L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Nie ma co spodziewać się cudów, ale za tę cenę warto wypróbować
  • W stosowaniu tego typu kosmetyków kluczem jest systematyczność. Czasem taka l'biotica, używana codziennie może dać o wiele lepsze rezultaty niż odżywka za 100 zł używana raz na tydzień. Ja niestety mam z tym problem, bo czasem sumiennie, codziennie wieczorem, nakładałam serum na rzęsy, a czasem na kilka tygodni o nim zapominałam naprawdę, chciałabym wypróbować jego działanie przy używaniu KAŻDEGO wieczoru przez powiedzmy miesiąc, ale jak na razie nie dałam rady. Może kupię drugie opakowanie, żeby się przekonać

+ miałam kiedyś problem z rzęsami, wypadającymi przy demakijażu, były osłabione, za każdym razem wypadała mi przynajmniej jedna. Z tego też względu zakupiłam to serum. Eliminuje ono ten problem, kiedy go używam, rzęsy praktycznie nie wypadają lub zdarza się to sporadycznie
    + wygodna formuła ze szczoteczką, w dodatku silikonową, którą łatwo umyć (np. z resztek tuszu)
    + serum jest łatwo dostępne
    + tanie (w promocji koło 10 zł)
    + bardzo wydajne
    + zaobserwowałam minimalne zagęszczenie rzęs, ale może jest to po prostu brak wypadania
    + fajny skład
    + polska marka

+/- poprawia kondycję rzęs, są one zdecydowanie mocniejsze, jednak efekt jest krótkotrwały i utrzymuje się głównie podczas stosowania serum (kiedy robimy dłuższą przerwę, rzęsy znów są osłabione i zaczynają częściej wypadać)

- nie zauważyłam, żeby były dłuższe, różnica w ich wyglądzie też na pierwszy rzut oka jest prawie niewidoczna. Jednak nie ukrywam, że nie spodziewałąm się po tym serum firanki rzęs, chodziło mi o poprawę ich kondycji
    - czasem podrażnia oczy (zdarza się, że troszkę szcypią po aplikacji, ale po paru minutach ten efekt mija)
    - wbrew zapewnieniom producenta nie nadaje się do stosowania pod makijaż (jest zbyt tłuste i potrzebuje czasu na wchłonięcie)

Na brwi nie stosowałam, bo z natury są ciemne.
    Jak na razie kuszą mnie inne odżywki, ale nie mówię nie, może kiedyś znów wrócę do tego serum. Domyślam się, że używane naprawdę REGULARNIE daje o wiele lepsze efekty

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wydłuża, ale zagęszcza i wzmacnia
  • Nie narzekam na rzęsy. Co prawda, kiedy zamrugam, to drzewa od wiatru się nie kładą - nie ta długość. Są jednak dość gęste, średnio długie i bardzo, bardzo wytrzymałe. Nie kruszą się, nie wypadają, nie łamią. Chyba w życiu nie znalazłam rzęsy na policzku.

Serum L'Biotiki kupiłam głównie po to, żeby skłonić moje rzęsy do rośnięcia i do przyciemnienia (płowieją na końcach).

Co mogę powiedzieć po miesiącu codziennego stosowania serum? Że:
    - bardzo przyjemnie się aplikuje
    - nie podrażnia
    - nie spływa
    - uelastycznia i minimalnie podkręca rzęsy
    - trochę je przyciemnia
    - wyrosły mi ciemne mikrorzęski (nie jest ich bardzo wiele)
    - niestety, rzęsy nie zmieniły długości

Podsumowując, serum nie daje efektu bogini z firankami rzęs na metry. Zdziwiłabym się, gdyby dało. Nie wiem też, jak sprawdziłoby się u kogoś o bardziej wymagających rzęsach.
    Dla mnie jest jednak bardzo porządną odżywką i bazą podkładową pod tusz. Za tę cenę - wręcz świetną odżywką.

Chcesz pochwalić Shiraishi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoita
  • Bardzo fajna. Nie wiem czy rzęsy faktycznie urosły, ale na pewno stały się grubsze, bardziej elastyczne i to zaledwie w ciągu 2 tygodni. Cena też jest bardzo przyzwoita , a buteleczka wydajna z fajnym aplikatorem. Jedyny minus - że jak się nakłada to nieraz kropelki zostają na końcówkach rzęs (ale po chwili się wchłonie i est ok )
    Warto kupić , bo naprawdę poprawia kondycję, grubość i zapobiega wypadaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić _Li li_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak,ani nie
  • Sama nie wiem co o nim sądzić... Nie zaszkodził mi, rzęsy nie zaczęły mi wypadać, nie stały się cieńsze... Ale też nie zwiększyła się ich ilość i nie stały się grubsze.
    Wątpię,że jeszcze raz spróbuję skorzystać z tego serum..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra będzie przy długotrwałym używaniu.
  • Powiem od razu jakie mam rzęsy: górne są krótkie i cienkie, czarne ale końcówki mają jaśniejsze a dolnych to prawie wcale nie widać.
    Serum kupiłam bo na opakowaniu obiecują wzmocnienie koloru, wydłużenie, pogrubienie i to wszystko by mi się przydało.
    Po 3 tygodniach używania na noc i w dzień stwierdzam że kolor się troszkę przyciemnił, nie widać jeszcze jakichś super efektów ale te u dołu stały się troszkę bardziej widoczne a przez to mam oczy większe, teraz nie tuszuję tylko stosuję tą odżywkę i czekam na dalsze efekty, dobrze się nakłada bo jest szczoteczka, i nie podrażnia mi oczu a na tym mi zależy, nie pieką po niej a nie chciałabym by to się działo.
    Uważam ją za całkowicie bezpieczną dla oczu, jak nie pomoże to i krzywdy nie zrobi.
    Stosuję dalej i czekam na wydłużenie albo zagęszczenie
    Zapachu nie posiada.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra wydajna
  • Kupiłam ten produkt, gdyż nie miał wygórowanej ceny a na szybko potrzebowałam coś co poprawiłoby wygląd moich rzęs. Nie zawiodłam się. Moje rzęsy są jakby bardziej elastyczne, gęstsze i nie wypadają przy potarciu palcem oka. Szczoteczka jest bardzo twarda, dlatego przy pierwszym użyciu trzeba uważać i się przyzwyczaić.

Plusy:
    cena
    wydajność
    rzęsy nie wypadają i są bardziej elastyczne

Minusy:
    twarda szczoteczka,

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Aga1977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Jak dla mnie tragedia, rzęsy zaczęły mi po tej odzywce wypadać i miałam normalnie przerwy między kępkami, myślę że gdybym zużyła opakowanie do końca to zostałabym bez 1 rzęsy. Na dodatek szczoteczka jest twarda i podrażniała mi oczy jedyny plus to to że fajne sprawowała jako baza pod tusz bo zostawiała białą powłokę i ciut wydłużała rzęsy, no ale nie kosztem wypadających notorycznie rzęs

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić claudia1608 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomogło
  • Zdecydowanie moje rzęsy oraz brwi poprawiły swój wygląd oraz kondycję od kiedy stosuję to serum. na początku stosowałam wyłącznie do rzęs. Rzęsy stały się mocniejsze, gęstsze, mniej wypadają.
    Gdy uzyskałam taki rezultat, a akurat zaplanowałam, że zmienię kształt brwi, wydał mi się idealnym pomysłem zastosowanie serum również do brwi, by w szybkim tempie odrosły włoski, które do tej pory wyrywałam przy regulacji.
    Nie myliłam się, włoski szybciej odrosły.
    Brwi również stały się mocniejsze, ładniejsze, lepiej się prezentują.
    Jestem zadowolona z efektów serum.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić kosmitka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Z zaciekawieniem sięgnęłam po ten produkt i okazało się to być dobrym posunięciem. Moje rzęsy:
    + przestały wypadać
    + widać ich wzmocnienie już od dłuższego czasu
    + przyciemniły się (jaśniejszy kolor na końcach został zniwelowany)
    + wydłużyły się.

Plus za poręczne, niewielkie opakowanie, które zawsze mam przy sobie w kosmetyczce. Serum stanowi świetną bazę po podkład, rzęsy maluje się łatwiej i lepiej wyglądają. Tusz nie kruszy się.
    Serum nie uczula, nie podażnia. Noszę szkła kontaktowe i bez problemu go stosuję.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Ramija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma potencjał.
  • Kupiłam w celach prewencyjnych. Po odstawieniu revitalash sporadycznie stosowałam odżywkę z eveline z zieloną nakrętką. żmudnie i cierpliwie doczekałam się długich ale nadal cienkich rzęs. Serum te kupiłam w sp.za jakies 17zł i stosowałam przez 2tyg dzien i noc. Wygodna aplikacja lekko białego produktu nie sprawiała żadnych większych problemów, na poczatku lekko podrażniała ale to przeszło. Dziś ku memu zdziwieniu zobaczyłam malutkie babylashes...śmiesznie to wygląda bo są mega proste ale są i to jest najważniejsze, szkoda że odżywkę oddałam siostrze. Myślę ze stosowanie jej miało potencjał i przy odrobinie cierpliwości mogłabym mieć zaęszczone rzęsy. Obecnie nabyłam eveline lash booster - zobaczymy co to za cudo będzie..

Używam tego produktu od: 2tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Używałam codziennie przez miesiąc, już po 2 tyg widziałam efekty.
    Rzęsy:
    + są grubsze
    + jest ich więcej
    + są dłuższe
    + mniej wypadają

Teraz używam go od czasu do czasu efekt dalej się utrzymuje.

Teoretycznie powinno się go stosować na dzień ja jednak nakładam go na noc tak było mi wygodniej. Spróbowałam też pare razy na dzień i rzeczywiści jest dobry jako baza pod tusz, świetnie rozczesuje rzęsy.

Jeśli chcesz odżywić swoje rzęsy to polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie całe

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje rzęsy nie należą i nigdy nie należały do najsłabszych. Serum odkryłam przypadkiem, szukając czegoś taniego, co wydłuży i pogrubi moje rzęsy. Sięgnęłam i już nie przestałam używać.

Serum nie zrobi wam firanki rzęs, ale znacząco je wzmocni, nieznacznie wydłuży, poprawi kondycje, rzadziej je będziecie dostrzegać przy demakijażu na waciku. Może być używano też jako baza pod tusz (ale trzeba chwilkę odczekać)
    Moich jasnych rzęs nie przyciemniło, chociaż też liczyłam na ten efekt, ale mimo wszystko mnie to nie przeszkadza.
    Podsumowując: Bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam
  • Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Jest to moja pierwsza odżywka do rzęs. Właściwie nie wiem, dlaczego nie zdecydowałam się wcześniej, gdyż rzęsy mam bardzo słabe - rzadkie, krótkie, blade, w prawym oku zdecydowanie mizerniejsze. Stosuję regularnie (raczej nie zapominam o aplikacji), tylko na noc, dość obficie (biały ślad na rzęsach) i jestem zadowolona z efektów.
    Zalety:
    - sposób aplikacji
    - konsystencja
    - skuteczność (wyraźna poprawa kondycji rzęs - ciemniejsze, wyraźnie zdrowsze, ciemniejsze, raczej dłuższe niż gęściejsze)
    -cena
    Wad nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Puchatek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia kondycję rzęs
  • Kupiłam na promocji ponieważ używanie odżywki Evelline trochę mnie męczyło to malowanie. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić - jak to nałożyć żel na rzęsy. A teraz stosuje codziennie na noc i weszło mi w nawyk jak stosowanie kremu do twarzy. Efekty: rzęsy gęstsze, mocniejsze, sprężyste i wogóle nie wypadają. Niestety nie wydłuża.

Chcesz pochwalić asienka72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie żałuję zakupu
  • Produkt wpadł w moje dłonie przez przypadek w Super Pharm, był na promocji za około 10zł. Nigdy nie używałam tego typu produktów, także warto było przetestować. Po codziennym stosowaniu przez lekko ponad miesiąc mogę stwierdzić, że moje rzęsy nie są grubsze, nie jest ich wiecej ale są dłuższe - widać to w szczególności po aplikacji maskary, gdzie są zdecydowanie dłuższe niż przed stosowaniem serum. Mnie ten efekt odpowiada i zadowala. Nie stosuję sie do zaleceń producenta i serum nakładam na rzęsy (tylko na rzęsy) na noc. Zdaje sobie sprawę, że może to produkt nie dla wszystkich, ale jeśli zobaczycie promocję, to warto przetestować, a nóż widelec Was także zadowoli

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów..
  • Używałam systematycznie od 3 miesięcy a efekty marne! Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu, zaryzykowałam i żałuję.. Najbardziej liczyłam na zagęszczenie, pogrubienie i wydłużenie rzęs ale bez spektakularnych efektów :/

Plusy:
    - hamuje wypadanie rzęs
    - rzęsy są sprężyste
    - używając serum na brwi, serum przyspieszyło porost włosków

Minusy:
    - efekt wydłużenia delikatny
    - brak zagęszczenia rzęs

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Kupiłam to serum bo po wakacjach strasznie wypadały mi rzęsy - pewnie to zasługa tuszu wodoodpornego. Używałam go regularnie przez ponad miesiąc. A teraz już używam jak sobie przypomnę..

Faktycznie, zatrzymało wypadanie, z czego jestem bardzo zadowolona Rzęsy ogólnie wydają mi się bardziej odżywione i jakoś ładniej się układają, szczególnie po zastosowaniu serum jako bazy pod tusz. Nakładam je róznież na brwi, które też są odżywione i ładnie się błyszczą.
    Wydłużenia ani zagęszczenia rzęs nie zauważyłam.
    Aplikacja jest łatwa, szczoteczka ok. Produkt jest wydajny. Nie mam jednak porównania z innymi produktami tego typu bo jest to moje pierwsze serum do rzęs i pewnie będę testować inne kiedy to mi się skończy.

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yvonne259 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ból i płacz
  • Owe serum kupiłam jak tylko pojawiło się w SP czyli na oko z 8 miesięcy temu. Wiązałam z nim wielkie nadzieje, ale okazało się był tak przeogromnym bublem, że żałuję wydanej na nie każdej złotówki!

Zalety:
    - dostępność
    - wygodne opakowanie
    - względnie przystępna cena

Wady:
    - przeokropnie podrażnia oczy! Miałam oczy tak czerwone, że królik miał bledsze!
    - powoduje łzawienie i pieczenie
    - pozostawia okropny i nie do zniesienia niewyraźny film na oczach
    - w ogóle nie poprawia stanu rzęs! Ani nie powoduje ich wzrostu ani nie zagęszcza!
    - wydajność ma wiele do życzenia

W świetle powyższego z pewnością nie odkupię tego bubla! Okropieństwo! Po miesięcy udręki wyrzuciłam resztę!

Używam tego produktu od: używałam od około lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży plus
  • Serum L Biotica kupiłam za namową przyjaciółki, która była zachwycona rezultatami.
    Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich rzęs. Jakieś takie cienkie, rzadkie, łamliwe, bez wyrazu.
    Stosowałam już wcześniej inne specyfiki, ale bez większych efektów. Dlatego też nie byłam przekonana, że tym razem cokolwiek się zmieni. Ze względu na niską cenę jednak się zdecydowałam i nie żałuję. Serum naprawedę mi pomogło. Rzęsy zdecydowanie zmieniły swój wygląd, stały się mocniejsze, jakby gęstsze i nie są już tak łamliwe. Pierwsze efekty zauważyłam już po ok. 1,5 mca.
    Nie stosowałam do brwi, ale sądze, że efekt byłby podobny.

Na prawdę polecam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nasnas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawno nie byłam tak zadowolona z kosmetyku
  • Kosmetyków mam mnóstwo, kupuję i zużywam je w dużych ilościach, w związku z czym trudno jest mnie czymkolwiek zachwycić. Różnych odżywek do rzęs miałam sporo, jedne były lepsze (jak np Krem do rzęs tej samej firmy), inne gorsze (Eveline), ale ta jest naprawdę świetna.

Kosmetyku w opakowaniu jest niewiele, wyciąga się go szczoteczką jak od tuszu, sam produkt jest przezroczysty, na rzęsach troszkę biały.

Producent zaleca nakładanie produktu pod makijaż - w tej roli sprawdza się to świetnie, rzęsy są wydłużone, pogrubione i - ale to tylko moje wrażenie - chronione przed szkodliwym działaniem tuszu do rzęs.

Ja jednak wolę nakładać go na noc - wtedy dokładnie rozczesuję szczoteczką rzęsy i nakładam też u nasady.

Podrażnień nie wywołał u mnie żadnych w przeciwieństwie do innych odżywek.

I najważniejsza sprawa: EFEKTY. Jestem naprawdę zachwycona! Moje rzęsy urosły i zagęściły się w widoczny sposób, mniej wypadają i w ogóle są zdrowsze. Wiem że piszę to jak jakaś psychofanka tego serum ale eekt naprawdę mnie zaskoczył, a osiągnęłam go w dość krótkim czasie.

Serum jest wydajne mimo małej pojemności.

Minus dostrzegam tylko jeden: wydaje mi się, że jak odstawiam serum na kilka dni to wylatuje mi trochę więcej rzęs niż zwykle gdy go używam, ale nie jestem w 100% tego pewna więc pewnie uzupełnię recenzję gdy skończę go używać.

Jeśli miałabym porównać Serum z Kremem do rzęs tej samej firmy: Krem nie nadaje się pod makijaż, działa wolniej i jest trudniejszy do nałożenia, za to ma bardziej naturalny skład i efekty też osiągnęłam za jego pomocą zadowalające, ale w zdecydowanie dłuższym czasie.

Dziewczyny, polecam! Szczególnie jeśli uda wam się dorwać to serum w promocji za około 11 zł. Efekty u mnie są świetne, ale pamiętajmy że to co sprawdza się u jednej osoby nie musi sprawdzić się u drugiej.

Także żadne Revitalashy i inne cuda, tylko stara dobra L\'Biotica a skład też bardzo fajny, cena zachęcająca, także jak się natknę na promocję to na pewno kupię sobie jeszcze jedno opakowanie! Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić marionette_marie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię ten produkt...

Jest niekłopotliwy w stosowaniu (tak jak np. olejek rycynowy),ma fajną szczoteczkę.

Co do samego produktu to rezultaty zaskoczyły mnie pozytywnie

Przyspiesza porost rzęs i brwi, widocznie je wzmacnia, lekko wydłuża, nie podrażnia oczu...

Starcza na ok. pół roku.

Cena na promocji ok. 11 zł

Używam tego produktu od: sierpnia 2013

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1208 raz(y)
  • Skuteczna i bezpieczna!
  • Serum L’Biotica zakupiłam przy okazji będąc w aptece i skora do wypróbowania czegos nowego niż tradycyjny olejek rycynowy. Moim głownym celem było wzmocnienie rzęs, a przede wszystkim linię brwi. Nie oczekiwałam spektakularnych efektów jak osławione FEG, mimo to działanie było widoczne i skuteczne!

+ dostępność
    + cena
    + skład
    + skuteczność
    + nie podraznia
    + nie uczula
    + elastomerowa szczoteczka umozliwia aplikacje
    + konsystencja lekka idealna na dzien jak i na noc
    + przyspiesza porost rzęs i wzmacnia je
    + przyspiesza porost brwi i wzmacnia je
    + wydajność produktu
    + nie powoduje nadmiernego wzrostu i wypadania rzes
    + efekty utrzymują się nawet po odstawieniu odzywki

Produkt zamkniety w fiolce niczym tusz do rzęs o pojemności 7 ml. Posiada elastomerową szczoteczkę sprawnie aplikującą produkt. Serum jest lekki, nieco białawe, cienka wartwa jest praktycznie niewidoczna, nieco grubsza daje na rzesach wrazenie białawego nalotu, które z czasem znika.

Skład niepozorny, acz skuteczny na bazie olejku rycynowego, glikolu i gliceryny, wsparty łagodzącym panthenolem (prowitamina B5) i BiotinoylTripeptide-1 ( zastępujący kontrowersyjny Bimatoprost*). Ponadto mamy hydrolizowaną keratynę oraz L-Arginie (aminokwas bioracy udzial w syntezie keratyny.

Skład:
    Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, BiotinoylTripeptide-1, Sodium Polyacrylate, Dimethicone,Cyclopentasiloxane, Hydrolized Keratyn, L-Arginine, Trideceth-6 PEG/PPG-18/18Dimethicone.

*Bimatoprost – pierwotnie stosowany w okulistyce jako składnik leku na jaskrę (obniżające cisnienie gałki ocznej) w postaci preparatu Lumigan. Efektem ubocznym jednak stosowania przede wszystkim preparatu Lumigan oraz bardzo możliwe również i preparatów, które zawierają Bimatoprost (choc w niższym stężeniu, 5% jest zatwierdzone przez Amerykańskie FDA) jest trwałe przyciemnienie tęczówki. Ponadto wywołuje on silne podrażnienie oczu poza korzystnym wpływem na rzęsy.

Efekty stosowania serum z LBiotica są bardzo dobre i szczerze nie spodziewałam sie ich choc oczekiwałam, ponieważ w tym celu ją kupiłam. Po miesiącu stosowania zauważyłam znaczące zmiany, zgęstnienie i lekki wzrost rzes oraz ich lekkie przyciemnienie. Pojawiło się również kilka „baby rzes”.
    Na brwiach zas zaszły zmiany bardzo pożadane, przede wszystkim po latach stosowania pesety i w koncu chęci pozostawienia brwi do odrostu, rzy serum z L;bionicy brwi odzyskały dawny wygląd. Zagęściły się (choc i tak mam gęste), ale przede wszystki poszerzyła się ich linia, która korygowałam.

Co najważniejsze, serum nie powoduje nadmiernego rozrostu rzęs ( co oczekuje większość) i tym samym krótszą ich zywotnosc, lecz wzmocnienie i odżywienie. Efekt jest taki, ze poprawa wyglądu rzes i brwi utrzymuje się nawet po jej odstawieniu i nie uzaleznia nas od jej ciągłego stosowania.

Podsumowując produkt godny polecenia dla cierpliwych i szukających bardzo dobrej i zdrowszej alternatywy dla niesamowicie drogich preparatow z Bimatoprostem. Odzywka jest bardzo wydajna i stosowana raz na noc od pazdziernika nadal mi się nie skonczyła(!)

Polecam osobom potrzebujących wsparcia dla rzes i brwi, ale będących jednak cierpliwymi, bo tak jak wskazuje producent na opakowaniu, dzialanie widac po około miesiącu lub dwóch. Nie są wprawdzie imponujące efekty widoczne jak po preparatach z Bimatoprostem, niemniej na tyle satysfakcjonujące. Jeśli zatem marzymy o wzmocnionych rzesach i pieknym łuku brwi, wystarczy mieć 12 zl a nie 350 zł.

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Ilość zużytych opakowań: 1x7ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepozorne, ale działa!
  • Kupiłam to serum tak bardziej z ciekawości, gdyż po stosowaniu sprawdzonego specyfiku nie spodziewałam się takiego samego efektu po zwykłej drogeryjnej odżywce. Z początku stosowałam tylko na rzęsy, zgodnie z zaleceniami - rano. Potraktowałam do głównie jako bazę pod tusz. W tej funkcji się sprawdza. Stosuję ponad miesiąc,od jakichś 3 tygodni stosuję również wieczorem.
    Pierwsze efekty? Pojedyncze rzęsy wydają się znów być dłuższe, aczkolwiek do wyraźnego efektu jeszcze kawałek, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Po jakimś czasie zaczęłam stosować także na brwi. I tu akurat nie oczekiwałam żadnych efektów. Moje brwi dwa lata temu mocno się zbuntowały... prawdopodobnie stres zrobił swoje. Efektem był niemal brak brwi, znaczne osłabienie włosków, znaczne przerzedzenie i dosłownie 3 włoski na krzyż od łuku. Ratunkiem była tylko kredka... Stosowałam 3 różne odżywki, jednak bez efektu. I tu przechodzę do sedna - tak jak sceptycznie podeszłam do kupna, tak sceptycznie nastawiona zaczęłam stosować to serum na brwi. Po miesiącu stosowania w końcu zaczynam "odzyskiwać" moje brwi! Włoski odrastają znacznie ciemniejsze, silniejsze, dużo dłuższe. Dzięki temu brwi zaczynają nabierać pożądanego kształtu. Patrząc na efekty sądzę, że już niedługo będę mogła zrezygnować z kredki. W końcu!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić littlelife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektu
  • Zakupilam te serum bo lubie niektore kosmetyki z tej firmy jednak serum nic nie robi z rzesami i brwiami.
    Jedyne co mozemy uzyskac to szczypanie oczu.
    Nie polecam, szkoda wydawania pieniedzy na takie cos.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Maluję rzęsy od 9 lat jak nie dłużej. Próbując różnych tuszy, w poszukiwaniu tego jedynego, naraziłam je na zniszczenia, uszkodzenia - głównie z powodu złej szczoteczki. O serum dowiedziałam się z ulotki. Wcześniej stosowałam olejek rycynowy, jednak skusiłam się na ten specyfik. I... nie żałuje ani odrobinę!

Po 5 miesiącach regularnego używania - rano przed nałożeniem tuszu oraz wieczorem po oczyszczeniu oka z makijażu - zauważyłam znaczne efekty. Rzęsy się wydłużyły!, odżywiły, są ciemniejsze ( na poprawę stanu moich rzęs zwróciło uwagę kilka osób z mojego najbliższego otoczenia przez co moja pewność co do
    tego serum wzrosła do 100%)!

Plusy:
    + poręczna szczoteczka,
    + skuteczność,
    + dostępność,
    + cena!,
    + nie podrażnia,
    + wydajność,
    + bezzapachowe,

Minusy:
    BRAK

Polecam serum wszystkim cierpliwym i zdeterminowanym do walki o poprawę stanu swoich rzęs!

Dodam jeszcze, że serum nie wzmaga wypadania rzęs, raczej je neutralizuje. Osobiście uważam, że narażone na pocieranie przy demakijażu, rozczesywane szczoteczką czy podkręcane zalotką rzęsy zawsze będą wypadały(jedna, dwie- oczywiście nie codziennie!), jednak dzięki odżywce wypadnie ich znacznie mniej lub w ich miejsce pojawią się nowe. )

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić paula020691 za czytelną i pomocną recenzję?