L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Skuteczna broń przeciwko wypadaniu rzęs
  • Aktywne serum do rzęs marki L'biotica to mój pierwszy produkt do rzęs/brwi, jaki stosowałam. Mam ładne, długie i gęste rzęsy, ale wiadomo - miały swoje gorsze dni. Nigdy nie myślałam o tym, żeby stosować jakieś serum do rzęs, wydawało mi się zupełnie niepotrzebne. Poczyniłam co prawda marne próby wzmocnienia rzęs olejkiem rycynowym, ale szybko sobie odpuściłam.

Ostatecznie zdecydowałam się kupić pierwszy produkt wzmacniający rzęsy, kiedy zaczęły mi dość mocno wypadać w czasie demakijażu :/ Byłam zaniepokojona - jedna rzęsa, druga, trzecia, czwarta na płatku kosmetycznym...Zaczęłam więc szukać czegoś, co wzmocni włoski i sprawi, że nie będą mnie w tak zastraszającym tempie opuszczać.

Serum L'biotica kupiłam w czasie promocji w Biedronce, zapłaciłam za nie jakieś 7,50 zł. Naprawdę śmieszna cena. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się po nim absolutnie niczego. W najlepszym wypadku nie zrobi mi krzywdy - myślałam.

Serum stosuję bardzo regularnie - codziennie wieczorem przed snem na oczyszczone i suche rzęsy. Wolę je stosować wieczorem, na dzień pod tusz nie nakładam go w ogóle. Okazuje się, że SYSTEMATYCZNOŚĆ jest tutaj niezbędna. Od razu zaznaczę - serum nie spowoduje zagęszczenia rzęs, ja nie zauważyłam również wydłużenia rzęs. Jeżeli ktoś oczekuje takiego efektu, to obawiam się, że może się zawieść (chociaż oczywiście mogę się mylić).

Największa zaleta tego serum to WZMOCNIENIE RZĘS. Ja jestem zadowolona z tego kosmetyku właśnie pod tym względem. Po niecałych dwóch tygodniach zauważyłam, że przy demakijażu nie wypadają mi już w ogóle rzęsy! Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczone. Dzięki temu rzęsy rosną swoim tempem, ale mocne - możemy więc cieszyć się długo piękną, długą rzęsą, zanim dokona ona swego żywota i wypadnie. Jeżeli ktoś szuka wzmocnienia - to serum mogę szczerze polecić - z rekomendacją regularnego stosowania.

PLUSY:
    + wzmacnia rzęsy i ten efekt objawia się brakiem rzęs na waciku podczas demakijażu ,
    + estetyczne, małe opakowanie, z którego nie ścierają się napisy (serum idealnie mieści się do małej, podróżnej kosmetyczki),
    + poręczna, silikonowa szczoteczka, którą dobrze przeczesuje się rzęsy,
    + cena,
    + wydajność,
    + nie uczula i nie podrażnia,
    + rzęsy są "silniejsze" i bardziej elastyczne,
    + stosuję je także na brwiach i tam też się sprawdza.

MINUSY:
    - nie powoduje wydłużenia rzęs,
    - nie powoduje zagęszczenia rzęs.

Jeżeli chodzi o minusy, to nie są one stanowcze, ponieważ producent w zasadzie tego nam nie obiecuje.

Zdecydowanie mogę polecić serum osobom, które przede wszystkim chcą przeciwdziałać wypadaniu rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma co spodziewać się cudów, ale za tę cenę warto wypróbować
  • W stosowaniu tego typu kosmetyków kluczem jest systematyczność. Czasem taka l'biotica, używana codziennie może dać o wiele lepsze rezultaty niż odżywka za 100 zł używana raz na tydzień. Ja niestety mam z tym problem, bo czasem sumiennie, codziennie wieczorem, nakładałam serum na rzęsy, a czasem na kilka tygodni o nim zapominałam naprawdę, chciałabym wypróbować jego działanie przy używaniu KAŻDEGO wieczoru przez powiedzmy miesiąc, ale jak na razie nie dałam rady. Może kupię drugie opakowanie, żeby się przekonać

+ miałam kiedyś problem z rzęsami, wypadającymi przy demakijażu, były osłabione, za każdym razem wypadała mi przynajmniej jedna. Z tego też względu zakupiłam to serum. Eliminuje ono ten problem, kiedy go używam, rzęsy praktycznie nie wypadają lub zdarza się to sporadycznie
    + wygodna formuła ze szczoteczką, w dodatku silikonową, którą łatwo umyć (np. z resztek tuszu)
    + serum jest łatwo dostępne
    + tanie (w promocji koło 10 zł)
    + bardzo wydajne
    + zaobserwowałam minimalne zagęszczenie rzęs, ale może jest to po prostu brak wypadania
    + fajny skład
    + polska marka

+/- poprawia kondycję rzęs, są one zdecydowanie mocniejsze, jednak efekt jest krótkotrwały i utrzymuje się głównie podczas stosowania serum (kiedy robimy dłuższą przerwę, rzęsy znów są osłabione i zaczynają częściej wypadać)

- nie zauważyłam, żeby były dłuższe, różnica w ich wyglądzie też na pierwszy rzut oka jest prawie niewidoczna. Jednak nie ukrywam, że nie spodziewałąm się po tym serum firanki rzęs, chodziło mi o poprawę ich kondycji
    - czasem podrażnia oczy (zdarza się, że troszkę szcypią po aplikacji, ale po paru minutach ten efekt mija)
    - wbrew zapewnieniom producenta nie nadaje się do stosowania pod makijaż (jest zbyt tłuste i potrzebuje czasu na wchłonięcie)

Na brwi nie stosowałam, bo z natury są ciemne.
    Jak na razie kuszą mnie inne odżywki, ale nie mówię nie, może kiedyś znów wrócę do tego serum. Domyślam się, że używane naprawdę REGULARNIE daje o wiele lepsze efekty

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wydłuża, ale zagęszcza i wzmacnia
  • Nie narzekam na rzęsy. Co prawda, kiedy zamrugam, to drzewa od wiatru się nie kładą - nie ta długość. Są jednak dość gęste, średnio długie i bardzo, bardzo wytrzymałe. Nie kruszą się, nie wypadają, nie łamią. Chyba w życiu nie znalazłam rzęsy na policzku.

Serum L'Biotiki kupiłam głównie po to, żeby skłonić moje rzęsy do rośnięcia i do przyciemnienia (płowieją na końcach).

Co mogę powiedzieć po miesiącu codziennego stosowania serum? Że:
    - bardzo przyjemnie się aplikuje
    - nie podrażnia
    - nie spływa
    - uelastycznia i minimalnie podkręca rzęsy
    - trochę je przyciemnia
    - wyrosły mi ciemne mikrorzęski (nie jest ich bardzo wiele)
    - niestety, rzęsy nie zmieniły długości

Podsumowując, serum nie daje efektu bogini z firankami rzęs na metry. Zdziwiłabym się, gdyby dało. Nie wiem też, jak sprawdziłoby się u kogoś o bardziej wymagających rzęsach.
    Dla mnie jest jednak bardzo porządną odżywką i bazą podkładową pod tusz. Za tę cenę - wręcz świetną odżywką.

Chcesz pochwalić Shiraishi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoita
  • Bardzo fajna. Nie wiem czy rzęsy faktycznie urosły, ale na pewno stały się grubsze, bardziej elastyczne i to zaledwie w ciągu 2 tygodni. Cena też jest bardzo przyzwoita , a buteleczka wydajna z fajnym aplikatorem. Jedyny minus - że jak się nakłada to nieraz kropelki zostają na końcówkach rzęs (ale po chwili się wchłonie i est ok )
    Warto kupić , bo naprawdę poprawia kondycję, grubość i zapobiega wypadaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić _Li li_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak,ani nie
  • Sama nie wiem co o nim sądzić... Nie zaszkodził mi, rzęsy nie zaczęły mi wypadać, nie stały się cieńsze... Ale też nie zwiększyła się ich ilość i nie stały się grubsze.
    Wątpię,że jeszcze raz spróbuję skorzystać z tego serum..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra będzie przy długotrwałym używaniu.
  • Powiem od razu jakie mam rzęsy: górne są krótkie i cienkie, czarne ale końcówki mają jaśniejsze a dolnych to prawie wcale nie widać.
    Serum kupiłam bo na opakowaniu obiecują wzmocnienie koloru, wydłużenie, pogrubienie i to wszystko by mi się przydało.
    Po 3 tygodniach używania na noc i w dzień stwierdzam że kolor się troszkę przyciemnił, nie widać jeszcze jakichś super efektów ale te u dołu stały się troszkę bardziej widoczne a przez to mam oczy większe, teraz nie tuszuję tylko stosuję tą odżywkę i czekam na dalsze efekty, dobrze się nakłada bo jest szczoteczka, i nie podrażnia mi oczu a na tym mi zależy, nie pieką po niej a nie chciałabym by to się działo.
    Uważam ją za całkowicie bezpieczną dla oczu, jak nie pomoże to i krzywdy nie zrobi.
    Stosuję dalej i czekam na wydłużenie albo zagęszczenie
    Zapachu nie posiada.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra wydajna
  • Kupiłam ten produkt, gdyż nie miał wygórowanej ceny a na szybko potrzebowałam coś co poprawiłoby wygląd moich rzęs. Nie zawiodłam się. Moje rzęsy są jakby bardziej elastyczne, gęstsze i nie wypadają przy potarciu palcem oka. Szczoteczka jest bardzo twarda, dlatego przy pierwszym użyciu trzeba uważać i się przyzwyczaić.

Plusy:
    cena
    wydajność
    rzęsy nie wypadają i są bardziej elastyczne

Minusy:
    twarda szczoteczka,

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Aga1977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Jak dla mnie tragedia, rzęsy zaczęły mi po tej odzywce wypadać i miałam normalnie przerwy między kępkami, myślę że gdybym zużyła opakowanie do końca to zostałabym bez 1 rzęsy. Na dodatek szczoteczka jest twarda i podrażniała mi oczy jedyny plus to to że fajne sprawowała jako baza pod tusz bo zostawiała białą powłokę i ciut wydłużała rzęsy, no ale nie kosztem wypadających notorycznie rzęs

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić claudia1608 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomogło
  • Zdecydowanie moje rzęsy oraz brwi poprawiły swój wygląd oraz kondycję od kiedy stosuję to serum. na początku stosowałam wyłącznie do rzęs. Rzęsy stały się mocniejsze, gęstsze, mniej wypadają.
    Gdy uzyskałam taki rezultat, a akurat zaplanowałam, że zmienię kształt brwi, wydał mi się idealnym pomysłem zastosowanie serum również do brwi, by w szybkim tempie odrosły włoski, które do tej pory wyrywałam przy regulacji.
    Nie myliłam się, włoski szybciej odrosły.
    Brwi również stały się mocniejsze, ładniejsze, lepiej się prezentują.
    Jestem zadowolona z efektów serum.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić kosmitka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Z zaciekawieniem sięgnęłam po ten produkt i okazało się to być dobrym posunięciem. Moje rzęsy:
    + przestały wypadać
    + widać ich wzmocnienie już od dłuższego czasu
    + przyciemniły się (jaśniejszy kolor na końcach został zniwelowany)
    + wydłużyły się.

Plus za poręczne, niewielkie opakowanie, które zawsze mam przy sobie w kosmetyczce. Serum stanowi świetną bazę po podkład, rzęsy maluje się łatwiej i lepiej wyglądają. Tusz nie kruszy się.
    Serum nie uczula, nie podażnia. Noszę szkła kontaktowe i bez problemu go stosuję.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Ramija za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij