L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi
Produkt dostępny w 26 sklepach. Cena już od 10,46 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Nie polecam
  • Producent dUUUżo obiecuje, ale "Obiecanki-cacanki, a (...)".
    Może jest to serum, ale jego rzekoma aktywność pozostawia wiele do życzenia - nie zauważyłam, aby rzęs było więcej, ani żeby urosły choćby o 1/100 milimetra. Fakt, że nie uczula, ale jest ono opcją dla osób, które mają dużo wolnego czasu, żeby go używać, tylko po to... ŻEBY UŻYWAĆ!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i na tym koniec!

Chcesz pochwalić Kat8Rina za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• gadżet
  • Producent serum dużo obiecuje. Tymczasem odżywka nie do końca wywiązuje się ze wszystkich obietnic. Jedno jest pewne - nie szkodzi rzęsom i nie wywołuje alergii.

Serum ma mlecznobiały kolor i dzięki szczoteczce można je równomiernie nałożyć na rzęsy, które faktycznie mniej wypadają przy regularnym stosowaniu kosmetyku.

Poza tym nie zauważyłam jakiegoś dodatkowego "efektu wow". I na pewno nie dlatego, że mam teraz tak długie i mocne rzęsy, że tego nie dostrzegam.

Niewątpliwie serum ma właściwości wzmacniające/odżywcze, jednak ich moc jest zbyt słaba, abym mogła jeszcze raz zainwestować w ten produkt. Po prostu jest to gadżet, który nie jest mi niezbędny.

PLUSY:

1. funkcjonalne opakowanie - miniaturowa mascara
    2. można stosować serum pod zwykły tusz
    3. cena

Używam tego produktu od: stosowałam przez ok. 4 miesiące

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Okropna, mokra, rozpływająca się, ściekająca, piecze w oczy. Ani pod tusz, ani bez tuszu.. Jest tak męcząca, że nigdy jej nie skończę.

Kupiłam ją, bo wersja kremowa na noc była rewelacyjna i miałam nadzieję, że wzmocnię sobie efekt, ale nie dam rady, no nie dam i tyle.

Używam tego produktu od: stu lat
    Ilość zużytych opakowań: MĘCZĘ jedno

Chcesz pochwalić Kordii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe
  • Kupiłam z myślą o poprawieniu kondycji moich rzęs, które są słabe, rzadkie i krótkie. Liczyłam na jakieś efekty ale były one za słabe i serum oddałam mamie. Kosztuje jakieś 14zł i dostępne jest np w Drogerii Natura. Plusem jest wygodne aplikowanie, bo opakowanie ma szczoteczkę, którą pokrywam rzęsy. Jeśli chodzi o serum do rzęs znalazłam już swój ideał i jest to Long 4 Lashes, także L'Biotica wypada przy nim naprawdę blado.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Kupiłam to serum z myślą o odżywieniu rzęs na noc , używałam co jakiś czas - nie widziałam efektów.
    Od jakiegoś dłuższego czasu używam ją codziennie , nieraz co 2 dni i efekty są zauważalne
    - rzęsy nie wypadają ! :P
    - są dłuższe , zdrowsze
    - serum tanie jak na takie działanie
    Jednym minusem jest fakt że nieraz lubi podrażnić oczy na parę minut , ale później jest ok.
    Trzeba mieć cierpliwość , a efekty będą
    Używam tylko na noc

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupowałam, kupuję i będę kupować
  • supersiostra "Kremu regenerujacego do rzęs z L'Bioticii" Używam z niej rzadziej, uważam, że jest gorsza od kremu regenerującego, ponieważ jest mniej wydajna, rzadziej jest na promocjach. Co zaś się tyczy efektów - porównywalne do kremu, niemniej uważam, że teraz mam na tyle zregenerowane rzesy, że serum nie działa aż tak, niz gdybym miała totalnie zniszczone.

MINUSY: zauwazyłam , że gdy tylko odstąpię od jej uzywania (lub kremu) to, niestety moje rzesy źle reagują, częściej wypadają, także stała się to miłosć zaborcza
    PLUSY: ale za taką cenę i super rezultaty (nie wypadają przy regularnym uzywaniu serum, są gęste i nieprzerzedzone) nie mam mu nic do zarzucenia.
    Czasami, gdy niedokładnie zmyję makijaż, ponieważ ostro miałam wytuszowane rzęsy, mimo wszystko aplikowałam serum (czy też krem LB) na rzęsy i rano działała ona oczyszczajaco, minimalne czarne grudki znikały

Ogółem miałam taki etap, że cały czas korzystałam z kremu LB (efekty nagle słabo były widoczne), więc szybko wróciłam do serum i nagle szala mojej sympatii zaczęła się przelewać na rzecz niej.

Czytałam, że niektóre Wizażanki stosują przed tuszowaniem rzęs, mnie byłoby szkoda preparatu, więc ja aplikuję ją codziennie wieczorem.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Chcesz pochwalić inesseni90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tania a dziala
  • Kupuje ten produkt od ponad roku i widze poprawe. Moje rzęsy niesamowicie sie wydluzyly . Stosuje codziennie ten produkt i rzesy wyglada pieknie . Wzmacnia , i wydłuża rzęsy . Z zagęszczeniem bym nie przesadzała ale lekkie jest. Podoba mi się jaki efekt daje ten produkt . Jest tani , wydajny i skuteczny przy dluzszym czasie stosowania nawet do pół roki trzeba czekać na efekty . Jedynym minusem jest to , że w pewnym momencie kosmetyk zaczyna drażnić oczy poniewaz po nalozeniu niesamowicie łzawią oczy wtedy wyrzucam i zastepuje je nowym .

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, ale poszukam czegoś lepszego
  • Kupiłam serum kiedy było dostępne w biedronce. Kosmetyk bardzo łatwo rozprowadza się na rzęsach i nie podrażnia oczu. Mam dość krótkie, ale wystarczająco gęste rzęsy, po około miesiącu serum sprawiło, że rzęsy stały się dłuższe i zagęszczone. Efekt nie był spektakularny , lecz dla mnie widoczny. Myślę, że za tę cenę warto spróbować, choć takie same efekty osiągnęłam po olejku rycynowym. Teraz będę szukać czegoś lepszego, choć nie wykluczam , że kupie ponownie.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muppett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodzi
  • W starciu w Revitalshem nie ma żadnych szans, ale to inne kategrorie cenowe. Nie podrażnia, ale tak samo jak zaczerwienień, widocznych efektów też nie zobaczyłam. Na pewno nie zaszkodzi spróbować,.

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - łatwa aplikacja
    - nie podrażnia

Wady:
    - po dwóch opakowaniach nie odnotowałam większej zmiany

Używam tego produktu od: 2014 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak...i nie...
  • Niestety, z moimi rzęsami nie zrobiło absolutnie nic. Za to z brwiami, to już inna bajka: bardzo ładnie zagęściło włoski, wzmocniło, poprawiło kolor.
    Plus za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Artemistress za czytelną i pomocną recenzję?