Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

• Swietnie nawilża.
  • Kremik kupiłam w Super-Pharm w zestawie świątecznym razem z serum nawadniajacym. Dawno czailam sie na ten krem ale jego cena odrobine odstrasza biorąc pod uwagę fakt, ze zwykle taka 15ml tubka kremu pod oczy Ziaja oliwkowa wystarczała mi na niecały miesiąc... Jednak w zestawie wychodziło niecałe 15zl za jeden produkt, wiec wzięłam od razu. I okazuje sie, ze ten produkt jest o wiele bardziej wydajny niz wspomniana Ziaja - otworzyłem wtedy oba na raz (co okazało sie zbawiennym pomysłem patrząc na to, ze Dermedic nie współpracuje z moim korektorem, ale o tym niżej) i w czasie gdy wczoraj musiałam biec po nowy krem pod oczy na dzien, Dermedic moze pochwalić sie jeszcze ponad połowa opakowania. A wiadomo przeciez, ze na noc zwykle krem stosujemy bardziej obficie, wiec za to duży plus.

Na codzien używam mocno kryjacego a wiec rownież dosc ciężkiego korektora pod oczy, ktory obciąża i wysusza delikatna skore w tych rejonach. W zwiazku z tym od kremu wymagam tylko jednego : nawilżenia. I musze przyznać ze produkt firmy Dermedic to wymaganie spełnia.
    Stosuje na noc cienka warstwa. Rano budze sie bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, a z uczuciem delikatnego nawilżenia ktore utrzymuje sie nawet po umyciu twarzy. Kremik ma baaaaardzo delikatny zapach, charakterystyczny dla całej serii, bardzo przyjemny. Nie szczypie, nie podraznia wrażliwych oczu (noszę soczewki). Ma bardzo przyjemna konsystencje, taka troche wodnisto-kremowa - podobna do serum z tej samej linii.
    Pół gwiazdki odejmuje za to, ze nie jestem w stanie używać go na dzien. Korektor na nim sie wazy w okropny sposób, nawet jak odczekam godzinę po nałożeniu. Dosłownie zbija sie w taka nieprzyjemna, brzydka maź ktorej sie nie da rozetrzeć, ktora ma bardzo brzydkie obwódki i teniestety widac z daleka, a przy większych próbach schodzi ze skory płatami. Przy Ziaji oliwkowej nic takiego nie miało miejsca (korektor z L'Oreal).

Natomiast na noc jest to bardzo dobry, nawilżający krem do skory ktora potrzebuje nawodnienia. Poprawia jej kondycje, faktycznie nawilża. Mysle ze warto spróbować.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Świetny krem pod oczy za niewielkie pieniądze.Krem przede wszystkim dobrze nawilża,bardzo szybko się wchłania,nie roluje się,nie uczula,nie podrażnia.Jest lekki ale skuteczny.Fajnie sprawdzi się latem.Tubka jest bardzo praktyczna,krem sie fajnie dozuje.

Miałam dużo kremów pod oczy np Eucerin (bardzo wodnisty),Biodermę (nic nie robił) ,Tołpę (niebieski-strasznie mnie uczulał,oczy mnie piekły i skóa swdziała ) ,Avon,Floslek (jakiś taki tłusty i smierdział) itd Ten jest zdecydowanie najlepszy a wcale nie jest taki drogi!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Grudki
  • Nawilża, ale bez spektakularnych efektów. Może nakładam go za dużo, ale lubią mi się robić grudki z kremu po jego nałożeniu, co mnie irytuje. Szału nie ma, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 i starczy

Chcesz pochwalić ikierka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Po pierwszej aplikacji troche mnie piekla skora pod oczami. Pomyslalam ze moze jest podrazniona. Odstawilam na kilka dni. Przy nastepnym uzyciu niestety bardzo mnie uczulil. Czerwone plamy,pieczenie itp.Dam kolezance bo ja go nie wykorzystam

Używam tego produktu od: Zakupiony okolo 2miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: Okolo 3aplikacje

Chcesz pochwalić caroll121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • dobry nawilżacz
  • bardzo dobry, lekki krem nawilżający pod oczy.
    nawilża wstarczająco, a do tego wlaśnie jest przeznaczony, więc jestem na TAK.
    jest wydajny i często można go kupić w promocji.
    posiada higieniczną tubkę, więc nie musimy dotykać produktu, dla mnie ogromny plus i tylko takie kremy pod oczy kupuję.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie.
  • Kupiłam ten krem w SP po promocji i się nie zawiodłam. Bardzo dobrze nawilża, dużo droższe kremy działały albo tak samo jak Dermedic, albo miały z tym problem. Tu mam fajne, praktycznie całodzienne nawilżenie (a noszę soczewki i pracuję przed komputerem). Krem jest w miękkiej tubie, można go bardzo fajnie dozować. Nie należy się spodziewać po tym kremie cudów, nie spłyca zmarszczek, ale za to nawilża bardzo fajnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, dość wydajny.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubę.

Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNIE PRZESUSZYŁ
  • EDIT
    Niestety jestem zmuszona edytować moją recenzję. Ostatnio borykałam się z dużym przesuszeniem skóry wokół oczu i gdy próbowałam wyleczyć je tym kremem nie przynosiło to żadnych efektów. Gdy podleczyłam skórę Dermobazą, powróciłam do Dermedicu i wtedy przekonałam się, że to on załatwił tak moją skórę. Zrobiłam to nieświadomie, ale widząc, że z dnia na dzień skóra się pogarsza, w ramach eksperymentu brnęłam dalej używając go. Teraz jestem na 100% pewna, że jest on powodem mojego wysuszenia. Nie wiem, czy jestem uczulona na jeden ze składników kremu, czy może trafił mnie się felerny egezmplarz. Nie wiem co poszło nie tak, skoro używałam go od kilku miesięcy i nagle zaczęły się takie nieprzyjemności.
    Moja skóra potraktowana tym kremem na początku była tylko czerwona, ale na drugi dzień stosowania zaczęła swędzieć i piec zarazem. Kolejnego dnia pojawiły się już suche skórki, których z dnia na dzień przybywało i robiły się coraz większe. Na jednym oku skórki zdzierały się do krwi. Skóra była pomarszczona i zwiotczała, wyglądała jak u kogoś mocno noedbającego o okolice oczu. Pod oczami pojawiły się podłużne, mocno widoczne zmarszczki, których nie mogłam zakryć żadnym kosmetykiem kolorowym - korektor jeszcze mocniej podkreślał zmarszczkę. Przerwałam mój eksperyment, gdy wiedziałam że to sprawca wszelkich podrażnień. Jak wspomniałam leczę oczy Dermobazą, która ostatnim razem w kilka dni przywróciła skórę do porządku.
    Nie skreślam tej firmy ani nawet linii z powodu jednego, źle działającego na mnie kremu, ale jestem rozczarowana, gdyż nie spodziewałam się, że kosmetyk do skóry przesuszonej i odwodnionej doprowadzi to takiego stanu skórę. Wiem, że ten produkt skończy jako krem do skórek wokół paznokci a pod oczy już nigdy go nie zastosuję.

Chcesz pochwalić aleksandrija_n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, dobrze nawilżający i piekielnie wydajny krem
  • Na samym wstępie recenzji muszę zaznaczyć, że Hydrain3 Hialuro był moim pierwszym w życiu kremem pod oczy. Nigdy wcześniej nie przywiązywałam wagi do pielęgnacji skóry wokół oczu (wiem, to straszne). Aż któregoś pięknego dnia zdumiona odkryłam, że skóra w tych okolicach nie wygląda najlepiej. Była sucha, a brak odpowiedniego poziomu nawilżenia spowodował pojawienie się drobnych zmarszczek, które strasznie zaczęły mnie wkurzać. Tym sposobem zaczęłam się rozglądać za kremem, który mógłby coś na ten problem zaradzić.

Wybór padł na krem marki Dermedic, ponieważ czytałam kilka pochlebnych recenzji na jego temat, a poza tym był w 50% promocji w Superpharm (zapłaciłam 12,50) - nie mogłam nie spróbować.

Stosowałam krem bardzo regularnie, nakładanie go rano i wieczorem weszło mi w krew i myślę, że także dzięki tej systematyczności zauważyłam naprawdę znaczącą poprawę stanu skóry pod oczami. Koniecznie muszę napisać, że krem wprawił mnie w osłupienie swoją wydajnością! Przy używaniu codziennym rano i wieczorem krem wystarczył mi na ponad 3 miesiące. Myślę, że to sporo czasu. Nie nakładałam go w mikroskopijnej ilości, kosmetyk jest po prostu piekielnie wydajny, a do tego zrobił świetną robotę - nie wiem, jak mogłam funkcjonować wcześniej bez kremu pod oczy i współczuję mojej skórze, że to znosiła.

PLUSY
    + krem jest bardzo wydajny (ponad 3 miesiące regularnego stosowania),
    + nie uczula, nie podrażnia skóry pod oczami,
    + ma przyjemną konsystencję - nie jest to żel, powiedziałabym, że bardziej taka lekko wodnista emulsja,
    + bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,
    + w widoczny sposób nawilża skórę, nawilżenie utrzymuje się prawie przez cały dzień (ok. 8h),
    + poprawia wygląd skóry pod oczami - skóra jest nawilżona, wygląda na zdrowszą, zmarszczki spowodowane brakiem nawilżenia zmniejszają się,
    + poręczne opakowanie, z którego można wycisnąć krem do ostatniej kropli (dozownik pozwala na wyciśnięcie małej ilości kremu),
    + ciekawy design opakowania, który sprawia, że kosmetyk wygląda na taki z górnej półki i specjalistyczny,
    + cena (ok. 25 zł to naprawdę nie dużo biorąc pod uwagę jakość i działanie kosmetyku),
    + nadaje się pod makijaż,
    + jest lekki i nie obciąża skóry.

MINUSY

W moim odczuciu krem nie ma żadnych minusów. Oczywiście nie należy spodziewać się po tym kremie cudów - nie wygładzi zmarszczek, nie odżywi skóry niczym bomba witaminowa. Ale też nie takie jest jego zadanie - krem przede wszystkim dobrze nawilża i dzięki temu drobne zmarszczki spowodowane suchością znikają.

Uwaga! Nie dałam kosmetykowi pięciu gwiazdek w ramach oceny tylko dlatego, że był to mój pierwszy krem pod oczy, nie mam więc żadnego porównania, które na pewno przydałoby się przy wystawianiu opinii. Na pewno jednak kupię ten kosmetyk ponownie

Używam tego produktu od: Używałam kremu przez 3,5 miesiąca i zużyłam go do ostatniej kropli
    Ilość zużytych opakowań: 1 (na pewno będą kolejne)

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały na lato
  • Kremik trafił w moje posiadanie dzięki wymienieniu punktów w SP.
    Początkowo nie byłam jakoś super pozytywnie do niego nastawiona. Podeszłam do niego z pewną dozą niesmiałości.
    Gdyby nie to że punkty wybrać musiałam bo traciły ważność pewnie jeszcze długo długo nie przyszło by mi do głowy by go wypróbować.
    Po niespełna 2 miesięcznym stosowaniu mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że jest to jeden z lepszych kremów pod oczy jakie miałam przyjemność testować.

Produkt znajduje się w tubeczce z wygodnym aplikatorem.
    Estetyka opakowania jest minimalistyczna i oszczędna zarówno w słowach i wszelakich ozdóbkach na opakowaniu.
    Ja akurat jestem wielką fanką podobnej estetyki.

Kremik jest lekki, o konsystencji raczej rzadkiej, choć nie lejącej. Wodnistość najlepiej można odczuć podczas rozsmarowywania go. Fajnie sunie pod palcami, łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
    Ja stosowałam go wyłącznie na noc, bardzo grubą warstwę.
    Skórę pod oczami mam przeraźliwie suchą i przez lata zaniedbywaną.

Krem mimo swej lekkości doskonale nawilża i odżywia skórę.
    Staje się miękka, już nie szczypie, nie swędzi z suchości, nie jest zaczerwieniona, nie czuć żadnego - nawet delikatnego - spięcia skóry czy jakiegokolwiek innego dyskomfortu.
    Używałam go raz dziennie i to wystarzyło by skóra nawet w ciągu dnia była w bardzo dobrej kondycji.

Podrażnienie, uczulenie nie istnieją w przypadku tego kremu. Nawet gdy władowałam sobie niechcęcy palec do oka podczas smarowania.
    Jestem zafascynowana jego delikatnością ale i bardzo dobrym działaniem.

Wzorowo spisał się w okresie letnim, nie wiem jak zimą - choć klęski na pewno będzie.
    Ta chłodniejsze miesiące mam swojego ulubieńca - Dermikę Ceamidia, którego kocham miłością wielką (choć chyba został wycofany :/ Pomocyyyy!!), tego chętnie mianuję zamiennikiem na lato.
    Choć lubię testować różności, ten często będzie u mnie dyżurował

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Mam mieszane odczucia co do tego kremu z dwóch powodów. Po pierwsze z jednej strony krem ma bardzo fajną lekką konsystencję "mleczka" która błyskawicznie się wchłania i pozwala na nałożenie makijażu, a moje okolice oczu podczas stosowania kremu nie wysuszyły się, nie puchły, nie miałam sińców. Z drugiej jednak strony nie mogę powiedzieć żebym czuła jakieś dodatkowe nawilżenie czy napięcie skóry po użyciu tego specyfiku. Po drugie, co chyba bardziej wpłynęło na moją ocenę, po zużyciu 2/3 opakowania krem zaczął dziwnie pachnieć i rozwarstwiać się. Więcej go nie używałam mimo że data ważności jeszcze nie upłynęła a otwarty był nie dłużej niż 3 miesiące.

Zalety:
    + lekka konsystencja
    + szybkie wchłanianie
    + nie podrażnia, nie uczula
    + dobrze współgra z makijażem

Wady:
    - zbyt słabo nawilża - nie nadaje się do skóry suchej dla jakiej jest przeznaczony
    - mój egzemplarz zepsuł się za szybko

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij