L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`Biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• świetna !
  • Moje rzęsy nie sprawiają mi zbyt dużego problemu, za to brwi niestety są w opłakany stanie - zwłaszcza ich część dystalna. Dlatego też serum kupiłam z myślą głównie o brwiach, ale przy okazji moje rzęsy również miały na tym zakupie skorzystać
    Producent zaleca stosowanie tego serum rano pod makijaż.
    Ja natomiast stosowałam je na noc ponieważ nie lubię nakładać tego typu produktów pod makijaż.
    Serum znajduje się w typowej - tuszowej - butelce z szczoteczką, która jest różowa (oł jeee ), giętka, silikonowa, z licznymi wypustkami. Wygląda identycznie jak na opakowaniu. Mimo, że serum ma jedynie 7 ml pojemności jest bardzo wydajne.
    Używam je już 2 miesiące i coś mi się wydaje, że jeszcze na kilka tygodni mi wystarczy
    Tak jak pisałam serum nakładam wieczorem na oczyszczoną linie brwi oraz rzęsy.
    Pierwsze efekty widoczne już były po ok 2 tygodniach.
    Moje brwi widocznie się zagęściły, a końcówki zaczęły być widoczne nawet bez podkreślenia ich cieniem do brwi Rzęsy również się wzmocniły, zwiększyły objętość, stały się elastyczniejsze, ciemniejsze i dłuższe
    W składzie zaraz po wodzie znajduje się olejek rycynowy, który jak wiemy nie tylko pobudza włoski do wzrostu, ale także je przyciemnia Oprócz tego serum zawiera także glicerynę, pantenol (prowitamina B5), hydrolizowaną keratynę oraz ważny aminokwas - L- argininę.

Podsumowując: serum do rzęs i brwi firmy L'biotica to świetna inwestycja.
    Zarówno rzęsy jak i brwi wyglądają lepiej, stają się mocniejsze, gęściejsze, dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Serum jak najbardziej polecam zwłaszcza w takiej cenie

Używam tego produktu od: lipiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze serum do rzęs.
  • Plusy:
    - fajne opakowanie i wygodna szczoteczka
    - działanie- trochę musiałam poczekać by zobaczyć pierwsze efekty (ok.2, 5- 3 tygodnie) ale potem byłam już zachwycona. Rzęsy są wydłużone, każdy tusz wygląda na nich lepiej. Nawet kiedy przestałam go używać przez parę tygodni ciągle widziałam pozytywne działanie serum.
    - szybko się wchłania
    - wydajność
    - cena

Minusów nie ma. Na pewno będę go używać dalej

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić paula183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Produkt zakupiłam za 5 zł w biedronce. Musze przyznać , że do zakupu zachęciła mnie ta niska cena. Odżywka przeznaczona jest na dzień ale ja używałam ją przeważnie na wieczór. Czasem zdarzało sie , że użyłam jej również rano ale nie stanowiło to przeszkody w późniejszym nałożeniu makijażu. Duży plus ma już za to, że świetnie sprawdza się jako baza pod maskarę.
    Producent zapewnia nas , że nasze rzęsy wzmocnią się i staną się gęstsze. Po miesiącu stosowania widzę znaczną poprawę w kondycji moich rzęs. Są gęstsze , nie wypadają przy demakijażu. Miłym zaskoczeniem było dla mnie minimalne wydłużenie się rzęs mimo tego , iż producent nam tego nie obiecuje. Za tak niska cenę działanie jest naprawdę świetne .

