L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Przyzwoita
  • Używam już drugie opakowanie tej odżywki i jestem z niej zadowolona. Nie liczyłam na cuda - jakie występują po stosowaniu leku na jaskrę (sic!) - i cuda się nie wydarzyły, ale faktem jest, że moje rzęsy są trochę dłuższe, mocniejsze, zagęszczone i ciut ciemniejsze. Natura obdarzyła mnie mało wyrazistą oprawą oczu i żaden produkt tego nie odczaruje, ale już samo to, że jest LEPIEJ, bardzo mnie cieszy

Opakowanie odżywki jest poręczne, silikonowa szczoteczka z krótkimi włoskami dobrze się sprawdza przy nakładaniu. Preparat nie podrażnia oczu, no chyba że "chlapnę" sobie w oko jakąś większą ilość Pozostawia na rzęsach taką białawą warstwę, potrzeba chwili, żeby ta warstwa zniknęła.

Stosuję ją każdego wieczoru i ranka. A na brwi polecam siostrzany krem tej firmy (działa bardziej spektakularnie!).

Uważam, że to fajna i tania alternatywa, która może pomó, a na pewno nie zaszkodzi (jak wspomniane wyżej odżywki z bimatoprostem, którym można zrobić sobie krzywdę).

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Serum kupiłam w Biedronce za ok.7zł. Używam je regularnie, codziennie wieczorem, od ok.maja. Pomimo - jak już wspomniałam - regularnego używania przez długi czas, kosmetyk nie skończył się, nadal mogę nim dokładnie pokryć rzęsy.
    Efekty: po pewnym czasie stosowania zaczęłam zauważać, jak bardzo zmienił się wygląd moich rzęs po pomalowaniu ich tuszem. Stały się pięknie rozdzielone, długie, gęste - zawsze o takich marzyłam! Jestem pewna, ze to zasługa właśnie odżywki, gdyż przez ten czas używam takiego samego tuszu do rzęs. Dodatkowo, rzesy przestały wypadać, może troszkę stały się dłuższe, pociemnieć nie pociemniały, ale wybaczamy

PLUSY:
    * wydajność
    * cena
    * widać efekty, rzęsy genialnie wyglądają pod tuszem do rzęs
    * wygodna aplikacja, szczoteczka dociera do wszystkich rzęs
    * po nałożeniu nie czuć, ze coś na włoskach jest, serum nie szczypie w oczy, nie uczula, szybko się wchłania

MINUSY:
    * nie odnotowałam

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bokserka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, ale po paru miesiącach stosowania.
  • Bardzo dobry produkt, aczkolwiek trzeba długo czekać za efektami. Minął prawie rok odkąd smarowałam swoje rzęsy tą odżywką na noc, aż pewnego dnia stwierdziłam, że moje rzęsy stały się o wiele, wiele dłuższe....dopóki wciąż myślałam o tym żeby one urosły jak najszybciej, to nie widziałam żadnych efektów, ale gdy już w końcu weszło mi w nawyk smarowanie rzes na noc, to nawet nie zauwazylam kiedy one stały się tak mega ciemne i długie.......Już nie zrezygnuje z tej odzywki, nie ma zadnych skutków ubocznych, nie szczypia oczy po jej zastosowaniu, nie pozostawia tłustego filtru na powiece tak jak robił to olejek rycynowy. Gorąco polecam produkt osobom, które są cierpliwe i wytrwałe...

Chcesz pochwalić iwona13032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Kupiłam bo był na przecenie w naturze. Efektów spektakularnych nie ma. Rzęsy lekko się wydłużyły, trochę zgęstniały. Ale za 8 zł nie ma co narzekać.

Jedynym minusem było to, że na początku stosowania rzęsy strasznie wypadały. Na szczęście po tygodniu przestały.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiulka2611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna !
  • Moje rzęsy nie sprawiają mi zbyt dużego problemu, za to brwi niestety są w opłakany stanie - zwłaszcza ich część dystalna. Dlatego też serum kupiłam z myślą głównie o brwiach, ale przy okazji moje rzęsy również miały na tym zakupie skorzystać
    Producent zaleca stosowanie tego serum rano pod makijaż.
    Ja natomiast stosowałam je na noc ponieważ nie lubię nakładać tego typu produktów pod makijaż.
    Serum znajduje się w typowej - tuszowej - butelce z szczoteczką, która jest różowa (oł jeee ), giętka, silikonowa, z licznymi wypustkami. Wygląda identycznie jak na opakowaniu. Mimo, że serum ma jedynie 7 ml pojemności jest bardzo wydajne.
    Używam je już 2 miesiące i coś mi się wydaje, że jeszcze na kilka tygodni mi wystarczy
    Tak jak pisałam serum nakładam wieczorem na oczyszczoną linie brwi oraz rzęsy.
    Pierwsze efekty widoczne już były po ok 2 tygodniach.
    Moje brwi widocznie się zagęściły, a końcówki zaczęły być widoczne nawet bez podkreślenia ich cieniem do brwi Rzęsy również się wzmocniły, zwiększyły objętość, stały się elastyczniejsze, ciemniejsze i dłuższe
    W składzie zaraz po wodzie znajduje się olejek rycynowy, który jak wiemy nie tylko pobudza włoski do wzrostu, ale także je przyciemnia Oprócz tego serum zawiera także glicerynę, pantenol (prowitamina B5), hydrolizowaną keratynę oraz ważny aminokwas - L- argininę.

Podsumowując: serum do rzęs i brwi firmy L'biotica to świetna inwestycja.
    Zarówno rzęsy jak i brwi wyglądają lepiej, stają się mocniejsze, gęściejsze, dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Serum jak najbardziej polecam zwłaszcza w takiej cenie

Używam tego produktu od: lipiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze serum do rzęs.
  • Plusy:
    - fajne opakowanie i wygodna szczoteczka
    - działanie- trochę musiałam poczekać by zobaczyć pierwsze efekty (ok.2, 5- 3 tygodnie) ale potem byłam już zachwycona. Rzęsy są wydłużone, każdy tusz wygląda na nich lepiej. Nawet kiedy przestałam go używać przez parę tygodni ciągle widziałam pozytywne działanie serum.
    - szybko się wchłania
    - wydajność
    - cena

Minusów nie ma. Na pewno będę go używać dalej

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić paula183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Produkt zakupiłam za 5 zł w biedronce. Musze przyznać , że do zakupu zachęciła mnie ta niska cena. Odżywka przeznaczona jest na dzień ale ja używałam ją przeważnie na wieczór. Czasem zdarzało sie , że użyłam jej również rano ale nie stanowiło to przeszkody w późniejszym nałożeniu makijażu. Duży plus ma już za to, że świetnie sprawdza się jako baza pod maskarę.
    Producent zapewnia nas , że nasze rzęsy wzmocnią się i staną się gęstsze. Po miesiącu stosowania widzę znaczną poprawę w kondycji moich rzęs. Są gęstsze , nie wypadają przy demakijażu. Miłym zaskoczeniem było dla mnie minimalne wydłużenie się rzęs mimo tego , iż producent nam tego nie obiecuje. Za tak niska cenę działanie jest naprawdę świetne .

Podsumowując produkt ma same zalety :

- Niska cena
    - działanie pasujące do zapewnień na opakowaniu
    - łatwa aplikacja

Chcesz pochwalić aaadriannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie mnie zaskoczył
  • Kupiłam na promocji w Biedronce za ok. 7 zł.
    Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia dokładnie przed. Ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że u mnie się coś zmieniło na lepsze. Rzęsy przed były zupełnie zwykłe, dosyć jasne (jestem ciemną blondynką), nieco przerzedzone, trochę bez koloru i połysku, z tuszem praca układała się jako tako.
    Po pierwsze jak przeczesuję rzęsy czy to odżywką czy mascarą - rzęsy wyglądają na gęstsze. Są nieco bardziej błyszczące. Rzęsy mniej mi wypadają co widać przy demakijażu oczu. Kiedyś zostawały mi z dwie rzęsy na waciku, teraz to rzadkość. Często się zdarza, że w ogóle nie tuszuję rzęs, bo uznaję że to co mam naturalnie zupełnie wystarczy. Nie zauważyłam przyciemnienia, wydłużenia. Podsumowując, po prostu rzęsy wyglądają zdrowiej. Używam tej odżywki także do brwi, szczególnie jednej kiepsko wyskubanej, którą tu i ówdzie zapuszczam. Brwi też wyglądają na zadowolone
    Bardzo mi się podoba to, że jest to serum ze szczoteczką, bo gdy używałam z tej samej firmy kremu regenerującego do rzęs to nie chciało mi się bawić z wyciskaniem i mizianiem palcami.
    Ważne jest aby wspomnieć, że nakładałam serum nie tylko na rzęsy, ale jeszcze z czubka szczoteczki odrobinę serum i wklepuję je w nasadę rzęs, w skórę (co by to co się wchłonie trafiło przez krew tam gdzie trzeba).
    Wg mnie spełnił swoje obietnice i jak mi się skończy na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla moich rzęs wystarczające
  • Kupiłam to serum w Biedronce za jakieś 7-8 zł. Z racji tego, że cena była bardzo niska nie oczekiwałam spektakularnych efektów.
    Dla moich mało wymagających rzęs (mam to szczęście, że z natury są dosyć długie, średnio gęste i podkręcone) serum sprawdza się bardzo dobrze. Oczywiście nie zdziała cudów, ale efekt jest zadowalający. Rzęsy rzadziej wypadają, są wzmocnione dzięki czemu rosną dłuższe. Używałam je również do brwi i muszę przyznać , że do nich trochę słabiej się sprawdza, aczkolwiek efekt był zauważalny. Nie używałam tego produktu tak jak zaleca producent na dzień tylko na noc, z tego też względu nie wiem jak się sprawdza jako baza pod tusz. Serum nie podrażnia mi oczu, jednak zdarzyło mi się, że produkt dostał się do nich i wtedy odczuwałam lekkie szczypanie. Jest średnio wydajne – wystarczyło mi na 2/2,5 miesiąca codziennego stosowania.
    Zdaje sobie sprawę, że pewnie są dużo lepsze produkty tego typu (za dużo większą kwotę) ale oceniając ten pod względem stosunku jakości do ceny zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek.

Szczerze polecam, warto wypróbować tym bardziej, że można było dorwać je w Biedronce na wyprzedaży za 5 zł. Ja już się zaopatrzyłam w kolejne opakowania, także z pewnością serum na dłużej zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: około 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Zawsze miałam długie rzęsy. Niestety trzy miesiące temy zaczęły bardzo wypadać. Zakupiłam to serum i jestem zachwycona!
    +rzadko jakaś rzęska wypadnie,
    +rzęsy są jeszcze dłuższe, wyglądają prawie jak sztuczne,
    +zauważyłam, że wyrasta dużo więcej nowych rzęs niż kiedyś,
    +wygodne, małe opakowanie,
    +jeszcze bardziej wygodny sposób aplikacji,
    +niska cena,
    +wydajne.

Nie widzę minusów

Zapomniałam dodać, że stosuję serum zawsze po demakijażu na noc. Pod tusz nie specjalnie mi służyło.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, regularnie
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić slodkanieidiotka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij