Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

• Skuteczna profilaktyka przeciwzmarszczkowa.
  • Z serii Hydrain3 dotychczas stosowałam jedynie serum nawadniające oraz płyn micelarny. Zachęcona pozytywnym działaniem tego pierwszego (oraz promocyjną ceną) postanowiłam poznać również krem pod oczy.

Krem zamknięty jest w plastikową, miękką tubkę. Ma wygodny dziubek, dzięki któremu dozuje się idealną ilość - nawet jeśli potrzebujemy mikroskopijną kropelkę, to z nim się uda Do tego jest to bardzo higieniczna metoda aplikacji.
    Krem jest lekki, półprzezroczysty (kto zna serum, ten zna tę konsystencję), nieco wodnisty. Dzięki temu jest bardzo komfortowy w użyciu, nie pokrywa tłustą warstwą ani nie obciąża tak cienkiej skóry. Do tego szybko się wchłania (ale też nie zastyga w okamgnieniu, ma lekki poślizg), jest doskonały pod makijaż - nie roluje się, nie wchodzi w załamania. Trzymany w lodówce doskonale chłodzi, przynosi ukojenie.

Nie mam problemów z opuchlizną czy sińcami pod oczami, zależało mi jedynie na nawilżeniu skóry. Hydrain3 działa pod tym względem od pierwszego użycia - skóra staje się wyraźnie gładsza, jest nawodniona. Stosowany regularnie zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych, skóra staje się bardziej napięta. Krem rozprostowuje linie spowodowane przesuszeniem skory. Sądzę, że istniejących głębokich zmarszczek może nie spłycać za dobrze, ale z pewnością zapobiega ich powstawaniu. Jest niezwykle delikatny dla oczu, nie powoduje ich łzawienia, podrażnień.

Zapach jest bardzo przyjemny, typowy dla całej serii.

To bardzo przyjemny krem, doskonały na dzień i na noc. Dla mnie stanowi podstawę profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Krem ma dużą pojemność, jest bardzo wydajny. Wszystko to (+ częste promocje na markę) sprawia, że warto sięgnąć po ten kosmetyk.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Krem dostałam w prezencie "za punkty" w Super Pharm.
    Podchodziłam do niego sceptycznie, ponieważ kiedyś byłam w posiadaniu kremu do twarzy i był dla mnie za ciężki. W przypadku kremu pod oczy jest inaczej.
    Jest dość treściwy, używam go na noc.
    Rano moje oczy wyglądają na bardziej wypoczęte.
    Nie ma mowy o opuchnięciach!

+ Bardzo dobrze nawilża
    + Posiada przyjemną kremowo- żelową konsystencję.
    + Niweluje opuchnięcia
    + Wygładza drobne zmarszczki
    + Przyjemnie pachnie
    + Nie uczula
    + Ładne, minimalistyczne opakowanie
    + Cena
    + Wydajność
    + Skład

Uważam że jak na taką jakość, niską cenę- można spokojnie wypróbować. Ja akurat dostałam go "w prezencie", ale z chęcią bym do niego powróciła za jakiś czas.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy !
  • Produkt kupiłam w SP zachęcona promocją.
    W tym samym czasie kupiłam także płyn miceralny Hydrain3 oraz krem na dzień Hydrain2 i jakimś cudem wszystkie te rzeczy były właśnie w cenie 9,99 grzechem byłoby nie wypróbować.

Moja cera jest wrażliwa i mieszana. Jednakże po zimie raczej odwodniona, dlatego ta linia kosmetyków z dermedic wydawała sie idalna i tak właśnie jest.

Krem pod oczy zaczełam używać nie tak dawno temu i tak właściwie jest to mój drugi w życiu krem pod oczy. Pierwszy był z ziaja seria oliwkowa, a więc czuję ogromną różnicę pomiędzy kremami. Dermedic jest o niebo lepszy

Plusy:
    - bardzo wydajny
    - ma lekką konsystencję, ale nie rozlewa się
    - wygodne, higieniczne opakowanie
    - świetnie nawilża skórę pod oczami oraz eliminuje opuchliznę
    - nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza
    - nadaje sie pod makijaż, korektor się na nim nie zbiera i nie roluje
    - nigdy nie podrażnił oczu
    - dobrze i szybko się wchłania
    - skład nienajgorszy

Minusy:
    - dostępność, jak na razie widziałam go tylko w SP, w pobliskich aptekach brak
    - rzadko w promocji, a już tym bardziej takiej jak udało się kupić produkt na początku

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania 15ml

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 275 raz(y)
  • Nie przekonuje mnie
  • Krem kupiłam jeszcze w świątecznej promocji wraz z serum nawadniającym. Serum - bomba. Krem to raczej niewypał.

Sięgnęłam po niego teraz bo miałam wrażenie, że na zimę może być zbyt lekki. I nie pomyliłam się.

Opakowanie typowe dla tego typu produktów. Miękka tuba z malutkim ujściem.
    Sam krem jest ultralekki, przypomina trochę mleczko. Jest bezzapachowy.

Owszem nakłada się go przyjemnie bo jest leciutki, ma dobry poślizg więc nie trzeba mocno naciągać skóry pod oczami ani go wklepywać zbyt intensywnie.

Na dzień moim skromnym zdaniem nie nadaje się wcale, w sensie - pod makijaż. Jego działanie nawilżające jest zbyt słabe, przez co kosmetyki na niego nałożone (korektor) szybko zaczynają wyglądać źle, są jakby popękane i robi się "skorupa", skóra pod oczami jest sucha, ściągnięta, wygląda staro. Na dzień - nie, chyba, że ktoś nie nosi makijażu.

Na noc? Nawilżenie jest słabe, niewystarczające. Skóra bywa rano ściągnięta. Działanie przeciwzmarszczkowe czy przeciwdziałające opuchliźnie? Wolne żarty. Ten krem nie robi niemal nic. Przypomina mi żele pod oczy flosleku - duże nic. A już na pewno nie nawilżenie czy jakieś działanie regenerujące.
    Ewentualnie może być dla bardzo młodych osób, które nie są jeszcze wymagające na polu "kremy pod oczy" bo zwyczajnie nie muszą. I nie jest to bynajmniej obraźliwe bo jak miałam 16 czy 18 lat termin "krem pod oczy" był dla mnie średnio interesujący.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok pół opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • Krem dostałam na urodziny od przyjaciółki, która chciała mnie zmusić, abym na chwilę porzuciła Vichy. Niestety, ta zdrada skończyła się dla mnie niedobrze. Krem nie robi zupełnie nic, nie nawilża, nie redukuje opuchlizny, po prostu nic. Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy, choć wiele nie kosztuje, to wolabym kupić bukiet stokrotek niż to coś.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • plaster dla umarłego czyli obietnice bez pokrycia
  • No i dałam się nabrać. Przede wszystkim na ten fragment:

"Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
    Redukuje opuchliznę wokół oczu".

Tiaaa ...

Otóż jestem posiadaczką suchej skóry, odwodnionej do tego, pod oczyma szczególnie.
    Nie mam też nastu ani dwudziestu lat.
    Nie liczyłam też naprawdę na nic poza deklarowanym fragmentem. I tego też nie otrzymałam.

Plusów w zasadzie nie widzę, bo świetna wchłanialność jest nazbyt świetna - nieważne ile wsmaruje, po chwili skóra sucha nadal.

Higieniczne opakowanie i (stosunkowo) niewygórowana cena nie są kluczową cechą kosmetyku, więc też na mnie wrażenia nie robi w momencie, kiedy wydałam pieniądze na ... placebo

Opuchlizny nie redukuje.

Nie nawilża.

Możliwe, ze dla osób bez problemu z suchą skórą nada się, ale nie dla takich jest dedykowany.

A najlepsze jest to, że dosmarowanie na ten krem zwykłego kremu Ziaja Oliwkowego (pod oczy) znacząco poprawiło stan powiek. I tak był w końcu używany. W sumie niepotrzebnie ...

Ode mnie pół gwiazdki, bo żadnej ni można dać:P, a producentowi radzę miarkować z obietnicami

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • spełnia moje oczekiwania w 100%
  • Jest to pierwszy tego typu produkt w mojej kosmetyczce. Nie mam więc zbyt dużego rozeznania jeśli chodzi o tę kwestię, ale zacznijmy od początku.

Plusy:
    +bezzapachowy
    +nie uczula moich delikatnych oczu
    +wspaniale nawilża
    +nie waży korektora
    +szybciutko się wchłania, przez co jego aplikacja nie jest porblematyczna, kiedy potrzeba przyspieszyć tempo
    +mega wydajny
    +atrakcyjna cena
    +wygodne opakowanie

Minusów nie widzę. Daję %*, bo to naprawdę dobry krem. Nie zaznaczam opcji, że kupię ponownie, bo tak jak wspominałam - jest to u mnie pierwszy tego typu produkt, więc pewnie będę miała chęć na przetestowanie czegoś.

Używam tego produktu od: okolice grudnia
    Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki krem pod oczy, nawet te wrażliwe
  • Kupno kremu pod oczy zawsze wiąże się w moim przypadku z dużym stresem, ponieważ większość z nich okazuje się podrażniać moje wrażliwe oczy. Ten na szczęście nie powoduje łzawienia ani podrażnienia. Co więcej, koi i nawilża, co jest bardzo potrzebne po wieczornym demakijażu.
    Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, uważam, że krem nadaje się dla osób w wieku 20-30 lat.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emisia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i nawilżający
  • Krem ma lekką formułę, dobrze się wchłania, nawilża przyzwoicie. Mam wrażliwą cerę i nie podrażnił jej ani razu. Kosmetyk można dostać na promocji w Superpharm w dobrej cenie. Kupiłam właśnie drugie opakowanie, a gdyby tylko troszkę bardziej nawilżał, z pewnością stałby się moim kwc.

Chcesz pochwalić grungea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Małe cudeńko
  • Po pierwsze produkt w pełni spełnia swoje założenia.
    + dobrze nawilża
    +nie podrażnia, wręcz dość szybko i sprawnie łagodzi wszelkie opuchlizny
    +lekka konsystencja, dobrze się wchłania
    +idealny do stosowania na codzień
    +bez ograniczeń wiekowych w użytkowaniu
    +dobra baza pod korektor
    +skóra wygląda na wypoczętą przez co nasze oczy wyglądają korzystniej a to o właśnie chodzi
    +estetyczne opakowanie, łatwa aplikacja

Minusem może być cena, która regularnie jest trochę za wysoka. Ja kupiłam go w promocji za mniej niż 20 zł.

Wyprobowałam kilka różnych kremów, ten okazał się najlepszy.

Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Chcesz pochwalić magda2672 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealne nawilżenie i wygładzenie
  • Krem nakładam zawsze rano i wieczorem pod oczy. Po przebudzeniu moja skóra pod oczami jest mniej zaczerwieniona i delikatnie mniej opuchnięta.
    Plusy: idealnie nadaje się pod makijaż, korektor dzięki temu kremowi jest prawie niewidoczny. Nie ma efektu suchej skóry pod oczami po całym dniu z makijażem tak jak miałam to do tej pory.
    Szybko się wchłania a makijaż pod oczami nie roluje się i trzyma się cały dzień. Bezzapachowy. Istotne- nie podrażnia oczu.
    Wspaniale nawilża-efekt widoczny od razu
    Można kupić go w promocji w aptece razem z kremem (nawet za ok. 35 zł w zestawie )na noc który również zasługuje na dużego plusa
    Minusów brak

Zakupiłam go z ciekawości i na pewno będę powracać do niego. Na jesień i zimę sprawdza się świetnie Używam tego produktu od: 1 miesiąc zostało pół opakowaniaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić zlotemango za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • lubię
  • Nie jest to mój KWC bo takowego jeszcze nie mam w tej kwestii ale zdecydowanie lubię go, zmieniam kremy ale zdarzyło mi się zużyć 2 opakowania dermedica pod oczy ale z tej serii Hydrain2 i fajniutki był. Co do tego:

+ wydajny
    + polska firma
    + nigdy nie podrażnił oczu
    + leciutki, dobrze i szybko się wchłania
    + przyjemnie nawilża ale nie tłuści
    + dobry skład i bez parabenów jak to się jeszcze dość często spotyka w innych kremach pod oczy
    + nie obciąża skóry, wpływa na zmniejszenie opuchlizny w pewnym stopniu co obserwuję z rana

- cena (można dostać go taniej w promocji albo jak ja w którymś z Shiny Box)

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić dem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • PLUSY:
    - krem jest bardzo wydajny
    - ma lekką konsystencję (coś pomiędzy mleczkiem a kremem)
    - dosyć wygodne opakowanie (tubka)
    - rzeczywiście nadaje się pod makijaż
    - świetnie nawilża skórę pod oczami oraz eliminuje opuchliznę
    - nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza

MINUSY:
    - cena

Żałuję, że już się skończył

Używam tego produktu od: lutego 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • używam tego kremiku od 4 miesięcy , właściwie to tylko nawilża, ale bez szału. Polecam go raczej młodym osobom bez widocznych zmarszczek.
    Pod makijaż ok.
    Nie uczula.

Ilość zużytych opakowań: własnie kończe pierwsze

Chcesz pochwalić KUBUŚ za czytelną i pomocną recenzję?