Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Powiększ Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Zgłoszony przez emisia8

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Redukuje opuchliznę wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Skoncentrowana ilość składników aktywnych.

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • dobry nawilżacz
  • bardzo dobry, lekki krem nawilżający pod oczy.
    nawilża wstarczająco, a do tego wlaśnie jest przeznaczony, więc jestem na TAK.
    jest wydajny i często można go kupić w promocji.
    posiada higieniczną tubkę, więc nie musimy dotykać produktu, dla mnie ogromny plus i tylko takie kremy pod oczy kupuję.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie.
  • Kupiłam ten krem w SP po promocji i się nie zawiodłam. Bardzo dobrze nawilża, dużo droższe kremy działały albo tak samo jak Dermedic, albo miały z tym problem. Tu mam fajne, praktycznie całodzienne nawilżenie (a noszę soczewki i pracuję przed komputerem). Krem jest w miękkiej tubie, można go bardzo fajnie dozować. Nie należy się spodziewać po tym kremie cudów, nie spłyca zmarszczek, ale za to nawilża bardzo fajnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, dość wydajny.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubę.

Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNIE PRZESUSZYŁ
  • EDIT
    Niestety jestem zmuszona edytować moją recenzję. Ostatnio borykałam się z dużym przesuszeniem skóry wokół oczu i gdy próbowałam wyleczyć je tym kremem nie przynosiło to żadnych efektów. Gdy podleczyłam skórę Dermobazą, powróciłam do Dermedicu i wtedy przekonałam się, że to on załatwił tak moją skórę. Zrobiłam to nieświadomie, ale widząc, że z dnia na dzień skóra się pogarsza, w ramach eksperymentu brnęłam dalej używając go. Teraz jestem na 100% pewna, że jest on powodem mojego wysuszenia. Nie wiem, czy jestem uczulona na jeden ze składników kremu, czy może trafił mnie się felerny egezmplarz. Nie wiem co poszło nie tak, skoro używałam go od kilku miesięcy i nagle zaczęły się takie nieprzyjemności.
    Moja skóra potraktowana tym kremem na początku była tylko czerwona, ale na drugi dzień stosowania zaczęła swędzieć i piec zarazem. Kolejnego dnia pojawiły się już suche skórki, których z dnia na dzień przybywało i robiły się coraz większe. Na jednym oku skórki zdzierały się do krwi. Skóra była pomarszczona i zwiotczała, wyglądała jak u kogoś mocno noedbającego o okolice oczu. Pod oczami pojawiły się podłużne, mocno widoczne zmarszczki, których nie mogłam zakryć żadnym kosmetykiem kolorowym - korektor jeszcze mocniej podkreślał zmarszczkę. Przerwałam mój eksperyment, gdy wiedziałam że to sprawca wszelkich podrażnień. Jak wspomniałam leczę oczy Dermobazą, która ostatnim razem w kilka dni przywróciła skórę do porządku.
    Nie skreślam tej firmy ani nawet linii z powodu jednego, źle działającego na mnie kremu, ale jestem rozczarowana, gdyż nie spodziewałam się, że kosmetyk do skóry przesuszonej i odwodnionej doprowadzi to takiego stanu skórę. Wiem, że ten produkt skończy jako krem do skórek wokół paznokci a pod oczy już nigdy go nie zastosuję.

Chcesz pochwalić aleksandrija_n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, dobrze nawilżający i piekielnie wydajny krem
  • Na samym wstępie recenzji muszę zaznaczyć, że Hydrain3 Hialuro był moim pierwszym w życiu kremem pod oczy. Nigdy wcześniej nie przywiązywałam wagi do pielęgnacji skóry wokół oczu (wiem, to straszne). Aż któregoś pięknego dnia zdumiona odkryłam, że skóra w tych okolicach nie wygląda najlepiej. Była sucha, a brak odpowiedniego poziomu nawilżenia spowodował pojawienie się drobnych zmarszczek, które strasznie zaczęły mnie wkurzać. Tym sposobem zaczęłam się rozglądać za kremem, który mógłby coś na ten problem zaradzić.

Wybór padł na krem marki Dermedic, ponieważ czytałam kilka pochlebnych recenzji na jego temat, a poza tym był w 50% promocji w Superpharm (zapłaciłam 12,50) - nie mogłam nie spróbować.

Stosowałam krem bardzo regularnie, nakładanie go rano i wieczorem weszło mi w krew i myślę, że także dzięki tej systematyczności zauważyłam naprawdę znaczącą poprawę stanu skóry pod oczami. Koniecznie muszę napisać, że krem wprawił mnie w osłupienie swoją wydajnością! Przy używaniu codziennym rano i wieczorem krem wystarczył mi na ponad 3 miesiące. Myślę, że to sporo czasu. Nie nakładałam go w mikroskopijnej ilości, kosmetyk jest po prostu piekielnie wydajny, a do tego zrobił świetną robotę - nie wiem, jak mogłam funkcjonować wcześniej bez kremu pod oczy i współczuję mojej skórze, że to znosiła.

PLUSY
    + krem jest bardzo wydajny (ponad 3 miesiące regularnego stosowania),
    + nie uczula, nie podrażnia skóry pod oczami,
    + ma przyjemną konsystencję - nie jest to żel, powiedziałabym, że bardziej taka lekko wodnista emulsja,
    + bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,
    + w widoczny sposób nawilża skórę, nawilżenie utrzymuje się prawie przez cały dzień (ok. 8h),
    + poprawia wygląd skóry pod oczami - skóra jest nawilżona, wygląda na zdrowszą, zmarszczki spowodowane brakiem nawilżenia zmniejszają się,
    + poręczne opakowanie, z którego można wycisnąć krem do ostatniej kropli (dozownik pozwala na wyciśnięcie małej ilości kremu),
    + ciekawy design opakowania, który sprawia, że kosmetyk wygląda na taki z górnej półki i specjalistyczny,
    + cena (ok. 25 zł to naprawdę nie dużo biorąc pod uwagę jakość i działanie kosmetyku),
    + nadaje się pod makijaż,
    + jest lekki i nie obciąża skóry.

MINUSY

W moim odczuciu krem nie ma żadnych minusów. Oczywiście nie należy spodziewać się po tym kremie cudów - nie wygładzi zmarszczek, nie odżywi skóry niczym bomba witaminowa. Ale też nie takie jest jego zadanie - krem przede wszystkim dobrze nawilża i dzięki temu drobne zmarszczki spowodowane suchością znikają.

Uwaga! Nie dałam kosmetykowi pięciu gwiazdek w ramach oceny tylko dlatego, że był to mój pierwszy krem pod oczy, nie mam więc żadnego porównania, które na pewno przydałoby się przy wystawianiu opinii. Na pewno jednak kupię ten kosmetyk ponownie

Używam tego produktu od: Używałam kremu przez 3,5 miesiąca i zużyłam go do ostatniej kropli
    Ilość zużytych opakowań: 1 (na pewno będą kolejne)

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały na lato
  • Kremik trafił w moje posiadanie dzięki wymienieniu punktów w SP.
    Początkowo nie byłam jakoś super pozytywnie do niego nastawiona. Podeszłam do niego z pewną dozą niesmiałości.
    Gdyby nie to że punkty wybrać musiałam bo traciły ważność pewnie jeszcze długo długo nie przyszło by mi do głowy by go wypróbować.
    Po niespełna 2 miesięcznym stosowaniu mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że jest to jeden z lepszych kremów pod oczy jakie miałam przyjemność testować.

Produkt znajduje się w tubeczce z wygodnym aplikatorem.
    Estetyka opakowania jest minimalistyczna i oszczędna zarówno w słowach i wszelakich ozdóbkach na opakowaniu.
    Ja akurat jestem wielką fanką podobnej estetyki.

Kremik jest lekki, o konsystencji raczej rzadkiej, choć nie lejącej. Wodnistość najlepiej można odczuć podczas rozsmarowywania go. Fajnie sunie pod palcami, łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
    Ja stosowałam go wyłącznie na noc, bardzo grubą warstwę.
    Skórę pod oczami mam przeraźliwie suchą i przez lata zaniedbywaną.

Krem mimo swej lekkości doskonale nawilża i odżywia skórę.
    Staje się miękka, już nie szczypie, nie swędzi z suchości, nie jest zaczerwieniona, nie czuć żadnego - nawet delikatnego - spięcia skóry czy jakiegokolwiek innego dyskomfortu.
    Używałam go raz dziennie i to wystarzyło by skóra nawet w ciągu dnia była w bardzo dobrej kondycji.

Podrażnienie, uczulenie nie istnieją w przypadku tego kremu. Nawet gdy władowałam sobie niechcęcy palec do oka podczas smarowania.
    Jestem zafascynowana jego delikatnością ale i bardzo dobrym działaniem.

Wzorowo spisał się w okresie letnim, nie wiem jak zimą - choć klęski na pewno będzie.
    Ta chłodniejsze miesiące mam swojego ulubieńca - Dermikę Ceamidia, którego kocham miłością wielką (choć chyba został wycofany :/ Pomocyyyy!!), tego chętnie mianuję zamiennikiem na lato.
    Choć lubię testować różności, ten często będzie u mnie dyżurował

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Mam mieszane odczucia co do tego kremu z dwóch powodów. Po pierwsze z jednej strony krem ma bardzo fajną lekką konsystencję "mleczka" która błyskawicznie się wchłania i pozwala na nałożenie makijażu, a moje okolice oczu podczas stosowania kremu nie wysuszyły się, nie puchły, nie miałam sińców. Z drugiej jednak strony nie mogę powiedzieć żebym czuła jakieś dodatkowe nawilżenie czy napięcie skóry po użyciu tego specyfiku. Po drugie, co chyba bardziej wpłynęło na moją ocenę, po zużyciu 2/3 opakowania krem zaczął dziwnie pachnieć i rozwarstwiać się. Więcej go nie używałam mimo że data ważności jeszcze nie upłynęła a otwarty był nie dłużej niż 3 miesiące.

Zalety:
    + lekka konsystencja
    + szybkie wchłanianie
    + nie podrażnia, nie uczula
    + dobrze współgra z makijażem

Wady:
    - zbyt słabo nawilża - nie nadaje się do skóry suchej dla jakiej jest przeznaczony
    - mój egzemplarz zepsuł się za szybko

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna profilaktyka przeciwzmarszczkowa.
  • Z serii Hydrain3 dotychczas stosowałam jedynie serum nawadniające oraz płyn micelarny. Zachęcona pozytywnym działaniem tego pierwszego (oraz promocyjną ceną) postanowiłam poznać również krem pod oczy.

Krem zamknięty jest w plastikową, miękką tubkę. Ma wygodny dziubek, dzięki któremu dozuje się idealną ilość - nawet jeśli potrzebujemy mikroskopijną kropelkę, to z nim się uda Do tego jest to bardzo higieniczna metoda aplikacji.
    Krem jest lekki, półprzezroczysty (kto zna serum, ten zna tę konsystencję), nieco wodnisty. Dzięki temu jest bardzo komfortowy w użyciu, nie pokrywa tłustą warstwą ani nie obciąża tak cienkiej skóry. Do tego szybko się wchłania (ale też nie zastyga w okamgnieniu, ma lekki poślizg), jest doskonały pod makijaż - nie roluje się, nie wchodzi w załamania. Trzymany w lodówce doskonale chłodzi, przynosi ukojenie.

Nie mam problemów z opuchlizną czy sińcami pod oczami, zależało mi jedynie na nawilżeniu skóry. Hydrain3 działa pod tym względem od pierwszego użycia - skóra staje się wyraźnie gładsza, jest nawodniona. Stosowany regularnie zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych, skóra staje się bardziej napięta. Krem rozprostowuje linie spowodowane przesuszeniem skory. Sądzę, że istniejących głębokich zmarszczek może nie spłycać za dobrze, ale z pewnością zapobiega ich powstawaniu. Jest niezwykle delikatny dla oczu, nie powoduje ich łzawienia, podrażnień.

Zapach jest bardzo przyjemny, typowy dla całej serii.

To bardzo przyjemny krem, doskonały na dzień i na noc. Dla mnie stanowi podstawę profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Krem ma dużą pojemność, jest bardzo wydajny. Wszystko to (+ częste promocje na markę) sprawia, że warto sięgnąć po ten kosmetyk.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Krem dostałam w prezencie "za punkty" w Super Pharm.
    Podchodziłam do niego sceptycznie, ponieważ kiedyś byłam w posiadaniu kremu do twarzy i był dla mnie za ciężki. W przypadku kremu pod oczy jest inaczej.
    Jest dość treściwy, używam go na noc.
    Rano moje oczy wyglądają na bardziej wypoczęte.
    Nie ma mowy o opuchnięciach!

+ Bardzo dobrze nawilża
    + Posiada przyjemną kremowo- żelową konsystencję.
    + Niweluje opuchnięcia
    + Wygładza drobne zmarszczki
    + Przyjemnie pachnie
    + Nie uczula
    + Ładne, minimalistyczne opakowanie
    + Cena
    + Wydajność
    + Skład

Uważam że jak na taką jakość, niską cenę- można spokojnie wypróbować. Ja akurat dostałam go "w prezencie", ale z chęcią bym do niego powróciła za jakiś czas.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy !
  • Produkt kupiłam w SP zachęcona promocją.
    W tym samym czasie kupiłam także płyn miceralny Hydrain3 oraz krem na dzień Hydrain2 i jakimś cudem wszystkie te rzeczy były właśnie w cenie 9,99 grzechem byłoby nie wypróbować.

Moja cera jest wrażliwa i mieszana. Jednakże po zimie raczej odwodniona, dlatego ta linia kosmetyków z dermedic wydawała sie idalna i tak właśnie jest.

Krem pod oczy zaczełam używać nie tak dawno temu i tak właściwie jest to mój drugi w życiu krem pod oczy. Pierwszy był z ziaja seria oliwkowa, a więc czuję ogromną różnicę pomiędzy kremami. Dermedic jest o niebo lepszy

Plusy:
    - bardzo wydajny
    - ma lekką konsystencję, ale nie rozlewa się
    - wygodne, higieniczne opakowanie
    - świetnie nawilża skórę pod oczami oraz eliminuje opuchliznę
    - nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza
    - nadaje sie pod makijaż, korektor się na nim nie zbiera i nie roluje
    - nigdy nie podrażnił oczu
    - dobrze i szybko się wchłania
    - skład nienajgorszy

Minusy:
    - dostępność, jak na razie widziałam go tylko w SP, w pobliskich aptekach brak
    - rzadko w promocji, a już tym bardziej takiej jak udało się kupić produkt na początku

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania 15ml

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 327 raz(y)
  • Nie przekonuje mnie
  • Krem kupiłam jeszcze w świątecznej promocji wraz z serum nawadniającym. Serum - bomba. Krem to raczej niewypał.

Sięgnęłam po niego teraz bo miałam wrażenie, że na zimę może być zbyt lekki. I nie pomyliłam się.

Opakowanie typowe dla tego typu produktów. Miękka tuba z malutkim ujściem.
    Sam krem jest ultralekki, przypomina trochę mleczko. Jest bezzapachowy.

Owszem nakłada się go przyjemnie bo jest leciutki, ma dobry poślizg więc nie trzeba mocno naciągać skóry pod oczami ani go wklepywać zbyt intensywnie.

Na dzień moim skromnym zdaniem nie nadaje się wcale, w sensie - pod makijaż. Jego działanie nawilżające jest zbyt słabe, przez co kosmetyki na niego nałożone (korektor) szybko zaczynają wyglądać źle, są jakby popękane i robi się "skorupa", skóra pod oczami jest sucha, ściągnięta, wygląda staro. Na dzień - nie, chyba, że ktoś nie nosi makijażu.

Na noc? Nawilżenie jest słabe, niewystarczające. Skóra bywa rano ściągnięta. Działanie przeciwzmarszczkowe czy przeciwdziałające opuchliźnie? Wolne żarty. Ten krem nie robi niemal nic. Przypomina mi żele pod oczy flosleku - duże nic. A już na pewno nie nawilżenie czy jakieś działanie regenerujące.
    Ewentualnie może być dla bardzo młodych osób, które nie są jeszcze wymagające na polu "kremy pod oczy" bo zwyczajnie nie muszą. I nie jest to bynajmniej obraźliwe bo jak miałam 16 czy 18 lat termin "krem pod oczy" był dla mnie średnio interesujący.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok pół opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij