L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Powiększ L`biotica, Aktywne serum do rzęs i brwi

Zgłoszony przez velinne

Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk, zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.
Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd.
Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: ok. 14zł / 7ml

• zero efektów
  • To serum dostałam od mamy. Nie mam problemów z rzęsami. Są długie, w miarę gęste, tylko blade. Wiadomo, nie oczekiwałam, że mi je przyciemni :P
    Produkt ten jednak nie spełnił moich oczekiwań. Zacznę od plusów:
    +wygodne opakowanie i aplikacja
    +niska cena
    +dostępność

Wady:
    -serum bardzo szczypie w oczy, podrażnia je
    -brak jakiegokolwiek efektu wydłużenia, czy poprawy kondycji rzęs

Reasumując, nie robi nic, więc to taki produkt bez sensu. Jest, bo jest

Używam tego produktu od: od stycznia

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • To serum naprawdę działa. Efekty były szczególnie widoczne gdy na około miesiąc przestałam go używać (zwyczajnie o nim zapomniałam). Rzęsy wydawały mi się krótsze i rzadsze. Szybko wtedy przypomniałam sobie o tym kosmetyku i od kilku miesięcy nie rozstaję się z nim.

Używam tego produktu od: 4 miesięce

Chcesz pochwalić raison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zagościło na stałe
  • Jak kupowałam nie spodziewałam sie większych efektów. Nie był to pierwszy preparat tego typu. Ale zauważyłam jakąś reklamę i postanowiłam spróbować. Jestem zadowolon. Mam oczy wrażliwe, był okres, ze używałam dużo różnych kropli do oczu. Rzęsy nie były w dobrej kondycji. Po jakims czasi stosowania nie konieczni regularnego widzę zdecyowaną poprawę. Tym bardziej, że z oczami nic się nie dzieje.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe , drugie zaczęte

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Używam już drugie opakowanie tej odżywki i jestem z niej zadowolona. Nie liczyłam na cuda - jakie występują po stosowaniu leku na jaskrę (sic!) - i cuda się nie wydarzyły, ale faktem jest, że moje rzęsy są trochę dłuższe, mocniejsze, zagęszczone i ciut ciemniejsze. Natura obdarzyła mnie mało wyrazistą oprawą oczu i żaden produkt tego nie odczaruje, ale już samo to, że jest LEPIEJ, bardzo mnie cieszy

Opakowanie odżywki jest poręczne, silikonowa szczoteczka z krótkimi włoskami dobrze się sprawdza przy nakładaniu. Preparat nie podrażnia oczu, no chyba że "chlapnę" sobie w oko jakąś większą ilość Pozostawia na rzęsach taką białawą warstwę, potrzeba chwili, żeby ta warstwa zniknęła.

Stosuję ją każdego wieczoru i ranka. A na brwi polecam siostrzany krem tej firmy (działa bardziej spektakularnie!).

Uważam, że to fajna i tania alternatywa, która może pomó, a na pewno nie zaszkodzi (jak wspomniane wyżej odżywki z bimatoprostem, którym można zrobić sobie krzywdę).

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Serum kupiłam w Biedronce za ok.7zł. Używam je regularnie, codziennie wieczorem, od ok.maja. Pomimo - jak już wspomniałam - regularnego używania przez długi czas, kosmetyk nie skończył się, nadal mogę nim dokładnie pokryć rzęsy.
    Efekty: po pewnym czasie stosowania zaczęłam zauważać, jak bardzo zmienił się wygląd moich rzęs po pomalowaniu ich tuszem. Stały się pięknie rozdzielone, długie, gęste - zawsze o takich marzyłam! Jestem pewna, ze to zasługa właśnie odżywki, gdyż przez ten czas używam takiego samego tuszu do rzęs. Dodatkowo, rzesy przestały wypadać, może troszkę stały się dłuższe, pociemnieć nie pociemniały, ale wybaczamy

PLUSY:
    * wydajność
    * cena
    * widać efekty, rzęsy genialnie wyglądają pod tuszem do rzęs
    * wygodna aplikacja, szczoteczka dociera do wszystkich rzęs
    * po nałożeniu nie czuć, ze coś na włoskach jest, serum nie szczypie w oczy, nie uczula, szybko się wchłania

MINUSY:
    * nie odnotowałam

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bokserka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, ale po paru miesiącach stosowania.
  • Bardzo dobry produkt, aczkolwiek trzeba długo czekać za efektami. Minął prawie rok odkąd smarowałam swoje rzęsy tą odżywką na noc, aż pewnego dnia stwierdziłam, że moje rzęsy stały się o wiele, wiele dłuższe....dopóki wciąż myślałam o tym żeby one urosły jak najszybciej, to nie widziałam żadnych efektów, ale gdy już w końcu weszło mi w nawyk smarowanie rzes na noc, to nawet nie zauwazylam kiedy one stały się tak mega ciemne i długie.......Już nie zrezygnuje z tej odzywki, nie ma zadnych skutków ubocznych, nie szczypia oczy po jej zastosowaniu, nie pozostawia tłustego filtru na powiece tak jak robił to olejek rycynowy. Gorąco polecam produkt osobom, które są cierpliwe i wytrwałe...

Chcesz pochwalić iwona13032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Kupiłam bo był na przecenie w naturze. Efektów spektakularnych nie ma. Rzęsy lekko się wydłużyły, trochę zgęstniały. Ale za 8 zł nie ma co narzekać.

Jedynym minusem było to, że na początku stosowania rzęsy strasznie wypadały. Na szczęście po tygodniu przestały.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiulka2611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna !
  • Moje rzęsy nie sprawiają mi zbyt dużego problemu, za to brwi niestety są w opłakany stanie - zwłaszcza ich część dystalna. Dlatego też serum kupiłam z myślą głównie o brwiach, ale przy okazji moje rzęsy również miały na tym zakupie skorzystać
    Producent zaleca stosowanie tego serum rano pod makijaż.
    Ja natomiast stosowałam je na noc ponieważ nie lubię nakładać tego typu produktów pod makijaż.
    Serum znajduje się w typowej - tuszowej - butelce z szczoteczką, która jest różowa (oł jeee ), giętka, silikonowa, z licznymi wypustkami. Wygląda identycznie jak na opakowaniu. Mimo, że serum ma jedynie 7 ml pojemności jest bardzo wydajne.
    Używam je już 2 miesiące i coś mi się wydaje, że jeszcze na kilka tygodni mi wystarczy
    Tak jak pisałam serum nakładam wieczorem na oczyszczoną linie brwi oraz rzęsy.
    Pierwsze efekty widoczne już były po ok 2 tygodniach.
    Moje brwi widocznie się zagęściły, a końcówki zaczęły być widoczne nawet bez podkreślenia ich cieniem do brwi Rzęsy również się wzmocniły, zwiększyły objętość, stały się elastyczniejsze, ciemniejsze i dłuższe
    W składzie zaraz po wodzie znajduje się olejek rycynowy, który jak wiemy nie tylko pobudza włoski do wzrostu, ale także je przyciemnia Oprócz tego serum zawiera także glicerynę, pantenol (prowitamina B5), hydrolizowaną keratynę oraz ważny aminokwas - L- argininę.

Podsumowując: serum do rzęs i brwi firmy L\'biotica to świetna inwestycja.
    Zarówno rzęsy jak i brwi wyglądają lepiej, stają się mocniejsze, gęściejsze, dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Serum jak najbardziej polecam zwłaszcza w takiej cenie

Używam tego produktu od: lipiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze serum do rzęs.
  • Plusy:
    - fajne opakowanie i wygodna szczoteczka
    - działanie- trochę musiałam poczekać by zobaczyć pierwsze efekty (ok.2, 5- 3 tygodnie) ale potem byłam już zachwycona. Rzęsy są wydłużone, każdy tusz wygląda na nich lepiej. Nawet kiedy przestałam go używać przez parę tygodni ciągle widziałam pozytywne działanie serum.
    - szybko się wchłania
    - wydajność
    - cena

Minusów nie ma. Na pewno będę go używać dalej

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić paula183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Produkt zakupiłam za 5 zł w biedronce. Musze przyznać , że do zakupu zachęciła mnie ta niska cena. Odżywka przeznaczona jest na dzień ale ja używałam ją przeważnie na wieczór. Czasem zdarzało sie , że użyłam jej również rano ale nie stanowiło to przeszkody w późniejszym nałożeniu makijażu. Duży plus ma już za to, że świetnie sprawdza się jako baza pod maskarę.
    Producent zapewnia nas , że nasze rzęsy wzmocnią się i staną się gęstsze. Po miesiącu stosowania widzę znaczną poprawę w kondycji moich rzęs. Są gęstsze , nie wypadają przy demakijażu. Miłym zaskoczeniem było dla mnie minimalne wydłużenie się rzęs mimo tego , iż producent nam tego nie obiecuje. Za tak niska cenę działanie jest naprawdę świetne .

Podsumowując produkt ma same zalety :

- Niska cena
    - działanie pasujące do zapewnień na opakowaniu
    - łatwa aplikacja

Chcesz pochwalić aaadriannaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij