La Roche-Posay, Anthelios XL Gel-Creme Toucher Sec Anti-brillance SPF 50+ PPD 31 [Dry Touch Gel-Cream Anti-Shine] (Żel-krem z filtrem do twarzy suchy w dotyku)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

SPF 50+ (UVB), PPD 31 (UVA) Bardzo wysoka ochrona.
Nowość 2013 - sucha w dotyku konsystencja. Podwójne działanie przeciw błyszczeniu się skóry. Natychmiastowe wchłanianie, matujące wykończenie. Nie pozostawia białych śladów ani tłustej warstwy. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Bez środków zapachowych. Wodoodporny. Fotostabilny.
Wzmocniona ochrona UVA dzięki systemowi filtrującemu Mexoplex - ochrona UVA wyższa niż rekomendacje Komisji Europejskiej.
Wskazania: skóra wrażliwa. Alergie słoneczne. Intensywne nasłonecznienie.
Nadwrażliwość na słońce. Zapobieganie trwałym przebarwieniom skóry spowodowanym działaniem promieni słonecznych.
FIL Code: B53606/2

kremy z filtrem do twarzy
nawilżające, matujące, ochronne
w tubie
Filtry
SPF > 50
tłusta, normalna

najgorszy jaki używałam

Serio, nie potrafię zrozumieć zachwytu tym produktem. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i myślałam, że będzie dla mnie odpowiedni. Nic bardziej mylnego, produkt po paru uzyciach niewyobrażalnie mnie zapchał i spowodował wysyp podskórnych guli. Nie lubi się z moją pielęgnacją (sprawdzałam pod wieloma produktami, odczekiwałam odpowiedni czas do wchłonięcia się poprzedzających kosmetyków). Pod makijażem wyglądał okropnie, robił farfocle i odklejał się w nieestetyczny sposób. Produkt zużyłam na ręce i dłonie, bo na twarz on się nie nadaje

U mnie na nie

Miałam nadzieję, że to będzie tani i dobry spf (nie liczyłam też oczywiście na jakąś rewelacje). Niestety spowodował u mnie olbrzymi wysyp małych pryszczy zlokalizowanych na całej twarzy. Poza tym nie jest zły (faktycznie nie bieli i jest dosyć lekki). Żałuję, że moja cera tak bardzo się z nim nie polubiła.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

2x tak

Absolutny faworyt w kategorii kremów SPF! Idealnie współgra ze skórą tłustą i stanowi dobrą bazę pod makijaż. Jest leciutki, ale świetnie nawilża. Mam wrażenie, że wyrównuje nierówności skóry i sprawia, że podkład nakładany gąbeczką sunie po buzi jak masełko (w dobrym sensie). Nie jestem w stanie zliczyć ile egzemplarzy tego produktu już zużyłam, ale nawet nie mam ochoty próbować żadnych nowych kremów, ten jest po prostu niezamienny. Jeżeli jakaś posiadaczka skóry tłustej zastanawia się nad zakupem tego kremu - niech natychmiast wrzuci ten SPF do swojego koszyka, 3x TAK!

Uwielbiam ten kremik

Uwielbiam ten krem za jego konsystencje :) Jest lekki, nie zapycha i szybko się wchłania. Zapach prawie nie wyczuwalny, delikatnie aloesowy. Używam codziennie pod makijaż i nie roluje się. Polecam :)

U mnie na nie

Wydawało się ze krem zawiera fajna formule, jednak przy dłuższym stosowaniu zauważyłam pogorszenie stanu cery i suchość Jednak miałam kiedyś o wiele lepsze kosmetyki, ten się nie sprawdził.

Najlepszy krem

Ten krem jest po prostu jakimś hitem!
Długo szukałam kremu z filtrem który będzie lekki, nie będzie miał tępej konsystencji i nie będzie bielił. I ten krem jest idealny, po nałożeniu go skóra jest maksymalnie miękka.
Polecam!!

Mój ulubiony spf, ma wysoką ochronę. Sprawdza sie dla mojej tłustej ale wrażliwej skory. Natomiast warto go nakładać na krem, bo inaczej moze sie zważyć i rolować. Zapach typowego kremu z filtrem, ale mi to nie przeszkadza. Nie szczypie w oczy.

nie jest idealny, ale lepszego nie znalazłam

Zużyłam ponad 5 opakowań. Szukałam innych, ale nie znalazłam: dlaczego większość spf'ów ma alkohol w składzie?! (np jest nawilżający odpowiednik tego, też od LRP, a ma alkohol w składzie. Co to za logika?!). Azjatyckim też nie ufam, odkąd przebadano jeden, i wyszło, że ma spf 18 a nie 50, jak twierdził producent... Tak więc póki co wiernie trwam przy tym.

Ciekawy produkt

Moja cera ma czasem tendencje do błyszczenia się, a jednocześnie bardzo zależy mi na ochronie przeciwsłonecznej. Dlatego sięgnęłam po ten produkt, z nadzieją, że ułatwi utrzymanie matu na twarzy, jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem. Jeśli chodzi o ochronę to oceniam ten produkt dobrze. Natomiast ma ciekawą konsystencję i formułę- po wyciśnięciu jest koloru białego, na szczęście nie bieli on skóry, ale pod warunkiem, że szybko go wklepiemy, bo ma tendencje do szybkiego "zastygania" na twarzy. Początkowo uzyskujemy matowy, pudrowy efekt, ale niestety po jakimś czasie skóra może się już świecić. Jeśli ktoś nie ma problemów ze świeceniem się skóry to powinien się u niego sprawdzić. W moim odczuciu produkt nie ma zapachu. Opakowanie jest estetyczne i wygodne, pompka nie zacinała się. Nie spowodował u mnie podrażnień ani zapchania skóry. Nie powodował również "rolowania" się podkładu czy korektora. Nie wiem, czy po niego ponownie sięgnę, bo jestem otwarta na nowości, ale nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę :)

mogło być lepiej

Posiadam cerę mieszaną z tendencją do nawrotu trądziku różowatego.

Krem w wygodnym opakowaniu z pompką. Konsystencja o kolorze białym, nie za gęsta, nie za leista - w sam raz. Łatwy w aplikacji, jego białość rozsmarowuje się i wtapia się w cerę. Wykończenie matowe, lekko kleiste świeżo po aplikacji. Później produkt jest niewyczuwalny na cerze. Nie szczypie mnie w oczy, jednak mam wrażenie, że wpływa na trwałość makijażu. Nie zawsze makijaż wytrzymuje cały dzień, lubi się też ważyć - wszystko zależy od dnia, ale.... Nie jestem w stanie mu w 100% zaufać. Dodatkowo też jak jest sam na twarzy to mam wrażenie, że go widzę. Mimo porządnego rozsmarowania, moja twarz jakby miała białą maskę... A niby producent obiecuje, że produkt nie bieli. Szkoda.

mój hit

to moj nr 1 wśród kremów z filtrem! zostawia pięknie zmatowiona skórę , zużyłam już kilkanaście opakowań jako że uzywam tego kremu cały rok:)
pozostawia skórę gładką matową przez dlugi czas:)

Świetny

Ze względu na przyjmowane leki nie mogę się opalać - latem to istny koszmar. Używam tego kremu na twarz oraz ręce. Jestem zadowolona z działania. Nie mam uczulenia, dobrze chroni przed słońcem wiec wszytsko na plus