Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

• Produkt naprawdę dobrze się spisuje.
  • Krem kupiłam na promocji w Super Pharm za 10 zł. Nie oczekiwał jakiś rewelacyjnych efektów, ale się miło zaskoczyłam. Skóra pod oczami była wysuszona z tendencjami do pojawiania się "kurzych łapek". Po około 2 tyg. od stosowania preparatu skóra wyraźnie stała się bardziej nawilżona a zmarszczki są o wile mniejsze. Polecam

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić renata_grz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mi przypasował
  • Krem w 100% spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża.
    Skóra po zastosowaniu kremu jest miła i delikatna w dotyku.
    Dużym plusem dla kremu jest to, że jest hypoalergiczny .
    Dla mnie rownież dużym plusem jest Polski producent - Dermedic

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego opakowania

Chcesz pochwalić KatarzynaB1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem kupiłam przypadkiem, a sprawdził się lepiej niż niejeden "apteczny kolega" pod oczy.
    Bardzo delikatny dla skóry pod oczami, nie podrażnia, nie uczula.
    Bardzo szybko się wchłania, pozostawiając odpowiedni komfort nawilżenia pod oczami.
    Niewygórowana cena jak na apteczne kosmetyki i genialna wydajność (używam codziennie od 4 miesięcy i wciąż nie mogę go skończyć!)
    Wygodna aplikacja.
    Nie zmniejsz sińcow pod oczami-ale tego w profilu jego działania nie ma, problemów z opuchnięciami nie mam-więc w tej kwestii się nie wypowiem.
    Myślę, że to dobry krem, dla wszystkich szukających średniego nawilżenia, dla osób poszukujących mocnego nawilżenia może okazać się zbyt słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • nie nawilża (lub znikomo). plusem jest, że ma higieniczne opakowanie. dziwnym trafem podczas używania tego kremu często łapałam jęczmień na oku. nie wiem, czy krem ma słabe emulgatory, ale oba opakowania kremu w połowie używania rozwarstwiły się, zwarzyły.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe

Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietnie nawilża.
  • Kremik kupiłam w Super-Pharm w zestawie świątecznym razem z serum nawadniajacym. Dawno czailam sie na ten krem ale jego cena odrobine odstrasza biorąc pod uwagę fakt, ze zwykle taka 15ml tubka kremu pod oczy Ziaja oliwkowa wystarczała mi na niecały miesiąc... Jednak w zestawie wychodziło niecałe 15zl za jeden produkt, wiec wzięłam od razu. I okazuje sie, ze ten produkt jest o wiele bardziej wydajny niz wspomniana Ziaja - otworzyłem wtedy oba na raz (co okazało sie zbawiennym pomysłem patrząc na to, ze Dermedic nie współpracuje z moim korektorem, ale o tym niżej) i w czasie gdy wczoraj musiałam biec po nowy krem pod oczy na dzien, Dermedic moze pochwalić sie jeszcze ponad połowa opakowania. A wiadomo przeciez, ze na noc zwykle krem stosujemy bardziej obficie, wiec za to duży plus.

Na codzien używam mocno kryjacego a wiec rownież dosc ciężkiego korektora pod oczy, ktory obciąża i wysusza delikatna skore w tych rejonach. W zwiazku z tym od kremu wymagam tylko jednego : nawilżenia. I musze przyznać ze produkt firmy Dermedic to wymaganie spełnia.
    Stosuje na noc cienka warstwa. Rano budze sie bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, a z uczuciem delikatnego nawilżenia ktore utrzymuje sie nawet po umyciu twarzy. Kremik ma baaaaardzo delikatny zapach, charakterystyczny dla całej serii, bardzo przyjemny. Nie szczypie, nie podraznia wrażliwych oczu (noszę soczewki). Ma bardzo przyjemna konsystencje, taka troche wodnisto-kremowa - podobna do serum z tej samej linii.
    Pół gwiazdki odejmuje za to, ze nie jestem w stanie używać go na dzien. Korektor na nim sie wazy w okropny sposób, nawet jak odczekam godzinę po nałożeniu. Dosłownie zbija sie w taka nieprzyjemna, brzydka maź ktorej sie nie da rozetrzeć, ktora ma bardzo brzydkie obwódki i teniestety widac z daleka, a przy większych próbach schodzi ze skory płatami. Przy Ziaji oliwkowej nic takiego nie miało miejsca (korektor z L'Oreal).

Natomiast na noc jest to bardzo dobry, nawilżający krem do skory ktora potrzebuje nawodnienia. Poprawia jej kondycje, faktycznie nawilża. Mysle ze warto spróbować.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Świetny krem pod oczy za niewielkie pieniądze.Krem przede wszystkim dobrze nawilża,bardzo szybko się wchłania,nie roluje się,nie uczula,nie podrażnia.Jest lekki ale skuteczny.Fajnie sprawdzi się latem.Tubka jest bardzo praktyczna,krem sie fajnie dozuje.

Miałam dużo kremów pod oczy np Eucerin (bardzo wodnisty),Biodermę (nic nie robił) ,Tołpę (niebieski-strasznie mnie uczulał,oczy mnie piekły i skóa swdziała ) ,Avon,Floslek (jakiś taki tłusty i smierdział) itd Ten jest zdecydowanie najlepszy a wcale nie jest taki drogi!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Grudki
  • Nawilża, ale bez spektakularnych efektów. Może nakładam go za dużo, ale lubią mi się robić grudki z kremu po jego nałożeniu, co mnie irytuje. Szału nie ma, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 i starczy

Chcesz pochwalić ikierka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Po pierwszej aplikacji troche mnie piekla skora pod oczami. Pomyslalam ze moze jest podrazniona. Odstawilam na kilka dni. Przy nastepnym uzyciu niestety bardzo mnie uczulil. Czerwone plamy,pieczenie itp.Dam kolezance bo ja go nie wykorzystam

Używam tego produktu od: Zakupiony okolo 2miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: Okolo 3aplikacje

Chcesz pochwalić caroll121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • dobry nawilżacz
  • bardzo dobry, lekki krem nawilżający pod oczy.
    nawilża wstarczająco, a do tego wlaśnie jest przeznaczony, więc jestem na TAK.
    jest wydajny i często można go kupić w promocji.
    posiada higieniczną tubkę, więc nie musimy dotykać produktu, dla mnie ogromny plus i tylko takie kremy pod oczy kupuję.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie.
  • Kupiłam ten krem w SP po promocji i się nie zawiodłam. Bardzo dobrze nawilża, dużo droższe kremy działały albo tak samo jak Dermedic, albo miały z tym problem. Tu mam fajne, praktycznie całodzienne nawilżenie (a noszę soczewki i pracuję przed komputerem). Krem jest w miękkiej tubie, można go bardzo fajnie dozować. Nie należy się spodziewać po tym kremie cudów, nie spłyca zmarszczek, ale za to nawilża bardzo fajnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, dość wydajny.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubę.

Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?