Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Średnia ocena: 0.00/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem pod oczy skutecznie pielęgnuje delikatną skórę. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu i przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Przeznaczony dla skóry wyjątkowo wysuszonej, wymagającej intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Składniki aktywne:
Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Dermochlorella, Witamina E, Olej migdałowy, Alantoina

przeciwzmarszczkowe, wygładzające, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów
z pompką
kremy pod oczy

Bezpieczny wybór dla wrażliwej skóry pod oczami

Krem dostałam jako prezent do zakupów w aptece internetowej. Używałam go przez niecałe 3 miesiące dwa razy dziennie, więc z wydajnością jest raczej standardowo. Krem może mnie zachwycił jakoś szczególnie, ale według mnie jest dobrym, solidnie dbającym kosmetykiem, którego największą zaletą jest przede wszystkim delikatność. Myślę, że dla suchej skóry może nie być wystarczający. Dla mnie był w porządku, chociaż zazwyczaj najpierw używam serum pod oczy, które samo w sobie także jest nawilżające. Nie wiem czy byłabym tak samo zadowolona, gdybym kremu używała solo.

Opakowanie jest raczej z tych skromnych - zwykła, plastikowa tubka, ale nie ma się do czego przyczepić, bo wygodnie mi się z niego wyciskało krem. Można wydobyć zawartość naprawdę do końca, bo opakowanie jest elastyczne i nawet po rozcięciu we wnętrzu tubki zostało kremu praktycznie na jedno, ostatnie użycie.

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję - gęstą, ale gładką i aksamitną. Super się rozprowadza, nie trzeba specjalnie wklepywać ani wsmarowywać, wystarczy kilka razy pogładzić skórę wokół oczu i wszystko świetnie się wchłania. Skóra jest miękka i delikatna w dotyku. Trzeba przyznać, że krem dość szybko się wchłania i dla bardziej wymagających skór może to być zbyt mało. Na uprzednio nałożone serum sprawdził się za to doskonale.

Myślę, że produkt bardzo dobrze się sprawdzi także w pielęgnacji skór wrażliwych. Jest bezzapachowy i niezwykle łagodny. Nawet gdy nałoży się go trochę zbyt blisko oka, to nic nie szczypie, nie piecze, nie ma uczucia podrażnienia. Krem fajnie pielęgnuje skórę oczu, a do tego odpowiednio nawilża. Nie jest to mocno odżywczy, regenerujący produkt, ale szybki nawilżacz do codziennej, podstawowej i delikatnej pielęgnacji skóry pod oczami. Krem też przyjemnie koi i łagodzi uczucie napięcia np. po mocniejszym demakijażu. Staje się ona odprężona, gładka i zrelaksowana. Do tego fajnie się sprawdza pod makijaż - korektor i lekki puder fajnie się stapiają, a skóra wygląda lekko i naturalnie.

Opis może być nieco mylący, bo widziałam, że producent zaleca ten krem także do mocno wysuszonej i odwodnionej skóry pod oczami. Mam obawy czy sprawdzi się w tak intensywnym działaniu. Na lekko suchą i normalną skórę jest naprawdę w porządku - widać, że działa i do tego fajnie się wchłania bez zostawiania ciężkiej warstwy. Mogę go polecić, ale sama nie wiem czy do niego prędko wrócę, jakoś go aż tak nie pokochałam.

taki sobie

Krem dostałam w aptece za 1 zł do zakupu kremu z tej samej serii. Krem dobrze nawilża , nie uczulił mnie i nie szczypał w oczy (mam skłonność do podrażnień). jest dość wydajny , zapach nie jest drażniący. Dobrze nawilża poza tym nie robi nic specjalnego. przeciętny ale nie najgorszy

Dobry, podstawowy krem pod oczy

Krem jest w porządku, fajnie współgra z serum pod oczy. Sam może nie dać rady i okazać się za słaby.

Za co go lubię? Szybko się wchłania, pozostawia ładną skórę pod okiem, lekko rozświetloną. Mam wrażenie, że trochę niweluje obrzęk i cienie pod oczami.

Jest lekki, całkiem wydajny. Opakowanie w porządku, lubię takie jeśli chodzi o krem pod oczy.

Minusem jest to, że mógłby dawać większe uczucie nawilżenia, czasem muszę go dokładać w ciągu dnia, kiedy nie mam makijażu.

Może być

Dermedic jest super, inne kremy tej firmy (szczególnie Hydrain2) są mega super. Ten jest najwyżej przyzwoity. Mam AZS - nie uczula, szybko się wchłania, jest delikatny, nadaje się pod makijaż. Ale jak dla mnie jest za mało bogaty i nie daje wystarczającego odżywienia. Na dzień pod makijaż może być, na noc - raczej coś innego.

Miłe zaskoczenie :)

Krem postanowiłam kupić z ciekawości, ponieważ miałam bardzo suchą skórę pod oczami, której towarzyszył dyskomfort i napięcie.
Podreptałam więc do apteki skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat.
Stacjonarnie zapłaciłam coś w okolicach 40 zł.
W internetowych drogeriach lub na promocjach można go dorwać już za połowę tej ceny.
Ale nic...

