L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• Nie zaszkodzi
  • W starciu w Revitalshem nie ma żadnych szans, ale to inne kategrorie cenowe. Nie podrażnia, ale tak samo jak zaczerwienień, widocznych efektów też nie zobaczyłam. Na pewno nie zaszkodzi spróbować,.

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - łatwa aplikacja
    - nie podrażnia

Wady:
    - po dwóch opakowaniach nie odnotowałam większej zmiany

Używam tego produktu od: 2014 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• I tak...i nie...
  • Niestety, z moimi rzęsami nie zrobiło absolutnie nic. Za to z brwiami, to już inna bajka: bardzo ładnie zagęściło włoski, wzmocniło, poprawiło kolor.
    Plus za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Artemistress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniła oczekiwania
  • Moje rzęsy są długie, jest ich dość sporo (chociaż na prawym oku odrobinę mniej), więc teoretycznie nie powinnam mieć z nimi problemu. A jednak - były proste jak drut, a przy demakijażu sporo z nich znajdowało się na waciku.
    Próbowałam olejów, wazeliny, Alterry, ale nic nie robiły i dodatkowo podrażniły mi oczy. Sporo naszukałam się tego "serum", ale kiedy w końcu znalazłam ochoczo zabrałam się do próbowania.

Jak zostało powiedziane - jako baza pod tusz do rzęs się nie nadaje, bo jest zbyt tłuste, ale wieczorem to nie ma znaczenia. Serum stosowałam przed każdym pójściem spać. Różnicę było widać już właściwie po tygodniu. To znaczy, widziałam to, czego oczekiwałam - wzmocnienia. Po trzech tygodniach moje rzęsy zaczęły utrzymywać się w ładnym podkręceniu nawet z tuszem. Na waciku też jakaś rzęsa jest wręcz ewenementem.
    Nie przyciemnia, nie sprawia, że rzęsy zaczynają rosnąć, aczkolwiek kiedy przestają wypadać, to i tak jest ich więcej.

Podsumowując:
    + wzmacnia
    + sprawia, że rzęsy stają się "elastyczne"
    + nakładana na brwi przyspiesza ich wzrost

- dostępność
    - nie przyciemnia

To miłe uczucie, kiedy przejeżdża się palcami po zamkniętym oku i czuje się jednolitą firankę mocnych rzęs. Teraz nie ma różnicy między oboma oczami.

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Skajler za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam na wypadanie, ale nie na duże problemy
  • Więc tak..
    -Na początku lekko podrażniło mi oczy, ale po 2-3 dniach się przyzwyczaiłam i było ok.
    -Nie nadaje się jako baza pod tusz, ponieważ jest za tłuste

+przyjemny zapach
    +sprawia, ze rzęsy są miększe
    + jest ich więcej

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i na pewno kupię ponownie

Chcesz pochwalić krawczyk60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją
  • Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie. Serum jest wydajne(na początku codziennie na noc a po jakimś czasie od czasu do czasu) i pomaga.

+cena
    +wydajność
    +rzęsy mniej wypadają
    +zagęszcza brwi
    +no faktycznie rzęsy troszku podrosły
    +nie podrażnia
    +zagęszcza rzęsy
    +wzmacnia

-nie nadaje się na dzień pod tusz

Chcesz pochwalić also_know_as_stopyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Myślę,że tyle gwiazdek to adekwatna ocena do działania,a mianowicie nie robi prawie nic.Po przecztaniu tylu pozytywnych opini liczyłam na coś więcej,a zwłaszcza,że troszkę przyciemni rzęsy.Fakt,że odrobinkę mam ich więcej i są troszkę bardziej miękkie,ale to wszystko. Stosuję odżywkę codziennie wieczorem,chyba to już taki nawyk.Podsumowując: odżywka nie pogrubiła mi rzęs ani odrobinę,nie wydłużyła,wręcz przeciwnie,mam wrażenie,że są nawet któtsze,nie przyciemniła,nie podkręciła.Największy plus to wydajność.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy, codziennie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i końca nie widać

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudusia75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Używam tego serum od ok. 3 miesięcy, mam już drugie opakowanie.

Odżywka jak dla mnie działa. Podobno mam naturalnie długie rzęsy (ja tego nie dostrzegam), ale pewien czas temu bardzo się osłabiły, były take cieniutkie, rzadkie.

Po stosowaniu tego serum rzęsy naprawdę odżyły, zagęściły się, wydłużyły, tusze o wiele lepiej wyglądały. Stosuję rano i staram się odczekać parę minut, bo zaraz po nałożeniu rzęsy są lekko biało-przezroczyste i mokre. Odżywka nie powoduje pieczenia, jest neutralna dla oczu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia
  • Nie spełnia wszystkich obietnic producenta, ale trochę wzmacnia rzęsy, są bardziej zdyscyplinowane i elastyczne. Nie zauważyłam różnicy w długości i grubości. Stosowałam regularnie przez 2 miesiące. Jak za tą cenę to jest fajna, ale dużo bardziej polecam zwykły olejek rycynowy. Tańszy i lepsze efekty.

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomoże, ale bez cudów
  • Nie jest to produkt luksusowy gdzie zapewnia się wielkie WOW i rzęsy po czoło więc kupując to serum nie spodziewałam się cudów.
    Wspomóg w kilku kwestiach które właśnie miałam nadzieje że pomoże:
    - mniej wypadają rzęsy, zwłaszcza przy demakijażu przez co rządek jest widocznie gęściejszy
    - ładnie się układają przy malowaniu rzęs maskarą, są elastyczne
    - są lekko dłuższe ale właśnie ta kwestia jest bez cudów

- nie dla mnie jako baza bo skleja rzęsy

Osobiście polecałabym serum tym dziewczynom które podczas demakijażu tracą sporo rzęs

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kat_fit za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Nigdy nie sosowałam żadnego serum do rzęs gdyż bałam się szczypania oczu tak jak mam w przypadku tuszu. Serum można używać na każde rzęsy nawet przy wrażliwych oczach.Po stosowaniu go codziennie widać efekty, rzęsy stają się gęstsze, mocniejsze i dluższe. Do tego bardzo łatwa aplikacja w postaci poręcznej silikonowej szczoteczce.

Chcesz pochwalić Izabela771 za czytelną i pomocną recenzję?