L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Polecam!
  • Używałam codziennie przez miesiąc, już po 2 tyg widziałam efekty.
    Rzęsy:
    + są grubsze
    + jest ich więcej
    + są dłuższe
    + mniej wypadają

Teraz używam go od czasu do czasu efekt dalej się utrzymuje.

Teoretycznie powinno się go stosować na dzień ja jednak nakładam go na noc tak było mi wygodniej. Spróbowałam też pare razy na dzień i rzeczywiści jest dobry jako baza pod tusz, świetnie rozczesuje rzęsy.

Jeśli chcesz odżywić swoje rzęsy to polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie całe

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje rzęsy nie należą i nigdy nie należały do najsłabszych. Serum odkryłam przypadkiem, szukając czegoś taniego, co wydłuży i pogrubi moje rzęsy. Sięgnęłam i już nie przestałam używać.

Serum nie zrobi wam firanki rzęs, ale znacząco je wzmocni, nieznacznie wydłuży, poprawi kondycje, rzadziej je będziecie dostrzegać przy demakijażu na waciku. Może być używano też jako baza pod tusz (ale trzeba chwilkę odczekać)
    Moich jasnych rzęs nie przyciemniło, chociaż też liczyłam na ten efekt, ale mimo wszystko mnie to nie przeszkadza.
    Podsumowując: Bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam
  • Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Jest to moja pierwsza odżywka do rzęs. Właściwie nie wiem, dlaczego nie zdecydowałam się wcześniej, gdyż rzęsy mam bardzo słabe - rzadkie, krótkie, blade, w prawym oku zdecydowanie mizerniejsze. Stosuję regularnie (raczej nie zapominam o aplikacji), tylko na noc, dość obficie (biały ślad na rzęsach) i jestem zadowolona z efektów.
    Zalety:
    - sposób aplikacji
    - konsystencja
    - skuteczność (wyraźna poprawa kondycji rzęs - ciemniejsze, wyraźnie zdrowsze, ciemniejsze, raczej dłuższe niż gęściejsze)
    -cena
    Wad nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Puchatek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia kondycję rzęs
  • Kupiłam na promocji ponieważ używanie odżywki Evelline trochę mnie męczyło to malowanie. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić - jak to nałożyć żel na rzęsy. A teraz stosuje codziennie na noc i weszło mi w nawyk jak stosowanie kremu do twarzy. Efekty: rzęsy gęstsze, mocniejsze, sprężyste i wogóle nie wypadają. Niestety nie wydłuża.

Chcesz pochwalić asienka72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie żałuję zakupu
  • Produkt wpadł w moje dłonie przez przypadek w Super Pharm, był na promocji za około 10zł. Nigdy nie używałam tego typu produktów, także warto było przetestować. Po codziennym stosowaniu przez lekko ponad miesiąc mogę stwierdzić, że moje rzęsy nie są grubsze, nie jest ich wiecej ale są dłuższe - widać to w szczególności po aplikacji maskary, gdzie są zdecydowanie dłuższe niż przed stosowaniem serum. Mnie ten efekt odpowiada i zadowala. Nie stosuję sie do zaleceń producenta i serum nakładam na rzęsy (tylko na rzęsy) na noc. Zdaje sobie sprawę, że może to produkt nie dla wszystkich, ale jeśli zobaczycie promocję, to warto przetestować, a nóż widelec Was także zadowoli

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów..
  • Używałam systematycznie od 3 miesięcy a efekty marne! Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu, zaryzykowałam i żałuję.. Najbardziej liczyłam na zagęszczenie, pogrubienie i wydłużenie rzęs ale bez spektakularnych efektów :/

Plusy:
    - hamuje wypadanie rzęs
    - rzęsy są sprężyste
    - używając serum na brwi, serum przyspieszyło porost włosków

Minusy:
    - efekt wydłużenia delikatny
    - brak zagęszczenia rzęs

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Kupiłam to serum bo po wakacjach strasznie wypadały mi rzęsy - pewnie to zasługa tuszu wodoodpornego. Używałam go regularnie przez ponad miesiąc. A teraz już używam jak sobie przypomnę..

Faktycznie, zatrzymało wypadanie, z czego jestem bardzo zadowolona Rzęsy ogólnie wydają mi się bardziej odżywione i jakoś ładniej się układają, szczególnie po zastosowaniu serum jako bazy pod tusz. Nakładam je róznież na brwi, które też są odżywione i ładnie się błyszczą.
    Wydłużenia ani zagęszczenia rzęs nie zauważyłam.
    Aplikacja jest łatwa, szczoteczka ok. Produkt jest wydajny. Nie mam jednak porównania z innymi produktami tego typu bo jest to moje pierwsze serum do rzęs i pewnie będę testować inne kiedy to mi się skończy.

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yvonne259 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ból i płacz
  • Owe serum kupiłam jak tylko pojawiło się w SP czyli na oko z 8 miesięcy temu. Wiązałam z nim wielkie nadzieje, ale okazało się był tak przeogromnym bublem, że żałuję wydanej na nie każdej złotówki!

Zalety:
    - dostępność
    - wygodne opakowanie
    - względnie przystępna cena

Wady:
    - przeokropnie podrażnia oczy! Miałam oczy tak czerwone, że królik miał bledsze!
    - powoduje łzawienie i pieczenie
    - pozostawia okropny i nie do zniesienia niewyraźny film na oczach
    - w ogóle nie poprawia stanu rzęs! Ani nie powoduje ich wzrostu ani nie zagęszcza!
    - wydajność ma wiele do życzenia

W świetle powyższego z pewnością nie odkupię tego bubla! Okropieństwo! Po miesięcy udręki wyrzuciłam resztę!

Używam tego produktu od: używałam od około lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży plus
  • Serum L Biotica kupiłam za namową przyjaciółki, która była zachwycona rezultatami.
    Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich rzęs. Jakieś takie cienkie, rzadkie, łamliwe, bez wyrazu.
    Stosowałam już wcześniej inne specyfiki, ale bez większych efektów. Dlatego też nie byłam przekonana, że tym razem cokolwiek się zmieni. Ze względu na niską cenę jednak się zdecydowałam i nie żałuję. Serum naprawedę mi pomogło. Rzęsy zdecydowanie zmieniły swój wygląd, stały się mocniejsze, jakby gęstsze i nie są już tak łamliwe. Pierwsze efekty zauważyłam już po ok. 1,5 mca.
    Nie stosowałam do brwi, ale sądze, że efekt byłby podobny.

Na prawdę polecam.

Chcesz pochwalić nasnas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawno nie byłam tak zadowolona z kosmetyku
  • Kosmetyków mam mnóstwo, kupuję i zużywam je w dużych ilościach, w związku z czym trudno jest mnie czymkolwiek zachwycić. Różnych odżywek do rzęs miałam sporo, jedne były lepsze (jak np Krem do rzęs tej samej firmy), inne gorsze (Eveline), ale ta jest naprawdę świetna.

Kosmetyku w opakowaniu jest niewiele, wyciąga się go szczoteczką jak od tuszu, sam produkt jest przezroczysty, na rzęsach troszkę biały.

Producent zaleca nakładanie produktu pod makijaż - w tej roli sprawdza się to świetnie, rzęsy są wydłużone, pogrubione i - ale to tylko moje wrażenie - chronione przed szkodliwym działaniem tuszu do rzęs.

Ja jednak wolę nakładać go na noc - wtedy dokładnie rozczesuję szczoteczką rzęsy i nakładam też u nasady.

Podrażnień nie wywołał u mnie żadnych w przeciwieństwie do innych odżywek.

I najważniejsza sprawa: EFEKTY. Jestem naprawdę zachwycona! Moje rzęsy urosły i zagęściły się w widoczny sposób, mniej wypadają i w ogóle są zdrowsze. Wiem że piszę to jak jakaś psychofanka tego serum ale eekt naprawdę mnie zaskoczył, a osiągnęłam go w dość krótkim czasie.

Serum jest wydajne mimo małej pojemności.

Minus dostrzegam tylko jeden: wydaje mi się, że jak odstawiam serum na kilka dni to wylatuje mi trochę więcej rzęs niż zwykle gdy go używam, ale nie jestem w 100% tego pewna więc pewnie uzupełnię recenzję gdy skończę go używać.

Jeśli miałabym porównać Serum z Kremem do rzęs tej samej firmy: Krem nie nadaje się pod makijaż, działa wolniej i jest trudniejszy do nałożenia, za to ma bardziej naturalny skład i efekty też osiągnęłam za jego pomocą zadowalające, ale w zdecydowanie dłuższym czasie.

Dziewczyny, polecam! Szczególnie jeśli uda wam się dorwać to serum w promocji za około 11 zł. Efekty u mnie są świetne, ale pamiętajmy że to co sprawdza się u jednej osoby nie musi sprawdzić się u drugiej.

Także żadne Revitalashy i inne cuda, tylko stara dobra L\'Biotica a skład też bardzo fajny, cena zachęcająca, także jak się natknę na promocję to na pewno kupię sobie jeszcze jedno opakowanie! Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marionette_marie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię ten produkt...

Jest niekłopotliwy w stosowaniu (tak jak np. olejek rycynowy),ma fajną szczoteczkę.

Co do samego produktu to rezultaty zaskoczyły mnie pozytywnie

Przyspiesza porost rzęs i brwi, widocznie je wzmacnia, lekko wydłuża, nie podrażnia oczu...

Starcza na ok. pół roku.

Cena na promocji ok. 11 zł

Używam tego produktu od: sierpnia 2013

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1153 raz(y)
  • Skuteczna i bezpieczna!
  • Serum L’Biotica zakupiłam przy okazji będąc w aptece i skora do wypróbowania czegos nowego niż tradycyjny olejek rycynowy. Moim głownym celem było wzmocnienie rzęs, a przede wszystkim linię brwi. Nie oczekiwałam spektakularnych efektów jak osławione FEG, mimo to działanie było widoczne i skuteczne!

+ dostępność
    + cena
    + skład
    + skuteczność
    + nie podraznia
    + nie uczula
    + elastomerowa szczoteczka umozliwia aplikacje
    + konsystencja lekka idealna na dzien jak i na noc
    + przyspiesza porost rzęs i wzmacnia je
    + przyspiesza porost brwi i wzmacnia je
    + wydajność produktu
    + nie powoduje nadmiernego wzrostu i wypadania rzes
    + efekty utrzymują się nawet po odstawieniu odzywki

Produkt zamkniety w fiolce niczym tusz do rzęs o pojemności 7 ml. Posiada elastomerową szczoteczkę sprawnie aplikującą produkt. Serum jest lekki, nieco białawe, cienka wartwa jest praktycznie niewidoczna, nieco grubsza daje na rzesach wrazenie białawego nalotu, które z czasem znika.

Skład niepozorny, acz skuteczny na bazie olejku rycynowego, glikolu i gliceryny, wsparty łagodzącym panthenolem (prowitamina B5) i BiotinoylTripeptide-1 ( zastępujący kontrowersyjny Bimatoprost*). Ponadto mamy hydrolizowaną keratynę oraz L-Arginie (aminokwas bioracy udzial w syntezie keratyny.

Skład:
    Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, BiotinoylTripeptide-1, Sodium Polyacrylate, Dimethicone,Cyclopentasiloxane, Hydrolized Keratyn, L-Arginine, Trideceth-6 PEG/PPG-18/18Dimethicone.

*Bimatoprost – pierwotnie stosowany w okulistyce jako składnik leku na jaskrę (obniżające cisnienie gałki ocznej) w postaci preparatu Lumigan. Efektem ubocznym jednak stosowania przede wszystkim preparatu Lumigan oraz bardzo możliwe również i preparatów, które zawierają Bimatoprost (choc w niższym stężeniu, 5% jest zatwierdzone przez Amerykańskie FDA) jest trwałe przyciemnienie tęczówki. Ponadto wywołuje on silne podrażnienie oczu poza korzystnym wpływem na rzęsy.

Efekty stosowania serum z LBiotica są bardzo dobre i szczerze nie spodziewałam sie ich choc oczekiwałam, ponieważ w tym celu ją kupiłam. Po miesiącu stosowania zauważyłam znaczące zmiany, zgęstnienie i lekki wzrost rzes oraz ich lekkie przyciemnienie. Pojawiło się również kilka „baby rzes”.
    Na brwiach zas zaszły zmiany bardzo pożadane, przede wszystkim po latach stosowania pesety i w koncu chęci pozostawienia brwi do odrostu, rzy serum z L;bionicy brwi odzyskały dawny wygląd. Zagęściły się (choc i tak mam gęste), ale przede wszystki poszerzyła się ich linia, która korygowałam.

Co najważniejsze, serum nie powoduje nadmiernego rozrostu rzęs ( co oczekuje większość) i tym samym krótszą ich zywotnosc, lecz wzmocnienie i odżywienie. Efekt jest taki, ze poprawa wyglądu rzes i brwi utrzymuje się nawet po jej odstawieniu i nie uzaleznia nas od jej ciągłego stosowania.

Podsumowując produkt godny polecenia dla cierpliwych i szukających bardzo dobrej i zdrowszej alternatywy dla niesamowicie drogich preparatow z Bimatoprostem. Odzywka jest bardzo wydajna i stosowana raz na noc od pazdziernika nadal mi się nie skonczyła(!)

Polecam osobom potrzebujących wsparcia dla rzes i brwi, ale będących jednak cierpliwymi, bo tak jak wskazuje producent na opakowaniu, dzialanie widac po około miesiącu lub dwóch. Nie są wprawdzie imponujące efekty widoczne jak po preparatach z Bimatoprostem, niemniej na tyle satysfakcjonujące. Jeśli zatem marzymy o wzmocnionych rzesach i pieknym łuku brwi, wystarczy mieć 12 zl a nie 350 zł.

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Ilość zużytych opakowań: 1x7ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepozorne, ale działa!
  • Kupiłam to serum tak bardziej z ciekawości, gdyż po stosowaniu sprawdzonego specyfiku nie spodziewałam się takiego samego efektu po zwykłej drogeryjnej odżywce. Z początku stosowałam tylko na rzęsy, zgodnie z zaleceniami - rano. Potraktowałam do głównie jako bazę pod tusz. W tej funkcji się sprawdza. Stosuję ponad miesiąc,od jakichś 3 tygodni stosuję również wieczorem.
    Pierwsze efekty? Pojedyncze rzęsy wydają się znów być dłuższe, aczkolwiek do wyraźnego efektu jeszcze kawałek, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Po jakimś czasie zaczęłam stosować także na brwi. I tu akurat nie oczekiwałam żadnych efektów. Moje brwi dwa lata temu mocno się zbuntowały... prawdopodobnie stres zrobił swoje. Efektem był niemal brak brwi, znaczne osłabienie włosków, znaczne przerzedzenie i dosłownie 3 włoski na krzyż od łuku. Ratunkiem była tylko kredka... Stosowałam 3 różne odżywki, jednak bez efektu. I tu przechodzę do sedna - tak jak sceptycznie podeszłam do kupna, tak sceptycznie nastawiona zaczęłam stosować to serum na brwi. Po miesiącu stosowania w końcu zaczynam "odzyskiwać" moje brwi! Włoski odrastają znacznie ciemniejsze, silniejsze, dużo dłuższe. Dzięki temu brwi zaczynają nabierać pożądanego kształtu. Patrząc na efekty sądzę, że już niedługo będę mogła zrezygnować z kredki. W końcu!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić littlelife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektu
  • Zakupilam te serum bo lubie niektore kosmetyki z tej firmy jednak serum nic nie robi z rzesami i brwiami.
    Jedyne co mozemy uzyskac to szczypanie oczu.
    Nie polecam, szkoda wydawania pieniedzy na takie cos.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Maluję rzęsy od 9 lat jak nie dłużej. Próbując różnych tuszy, w poszukiwaniu tego jedynego, naraziłam je na zniszczenia, uszkodzenia - głównie z powodu złej szczoteczki. O serum dowiedziałam się z ulotki. Wcześniej stosowałam olejek rycynowy, jednak skusiłam się na ten specyfik. I... nie żałuje ani odrobinę!

Po 5 miesiącach regularnego używania - rano przed nałożeniem tuszu oraz wieczorem po oczyszczeniu oka z makijażu - zauważyłam znaczne efekty. Rzęsy się wydłużyły!, odżywiły, są ciemniejsze ( na poprawę stanu moich rzęs zwróciło uwagę kilka osób z mojego najbliższego otoczenia przez co moja pewność co do
    tego serum wzrosła do 100%)!

Plusy:
    + poręczna szczoteczka,
    + skuteczność,
    + dostępność,
    + cena!,
    + nie podrażnia,
    + wydajność,
    + bezzapachowe,

Minusy:
    BRAK

Polecam serum wszystkim cierpliwym i zdeterminowanym do walki o poprawę stanu swoich rzęs!

Dodam jeszcze, że serum nie wzmaga wypadania rzęs, raczej je neutralizuje. Osobiście uważam, że narażone na pocieranie przy demakijażu, rozczesywane szczoteczką czy podkręcane zalotką rzęsy zawsze będą wypadały(jedna, dwie- oczywiście nie codziennie!), jednak dzięki odżywce wypadnie ich znacznie mniej lub w ich miejsce pojawią się nowe. )

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić paula020691 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdziła się
  • Do odżywki podeszłam dość sceptycznie, ponieważ wersja na noc nieszczególnie przypadła mi do gustu ( sposób aplikacji). Zakupiłam ją w Hebe pod wpływem impulsu. Używałam jej dla zasady, nie spodziewałam się żadnych spektakularnych efektów. Przez ostatnie kilka miesięcy moje rzęsy nie były w dobrej formie. Wypadały, łamały się, znacznie się przerzedziły. Zawsze przy demakijażu na płatu znajdowałam kilka rzęs. Używałam jej zarówno rano jak i wieczorem przez ok. 2 miesięcy, czasami o niej zapominałam, ale starałam robić to dość systematycznie.

Na plus:
    - poprawia kondycję rzęs, mniej ich wypada, nie łamią się
    - zauważyłam ich zagęszczenie oraz wydłużenie ( takie jasne włoski na końcach)
    - aplikator w formie gumowej szczoteczki ułatwia nakładanie produktu
    - nie podrażniła mi spojówek
    - bardzo wydajna używam jej od ok 2 miesięcy i jeszcze się nie skończyła
    - dotępność
    - niska cena

Myślę, że jeszcze do niej wrócę, ponieważ jak na razie jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Używam tego produktu od: 2 m-cyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić rita_hayworth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wzmaga wypadanie
  • Używałam wcześniej kremu do rzęs z tej firmy, z którego byłam zadowolona, więc gdy zobaczyłam SERUM bez zastanowienia kupiłam, myśląc, że musi być jeszcze lepsze. Nic bardziej mylnego...
    Serum stosowałam systematycznie, na noc i na dzień. Nigdy nie miałam problemu z wypadaniem rzęs, jednak od momentu rozpoczęcia kuracji przy demakijażu na płatku pozostawało coraz więcej włosków. Myślałam, że to przejściowy stan, że po czasie sytuacja się unormuje i zaczną mi rosnąć długie piękne rzęsy.Zużyłam całe opakowanie, a poprawa nie nadeszła.
    Efekty:
    - przerzedzone rzęsy
    - bardzo widoczne ubytki na dolnych powiekach
    Obiecanych efektów zero natomiast szkody bardzo odczuwalne.
    Po zaprzestaniu stosowania wypadanie rzęs ustało, więc mam 100% pewność, że to wina tego produktu.
    Daję pół gwiazdki za wygodniejszy sposób aplikacji niż w przypadku wcześniej wspomnianego kremu.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Poprawia stan rzęs
  • Serum "wzięłam" sobie za punkty w Superpharmie
    pomyślałam, że to idealna okazja, żeby je wypróbować.

+ wydajne
    + bezzapachowe
    + nie uczula - uważam go już 2 miesiące i ani razu nie mialam zaczerwienionego oka - duzy plus
    + widocznie poprawia stan rzęs: są miękkie, delikatne, nawilżone
    + miałam coś w stylu "luki" w rzęsach - taki trójkącik, gdzie było dużo mniej rzęs. nie mogłam tego nawet zatuszować tuszem. dzięki używaniu tego serum zniknęło ! nie mam pojęcia, w jaki sposób, ale zadziałało

także jestem b.zadowolona. polecam!

Używam tego produktu od: dwoch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Kupiłam serum w promocyjnej cenie, pomyślałam że wzmocnię swoje rzęsy.

Produktem się rozczarowałam, bo nie zauważyłam po nim żadnego efektu.

Wymaga systematyczności i stosowania na noc bo mi przeszkadza nałożone na rzęsy. Zaczynają mnie swędzieć oczy i im bardziej trę tym gorzej.

Jest wydajne ale dla mnie jest to minus bo nie mogę go skończyć.

Z całą pewnością do niego nie wrócę. Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się jako baza pod maskarę
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami licząc, że coś wzmocni moje rzęsy które często wypadają, niestety po kilku miesiącach używania efekt jest zerowy ale za to jako baza pod maskarę jest dobra, trzyma się wtedy całkiem dobrze, nie kruszy i nie osypuje. No i ta szczoteczka, lubię silikonowe ale ta jest beznadziejna i musiałam zamienić na inną. Niestety zamierzony efekt nie został uzyskany więc szukam dalej.Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić BlackWidow97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie sobie serum
  • Plusy:
    \n* cena
    \n* dostępność
    \n
    \nMinusy
    \n* kosystencja
    \n* szczypie w oczy
    \n* szczoteczka (twarda)
    \n* skuteczność (ne zauważyła)
    \n
    \nUzywam mało systematycznie bo szczypie w oczy. Ale tez trzeba sie napracowac zeby nalozyc produkt. Nie lubimy sie ale skoro jest w mojej kosmetyczce to go używam.

Chcesz pochwalić ssadosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero efektów...
  • Używałam tego produktu regularnie, przez kilka miesięcy i co? Nie widzę najmniejszej różnicy. Stosowałam w duecie z kremem do rzęs na noc, więc myślałam, że efekt będzie widoczny gołym okiem - ja nie widzę nic, żadnej poprawy, najmniejszej... Szkoda.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warte zachodu
  • używałam reguralnie przez kilka miesięcy, rzęsy może i trochę się wzmacniają ale mizerny efekt jak na to codzienne smarowanie, taka odżywka to i tak jakieś 25 zł lepiej dopłacić drugie tyle i kupić sobie na allegor w promocji jakąś odżywkę z tych profesjonalncyh preparatów tam widać efekty.

+jest jakiś efekt

-prawie niezauważalny efekt rzęsy może mocniejsze ale na pewno nie dłuższe

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pragmatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre serum
  • Używam dokładnie miesiąc czasu nanosząc regularnie na dzień i na noc. Właściwie spełnia obietnice producenta - moje rzęsy są zauważalnie zdrowsze, wzmocnione, lśniące i sprężyste. Zauważyłam też ich niewielki ale jednak wzrost.
    Łatwość stosowania dzięki bardzo wygodnej szczoteczce, szybkość wsiąkania/zasychania na rzęsach i niewyskoka cena za produkt są dodatkowymi atutami.
    Nie ma natomiast jakiegoś spektakularnego efektu na który mimo zdrowego rozsądku jako posiadaczka dość słabych rzęs nadal liczę....

Używam tego produktu od: 4 tyg

Chcesz pochwalić sunny_skies za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie widzę różnicy
  • Miałam już serum do rzęs tej firmy tylko na noc. Nie bardzo pomogło może troszkę ale zachęcona komentarzami kupiłam serum na dzień. Okazało się jeszcze gorsze. Właściwie nie widzę efektów nawet minimalnych na rzęsach jakie były takie są. Może jedynie brwi minimalnie się zagęściły ale chyba tylko mi się wydaje bo ta różnica jest znikoma. Podoba mi się opakowanie jest śliczne i szoteczka o wiele lepiej nakłada się produkt niż wczesniej balsam tej firmy. Plus za to,że serum nie jest tłuste ale ja i tak nakładałam tylko na noc ponieważ uważam ,że na dzien się nie nadaje zostawia białe ślady na rzęsach i się ściera pod maskare nie ma szans aby go nakładać. O wiele lepsze efekty dawał mi olejek rycynowy.Rzęsy po olejku były grubsze,ciemniejsze i dłuższe a sam olejek był tańszy. Oczywiście ja dla wygody wolałam dołożyć pare złotych ponieważ serum nie jest tłuste i posiada szczoteczke. Cena jest przystępna więc można wypróbować ale trzeba się też tego spodziewać, że nie na wszystkie rzęsy serum będzię działać i mieć to na uwadze. Ja stosuje serum codziennie od 2 miesięcy i jeszze troszę mi go pozostało więc jest wydajny. Chyba z sentymentu dla firmy, i opakowanie dam troszkę więcej gwiazdek żeby nie zanizać ocen ale i tak go nie kupię ponownie

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?