Przejdźmy do samego produktu.
Krem jest zapakowany w małą, poręczną tubkę która z łatwością zmieści się do każdej kosmetyczki.
Ma lekką i przyjemną konsystencję, która ładnie się wchłania.
Zapach raczej neutralny. Ja za bardzo nic nie wyczuwam :)
Przy dłuższym i regularnym stosowaniu (ja nakładam go codziennie na noc), skóra pod oczami jest mięciutka, nawilżona a zmarszczki w zasadzie znikają :)

Naprawdę jestem nim oczarowana.
Dla mnie to najlepszy produkt z całej serii hydrain 3.

Słaby

Z całej serii krem pod oczy wypadł najgorzej. O ile nad masłem do ciała pialam z zachwytu, byłam pod ogromnym wrażeniem kremu do twarzy na dzień oraz na noc w tym przypadku jestem na nie. Owszem krem nie podrażnia ani nie wywołuje pieczenia wrażliwych okolic oczu jednak nic poza tym nie robi. Wchłania się błyskawicznie, słabo nawilża i nie odżywia. Pomimo regularnego stosowania skóra wokół oczu jest przesuszona.

bez szału

Uwielbiam markę Dermedic zwłaszcza serię do skóry atopowej.
Postanowiłam wypróbować krem pod oczy, aby sprawdzić czy jest tak samo dobry jak inne kosmetyki, które do tej pory miałam okazje używać. Niestety tu już było gorzej.
Krem pod oczy miał być bardzo dobrze nawilżający - niestety takie nie jest. Nawilża, ale nie jakoś spektakularnie. Jest to poprawny krem jakich wiele na rynku, ale nie wyróżnia się niczym specjalnym. Mam wymagającą skórę po oczami i potrzebuje mocniejszego nawilżenia..
Krem jest wydajny, ma dość lekką konsystencję i bardzo delikatny zapach. Nie roluje się, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nadaje się pod makijaż. Nie podrażnia/uczula, nie łzawią po nim oczy.
Plus za opakowanie - lubię kiedy kremy pod oczy są w tubkach do wyciskania (przy długich paznokciach jest to przyjemniejsze w użytkowaniu)

Szału nie ma

Mam bardzo wymagająca skórę pod oczami i niestety zawiodłam się na nim. Przetestowalam juz bardzo dużo kremow pod oczy i w tym przedziale cenowym są dużo lepsze. Myślałam że będzie bardziej nawilżający i odżywczy. Może dla osób które mają mniej wymagający ten obszar pod okiem albo dla tych co chcą dopiero zacząć używać kremów pod oczy będzie ok.
Krem jest zamknięty w tubce. Ma 15g pojemnosci. Ja kupilam go na promocji w Hebe.

Troche takie MEH....

Krem miał nawilżać i przeciwdziałać trochę opuchliźnie wokół oczu ale poza lekkim nawilżeniem nie zauważyłam żadnego efektu. Rozumiem że nie ma magicznych właściwości usuwania opuchnięć ale w tym temacie nic nie robi.
Nawilżenie było odczuwalne dopóki krem był na skórze, jakby tworzył wyłącznie ochronną powłokę ale po przemyciu oczu chociażby samą wodą, skóra była taka sama jak przed użyciem kremu. Ogólnie nic specjalnego się nie wydarzyło.
Krem nie jest zbyt wydajny, w moim przypadku konieczne było nałożenie dwóch warstw żeby zniwelować poranną suchość skóry.
Fakt, nadaje się pod makijaż, nie roluje podkładu/korektora i nie przetłuszcza okolicy pod oczami. Szybko się wchłania

Przyjemny lekki krem

Bardzo przyjemny lekki krem pod oczy. Może nie robi spektakularnego efektu, nie spłyca niewiadomo jak zmarszczek czy nie likwiduje jakoś specjalnie worków i zasinień pod oczami ale za to bardzo dobrze nawilża.
Dostarcza skórze wszystkich odpowiednich składników odżywczych odpowiadających za nawilżenie skóry i to jest jego główne zadanie. Nadaje się pod makijaż a moim zdaniem niewiele kremów pod oczy ma tę funkcję. Dla mnie jeden z faworytów.

Ukojenie dla delikatnej skóry

Bardzo dobry krem do pielęgnacji skóry pod oczami. Idealny dla wrażliwców. Nie uczula, nie powoduje łzawienia. Świetnie koi delikatną skórę, nawilża. Skóra jest po nim delikatna i miła w dotyku. Lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Fajny krem

Dermedic krem pod oczy jest zamknięty w tubce o 15 ml pojemności bardzo wygodna aplikacja jest bez zapachu ma lekką konsystencję trochę żelową bardzo szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża skórę i ją wygładza przez co skóra wygląda faktycznie młodziej nada się idealnie pod makijaż wygląda on nawet lepiej świeże spojrzenie i usunięte oznaki zmęczenia