L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• nic specjalnego
  • Myślę,że tyle gwiazdek to adekwatna ocena do działania,a mianowicie nie robi prawie nic.Po przecztaniu tylu pozytywnych opini liczyłam na coś więcej,a zwłaszcza,że troszkę przyciemni rzęsy.Fakt,że odrobinkę mam ich więcej i są troszkę bardziej miękkie,ale to wszystko. Stosuję odżywkę codziennie wieczorem,chyba to już taki nawyk.Podsumowując: odżywka nie pogrubiła mi rzęs ani odrobinę,nie wydłużyła,wręcz przeciwnie,mam wrażenie,że są nawet któtsze,nie przyciemniła,nie podkręciła.Największy plus to wydajność.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy, codziennie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i końca nie widać

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudusia75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Używam tego serum od ok. 3 miesięcy, mam już drugie opakowanie.

Odżywka jak dla mnie działa. Podobno mam naturalnie długie rzęsy (ja tego nie dostrzegam), ale pewien czas temu bardzo się osłabiły, były take cieniutkie, rzadkie.

Po stosowaniu tego serum rzęsy naprawdę odżyły, zagęściły się, wydłużyły, tusze o wiele lepiej wyglądały. Stosuję rano i staram się odczekać parę minut, bo zaraz po nałożeniu rzęsy są lekko biało-przezroczyste i mokre. Odżywka nie powoduje pieczenia, jest neutralna dla oczu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia
  • Nie spełnia wszystkich obietnic producenta, ale trochę wzmacnia rzęsy, są bardziej zdyscyplinowane i elastyczne. Nie zauważyłam różnicy w długości i grubości. Stosowałam regularnie przez 2 miesiące. Jak za tą cenę to jest fajna, ale dużo bardziej polecam zwykły olejek rycynowy. Tańszy i lepsze efekty.

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomoże, ale bez cudów
  • Nie jest to produkt luksusowy gdzie zapewnia się wielkie WOW i rzęsy po czoło więc kupując to serum nie spodziewałam się cudów.
    Wspomóg w kilku kwestiach które właśnie miałam nadzieje że pomoże:
    - mniej wypadają rzęsy, zwłaszcza przy demakijażu przez co rządek jest widocznie gęściejszy
    - ładnie się układają przy malowaniu rzęs maskarą, są elastyczne
    - są lekko dłuższe ale właśnie ta kwestia jest bez cudów

- nie dla mnie jako baza bo skleja rzęsy

Osobiście polecałabym serum tym dziewczynom które podczas demakijażu tracą sporo rzęs

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kat_fit za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Nigdy nie sosowałam żadnego serum do rzęs gdyż bałam się szczypania oczu tak jak mam w przypadku tuszu. Serum można używać na każde rzęsy nawet przy wrażliwych oczach.Po stosowaniu go codziennie widać efekty, rzęsy stają się gęstsze, mocniejsze i dluższe. Do tego bardzo łatwa aplikacja w postaci poręcznej silikonowej szczoteczce.

Chcesz pochwalić Izabela771 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie daje
  • Produkt kupiłam na promocji w Biedronce za jakieś 7 zł. Nie żałuję więc wydanych pieniędzy, bo za tę cenę, jak również za standardową nie można oczekiwać zbyt wiele. Jednak: rzęsy po nim mi nie wypadają i to jest jedyny plus tego produktu. Nie może być bazą pod tusz - nie pozwala na to jego konsystencja. Nie robi z rzęsami kompletnie nic. Nie wydłuża, nie zagęszcza. W dodatku mało wydajny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły produkt
  • Widać wyraźną poprawę stanu rzęs, używam go razem z kremem do rzęs na noc tej firmy. Rzęsy mniej wypadają, zrobiły się dłuższe i gęstsze. Zdecydowanie polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 3 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić estheriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zerowe efekty
  • Zalety:
    -wygodna aplikacja za pomocą silikonowej szczoteczki
    -wydajny-wystarczył mi na 5 miesięcy:
    -bezzapachowy, nie podrażnia oczu

Wady:
    -gęsta konsystencja. skleja rzęsy, więc nie nadaje się pod tusz
    -zostawia tłuste plamy na szkłach okularowych. W efekcie co kilka minut muszę czyścic okulary
    -nie robi nic. Rzęsy nie są dłuższe, gęstsze, ciemniejsze. Jest on całkowicie neutralny dla moich rzęs.

Z racji tego, że stosowałam go sumiennie przez 5 miesięcy, a on nie wpłynął w żaden sposób na kondycję moich rzęs, uznaję go za produkt bezużyteczny.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Luuubię
  • Fajne, lekkie opakowanie i wygodna aplikacja serum . Używam go zarówno jako bazę pod tusz (rzęsy są wtedy ślicznie wydłużone) jak i zdarza się, że nakładam go samego. Używam również innych produktów do rzęs, więc ciężko mi określić czy to właśnie on się przyczynił do wzrostu moich rzęs. Serum używam rano i ewentualnie po południu (na noc mam inny produkt). Rzęsy mam długie, gęste i mniej wypadają.

Chcesz pochwalić anomalie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda słów.
  • Do zakupu serum zachęciła mnie pani farmaceutka Uwielbiam kosmetyki tej firmy, więc się skusiłam. Bardzo sumiennie nakładałam serum na brwi i rzęsy. Codziennie, a nawet 2 razy dziennie.

Efekt? Żaden. Dosłownie żaden.

Nigdy więcej nie kupię tego produktu.
    Kosztuje mało, ale więcej się nie skuszę, naprawdę.

Moim zdaniem, o wiele lepiej działa najzwyklejszy olejek rycynowy, wcierany w brwi i rzęsy

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?