L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Całkiem niezły produkt
  • Widać wyraźną poprawę stanu rzęs, używam go razem z kremem do rzęs na noc tej firmy. Rzęsy mniej wypadają, zrobiły się dłuższe i gęstsze. Zdecydowanie polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 3 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić estheriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zerowe efekty
  • Zalety:
    -wygodna aplikacja za pomocą silikonowej szczoteczki
    -wydajny-wystarczył mi na 5 miesięcy:
    -bezzapachowy, nie podrażnia oczu

Wady:
    -gęsta konsystencja. skleja rzęsy, więc nie nadaje się pod tusz
    -zostawia tłuste plamy na szkłach okularowych. W efekcie co kilka minut muszę czyścic okulary
    -nie robi nic. Rzęsy nie są dłuższe, gęstsze, ciemniejsze. Jest on całkowicie neutralny dla moich rzęs.

Z racji tego, że stosowałam go sumiennie przez 5 miesięcy, a on nie wpłynął w żaden sposób na kondycję moich rzęs, uznaję go za produkt bezużyteczny.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Luuubię
  • Fajne, lekkie opakowanie i wygodna aplikacja serum . Używam go zarówno jako bazę pod tusz (rzęsy są wtedy ślicznie wydłużone) jak i zdarza się, że nakładam go samego. Używam również innych produktów do rzęs, więc ciężko mi określić czy to właśnie on się przyczynił do wzrostu moich rzęs. Serum używam rano i ewentualnie po południu (na noc mam inny produkt). Rzęsy mam długie, gęste i mniej wypadają.

Chcesz pochwalić anomalie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda słów.
  • Do zakupu serum zachęciła mnie pani farmaceutka Uwielbiam kosmetyki tej firmy, więc się skusiłam. Bardzo sumiennie nakładałam serum na brwi i rzęsy. Codziennie, a nawet 2 razy dziennie.

Efekt? Żaden. Dosłownie żaden.

Nigdy więcej nie kupię tego produktu.
    Kosztuje mało, ale więcej się nie skuszę, naprawdę.

Moim zdaniem, o wiele lepiej działa najzwyklejszy olejek rycynowy, wcierany w brwi i rzęsy

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Uzywam prawie miesiąc więc juz jakąś opinie mogę wystawic. Mam w miare długie i geste rzesy, ale niedawno zaczęły mi wypadac, brwi również (choruje na niedoczynność tarczycy). Przerażona ilością z jaką zaczęły mi wypadac zaczełam szukać ratunku w odzywkach. Nie każdą mogę stosować gdyż nosze soczewki co kończyło sie łzawieniem, szczypaniem i zaczerwienieniem oczu. Na tej było napisane,ze jest bez konserwantów i mogą ją stosowac osoby noszące soczewki i tak faktycznie jest przynajmniej w moim przypadku.
    Co do działania, liczyłam,że odżywka trochę podkręci i przyciemni mi rzęsy (tak jak odżywka pierre rene), ale tak nie jest. Nie zauważyłam wzrostu nowych rzęs czy brwi,ale faktycznie trochę mniej wypadają. Minusem jest dla mnie to,ze po wyschnięciu odżywki zostają na włoskach białe paproszki.

Podsumowując:
    +Cena
    +Możliwość używania przez osoby noszące soczewki
    +Mniejsze wypadanie

-zostawia na włoskach białe paproszki
    -nie wydłuża i nie przyciemnia rzęs
    -nie zauwazyłam wzrostu nowych włosków

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Chanel85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zero efektów
  • To serum dostałam od mamy. Nie mam problemów z rzęsami. Są długie, w miarę gęste, tylko blade. Wiadomo, nie oczekiwałam, że mi je przyciemni :P
    Produkt ten jednak nie spełnił moich oczekiwań. Zacznę od plusów:
    +wygodne opakowanie i aplikacja
    +niska cena
    +dostępność

Wady:
    -serum bardzo szczypie w oczy, podrażnia je
    -brak jakiegokolwiek efektu wydłużenia, czy poprawy kondycji rzęs

Reasumując, nie robi nic, więc to taki produkt bez sensu. Jest, bo jest

Używam tego produktu od: od stycznia

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • To serum naprawdę działa. Efekty były szczególnie widoczne gdy na około miesiąc przestałam go używać (zwyczajnie o nim zapomniałam). Rzęsy wydawały mi się krótsze i rzadsze. Szybko wtedy przypomniałam sobie o tym kosmetyku i od kilku miesięcy nie rozstaję się z nim.

Używam tego produktu od: 4 miesięce

Chcesz pochwalić raison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zagościło na stałe
  • Jak kupowałam nie spodziewałam sie większych efektów. Nie był to pierwszy preparat tego typu. Ale zauważyłam jakąś reklamę i postanowiłam spróbować. Jestem zadowolon. Mam oczy wrażliwe, był okres, ze używałam dużo różnych kropli do oczu. Rzęsy nie były w dobrej kondycji. Po jakims czasi stosowania nie konieczni regularnego widzę zdecyowaną poprawę. Tym bardziej, że z oczami nic się nie dzieje.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe , drugie zaczęte

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Używam już drugie opakowanie tej odżywki i jestem z niej zadowolona. Nie liczyłam na cuda - jakie występują po stosowaniu leku na jaskrę (sic!) - i cuda się nie wydarzyły, ale faktem jest, że moje rzęsy są trochę dłuższe, mocniejsze, zagęszczone i ciut ciemniejsze. Natura obdarzyła mnie mało wyrazistą oprawą oczu i żaden produkt tego nie odczaruje, ale już samo to, że jest LEPIEJ, bardzo mnie cieszy

Opakowanie odżywki jest poręczne, silikonowa szczoteczka z krótkimi włoskami dobrze się sprawdza przy nakładaniu. Preparat nie podrażnia oczu, no chyba że "chlapnę" sobie w oko jakąś większą ilość Pozostawia na rzęsach taką białawą warstwę, potrzeba chwili, żeby ta warstwa zniknęła.

Stosuję ją każdego wieczoru i ranka. A na brwi polecam siostrzany krem tej firmy (działa bardziej spektakularnie!).

Uważam, że to fajna i tania alternatywa, która może pomó, a na pewno nie zaszkodzi (jak wspomniane wyżej odżywki z bimatoprostem, którym można zrobić sobie krzywdę).

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Serum kupiłam w Biedronce za ok.7zł. Używam je regularnie, codziennie wieczorem, od ok.maja. Pomimo - jak już wspomniałam - regularnego używania przez długi czas, kosmetyk nie skończył się, nadal mogę nim dokładnie pokryć rzęsy.
    Efekty: po pewnym czasie stosowania zaczęłam zauważać, jak bardzo zmienił się wygląd moich rzęs po pomalowaniu ich tuszem. Stały się pięknie rozdzielone, długie, gęste - zawsze o takich marzyłam! Jestem pewna, ze to zasługa właśnie odżywki, gdyż przez ten czas używam takiego samego tuszu do rzęs. Dodatkowo, rzesy przestały wypadać, może troszkę stały się dłuższe, pociemnieć nie pociemniały, ale wybaczamy

PLUSY:
    * wydajność
    * cena
    * widać efekty, rzęsy genialnie wyglądają pod tuszem do rzęs
    * wygodna aplikacja, szczoteczka dociera do wszystkich rzęs
    * po nałożeniu nie czuć, ze coś na włoskach jest, serum nie szczypie w oczy, nie uczula, szybko się wchłania

MINUSY:
    * nie odnotowałam

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bokserka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij