Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

Skład: Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Silica (and) Titanium Dioxide (and) Iron Oxides, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Propylene Glycol (and) Chlorella Vulgaris Extract, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, DMDM Hydantoin (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Allantoin, Parfum. (05.07.2015)

• średni
  • Mam juz 2 opakowanie tego kremu.
    Nie mam do niego zastrzeżeń, ładnie się rozprowadza, nie podrażnia, idealny pod makijaż.

Jednak nie ma dla mnie jakiegoś nawilżającego efektu wow.

Jednak tubka starczyła mi na 2 miesiące używania rano i wieczorem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić w_joasia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• bardzo wydajny, ale pod koniec opakowania się zepsuł
  • Krem kupiłam za punkty w Super - Pharm.

Krem jest lekki, konsystencją przypomina mleczko. Gładko sunie pod palcami, świetnie się rozprowadza i niewielka jego ilość wystarcza na jedną aplikację.

Używałam go dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Idealnie nadawał się pod makijaż. Nie był tłusty, dzięki czemu nie rolował się.

Dzięki odpowiedniej aplikacji i masażowi zauważyłam zmniejszenie opuchlizny wokół oczu. Krem nigdy mnie nie podrażnił, nie uczulił.
    Skóra była gładka, bardziej promienna, makijaż nie podkreślał każdego załamania skóry. Na tym mi najbardziej zależało.

Jedyne do czego mam zastrzeżenia to słabe nawilżenie w zewnętrznym kąciku oka. Moje oczy mają tendencję do łzawienia i czasem w zewnętrznym kąciku zbiera mi się trochę cienia lub pudru i tworzy mi się taka skorupka. Po demakijażu skóra w tym miejscu jest lekko zaczerwieniona, czasem podrażniona. Krem nie zawsze dawał sobie radę z ukojeniem tych miejsc w trakcie snu i rano podrażnienie było nadal widoczne.

Wydajność tego kremu jest naprawdę rewelacyjna. Niestety pod koniec 4 miesiąca od otwarcia krem zmienił zapach z przyjemnego (charakterystycznego dla tej serii) na nieprzyjemny. Dodatkowo zmienił się także kolor z białego na lekki beż.
    Zdziwiło mnie to bardzo, bo na opakowaniu producent nie zamieścił znaczka, ile czasu od otwarcia mamy na zużycie kosmetyku, więc powinien nam służyć, aż do terminu ważności. Krem się po prostu zepsuł, bo nie był przeterminowany (termin mijał jakoś w 2016 roku). Szkoda, bo z ciekawości rozcięłam opakowanie i ilość, którą musiałam wyrzucić spokojnie wystarczyłaby mi na ponad miesiąc używania..

Nie wiem czy kupię krem ponownie, bo przez ostatnie tygodnie miałam okazję używać próbki innych kremów pod oczy i nawilżenie, jakie dawały było znacznie większe niż w przypadku tego kremu. Dodatkowo odejmuję mu gwiazdkę za to zepsucie się..

Używam tego produktu od: marzec - czerwiec 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic złego nie zrobił nale szału nie ma.
  • Nadaje się do stosowania pod makijaż, nie podrażnia, szybko się wchłania,delikatnie nawilża, zapobiega uczuciu ściągniętej skóry. ... i tyle. Nie robi nic więcej. Do listy plusów można dodać wydajność. Nie zauważyłam żeby niwelowal czy zapobiegal opuchnieciom czy rozjasnial przebarwienia. Podzielam się efektu wow i promiennej skóry wokół oczu ale się zawiodłam.

Chcesz pochwalić pooloopirynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje wymagania
  • PLUSY:
    - łatwo się rozprowadza
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - cena jest do przyjęcia
    MINUSY:
    - czasami jest problem z dostępnością

Na pewno kupię ponownie.

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • krem trafił do mnie z punktów SP. Używałam go prawie codziennie rano i wieczorem przez ok 2 miesiące.
    Jest dobry ale w sumie nic szczególnego dla mnie nie zrobił. Może lekko nawilżył, ale poza tym nie widziałam innych efektów. Ot, zwykłe mazidło. Mogę go porównać np do żelu nagietkowego pod oczy z Flos Leku.

Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - wydajność
    - higieniczne i estetyczne opakowanie
    - nie uczula i nie szczypie

Minusy:
    - nie zmniejsza opuchlizny
    - zbyt małe nawilżenie

Nie wiem czy skusiłabym się na niego w cenie regularnej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sassanka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • dobry, ale nie rewelacyjny
  • Kupiłam krem w promocji w SP za 10 zł. Ma całkiem dobry skład, kwas hialuronowy wysoko, jest wydajny i ma ładne, higieniczne opakowanie.

Nie robi nic z opuchlizną oczu ani sińcami, ale też producent nie składał takich obietnic.

Krem delikatnie nawilża, optymalne efekty otrzymuję, gdy stosuję go dwa razy w ciągu dnia i na noc. Polecam jako krem na noc bo nie obciąża i nie powoduje worów pod oczyma. Bardzo szybko wchłania się do matu.

Stosowany przez dłuższy czas sprawia, że skóra lepiej wygląda, jest nawilżona i gładsza.

Podoba mi się jego działanie i polskie pochodzenie.

Jeśli ktoś ma naprawdę suchą skórę pod oczyma to moim zdaniem ten krem będzie za mało treściwy i nie pomoże.

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę dobrze się spisuje.
  • Krem kupiłam na promocji w Super Pharm za 10 zł. Nie oczekiwał jakiś rewelacyjnych efektów, ale się miło zaskoczyłam. Skóra pod oczami była wysuszona z tendencjami do pojawiania się "kurzych łapek". Po około 2 tyg. od stosowania preparatu skóra wyraźnie stała się bardziej nawilżona a zmarszczki są o wile mniejsze. Polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić renata_grz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mi przypasował
  • Krem w 100% spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża.
    Skóra po zastosowaniu kremu jest miła i delikatna w dotyku.
    Dużym plusem dla kremu jest to, że jest hypoalergiczny .
    Dla mnie rownież dużym plusem jest Polski producent - Dermedic

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego opakowania

Chcesz pochwalić KatarzynaB1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem kupiłam przypadkiem, a sprawdził się lepiej niż niejeden "apteczny kolega" pod oczy.
    Bardzo delikatny dla skóry pod oczami, nie podrażnia, nie uczula.
    Bardzo szybko się wchłania, pozostawiając odpowiedni komfort nawilżenia pod oczami.
    Niewygórowana cena jak na apteczne kosmetyki i genialna wydajność (używam codziennie od 4 miesięcy i wciąż nie mogę go skończyć!)
    Wygodna aplikacja.
    Nie zmniejsz sińcow pod oczami-ale tego w profilu jego działania nie ma, problemów z opuchnięciami nie mam-więc w tej kwestii się nie wypowiem.
    Myślę, że to dobry krem, dla wszystkich szukających średniego nawilżenia, dla osób poszukujących mocnego nawilżenia może okazać się zbyt słaby.

Edit (28.06.2015) Zakupiłam krem ponownie, jednak w trakcie użytkowania (po około miesiącu od otwarcia) krem zwyczajnie mi się zepsuł - zaczął mieć dziwny zapach, aczkolwiek używałam go przez kilka dni dalej - jego formuła się zmieniła i zaczął zastygać mi pod oczami bez wchłonięcia. Teraz właściwie zaczął już śmierdzieć, a data ważności do 10 2016. Jak nie patrzeć - zniechęciłam się do niego. Muszę dodać, że z żadnym kosmetykiem nigdy mi się to nie przytrafiło - a przechowuje je wszystkie tak samo - bez dostępu do słońca, w szufladzie.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • nie nawilża (lub znikomo). plusem jest, że ma higieniczne opakowanie. dziwnym trafem podczas używania tego kremu często łapałam jęczmień na oku. nie wiem, czy krem ma słabe emulgatory, ale oba opakowania kremu w połowie używania rozwarstwiły się, zwarzyły.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe

Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?