Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy
Produkt dostępny w 23 sklepach. Cena już od 17,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

Skład: Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Silica (and) Titanium Dioxide (and) Iron Oxides, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Propylene Glycol (and) Chlorella Vulgaris Extract, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, DMDM Hydantoin (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Allantoin, Parfum. (05.07.2015)

• Średniak
  • Kupiłam go w Superpharmie za chyba jakieś 9 zł. Pomyślałam,ze dobra marka dermokosmetyków więc będę zachwycona i to za 9 zł!
    Krem właściwie nie robi nic. Gdybym go nie używała, miałabym taki sam efekt. Stosuję go dwa razy dziennie rano i wieczorem. Fakt nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania , ale nie czuję żadnego nawilżenia okolic moich oczu, ani rano ani wieczorem. Nakładam go , wchłania się tak szybko, że czuję , że powinnam nałożyć krem jeszcze raz. Chcę go jak najszybciej skończyć i kupić krem który nawilża.
    Nie wspominając o tym,że opuchnięć dookoła oczu również nie redukuje...
    Bardzo przeciętny krem.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić olexandra17 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• nie wart uwagi
  • Bardzo słaby krem o wodnistej konsystencji. Bardzo szybko się wchłania i powoduje ściągnięcie skóry pod oczami. Nie nawilża.

Totalnie nie wart kupna.

Plusy:
    -zapach
    -cena

Minusy:
    -nie nawilża
    -wodnisty

Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

Chcesz pochwalić candeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • cienizna!
  • Klasyczny przykład niespełnionych obietnic producenta.

Krem w standardowej jak dla tej kategorii tubce. Koszmarnie (tak, w tym wypadku najlepsze określenie ) wydajny - swój egzemplarz męczę od ponad pół roku. Bez zapachu, jak przystało na produkt stosowany w okolice oczu. Leciutka, szybko (za szybko!) wchłaniająca się konsystencja. Tyle, jeśli chodzi o zalety.

Największe zastrzeżenie -> krem w ogóle nie nawilża!! W zasadzie nie robi nic! Wchłania się momentalnie pozostawiając uczucie spragnionej,czasami mam wręcz nieprzyjemnie ściągniętej skóry. Liczyłam, że produkt będzie moim porannym kremem pod korektor a tutaj niestety porażka. Nie wspomnę, iż krem nie jest wart żadnych pieniędzy (a jego cena regularna nie jest wcale niska).

Zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Bardzo lubię tę linie Dermedic, ale krem pod oczy kompletnie się nie udał. Jest lekki i szybko sie wchłania i to jego jedyny plus.
    Krem potrafi zebrac się w załamaniu powieki (!) lub pod okiem w zagłebieniach skóry i tworzyć białą nieestetyczną linię. Bardzo słabo nawilża - nawet na dzień (a mam cerę mieszaną) jest dla mnie za lekki, nie wspominając już o nocy. A jakby tego było mało - podrażnia moje oczy, które po użyciu tego kremu szczypią i łzawią, a wiadomo, nie nakładam go pod same oczy tylko odpowiednio nisko. Mam wprawdzie oczy wrażliwe, ale bez przesady, są kremy które nie podrażniają i dają im komfort i ukojenie.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Krem kupiłam na jakiejś promocji w SP.

Niestety jak dla mnie zwykłe lejące mazidło, które nic nie robi.

Krem ma lekką i rzadką konsystencję, szybko się wchłania. Niestety w ogóle nie nawilża. Nie redukuje żadnej opuchlizny. W sumie nie robi nic.

Plusem jest to, że krem nie uczula, nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Nadaje się pod makijaż. Jest bardzo wydajny.

Dla mnie bardzo przeciętny krem, bez żadnych ochów i achów

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Mam juz 2 opakowanie tego kremu.
    Nie mam do niego zastrzeżeń, ładnie się rozprowadza, nie podrażnia, idealny pod makijaż.

Jednak nie ma dla mnie jakiegoś nawilżającego efektu wow.

Jednak tubka starczyła mi na 2 miesiące używania rano i wieczorem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić w_joasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo wydajny, ale pod koniec opakowania się zepsuł
  • Krem kupiłam za punkty w Super - Pharm.

Krem jest lekki, konsystencją przypomina mleczko. Gładko sunie pod palcami, świetnie się rozprowadza i niewielka jego ilość wystarcza na jedną aplikację.

Używałam go dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Idealnie nadawał się pod makijaż. Nie był tłusty, dzięki czemu nie rolował się.

Dzięki odpowiedniej aplikacji i masażowi zauważyłam zmniejszenie opuchlizny wokół oczu. Krem nigdy mnie nie podrażnił, nie uczulił.
    Skóra była gładka, bardziej promienna, makijaż nie podkreślał każdego załamania skóry. Na tym mi najbardziej zależało.

Jedyne do czego mam zastrzeżenia to słabe nawilżenie w zewnętrznym kąciku oka. Moje oczy mają tendencję do łzawienia i czasem w zewnętrznym kąciku zbiera mi się trochę cienia lub pudru i tworzy mi się taka skorupka. Po demakijażu skóra w tym miejscu jest lekko zaczerwieniona, czasem podrażniona. Krem nie zawsze dawał sobie radę z ukojeniem tych miejsc w trakcie snu i rano podrażnienie było nadal widoczne.

Wydajność tego kremu jest naprawdę rewelacyjna. Niestety pod koniec 4 miesiąca od otwarcia krem zmienił zapach z przyjemnego (charakterystycznego dla tej serii) na nieprzyjemny. Dodatkowo zmienił się także kolor z białego na lekki beż.
    Zdziwiło mnie to bardzo, bo na opakowaniu producent nie zamieścił znaczka, ile czasu od otwarcia mamy na zużycie kosmetyku, więc powinien nam służyć, aż do terminu ważności. Krem się po prostu zepsuł, bo nie był przeterminowany (termin mijał jakoś w 2016 roku). Szkoda, bo z ciekawości rozcięłam opakowanie i ilość, którą musiałam wyrzucić spokojnie wystarczyłaby mi na ponad miesiąc używania..

Nie wiem czy kupię krem ponownie, bo przez ostatnie tygodnie miałam okazję używać próbki innych kremów pod oczy i nawilżenie, jakie dawały było znacznie większe niż w przypadku tego kremu. Dodatkowo odejmuję mu gwiazdkę za to zepsucie się..

Używam tego produktu od: marzec - czerwiec 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic złego nie zrobił nale szału nie ma.
  • Nadaje się do stosowania pod makijaż, nie podrażnia, szybko się wchłania,delikatnie nawilża, zapobiega uczuciu ściągniętej skóry. ... i tyle. Nie robi nic więcej. Do listy plusów można dodać wydajność. Nie zauważyłam żeby niwelowal czy zapobiegal opuchnieciom czy rozjasnial przebarwienia. Podzielam się efektu wow i promiennej skóry wokół oczu ale się zawiodłam.

Chcesz pochwalić pooloopirynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje wymagania
  • PLUSY:
    - łatwo się rozprowadza
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - cena jest do przyjęcia
    MINUSY:
    - czasami jest problem z dostępnością

Na pewno kupię ponownie.

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • krem trafił do mnie z punktów SP. Używałam go prawie codziennie rano i wieczorem przez ok 2 miesiące.
    Jest dobry ale w sumie nic szczególnego dla mnie nie zrobił. Może lekko nawilżył, ale poza tym nie widziałam innych efektów. Ot, zwykłe mazidło. Mogę go porównać np do żelu nagietkowego pod oczy z Flos Leku.

Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - wydajność
    - higieniczne i estetyczne opakowanie
    - nie uczula i nie szczypie

Minusy:
    - nie zmniejsza opuchlizny
    - zbyt małe nawilżenie

Nie wiem czy skusiłabym się na niego w cenie regularnej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sassanka007 za czytelną i pomocną recenzję?