Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

• Spełnia swoje wymagania
  • PLUSY:
    - łatwo się rozprowadza
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - cena jest do przyjęcia
    MINUSY:
    - czasami jest problem z dostępnością

Na pewno kupię ponownie.

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • krem trafił do mnie z punktów SP. Używałam go prawie codziennie rano i wieczorem przez ok 2 miesiące.
    Jest dobry ale w sumie nic szczególnego dla mnie nie zrobił. Może lekko nawilżył, ale poza tym nie widziałam innych efektów. Ot, zwykłe mazidło. Mogę go porównać np do żelu nagietkowego pod oczy z Flos Leku.

Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - wydajność
    - higieniczne i estetyczne opakowanie
    - nie uczula i nie szczypie

Minusy:
    - nie zmniejsza opuchlizny
    - zbyt małe nawilżenie

Nie wiem czy skusiłabym się na niego w cenie regularnej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sassanka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • dobry, ale nie rewelacyjny
  • Kupiłam krem w promocji w SP za 10 zł. Ma całkiem dobry skład, kwas hialuronowy wysoko, jest wydajny i ma ładne, higieniczne opakowanie.

Nie robi nic z opuchlizną oczu ani sińcami, ale też producent nie składał takich obietnic.

Krem delikatnie nawilża, optymalne efekty otrzymuję, gdy stosuję go dwa razy w ciągu dnia i na noc. Polecam jako krem na noc bo nie obciąża i nie powoduje worów pod oczyma. Bardzo szybko wchłania się do matu.

Stosowany przez dłuższy czas sprawia, że skóra lepiej wygląda, jest nawilżona i gładsza.

Podoba mi się jego działanie i polskie pochodzenie.

Jeśli ktoś ma naprawdę suchą skórę pod oczyma to moim zdaniem ten krem będzie za mało treściwy i nie pomoże.

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę dobrze się spisuje.
  • Krem kupiłam na promocji w Super Pharm za 10 zł. Nie oczekiwał jakiś rewelacyjnych efektów, ale się miło zaskoczyłam. Skóra pod oczami była wysuszona z tendencjami do pojawiania się "kurzych łapek". Po około 2 tyg. od stosowania preparatu skóra wyraźnie stała się bardziej nawilżona a zmarszczki są o wile mniejsze. Polecam

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić renata_grz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mi przypasował
  • Krem w 100% spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża.
    Skóra po zastosowaniu kremu jest miła i delikatna w dotyku.
    Dużym plusem dla kremu jest to, że jest hypoalergiczny .
    Dla mnie rownież dużym plusem jest Polski producent - Dermedic

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego opakowania

Chcesz pochwalić KatarzynaB1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem kupiłam przypadkiem, a sprawdził się lepiej niż niejeden "apteczny kolega" pod oczy.
    Bardzo delikatny dla skóry pod oczami, nie podrażnia, nie uczula.
    Bardzo szybko się wchłania, pozostawiając odpowiedni komfort nawilżenia pod oczami.
    Niewygórowana cena jak na apteczne kosmetyki i genialna wydajność (używam codziennie od 4 miesięcy i wciąż nie mogę go skończyć!)
    Wygodna aplikacja.
    Nie zmniejsz sińcow pod oczami-ale tego w profilu jego działania nie ma, problemów z opuchnięciami nie mam-więc w tej kwestii się nie wypowiem.
    Myślę, że to dobry krem, dla wszystkich szukających średniego nawilżenia, dla osób poszukujących mocnego nawilżenia może okazać się zbyt słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • nie nawilża (lub znikomo). plusem jest, że ma higieniczne opakowanie. dziwnym trafem podczas używania tego kremu często łapałam jęczmień na oku. nie wiem, czy krem ma słabe emulgatory, ale oba opakowania kremu w połowie używania rozwarstwiły się, zwarzyły.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe

Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki mialam.
  • Kremik kupiłam w Super-Pharm w zestawie świątecznym razem z serum nawadniajacym. Dawno czailam sie na ten krem ale jego cena odrobine odstrasza biorąc pod uwagę fakt, ze zwykle taka 15ml tubka kremu pod oczy Ziaja oliwkowa wystarczała mi na niecały miesiąc... Jednak w zestawie wychodziło niecałe 15zl za jeden produkt, wiec wzięłam od razu. I okazuje sie, ze ten produkt jest o wiele bardziej wydajny niz wspomniana Ziaja - otworzyłam wtedy oba na raz i w czasie gdy wczoraj musiałam biec po nowa Ziaje, Dermedic moze pochwalić sie jeszcze ponad połowa opakowania.

Na codzien używam mocno kryjacego a wiec rownież dosc ciężkiego korektora pod oczy, ktory obciąża i wysusza delikatna skore w tych rejonach. W zwiazku z tym od kremu wymagam tylko jednego : nawilżenia. I musze przyznać ze produkt firmy Dermedic to wymaganie spełnia.
    Stosuje na noc cienka warstwa. Rano budze sie bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, a z uczuciem delikatnego nawilżenia ktore utrzymuje sie nawet po umyciu twarzy. Kremik ma baaaaardzo delikatny zapach, charakterystyczny dla całej serii, bardzo przyjemny. Nie szczypie, nie podraznia wrażliwych oczu (noszę soczewki). Ma bardzo przyjemna konsystencje, taka troche wodnisto-kremowa - podobna do serum z tej samej linii.
    Na dzien rowniez da sie go stosować, szybko sie wchłania dając natychmiastowa ulgę. Ja jako posiadaczka suchej skory w tych okolicach wręcz czuje sie tak, jakby skóra pod oczami dosłownie napila sie wody
    Drogi produkt (jak dla mnie), ale wart swojej ceny.
    Jest to bardzo dobry, nawilżający krem do skory ktora potrzebuje nawodnienia. Poprawia jej kondycje, faktycznie nawilża. Ratuje moja skore gdy mam juz faktycznie bardzo nieprzyjemne uczucie pod oczami, wręcz czuje każde najmniejsze naciągnięcie skory . Wtedy Kozie Mleko z Ziaji juz nie daje rady (o dziwo) a jedna aplikacja tego kremu na noc rozwiązuje problem od ręki. Aktualny ulubieniec!

Ilość zużytych opakowań: Kończę 1, w zapasie juz mam 2

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Świetny krem pod oczy za niewielkie pieniądze.Krem przede wszystkim dobrze nawilża,bardzo szybko się wchłania,nie roluje się,nie uczula,nie podrażnia.Jest lekki ale skuteczny.Fajnie sprawdzi się latem.Tubka jest bardzo praktyczna,krem sie fajnie dozuje.

Miałam dużo kremów pod oczy np Eucerin (bardzo wodnisty),Biodermę (nic nie robił) ,Tołpę (niebieski-strasznie mnie uczulał,oczy mnie piekły i skóa swdziała ) ,Avon,Floslek (jakiś taki tłusty i smierdział) itd Ten jest zdecydowanie najlepszy a wcale nie jest taki drogi!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Grudki
  • Nawilża, ale bez spektakularnych efektów. Może nakładam go za dużo, ale lubią mi się robić grudki z kremu po jego nałożeniu, co mnie irytuje. Szału nie ma, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 i starczy

Chcesz pochwalić ikierka za czytelną i pomocną recenzję?