zapach, wyczuwany jeszcze następnego dnia na włosach
    + wydajny
    + taniutki
    + poręczne estetyczne opakowanie
    + dobrze sie komponuje z odzywką bez spłukiwania tego samego rodzaju, ale nie jest ona konieczna
    + szampon jest idealny na lato, wszystkie maski i odzywki strasznie mi obciążaja włosy w czasie upałów, sam szampon natomiast to za mało dla mojej szopki. ten 2 w 1 natomiast jest idealny
    + dobrze sie pieni
    + dobrze oczyszcza
    + łatwo sie spłukuje
    + nie obciąża
    + nie powoduje przetłuszczania czy łupieżu

- nie nawilża zbyt intensywnie, ale czego wymagać po takiej cenie

Ogólnie jestem z niego zadowolona. Kończę pierwsze opakowanie, a drugie juz czeka kupione

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mam zastrzeżeń
  • Daję 5 gwiazdek, ponieważ jest to chyba najlepszy szampon z serii avon naturals.
    Dobrze oczyszcza
    włosy są miękkie i dobrze się układają
    nie obciąża i nie przetłuszcza
    2w1 -> naprawdę czuć odżywkę
    ładny zapach
    wydajność
    cena ( upolowałam w promocji za 4 zł, od razu kupiłam 2 w ciemno i się nie zawiodłam)

jest to bardzo dobry produkt. Idealny na wyjazdy, ponieważ nie trzeba dźwigać butli i szamponu i odżywki.

Używam tego produktu od: 5 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego,ale drugi już czeka na swoją kolej

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry !
  • Bardzo przyjemny szampon, włosy są miękkie , łatwo je ułożyć, nie potrzeba odżywki i to da sie odczuć , konsystencja też ok, ogólnie przypomina mi też szampon Avon imbir i mango ( WRÓĆ!!) tylko ten drugi miał lepszy zapach . natomiast Morelowy jest dośc cukierkowy, ale na prawde godny polecenia .

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić MonikaKofi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Mam włosy do łopatek: wypadające, szybko przetłuszczające się u nasady, spuszone i suche na końcach.
    Myję je codziennie.
    Latem nie lubię marnować czasu na nakładanie odżywki, dlatego często przerzucam się wtedy na kosmetyki typu 2w1.
    Niestety wiele razy się zawiodłam na tego typu specyfikach - po użyciu i tak miałam potrzebę dodatkowego użycia odżywki, i nie mam tutaj na myśli odżywki w sprayu, bo jej i tak codziennie używam.
    Tutaj tak nie jest, faktycznie czuć, że jest to szampon z odżywką. Włosy dobrze się rozczesują po nim, nie są obciążone. Efekt jest dokładnie taki sam, jak po użyciu zwykłego szamponu i odzywki do spłukiwania.
    Szampon jest bardzo wydajny, używam go codziennie od ponad miesiąca, a zużyłam dopiero niecałe pół opakowania.
    Jedynie zapach mnie rozczarował, spodziewałam się bardziej owocowego.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Zacznę od tego, że zapach szamponu jest powalający Bardzo ładnie się pieni, przez co jest wydajny. Włosy po umyciu są jakby bardziej miękkie, gładkie, ale za to nie zauważyłam ich odbudowy przez co odejmuję gwiazdkę. Nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich. Zapach po umyciu utrzymuje się do 2 dni, z czego jestem zadowolona Ogólnie szampon jest świetny, w przeciwieństwie do innych szamponów z serii Naturals. Nie odczuwam potrzeby użycia odżywki po tym szamponie, jest idealny na wyjazdy

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xAbNormal za czytelną i pomocną recenzję?