Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

pod oczy, do twarzy
kryjące
w kremie

Dobry

Miałam już dosyć dużo korektorów ale ten jest najlepszy.
+fajne pudełko
+konsystencja niby zbita, niby kremowa a fajnie się rozprowadza
+krycie bardzo dobre i można go stopniować w zależności od ilości warstw.
+wydajne niesamowicie.
Produkt ma 2 minusy moim zdaniem:
-to, że sie go fajnie rozprowadza to jedno a to, ze potem łatwo go zetrzeć to drugie. Po aplikacji musze bardzo ostrożnie nakładać podkład i puder, niekiedy musze ponownie nakładać kamuflaż bo nie zastyga zbyt szybko ale krycia nie moge mu odmówić :)
- ostatnio mam długie paznokcie i bez pędzelka strasznie cieżko nałożyć produkt na palec bo pudełeczko jest mikroskopijne. Ale ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Zakrywacz niedoskonałości

Ten korektor zakryje każdą niedoskonałość, zaczerwienienie, czy hiperpigmentację. Jest gęsty i kremowy, dobrze napigmentowany, daje pełne krycie. Świetnie sprawdza się do nakładania punktowego. Nie sprawdzi się pod oczy, jest zbyt ciężki, wchodzi w zmarszczki, jest to trudne, aby dobrze go rozblendować w tej okolicy. Najlepiej nakłada się palcem, ciepło skóry rozluźnia jego konsystencję przez co można nałożyć go tak, aby ładnie wtopił się w cerę. Niestety jest to najmniej higieniczny sposób jego aplikacji, więc najlepiej użyć pędzelka do nałożenia go bezpośrednio na skórę i wklepać opuszkiem. Przez swoją kremową, ciężką konsystencję nie zastyga do końca, więc może się ścierać w trakcie noszenia.

Korektor catrice

Używam go od wielu lat i mogę z czystym sumieniem polecić go każdej osobie zmagającej się z trądzikiem i/lub przebarwieniami. Ma mocne krycie i fajną masełkowatą konsystencję.

Nie warty ceny

Korektor jest tępej konsystencji. Ciężko się nim pracuje. Wchodzi w zmarszczki podkreślając je co wygląda okropnie. Produkt warzy się i ściera. Korektor ma małą game kolorystyczną przez co ciężko dobrać odcień.

Nie warto!

Mega ciężka konsystencja, niby kremowa, ale zachowuje się raczej jak pasta. Oblepia miejsca, które punktowo chcesz ukryć.
Efekt jest taki, że całościowo i tak wszystko widać i kamuflaż zamiast coś zakryć i uniewidocznić... pokrywa i uwydatnia. Okropny efekt.

Opakowanie ok. Zakręcany słoiczek, taka pastylka jakby. Z góry przezroczysta.

Ja jestem na nie. Nie wrócę nigdy!

kamuflaż

ten korektor był moim wybawieniem w czasach liceum, kiedy próbowałam zakrywać każdą niedoskonałość xD teraz już wiem, że to niezbyt zdrowe dla skóry, ale zdarza się go używać na większe wyjścia, bo zakrywa wszystko jak należy!

Czary mary i niedoskonałości nie ma

Kiedy wykonuję makijaż zależy mi na tym aby wszelkie krostki, pryszcze czy przebarwienia były fajnie zakryte, bardzo trudno było mi znaleźć korektor, który by zakrył niedoskonałości i był w miarę trwały. Ale się udało i znalazłam moje wybawienie. Ten korektor zamknięty w plastikowym słoiczku, super się sprawdza do zakrycia wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Aplikuje go na pryszcza czy przebarwienie małym pędzelkiem i przypudrowuje. Cudownie kryje, a także dosyć długo potrafi się utrzymać na twarzy.
Jest naprawdę bardzo wydajny, jest wrażenie jakby się nigdy nie kończył, a cena bardzo atrakcyjna.
Nic tylko brać i używać, bardzo polecam!!

Najlepszy korektor!

Jedyny kotektor kryjący, który faktycznie wszystko przykryje. Catrice campuflage jest bardzo wydajny i tani. Wygodnie sie nakłada na skóre i efekt utrzymuje się długo.

Hit za niskie pieniądze

Kamuflaż od Catrice rzeczywiście zakrywa niedoskonałości w satysfakcjonujący sposób. Nie jest ciężki dla skóry, nie jest komedogenny. Ma kremową konsystencję. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić jest opakowanie, z którego pod koniec ciężko wydobyć produkt- radzę sobie wtedy za pomocą pędzelka do korektora. Używałam różnych kryjących korektorów- drogeryjnych, jak i wysoko-półkowych, ale zawsze wracam do niego. Jest wydajny.

Dobry

Korektora używam jedynie do pojedynczych niedoskonałości czy przebarwień, ma bardzo dobre krycie i fajną kremową konsystencję, myślę że nie byłby dobry do krycia na przykład cieni pod oczami, na to jest raczej zbyt ciężki ale przy mojej formule używania sprawdza się idealnie, czytałam że jego nowa wersja w fioletowo czarnym opakowaniu jest jeszcze lepsza, niestety jest tak wydajny że nie wiem kiedy uda mi się to sprawdzić :)

Dobre ale krótkie krycie

Korektor kupiłam z myślą o zatuszowaniu moich ciebie pod oczami oraz jako bazę pod cienie. Produkt zamknięty jest w malutkim plastikowym opakowaniu o kremowej i gęstej konsystencji.jak już wspominałam próbowałam używać go pod oczy i nie powiem bo działał i zakrywał cienie jednak szybko się ścierał, ukrywal niedoskonałości oraz blizny i tutaj trzymał się zdecydowanie o wiele lepiej. Jeśli chodzi o nakładanie to łatwo go było rozetrzeć dzięki czemu szybko się wstąpił w inne produkty. Ważne również jest to, że nie wysusza skóry i nie powoduje podrażnień. Stosowałam go jakieś pół roku i nie mogłam skończyć co świadczy że jest bardzo wydajny, mimo codziennego używania przez tak długi czas.

Kultowy korektor

Korektor z Catrice miałam przyjemność używać namiętnie w czasach wzmożonych problemów z cerą. Zasłaniał niedoskonałości na mur beton. Jeden z lepszych korektorów jakie miałam. Miał super krycie, był bardzo wydajny.
Po latach postanowiłam do niego wrócić. Zmieniła się szata graficzna. Z czarnej na fioletową. Moim zdaniem nowa wersja z fioletową nakrętką jest jeszcze lepsza niż ta poprzednia. Pomimo dobrego krycia nie jest ciężki na skórze, nie wysusza.
Jest bardzo wydajny, lekki, a zarazem kryjący

Nie i jeszcze raz nie!

Kupiłam z czystej ciekawości jakiś czas temu i finalnie go wyrzuciłam.
Nie było w nim nic co by mi się podobało.
Najgorsza jest dla mnie konsystencja. Jest zbyt zbita, twarda niczym pasta. Ciężko się go nakłada przy dłuższych paznokciach (co prawda mam zazwyczaj takie, które wychodzą minimalnie za opuszek, ale nienawidzę jak coś mi wchodzi za paznokcie).
Próbowałam nim zakryć drobne przebarwienia czy niedoskonałości. Niestety kompletnie się nie sprawdził, bo nawet przy niewielkiej nałożonej ilości tego korektora, odznacza się to miejsce pod podkładem. Tak jakby w ogóle nie współpracował i nie dopasowywał się do kolorytu. Poza tym przesuszał mi skórę. Pod oczy zatem kompletnie się nie nadawał. Tylko podkreślał ewentualne cienie, nie współpracował z podkładem czy bronzerem.

Co na plus?
Opakowanie- bardzo poręczne, idealne do każdej torebki, zajmuje mało miejsca.