Podsumowując produkt ma same zalety :

- Niska cena
    - działanie pasujące do zapewnień na opakowaniu
    - łatwa aplikacja

Chcesz pochwalić aaadriannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie mnie zaskoczył
  • Kupiłam na promocji w Biedronce za ok. 7 zł.
    Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia dokładnie przed. Ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że u mnie się coś zmieniło na lepsze. Rzęsy przed były zupełnie zwykłe, dosyć jasne (jestem ciemną blondynką), nieco przerzedzone, trochę bez koloru i połysku, z tuszem praca układała się jako tako.
    Po pierwsze jak przeczesuję rzęsy czy to odżywką czy mascarą - rzęsy wyglądają na gęstsze. Są nieco bardziej błyszczące. Rzęsy mniej mi wypadają co widać przy demakijażu oczu. Kiedyś zostawały mi z dwie rzęsy na waciku, teraz to rzadkość. Często się zdarza, że w ogóle nie tuszuję rzęs, bo uznaję że to co mam naturalnie zupełnie wystarczy. Nie zauważyłam przyciemnienia, wydłużenia. Podsumowując, po prostu rzęsy wyglądają zdrowiej. Używam tej odżywki także do brwi, szczególnie jednej kiepsko wyskubanej, którą tu i ówdzie zapuszczam. Brwi też wyglądają na zadowolone
    Bardzo mi się podoba to, że jest to serum ze szczoteczką, bo gdy używałam z tej samej firmy kremu regenerującego do rzęs to nie chciało mi się bawić z wyciskaniem i mizianiem palcami.
    Ważne jest aby wspomnieć, że nakładałam serum nie tylko na rzęsy, ale jeszcze z czubka szczoteczki odrobinę serum i wklepuję je w nasadę rzęs, w skórę (co by to co się wchłonie trafiło przez krew tam gdzie trzeba).
    Wg mnie spełnił swoje obietnice i jak mi się skończy na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla moich rzęs wystarczające
  • Kupiłam to serum w Biedronce za jakieś 7-8 zł. Z racji tego, że cena była bardzo niska nie oczekiwałam spektakularnych efektów.
    Dla moich mało wymagających rzęs (mam to szczęście, że z natury są dosyć długie, średnio gęste i podkręcone) serum sprawdza się bardzo dobrze. Oczywiście nie zdziała cudów, ale efekt jest zadowalający. Rzęsy rzadziej wypadają, są wzmocnione dzięki czemu rosną dłuższe. Używałam je również do brwi i muszę przyznać , że do nich trochę słabiej się sprawdza, aczkolwiek efekt był zauważalny. Nie używałam tego produktu tak jak zaleca producent na dzień tylko na noc, z tego też względu nie wiem jak się sprawdza jako baza pod tusz. Serum nie podrażnia mi oczu, jednak zdarzyło mi się, że produkt dostał się do nich i wtedy odczuwałam lekkie szczypanie. Jest średnio wydajne – wystarczyło mi na 2/2,5 miesiąca codziennego stosowania.
    Zdaje sobie sprawę, że pewnie są dużo lepsze produkty tego typu (za dużo większą kwotę) ale oceniając ten pod względem stosunku jakości do ceny zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek.

Szczerze polecam, warto wypróbować tym bardziej, że można było dorwać je w Biedronce na wyprzedaży za 5 zł. Ja już się zaopatrzyłam w kolejne opakowania, także z pewnością serum na dłużej zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: około 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Zawsze miałam długie rzęsy. Niestety trzy miesiące temy zaczęły bardzo wypadać. Zakupiłam to serum i jestem zachwycona!
    +rzadko jakaś rzęska wypadnie,
    +rzęsy są jeszcze dłuższe, wyglądają prawie jak sztuczne,
    +zauważyłam, że wyrasta dużo więcej nowych rzęs niż kiedyś,
    +wygodne, małe opakowanie,
    +jeszcze bardziej wygodny sposób aplikacji,
    +niska cena,
    +wydajne.

Nie widzę minusów

Zapomniałam dodać, że stosuję serum zawsze po demakijażu na noc. Pod tusz nie specjalnie mi służyło.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, regularnie
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić slodkanieidiotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest skuteczny, ale lepiej nakładać go na noc
  • Zadowolona z działania kremu regenerującego do rzęs firmy L\'biotica, postanowiłam dla odmiany wypróbować serum do rzęs tej firmy. Miesiąc temu trafiłam na nie w Biedronce w cenie 6,99 zł i bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka.
    Jestem osobą, która używa kosmetyków systematycznie i rzadko zdarza mi się abym opuściła choć jeden dzień. Tak samo było i z tym serum. Stosowałam go przez całe 3 tygodnie.

Serum znajduje się w kartoniku, na którym znajdziemy szczegółowe informacje o produkcie oraz skład. Sam produkt mieści się w lekkim plastikowym białym podłużnym opakowaniu przypominającym miniaturkę tuszu do rzęs. Jego pojemność to 7 ml - mniejsza niż kremu do rzęs z tej firmy (10 ml).
    Opakowanie jest bardzo poręczne, a zakrętka dobrze się zakręca, nic nie przecieka. Wygodna silikonowa szczoteczka sprawia, że dotarcie do każdej rzęsy jest banalnie proste. W dodatku bardzo dobrze rozdziela rzęsy, dzięki czemu późniejsze malowanie tuszem jest przyjemniejsze.

Serum jest bezbarwne, bezzapachowe i delikatne.
    Kuracja ma trwać 30 dni, na opakowaniu napisane jest by stosować serum na dzień. Ja jak miałam więcej czasu to nakładałam rano i popołudniu czyli dwa razy dziennie.

Rozczarowuje nieco wodnista konsystencja, która sprawia, że nieco produktu łatwo może dostać się do oka, nie raz tak mi się zdarzyło i później strasznie piekły i łzawiły mnie oczy i były czerwonawe. A także w przeciwieństwie do kremu regenerującego z tej firmy szybko się skończył (po trzech tygodniach). Za to odejmuję dwie gwiazdki.

Zastosowanie tuszu bezpośrednio po serum sprawdza się średnio - maskara się słabo trzyma. Dlatego dochodzę do wniosku, że wygodniej używać serum na noc lub, ewentualnie, przed nałożeniem tuszu, odczekać aż się wchłonie.

Najważniejsze jednak. że produkt działa! Nie jakoś spektakularnie, bez "och" i "ach", ale efekty da się gołym okiem zauważyć. Rzęsy mam nieco dłuższe, przyciemniły się a po pociągnięciu tuszem naprawdę robią wrażenie. Nie wypadają mi podczas demakijażu. Stosowałam go również na brwi i widzę, że wyraźnie się zagęściły.

Serum dostaniemy w każdej aptece a jego cena nie przekracza 14 zł, jak za taką cenę efekty są dobre.

Podsumowując: w tym produkcie odnotowałam trzy małe wady, nie jest on zły ale bardziej podpasował mi krem regenerujący. Gdyby nie pieczenie i łzawienie, wodnista konsystencja i kiepska wydajność to produkt dostałby maksimum gwiazdek a tak są tylko trzy.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe (7 ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • duży plus
  • Zacznę od tego, że nie mam słabych rzęs i jakoś nadmiernie nie wypadają. Produkt kupiłam z czystej ciekawości, więc też nie oczekiwałam cudów.
    Jednak muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Moje rzęsy oczywiście nie stały się dłuższe ( bo tego producent nie zapewnia ), ale są gęste i mocniejsze, zauważyłam też pojawiające się nowe, małe rzęski.
    Stosuje serum w ciągu dnia i dodatkowo balsam na noc ( również tej firmy ).
    Moja kuracja trwa już od miesiąca, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kami987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako baza,nie odżywka.
  • Stosuje regularnie od miesiąca pod tusz,i na noc. Rzęsy nie wydłużyły się nie ma ich więcej ani nie są wzmocnione. Jedyny plus ze fajnie się podkręcają .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no całkiem niezła
  • Moje rzęsy nie sa zbyt gęste, cienkie ale oporne na podkręcanie. Po miesiącu codziennego używania odżywki zauważyłam nowe malutkie włoski i aż nie mogę się doczekać aż urosną W samych zewnętrznych kącikach jest ich najwięcej- wcześniej było tam łyso... Jeżeli chodzi o wydłużenie rzęs to wydaje mi się, że to działa na takiej zasadzie jak baza wydłużająca pod tusz. Włoski są po niej fajnie podwinięte do góry. Zdecydowanie mniej wypadają. Stosuję ją też na brwi i powoli zaczynają być widoczne Odżywkę kupiłam za 5 zł w Biedrze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij