L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• duży plus
  • Zacznę od tego, że nie mam słabych rzęs i jakoś nadmiernie nie wypadają. Produkt kupiłam z czystej ciekawości, więc też nie oczekiwałam cudów.
    Jednak muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Moje rzęsy oczywiście nie stały się dłuższe ( bo tego producent nie zapewnia ), ale są gęste i mocniejsze, zauważyłam też pojawiające się nowe, małe rzęski.
    Stosuje serum w ciągu dnia i dodatkowo balsam na noc ( również tej firmy ).
    Moja kuracja trwa już od miesiąca, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kami987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako baza,nie odżywka.
  • Stosuje regularnie od miesiąca pod tusz,i na noc. Rzęsy nie wydłużyły się nie ma ich więcej ani nie są wzmocnione. Jedyny plus ze fajnie się podkręcają .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no całkiem niezła
  • Moje rzęsy nie sa zbyt gęste, cienkie ale oporne na podkręcanie. Po miesiącu codziennego używania odżywki zauważyłam nowe malutkie włoski i aż nie mogę się doczekać aż urosną W samych zewnętrznych kącikach jest ich najwięcej- wcześniej było tam łyso... Jeżeli chodzi o wydłużenie rzęs to wydaje mi się, że to działa na takiej zasadzie jak baza wydłużająca pod tusz. Włoski są po niej fajnie podwinięte do góry. Zdecydowanie mniej wypadają. Stosuję ją też na brwi i powoli zaczynają być widoczne Odżywkę kupiłam za 5 zł w Biedrze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • To serum uratowało moje rzęsy Na plus przede wszystkim WYDAJNOŚĆ. Używałam codziennie pod tusz i naprawdę długo mi towarzyszyło.
    WYDŁUŻA rzęsy i POGRUBIA. Dla mnie najważniejsze było to aby rzęsy były WZMOCNIONE i NIE WYPADAŁY i z tym również sobie ten produkt poradził. Ponadto rzęsy są troszkę GĘSTSZE.

Na minus niestety zapach jaki wydzielił się po 9 miesiącach stosowania, mimo tego, iż do końca terminu przydatności został jeszcze rok.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić 16paulina16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bajer
  • Pamiętam dzień, w którym kupiłam to serum. Moja znajoma przyznała się do stosowania revitalash a że mnie nie było stać na ten produkt to postanowiłam postawić na coś tańszego. I tu padło na l\'bioticę.

+ wydłuża rzęsy (mam dość słaby aparat w tablecie, nigdy nie widać w nim, żeby moje rzęsy były długie, a l\'biotica wydłużyła je do tego stopnia, że w aparacie było widać piękne, długie rzęsy)
    + pogrubia rzęsy
    + cena
    + dostępność
    + wydajność

- nie zagęszcza rzęs
    - nie mogę nakładać go pod tusz bo zostają czasem białe grudki na rzęsach a sam produkt jest dość rzadki i tusz na nim nie zasycha, ale to nie problem -> można stosować na noc.Używam tego produktu od: dawna, nie pamiętam dokładnieIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alex24112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne ważna jest Systematyczność!
  • Na początku byłam troszkę zawiedziona, bo w połowie zużycia nie widziałam jakiegoś dużego efektu...ale po przeanalizowaniu zdjęć , które zrobiłam na początku i na końcu i innych czynników zauważyłam, że serum na prawdę działa, tylko nie jest to aż tak mocno widoczne (musiałabym mieć chyba 3 rzęsy na początku, zeby efekt był spektaktularny)

OPAKOWANIE
    Serum jest zawarte w opakowaniu przypominającym wersję mini tuszu do rzęs. Szczotka jest dość długa(jak na takie opakowanie), silikonowa, w kolorze różowym. Serum jest niewielkie, mieści się w kosmetyczce i śmiało można zabrać je na urlop

WYDAJNOŚĆ
    Serum ma konsystencję w kolorze białym - przy nałożeniu zbyt wielkiej ilości może ciut zmoczyć oko. Ten biały kolor jest widoczny na rzęsach ale bardzo delikatnie i to do momentu wchłonięcia. Nakładałam więc niewiele - do dwóch pociągnięć po rzęsach. Przy regularnym stosowaniu serum schodzi mniej więcej tak jak tusz. mi zniknął po 2 miesiącach - w tym, że w tylko w 1 miesiącu dbałam o regularność stosowania

DZIAŁANIE
    W porównaniu przy regularnym stosowaniu i takim przy okazji jest duża różnica. Jeśli chcecie widzieć efekty to stosowanie musi być regularne. Serum można nakładać rano i wieczorem.

Serum składa się w głównej mierze z olejku rycynowego, dlatego dla wzmocnienia efektu dodałam do płynu micelarnego (przeznaczonego do oczu) olejek rycynowy. Olejek oczywiście się unosi na powierzchni, dlatego przed użyciem wstrząsam opakowaniem, a następnie nakładałam na płatek kosmetyczny. Świetnie zmywa makijaż i dodatkowo wzmacnia rzęsy. Tak więc rano nakładałam serum, które świetnie nadaje się jako baza pod tusz chroniąc rzęsy przed wysuszeniem, a wieczorem po oczyszczeniu z olejkiem nakładałam ponownie serum.
    Rzęsy sa dużo gęstrze niż wcześniej, nie wypadają - nie pamiętam kiedy mi rzęsa wypadła, a wcześniej było to nagminne. Rzęsy stały się też ciut dłuższe i z pewnością wzmonione, bo nawet jak je potrę to rzadna nie wypada Produkt godny polecienia

( na pierwszym zdjęciu tragicznym w jakości jest "przed", a pozostałe sa "po" na zdjęciu na rzesach nie ma tuszu. Przepraszam za jakość zdjęć)

PLUSY
    - rzęsy są wzmocione i nie wypadają
    - rzęsy sa dużo gęstrze
    - wygodne opakowanie i aplikacja serum na rzesy
    - serum swietnie sprawdza sie jako baza pod tusz
    - w miarę wydajne

MINUSY - nie ma

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała mnie
  • Używam tego produktu od 3 i powiem Wam, że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania Dodam tylko, że stosuję go razem z kremem do rzęs na noc tej samej firmy.

Serum jest bardzo wygodnie w aplikacji, niczym beztroskie malowanie mascarą. Żeby nałożyć tusz, musi się dobrze wchłonąć, ale mascara później rozprowadza się na prawdę wzorowo. Dodatkowy plus jest taki, że nie szczypie w oczy, nie są spuchnięte, ani nic z tych rzeczy.

Jeśli chodzi o działanie, to jestem wniebowzięta. Bardzo "mądrze" używałam zalotki do rzęs przez pół roku, codziennie, bez żadnej przerwy, więc moje rzęsy były ledwo widoczne. Teraz są długie, czarne, pokręcone i dużo gęściejsze

Prawda jest taka, że największe efekty było widać po 2 tygodniach stosowania. Serio, WOW. Coś niesamowitego. Teraz nie wiem, czy odżywki jeszcze mi coś dają, ale jakoś nie chcą się skończyć, więc używam dalej

Z całego serca polecam każdej dziewczynie, która ma problem z rzęsami. L'Biotica nie jest droga, a daje spektakularne efekty

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathleeens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna broń przeciwko wypadaniu rzęs
  • Aktywne serum do rzęs marki L'biotica to mój pierwszy produkt do rzęs/brwi, jaki stosowałam. Mam ładne, długie i gęste rzęsy, ale wiadomo - miały swoje gorsze dni. Nigdy nie myślałam o tym, żeby stosować jakieś serum do rzęs, wydawało mi się zupełnie niepotrzebne. Poczyniłam co prawda marne próby wzmocnienia rzęs olejkiem rycynowym, ale szybko sobie odpuściłam.

Ostatecznie zdecydowałam się kupić pierwszy produkt wzmacniający rzęsy, kiedy zaczęły mi dość mocno wypadać w czasie demakijażu :/ Byłam zaniepokojona - jedna rzęsa, druga, trzecia, czwarta na płatku kosmetycznym...Zaczęłam więc szukać czegoś, co wzmocni włoski i sprawi, że nie będą mnie w tak zastraszającym tempie opuszczać.

Serum L'biotica kupiłam w czasie promocji w Biedronce, zapłaciłam za nie jakieś 7,50 zł. Naprawdę śmieszna cena. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się po nim absolutnie niczego. W najlepszym wypadku nie zrobi mi krzywdy - myślałam.

Serum stosuję bardzo regularnie - codziennie wieczorem przed snem na oczyszczone i suche rzęsy. Wolę je stosować wieczorem, na dzień pod tusz nie nakładam go w ogóle. Okazuje się, że SYSTEMATYCZNOŚĆ jest tutaj niezbędna. Od razu zaznaczę - serum nie spowoduje zagęszczenia rzęs, ja nie zauważyłam również wydłużenia rzęs. Jeżeli ktoś oczekuje takiego efektu, to obawiam się, że może się zawieść (chociaż oczywiście mogę się mylić).

Największa zaleta tego serum to WZMOCNIENIE RZĘS. Ja jestem zadowolona z tego kosmetyku właśnie pod tym względem. Po niecałych dwóch tygodniach zauważyłam, że przy demakijażu nie wypadają mi już w ogóle rzęsy! Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczone. Dzięki temu rzęsy rosną swoim tempem, ale mocne - możemy więc cieszyć się długo piękną, długą rzęsą, zanim dokona ona swego żywota i wypadnie. Jeżeli ktoś szuka wzmocnienia - to serum mogę szczerze polecić - z rekomendacją regularnego stosowania.

PLUSY:
    + wzmacnia rzęsy i ten efekt objawia się brakiem rzęs na waciku podczas demakijażu ,
    + estetyczne, małe opakowanie, z którego nie ścierają się napisy (serum idealnie mieści się do małej, podróżnej kosmetyczki),
    + poręczna, silikonowa szczoteczka, którą dobrze przeczesuje się rzęsy,
    + cena,
    + wydajność,
    + nie uczula i nie podrażnia,
    + rzęsy są "silniejsze" i bardziej elastyczne,
    + stosuję je także na brwiach i tam też się sprawdza.

MINUSY:
    - nie powoduje wydłużenia rzęs,
    - nie powoduje zagęszczenia rzęs.

Jeżeli chodzi o minusy, to nie są one stanowcze, ponieważ producent w zasadzie tego nam nie obiecuje.

Zdecydowanie mogę polecić serum osobom, które przede wszystkim chcą przeciwdziałać wypadaniu rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma co spodziewać się cudów, ale za tę cenę warto wypróbować
  • W stosowaniu tego typu kosmetyków kluczem jest systematyczność. Czasem taka l'biotica, używana codziennie może dać o wiele lepsze rezultaty niż odżywka za 100 zł używana raz na tydzień. Ja niestety mam z tym problem, bo czasem sumiennie, codziennie wieczorem, nakładałam serum na rzęsy, a czasem na kilka tygodni o nim zapominałam naprawdę, chciałabym wypróbować jego działanie przy używaniu KAŻDEGO wieczoru przez powiedzmy miesiąc, ale jak na razie nie dałam rady. Może kupię drugie opakowanie, żeby się przekonać

+ miałam kiedyś problem z rzęsami, wypadającymi przy demakijażu, były osłabione, za każdym razem wypadała mi przynajmniej jedna. Z tego też względu zakupiłam to serum. Eliminuje ono ten problem, kiedy go używam, rzęsy praktycznie nie wypadają lub zdarza się to sporadycznie
    + wygodna formuła ze szczoteczką, w dodatku silikonową, którą łatwo umyć (np. z resztek tuszu)
    + serum jest łatwo dostępne
    + tanie (w promocji koło 10 zł)
    + bardzo wydajne
    + zaobserwowałam minimalne zagęszczenie rzęs, ale może jest to po prostu brak wypadania
    + fajny skład
    + polska marka

+/- poprawia kondycję rzęs, są one zdecydowanie mocniejsze, jednak efekt jest krótkotrwały i utrzymuje się głównie podczas stosowania serum (kiedy robimy dłuższą przerwę, rzęsy znów są osłabione i zaczynają częściej wypadać)

- nie zauważyłam, żeby były dłuższe, różnica w ich wyglądzie też na pierwszy rzut oka jest prawie niewidoczna. Jednak nie ukrywam, że nie spodziewałąm się po tym serum firanki rzęs, chodziło mi o poprawę ich kondycji
    - czasem podrażnia oczy (zdarza się, że troszkę szcypią po aplikacji, ale po paru minutach ten efekt mija)
    - wbrew zapewnieniom producenta nie nadaje się do stosowania pod makijaż (jest zbyt tłuste i potrzebuje czasu na wchłonięcie)

Na brwi nie stosowałam, bo z natury są ciemne.
    Jak na razie kuszą mnie inne odżywki, ale nie mówię nie, może kiedyś znów wrócę do tego serum. Domyślam się, że używane naprawdę REGULARNIE daje o wiele lepsze efekty

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wydłuża, ale zagęszcza i wzmacnia
  • Nie narzekam na rzęsy. Co prawda, kiedy zamrugam, to drzewa od wiatru się nie kładą - nie ta długość. Są jednak dość gęste, średnio długie i bardzo, bardzo wytrzymałe. Nie kruszą się, nie wypadają, nie łamią. Chyba w życiu nie znalazłam rzęsy na policzku.

Serum L'Biotiki kupiłam głównie po to, żeby skłonić moje rzęsy do rośnięcia i do przyciemnienia (płowieją na końcach).

Co mogę powiedzieć po miesiącu codziennego stosowania serum? Że:
    - bardzo przyjemnie się aplikuje
    - nie podrażnia
    - nie spływa
    - uelastycznia i minimalnie podkręca rzęsy
    - trochę je przyciemnia
    - wyrosły mi ciemne mikrorzęski (nie jest ich bardzo wiele)
    - niestety, rzęsy nie zmieniły długości

Podsumowując, serum nie daje efektu bogini z firankami rzęs na metry. Zdziwiłabym się, gdyby dało. Nie wiem też, jak sprawdziłoby się u kogoś o bardziej wymagających rzęsach.
    Dla mnie jest jednak bardzo porządną odżywką i bazą podkładową pod tusz. Za tę cenę - wręcz świetną odżywką.

Chcesz pochwalić Shiraishi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij